Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Svitavská 10 - krajský přebor

5.4.2014, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Svitavská 10 - krajský přebor
  • datum konání: 5.4.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Svitavy - Svitavský stadion (ulice U Stadionu 17), in-line okruh okolo areálu
10:15 muži A
11:15 ženy a muži B (nad 40 let)

Přihlášky

na stadioně v den závodu od 9:00 hodin

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

délka: 10 km
povrch: asfalt

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ing. Josef Marek
Fr. Halase 12
568 02 Svitavy
tel. 602 946 655

Facebook

Internetové stránky

http://www.atletikasvitavy.cz/

E-mailová adresa

smernice@smernice.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 39 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Kovář JáchymJiskra Litomyšl9600:32:31115,94
2MA312Hrdina PavelAK Perná8800:32:54102,65
3MA423Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:33:3099,07
4MA521Kopecký JanHvězda Pardubice9000:33:3898,29
5MA66Ambros JakubAKEZ Kopřivnice -8700:34:0895,23
6MA720Berka MartinAK Moravská Třebová8700:34:5690,49
7MA818Schramm DanielAK Moravská Třebová9300:34:5890,28
8MA928Šutera JosefAtletika Polička7900:35:3386,73
9MA1030Kouřil TomášVysoké Mýto9300:35:5085,05
10MA1213Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:36:0783,35
11MA1314Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:36:0883,26
12MA1427Lorenc TomášAtletika Polička8600:36:2181,99
13MA155Vacek LiborActivity Lanškroun8600:37:1376,70
14MA1716Matějka MichaelBrněnec9500:38:0984,06
15MA1924Klíma PetrAtletika Polička9300:38:3168,93
16MA2015Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:39:0965,15
17MA2445Machotka DominikActivity Lanškroun9400:39:4961,19
18MA253Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:40:2957,17
19MA2625Češka MilanAtletika Polička8900:40:3356,77
20MA2917Večeře TomášAtletika Polička9000:40:5154,94
21MA3219Jílek JosefAK Moravská Třebová8900:42:0547,55
22MA3422Marhold PetrChoceň7800:42:2845,25
23MA4010Pavlík TomášM. Třebová9200:44:1234,82
24MA418Nedoma OndřejBox Club Dynamo Svitavy8300:44:1334,70
25MA437Dvořáček JanBox Club Dynamo Svitavy7900:44:2833,26
26MA539Hekrle PavelČ. Třebová9300:46:5618,43
27MA5811Šenkýř OndřejM. Třebová8800:48:1510,51
28MA5926Havelka MiroslavISCAREX Česká Třebová8000:48:1610,44
29MA6229Švíř MilanČeská Třebová7900:50:493,00
Muži B 40-49 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB21Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:32:41115,15
2MB1134Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:35:5197,24
3MB1621Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:37:3387,60
4MB1814Kadidlo JiříCK Slovan Moravská Třebová7200:38:1683,56
5MB239Lášek JosefIOS Hradec Králové6900:39:2976,71
6MB2832Scheuer JanActivity Lanškroun6600:40:5069,08
7MB3815Poscai SándorČerti Kunčina7000:44:0450,72
8MB4423Horký PetrSvitavy6500:44:5046,45
9MB4631Janoušek Pavelneregistrován7100:45:2443,17
10MB556Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:47:2332,00
11MB6333Provazník MilanPolička6600:51:1110,51
12MB6517Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:51:536,57
13MB6926Krátký JosefHvězda Pardubice6500:56:413,00
Muži C 50-59 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2142Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:39:18103,92
2MC2210Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:39:26103,26
3MC3040Skalický JosefJezerní Hora Žichlínek6200:41:3192,82
4MC314Nakládal ČestmírBikeClub Svitavy6400:41:4291,93
5MC3339Kalous Tomᚎamberk6400:42:1489,27
6MC3644Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:43:4281,99
7MC511Dvořák LadislavOstrava6200:46:3867,35
8MC5213Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:46:4966,40
9MC6122Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:48:2658,37
Muži D 60 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3729Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:43:44105,13
2MD4519Švec MiroslavSokol Potštejn5200:45:1698,34
3MD475Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:45:4096,53
4MD5412Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:47:0290,45
5MD5711Červ MiloslavAtletika Polička5000:47:3987,73
6MD6437Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:51:2071,26
7MD7243Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:00:29100,00
Ženy A 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA278Vévodová MartinaAK Perná9000:40:49112,93
2ZA3925Schauerová LenkaAtletika Polička8800:44:0597,96
3ZA4938Kalousová AlenaŽamberk8000:46:0189,11
4ZA5618Marholdová LucieChoceň8300:47:2782,55
5ZA6730Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:52:2959,46
6ZA732Hejkrlíková IvaLitomyšl8201:06:323,00
Ženy B 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3528Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:42:42107,28
2ZB4236Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:44:17100,10
3ZB483Tylšová DanielaHisport tým7800:45:5692,62
4ZB5020Marková LadislavaSK Orbea Czech Masters Svitavy7800:46:0891,77
5ZB6027Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:48:2581,40
6ZB6635Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:52:2763,21
7ZB707Veselá LenkaHradec nad Svitavou7600:56:4443,88
8ZB7116Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:58:3835,31
Ženy C 45 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC6824Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:55:12100,00
2ZC7441Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:08:47100,00
Lidový běh (trať 1,14 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1P165Horký MartinSvitavy9300:04:13-
2P263Charvát HugoTJ Svitavy0300:04:13-
3P361Štulpová JulieTJ Svitavy9900:04:24-
4P458Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:07-
5P570Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:05:10-
6P660Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:05:15-
7P768Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:05:22-
8P859Buriánová IsabelaDD Horní Čermná0000:05:48-
9P966Frantová VendulaTJ - Svitavy0300:06:08-
10P1067Knejfová Frantová PetraTJ - Svitavy7600:06:08-
11P1162Marhold JanChoceň0800:06:18-
12P1269Hudcová LucieLetovice8700:06:22-
13P13635Vaculík MiroslavTJ - Svitavy8500:06:23-
14P1464Bednářová KateřinaTJ - Svitavy0600:06:23-
Trať 1,14 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1P165Horký MartinSvitavy9300:04:13-
2P263Charvát HugoTJ Svitavy0300:04:13-
3P361Štulpová JulieTJ Svitavy9900:04:24-
4P458Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:07-
5P570Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:05:10-
6P660Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:05:15-
7P768Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:05:22-
8P859Buriánová IsabelaDD Horní Čermná0000:05:48-
9P966Frantová VendulaTJ - Svitavy0300:06:08-
10P1067Knejfová Frantová PetraTJ - Svitavy7600:06:08-
11P1162Marhold JanChoceň0800:06:18-
12P1269Hudcová LucieLetovice8700:06:22-
13P13635Vaculík MiroslavTJ - Svitavy8500:06:23-
14P1464Bednářová KateřinaTJ - Svitavy0600:06:23-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Kovář JáchymJiskra Litomyšl9600:32:31115,94
1MB21Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:32:41115,15
2MA312Hrdina PavelAK Perná8800:32:54102,65
3MA423Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:33:3099,07
4MA521Kopecký JanHvězda Pardubice9000:33:3898,29
5MA66Ambros JakubAKEZ Kopřivnice -8700:34:0895,23
6MA720Berka MartinAK Moravská Třebová8700:34:5690,49
7MA818Schramm DanielAK Moravská Třebová9300:34:5890,28
8MA928Šutera JosefAtletika Polička7900:35:3386,73
9MA1030Kouřil TomášVysoké Mýto9300:35:5085,05
2MB1134Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:35:5197,24
10MA1213Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:36:0783,35
11MA1314Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:36:0883,26
12MA1427Lorenc TomášAtletika Polička8600:36:2181,99
13MA155Vacek LiborActivity Lanškroun8600:37:1376,70
3MB1621Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:37:3387,60
14MA1716Matějka MichaelBrněnec9500:38:0984,06
4MB1814Kadidlo JiříCK Slovan Moravská Třebová7200:38:1683,56
15MA1924Klíma PetrAtletika Polička9300:38:3168,93
16MA2015Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:39:0965,15
1MC2142Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:39:18103,92
2MC2210Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:39:26103,26
5MB239Lášek JosefIOS Hradec Králové6900:39:2976,71
17MA2445Machotka DominikActivity Lanškroun9400:39:4961,19
18MA253Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:40:2957,17
19MA2625Češka MilanAtletika Polička8900:40:3356,77
1ZA278Vévodová MartinaAK Perná9000:40:49112,93
6MB2832Scheuer JanActivity Lanškroun6600:40:5069,08
20MA2917Večeře TomášAtletika Polička9000:40:5154,94
3MC3040Skalický JosefJezerní Hora Žichlínek6200:41:3192,82
4MC314Nakládal ČestmírBikeClub Svitavy6400:41:4291,93
21MA3219Jílek JosefAK Moravská Třebová8900:42:0547,55
5MC3339Kalous Tomᚎamberk6400:42:1489,27
22MA3422Marhold PetrChoceň7800:42:2845,25
1ZB3528Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:42:42107,28
6MC3644Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:43:4281,99
1MD3729Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:43:44105,13
7MB3815Poscai SándorČerti Kunčina7000:44:0450,72
2ZA3925Schauerová LenkaAtletika Polička8800:44:0597,96
23MA4010Pavlík TomášM. Třebová9200:44:1234,82
24MA418Nedoma OndřejBox Club Dynamo Svitavy8300:44:1334,70
2ZB4236Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:44:17100,10
25MA437Dvořáček JanBox Club Dynamo Svitavy7900:44:2833,26
8MB4423Horký PetrSvitavy6500:44:5046,45
2MD4519Švec MiroslavSokol Potštejn5200:45:1698,34
9MB4631Janoušek Pavelneregistrován7100:45:2443,17
3MD475Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:45:4096,53
3ZB483Tylšová DanielaHisport tým7800:45:5692,62
3ZA4938Kalousová AlenaŽamberk8000:46:0189,11
4ZB5020Marková LadislavaSK Orbea Czech Masters Svitavy7800:46:0891,77
7MC511Dvořák LadislavOstrava6200:46:3867,35
8MC5213Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:46:4966,40
26MA539Hekrle PavelČ. Třebová9300:46:5618,43
4MD5412Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:47:0290,45
10MB556Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:47:2332,00
4ZA5618Marholdová LucieChoceň8300:47:2782,55
5MD5711Červ MiloslavAtletika Polička5000:47:3987,73
27MA5811Šenkýř OndřejM. Třebová8800:48:1510,51
28MA5926Havelka MiroslavISCAREX Česká Třebová8000:48:1610,44
5ZB6027Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:48:2581,40
9MC6122Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:48:2658,37
29MA6229Švíř MilanČeská Třebová7900:50:493,00
11MB6333Provazník MilanPolička6600:51:1110,51
6MD6437Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:51:2071,26
12MB6517Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:51:536,57
6ZB6635Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:52:2763,21
5ZA6730Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:52:2959,46
1ZC6824Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:55:12100,00
13MB6926Krátký JosefHvězda Pardubice6500:56:413,00
7ZB707Veselá LenkaHradec nad Svitavou7600:56:4443,88
8ZB7116Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:58:3835,31
7MD7243Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:00:29100,00
6ZA732Hejkrlíková IvaLitomyšl8201:06:323,00
2ZC7441Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:08:47100,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Kovář JáchymJiskra Litomyšl9600:32:31101,09
2MB21Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:32:41100,12
3MA312Hrdina PavelAK Perná8800:32:5498,79
4MA423Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:33:3095,14
5MA521Kopecký JanHvězda Pardubice9000:33:3894,35
6MA66Ambros JakubAKEZ Kopřivnice -8700:34:0891,23
7MA720Berka MartinAK Moravská Třebová8700:34:5686,40
8MA818Schramm DanielAK Moravská Třebová9300:34:5886,18
9MA928Šutera JosefAtletika Polička7900:35:3382,56
10MA1030Kouřil TomášVysoké Mýto9300:35:5080,85
11MB1134Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:35:5180,75
12MA1213Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:36:0779,12
13MA1314Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:36:0879,02
14MA1427Lorenc TomášAtletika Polička8600:36:2177,73
15MA155Vacek LiborActivity Lanškroun8600:37:1372,34
16MB1621Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:37:3370,33
17MA1716Matějka MichaelBrněnec9500:38:0966,64
18MB1814Kadidlo JiříCK Slovan Moravská Třebová7200:38:1665,95
19MA1924Klíma PetrAtletika Polička9300:38:3164,41
20MA2015Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:39:0960,56
21MC2142Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:39:1859,64
22MC2210Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:39:2658,84
23MB239Lášek JosefIOS Hradec Králové6900:39:2958,54
24MA2445Machotka DominikActivity Lanškroun9400:39:4956,52
25MA253Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:40:2952,42
26MA2625Češka MilanAtletika Polička8900:40:3352,02
27MB2832Scheuer JanActivity Lanškroun6600:40:5050,29
28MA2917Večeře TomášAtletika Polička9000:40:5150,15
29MC3040Skalický JosefJezerní Hora Žichlínek6200:41:3146,03
30MC314Nakládal ČestmírBikeClub Svitavy6400:41:4244,94
31MA3219Jílek JosefAK Moravská Třebová8900:42:0542,62
32MC3339Kalous Tomᚎamberk6400:42:1441,68
33MA3422Marhold PetrChoceň7800:42:2840,27
34MC3644Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:43:4232,76
35MD3729Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:43:4432,49
36MB3815Poscai SándorČerti Kunčina7000:44:0430,44
37MA4010Pavlík TomášM. Třebová9200:44:1229,64
38MA418Nedoma OndřejBox Club Dynamo Svitavy8300:44:1329,52
39MA437Dvořáček JanBox Club Dynamo Svitavy7900:44:2828,05
40MB4423Horký PetrSvitavy6500:44:5025,82
41MD4519Švec MiroslavSokol Potštejn5200:45:1623,17
42MB4631Janoušek Pavelneregistrován7100:45:2422,28
43MD475Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:45:4020,70
44MC511Dvořák LadislavOstrava6200:46:3814,81
45MC5213Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:46:4913,65
46MA539Hekrle PavelČ. Třebová9300:46:5612,93
47MD5412Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:47:0212,35
48MB556Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:47:2310,20
49MD5711Červ MiloslavAtletika Polička5000:47:398,60
50MA5811Šenkýř OndřejM. Třebová8800:48:154,85
51MA5926Havelka MiroslavISCAREX Česká Třebová8000:48:164,78
52MC6122Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:48:263,80
53MA6229Švíř MilanČeská Třebová7900:50:493,00
54MB6333Provazník MilanPolička6600:51:113,00
55MD6437Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:51:203,00
56MB6517Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:51:533,00
57MB6926Krátký JosefHvězda Pardubice6500:56:413,00
58MD7243Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:00:293,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA278Vévodová MartinaAK Perná9000:40:49108,05
2ZB3528Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:42:4299,26
3ZA3925Schauerová LenkaAtletika Polička8800:44:0592,69
4ZB4236Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:44:1791,78
5ZB483Tylšová DanielaHisport tým7800:45:5683,99
6ZA4938Kalousová AlenaŽamberk8000:46:0183,60
7ZB5020Marková LadislavaSK Orbea Czech Masters Svitavy7800:46:0883,11
8ZA5618Marholdová LucieChoceň8300:47:2776,88
9ZB6027Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:48:2572,31
10ZB6635Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:52:2753,36
11ZA6730Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:52:2953,18
12ZC6824Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:55:1240,47
13ZB707Veselá LenkaHradec nad Svitavou7600:56:4433,23
14ZB7116Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:58:3824,30
15ZA732Hejkrlíková IvaLitomyšl8201:06:323,00
16ZC7441Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:08:473,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 95%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
98%

Názory na závod

Když bude volný víkend, tak jsem tam zpět
Iva.Hejkrlikova
Nebyly by prosím výsledky lidového běhu?
marhold
Výsledky Lidového běhu jsou již ke stažení na stránkách atletického oddílu TJ Svitavy (http://www.atletikasvitavy.cz/2014.htm) Ondřej Klička
ondrej.klicka
Doplneny vysledky Lidoveho behu.
team
Ještě bych si dovolil poděkovat nejen panu Šimůnkovi za krásné fotografie, kterými nás ze závodů pravidelně zásobuje, ale i paní Zděně Šimůnkové za parádní videa! Přeci jen, vidět své líné zadky v pohybu je ještě více motivující do dalšího tréninku, než foto :). Moc děkujeme, Petr, Lucka a Honzík Marholdovi.
marhold1

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód