Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Hronov - Náchod

22.10.2011, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Hronov - Náchod
  • datum konání: 22.10.2011
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

náměstí Hronov (závodníci budou dopraveni z Náchoda autobusy)
10:30 hodin

Přihlášky

od 7:00 do 9:30 hodin v závodní kanceláři na MÚ Náchod (městská radnice na náměstí TGM v Náchodě)

Startovné

100 Kč (50 Kč pro pojištěnce VZP, po předložení průkazu)

Popis tratě

délka: 8.850 m
povrch: asfalt

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

OS ČSTV Náchod
Pražská 1759
547 01 Náchod
tel. 491 426 744
mobil 606 444 071

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.hronovnachod.cz

E-mailová adresa

rufer.nachod@tiscali.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 34 let a mladší (trať 8,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1213Kocourek MilanAK Kroměříž8700:25:580,00
2MA273Sawe Elisha KiproBenedektin8200:26:230,00
3MA3212Homoláč JiříON Brno9000:26:390,00
4MA4260Iukhymchuic Mykolaneregistrován8500:26:500,00
5MA5276Krupička RobertTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7800:27:010,00
6MA6271Labziwk Oleksandrneregistrován7800:27:210,00
7MA7297Fejfar OndřejINTRENER.CZ8900:27:240,00
8MA8268Rybak Leonidneregistrován7900:27:270,00
9MA91Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:27:310,00
10MA10266Groh RadoslavVHS Punk Krkonoše8900:27:520,00
11MA11288Gaisl LubošAC Syner Turnov8500:28:070,00
12MA12290Hübl RadekVENCL TEAM Ústí nad Orlicí8800:28:290,00
13MA13289Cink TomášÚstí nad Orlicí8700:28:300,00
14MA152Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:28:570,00
15MA16315Schejbal OldřichSokol HK9100:29:300,00
16MA2084Vlček MilanSK Nové Město nad Metují8900:29:570,00
17MA21334Procházka TomášAC Pardubice9100:29:590,00
18MA2599Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:30:260,00
19MA28191Beran JanSpartak Police nad Metují8300:30:420,00
20MA30160Mocek TomášAC Pardubice7900:31:070,00
21MA33228Holly PiotrMontrail Team8300:31:220,00
22MA35229Gut DawidHERMES - SWIDNICA7900:31:330,00
23MA36287Cink MartinAC Pardubice9400:31:400,00
24MA37366Kopecký MichalHvězda SKP Pardubice9400:31:470,00
25MA4070Kozlík LukášSK Nové Město nad Metují8900:32:030,00
26MA43380Šutera JosefAtletika Polička7900:32:220,00
27MA45371Hrdina JakubAC Česká Lípa9000:32:290,00
28MA48316Kučera PetrSKI klub Pastviny8800:32:390,00
29MA50110Kobližka PetrUFCB8200:32:420,00
29MA50156Rohlík VáclavPardubice8000:32:420,00
31MA52314Vít JakubCykloservis Petr9000:32:430,00
32MA55292Šebek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí8400:33:140,00
32MA55382Roško TomášPolička8600:33:140,00
34MA57347Novotný PetrTUL8500:33:180,00
35MA6033Friede JanWikov7700:33:210,00
36MA65302Jeníček OndřejFORT SMC Ústí nad Orlicí8800:33:440,00
37MA67248Jeřábek LukášČervený Kostelec8400:33:470,00
38MA68341Vavák MichalClub Deportivo KH8000:33:500,00
39MA7429Šupich MartinWikov7700:34:140,00
40MA77210Nápravník Janneregistrován8700:34:260,00
41MA78183Málek MartinVelké Poříčí9300:34:290,00
42MA79148Holub KarelBMC7900:34:300,00
43MA80117Škoda MartinNáchod9600:34:320,00
44MA81338Zajíc JiříKutná Hora8000:34:350,00
45MA83304Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:34:430,00
46MA86227Bezděk Pavelneregistrován8600:34:520,00
47MA8751Jirka JanSTAMP Náchod8300:34:550,00
48MA88340Máslo MartinJunák Náchod8200:34:590,00
49MA90361Majoroš MichalPolice8600:35:170,00
49MA90253Hotárek VladimírNáchod7700:35:170,00
51MA96257Lhota AlešPivovar Miletín7800:35:210,00
52MA9853Kalandra JanNáchod8100:35:260,00
53MA99142Siegel JakubAC Choceň9200:35:280,00
54MA1008Zelený MatějBražecký mládenci8900:35:320,00
55MA104223Nývlt TomášHvězda SKP Pardubice7700:35:390,00
56MA110247Žaluda JanIVT Náchod9800:36:120,00
57MA117194Šváb MichalBKL Machov9000:36:370,00
58MA11922Divíšek DavidWikov7700:36:500,00
59MA128145Berák PavelNáchod8200:37:260,00
60MA134104Klauda Janneregistrován8500:37:330,00
61MA138323Šimák JanHradec Králové8300:37:400,00
62MA144192Šnajdr DanielSK Nové Město nad Metují7700:37:520,00
63MA14663Voborník AlešSK Babí Náchod9100:38:000,00
64MA147364Voborník JosefLipí city9200:38:030,00
65MA148362Štěpán VáclavBražecký mládenci9000:38:080,00
66MA15164Schrötter MichalSK Babí Náchod9300:38:160,00
67MA15295Sucharda ŠtěpánAC Lomnice n.Pop.8600:38:230,00
68MA153111Havránek JaroslavPardubice7700:38:240,00
69MA15665Macura ŠtěpánJG Náchod7700:38:430,00
70MA157182Boháč LadislavVelké Poříčí9200:38:450,00
71MA159216Nápravník Jakubneregistrován8700:38:510,00
72MA161167Švarc MiroslavNěmčináři Brno8700:38:580,00
73MA164358Herman Lukášwikov8400:39:020,00
73MA16427Lelek JanWikov8300:39:020,00
75MA168221Kafka PetrTJ Sokol Olešnice8700:39:150,00
76MA171348Nosek JakubSK Nové Město nad Metují8900:39:220,00
77MA173363Kratochvíl MarekFBK rustikální erzeti8900:39:37-
78MA17558Sůva PetrAC AKK Hořice8000:39:40-
79MA179326Werner MartinAXIT DOLDY9300:39:47-
80MA180312Balcar AdamCB Nové Město nad Metují7800:39:49-
81MA181313Kliment MichalTJ Lokomotiva7800:39:54-
82MA182306Žák MichalNáchod9100:39:56-
83MA183197Kejzlar JanSOS Dětské vesničky7900:39:57-
84MA185299Presse Michalsebe9100:40:00-
85MA18631Marek OndřejWikov8600:40:03-
86MA187198Beneš PetrHOCKCLIMBING8300:40:07-
87MA188318Žalud AlešLitoměřice7800:40:13-
88MA189143Vlášek JosefSokol Olešnice7700:40:14-
89MA191305Ullwer JiříNáchod9200:40:21-
90MA194239Rak JanŘízci Pavlišov8700:40:26-
91MA198332Cvejn Tomášneregistrován9000:40:42-
92MA202267Langenberger Lukášneregistrován8300:40:53-
93MA204381Křováček ŠtěpánLiga 100 Hradec Králové9300:41:01-
94MA208343Balcar TomášNáchod8100:41:13-
95MA218328Máčel MartinMENX-Krucemburk9700:41:51-
96MA222280Vojnar VratislavKombajn Bražec9000:41:56-
97MA223320Kalandra PavelSLON Corporation8400:41:58-
98MA224350Martinec RobertDolní Radechová8100:42:00-
99MA225219Kábrt VojtěchTJ Sokol Olešnice8300:42:02-
100MA22647Poslt JiříTJ Sokol Jezbiny7900:42:03-
100MA226383Petr Emanuelneregistrován7800:42:03-
102MA229333Krejčí MichalKlinika chorob přežvýkavců a p8500:42:18-
103MA234127Štajnrt JiříHC TJ Náchod9800:42:29-
104MA237245Svoboda JiříRafani8100:42:33-
105MA238355Dubský PetrWikov7700:42:35-
106MA240154Darebník MartinSK Nové Město nad Metují8600:42:45-
107MA24196Jírů RomanAC Lomnice n.Pop.8900:42:48-
107MA241331Pokorák MichalJejda8300:42:48-
109MA243321Prislinger PetrAC Náchod8400:42:52-
110MA248293Ptáček Davidneregistrován8800:42:56-
111MA25132Padala DanielWikov8600:43:08-
112MA256157Zítko JakubII oddíl Skautů náchod9500:43:38-
113MA257296Veselý JanINTRENER.CZ7900:43:42-
114MA260339Kuba PetrUhříněves8200:43:44-
115MA261151Vácha PatrikHasiči Kramolna NTC8500:43:48-
116MA263344Vybíral JiříPraha8100:43:55-
117MA264238Rak JakubŘízci Pavlišov8900:43:57-
118MA26585Habr MartinTJ Sokol Olešnice9600:44:00-
119MA266124Nádhera Jiříneregistrován9300:44:03-
120MA272359Viazanko Tomášwikov7800:44:32-
121MA273121Hrivnák PavelUFCB7900:44:34-
122MA276250Zatloukal KryštofLK Slovan K.Vary0200:44:55-
123MA281357Chalupský IvoWikow8100:45:06-
124MA28250Jirka JakubSTAMP Náchod8000:45:08-
125MA286233Magnusek MartinSK Smrčina8700:45:20-
126MA288202Falta JiříBKL Machov9600:45:23-
127MA295356Ziecina Pavelwikov8000:45:50-
128MA29748Staněk MartinTermyt Marathon Team8000:45:55-
129MA29989Novák MichalUFCB8100:46:11-
130MA303146Vorel PetrBrňáci8600:46:59-
131MA311264Štencl RadekRokytník7700:47:35-
132MA313195Petřík JanUFCB9200:47:59-
132MA313207Matúš Marekneregistrován9300:47:59-
134MA315204Jirman Patrikneregistrován9400:48:00-
135MA317116Neoral LukášUFCB7800:48:22-
136MA319218Wagner DanielHavlíčkova budovatelská8800:48:35-
136MA319215Šimek MiroslavHavlíčkova budovatelská8700:48:35-
136MA319217Čtvrtečka LukášHavlíčkova budovatelská8700:48:35-
139MA32297Hoferka Dušanneregistrován7700:48:45-
140MA324158Vašíček Vojtěch2. oddíl skautů Náchod9500:48:48-
141MA328100Špaček Miloslavneregistrován7800:49:08-
142MA335159Novák JaroslavZŠ Dobrovského9600:49:58-
143MA33962Fojtík AntonínTJ Starkoč8000:50:23-
144MA34156Šplíchal JanTJ Starkoč8300:50:28-
145MA34734Pinker PetrWikov8500:51:02-
146MA34818Jung TomášWikov8100:51:03-
147MA35712Lebedinský Petrneregistrován8500:52:58-
148MA35987Žítek KubaNáchod9600:53:06-
149MA36243Vodička MiroslavKAMAT8500:54:06-
150MA36821Karásek LukášWikov7900:57:22-
Muži B 35-44 let (trať 8,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB14254Bartoš DaliborKERDA TEAM Liberec7500:28:380,00
2MB1771Vodehnal JanHvězda SKP Pardubice7300:29:310,00
3MB19131Štolfa MartinSpartak Police nad Metují7400:29:430,00
4MB23155Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:30:130,00
5MB244Drahoňovský AlešAC SYNER Turnov7200:30:170,00
6MB34243Abrahám LuděkSK Hronov7500:31:310,00
7MB4213Mazač JaroslavMaratonstav Úpice - Wikov team6800:32:190,00
8MB4452Polan MiroslavSpartak Praha 46800:32:260,00
9MB4776Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:32:360,00
10MB58241Gajdoš DušanČervený Kostelec7300:33:190,00
11MB60140Ptáček MilošPetrovičky7000:33:210,00
12MB62130Petr JiříINS Atelier Náchod7400:33:250,00
13MB6420Kráčmar VlastimilWikov7400:33:360,00
14MB72291Glaser VáclavFORT SMC Ústí nad Orlicí7000:34:030,00
15MB73284Klimczak PiotrGimpas Paskek7200:34:070,00
16MB82309Horvat DavidHradec Králové7300:34:360,00
17MB84103Bláha KamilAB SPED Pardubice7200:34:470,00
18MB85129Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:34:490,00
19MB93354Krtička MichalWikow7300:35:190,00
20MB103346Svoboda DavidDynamo Moskva7000:35:380,00
21MB106189Bartoš AntonínHopsáček ML7500:35:440,00
22MB111153Vít PavelAxit DOLDY7100:36:170,00
23MB1126Horák DavidKombajn Bražec7400:36:280,00
23MB11269Ježek JanJiráskovo gymnázium Náchod7400:36:280,00
25MB116273Skalský MilošAC Náchod6700:36:340,00
26MB12967Valtera PetrHradec Králové6700:37:270,00
26MB12924Sychrovský MartinWikow7600:37:270,00
28MB1319Novotný TomášStart Náchod7300:37:280,00
29MB132353Štencl Josefwikov7400:37:300,00
29MB132226Hort DavidBerger Team7500:37:300,00
31MB136174Krejčiřík RomanTJ Gábinka7400:37:370,00
32MB142376Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:37:470,00
33MB143141Rašner TomášKVS Náměšť na Hané6900:37:500,00
34MB145144Mervart VáclavTC Dobruška7000:37:550,00
35MB148283Cieciuch MaciejBespanski Jestem7500:38:080,00
36MB155133Lokvenc LiborOrel Zbečník7200:38:420,00
37MB16142Cafourek VladislavKramolna6800:38:580,00
38MB167125Nádhera PetrNádhera Bike6700:39:120,00
39MB170324Křivda LuděkOB Choceň6900:39:210,00
40MB17790Zelený TomášTJ Sokol Mezilesí7500:39:45-
41MB209342Falta MichalLevel Náchod6800:41:14-
42MB21177Pastyřík RadekPIM BK Semily7400:41:18-
43MB216170Dušek RostislavUniware7100:41:29-
44MB217259Harazin JanNikolka7500:41:45-
45MB220237Šisler Vojtěchneregistrován7500:41:54-
46MB230352Chocholouš Ivanwikov7400:42:19-
47MB23457Petráček MilanČeská Skalice7400:42:29-
48MB249106Šváb PavelBKL Machov6700:43:03-
49MB25068Ježek PetrTřeskoprsky7500:43:07-
50MB253162Sedláček PavelPS-STAV7100:43:31-
51MB270246Žaluda DavidLoko Trutnov7300:44:21-
52MB276252Zatloukal Vítneregistrován7000:44:55-
53MB283135Waldecher Dušanneregistrován7200:45:11-
53MB283134Jelen Petrneregistrován6700:45:11-
55MB285308Šícha Janneregistrován7000:45:15-
56MB292132Doležal Alešneregistrován7600:45:33-
57MB293255Petruželka MilanHusky Team Babí7400:45:41-
58MB29635Hlávka Alešwikov7500:45:53-
59MB304281Cejnar Pavelneregistrován6900:47:00-
60MB307115Pácl RomanPproma Choceň7000:47:12-
61MB324282Škoda PetrHlubočepy 47000:48:48-
62MB336163Poláček JanNáchod6800:50:02-
63MB337171Miroslav JoskaNáchod7000:50:03-
64MB343214Škorpil Michalza sebe7100:50:40-
65MB35217Zrostlík TomášWikov7600:51:44-
66MB354349Hanuš LiborBernex7400:52:19-
Muži C 45-54 let (trať 8,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC183Holub MiroslavSK Nové Město Nad Metují6600:29:370,00
2MC22105Krejčí JaromírSKI Klub Pastviny6600:30:110,00
3MC26137Siegel JosefAC Choceň5800:30:280,00
4MC2772Jančík BořekSvartes Hořice6400:30:320,00
5MC2936Kaněra PavelAXIT DOLDY6300:30:550,00
6MC32372Krajč MilanLokomotiva Trutnov6400:31:180,00
7MC39369Hudcovic TomášSK Nové Město nad Metují6500:31:530,00
8MC46278Osoba MartinLoko Meziměstí6500:32:300,00
9MC5486Klimeš JiříAC Náchod6100:32:560,00
10MC6310Tichý PavelAC Náchod6300:33:280,00
11MC6614Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:33:460,00
12MC70206Klimeš PavelČukotka Police n.Met.6600:33:540,00
13MC71322Flegl BohumilSKIBOB Klub Dobruška6000:33:580,00
14MC76256Horník AlešDvůr Králové nad Labem6100:34:230,00
15MC89373Svěchota PetrSpartak Praha 46600:35:070,00
16MC90200Lisý PavelFRC Hradec Králové6600:35:170,00
17MC94224Čada TomášRedpoint Teplice nad Metují6400:35:200,00
18MC100108Holeček PetrLabe Triclub Hradec Králové5900:35:320,00
19MC106310Smutný MichalDoudleby n.Orl.6200:35:440,00
20MC10966Šolc VítězslavBKL Machov5700:36:040,00
21MC112378Králíček JaromírLIGA 100 Náchod6000:36:280,00
22MC115370Kašparec PetrAC Česká Lípa6200:36:320,00
23MC118203Klepl FilipKLESPOL Praha6600:36:420,00
24MC120263Vanta JosefSK Hronov6200:36:510,00
25MC124118Prokop OndřejDromeus Praha6200:37:050,00
26MC126374Kyral ZbyněkSK Třebechovice p. O.6000:37:110,00
27MC12793Staněk RostislavCírkev bratrská6300:37:250,00
28MC139107Elich JiříLoko Trutnov6400:37:410,00
29MC140180Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:37:430,00
30MC141150Králíček AlešHasiči Kramolna NTC6000:37:440,00
31MC160365Košvanec ZdeněkJGN Hanes 526000:38:570,00
32MC161186Rudolf VratislavSokol Lhota - Červený Kostelec6300:38:580,00
33MC16959Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:39:160,00
34MC172286Eppert RomanCanis Team5900:39:36-
35MC17444Černý AlešTC Dobruška6400:39:39-
36MC17626Hanzl JiříWikov6100:39:43-
37MC177330Sedlák JiříPřelouč5800:39:45-
38MC194161Strnad PavelAC Pardubice5700:40:26-
39MC20188Hauschke FrantišekHasiči Velká Leduj6100:40:48-
40MC205199Holan MartinLiga 100 Praha6300:41:10-
41MC213285Zbyrt Marekneregistrován6500:41:23-
42MC214122Hoznauer AlešSlavoj Řevnice6000:41:24-
43MC254235Linhart MilanLONGOBUCCO6400:43:32-
44MC268184Sova JanMP Praha6500:44:18-
45MC271240Rak MilanŘízci Pavlišov5900:44:22-
46MC27445Ransdorf Jiříneregistrován5700:44:36-
47MC279300Hejduk JiříSK Kopec6400:45:03-
48MC294295Kašpar PavelLBC N.Město n. Metují6000:45:48-
49MC30160Frýdl MiroslavHradec Králové6400:46:22-
50MC306193Frunc ZdeněkČervený Kostelec5900:47:10-
51MC316301Králík MichalHradec Králové6200:48:08-
52MC32282Rulc Jiříneregistrován6100:48:45-
53MC360325Máčel MartinMENX-Krucemburk6300:53:29-
Muži D 55-64 let (trať 8,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD49277Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5300:32:400,00
2MD97335Šlégr JiříTJ Maratonstav Úpice5400:35:250,00
3MD105209Kubr VáclavHvězda Pardubice5500:35:430,00
4MD108175Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:35:570,00
5MD1227Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:37:010,00
6MD125379Červ MiloslavAtletika Polička5000:37:060,00
7MD137177Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:37:380,00
8MD150294Kučera ZdeněkAC Náchod5500:38:090,00
9MD166164Bednář MiilošVegetarian Club5200:39:050,00
10MD194234Nosal KazimierzHERMES - SWIDNICA5000:40:26-
11MD19781Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:40:38-
12MD221173Holas JaromírTraged Team Praha5200:41:55-
13MD228113Jaroš StanislavBílá Třemešná5000:42:13-
14MD23249Vlček JosefSK OB Týniště nad Orlicí5600:42:24-
15MD245208Lelek VítSokol Olešnice5000:42:54-
16MD252220Berger KarelBerger Team5300:43:10-
17MD25998Vodvárka PetrKHS Jilemnice4700:43:43-
18MD267329Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:44:06-
19MD268279Rücker OldřichBonbon Lhota5500:44:18-
20MD286109Skulina LadislavTJ Sokol Mezilesí5600:45:20-
21MD29880Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:45:58-
22MD30994Kuřík JiříOrel Studenec5000:47:29-
23MD31091Hák LuděkSokol Studenec5500:47:30-
24MD330166Košťál KarelSvartes Hořice5500:49:29-
Muži E 65-74 let (trať 8,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7515Krátký FrantišekKrálíky4300:34:150,00
2ME154232Jasiecki Narcyzneregistrován4300:38:280,00
3ME158201Hrach JanSAK Ložis. Karviná4400:38:480,00
4ME18492Hák JaroslavSokol Studenec4600:39:59-
5ME207119Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:41:12-
6ME212112Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:41:21-
7ME236139Doležal StanislavBK Pardubice3800:42:31-
8ME27861Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:45:00-
9ME291261Vorel MilanSlatiňany4000:45:30-
10ME302274Pšenička JiříPardubice4600:46:30-
11ME308123Plecháček JiříLiga 100 Praha4400:47:24-
12ME34519Marek FrantišekWikov4100:50:53-
13ME356185Linhart MilošLiga 100 Náchod4400:52:43-
14ME364222Brych JiříLiga 100 Hradec Králové4000:55:21-
15ME373179Jirásek MilošSK Babí4401:19:14-
Muži F 75 let a starší (trať 8,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF239272Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:42:43-
2MF350275Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:51:15-
3MF363351Lanta JiříWikov3400:55:02-
4MF366270Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:55:44-
Ženy A 34 let a mladší (trať 8,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA315Frintová VendulaHvězda SKP Pardubice8300:31:130,00
2ZA5855Piskorowska Danutaneregistrována8000:33:190,00
3ZA69375Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:33:520,00
4ZA9475Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:35:200,00
5ZA134168Přibylová KláraNáchod8800:37:330,00
6ZA190169Tržilová IvaTJ Maratonstav Úpice8600:40:15-
7ZA193102Zikmundová AnnaHvězda SKP Pardubice9300:40:25-
8ZA20041Ročková HanaHronov9700:40:47-
9ZA23374Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Podkrkonoší0000:42:27-
10ZA244101Hypešová NatálieTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:42:53-
11ZA245190Beranová AnnaSpartak Police9100:42:54-
12ZA255114Pártlová DanielaAC Choceň9700:43:35-
13ZA257251Zatloukalová Renataneregistrována7700:43:42-
14ZA30525Marková BarboraWikov8800:47:08-
15ZA318147Škytová AlžbětaBrňáci8700:48:24-
16ZA326230Kramlová LucieDelfín Náchod9900:49:04-
16ZA326231Rutová HanaDelfín Náchod9700:49:04-
18ZA331336Hlaváčková RadkaGymnázium SOŠ Jaroměř8900:49:39-
19ZA333236Šislerová Lucieneregistrována7900:49:47-
19ZA333303Kostyšyrová Evaneregistrována7700:49:47-
21ZA342258Žemlová Nikolavodáky8500:50:39-
22ZA349249Kettnerová Miloslavaneregistrována8300:51:04-
23ZA351311Nosková AdélaCB Nové Město nad Metují9100:51:33-
24ZA352187Slováková HelenaMC Hopsáček7800:51:44-
25ZA35711Teichmanová Andreaneregistrována8800:52:58-
26ZA365307Šíchová Evaneregistrována7900:55:33-
27ZA36728Havalcová ŽanetaWikov8300:56:10-
28ZA369242Papežová IvetaSkauti Náchod9400:59:28-
Ženy B 35-44 let (trať 8,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB38319Fenclová MartaAC Pardubice7600:31:510,00
2ZB41181Vítová EvaSK Nové Město nad Metují7500:32:050,00
3ZB53176Klimešová JanaVSK Praha7000:32:490,00
4ZB102178Brumlichová RomanaMedvědí Doupě7600:35:330,00
5ZB192149Pokorová JaroslavaSC MARATHON Plzeň7200:40:23-
6ZB20637Benešová JolanaTJ Bezděkov6900:41:11-
7ZB215136Kábrtová JitkaSokol Studnice7100:41:28-
8ZB245265Půlpánová PetraBělý 767600:42:54-
9ZB27578Pěničková KláraPIM BK Semily7400:44:42-
10ZB28046Malá DagmarNáchod7300:45:04-
11ZB300298Kašparová EvaLBC Nové Město n.M.6700:46:12-
12ZB311225Hortová MichaelaBerger Team7500:47:35-
13ZB360188Hlavatá SimonaMC Hopsáček7500:53:29-
14ZB371126Nádherová HanaNádhera Bike6801:04:19-
15ZB372152Čtvrtečková PetraAVC Praha6901:08:57-
Ženy C 45 let a starší (trať 8,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC121345Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:36:550,00
2ZC123377Mališová KarlaUSK Praha6000:37:030,00
3ZC199244Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:40:43-
4ZC202368Pokorná VěnceslavaAC Kovošrot Praha4800:40:53-
5ZC210211Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:41:16-
6ZC218196Vacková HanaSK Hronov5600:41:51-
7ZC231205Breburdová HanaMK Kladno6100:42:21-
8ZC26279Vodvárková EliškaPIM BK Semily5500:43:51-
9ZC288138Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:45:23-
10ZC290172Holasová JarmilaTraged team Praha5400:45:26-
11ZC329165Košťálová IvankaSvartes Hořice5600:49:19-
12ZC331337Hlaváčková IvanaC6400:49:39-
13ZC338327Havlasová PetraMENX-Krucemburk6400:50:07-
14ZC340367Šternerová HanaHradec Králové6300:50:26-
15ZC34383Pokorná Jananeregistrována6300:50:40-
16ZC346128Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:51:01-
17ZC35530Havalcová HanaWikov6200:52:21-
18ZC370120Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:01:38-
Trať 8,85 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1213Kocourek MilanAK Kroměříž8700:25:580,00
2MA273Sawe Elisha KiproBenedektin8200:26:230,00
3MA3212Homoláč JiříON Brno9000:26:390,00
4MA4260Iukhymchuic Mykolaneregistrován8500:26:500,00
5MA5276Krupička RobertTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7800:27:010,00
6MA6271Labziwk Oleksandrneregistrován7800:27:210,00
7MA7297Fejfar OndřejINTRENER.CZ8900:27:240,00
8MA8268Rybak Leonidneregistrován7900:27:270,00
9MA91Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:27:310,00
10MA10266Groh RadoslavVHS Punk Krkonoše8900:27:520,00
11MA11288Gaisl LubošAC Syner Turnov8500:28:070,00
12MA12290Hübl RadekVENCL TEAM Ústí nad Orlicí8800:28:290,00
13MA13289Cink TomášÚstí nad Orlicí8700:28:300,00
1MB14254Bartoš DaliborKERDA TEAM Liberec7500:28:380,00
14MA152Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:28:570,00
15MA16315Schejbal OldřichSokol HK9100:29:300,00
2MB1771Vodehnal JanHvězda SKP Pardubice7300:29:310,00
1MC183Holub MiroslavSK Nové Město Nad Metují6600:29:370,00
3MB19131Štolfa MartinSpartak Police nad Metují7400:29:430,00
16MA2084Vlček MilanSK Nové Město nad Metují8900:29:570,00
17MA21334Procházka TomášAC Pardubice9100:29:590,00
2MC22105Krejčí JaromírSKI Klub Pastviny6600:30:110,00
4MB23155Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:30:130,00
5MB244Drahoňovský AlešAC SYNER Turnov7200:30:170,00
18MA2599Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:30:260,00
3MC26137Siegel JosefAC Choceň5800:30:280,00
4MC2772Jančík BořekSvartes Hořice6400:30:320,00
19MA28191Beran JanSpartak Police nad Metují8300:30:420,00
5MC2936Kaněra PavelAXIT DOLDY6300:30:550,00
20MA30160Mocek TomášAC Pardubice7900:31:070,00
1ZA315Frintová VendulaHvězda SKP Pardubice8300:31:130,00
6MC32372Krajč MilanLokomotiva Trutnov6400:31:180,00
21MA33228Holly PiotrMontrail Team8300:31:220,00
6MB34243Abrahám LuděkSK Hronov7500:31:310,00
22MA35229Gut DawidHERMES - SWIDNICA7900:31:330,00
23MA36287Cink MartinAC Pardubice9400:31:400,00
24MA37366Kopecký MichalHvězda SKP Pardubice9400:31:470,00
1ZB38319Fenclová MartaAC Pardubice7600:31:510,00
7MC39369Hudcovic TomášSK Nové Město nad Metují6500:31:530,00
25MA4070Kozlík LukášSK Nové Město nad Metují8900:32:030,00
2ZB41181Vítová EvaSK Nové Město nad Metují7500:32:050,00
7MB4213Mazač JaroslavMaratonstav Úpice - Wikov team6800:32:190,00
26MA43380Šutera JosefAtletika Polička7900:32:220,00
8MB4452Polan MiroslavSpartak Praha 46800:32:260,00
27MA45371Hrdina JakubAC Česká Lípa9000:32:290,00
8MC46278Osoba MartinLoko Meziměstí6500:32:300,00
9MB4776Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:32:360,00
28MA48316Kučera PetrSKI klub Pastviny8800:32:390,00
1MD49277Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5300:32:400,00
29MA50156Rohlík VáclavPardubice8000:32:420,00
29MA50110Kobližka PetrUFCB8200:32:420,00
31MA52314Vít JakubCykloservis Petr9000:32:430,00
3ZB53176Klimešová JanaVSK Praha7000:32:490,00
9MC5486Klimeš JiříAC Náchod6100:32:560,00
32MA55382Roško TomášPolička8600:33:140,00
32MA55292Šebek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí8400:33:140,00
34MA57347Novotný PetrTUL8500:33:180,00
10MB58241Gajdoš DušanČervený Kostelec7300:33:190,00
2ZA5855Piskorowska Danutaneregistrována8000:33:190,00
35MA6033Friede JanWikov7700:33:210,00
11MB60140Ptáček MilošPetrovičky7000:33:210,00
12MB62130Petr JiříINS Atelier Náchod7400:33:250,00
10MC6310Tichý PavelAC Náchod6300:33:280,00
13MB6420Kráčmar VlastimilWikov7400:33:360,00
36MA65302Jeníček OndřejFORT SMC Ústí nad Orlicí8800:33:440,00
11MC6614Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:33:460,00
37MA67248Jeřábek LukášČervený Kostelec8400:33:470,00
38MA68341Vavák MichalClub Deportivo KH8000:33:500,00
3ZA69375Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:33:520,00
12MC70206Klimeš PavelČukotka Police n.Met.6600:33:540,00
13MC71322Flegl BohumilSKIBOB Klub Dobruška6000:33:580,00
14MB72291Glaser VáclavFORT SMC Ústí nad Orlicí7000:34:030,00
15MB73284Klimczak PiotrGimpas Paskek7200:34:070,00
39MA7429Šupich MartinWikov7700:34:140,00
1ME7515Krátký FrantišekKrálíky4300:34:150,00
14MC76256Horník AlešDvůr Králové nad Labem6100:34:230,00
40MA77210Nápravník Janneregistrován8700:34:260,00
41MA78183Málek MartinVelké Poříčí9300:34:290,00
42MA79148Holub KarelBMC7900:34:300,00
43MA80117Škoda MartinNáchod9600:34:320,00
44MA81338Zajíc JiříKutná Hora8000:34:350,00
16MB82309Horvat DavidHradec Králové7300:34:360,00
45MA83304Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:34:430,00
17MB84103Bláha KamilAB SPED Pardubice7200:34:470,00
18MB85129Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:34:490,00
46MA86227Bezděk Pavelneregistrován8600:34:520,00
47MA8751Jirka JanSTAMP Náchod8300:34:550,00
48MA88340Máslo MartinJunák Náchod8200:34:590,00
15MC89373Svěchota PetrSpartak Praha 46600:35:070,00
16MC90200Lisý PavelFRC Hradec Králové6600:35:170,00
49MA90253Hotárek VladimírNáchod7700:35:170,00
49MA90361Majoroš MichalPolice8600:35:170,00
19MB93354Krtička MichalWikow7300:35:190,00
4ZA9475Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:35:200,00
17MC94224Čada TomášRedpoint Teplice nad Metují6400:35:200,00
51MA96257Lhota AlešPivovar Miletín7800:35:210,00
2MD97335Šlégr JiříTJ Maratonstav Úpice5400:35:250,00
52MA9853Kalandra JanNáchod8100:35:260,00
53MA99142Siegel JakubAC Choceň9200:35:280,00
18MC100108Holeček PetrLabe Triclub Hradec Králové5900:35:320,00
54MA1008Zelený MatějBražecký mládenci8900:35:320,00
4ZB102178Brumlichová RomanaMedvědí Doupě7600:35:330,00
20MB103346Svoboda DavidDynamo Moskva7000:35:380,00
55MA104223Nývlt TomášHvězda SKP Pardubice7700:35:390,00
3MD105209Kubr VáclavHvězda Pardubice5500:35:430,00
19MC106310Smutný MichalDoudleby n.Orl.6200:35:440,00
21MB106189Bartoš AntonínHopsáček ML7500:35:440,00
4MD108175Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:35:570,00
20MC10966Šolc VítězslavBKL Machov5700:36:040,00
56MA110247Žaluda JanIVT Náchod9800:36:120,00
22MB111153Vít PavelAxit DOLDY7100:36:170,00
21MC112378Králíček JaromírLIGA 100 Náchod6000:36:280,00
23MB11269Ježek JanJiráskovo gymnázium Náchod7400:36:280,00
23MB1126Horák DavidKombajn Bražec7400:36:280,00
22MC115370Kašparec PetrAC Česká Lípa6200:36:320,00
25MB116273Skalský MilošAC Náchod6700:36:340,00
57MA117194Šváb MichalBKL Machov9000:36:370,00
23MC118203Klepl FilipKLESPOL Praha6600:36:420,00
58MA11922Divíšek DavidWikov7700:36:500,00
24MC120263Vanta JosefSK Hronov6200:36:510,00
1ZC121345Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:36:550,00
5MD1227Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:37:010,00
2ZC123377Mališová KarlaUSK Praha6000:37:030,00
25MC124118Prokop OndřejDromeus Praha6200:37:050,00
6MD125379Červ MiloslavAtletika Polička5000:37:060,00
26MC126374Kyral ZbyněkSK Třebechovice p. O.6000:37:110,00
27MC12793Staněk RostislavCírkev bratrská6300:37:250,00
59MA128145Berák PavelNáchod8200:37:260,00
26MB12967Valtera PetrHradec Králové6700:37:270,00
26MB12924Sychrovský MartinWikow7600:37:270,00
28MB1319Novotný TomášStart Náchod7300:37:280,00
29MB132353Štencl Josefwikov7400:37:300,00
29MB132226Hort DavidBerger Team7500:37:300,00
5ZA134168Přibylová KláraNáchod8800:37:330,00
60MA134104Klauda Janneregistrován8500:37:330,00
31MB136174Krejčiřík RomanTJ Gábinka7400:37:370,00
7MD137177Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:37:380,00
61MA138323Šimák JanHradec Králové8300:37:400,00
28MC139107Elich JiříLoko Trutnov6400:37:410,00
29MC140180Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:37:430,00
30MC141150Králíček AlešHasiči Kramolna NTC6000:37:440,00
32MB142376Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:37:470,00
33MB143141Rašner TomášKVS Náměšť na Hané6900:37:500,00
62MA144192Šnajdr DanielSK Nové Město nad Metují7700:37:520,00
34MB145144Mervart VáclavTC Dobruška7000:37:550,00
63MA14663Voborník AlešSK Babí Náchod9100:38:000,00
64MA147364Voborník JosefLipí city9200:38:030,00
65MA148362Štěpán VáclavBražecký mládenci9000:38:080,00
35MB148283Cieciuch MaciejBespanski Jestem7500:38:080,00
8MD150294Kučera ZdeněkAC Náchod5500:38:090,00
66MA15164Schrötter MichalSK Babí Náchod9300:38:160,00
67MA15295Sucharda ŠtěpánAC Lomnice n.Pop.8600:38:230,00
68MA153111Havránek JaroslavPardubice7700:38:240,00
2ME154232Jasiecki Narcyzneregistrován4300:38:280,00
36MB155133Lokvenc LiborOrel Zbečník7200:38:420,00
69MA15665Macura ŠtěpánJG Náchod7700:38:430,00
70MA157182Boháč LadislavVelké Poříčí9200:38:450,00
3ME158201Hrach JanSAK Ložis. Karviná4400:38:480,00
71MA159216Nápravník Jakubneregistrován8700:38:510,00
31MC160365Košvanec ZdeněkJGN Hanes 526000:38:570,00
37MB16142Cafourek VladislavKramolna6800:38:580,00
72MA161167Švarc MiroslavNěmčináři Brno8700:38:580,00
32MC161186Rudolf VratislavSokol Lhota - Červený Kostelec6300:38:580,00
73MA16427Lelek JanWikov8300:39:020,00
73MA164358Herman Lukášwikov8400:39:020,00
9MD166164Bednář MiilošVegetarian Club5200:39:050,00
38MB167125Nádhera PetrNádhera Bike6700:39:120,00
75MA168221Kafka PetrTJ Sokol Olešnice8700:39:150,00
33MC16959Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:39:160,00
39MB170324Křivda LuděkOB Choceň6900:39:210,00
76MA171348Nosek JakubSK Nové Město nad Metují8900:39:220,00
34MC172286Eppert RomanCanis Team5900:39:36-
77MA173363Kratochvíl MarekFBK rustikální erzeti8900:39:37-
35MC17444Černý AlešTC Dobruška6400:39:39-
78MA17558Sůva PetrAC AKK Hořice8000:39:40-
36MC17626Hanzl JiříWikov6100:39:43-
37MC177330Sedlák JiříPřelouč5800:39:45-
40MB17790Zelený TomášTJ Sokol Mezilesí7500:39:45-
79MA179326Werner MartinAXIT DOLDY9300:39:47-
80MA180312Balcar AdamCB Nové Město nad Metují7800:39:49-
81MA181313Kliment MichalTJ Lokomotiva7800:39:54-
82MA182306Žák MichalNáchod9100:39:56-
83MA183197Kejzlar JanSOS Dětské vesničky7900:39:57-
4ME18492Hák JaroslavSokol Studenec4600:39:59-
84MA185299Presse Michalsebe9100:40:00-
85MA18631Marek OndřejWikov8600:40:03-
86MA187198Beneš PetrHOCKCLIMBING8300:40:07-
87MA188318Žalud AlešLitoměřice7800:40:13-
88MA189143Vlášek JosefSokol Olešnice7700:40:14-
6ZA190169Tržilová IvaTJ Maratonstav Úpice8600:40:15-
89MA191305Ullwer JiříNáchod9200:40:21-
5ZB192149Pokorová JaroslavaSC MARATHON Plzeň7200:40:23-
7ZA193102Zikmundová AnnaHvězda SKP Pardubice9300:40:25-
10MD194234Nosal KazimierzHERMES - SWIDNICA5000:40:26-
90MA194239Rak JanŘízci Pavlišov8700:40:26-
38MC194161Strnad PavelAC Pardubice5700:40:26-
11MD19781Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:40:38-
91MA198332Cvejn Tomášneregistrován9000:40:42-
3ZC199244Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:40:43-
8ZA20041Ročková HanaHronov9700:40:47-
39MC20188Hauschke FrantišekHasiči Velká Leduj6100:40:48-
92MA202267Langenberger Lukášneregistrován8300:40:53-
4ZC202368Pokorná VěnceslavaAC Kovošrot Praha4800:40:53-
93MA204381Křováček ŠtěpánLiga 100 Hradec Králové9300:41:01-
40MC205199Holan MartinLiga 100 Praha6300:41:10-
6ZB20637Benešová JolanaTJ Bezděkov6900:41:11-
5ME207119Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:41:12-
94MA208343Balcar TomášNáchod8100:41:13-
41MB209342Falta MichalLevel Náchod6800:41:14-
5ZC210211Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:41:16-
42MB21177Pastyřík RadekPIM BK Semily7400:41:18-
6ME212112Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:41:21-
41MC213285Zbyrt Marekneregistrován6500:41:23-
42MC214122Hoznauer AlešSlavoj Řevnice6000:41:24-
7ZB215136Kábrtová JitkaSokol Studnice7100:41:28-
43MB216170Dušek RostislavUniware7100:41:29-
44MB217259Harazin JanNikolka7500:41:45-
6ZC218196Vacková HanaSK Hronov5600:41:51-
95MA218328Máčel MartinMENX-Krucemburk9700:41:51-
45MB220237Šisler Vojtěchneregistrován7500:41:54-
12MD221173Holas JaromírTraged Team Praha5200:41:55-
96MA222280Vojnar VratislavKombajn Bražec9000:41:56-
97MA223320Kalandra PavelSLON Corporation8400:41:58-
98MA224350Martinec RobertDolní Radechová8100:42:00-
99MA225219Kábrt VojtěchTJ Sokol Olešnice8300:42:02-
100MA22647Poslt JiříTJ Sokol Jezbiny7900:42:03-
100MA226383Petr Emanuelneregistrován7800:42:03-
13MD228113Jaroš StanislavBílá Třemešná5000:42:13-
102MA229333Krejčí MichalKlinika chorob přežvýkavců a p8500:42:18-
46MB230352Chocholouš Ivanwikov7400:42:19-
7ZC231205Breburdová HanaMK Kladno6100:42:21-
14MD23249Vlček JosefSK OB Týniště nad Orlicí5600:42:24-
9ZA23374Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Podkrkonoší0000:42:27-
47MB23457Petráček MilanČeská Skalice7400:42:29-
103MA234127Štajnrt JiříHC TJ Náchod9800:42:29-
7ME236139Doležal StanislavBK Pardubice3800:42:31-
104MA237245Svoboda JiříRafani8100:42:33-
105MA238355Dubský PetrWikov7700:42:35-
1MF239272Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:42:43-
106MA240154Darebník MartinSK Nové Město nad Metují8600:42:45-
107MA24196Jírů RomanAC Lomnice n.Pop.8900:42:48-
107MA241331Pokorák MichalJejda8300:42:48-
109MA243321Prislinger PetrAC Náchod8400:42:52-
10ZA244101Hypešová NatálieTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:42:53-
11ZA245190Beranová AnnaSpartak Police9100:42:54-
8ZB245265Půlpánová PetraBělý 767600:42:54-
15MD245208Lelek VítSokol Olešnice5000:42:54-
110MA248293Ptáček Davidneregistrován8800:42:56-
48MB249106Šváb PavelBKL Machov6700:43:03-
49MB25068Ježek PetrTřeskoprsky7500:43:07-
111MA25132Padala DanielWikov8600:43:08-
16MD252220Berger KarelBerger Team5300:43:10-
50MB253162Sedláček PavelPS-STAV7100:43:31-
43MC254235Linhart MilanLONGOBUCCO6400:43:32-
12ZA255114Pártlová DanielaAC Choceň9700:43:35-
112MA256157Zítko JakubII oddíl Skautů náchod9500:43:38-
13ZA257251Zatloukalová Renataneregistrována7700:43:42-
113MA257296Veselý JanINTRENER.CZ7900:43:42-
17MD25998Vodvárka PetrKHS Jilemnice4700:43:43-
114MA260339Kuba PetrUhříněves8200:43:44-
115MA261151Vácha PatrikHasiči Kramolna NTC8500:43:48-
8ZC26279Vodvárková EliškaPIM BK Semily5500:43:51-
116MA263344Vybíral JiříPraha8100:43:55-
117MA264238Rak JakubŘízci Pavlišov8900:43:57-
118MA26585Habr MartinTJ Sokol Olešnice9600:44:00-
119MA266124Nádhera Jiříneregistrován9300:44:03-
18MD267329Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:44:06-
19MD268279Rücker OldřichBonbon Lhota5500:44:18-
44MC268184Sova JanMP Praha6500:44:18-
51MB270246Žaluda DavidLoko Trutnov7300:44:21-
45MC271240Rak MilanŘízci Pavlišov5900:44:22-
120MA272359Viazanko Tomášwikov7800:44:32-
121MA273121Hrivnák PavelUFCB7900:44:34-
46MC27445Ransdorf Jiříneregistrován5700:44:36-
9ZB27578Pěničková KláraPIM BK Semily7400:44:42-
122MA276250Zatloukal KryštofLK Slovan K.Vary0200:44:55-
52MB276252Zatloukal Vítneregistrován7000:44:55-
8ME27861Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:45:00-
47MC279300Hejduk JiříSK Kopec6400:45:03-
10ZB28046Malá DagmarNáchod7300:45:04-
123MA281357Chalupský IvoWikow8100:45:06-
124MA28250Jirka JakubSTAMP Náchod8000:45:08-
53MB283135Waldecher Dušanneregistrován7200:45:11-
53MB283134Jelen Petrneregistrován6700:45:11-
55MB285308Šícha Janneregistrován7000:45:15-
20MD286109Skulina LadislavTJ Sokol Mezilesí5600:45:20-
125MA286233Magnusek MartinSK Smrčina8700:45:20-
126MA288202Falta JiříBKL Machov9600:45:23-
9ZC288138Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:45:23-
10ZC290172Holasová JarmilaTraged team Praha5400:45:26-
9ME291261Vorel MilanSlatiňany4000:45:30-
56MB292132Doležal Alešneregistrován7600:45:33-
57MB293255Petruželka MilanHusky Team Babí7400:45:41-
48MC294295Kašpar PavelLBC N.Město n. Metují6000:45:48-
127MA295356Ziecina Pavelwikov8000:45:50-
58MB29635Hlávka Alešwikov7500:45:53-
128MA29748Staněk MartinTermyt Marathon Team8000:45:55-
21MD29880Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:45:58-
129MA29989Novák MichalUFCB8100:46:11-
11ZB300298Kašparová EvaLBC Nové Město n.M.6700:46:12-
49MC30160Frýdl MiroslavHradec Králové6400:46:22-
10ME302274Pšenička JiříPardubice4600:46:30-
130MA303146Vorel PetrBrňáci8600:46:59-
59MB304281Cejnar Pavelneregistrován6900:47:00-
14ZA30525Marková BarboraWikov8800:47:08-
50MC306193Frunc ZdeněkČervený Kostelec5900:47:10-
60MB307115Pácl RomanPproma Choceň7000:47:12-
11ME308123Plecháček JiříLiga 100 Praha4400:47:24-
22MD30994Kuřík JiříOrel Studenec5000:47:29-
23MD31091Hák LuděkSokol Studenec5500:47:30-
131MA311264Štencl RadekRokytník7700:47:35-
12ZB311225Hortová MichaelaBerger Team7500:47:35-
132MA313207Matúš Marekneregistrován9300:47:59-
132MA313195Petřík JanUFCB9200:47:59-
134MA315204Jirman Patrikneregistrován9400:48:00-
51MC316301Králík MichalHradec Králové6200:48:08-
135MA317116Neoral LukášUFCB7800:48:22-
15ZA318147Škytová AlžbětaBrňáci8700:48:24-
136MA319218Wagner DanielHavlíčkova budovatelská8800:48:35-
136MA319215Šimek MiroslavHavlíčkova budovatelská8700:48:35-
136MA319217Čtvrtečka LukášHavlíčkova budovatelská8700:48:35-
52MC32282Rulc Jiříneregistrován6100:48:45-
139MA32297Hoferka Dušanneregistrován7700:48:45-
140MA324158Vašíček Vojtěch2. oddíl skautů Náchod9500:48:48-
61MB324282Škoda PetrHlubočepy 47000:48:48-
16ZA326230Kramlová LucieDelfín Náchod9900:49:04-
16ZA326231Rutová HanaDelfín Náchod9700:49:04-
141MA328100Špaček Miloslavneregistrován7800:49:08-
11ZC329165Košťálová IvankaSvartes Hořice5600:49:19-
24MD330166Košťál KarelSvartes Hořice5500:49:29-
18ZA331336Hlaváčková RadkaGymnázium SOŠ Jaroměř8900:49:39-
12ZC331337Hlaváčková IvanaC6400:49:39-
19ZA333303Kostyšyrová Evaneregistrována7700:49:47-
19ZA333236Šislerová Lucieneregistrována7900:49:47-
142MA335159Novák JaroslavZŠ Dobrovského9600:49:58-
62MB336163Poláček JanNáchod6800:50:02-
63MB337171Miroslav JoskaNáchod7000:50:03-
13ZC338327Havlasová PetraMENX-Krucemburk6400:50:07-
143MA33962Fojtík AntonínTJ Starkoč8000:50:23-
14ZC340367Šternerová HanaHradec Králové6300:50:26-
144MA34156Šplíchal JanTJ Starkoč8300:50:28-
21ZA342258Žemlová Nikolavodáky8500:50:39-
64MB343214Škorpil Michalza sebe7100:50:40-
15ZC34383Pokorná Jananeregistrována6300:50:40-
12ME34519Marek FrantišekWikov4100:50:53-
16ZC346128Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:51:01-
145MA34734Pinker PetrWikov8500:51:02-
146MA34818Jung TomášWikov8100:51:03-
22ZA349249Kettnerová Miloslavaneregistrována8300:51:04-
2MF350275Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:51:15-
23ZA351311Nosková AdélaCB Nové Město nad Metují9100:51:33-
65MB35217Zrostlík TomášWikov7600:51:44-
24ZA352187Slováková HelenaMC Hopsáček7800:51:44-
66MB354349Hanuš LiborBernex7400:52:19-
17ZC35530Havalcová HanaWikov6200:52:21-
13ME356185Linhart MilošLiga 100 Náchod4400:52:43-
25ZA35711Teichmanová Andreaneregistrována8800:52:58-
147MA35712Lebedinský Petrneregistrován8500:52:58-
148MA35987Žítek KubaNáchod9600:53:06-
13ZB360188Hlavatá SimonaMC Hopsáček7500:53:29-
53MC360325Máčel MartinMENX-Krucemburk6300:53:29-
149MA36243Vodička MiroslavKAMAT8500:54:06-
3MF363351Lanta JiříWikov3400:55:02-
14ME364222Brych JiříLiga 100 Hradec Králové4000:55:21-
26ZA365307Šíchová Evaneregistrována7900:55:33-
4MF366270Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:55:44-
27ZA36728Havalcová ŽanetaWikov8300:56:10-
150MA36821Karásek LukášWikov7900:57:22-
28ZA369242Papežová IvetaSkauti Náchod9400:59:28-
18ZC370120Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:01:38-
14ZB371126Nádherová HanaNádhera Bike6801:04:19-
15ZB372152Čtvrtečková PetraAVC Praha6901:08:57-
15ME373179Jirásek MilošSK Babí4401:19:14-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Závod pěkný, počasí výborné, jen ty chyby ve výsledkové listině se už pomalu stávají tradicí.U času 40:03 má být správně Marek František, roč. 1941, běžel s číslem 31 , kat E a ne Ondřej Marek s čipem 13, bohužel toto znamená zmetek v kat E a špatné body do vych. poháru, kde jsem vyhral kategorii sedmdesátníků. Doporučuji vyvěsit výsledkovou listinu před vyhlášením na dveře u vchodu. My se navzájem známe a chyby rozhodčích bez problému objevíme. Doufejme, že příští ročník už podobné chyby mít nebude. Doufám, že tento omyl bude napraven a stanoveno správné pořadí. Děkuji, Marek F.
marek679
Jsem spokojen, že amatérští závodníci tvrdě vyžadují přesné výsledky s puncem profesionála - pořadatele, jestli ale někdo se taky někdy zabýval na samotných závodech takovou problematikou, a to : Jestli vůbec potom pak sedí i datumy narození jednotlivých závodníků a to dle předložených průkazů totožnosti . Samozřejmě se to neděje a pak už jen z tohoto principu - nemyslím teď konkrétně problém pana Marka, ale jako totiž vůbec té nějaké základní povinné funkce pro pořádání běhů jako sportovních akcí,že je pak ale všechno úsměvné jako i požadavky některých samotných závodníků k pořadatelům z titulu pominutí takové samozřejmosti jako jsou ověřená osobní data jednotlivých závodníků . Protože si myslím, že by i zde v bězích mimo dráhu , že by měl být zaveden nějaký obdobný systém jako u tzv. registračních průkazů sportovce v jiných sportovních odvětvích a že by svazem zaštiťující tyto běhy mimo dráhu , že by měla být vystavena jednoduchá a oficiálně ověřená karta právě s těmi základními osobními údaji, jen těmi, které jsou nutné pro potřeby pořadatele běhů. Že by ten pořadatel jen převzal od registrující se ho tu registrační kartičku s úředně ověřenými nacionály a bylo tak nakročeno k další , dle mě nutné, profesionalizaci celého pořádáného podniku , aby pak i některé ty vznesené požadavky závodníků k pořadatelům už pak měly ten punc té nějaké zaručené základní profesionality. Děkuji za slyšení.
turistickybezec

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód