Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Hronov - Náchod

20.10.2007, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Hronov - Náchod
  • datum konání: 20.10.2007
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: OSRS a KVT v Náchodě

Sociální sítě

Místo konání

Start 10:30 na náměstí v Hronově - závodníci budou dopraveni z Náchoda autobusy

Přihlášky

V sobotu 20.října 2007 od 7:00 do 9:30 hod v závodní kanceláři na MÚ Náchod-městská radnice na náměstí T.G.Masaryka v Náchodě

Startovné

100,- Kč (včetně upomínkového předmětu Hronov - Náchod). Startovné je splatné při prezentaci.

Popis tratě

8,850 km silnice, závodníci jsou povinni dodržova pravidla silničního provozu

Ceny pro vítěze

Muži 1.-5000,2.-4000,3.-3000,4.-2000,5.-1500,6.-1200,7.-100,8.-900,9.-800,10.-700 Kč Ženy 1.-5000,2.-2500,3.-1500,4.-1000,5.-800,6.-600 Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kategorie Muži - A do 34, po 5 letech B,C,D,E,F,G,H,CH,I,J Ženy - A do 34,po 5 letech B,C,D,E,F,G,H

Internetové stránky

http://www.hronovnachod.cz

E-mailová adresa

rufer.nachod@tiscali.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 8,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1228Burghardt JakubJM Demolex Bardejov8100:26:27-
2MA2229Blasinski ArturDemolex Bardejov - New Balcanc7400:26:34-
3MA374Kocourek MilanARC Brno8700:26:48-
4MA53Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:27:13-
5MA6188Krupička RobertJiskra Ústí n. Orlicí7800:27:32-
6MA7193Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:28:11-
7MA11287Štolfa MartinSpartak Police nad Metují7400:29:34-
8MA12247Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:29:37-
9MA1562Doležal TomášApollo Doldy7800:30:25-
10MA19240Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:31:09-
11MA22246Jeníček OndřejTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:31:12-
12MA23234Knill DavidSK Jíra7600:31:23-
13MA31233Fedor MartinAC SUNER Turnov8600:31:43-
14MA32289Brát MarekSK Nové Město nad Metují7500:31:45-
15MA36119Vlček MilanSK Nové Město nad Metují8900:32:18-
16MA3887Šupich MartinWIKOV7700:32:31-
16MA3870Koutský LukášNáchod8600:32:31-
18MA40285Škoda JáchymStart Náchod8700:32:32-
19MA42102Mocek TomášHvězda SKP Pardubice7900:32:42-
20MA44125Mrázek MartinTJ Jiskra Adršpach8600:32:44-
21MA45299Petr JiříINS Atelier Náchod7400:32:46-
22MA4727Suchánek JanSK Nové Město n. Metují8400:32:48-
23MA53190Šrůtek DavidMachov8000:33:07-
24MA5811Horák DavidSokol Staré Město7400:33:21-
25MA61307Volejník MichalTJ Sokol HK8800:33:26-
26MA62207Jirka JanSTAMP Náchod8300:33:27-
27MA6694Koutský TomášTJ Jiskra Potocký8300:33:43-
28MA68291Vobr MarekOK Jiskra Nový Bor7800:33:45-
29MA69245Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:33:48-
30MA72312Buriánek MiroslavDB Labroxer7300:34:00-
31MA74160Novák JanHronov8000:34:04-
32MA77294Kalandra JanKlub HEC8100:34:22-
33MA79275Rohulán VojtěchNáchod8100:34:32-
34MA8057Janáček AdamMalé Svatoňovice8700:34:37-
35MA82222Gajdoš DušanČervený Kostelec7300:34:41-
36MA86139Kuře PetrIVT Náchod7500:34:59-
37MA88205Pavel TomášCyklo Max Rock Machine7600:35:04-
38MA89311Hotárek VladimírNáchod7700:35:05-
39MA94185Hejnyš MatějBKU Machov9300:35:26-
39MA94186Kratochvíl KryštofSpartak Police nad Metují9300:35:26-
41MA96131Čermák PavelBezděkov nad Metují9200:35:38-
42MA100137Ungr MarcelBeroun7600:35:59-
43MA102225Vlášek JosefSokol Olešnice7700:36:03-
44MA105128Bárta MartinHronov8000:36:09-
45MA107105Hubka LukášApollo Doldy8100:36:14-
46MA109264Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8500:36:27-
47MA110313Ullwer JiříNA9200:36:29-
48MA112166Kobližka PetrBěloves8200:36:35-
49MA114182Žák MichalNáchod9100:36:43-
50MA11579Závodní LukášSK Stratílek Litomyšl7900:36:44-
51MA122314Čáp VáclavSokol Žďárek9100:37:03-
52MA134203Vašíček RomanSKI Radvanice7400:37:47-
53MA141231Sucharda ŠtěpánAC SINER Turnov8600:38:05-
54MA147241Musil VáclavTrutnov7800:38:25-
54MA147208Jirka JakubSTAMP Náchod8000:38:25-
56MA15692Stuchlík MichalWIKOV7400:38:40-
57MA158213Fišer JanJiráskovo gymnázium Náchod9300:38:42-
57MA158214Fišer MartinHospic Anežky české7600:38:42-
59MA17399Harazin JanBenžemina7500:39:19-
60MA176201Kliment MichalBorohrádek7800:39:30-
61MA180266Brdička PavelNové Město n. Metují7300:39:46-
62MA185315Matura ŠtěpánJG Náchod7700:39:59-
62MA18573Vlček KarelTJ Sokol Suchovršice8600:39:59-
64MA19036Šulc LubošPavlišov7600:40:10-
65MA197316Ježek PetrČeská Metuje7500:40:31-
66MA202310Světlík RichardOREL Olešnice8500:40:51-
67MA205217Rak JanŘízci Pavlišov8700:40:56-
68MA20781Gult MartinWIKOV7500:41:05-
69MA21271Maršík PavelNáchod7800:41:25-
70MA217103Sedláček PetrTJ Sokol Olešnice8300:41:53-
71MA218108Truhlář JanSpartak Police nad Metují9500:41:56-
72MA219210Kantor DavidPraha 37300:41:57-
73MA220243Šťastný MartinAC Syner Turnov8600:41:58-
74MA223127Kunc LadislavApollo Doldy9000:42:08-
75MA224147Křovina MilanVelké Poříčí8000:42:10-
76MA23147Králíček VáclavNáchod9100:42:27-
77MA237236Kulíček TomášBělý7400:43:06-
78MA23993Magnusek MartinSK Smrčina8700:43:15-
79MA243106Vodička MiroslavMachovská Lhota8500:43:33-
80MA247219Rak JakubŘízci Pavlišov8900:43:48-
81MA25314Staněk MartinZŠ Česká Skalice8000:44:46-
82MA25435Šulc PetrPavlišov7800:45:13-
83MA262184Hejna LeošAtelier TSUNAMI Náchod7400:45:55-
84MA26789Chaloupský IvoWIKOV8100:46:18-
85MA27595Kutěj TomášČakovičky8000:47:14-
86MA278216Vašut VladimírUnder Construction Architects7900:47:59-
87MA283173Podstavec FilipBačkůrkáři9000:49:04-
87MA283174Havelka OndřejBačkůrkáři8800:49:04-
89MA29390Zrostlík TomášWIKOV7600:52:15-
90MA295133Hák MichaelTJ Jiskra Adršpach9100:54:56-
Muži B (trať 8,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB10248Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:29:16-
2MB142Drahoňovský AlešAC SYNER Turnov7200:30:16-
3MB1830Malík VítSokol České Budějovice6900:31:06-
4MB25138Suchánek PetrAC Obora Hvězda7200:31:27-
5MB3063Hrtán RichardApollo Doldy7200:31:42-
6MB4956Bielčik PetrLichkov7100:32:57-
7MB62281Polej JiříHronov7100:33:27-
8MB71242Glaser VáclavFORT SMC Ústí nad Orlicí7000:33:56-
9MB87197Vašíček MartinÚpice7100:35:01-
10MB906Revel GuillaumeF.C. Castres (FR)7100:35:08-
11MB91298Tůma PavelINS Náchod6800:35:13-
12MB10661Vít PavelApollo Doldy7100:36:12-
13MB13621Tuček LuděkNáchod7200:37:51-
14MB139300Winter TomášINS Atelier Náchod6800:37:59-
15MB15682Jirásek PetrWIKOV6800:38:40-
16MB178267Kocourek RomanNové Město nad Metují7200:39:36-
17MB196302Mervart MichalProfi-hobby Nové Město n. Metují7000:40:28-
18MB19844Stanislawczyk JacekWKB META Lubliniec - POL6800:40:36-
19MB233279Glaser MartinNáchod7000:42:54-
Muži C (trať 8,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC4251Čotov IvanLubná6600:26:55-
2MC8194Holub MiroslavSK Nové Město nad Metují6600:28:40-
3MC16123Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:30:36-
4MC17303Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:30:48-
5MC20227Hudcovic TomášNové Město nad Metují6500:31:10-
6MC2980Jančík BořekSVARTES Hořice-POdlahy6400:31:37-
7MC3386Kaněra PavelWIKOV6300:31:50-
8MC34151Havlíček IvoLánov6600:32:10-
9MC41284Tichý PavelAC Náchod6300:32:40-
10MC4859Kozák MiloslavTJ Sokol Mladá Boleslav6500:32:50-
11MC60200Čipera RadekRadvanice6400:33:25-
12MC76114Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:34:18-
13MC104232Popovič PetrBC Sport Lomnice nad Popelkou6600:36:07-
14MC116181Hynek PetrDobruška6500:36:47-
15MC121223Skalský MilošMěÚ Nové Město nad Metují6700:37:02-
16MC12350Elich JiříApollo Doldy6400:37:08-
17MC124297Blaha StanislavBK Visky6300:37:09-
18MC129301Bulíř RadekČastolovice6300:37:34-
19MC13039Valtera PetrHradec Králové6700:37:37-
20MC131239Lanta StanislavSpartak Police nad Metují6300:37:40-
21MC1335Kapucián VladimírTJ Sokol Starkoč6300:37:44-
22MC143154Rudolf VratislavSokol Lhota - Červený Kostelec6300:38:13-
23MC146269Burdych VítězslavKramolna6400:38:22-
24MC150292Nádhera PetrHradec Králové6700:38:30-
25MC187221Jarkovský PavelDobruška6400:40:00-
26MC200116Pátek ZdeněkKB Náchod6700:40:47-
27MC203295Stašek JiříNáchod6700:40:54-
28MC248296Pelikán JiříNáchod6500:43:50-
29MC25088Wichterle MartinWikov6500:44:10-
30MC256135Hátaš JosefTJ Jiskra Adršpach6300:45:28-
31MC257136Rus RichardTJ Jiskra Adršpach6700:45:35-
Muži D (trať 8,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1352Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:29:43-
2MD24152Frinta PetrAC Náchod5800:31:24-
3MD26142Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:31:31-
4MD35293Horník AlešDvůr Dvůr Králové nad Labem6100:32:15-
5MD37206Vanta JosefTC Dobruška6200:32:27-
6MD50280Zelený LuděkAC Náchod6100:32:59-
7MD56187Holeček PetrLabe Triclub Hradec Králové5900:33:18-
8MD70112Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:33:51-
9MD81191Žďárský AlešSK Nové Město n. M.6100:34:39-
10MD84146Koukol ZdeněkNáchod6100:34:45-
11MD99270Holub JaroslavLiga 100 Praha6200:35:56-
12MD102202Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:36:03-
13MD117261Vlach MiroslavSpartak Police nad Metují6000:36:51-
14MD120304Sedlák JiříPřelouč5800:37:01-
15MD126168Prokop OndřejTraged Team Praha6200:37:21-
16MD136278Eppert RomanCanis Team5900:37:51-
17MD144307Králíček AlešHasiči Kramolna NTC6000:38:14-
18MD150268Košvanec ZdeněkGymnázium Náchod6000:38:30-
19MD15453Felkl LuděkMaxidek6000:38:38-
20MD160220Crhák LuděkOrel Černovice ZETOR5900:38:43-
21MD169169Hoznauer AlešSK Praha Spořilov6000:39:12-
22MD177273Mocker FrantišekAC Česká Lípa5800:39:31-
23MD181171Novák MiroslavČervený Kostelec5800:39:49-
24MD183262Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:39:51-
25MD193263Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8500:40:18-
26MD200238Vejvoda JiříSK ASSPRO Náchod6200:40:47-
27MD20896Bílek JanSokol Lhota - Červený Kostelec5800:41:06-
28MD20997Beneš FrantišekSokol Lhota - Červený Kostelec5800:41:07-
29MD22277Magnusek MilanSK Smrčina6100:42:00-
30MD225115Kašpar PavelLBC Rychnov6000:42:11-
31MD261218Rak MilanŘízci Pavlišov5900:45:51-
32MD265198Troníček JiříPraha 35800:46:10-
33MD294153Jiránek KarelSokol Lhota - Červený Kostelec6200:53:11-
-MD-31Tomeš MiroslavSokol Dobruška58DNF-
Muži E (trať 8,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME9118Smrčka MilošBK Říčany5400:29:02-
2ME28189Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:31:35-
3ME4267Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:32:42-
4ME54309Menšík JanJablonec nad Nisou5600:33:10-
5ME577Borůvka JiříSK Nové Město nad Metují5600:33:20-
6ME64134Samek BohuslavSK Týniště nad Orlicí5400:33:31-
7ME6517Doležal LubošApollo Doldy Náchod5400:33:39-
8ME11138Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5300:36:32-
9ME12572Šofr ZdeněkSokol Mnětice5600:37:13-
10ME13248Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa - POL5500:37:43-
11ME138109Matějka MilanTAJFUN Team Turnov5600:37:54-
12ME142156Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:38:06-
13ME15246Vlček JosefSK OB Týniště nad Orlicí5600:38:31-
14ME160104Berger KarelSokol Červená Hora5300:38:43-
15ME16341Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5600:38:45-
16ME211172Hnyk PetrZAB-HO5700:41:23-
17ME227265Motejlek LuborNymburk5500:42:13-
18ME241122Bouček PetrPraha 45500:43:26-
19ME25245Doležal PetrSK OB Týniště nad Orlicí5400:44:25-
20ME26378Vlach VlastislavElektro Projekce Vlach5300:45:56-
21ME266150Prokop LubomírNáchod5700:46:14-
22ME29076Vachoušek ZdeněkDolní Radechová5700:50:58-
22ME29098Hanuš PavelStyl Bau5700:50:58-
24ME29283Herzog AntonínWikov5500:51:44-
Muži F (trať 8,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF2065Mach FrantišekLIAZ Jablonec5000:31:10-
2MF51140Kovárník StanislavACOH Praha4800:33:00-
3MF55113Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:33:13-
4MF59149Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:33:24-
5MF6632Bříza VladimírKRB Chrudim5100:33:43-
6MF7568Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:34:11-
7MF78289Winter PavelCDS Náchod5000:34:23-
8MF83277Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:34:42-
9MF92162Hájek FrantišekFGT Stolany4900:35:20-
10MF9837Stibor MilanTJ Maratonstav Úpice5000:35:45-
11MF12875Binter KarelLokomotiva Trutnov5100:37:25-
12MF145107Smutný OldřichJednota Mnichovo Hradiště4800:38:16-
13MF181290Navrátil JosefSK Stračice4900:39:49-
14MF192170Lelek VítSokol Olešnice5000:40:16-
15MF215244Hanousek VítězslavPlechovka5200:41:45-
16MF226110Jakoubek ArnoštAC Turnov5200:42:12-
17MF232282Havel JanHronov4900:42:28-
18MF233226Jaroš StanislavMP Jaroměř5000:42:54-
19MF240305Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:43:17-
20MF259167Kobližka JaroslavPrádelny Náchod5000:45:48-
21MF27924Hájíček FrantišekAVC Praha5100:48:15-
22MF28091Miewald JanWikov4800:48:23-
Muži G (trať 8,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MG93163Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:35:25-
2MG10118Jirásek MiroslavPavlišov4700:36:00-
3MG10869Stein KarelNáchod4700:36:21-
4MG14025Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:38:03-
5MG16249Gawrys CzeslawDusniki Zdrój4700:38:44-
6MG164199Pochobradský PavelNová Včelnice4600:38:48-
7MG168161Hák JaroslavSokol Studenec4600:39:03-
8MG172224Nosek RomanJaroměř4700:39:17-
9MG17555Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:39:25-
10MG227212Linhart MilošAC Náchod4400:42:13-
11MG230158Plecháček JiříLiga 100 Praha4400:42:23-
12MG26454Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4300:46:05-
13MG28526Tuček JosefMK Pardubice4400:49:19-
Muži H (trať 8,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MH119129Šteinc LudvíkVrchlabí4100:36:58-
2MH127143Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:37:22-
3MH14984Marek FrantišekWikov4100:38:28-
4MH155195Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:38:39-
5MH18913Bielčik JindřichLichkov4000:40:09-
6MH193196Gonsiorovský ZdeněkPraha4100:40:18-
7MH210204Fejgl ZdeněkBK Vratimov4200:41:15-
8MH213288Týfa VladimírKrálsport 9 Křížů Rtyně v Podkrkonoší4200:41:32-
9MH220271Vorel MilanSlatiňany4000:41:58-
10MH260126Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:45:50-
11MH29634Kočí JosefTJ Jezbiny3900:56:26-
-MH-85Koláčný ManfredWikov42DNF-
Muži CH (trať 8,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1CH1181Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:36:53-
2CH135159Kohout TomášKooperativa Praha3700:37:48-
3CH166274Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:38:54-
4CH167132Buchar JanATL Elektro Vrchlabí3300:38:57-
5CH236101Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:43:00-
6CH24258Jarkovský OldřichTJ Mostek3400:43:30-
7CH27716Lanta JiříLO Hronov3400:47:21-
Muži I (trať 8,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MI27228Matzner KarelM Team2900:46:32-
2MI276276Šťastný JaromírLiga 100 Praha3000:47:17-
3MI30023Porde JosefSokol Roudnice nad Labem3201:02:51-
Muži J (trať 8,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ281272Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:48:43-
2MJ297121Tomášek FrantišekJiskra Otrokovice2500:57:27-
3MJ29919Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:02:31-
4MJ30115Hladík KarelBaník Příbram2501:13:51-
Ženy A (trať 8,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽA4612Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:32:47-
2ŽA528Burdychová EvaSK Nové Město nad Metují7500:33:02-
3ŽA73130Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:34:02-
4ŽA85111Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:34:57-
5ŽA97249Rohulánová AnnaSK Nové Město nad Metují8500:35:41-
6ŽA1529Samková ErikaSK Nové Město nad Metují7700:38:31-
7ŽA165308Menšíková DanaJablonec nad Nisou8300:38:49-
8ŽA169192Žďárská AnetaSK Nové Město nad Metují8400:39:12-
9ŽA191155Rudolfová TerezaGymnázium Trutnov8900:40:13-
10ŽA199286Zákravská ŠárkaStart Náchod8900:40:43-
11ŽA203164Beranová TerezaČeská Skalice9100:40:54-
12ŽA237237Půlpánová PetraNáchod7600:43:06-
13ŽA268165Rejlová TaťánaČeská Skalice9100:46:19-
14ŽA269235Hornychová MarieXstream8000:46:20-
15ŽA270176Fruncová MonikaČervený Kostelec8600:46:26-
16ŽA27164Krtičková PetraSK Stratílek Litomyšl8600:46:31-
17ŽA274175Hnyková RenataStart Náchod9100:47:07-
18ŽA288209Militká KarinSK Nové Město nad Metují8300:50:43-
Ženy B (trať 8,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽB26141Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:31:31-
2ŽB11342Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:36:38-
3ŽB174179Pokorová JaroslavaPIM RC Praha7200:39:22-
4ŽB18410Pavlíková RadkaFRIDAYS Nové Město nad Metují7100:39:56-
5ŽB205230Šimonová ŠárkaČervený Kostelec7200:40:56-
6ŽB214180Zachovská JiřinaČervený Kostelec6800:41:40-
7ŽB22922Kábrtová JitkaSokol Studnice7100:42:16-
8ŽB255283Tichá JanaAC Náchod6800:45:20-
9ŽB272144Füllsacková LucieSvoboda nad Úpou7200:46:32-
10ŽB287215Štočková ErikaUnder Construction7200:50:12-
Ženy C (trať 8,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC179306Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:39:41-
2ŽC195250Alferyová LenkaTJ Sokol Královské Vinohrady6600:40:24-
3ŽC2334Vlčková LudmilaTJ Sokol Červený Kostelec6400:42:54-
4ŽC249177Fruncová JanaTOGAZ Náchod6400:43:56-
5ŽC251157Klimešová AlenaSokol Bukovice6300:44:15-
6ŽC28943Doležalová IvanaSK OB Týniště nad Orlicí6400:50:49-
Ženy D (trať 8,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD216178Breburdová HanaPraha6100:41:51-
2ZD28651Felklová JarmilaSalón Zdena Ruda n. M.6000:49:28-
Ženy E (trať 8,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽE171124Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5500:39:15-
2ŽE18840Roman ElzbietaULKS OPAL Kudowa5400:40:05-
3ŽE258117Smrčková JitkaBK Říčany5400:45:45-
4ŽE29833Pláničková EvaAtletika Tábor5400:59:44-
Ženy F (trať 8,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽF244120Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:43:34-
Ženy G (trať 8,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZG24529Ročňáková MiloslavaM-team4500:43:43-
2ZG24660Hovorková MilenaTJ Petřiny Praha4400:43:47-
3ZG282145Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:48:54-
Trať 8,85 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1228Burghardt JakubJM Demolex Bardejov8100:26:27-
2MA2229Blasinski ArturDemolex Bardejov - New Balcanc7400:26:34-
3MA374Kocourek MilanARC Brno8700:26:48-
1MC4251Čotov IvanLubná6600:26:55-
4MA53Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:27:13-
5MA6188Krupička RobertJiskra Ústí n. Orlicí7800:27:32-
6MA7193Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:28:11-
2MC8194Holub MiroslavSK Nové Město nad Metují6600:28:40-
1ME9118Smrčka MilošBK Říčany5400:29:02-
1MB10248Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:29:16-
7MA11287Štolfa MartinSpartak Police nad Metují7400:29:34-
8MA12247Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:29:37-
1MD1352Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:29:43-
2MB142Drahoňovský AlešAC SYNER Turnov7200:30:16-
9MA1562Doležal TomášApollo Doldy7800:30:25-
3MC16123Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:30:36-
4MC17303Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:30:48-
3MB1830Malík VítSokol České Budějovice6900:31:06-
10MA19240Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:31:09-
1MF2065Mach FrantišekLIAZ Jablonec5000:31:10-
5MC20227Hudcovic TomášNové Město nad Metují6500:31:10-
11MA22246Jeníček OndřejTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:31:12-
12MA23234Knill DavidSK Jíra7600:31:23-
2MD24152Frinta PetrAC Náchod5800:31:24-
4MB25138Suchánek PetrAC Obora Hvězda7200:31:27-
1ŽB26141Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:31:31-
3MD26142Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:31:31-
2ME28189Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:31:35-
6MC2980Jančík BořekSVARTES Hořice-POdlahy6400:31:37-
5MB3063Hrtán RichardApollo Doldy7200:31:42-
13MA31233Fedor MartinAC SUNER Turnov8600:31:43-
14MA32289Brát MarekSK Nové Město nad Metují7500:31:45-
7MC3386Kaněra PavelWIKOV6300:31:50-
8MC34151Havlíček IvoLánov6600:32:10-
4MD35293Horník AlešDvůr Dvůr Králové nad Labem6100:32:15-
15MA36119Vlček MilanSK Nové Město nad Metují8900:32:18-
5MD37206Vanta JosefTC Dobruška6200:32:27-
16MA3887Šupich MartinWIKOV7700:32:31-
16MA3870Koutský LukášNáchod8600:32:31-
18MA40285Škoda JáchymStart Náchod8700:32:32-
9MC41284Tichý PavelAC Náchod6300:32:40-
3ME4267Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:32:42-
19MA42102Mocek TomášHvězda SKP Pardubice7900:32:42-
20MA44125Mrázek MartinTJ Jiskra Adršpach8600:32:44-
21MA45299Petr JiříINS Atelier Náchod7400:32:46-
1ŽA4612Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:32:47-
22MA4727Suchánek JanSK Nové Město n. Metují8400:32:48-
10MC4859Kozák MiloslavTJ Sokol Mladá Boleslav6500:32:50-
6MB4956Bielčik PetrLichkov7100:32:57-
6MD50280Zelený LuděkAC Náchod6100:32:59-
2MF51140Kovárník StanislavACOH Praha4800:33:00-
2ŽA528Burdychová EvaSK Nové Město nad Metují7500:33:02-
23MA53190Šrůtek DavidMachov8000:33:07-
4ME54309Menšík JanJablonec nad Nisou5600:33:10-
3MF55113Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:33:13-
7MD56187Holeček PetrLabe Triclub Hradec Králové5900:33:18-
5ME577Borůvka JiříSK Nové Město nad Metují5600:33:20-
24MA5811Horák DavidSokol Staré Město7400:33:21-
4MF59149Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:33:24-
11MC60200Čipera RadekRadvanice6400:33:25-
25MA61307Volejník MichalTJ Sokol HK8800:33:26-
7MB62281Polej JiříHronov7100:33:27-
26MA62207Jirka JanSTAMP Náchod8300:33:27-
6ME64134Samek BohuslavSK Týniště nad Orlicí5400:33:31-
7ME6517Doležal LubošApollo Doldy Náchod5400:33:39-
5MF6632Bříza VladimírKRB Chrudim5100:33:43-
27MA6694Koutský TomášTJ Jiskra Potocký8300:33:43-
28MA68291Vobr MarekOK Jiskra Nový Bor7800:33:45-
29MA69245Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:33:48-
8MD70112Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:33:51-
8MB71242Glaser VáclavFORT SMC Ústí nad Orlicí7000:33:56-
30MA72312Buriánek MiroslavDB Labroxer7300:34:00-
3ŽA73130Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:34:02-
31MA74160Novák JanHronov8000:34:04-
6MF7568Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:34:11-
12MC76114Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:34:18-
32MA77294Kalandra JanKlub HEC8100:34:22-
7MF78289Winter PavelCDS Náchod5000:34:23-
33MA79275Rohulán VojtěchNáchod8100:34:32-
34MA8057Janáček AdamMalé Svatoňovice8700:34:37-
9MD81191Žďárský AlešSK Nové Město n. M.6100:34:39-
35MA82222Gajdoš DušanČervený Kostelec7300:34:41-
8MF83277Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:34:42-
10MD84146Koukol ZdeněkNáchod6100:34:45-
4ŽA85111Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:34:57-
36MA86139Kuře PetrIVT Náchod7500:34:59-
9MB87197Vašíček MartinÚpice7100:35:01-
37MA88205Pavel TomášCyklo Max Rock Machine7600:35:04-
38MA89311Hotárek VladimírNáchod7700:35:05-
10MB906Revel GuillaumeF.C. Castres (FR)7100:35:08-
11MB91298Tůma PavelINS Náchod6800:35:13-
9MF92162Hájek FrantišekFGT Stolany4900:35:20-
1MG93163Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:35:25-
39MA94186Kratochvíl KryštofSpartak Police nad Metují9300:35:26-
39MA94185Hejnyš MatějBKU Machov9300:35:26-
41MA96131Čermák PavelBezděkov nad Metují9200:35:38-
5ŽA97249Rohulánová AnnaSK Nové Město nad Metují8500:35:41-
10MF9837Stibor MilanTJ Maratonstav Úpice5000:35:45-
11MD99270Holub JaroslavLiga 100 Praha6200:35:56-
42MA100137Ungr MarcelBeroun7600:35:59-
2MG10118Jirásek MiroslavPavlišov4700:36:00-
12MD102202Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:36:03-
43MA102225Vlášek JosefSokol Olešnice7700:36:03-
13MC104232Popovič PetrBC Sport Lomnice nad Popelkou6600:36:07-
44MA105128Bárta MartinHronov8000:36:09-
12MB10661Vít PavelApollo Doldy7100:36:12-
45MA107105Hubka LukášApollo Doldy8100:36:14-
3MG10869Stein KarelNáchod4700:36:21-
46MA109264Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8500:36:27-
47MA110313Ullwer JiříNA9200:36:29-
8ME11138Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5300:36:32-
48MA112166Kobližka PetrBěloves8200:36:35-
2ŽB11342Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:36:38-
49MA114182Žák MichalNáchod9100:36:43-
50MA11579Závodní LukášSK Stratílek Litomyšl7900:36:44-
14MC116181Hynek PetrDobruška6500:36:47-
13MD117261Vlach MiroslavSpartak Police nad Metují6000:36:51-
1CH1181Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:36:53-
1MH119129Šteinc LudvíkVrchlabí4100:36:58-
14MD120304Sedlák JiříPřelouč5800:37:01-
15MC121223Skalský MilošMěÚ Nové Město nad Metují6700:37:02-
51MA122314Čáp VáclavSokol Žďárek9100:37:03-
16MC12350Elich JiříApollo Doldy6400:37:08-
17MC124297Blaha StanislavBK Visky6300:37:09-
9ME12572Šofr ZdeněkSokol Mnětice5600:37:13-
15MD126168Prokop OndřejTraged Team Praha6200:37:21-
2MH127143Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:37:22-
11MF12875Binter KarelLokomotiva Trutnov5100:37:25-
18MC129301Bulíř RadekČastolovice6300:37:34-
19MC13039Valtera PetrHradec Králové6700:37:37-
20MC131239Lanta StanislavSpartak Police nad Metují6300:37:40-
10ME13248Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa - POL5500:37:43-
21MC1335Kapucián VladimírTJ Sokol Starkoč6300:37:44-
52MA134203Vašíček RomanSKI Radvanice7400:37:47-
2CH135159Kohout TomášKooperativa Praha3700:37:48-
13MB13621Tuček LuděkNáchod7200:37:51-
16MD136278Eppert RomanCanis Team5900:37:51-
11ME138109Matějka MilanTAJFUN Team Turnov5600:37:54-
14MB139300Winter TomášINS Atelier Náchod6800:37:59-
4MG14025Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:38:03-
53MA141231Sucharda ŠtěpánAC SINER Turnov8600:38:05-
12ME142156Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:38:06-
22MC143154Rudolf VratislavSokol Lhota - Červený Kostelec6300:38:13-
17MD144307Králíček AlešHasiči Kramolna NTC6000:38:14-
12MF145107Smutný OldřichJednota Mnichovo Hradiště4800:38:16-
23MC146269Burdych VítězslavKramolna6400:38:22-
54MA147241Musil VáclavTrutnov7800:38:25-
54MA147208Jirka JakubSTAMP Náchod8000:38:25-
3MH14984Marek FrantišekWikov4100:38:28-
18MD150268Košvanec ZdeněkGymnázium Náchod6000:38:30-
24MC150292Nádhera PetrHradec Králové6700:38:30-
6ŽA1529Samková ErikaSK Nové Město nad Metují7700:38:31-
13ME15246Vlček JosefSK OB Týniště nad Orlicí5600:38:31-
19MD15453Felkl LuděkMaxidek6000:38:38-
4MH155195Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:38:39-
56MA15692Stuchlík MichalWIKOV7400:38:40-
15MB15682Jirásek PetrWIKOV6800:38:40-
57MA158214Fišer MartinHospic Anežky české7600:38:42-
57MA158213Fišer JanJiráskovo gymnázium Náchod9300:38:42-
14ME160104Berger KarelSokol Červená Hora5300:38:43-
20MD160220Crhák LuděkOrel Černovice ZETOR5900:38:43-
5MG16249Gawrys CzeslawDusniki Zdrój4700:38:44-
15ME16341Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5600:38:45-
6MG164199Pochobradský PavelNová Včelnice4600:38:48-
7ŽA165308Menšíková DanaJablonec nad Nisou8300:38:49-
3CH166274Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:38:54-
4CH167132Buchar JanATL Elektro Vrchlabí3300:38:57-
7MG168161Hák JaroslavSokol Studenec4600:39:03-
8ŽA169192Žďárská AnetaSK Nové Město nad Metují8400:39:12-
21MD169169Hoznauer AlešSK Praha Spořilov6000:39:12-
1ŽE171124Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5500:39:15-
8MG172224Nosek RomanJaroměř4700:39:17-
59MA17399Harazin JanBenžemina7500:39:19-
3ŽB174179Pokorová JaroslavaPIM RC Praha7200:39:22-
9MG17555Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:39:25-
60MA176201Kliment MichalBorohrádek7800:39:30-
22MD177273Mocker FrantišekAC Česká Lípa5800:39:31-
16MB178267Kocourek RomanNové Město nad Metují7200:39:36-
1ŽC179306Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:39:41-
61MA180266Brdička PavelNové Město n. Metují7300:39:46-
13MF181290Navrátil JosefSK Stračice4900:39:49-
23MD181171Novák MiroslavČervený Kostelec5800:39:49-
24MD183262Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:39:51-
4ŽB18410Pavlíková RadkaFRIDAYS Nové Město nad Metují7100:39:56-
62MA18573Vlček KarelTJ Sokol Suchovršice8600:39:59-
62MA185315Matura ŠtěpánJG Náchod7700:39:59-
25MC187221Jarkovský PavelDobruška6400:40:00-
2ŽE18840Roman ElzbietaULKS OPAL Kudowa5400:40:05-
5MH18913Bielčik JindřichLichkov4000:40:09-
64MA19036Šulc LubošPavlišov7600:40:10-
9ŽA191155Rudolfová TerezaGymnázium Trutnov8900:40:13-
14MF192170Lelek VítSokol Olešnice5000:40:16-
6MH193196Gonsiorovský ZdeněkPraha4100:40:18-
25MD193263Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8500:40:18-
2ŽC195250Alferyová LenkaTJ Sokol Královské Vinohrady6600:40:24-
17MB196302Mervart MichalProfi-hobby Nové Město n. Metují7000:40:28-
65MA197316Ježek PetrČeská Metuje7500:40:31-
18MB19844Stanislawczyk JacekWKB META Lubliniec - POL6800:40:36-
10ŽA199286Zákravská ŠárkaStart Náchod8900:40:43-
26MC200116Pátek ZdeněkKB Náchod6700:40:47-
26MD200238Vejvoda JiříSK ASSPRO Náchod6200:40:47-
66MA202310Světlík RichardOREL Olešnice8500:40:51-
27MC203295Stašek JiříNáchod6700:40:54-
11ŽA203164Beranová TerezaČeská Skalice9100:40:54-
67MA205217Rak JanŘízci Pavlišov8700:40:56-
5ŽB205230Šimonová ŠárkaČervený Kostelec7200:40:56-
68MA20781Gult MartinWIKOV7500:41:05-
27MD20896Bílek JanSokol Lhota - Červený Kostelec5800:41:06-
28MD20997Beneš FrantišekSokol Lhota - Červený Kostelec5800:41:07-
7MH210204Fejgl ZdeněkBK Vratimov4200:41:15-
16ME211172Hnyk PetrZAB-HO5700:41:23-
69MA21271Maršík PavelNáchod7800:41:25-
8MH213288Týfa VladimírKrálsport 9 Křížů Rtyně v Podkrkonoší4200:41:32-
6ŽB214180Zachovská JiřinaČervený Kostelec6800:41:40-
15MF215244Hanousek VítězslavPlechovka5200:41:45-
1ZD216178Breburdová HanaPraha6100:41:51-
70MA217103Sedláček PetrTJ Sokol Olešnice8300:41:53-
71MA218108Truhlář JanSpartak Police nad Metují9500:41:56-
72MA219210Kantor DavidPraha 37300:41:57-
73MA220243Šťastný MartinAC Syner Turnov8600:41:58-
9MH220271Vorel MilanSlatiňany4000:41:58-
29MD22277Magnusek MilanSK Smrčina6100:42:00-
74MA223127Kunc LadislavApollo Doldy9000:42:08-
75MA224147Křovina MilanVelké Poříčí8000:42:10-
30MD225115Kašpar PavelLBC Rychnov6000:42:11-
16MF226110Jakoubek ArnoštAC Turnov5200:42:12-
10MG227212Linhart MilošAC Náchod4400:42:13-
17ME227265Motejlek LuborNymburk5500:42:13-
7ŽB22922Kábrtová JitkaSokol Studnice7100:42:16-
11MG230158Plecháček JiříLiga 100 Praha4400:42:23-
76MA23147Králíček VáclavNáchod9100:42:27-
17MF232282Havel JanHronov4900:42:28-
3ŽC2334Vlčková LudmilaTJ Sokol Červený Kostelec6400:42:54-
19MB233279Glaser MartinNáchod7000:42:54-
18MF233226Jaroš StanislavMP Jaroměř5000:42:54-
5CH236101Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:43:00-
12ŽA237237Půlpánová PetraNáchod7600:43:06-
77MA237236Kulíček TomášBělý7400:43:06-
78MA23993Magnusek MartinSK Smrčina8700:43:15-
19MF240305Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:43:17-
18ME241122Bouček PetrPraha 45500:43:26-
6CH24258Jarkovský OldřichTJ Mostek3400:43:30-
79MA243106Vodička MiroslavMachovská Lhota8500:43:33-
1ŽF244120Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:43:34-
1ZG24529Ročňáková MiloslavaM-team4500:43:43-
2ZG24660Hovorková MilenaTJ Petřiny Praha4400:43:47-
80MA247219Rak JakubŘízci Pavlišov8900:43:48-
28MC248296Pelikán JiříNáchod6500:43:50-
4ŽC249177Fruncová JanaTOGAZ Náchod6400:43:56-
29MC25088Wichterle MartinWikov6500:44:10-
5ŽC251157Klimešová AlenaSokol Bukovice6300:44:15-
19ME25245Doležal PetrSK OB Týniště nad Orlicí5400:44:25-
81MA25314Staněk MartinZŠ Česká Skalice8000:44:46-
82MA25435Šulc PetrPavlišov7800:45:13-
8ŽB255283Tichá JanaAC Náchod6800:45:20-
30MC256135Hátaš JosefTJ Jiskra Adršpach6300:45:28-
31MC257136Rus RichardTJ Jiskra Adršpach6700:45:35-
3ŽE258117Smrčková JitkaBK Říčany5400:45:45-
20MF259167Kobližka JaroslavPrádelny Náchod5000:45:48-
10MH260126Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:45:50-
31MD261218Rak MilanŘízci Pavlišov5900:45:51-
83MA262184Hejna LeošAtelier TSUNAMI Náchod7400:45:55-
20ME26378Vlach VlastislavElektro Projekce Vlach5300:45:56-
12MG26454Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4300:46:05-
32MD265198Troníček JiříPraha 35800:46:10-
21ME266150Prokop LubomírNáchod5700:46:14-
84MA26789Chaloupský IvoWIKOV8100:46:18-
13ŽA268165Rejlová TaťánaČeská Skalice9100:46:19-
14ŽA269235Hornychová MarieXstream8000:46:20-
15ŽA270176Fruncová MonikaČervený Kostelec8600:46:26-
16ŽA27164Krtičková PetraSK Stratílek Litomyšl8600:46:31-
9ŽB272144Füllsacková LucieSvoboda nad Úpou7200:46:32-
1MI27228Matzner KarelM Team2900:46:32-
17ŽA274175Hnyková RenataStart Náchod9100:47:07-
85MA27595Kutěj TomášČakovičky8000:47:14-
2MI276276Šťastný JaromírLiga 100 Praha3000:47:17-
7CH27716Lanta JiříLO Hronov3400:47:21-
86MA278216Vašut VladimírUnder Construction Architects7900:47:59-
21MF27924Hájíček FrantišekAVC Praha5100:48:15-
22MF28091Miewald JanWikov4800:48:23-
1MJ281272Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:48:43-
3ZG282145Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:48:54-
87MA283174Havelka OndřejBačkůrkáři8800:49:04-
87MA283173Podstavec FilipBačkůrkáři9000:49:04-
13MG28526Tuček JosefMK Pardubice4400:49:19-
2ZD28651Felklová JarmilaSalón Zdena Ruda n. M.6000:49:28-
10ŽB287215Štočková ErikaUnder Construction7200:50:12-
18ŽA288209Militká KarinSK Nové Město nad Metují8300:50:43-
6ŽC28943Doležalová IvanaSK OB Týniště nad Orlicí6400:50:49-
22ME29076Vachoušek ZdeněkDolní Radechová5700:50:58-
22ME29098Hanuš PavelStyl Bau5700:50:58-
24ME29283Herzog AntonínWikov5500:51:44-
89MA29390Zrostlík TomášWIKOV7600:52:15-
33MD294153Jiránek KarelSokol Lhota - Červený Kostelec6200:53:11-
90MA295133Hák MichaelTJ Jiskra Adršpach9100:54:56-
11MH29634Kočí JosefTJ Jezbiny3900:56:26-
2MJ297121Tomášek FrantišekJiskra Otrokovice2500:57:27-
4ŽE29833Pláničková EvaAtletika Tábor5400:59:44-
3MJ29919Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:02:31-
3MI30023Porde JosefSokol Roudnice nad Labem3201:02:51-
4MJ30115Hladík KarelBaník Příbram2501:13:51-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 87%
Zvolená trasa závodu: 93%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 20%
Zpracování výsledků: 37%
Ceny vítězům: 80%
Celkový dojem ze závodu: 73%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
70%

Názory na závod

Žádné výročí neodvrátí selhání počtářů a komentátorů. Opět se pořadatelům nevyplatilo, že včas nevyvěsili předběžné výsledky, aby jim mohli zainteresovaní říci, kde dělají chyby v pořadí kategorií. Já nejlépe hodnotím pořadatele, kteří mi do ruky dají kopii výsledkové listiny, nebo alespoň mé kategorie. Já bych ty výsledky vyměnil i za tu skleničku, tu nepotřebuji.
myslím, že to byl letos docela povedenej ročník:-) a že byla možná nějaká ta chyba ve výsledcích... to je přeci jedno-hlavně že jsme se pěkně proběhli, ne?
lubos.sulc
Některé záležitosti zavánějí velikášstvím a nedostatkem pokory,neúctou ke startujícím.Při dnešní technice není problém namluvit pořadí v cíli na diktafon případně použít videokameru a zkonzultovat případný problém.A samozřejmě vyvěsit předběžnou výsl.listinu,závodníci nejsou blbí,mnozí se znají,proto mohou na ´případnou nasrounalost upozornit.I rozhodčí jsou lidé a zaslouží ocenění,ale takto se znehodnocuje jejich obětavá práce i úsilí závodících.A zachytit vše při více než 300 startujících může být někdy i nemožné. Ale jinak byl závod naprosto skvělý,výborná trať,na poslední chvíli skvěle vyšlo i počasí,skvělá atmosféra na Kamenici i náměstí,náchďáci byli skvělí diváci,to se to běží...celkově,myslím,že běžecký ideál. Nevěšte hlavu,velká většina přijede za rok znovu,už se těším taky. A za 50.ročník dík,dík,dík!!! Stále se vracející 300 km vzdálený náchoďák.
mainy

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód