Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Hronov - Náchod

20.10.2018, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Hronov - Náchod
  • datum konání: 20.10.2018
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Okresní sdružení ČUS v Náchodě

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M211Krunka KamilSk Nové Město Nad Metují8600:31:09-
2M23557Hübl RadekRunsport/Salomon Team8800:31:20-
3M24602Chour OndřejAc Česká Lípa8700:31:40-
4M264Křivda TomášSk Nové Město Nad Metují9900:32:05-
5M27335Vetchý JanIscarex Česká Třebová / Salomon Amb8500:32:42-
6M28250Plný DavidEnervit Team9300:32:51-
7M210308Šolc VítězslavRedpoint Team9100:33:36-
8M211606Hradecký JaromírSkuteč8500:33:38-
9M212201Leplt JiříSK Nové Město nad Metují8500:34:04-
10M215349Zima MatějTj Lokomotiva Trutnov9800:34:33-
11M220529Dufka VladislavČervený Kostelec9100:34:51-
12M221391Jelen PavelHvězda Pardubice Z.S.9100:34:54-
13M223542Křivda MartinK.O.B. Choceň9500:35:21-
14M22591Dostál JanVella Team Náchod8600:35:29-
15M22833Čech DanielNáchod9300:36:04-
16M241268Rücker JakubBonbon Machov8800:37:36-
17M242155Ježek DanielNáchod0100:37:53-
18M243403Hejduk JanNáchod9800:37:54-
19M24547Petr RadekKrálíky8500:38:04-
20M246141Hrůša VojtěchTj Sokol Hk9900:38:12-
21M247248Petrů PepekHasiči Města Náchoda8600:38:15-
22M248595Martínek TomášGoodluckgymhk9100:38:16-
23M249560Jon VojtěchBike Stars Vrchlabí9900:38:18-
24M252234Mrázek JosefSk Nové Město Nad Metují0000:38:26-
25M253447Staněk AntonínNové Město Nad Metují - Spy0200:38:28-
26M255326Váňa MartinZáholice Sk8400:38:30-
27M259113Habr MartinTj Sokol Olešnice9600:38:40-
28M263240Novotný JanAk Lomnice Nad Popelkou8600:38:50-
29M264117Hanousek JakubPolice Nad Metují9100:38:53-
30M270151Jašíček RadekVysoká Srbská9000:39:20-
31M271256Prokop MatějClovek Levyt8600:39:21-
32M275587Kulda JiříHock Horolezecký Oddíl0200:39:39-
33M280395Štěpán VáclavBražecký Mládenci9000:39:47-
34M284574Janouch DavidSk Nmmet0000:40:09-
35M285375Bareš LubošWikov8900:40:16-
36M28728Bárta DavidMelichar Cz8400:40:26-
37M289470Hoffman DavidHoffíci0200:40:34-
38M210521Adámek DanielSrtg Hradec Králové9900:41:37-
39M211180Čech MartinZko Hronov8700:41:58-
40M2112527Zetek TomášNáchod0000:42:00-
41M2113492Hornych PetrChoré Krávy8700:42:16-
42M2116353Žák MichalŽ3 Sport9100:42:30-
43M2119259Ptáček DavidLipí8800:42:37-
43M211942Langenberger AdamChildren Of Olymp8500:42:37-
45M2123419Petr MichalIns Atelier Náchod0400:42:42-
46M212425Balcar JanPs Náchod-Kamenec9000:42:45-
47M2127393Zítko JakubNáchod9500:42:50-
48M2129427Hofman KamilNáchod9600:42:54-
49M2135461Kosař RomanNáchod9900:43:02-
50M2137160Kalina PavelTřemošnice8600:43:07-
51M2140593Müller MartinNáchod9300:43:19-
52M2142525Jiráský JakubNáchod9000:43:28-
53M2143373Hájek LukášWikov9100:43:29-
54M2145509Labík DavidHvězda Pardubice0200:43:34-
55M215267Boháč LadislavVelké Pořičí9200:43:46-
56M2156285Schrötter MichalNáchod9300:43:49-
57M2161383Bernard AdamBezděkov Nad Metují0000:44:05-
57M2161515Tylš MarekBabí8800:44:05-
59M2165329Vašátko OndřejNáchod9600:44:09-
60M2174358Ševců PetrWikov8900:44:23-
61M2175486Linhart LukášSk Nové Město Nad Metují8900:44:26-
62M2180336Vítek MartinŽ3 Sport9200:44:31-
63M2182284Sedláček JanSk Plhov Náchod0400:44:32-
64M2188334Věříš MichalKrakovany8600:44:48-
65M2189342Vojtas FilipNáchod0000:44:49-
66M219046Nývlt MatějHasiči Kramolna Ntc8600:44:50-
67M2191405Jahelka KryštofLoko Trutnov Triatlon Team0500:44:51-
68M2192347Závojko MartinNáchod8700:44:59-
69M2193465Kubeček AlešSk Nové Město Nad Metují0200:45:04-
70M2194402Lemfeld PetrDítětým0000:45:06-
71M2200421Pšenička OtakarSk Zlíč9200:45:20-
72M2201189Kubeček PetrProbro9300:45:21-
73M2213503Hofman JosefPivní Fond (Nealko)0300:45:50-
74M2214271Rummel SlávekTuscarora 038900:45:53-
75M2220331Vávra IvanNáchod8900:46:03-
76M2225190Kubeček AntonínProbro9600:46:13-
77M2226272Rummel TomášTuscarora 038900:46:16-
78M2228317Tomášek JakubIron Bros9400:46:18-
79M2235524Výborný VáclavNáchod9000:46:33-
80M2243404Jahelka AdamLoko Trutnov Triatlon Team0300:46:54-
81M2244436Kováčik MartinNáchod9700:46:56-
82M2247530Holub DavidMsk9700:47:08-
83M2248354Žák JanŽ3 Sport8800:47:09-
84M2249532Pinkava MichalŽ3 Sport8800:47:13-
84M2249341Voborník AlešNáchod9100:47:13-
86M2251476Koděra LukášPraha9400:47:17-
87M2254448Zetek JanNáchod0200:47:39-
88M225682Čepelka MichalVršovka Firesport9900:47:42-
89M2260389Rudolf MarekDeep Sea0700:47:53-
90M2261175Koska TadeášKoska Family Team0200:47:58-
91M2264307Škoda MichalNáchod9300:48:04-
92M2266472Antoš MichalAstratex9000:48:07-
93M2267227Míl OndřejLfhk9200:48:09-
94M2268556Magnusek MartinSk Smrčina8700:48:12-
95M2269467Hejčl PetrSk Nové Město Nad Metují0300:48:13-
96M2277536Mach DavidVelké Poříčí 549 329400:48:34-
97M2281520Balcar OndřejVrchoviny8400:48:48-
98M2282286Sichrovský BenjaminNáchod0000:48:49-
98M2282456Kejdana MartinHello Kitty Team8600:48:49-
100M2286179Košťál VáclavHořice9400:48:54-
101M2287483Kalužný DominikNáchod0300:48:55-
102M2292363Šrámek LukášWikov9000:49:03-
103M2294594Müller MichalNáchod8800:49:05-
104M2296230Miskay MichalSpartan Celakovice8400:49:10-
105M2302241Oklepek MartinSdh Lhota Za Červený Kostelcem8800:49:19-
106M2315274Rut MartinZ3 Sport0300:49:57-
107M2318599Zelenka JanAvenier Financial Group Trutnov8400:50:00-
108M2322576Michal PetrNové Město Nad Metují9100:50:05-
109M2325543Lochman PetrKombajn Dražec9000:50:17-
110M2327236Navrátil ŠtěpánSki Police Nad Metují0600:50:23-
111M2331582Soukup ZdeněkHolovousy8900:50:29-
111M2331526Dvořák JanZábrodí8500:50:29-
113M2338374Gult MichalWikov8500:50:38-
114M2342429Janek RalfNáchod9300:50:45-
115M2347600Werner MartinWerrny.Cz9300:50:54-
116M2351282Saidl FilipSki Police Nad Metují0600:51:01-
117M2353566Lichter MartinNové Město Nad Metují8600:51:05-
118M2355165Karlík JáchymVysoká Srbská0500:51:11-
119M2374208Macura Lukáš#Cowdog Crew8500:51:47-
120M2375487Ptáček ŠtěpánHvězda Pardubice0800:51:48-
121M2383134Horník OndřejLipí8700:52:22-
122M2387464Černý JakubSk Nové Město Nad Metují0300:52:30-
123M2402378Forman OndřejWikov8500:53:10-
124M2405521Vinter TomášHronov0000:53:15-
125M2425517May PetrBezděkov Nad Metují8500:54:27-
126M2427238Novák MartinČeská Skalice9400:54:36-
127M2428386Tvrdík MatyášNováč Reprezent9800:54:40-
128M2434432Soulek MatějVelké Poříčí9900:54:54-
129M2438224Michl MartinYolo Band9300:55:03-
129M2438379Pinker PetrWikow8500:55:03-
131M2441225Michl MiroslavYolo Band9100:55:11-
132M2448590Peš MichalNáchod9100:55:38-
133M2457581Remeta TomášNáchod8700:55:54-
134M2468548Vlach PetrCowdog Team8600:56:35-
135M2481129Hlavatý JiříVřesník9400:57:32-
136M2483459Král AlešPinguin9600:57:35-
137M2485262Remeš ŠtěpánTeplice Nad Metují9800:57:39-
137M2485116Hakalisto Simo-8700:57:39-
139M2489385Doležal FilipNováč Reprezent9700:57:52-
140M2492384Lhotský DavidNováč Reprezent9700:57:56-
141M2500519Machačka ŠimonHradec Králové0900:58:29-
142M2503276Růžička TomášHradec Králové8500:58:41-
143M250452Soldán MichalHasiči Kramolna Ntc8900:58:51-
144M2512371Vaněček MichalWikov8600:59:20-
145M2521365Duška JakubWikow8901:00:19-
146M2547162Kantor MikulášBc Nová Trojka0601:05:52-
147M2557205Linhart ErikNáchod0301:10:01-
Muži 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M325Kubričan PavelSaucony8300:31:18-
2M35409Kučera LadislavIscarex Česká Třebová7600:31:57-
3M314196Kučera DanielJihlava8200:34:26-
4M317251Podroužek DušanAc Slovan Liberec7400:34:44-
5M324231Míšek DavidTj Sokol Hradec Králové7800:35:26-
6M326123Heller TomášHradec Králové8100:35:34-
7M327553Mocek TomášAc Pardubice7900:35:41-
8M332565Šimák JanHradec Králové8300:36:31-
9M334366Šupich MartinWikov7700:36:39-
10M339551Simon MartinDopravni Zdravotní Služba Náchod8000:37:30-
11M351586Hák MichalSokol Studenec7500:38:25-
12M35374Bubeníček PetrBubuteam8000:38:28-
13M356221Melišík JanRedpoint-Eleven Team7400:38:38-
13M35688Dlouhý PetrTj Nové Město Na Moravě7600:38:38-
15M361589Hak TomášVítězná - Huntířov7800:38:48-
16M365414Štefl DavidAc Gomango Högner8000:38:55-
17M368484Burdych TomášEasygorun8200:39:14-
18M373115Habr JanJesenice7800:39:29-
19M375368Friede JanWikov7700:39:39-
20M378249Pištora MartinNové Město Nad Metují7700:39:41-
21M381473Dušek MichalČervený Kostelec7800:39:49-
22M383133Horák MichalTj Sokol Studnice7500:40:06-
23M390406Kalandra JanNáchod8100:40:43-
24M392104Florian TomášIntegraf Running Team7900:40:45-
25M394601Žabokrtský MilanChloumek7400:40:47-
26M395173Kolisko VladimírRun4Run8000:40:52-
27M396598Veselý PetrOlfincar Trutnov8200:40:55-
28M397399Petr JiříIns Atelier Náchod7400:40:57-
29M3102245Pajer Jan#Gladiatorraceteam8000:41:26-
30M3103450Hubka LukášDoldysport.Cz8100:41:32-
31M3105471Čapek JanAstratex8200:41:37-
32M3109101Fidler MartinElektro Viola S.R.O8100:41:50-
33M3115130Hofman JanStřihov8200:42:27-
34M3116199Laštůvka MartinCyklo Tony8000:42:30-
35M3118112Habr JanPraha 37500:42:33-
36M3121369Gult MartinWikov Hronov7500:42:38-
37M3122161Kalvoda JanPraha 17700:42:40-
38M3131156Johan MarekTrutnov - Městská Policie7800:42:55-
39M3136372Stuchlík MichalWikov7400:43:03-
40M3147217Mašek PetrPrvní Odzadu8100:43:38-
41M3148191Kubeček ŠtěpánSos Mamuti Z Lipovky7600:43:39-
42M3149263Renský MichalRun4Run7900:43:41-
43M3154400Divíšek DavidIns Atelier Náchod7700:43:48-
44M3159580Šilar MartinTrutnov7600:43:55-
45M3160203Lhota AlešPivovar Miletín7800:43:58-
46M316134Fišer DavidČajovna Bílý Drak7600:44:05-
47M3167445Prislinger JanNáchod8200:44:12-
48M3168321Turek MarcelMusher Club Český Ráj8200:44:18-
49M316960Beneš PetrHock Horolezecký Oddíl8300:44:19-
50M3176538Douša VáclavJenstejn7900:44:27-
51M3179367Roško VilémWikov8100:44:29-
52M318283Čermák PavelNáchod7900:44:32-
53M3186253Pražák PetrMalé Poříčí7400:44:40-
54M3198289Smola JosefNáchod8000:45:18-
55M3201583Junek AlešHořice7400:45:21-
56M3203501Pokorák MichalDigital Media Publishing8300:45:30-
57M3208499Matuška MartinRun4Run8000:45:38-
57M3208479Krejčiřík RomanTj Gábinka7400:45:38-
59M3210131Holeček MirekNové Město Nad Metuji7400:45:42-
60M321755Vit MiroslavPraha 87700:46:02-
61M3221216Martinec JanNáchod8300:46:04-
62M3222325Valeš MartinVelká Jesenice7400:46:05-
63M3230578Langenberger LukášChildren Of Olymp8300:46:19-
64M3236266Rohulán VojtěchTj Slavoj Holešovice8100:46:34-
65M3239242Ondráček MartinHavířov7600:46:42-
66M3246494Svoboda JiříNáchod8100:47:02-
67M325289Domáň LadislavNáchod8100:47:19-
68M325448Pondělíček RadkoSk Hořovice8200:47:39-
69M3258147Jalovičár MartinSvinišťany8000:47:47-
70M3259316Tomáš ZdeněkAc Gomango Högner7600:47:48-
71M3263539Malý JaroslavPraha7500:48:03-
72M3270339Vlášek JosefKamenec7700:48:18-
73M327126Balcar JaroslavVysokov7500:48:19-
74M3272567Mertlík JakubObčerstvení Na Špalkách8100:48:24-
75M3274345Vymlátil ZdeněkMoravská Třebová8200:48:25-
76M3275522Škoda MartinProvodov7500:48:27-
77M3278277Rýdlo JaroslavTři Dva 17700:48:42-
78M3291344Vybíral JiříPraha8100:49:01-
79M3304269Rücker LukášBonbon Machov7800:49:31-
80M3308547Hejna LeošSkh Královehradeckého Kraje7400:49:44-
81M3310449Harazin JanAmálka7500:49:48-
82M3313340Voborník VlastimilHradec Králové8200:49:53-
83M3321235Mucha VladimírJadernička8200:50:04-
84M3324507Beneš JiříMaratonclub Odolov8000:50:14-
85M3341412Sodomka PavelInstavex7500:50:44-
86M3347362Štencl JosefWikov7400:50:54-
87M3356377Bárta JanWikov8100:51:20-
88M336194Dufek JiříB4K - Červený Kostelec7800:51:23-
89M3364301Suchý JaroslavKrabčice8100:51:33-
90M3379180Košťál JanHořice8100:51:55-
91M3394531Silvan Tomᚎ3 Sport8300:52:57-
92M3397513Umlauf MichalSvaz Českách Bohémů8000:52:59-
93M3401213Malina MiroslavRačetice7800:53:09-
94M3405144Chalupský IvoIgw8100:53:15-
95M3408388Balcar LukášNováč Reprezent8200:53:16-
96M3412364Dubský PetrWikov7700:53:28-
97M3419381Sláma JanWikow8300:54:14-
98M3422183Králík PetrSilniční Práce Kočnar7700:54:18-
99M3431137Hort DavidBerger Team7500:54:47-
100M3435350Zoubek MichalPraha 37600:54:59-
101M3437310Špaček MiloslavNáchod7800:55:02-
102M3463493Voborník JanChoré Krávy7900:56:25-
103M3500518Machačka PavelHradecké Střely7700:58:29-
104M3508187Krtička TomášHronov8200:58:59-
105M351343Mazáč JosefMazáci7500:59:29-
106M3515454Axman PavelHello Kitty Team7500:59:36-
107M3522605Štencl RadekPronajme.Cz7701:00:27-
108M352999Faraday MartinPraha8301:02:07-
109M353930Bartoň PetrSokol8201:04:08-
110M3548206Linhart MilošPraha 88001:05:53-
Muži 45-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M49552Král JindřichIscarex Č.T.7300:33:26-
2M4133Orálek DanielBehejbrno.Com7000:34:12-
3M416575Vítek MiroslavUstí Nad Orlicí7200:34:39-
4M417125Herel LubošLesk Kolín7100:34:44-
5M429498Polej JiříHronov7100:36:06-
6M43163Berka LuděkSbs Rtyně V Podkrkonoší7200:36:17-
7M433148Jančík BořekSvartes Hořice6400:36:38-
8M43598Fajfr FrantišekVencl Servis Žamberk7200:36:51-
9M440105Gajdoš DušanČervený Kostelec7300:37:32-
10M444145Jakoubek RomanTrutnov6700:37:56-
11M460420Čížek DušanBak Seal 6 Team7100:38:46-
12M461170Klauz JiříBakov Nad Jizerou7200:38:48-
13M465300Maravaud YannickLibniatov7100:38:55-
14M46939Koudelka DrahomirMeixner Consulting7100:39:15-
15M472359Mazač JaroslavWikov6800:39:24-
16M473111Habr JiříVella Team Náchod7300:39:29-
17M477604Holubec LubošTt Trutnov6800:39:40-
18M493559Jon JirkaSk Nové Město Nad Metují6800:40:46-
19M499361Krtička MichalWikov7300:41:07-
20M4100443Kolář PetrTrutnov7300:41:21-
21M4101114Habr PetrŽernov Pro Radost6500:41:25-
22M4107439Strnad TomášPivní Fond7200:41:39-
23M412897Elich JiříApache Loko Trutnov6400:42:53-
24M4132243Čada TomasRedpoint-Eleven Team6400:42:58-
25M4138178Kostelecký VladimírVella Team Náchod7000:43:09-
26M4141261Rek StanislavAmmann6400:43:23-
27M4172330Vašíček MartinTj Maratonstav Úpice7100:44:22-
28M4177458Kulda JanTj Sokol Olešnice7300:44:28-
29M4180444Tuček LuděkBohemians 19057200:44:31-
30M4196254Pražák RadovanRtyně V Podkrkonoší6700:45:12-
31M4197478Baláš MartinDolní Radechová7300:45:17-
32M4203370Werner OldřichWikov6400:45:30-
33M4207218Matuška VáclavVelká Jesenice6900:45:37-
34M4212469Hoffman PavelHoffíci6700:45:46-
35M4216440Strnad MarekPivní Fond7200:45:58-
36M4224508Duchacz SlawomirKolarski Klub Ziemi Kłodzkiej7200:46:10-
37M4227194Kubín MartinTrutnov7000:46:17-
38M4228314Štrof MichalTenis Úpice7300:46:18-
39M4231425Mareth KarelČeská Skalice7100:46:21-
40M4238328Vaněk JosefTj Sokol Karate Náchod6500:46:41-
41M424044Milfait PetrMimi Fanclub Ostrava7100:46:49-
42M4245584Němec OndřejHo Bivak Ostrava7300:46:59-
43M4252166Kašpárek MartinTj Velichovky6700:47:19-
44M4262603Falta MichalLevel6800:48:01-
45M4276523Šimon PetrProvodov6800:48:32-
46M4279287Skalský MilošAc Náchod6700:48:43-
47M4280332Vencl VáclavSpace7300:48:46-
48M4285545Waldecker DušanHronov7200:48:50-
49M4288441Bubák DavidČervený Kostelec7300:48:56-
49M4288246Peluňka JanPraha 107300:48:56-
51M4290100Felkl TomášNáchod7300:48:59-
52M4293247Pešek MartinNáchod6700:49:04-
53M429771Brož JanNáměrka6800:49:11-
54M4298438Šolín DavidPivní Fond7300:49:12-
55M4301394Litoš JiříSdh Pavlišov6900:49:18-
56M4314437Poláček JanNáchod6800:49:54-
57M4322422Prokop MichalPoříčští Orli7300:50:05-
58M432650Seifert JaroslavKingovi-Pinguin7000:50:21-
59M4328572Míl JiříSkibikecentrum.Cz Team6600:50:24-
60M433051Smrček PavelOblici7300:50:28-
61M4333446Urban MichalPronax Group S.R.O.6400:50:30-
62M4339544Jelen PetrHronov6700:50:39-
63M4342299Studnička JaroslavRtyně V Podkrkonoší7000:50:45-
64M435093Drobek JindřichJameson Team7100:50:55-
65M4356431Prokop OndřejNáchod6900:51:20-
65M4356480Mikuška PavelSlavoj Babí6400:51:20-
67M4363535Voleský MilošNáchod,Běloves7200:51:30-
68M4365397Zelman MilanTj Sokol Starkoč7000:51:34-
69M4366244Pabl MartinKostelec Nad Orlici7100:51:35-
69M4366158Kácovský JiříBak Seal 6 Team6700:51:35-
71M4370291Soukup MilanTJ Znojmo6400:51:39-
72M4373226Míl TomášHella Stínící Technika7100:51:46-
73M437522Andrejs JanNáchod7300:51:48-
74M438065Bitnar JaroslavNáchod7100:51:56-
75M4390549Ječmínek MiroslavHronov6500:52:44-
76M4394390Jurák PavelVelké Poříčí6500:52:57-
76M4394424Kuna ZdeněkFc Ležák Česká Skalice7200:52:57-
78M4399579Blažek MartinAcs Rýchory7100:53:07-
78M4399257Prokop LubomírZ Hecu7300:53:07-
80M4416273Rus RichardApache Loko Trutnov6700:53:43-
81M4430428Mareš StanislavNáchod7300:54:43-
82M4433528Beneš JiříNáchod6800:54:52-
83M4444392Zitko ErichZkopecdokopec7000:55:27-
84M4470376Lembej MichalWikov7300:56:39-
85M4487220Mcclurkin DavidHozený Tyčky6400:57:43-
86M4507387Tvrdík MichalNováč Reprezent7000:58:58-
87M4511505Hofman RadošPivní Fond7100:59:17-
88M451476Bučák ZdeněkRtyně V Podkrkonoší6900:59:33-
89M4537490Čihák LadislavSvaz Českých Bohémů6801:03:47-
90M4550488Simon LeošNáchod7001:06:38-
91M4556110Grosman DanielBc Nová Trojka7101:10:00-
Muži 55-64 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M536295Stránský AlešIscarex Česká Třebová6000:36:53-
2M550415Vacarda VladimírEleven Run Team5900:38:23-
3M55696Eliáš PetrHvězda Skp Pardubice6000:38:38-
4M582495Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:39:56-
5M586222Menšík JanJablonec Nad Nisou5600:40:18-
6M5108568Doležal LubošCyklotony5400:41:47-
7M5126511Krzysztof RomanOpal Kudowa5900:42:46-
8M5129106Gdula PetrHvězda Pardubice Z.S.6100:42:54-
9M5139309Šolc VítězslavBkl Machov5700:43:18-
10M5145228Milata PavelLoko Trutnov6100:43:34-
11M5157202Leplt JiříPivovar Miletín6100:43:50-
12M5158188Křováček JaromírTj Liga 100 Hradec Králové6000:43:51-
13M5195411Prokop OndřejČau6200:45:08-
14M5205150Králíček AlešHasiči Kramolna Ntc6000:45:33-
15M5234477Štefek JanNáchod6200:46:31-
16M529564Bílý ZdeněkHvězda Pardubice5900:49:08-
17M5305468Hitschfel Jaroslav05400:49:34-
18M5309398Kapucián VladimírTj Sokol Starkoč6300:49:46-
19M5347357Richter VojtěchWikow6100:50:54-
20M5382442Skulina LadislavSokol Mezilesí5600:52:09-
21M5383204Lichter MichalNové Město Nad Metují6100:52:22-
21M5383303Šebela JiříBlansko5800:52:22-
23M5429554Magnusek MilanSk Smrčina6100:54:42-
24M5442223Mertlík JiříRtyně V Podkrkonoší6100:55:21-
25M5464497Prachař VladimírWimex6100:56:27-
26M5480107Gloser JiriGlor Police Nad Metuji5600:57:29-
27M549861Beneš FrantišekTj Sokol Lhota Č. Kostelec5800:58:20-
28M5518267Roubíček MilanAces Team K.Vary5501:00:05-
29M5532571Troníček JiříPraha 35801:02:45-
30M5536462Kábrt ZdeněkRtyně V Podkrkonoší6101:03:39-
31M554036Jílek PavelMazáci5601:04:30-
Muži 65-74 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M6144510Jirásek MiroslavSdh Pavlišov4700:43:33-
2M6199109Goldbach VáclavSk Týniště Nad Orlicí5000:45:19-
3M6329401Bednář MilošVegetarian Club5200:50:25-
4M6346207Louženský JanMoravany5300:50:52-
5M6417197Kuřík JiříOrel Studenec5000:54:03-
6M6488506Kobližka JaroslavKaden Náchod Holding5000:57:44-
7M6527319Tučný JanMk Pardubice4701:01:45-
8M6542200Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:05:19-
Muži 75 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M7114555Krátký FrantišekKrálíky4300:42:24-
2M7354279Řezáč IvoAk Chemopetrol Litvínov4100:51:06-
3M7464154Jelínek MatějČernilov4200:56:27-
4M75169Libra JiříLbc Nové Město Nad Metují3700:59:45-
5M752990Dostál VáclavČernožice4201:02:07-
6M755579Culka VáclavNové Město Nad Metují3501:09:55-
Ženy 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W21911Stránská AdélaInov-8 Team9100:34:47-
2W222457Katsiaryna PrashukAchiles Leszno9100:35:10-
3W230558Vévodová MartinaAk Perná8900:36:13-
4W279296Stráská AdélaEleven Run Team8400:39:42-
5W287573Kochová AnnaAc Tj Jičín0100:40:26-
6W291348Zeisková MarkétaRajbas Klub Náchod9800:40:44-
7W2132541Šimková KamilaSdh Bohdašín0000:42:58-
8W2134588Seifrtová MartinaMm8400:43:00-
9W2152128Hladíková LucieSdh Nahořany9000:43:46-
10W2154451Zítková RadkaRun4Run8800:43:48-
11W2165126Hermanová KarolínaHermani9600:44:09-
12W2169337Vítková VeronikaNáchod8900:44:19-
13W2206596Nyklíčková VeronikaBkl Machov0500:45:35-
14W2217233Moudrá EditaPraha8600:46:02-
15W223373Brychová EvaDobřany8400:46:29-
16W2257322Umlaufová EmaNáchod9700:47:44-
17W2299577Langenbergerová VeronikaChildren Of Olymp8700:49:13-
18W2303135Horníková MichaelaLipí8900:49:20-
19W2306434Šulcová MarkétaTj Sokol Žernov0100:49:36-
20W2315152Jašíčková HedvikaHr Team9200:49:57-
21W232081Čechová VeronikaZko Hronov8600:50:01-
22W2336237Netíková LenkaNové Město Nad Metují9200:50:35-
23W2340290Sodomková BáraSk Plhov Náchod0500:50:40-
24W2360142Hurdálková BarboraHronov9200:51:22-
25W236859Baškovská KateřinaHolky Z Vršovky9400:51:36-
26W2377333Venclová AnnaSpace0100:51:49-
27W2381327Vanclová AnnaSpace0200:52:03-
28W2388453Beránková MartinaHello Kitty Team8700:52:31-
29W2392352Zoubková AdélaMoravská Třebová9100:52:46-
30W2393475Požárová AnetaPraha9700:52:47-
31W2398550Kramlová LucieNáchod9900:53:00-
32W2403312Šretrová LucieSki Police Nad Metují0600:53:13-
33W2409264Repáňová LucieMaminka9900:53:18-
34W2411298Středová KamilaVelké Poříčí9200:53:24-
35W2413417Shejbalová EliškaSk Plhov Náchod0100:53:32-
36W241978Cejnarová EliškaVelká Jesenice9900:54:14-
37W2421474Lemfeldová PetraNáchod0200:54:15-
38W2423491Breitrová AdélaSk Nové Město Nad Metují0200:54:25-
39W2424466Sedláčková ZuzanaSk Nové Město Nad Metují0300:54:26-
40W2444597Celbová LuciePell´S Team Brno9200:55:27-
41W2449176Kosková BenicieKoska Family Team9200:55:39-
42W245195Dušková AdélaČervený Kostelec9100:55:45-
43W2455292Stehlíková KateřinaNáchod9500:55:50-
44W2456343Vojtasová DenisaNáchod0000:55:52-
45W2460258Přibylová PetraHoky Z Vršovky8600:56:08-
46W2466463Kubová KristýnaHronov8900:56:28-
47W2467275Rutová HanaZ3 Sport9700:56:31-
48W2469210Machová AlžbětaNáchod9200:56:36-
49W247285Čudová SabinaNáchod9100:56:43-
50W2475455Pavlištová JuditaHello Kitty Team8700:56:53-
51W2476288Slavíková KamilaNáchod8400:56:59-
52W247727Balcarová MichaelaPraha8400:57:04-
53W2482460Sandtnerová MichaelaPinguin9600:57:33-
54W2484119Hanušová NatáliePitrs Bikes0000:57:37-
55W2490435Stehlíková TerezaNáchod9700:57:53-
56W2493143Hynková RenataHynkovka8500:58:01-
57W2497313Šromová JanaSdh Velké Poříčí8500:58:14-
58W2502149Jančíková RomanaHořice9700:58:38-
59W250441Králíčková LenkaHasiči Kramolna Ntc8900:58:51-
60W2506302Svitáková EditaLipí9200:58:52-
61W2523570Dostálová VendulaČernožice1001:00:47-
62W2524591Švecová HelenaPraha9101:00:55-
63W2526320Tunklová PetraČeská Skalice9101:01:30-
64W2544502Hladíková MarieNáchod9001:05:33-
65W2545418Nahorna KristynaSk Plhov Náchod0301:05:42-
66W2546426Shejbalová VeronikaSk Plhov Náchod0301:05:46-
67W2549489Simonová ValérieNáchod0401:06:31-
68W2551430Janková EsterNáchod9301:07:09-
69W2553297Strážnická MartinaRozstání 15, Světlá Pod Ještědem9101:07:39-
70W2559423Paprskárová AdélaSdh Vršovka9401:10:24-
71W256072Brožová NikolČeská Skalice0201:12:30-
Ženy 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W338356Maly MarketaCukrářky7900:37:21-
2W36712Vítová EvaSk Nové Město Nad Metují7500:38:56-
3W398355Brumlichová RomanaMedvědí Doupě7600:40:58-
4W310470Voborníková Breitrová PetraSvaz Českých Bohémů7800:41:35-
5W3124193Kubiasová KateřinaTyčka A Kulička7800:42:45-
6W3150278Rýdlová DenisaVella Team Náchod8200:43:42-
7W315145Myslivcova DenisaOblici7700:43:44-
8W3164564Šimáková KláraHradec Králové8300:44:07-
9W3171318Tomášová LenkaAc Gomango Högner8100:44:20-
10W3211192Kubečková TerezieSos Mamuti Z Lipovky7600:45:44-
11W3217592Tyrychtrová TerezaBatňovice8100:46:02-
12W322375Bubeníčková SimonaBubuteam7800:46:08-
13W323758Baškovská RomanaHolky Z Vršovky7400:46:36-
14W3240281Sádlová RadanaRtyně V Podkrkonoší7500:46:49-
15W3242181Košťálová OlgaHořice7700:46:52-
16W3264562Sedláčková IlonaRun4Fun7700:48:04-
17W3272323Valášková BohumilaČeská Skalice7500:48:24-
18W3299534Kostyšynová EvaRun4Run7700:49:13-
19W3307433Zelenková JanaTj Sokol Žernov8100:49:42-
20W3311485Vránová AlenaEasygorun8000:49:49-
21W3312232Moravcová DanaRun4Run7400:49:52-
22W3317171Kleinová IvanaSdh Velké Poříčí8100:49:59-
23W333356Vítková KláraRun4Run8200:50:30-
23W333332Březinová AlenaRun4Run7900:50:30-
25W3337540Vítová MarkétaTj Sokol Lhota Č.Kostelec8200:50:36-
26W3342102Filipcová IvetaNové Město Nad Metují7400:50:45-
27W3352546Půlpánová PetraNáchod7600:51:03-
28W3362260Rasslová PavlaPraha7900:51:24-
29W3368127Herzogová IrenaNáchod7700:51:36-
30W3371382Vaňkátová PetraWikov8200:51:40-
31W3403315Tojnarová JolanaNáchod8200:53:13-
32W3414585Němcová AnnaLysečinteam7800:53:40-
33W3418169Kirschova EvaLoko Trutnov Triatlon Team7800:54:08-
34W3432138Hortová MichaelaBerger Team7500:54:48-
35W3436514Jirmanová PetraPraha7900:55:00-
36W3443172Koláčková ZorkaNáchod7600:55:23-
37W3446132Holečková ŽanetaČervený Kostelec7600:55:32-
38W3447211Machová JanaNový Hrádek7600:55:33-
39W3450621Hanušová KamilaLhota Pod Hořičkami8300:55:43-
40W3452252Polická KateřinaNové Město Nad Metují8000:55:46-
41W3453537Prouzová ŠárkaJenštejn7900:55:48-
42W3461360Seidlová LucieWikov8100:56:12-
43W3462229Miskay VeronikaSpartan Celakovice8200:56:22-
44W3474452Valtová AlžbětaHello Kitty Team8200:56:51-
45W3478496Kavanová KláraWimex7800:57:22-
45W3478118Hanušová LadaNáchod8100:57:22-
47W3494563Judová PetraBěhna Z Trauče7500:58:05-
48W3495305Šichová MarcelaHradec Králové8000:58:06-
49W3510504Hofmanová DanielaPivní Fond7500:59:15-
50W3517512Baczmańska AnnaOpal Kudowa7700:59:57-
51W3519168Kavalkova LucieKostelec Nad Orlici7901:00:06-
52W3520351Zoubková ErikaPraha 37601:00:09-
53W3528255Procházková JanaVelké Poříčí7501:01:54-
54W353329Bartlová PetraVelké Poříčí7601:03:21-
55W353423Bajzová RenataČeská Skalice7501:03:31-
56W353886Divišková PavlínaSvaz Českých Bohémů7401:03:53-
57W355235Horáková MartinaTj Sokol Náchod7801:07:16-
58W3558280Sadílková ZuzanaBc Nová Trojka7501:10:09-
59W3561561Kopčilová MarkétaRun4Fun7501:14:07-
Ženy 45-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W43610Metelková TáňaTj Sokol Hradec Králové7200:36:53-
2W4110184Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:41:54-
3W4177103Flašarová LenkaSvaz Českých Bohémů7200:44:28-
4W4184157Kábrtová JitkaSokol Studnice7100:44:35-
5W4187408Křivdová LenkaSportovní Klub Hasičů Khk7200:44:46-
6W4215120Hanzlová MarkétaSvaz Českých Bohémů7300:45:55-
7W4232607Petr Ernestová ZuzanaSk Dolar Hajnice7200:46:28-
8W4282270Rudolfová JanaDraci Trutnov7100:48:49-
9W4318304Šefcová EvaKostka Racing6400:50:00-
10W434568Brabencová IrenaLiberec7000:50:47-
11W4371219Matušková JanaVelká Jesenice6900:51:40-
12W437884Černá JitkaNové Město Nad Metují6400:51:51-
13W438362Beranová LenkaVelké Poříčí6900:52:22-
14W4389265Roflíková MarcelaBezstarostný Běhodálové7100:52:40-
15W4390146Jakoubková KarlaVětve K Drcení7200:52:44-
16W4410410Práchenská RadkaHradec Králové7100:53:21-
17W4414569Petrů BlankaRychna Nad Nisou7200:53:40-
18W4426212Malá DagmarNáchod7300:54:30-
19W4453108Gloserová AlenaPolice Nad Metují6900:55:48-
20W4471159Kahánková JitkaRaketové Kecky6600:56:42-
21W4473121Havlíčková ŠárkaHradec Králové7000:56:44-
22W4491215Marková LucieTřebihošť6600:57:54-
23W452592Dostálová HanaČernožice7001:01:25-
24W4535324Valentová DagmarChodynka6701:03:36-
25W4541416Vítková IrenaŽ3Sport6901:04:42-
26W4554239Nováková RenataČeská Skalice7301:08:51-
Ženy 55 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W5172214Mališová KarlaPraha6000:44:22-
2W5184481Suchánková ZdeňkaČeská Skalice6300:44:35-
3W5359124Hellerová HanaHradec Králové6100:51:21-
4W5405500Říhová ZdeňkaNáchod5900:53:15-
5W5438338Vlachová HanaRtyně V Podkrkonoší6200:55:03-
6W5457396Vacková HanaTj Sokol Starkoč5600:55:54-
7W545977Burdychová NaďaSokol Burdych5500:55:59-
8W5496182Košťálová IvankaHořice5600:58:09-
9W5499516Podstavcová JitkaHronov6200:58:21-
10W5509177Kosková EliškaKoska Family Team5900:59:01-
11W5531139Hovorková MilinaTj Petřiny Praha4401:02:37-
12W5543482Jiráková JanaSokol Starkoč5401:05:30-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M211Krunka KamilSk Nové Město Nad Metují8600:31:09-
1M325Kubričan PavelSaucony8300:31:18-
2M23557Hübl RadekRunsport/Salomon Team8800:31:20-
3M24602Chour OndřejAc Česká Lípa8700:31:40-
2M35409Kučera LadislavIscarex Česká Třebová7600:31:57-
4M264Křivda TomášSk Nové Město Nad Metují9900:32:05-
5M27335Vetchý JanIscarex Česká Třebová / Salomon Amb8500:32:42-
6M28250Plný DavidEnervit Team9300:32:51-
1M49552Král JindřichIscarex Č.T.7300:33:26-
7M210308Šolc VítězslavRedpoint Team9100:33:36-
8M211606Hradecký JaromírSkuteč8500:33:38-
9M212201Leplt JiříSK Nové Město nad Metují8500:34:04-
2M4133Orálek DanielBehejbrno.Com7000:34:12-
3M314196Kučera DanielJihlava8200:34:26-
10M215349Zima MatějTj Lokomotiva Trutnov9800:34:33-
3M416575Vítek MiroslavUstí Nad Orlicí7200:34:39-
4M417125Herel LubošLesk Kolín7100:34:44-
4M317251Podroužek DušanAc Slovan Liberec7400:34:44-
1W21911Stránská AdélaInov-8 Team9100:34:47-
11M220529Dufka VladislavČervený Kostelec9100:34:51-
12M221391Jelen PavelHvězda Pardubice Z.S.9100:34:54-
2W222457Katsiaryna PrashukAchiles Leszno9100:35:10-
13M223542Křivda MartinK.O.B. Choceň9500:35:21-
5M324231Míšek DavidTj Sokol Hradec Králové7800:35:26-
14M22591Dostál JanVella Team Náchod8600:35:29-
6M326123Heller TomášHradec Králové8100:35:34-
7M327553Mocek TomášAc Pardubice7900:35:41-
15M22833Čech DanielNáchod9300:36:04-
5M429498Polej JiříHronov7100:36:06-
3W230558Vévodová MartinaAk Perná8900:36:13-
6M43163Berka LuděkSbs Rtyně V Podkrkonoší7200:36:17-
8M332565Šimák JanHradec Králové8300:36:31-
7M433148Jančík BořekSvartes Hořice6400:36:38-
9M334366Šupich MartinWikov7700:36:39-
8M43598Fajfr FrantišekVencl Servis Žamberk7200:36:51-
1M536295Stránský AlešIscarex Česká Třebová6000:36:53-
1W43610Metelková TáňaTj Sokol Hradec Králové7200:36:53-
1W338356Maly MarketaCukrářky7900:37:21-
10M339551Simon MartinDopravni Zdravotní Služba Náchod8000:37:30-
9M440105Gajdoš DušanČervený Kostelec7300:37:32-
16M241268Rücker JakubBonbon Machov8800:37:36-
17M242155Ježek DanielNáchod0100:37:53-
18M243403Hejduk JanNáchod9800:37:54-
10M444145Jakoubek RomanTrutnov6700:37:56-
19M24547Petr RadekKrálíky8500:38:04-
20M246141Hrůša VojtěchTj Sokol Hk9900:38:12-
21M247248Petrů PepekHasiči Města Náchoda8600:38:15-
22M248595Martínek TomášGoodluckgymhk9100:38:16-
23M249560Jon VojtěchBike Stars Vrchlabí9900:38:18-
2M550415Vacarda VladimírEleven Run Team5900:38:23-
11M351586Hák MichalSokol Studenec7500:38:25-
24M252234Mrázek JosefSk Nové Město Nad Metují0000:38:26-
12M35374Bubeníček PetrBubuteam8000:38:28-
25M253447Staněk AntonínNové Město Nad Metují - Spy0200:38:28-
26M255326Váňa MartinZáholice Sk8400:38:30-
13M35688Dlouhý PetrTj Nové Město Na Moravě7600:38:38-
3M55696Eliáš PetrHvězda Skp Pardubice6000:38:38-
13M356221Melišík JanRedpoint-Eleven Team7400:38:38-
27M259113Habr MartinTj Sokol Olešnice9600:38:40-
11M460420Čížek DušanBak Seal 6 Team7100:38:46-
15M361589Hak TomášVítězná - Huntířov7800:38:48-
12M461170Klauz JiříBakov Nad Jizerou7200:38:48-
28M263240Novotný JanAk Lomnice Nad Popelkou8600:38:50-
29M264117Hanousek JakubPolice Nad Metují9100:38:53-
16M365414Štefl DavidAc Gomango Högner8000:38:55-
13M465300Maravaud YannickLibniatov7100:38:55-
2W36712Vítová EvaSk Nové Město Nad Metují7500:38:56-
17M368484Burdych TomášEasygorun8200:39:14-
14M46939Koudelka DrahomirMeixner Consulting7100:39:15-
30M270151Jašíček RadekVysoká Srbská9000:39:20-
31M271256Prokop MatějClovek Levyt8600:39:21-
15M472359Mazač JaroslavWikov6800:39:24-
16M473111Habr JiříVella Team Náchod7300:39:29-
18M373115Habr JanJesenice7800:39:29-
19M375368Friede JanWikov7700:39:39-
32M275587Kulda JiříHock Horolezecký Oddíl0200:39:39-
17M477604Holubec LubošTt Trutnov6800:39:40-
20M378249Pištora MartinNové Město Nad Metují7700:39:41-
4W279296Stráská AdélaEleven Run Team8400:39:42-
33M280395Štěpán VáclavBražecký Mládenci9000:39:47-
21M381473Dušek MichalČervený Kostelec7800:39:49-
4M582495Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:39:56-
22M383133Horák MichalTj Sokol Studnice7500:40:06-
34M284574Janouch DavidSk Nmmet0000:40:09-
35M285375Bareš LubošWikov8900:40:16-
5M586222Menšík JanJablonec Nad Nisou5600:40:18-
36M28728Bárta DavidMelichar Cz8400:40:26-
5W287573Kochová AnnaAc Tj Jičín0100:40:26-
37M289470Hoffman DavidHoffíci0200:40:34-
23M390406Kalandra JanNáchod8100:40:43-
6W291348Zeisková MarkétaRajbas Klub Náchod9800:40:44-
24M392104Florian TomášIntegraf Running Team7900:40:45-
18M493559Jon JirkaSk Nové Město Nad Metují6800:40:46-
25M394601Žabokrtský MilanChloumek7400:40:47-
26M395173Kolisko VladimírRun4Run8000:40:52-
27M396598Veselý PetrOlfincar Trutnov8200:40:55-
28M397399Petr JiříIns Atelier Náchod7400:40:57-
3W398355Brumlichová RomanaMedvědí Doupě7600:40:58-
19M499361Krtička MichalWikov7300:41:07-
20M4100443Kolář PetrTrutnov7300:41:21-
21M4101114Habr PetrŽernov Pro Radost6500:41:25-
29M3102245Pajer Jan#Gladiatorraceteam8000:41:26-
30M3103450Hubka LukášDoldysport.Cz8100:41:32-
4W310470Voborníková Breitrová PetraSvaz Českých Bohémů7800:41:35-
38M210521Adámek DanielSrtg Hradec Králové9900:41:37-
31M3105471Čapek JanAstratex8200:41:37-
22M4107439Strnad TomášPivní Fond7200:41:39-
6M5108568Doležal LubošCyklotony5400:41:47-
32M3109101Fidler MartinElektro Viola S.R.O8100:41:50-
2W4110184Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:41:54-
39M211180Čech MartinZko Hronov8700:41:58-
40M2112527Zetek TomášNáchod0000:42:00-
41M2113492Hornych PetrChoré Krávy8700:42:16-
1M7114555Krátký FrantišekKrálíky4300:42:24-
33M3115130Hofman JanStřihov8200:42:27-
42M2116353Žák MichalŽ3 Sport9100:42:30-
34M3116199Laštůvka MartinCyklo Tony8000:42:30-
35M3118112Habr JanPraha 37500:42:33-
43M2119259Ptáček DavidLipí8800:42:37-
43M211942Langenberger AdamChildren Of Olymp8500:42:37-
36M3121369Gult MartinWikov Hronov7500:42:38-
37M3122161Kalvoda JanPraha 17700:42:40-
45M2123419Petr MichalIns Atelier Náchod0400:42:42-
46M212425Balcar JanPs Náchod-Kamenec9000:42:45-
5W3124193Kubiasová KateřinaTyčka A Kulička7800:42:45-
7M5126511Krzysztof RomanOpal Kudowa5900:42:46-
47M2127393Zítko JakubNáchod9500:42:50-
23M412897Elich JiříApache Loko Trutnov6400:42:53-
8M5129106Gdula PetrHvězda Pardubice Z.S.6100:42:54-
48M2129427Hofman KamilNáchod9600:42:54-
38M3131156Johan MarekTrutnov - Městská Policie7800:42:55-
7W2132541Šimková KamilaSdh Bohdašín0000:42:58-
24M4132243Čada TomasRedpoint-Eleven Team6400:42:58-
8W2134588Seifrtová MartinaMm8400:43:00-
49M2135461Kosař RomanNáchod9900:43:02-
39M3136372Stuchlík MichalWikov7400:43:03-
50M2137160Kalina PavelTřemošnice8600:43:07-
25M4138178Kostelecký VladimírVella Team Náchod7000:43:09-
9M5139309Šolc VítězslavBkl Machov5700:43:18-
51M2140593Müller MartinNáchod9300:43:19-
26M4141261Rek StanislavAmmann6400:43:23-
52M2142525Jiráský JakubNáchod9000:43:28-
53M2143373Hájek LukášWikov9100:43:29-
1M6144510Jirásek MiroslavSdh Pavlišov4700:43:33-
54M2145509Labík DavidHvězda Pardubice0200:43:34-
10M5145228Milata PavelLoko Trutnov6100:43:34-
40M3147217Mašek PetrPrvní Odzadu8100:43:38-
41M3148191Kubeček ŠtěpánSos Mamuti Z Lipovky7600:43:39-
42M3149263Renský MichalRun4Run7900:43:41-
6W3150278Rýdlová DenisaVella Team Náchod8200:43:42-
7W315145Myslivcova DenisaOblici7700:43:44-
55M215267Boháč LadislavVelké Pořičí9200:43:46-
9W2152128Hladíková LucieSdh Nahořany9000:43:46-
43M3154400Divíšek DavidIns Atelier Náchod7700:43:48-
10W2154451Zítková RadkaRun4Run8800:43:48-
56M2156285Schrötter MichalNáchod9300:43:49-
11M5157202Leplt JiříPivovar Miletín6100:43:50-
12M5158188Křováček JaromírTj Liga 100 Hradec Králové6000:43:51-
44M3159580Šilar MartinTrutnov7600:43:55-
45M3160203Lhota AlešPivovar Miletín7800:43:58-
46M316134Fišer DavidČajovna Bílý Drak7600:44:05-
57M2161383Bernard AdamBezděkov Nad Metují0000:44:05-
57M2161515Tylš MarekBabí8800:44:05-
8W3164564Šimáková KláraHradec Králové8300:44:07-
11W2165126Hermanová KarolínaHermani9600:44:09-
59M2165329Vašátko OndřejNáchod9600:44:09-
47M3167445Prislinger JanNáchod8200:44:12-
48M3168321Turek MarcelMusher Club Český Ráj8200:44:18-
12W2169337Vítková VeronikaNáchod8900:44:19-
49M316960Beneš PetrHock Horolezecký Oddíl8300:44:19-
9W3171318Tomášová LenkaAc Gomango Högner8100:44:20-
1W5172214Mališová KarlaPraha6000:44:22-
27M4172330Vašíček MartinTj Maratonstav Úpice7100:44:22-
60M2174358Ševců PetrWikov8900:44:23-
61M2175486Linhart LukášSk Nové Město Nad Metují8900:44:26-
50M3176538Douša VáclavJenstejn7900:44:27-
28M4177458Kulda JanTj Sokol Olešnice7300:44:28-
3W4177103Flašarová LenkaSvaz Českých Bohémů7200:44:28-
51M3179367Roško VilémWikov8100:44:29-
29M4180444Tuček LuděkBohemians 19057200:44:31-
62M2180336Vítek MartinŽ3 Sport9200:44:31-
52M318283Čermák PavelNáchod7900:44:32-
63M2182284Sedláček JanSk Plhov Náchod0400:44:32-
2W5184481Suchánková ZdeňkaČeská Skalice6300:44:35-
4W4184157Kábrtová JitkaSokol Studnice7100:44:35-
53M3186253Pražák PetrMalé Poříčí7400:44:40-
5W4187408Křivdová LenkaSportovní Klub Hasičů Khk7200:44:46-
64M2188334Věříš MichalKrakovany8600:44:48-
65M2189342Vojtas FilipNáchod0000:44:49-
66M219046Nývlt MatějHasiči Kramolna Ntc8600:44:50-
67M2191405Jahelka KryštofLoko Trutnov Triatlon Team0500:44:51-
68M2192347Závojko MartinNáchod8700:44:59-
69M2193465Kubeček AlešSk Nové Město Nad Metují0200:45:04-
70M2194402Lemfeld PetrDítětým0000:45:06-
13M5195411Prokop OndřejČau6200:45:08-
30M4196254Pražák RadovanRtyně V Podkrkonoší6700:45:12-
31M4197478Baláš MartinDolní Radechová7300:45:17-
54M3198289Smola JosefNáchod8000:45:18-
2M6199109Goldbach VáclavSk Týniště Nad Orlicí5000:45:19-
71M2200421Pšenička OtakarSk Zlíč9200:45:20-
72M2201189Kubeček PetrProbro9300:45:21-
55M3201583Junek AlešHořice7400:45:21-
32M4203370Werner OldřichWikov6400:45:30-
56M3203501Pokorák MichalDigital Media Publishing8300:45:30-
14M5205150Králíček AlešHasiči Kramolna Ntc6000:45:33-
13W2206596Nyklíčková VeronikaBkl Machov0500:45:35-
33M4207218Matuška VáclavVelká Jesenice6900:45:37-
57M3208499Matuška MartinRun4Run8000:45:38-
57M3208479Krejčiřík RomanTj Gábinka7400:45:38-
59M3210131Holeček MirekNové Město Nad Metuji7400:45:42-
10W3211192Kubečková TerezieSos Mamuti Z Lipovky7600:45:44-
34M4212469Hoffman PavelHoffíci6700:45:46-
73M2213503Hofman JosefPivní Fond (Nealko)0300:45:50-
74M2214271Rummel SlávekTuscarora 038900:45:53-
6W4215120Hanzlová MarkétaSvaz Českých Bohémů7300:45:55-
35M4216440Strnad MarekPivní Fond7200:45:58-
11W3217592Tyrychtrová TerezaBatňovice8100:46:02-
14W2217233Moudrá EditaPraha8600:46:02-
60M321755Vit MiroslavPraha 87700:46:02-
75M2220331Vávra IvanNáchod8900:46:03-
61M3221216Martinec JanNáchod8300:46:04-
62M3222325Valeš MartinVelká Jesenice7400:46:05-
12W322375Bubeníčková SimonaBubuteam7800:46:08-
36M4224508Duchacz SlawomirKolarski Klub Ziemi Kłodzkiej7200:46:10-
76M2225190Kubeček AntonínProbro9600:46:13-
77M2226272Rummel TomášTuscarora 038900:46:16-
37M4227194Kubín MartinTrutnov7000:46:17-
78M2228317Tomášek JakubIron Bros9400:46:18-
38M4228314Štrof MichalTenis Úpice7300:46:18-
63M3230578Langenberger LukášChildren Of Olymp8300:46:19-
39M4231425Mareth KarelČeská Skalice7100:46:21-
7W4232607Petr Ernestová ZuzanaSk Dolar Hajnice7200:46:28-
15W223373Brychová EvaDobřany8400:46:29-
15M5234477Štefek JanNáchod6200:46:31-
79M2235524Výborný VáclavNáchod9000:46:33-
64M3236266Rohulán VojtěchTj Slavoj Holešovice8100:46:34-
13W323758Baškovská RomanaHolky Z Vršovky7400:46:36-
40M4238328Vaněk JosefTj Sokol Karate Náchod6500:46:41-
65M3239242Ondráček MartinHavířov7600:46:42-
41M424044Milfait PetrMimi Fanclub Ostrava7100:46:49-
14W3240281Sádlová RadanaRtyně V Podkrkonoší7500:46:49-
15W3242181Košťálová OlgaHořice7700:46:52-
80M2243404Jahelka AdamLoko Trutnov Triatlon Team0300:46:54-
81M2244436Kováčik MartinNáchod9700:46:56-
42M4245584Němec OndřejHo Bivak Ostrava7300:46:59-
66M3246494Svoboda JiříNáchod8100:47:02-
82M2247530Holub DavidMsk9700:47:08-
83M2248354Žák JanŽ3 Sport8800:47:09-
84M2249341Voborník AlešNáchod9100:47:13-
84M2249532Pinkava MichalŽ3 Sport8800:47:13-
86M2251476Koděra LukášPraha9400:47:17-
43M4252166Kašpárek MartinTj Velichovky6700:47:19-
67M325289Domáň LadislavNáchod8100:47:19-
87M2254448Zetek JanNáchod0200:47:39-
68M325448Pondělíček RadkoSk Hořovice8200:47:39-
88M225682Čepelka MichalVršovka Firesport9900:47:42-
16W2257322Umlaufová EmaNáchod9700:47:44-
69M3258147Jalovičár MartinSvinišťany8000:47:47-
70M3259316Tomáš ZdeněkAc Gomango Högner7600:47:48-
89M2260389Rudolf MarekDeep Sea0700:47:53-
90M2261175Koska TadeášKoska Family Team0200:47:58-
44M4262603Falta MichalLevel6800:48:01-
71M3263539Malý JaroslavPraha7500:48:03-
91M2264307Škoda MichalNáchod9300:48:04-
16W3264562Sedláčková IlonaRun4Fun7700:48:04-
92M2266472Antoš MichalAstratex9000:48:07-
93M2267227Míl OndřejLfhk9200:48:09-
94M2268556Magnusek MartinSk Smrčina8700:48:12-
95M2269467Hejčl PetrSk Nové Město Nad Metují0300:48:13-
72M3270339Vlášek JosefKamenec7700:48:18-
73M327126Balcar JaroslavVysokov7500:48:19-
17W3272323Valášková BohumilaČeská Skalice7500:48:24-
74M3272567Mertlík JakubObčerstvení Na Špalkách8100:48:24-
75M3274345Vymlátil ZdeněkMoravská Třebová8200:48:25-
76M3275522Škoda MartinProvodov7500:48:27-
45M4276523Šimon PetrProvodov6800:48:32-
96M2277536Mach DavidVelké Poříčí 549 329400:48:34-
77M3278277Rýdlo JaroslavTři Dva 17700:48:42-
46M4279287Skalský MilošAc Náchod6700:48:43-
47M4280332Vencl VáclavSpace7300:48:46-
97M2281520Balcar OndřejVrchoviny8400:48:48-
8W4282270Rudolfová JanaDraci Trutnov7100:48:49-
98M2282286Sichrovský BenjaminNáchod0000:48:49-
98M2282456Kejdana MartinHello Kitty Team8600:48:49-
48M4285545Waldecker DušanHronov7200:48:50-
100M2286179Košťál VáclavHořice9400:48:54-
101M2287483Kalužný DominikNáchod0300:48:55-
49M4288441Bubák DavidČervený Kostelec7300:48:56-
49M4288246Peluňka JanPraha 107300:48:56-
51M4290100Felkl TomášNáchod7300:48:59-
78M3291344Vybíral JiříPraha8100:49:01-
102M2292363Šrámek LukášWikov9000:49:03-
52M4293247Pešek MartinNáchod6700:49:04-
103M2294594Müller MichalNáchod8800:49:05-
16M529564Bílý ZdeněkHvězda Pardubice5900:49:08-
104M2296230Miskay MichalSpartan Celakovice8400:49:10-
53M429771Brož JanNáměrka6800:49:11-
54M4298438Šolín DavidPivní Fond7300:49:12-
17W2299577Langenbergerová VeronikaChildren Of Olymp8700:49:13-
18W3299534Kostyšynová EvaRun4Run7700:49:13-
55M4301394Litoš JiříSdh Pavlišov6900:49:18-
105M2302241Oklepek MartinSdh Lhota Za Červený Kostelcem8800:49:19-
18W2303135Horníková MichaelaLipí8900:49:20-
79M3304269Rücker LukášBonbon Machov7800:49:31-
17M5305468Hitschfel Jaroslav05400:49:34-
19W2306434Šulcová MarkétaTj Sokol Žernov0100:49:36-
19W3307433Zelenková JanaTj Sokol Žernov8100:49:42-
80M3308547Hejna LeošSkh Královehradeckého Kraje7400:49:44-
18M5309398Kapucián VladimírTj Sokol Starkoč6300:49:46-
81M3310449Harazin JanAmálka7500:49:48-
20W3311485Vránová AlenaEasygorun8000:49:49-
21W3312232Moravcová DanaRun4Run7400:49:52-
82M3313340Voborník VlastimilHradec Králové8200:49:53-
56M4314437Poláček JanNáchod6800:49:54-
106M2315274Rut MartinZ3 Sport0300:49:57-
20W2315152Jašíčková HedvikaHr Team9200:49:57-
22W3317171Kleinová IvanaSdh Velké Poříčí8100:49:59-
107M2318599Zelenka JanAvenier Financial Group Trutnov8400:50:00-
9W4318304Šefcová EvaKostka Racing6400:50:00-
21W232081Čechová VeronikaZko Hronov8600:50:01-
83M3321235Mucha VladimírJadernička8200:50:04-
57M4322422Prokop MichalPoříčští Orli7300:50:05-
108M2322576Michal PetrNové Město Nad Metují9100:50:05-
84M3324507Beneš JiříMaratonclub Odolov8000:50:14-
109M2325543Lochman PetrKombajn Dražec9000:50:17-
58M432650Seifert JaroslavKingovi-Pinguin7000:50:21-
110M2327236Navrátil ŠtěpánSki Police Nad Metují0600:50:23-
59M4328572Míl JiříSkibikecentrum.Cz Team6600:50:24-
3M6329401Bednář MilošVegetarian Club5200:50:25-
60M433051Smrček PavelOblici7300:50:28-
111M2331526Dvořák JanZábrodí8500:50:29-
111M2331582Soukup ZdeněkHolovousy8900:50:29-
23W333356Vítková KláraRun4Run8200:50:30-
23W333332Březinová AlenaRun4Run7900:50:30-
61M4333446Urban MichalPronax Group S.R.O.6400:50:30-
22W2336237Netíková LenkaNové Město Nad Metují9200:50:35-
25W3337540Vítová MarkétaTj Sokol Lhota Č.Kostelec8200:50:36-
113M2338374Gult MichalWikov8500:50:38-
62M4339544Jelen PetrHronov6700:50:39-
23W2340290Sodomková BáraSk Plhov Náchod0500:50:40-
85M3341412Sodomka PavelInstavex7500:50:44-
26W3342102Filipcová IvetaNové Město Nad Metují7400:50:45-
114M2342429Janek RalfNáchod9300:50:45-
63M4342299Studnička JaroslavRtyně V Podkrkonoší7000:50:45-
10W434568Brabencová IrenaLiberec7000:50:47-
4M6346207Louženský JanMoravany5300:50:52-
19M5347357Richter VojtěchWikow6100:50:54-
115M2347600Werner MartinWerrny.Cz9300:50:54-
86M3347362Štencl JosefWikov7400:50:54-
64M435093Drobek JindřichJameson Team7100:50:55-
116M2351282Saidl FilipSki Police Nad Metují0600:51:01-
27W3352546Půlpánová PetraNáchod7600:51:03-
117M2353566Lichter MartinNové Město Nad Metují8600:51:05-
2M7354279Řezáč IvoAk Chemopetrol Litvínov4100:51:06-
118M2355165Karlík JáchymVysoká Srbská0500:51:11-
65M4356431Prokop OndřejNáchod6900:51:20-
87M3356377Bárta JanWikov8100:51:20-
65M4356480Mikuška PavelSlavoj Babí6400:51:20-
3W5359124Hellerová HanaHradec Králové6100:51:21-
24W2360142Hurdálková BarboraHronov9200:51:22-
88M336194Dufek JiříB4K - Červený Kostelec7800:51:23-
28W3362260Rasslová PavlaPraha7900:51:24-
67M4363535Voleský MilošNáchod,Běloves7200:51:30-
89M3364301Suchý JaroslavKrabčice8100:51:33-
68M4365397Zelman MilanTj Sokol Starkoč7000:51:34-
69M4366158Kácovský JiříBak Seal 6 Team6700:51:35-
69M4366244Pabl MartinKostelec Nad Orlici7100:51:35-
29W3368127Herzogová IrenaNáchod7700:51:36-
25W236859Baškovská KateřinaHolky Z Vršovky9400:51:36-
71M4370291Soukup MilanTJ Znojmo6400:51:39-
11W4371219Matušková JanaVelká Jesenice6900:51:40-
30W3371382Vaňkátová PetraWikov8200:51:40-
72M4373226Míl TomášHella Stínící Technika7100:51:46-
119M2374208Macura Lukáš#Cowdog Crew8500:51:47-
73M437522Andrejs JanNáchod7300:51:48-
120M2375487Ptáček ŠtěpánHvězda Pardubice0800:51:48-
26W2377333Venclová AnnaSpace0100:51:49-
12W437884Černá JitkaNové Město Nad Metují6400:51:51-
90M3379180Košťál JanHořice8100:51:55-
74M438065Bitnar JaroslavNáchod7100:51:56-
27W2381327Vanclová AnnaSpace0200:52:03-
20M5382442Skulina LadislavSokol Mezilesí5600:52:09-
121M2383134Horník OndřejLipí8700:52:22-
21M5383204Lichter MichalNové Město Nad Metují6100:52:22-
13W438362Beranová LenkaVelké Poříčí6900:52:22-
21M5383303Šebela JiříBlansko5800:52:22-
122M2387464Černý JakubSk Nové Město Nad Metují0300:52:30-
28W2388453Beránková MartinaHello Kitty Team8700:52:31-
14W4389265Roflíková MarcelaBezstarostný Běhodálové7100:52:40-
75M4390549Ječmínek MiroslavHronov6500:52:44-
15W4390146Jakoubková KarlaVětve K Drcení7200:52:44-
29W2392352Zoubková AdélaMoravská Třebová9100:52:46-
30W2393475Požárová AnetaPraha9700:52:47-
91M3394531Silvan Tomᚎ3 Sport8300:52:57-
76M4394390Jurák PavelVelké Poříčí6500:52:57-
76M4394424Kuna ZdeněkFc Ležák Česká Skalice7200:52:57-
92M3397513Umlauf MichalSvaz Českách Bohémů8000:52:59-
31W2398550Kramlová LucieNáchod9900:53:00-
78M4399579Blažek MartinAcs Rýchory7100:53:07-
78M4399257Prokop LubomírZ Hecu7300:53:07-
93M3401213Malina MiroslavRačetice7800:53:09-
123M2402378Forman OndřejWikov8500:53:10-
31W3403315Tojnarová JolanaNáchod8200:53:13-
32W2403312Šretrová LucieSki Police Nad Metují0600:53:13-
4W5405500Říhová ZdeňkaNáchod5900:53:15-
94M3405144Chalupský IvoIgw8100:53:15-
124M2405521Vinter TomášHronov0000:53:15-
95M3408388Balcar LukášNováč Reprezent8200:53:16-
33W2409264Repáňová LucieMaminka9900:53:18-
16W4410410Práchenská RadkaHradec Králové7100:53:21-
34W2411298Středová KamilaVelké Poříčí9200:53:24-
96M3412364Dubský PetrWikov7700:53:28-
35W2413417Shejbalová EliškaSk Plhov Náchod0100:53:32-
32W3414585Němcová AnnaLysečinteam7800:53:40-
17W4414569Petrů BlankaRychna Nad Nisou7200:53:40-
80M4416273Rus RichardApache Loko Trutnov6700:53:43-
5M6417197Kuřík JiříOrel Studenec5000:54:03-
33W3418169Kirschova EvaLoko Trutnov Triatlon Team7800:54:08-
97M3419381Sláma JanWikow8300:54:14-
36W241978Cejnarová EliškaVelká Jesenice9900:54:14-
37W2421474Lemfeldová PetraNáchod0200:54:15-
98M3422183Králík PetrSilniční Práce Kočnar7700:54:18-
38W2423491Breitrová AdélaSk Nové Město Nad Metují0200:54:25-
39W2424466Sedláčková ZuzanaSk Nové Město Nad Metují0300:54:26-
125M2425517May PetrBezděkov Nad Metují8500:54:27-
18W4426212Malá DagmarNáchod7300:54:30-
126M2427238Novák MartinČeská Skalice9400:54:36-
127M2428386Tvrdík MatyášNováč Reprezent9800:54:40-
23M5429554Magnusek MilanSk Smrčina6100:54:42-
81M4430428Mareš StanislavNáchod7300:54:43-
99M3431137Hort DavidBerger Team7500:54:47-
34W3432138Hortová MichaelaBerger Team7500:54:48-
82M4433528Beneš JiříNáchod6800:54:52-
128M2434432Soulek MatějVelké Poříčí9900:54:54-
100M3435350Zoubek MichalPraha 37600:54:59-
35W3436514Jirmanová PetraPraha7900:55:00-
101M3437310Špaček MiloslavNáchod7800:55:02-
5W5438338Vlachová HanaRtyně V Podkrkonoší6200:55:03-
129M2438224Michl MartinYolo Band9300:55:03-
129M2438379Pinker PetrWikow8500:55:03-
131M2441225Michl MiroslavYolo Band9100:55:11-
24M5442223Mertlík JiříRtyně V Podkrkonoší6100:55:21-
36W3443172Koláčková ZorkaNáchod7600:55:23-
83M4444392Zitko ErichZkopecdokopec7000:55:27-
40W2444597Celbová LuciePell´S Team Brno9200:55:27-
37W3446132Holečková ŽanetaČervený Kostelec7600:55:32-
38W3447211Machová JanaNový Hrádek7600:55:33-
132M2448590Peš MichalNáchod9100:55:38-
41W2449176Kosková BenicieKoska Family Team9200:55:39-
39W3450621Hanušová KamilaLhota Pod Hořičkami8300:55:43-
42W245195Dušková AdélaČervený Kostelec9100:55:45-
40W3452252Polická KateřinaNové Město Nad Metují8000:55:46-
19W4453108Gloserová AlenaPolice Nad Metují6900:55:48-
41W3453537Prouzová ŠárkaJenštejn7900:55:48-
43W2455292Stehlíková KateřinaNáchod9500:55:50-
44W2456343Vojtasová DenisaNáchod0000:55:52-
133M2457581Remeta TomášNáchod8700:55:54-
6W5457396Vacková HanaTj Sokol Starkoč5600:55:54-
7W545977Burdychová NaďaSokol Burdych5500:55:59-
45W2460258Přibylová PetraHoky Z Vršovky8600:56:08-
42W3461360Seidlová LucieWikov8100:56:12-
43W3462229Miskay VeronikaSpartan Celakovice8200:56:22-
102M3463493Voborník JanChoré Krávy7900:56:25-
3M7464154Jelínek MatějČernilov4200:56:27-
25M5464497Prachař VladimírWimex6100:56:27-
46W2466463Kubová KristýnaHronov8900:56:28-
47W2467275Rutová HanaZ3 Sport9700:56:31-
134M2468548Vlach PetrCowdog Team8600:56:35-
48W2469210Machová AlžbětaNáchod9200:56:36-
84M4470376Lembej MichalWikov7300:56:39-
20W4471159Kahánková JitkaRaketové Kecky6600:56:42-
49W247285Čudová SabinaNáchod9100:56:43-
21W4473121Havlíčková ŠárkaHradec Králové7000:56:44-
44W3474452Valtová AlžbětaHello Kitty Team8200:56:51-
50W2475455Pavlištová JuditaHello Kitty Team8700:56:53-
51W2476288Slavíková KamilaNáchod8400:56:59-
52W247727Balcarová MichaelaPraha8400:57:04-
45W3478118Hanušová LadaNáchod8100:57:22-
45W3478496Kavanová KláraWimex7800:57:22-
26M5480107Gloser JiriGlor Police Nad Metuji5600:57:29-
135M2481129Hlavatý JiříVřesník9400:57:32-
53W2482460Sandtnerová MichaelaPinguin9600:57:33-
136M2483459Král AlešPinguin9600:57:35-
54W2484119Hanušová NatáliePitrs Bikes0000:57:37-
137M2485262Remeš ŠtěpánTeplice Nad Metují9800:57:39-
137M2485116Hakalisto Simo-8700:57:39-
85M4487220Mcclurkin DavidHozený Tyčky6400:57:43-
6M6488506Kobližka JaroslavKaden Náchod Holding5000:57:44-
139M2489385Doležal FilipNováč Reprezent9700:57:52-
55W2490435Stehlíková TerezaNáchod9700:57:53-
22W4491215Marková LucieTřebihošť6600:57:54-
140M2492384Lhotský DavidNováč Reprezent9700:57:56-
56W2493143Hynková RenataHynkovka8500:58:01-
47W3494563Judová PetraBěhna Z Trauče7500:58:05-
48W3495305Šichová MarcelaHradec Králové8000:58:06-
8W5496182Košťálová IvankaHořice5600:58:09-
57W2497313Šromová JanaSdh Velké Poříčí8500:58:14-
27M549861Beneš FrantišekTj Sokol Lhota Č. Kostelec5800:58:20-
9W5499516Podstavcová JitkaHronov6200:58:21-
141M2500519Machačka ŠimonHradec Králové0900:58:29-
103M3500518Machačka PavelHradecké Střely7700:58:29-
58W2502149Jančíková RomanaHořice9700:58:38-
142M2503276Růžička TomášHradec Králové8500:58:41-
143M250452Soldán MichalHasiči Kramolna Ntc8900:58:51-
59W250441Králíčková LenkaHasiči Kramolna Ntc8900:58:51-
60W2506302Svitáková EditaLipí9200:58:52-
86M4507387Tvrdík MichalNováč Reprezent7000:58:58-
104M3508187Krtička TomášHronov8200:58:59-
10W5509177Kosková EliškaKoska Family Team5900:59:01-
49W3510504Hofmanová DanielaPivní Fond7500:59:15-
87M4511505Hofman RadošPivní Fond7100:59:17-
144M2512371Vaněček MichalWikov8600:59:20-
105M351343Mazáč JosefMazáci7500:59:29-
88M451476Bučák ZdeněkRtyně V Podkrkonoší6900:59:33-
106M3515454Axman PavelHello Kitty Team7500:59:36-
4M75169Libra JiříLbc Nové Město Nad Metují3700:59:45-
50W3517512Baczmańska AnnaOpal Kudowa7700:59:57-
28M5518267Roubíček MilanAces Team K.Vary5501:00:05-
51W3519168Kavalkova LucieKostelec Nad Orlici7901:00:06-
52W3520351Zoubková ErikaPraha 37601:00:09-
145M2521365Duška JakubWikow8901:00:19-
107M3522605Štencl RadekPronajme.Cz7701:00:27-
61W2523570Dostálová VendulaČernožice1001:00:47-
62W2524591Švecová HelenaPraha9101:00:55-
23W452592Dostálová HanaČernožice7001:01:25-
63W2526320Tunklová PetraČeská Skalice9101:01:30-
7M6527319Tučný JanMk Pardubice4701:01:45-
53W3528255Procházková JanaVelké Poříčí7501:01:54-
5M752990Dostál VáclavČernožice4201:02:07-
108M352999Faraday MartinPraha8301:02:07-
11W5531139Hovorková MilinaTj Petřiny Praha4401:02:37-
29M5532571Troníček JiříPraha 35801:02:45-
54W353329Bartlová PetraVelké Poříčí7601:03:21-
55W353423Bajzová RenataČeská Skalice7501:03:31-
24W4535324Valentová DagmarChodynka6701:03:36-
30M5536462Kábrt ZdeněkRtyně V Podkrkonoší6101:03:39-
89M4537490Čihák LadislavSvaz Českých Bohémů6801:03:47-
56W353886Divišková PavlínaSvaz Českých Bohémů7401:03:53-
109M353930Bartoň PetrSokol8201:04:08-
31M554036Jílek PavelMazáci5601:04:30-
25W4541416Vítková IrenaŽ3Sport6901:04:42-
8M6542200Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:05:19-
12W5543482Jiráková JanaSokol Starkoč5401:05:30-
64W2544502Hladíková MarieNáchod9001:05:33-
65W2545418Nahorna KristynaSk Plhov Náchod0301:05:42-
66W2546426Shejbalová VeronikaSk Plhov Náchod0301:05:46-
146M2547162Kantor MikulášBc Nová Trojka0601:05:52-
110M3548206Linhart MilošPraha 88001:05:53-
67W2549489Simonová ValérieNáchod0401:06:31-
90M4550488Simon LeošNáchod7001:06:38-
68W2551430Janková EsterNáchod9301:07:09-
57W355235Horáková MartinaTj Sokol Náchod7801:07:16-
69W2553297Strážnická MartinaRozstání 15, Světlá Pod Ještědem9101:07:39-
26W4554239Nováková RenataČeská Skalice7301:08:51-
6M755579Culka VáclavNové Město Nad Metují3501:09:55-
91M4556110Grosman DanielBc Nová Trojka7101:10:00-
147M2557205Linhart ErikNáchod0301:10:01-
58W3558280Sadílková ZuzanaBc Nová Trojka7501:10:09-
70W2559423Paprskárová AdélaSdh Vršovka9401:10:24-
71W256072Brožová NikolČeská Skalice0201:12:30-
59W3561561Kopčilová MarkétaRun4Fun7501:14:07-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód