Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Hronov - Náchod

26.10.2013, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Hronov - Náchod
  • datum konání: 26.10.2013
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

START v 10.30 hodin na náměstí v Hronově, kam budou závodníci dopraveni z Náchoda autobusy

Přihlášky

a) Elektronicky do 20.10.2013 - je spuštěna na www.hronovnachod.cz
b) 24. a 25. 10. 2013 od 12 - 18 hodin na OS ČSTV v Náchodě (Pražská 1759 -Hamra)
c) V sobotu 26. 10. 2013 od 7:15 - 9:30 hodin při prezentaci v závodní kanceláři na MÚ Náchod - městská radnice na náměstí T. G. Masaryka v Náchodě

Startovné

100,- Kč - pro předem elektronicky přihlášené závodníky s platbou do 20. 10. 2013 a pro závodníky přihlášené 24. a 25. 10. 2013
150,- Kč - závodníci přihlášení 26. 10. 2013 a elektronicky přihlášení závodníci bez platby do 20. 10. 2013. (vystavují se možnosti, že neobdrží tričko od Mizuna)
Závodníci startují na vlastní náklady nebo náklady vysílající organizace.

Popis tratě

Trať měří 8 850 m s cílem na náměstí TGM v Náchodě před městskou radnicí.

Ceny pro vítěze

viz propozice pořadatele níže

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

OS ČSTV Náchod
Pražská 1759
547 01 Náchod
tel. 491 426 744, 775 945 866

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://www.hronovnachod.cz

E-mailová adresa

rufer.nachod@tiscali.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 8,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA166Kourek LukášTJ Nové Město na Moravě8800:26:09-
2MA2461Lurchuk VolodymyrAchiles Leszno8300:27:06-
3MA3455Mykola LukhmymchukAchiles Lezzno8500:27:09-
4MA4456Timashov VolodymyrAchiles Leszno8100:27:28-
5MA5249Kohut JanMizuno8500:27:32-
6MA6198Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:27:40-
7MA7189Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:27:46-
8MA8187Dymák PavelHvězda SKP Pardubice8700:28:00-
9MA9246Míč RobertVSK Univerzita Brno9200:28:09-
10MA10231Uvizl MarekSK Studenec9200:28:12-
11MA12282Pomezný LukášAtletika Písek9400:29:07-
12MA13311Hnilo ZdeněkTJ Znojmo8500:29:38-
13MA14124Schoř JakubTJ Slavoj BANES Pacov8300:29:48-
14MA16495Mocek TomášAC Pardubice7900:29:59-
15MA19254Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:30:13-
16MA23514Leplt JiříTJ Svitavy8500:30:50-
17MA24285Kozlík LukášSK Nové Město nad Metují8900:30:52-
18MA2561Kinl KryštofDelfín Náchod9600:31:05-
19MA26503Kabrhel TomášEKOL ELITE TRIATLON TEAM9200:31:08-
20MA2735Holík Michal-9000:31:10-
21MA2810Havel FilipBK Louny9100:31:17-
22MA30524Žaluda JanSK Nové Město nad Metují9800:31:23-
23MA3231Mostička Jan-7900:31:35-
24MA34269Kučera PetrSKI klub Pastviny8800:31:45-
25MA35337Bárta MartinSK Nové Město nad Metují9800:31:49-
26MA37237Halama PetrŠumperk8300:32:00-
27MA39376Jakoubek JiříAC Pardubice8600:32:18-
28MA41299Bezděk PavelRedpoint Teplice n.M.8600:32:25-
29MA44207Bláha Pavel-9700:32:29-
30MA4677Chudý JonášTri Club Dobruška9000:32:38-
31MA51146Šťastný TomášModřany7900:33:07-
32MA55590Katsiedl MichalAC Praha 18908200:33:18-
33MA59501Jeřábek LukášVella Cycling8400:33:31-
34MA60167Kopecký MichalHorní Rybníky9400:33:39-
35MA6419Novák Jan PavelHorní Studenec9100:33:46-
36MA74504Jirman ŠtěpánSokol Hradec Králové9700:34:07-
37MA753Hrabal Josef-8100:34:12-
38MA83388Šmatlán MartinTJ Sokol Stárkov8400:34:37-
39MA90567Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:35:05-
40MA94220Máslo JaroslavSokol Olešnice9600:35:10-
41MA97511Doleček JosefFort SMC7900:35:17-
42MA99183Kratochvíl MarekBražecký mládenci8900:35:18-
43MA102230Zelenka FilipCyklofit Liberec9500:35:24-
44MA103180Mojžíš DominikTJ Sokol Jaroměř9700:35:25-
45MA106596Zelený MatějBražecký mládenci8900:35:37-
46MA107310Štolfa ŠtěpánSpartak Police nad Metují9800:35:41-
47MA109336Hubka Lukáš-8100:35:44-
48MA111391Herman LukášMoto Herman8400:35:49-
49MA112502Mařáček Tomáš-8900:35:50-
50MA11375Chromý MichalPraha8600:35:50-
51MA11541Šimák JanHradec Králové8300:35:51-
52MA116518Berák Pavel-8200:35:55-
53MA119248Řehák VladimírÚdolí Sviní8800:35:57-
54MA12293Popl PatrikPowerslide.cz9400:36:03-
55MA124252Smutný Šimon-9300:36:10-
56MA125497Křováček ŠtěpánLiga 100 Hradec Králové9300:36:14-
57MA126591Novák TomášVella Sport9000:36:15-
58MA130243Kyral JanKH Trebe8900:36:18-
59MA132533Červený PetrCyklo Tony7900:36:21-
60MA134479Nosek OndřejFlorbal Primátor Náchod9300:36:22-
61MA135491Kudelka Martinžádný club8200:36:23-
62MA136428Ďada Jakubžádný club9200:36:24-
63MA139142Kotyza Petr-8400:36:26-
64MA141454Dostál TomášVella Cycling9000:36:27-
65MA142517Žaluda JakubIVT Náchod9800:36:28-
66MA144107Sedlák JiříSK Podfara Nový Hrádek9500:36:30-
67MA145158Petiška OndřejTJ Sokol Jaroměř9700:36:30-
68MA147114Werner MartinDoldySpinning9300:36:35-
69MA151283Beneš Jiří-8800:36:38-
70MA156128Boháč LadislavVelké Poříčí9200:36:45-
71MA158223Rücker JakubBonbon Lhota8800:36:47-
72MA160550Müller MichalBabští mládenci9000:36:49-
73MA161361Nádhera JiříHradec Králové9300:36:50-
74MA163191Prokop MatějClovek levyt8600:36:53-
75MA166571Mach JanMaratonstav8600:36:58-
76MA167373Kalandra Jan-8100:37:01-
77MA168379Kafka PetrTJ Sokol Olešnice8700:37:02-
78MA172117Rohulán VojtěchTJ Slavoj Holešovice8100:37:05-
79MA173377Hrubý JanFlorbal Primátor Náchod9400:37:06-
80MA176349Jirka JanAC Náchod8300:37:07-
81MA178206Tůma JiříSpartak Vlašim8800:37:12-
82MA184301Marek Tomáš-9100:37:21-
83MA18788Štěpán VáclavBražecký mládenci9000:37:25-
84MA188482Beneš RadekTJ Sokol Lhota za Červeným Kostelcem8500:37:27-
85MA190120Grzegorz Graba-8300:37:32-
86MA192431Baťka MichalBAK SEAL 6 Team7900:37:33-
87MA194213Žák MichalElektro In9100:37:41-
88MA195148Jirman MartinVáclavice9000:37:42-
89MA196177Šedivý Petr-9000:37:43-
90MA197580Reichl JakubSlavoj Holešovice Praha7900:37:44-
91MA199476Oleják MarekJGN9600:37:46-
92MA20182Důrek MilanVelký Třebešov9100:37:57-
93MA207221Werner TomášOlymp8900:38:09-
94MA210267Vašíček VojtěchZa Sebe9500:38:21-
95MA212174Zelený FilipBražecký mládenci9200:38:26-
96MA214305Kašpar JosefAtletika-Rtyně9900:38:27-
97MA216579Kubů MartinDubeč8300:38:30-
98MA220465Koutský LukášSK Průvan Brzice8600:38:37-
99MA22173Habr MartinTJ Sokol Olešnice9600:38:40-
100MA223170Zeman Jindřich-8400:38:42-
101MA224348Nehyba LubošSK Viktoria Žernov9000:38:42-
102MA225535Holman TomášHSK Benecko0100:38:44-
103MA226386Marek OndřejWikov8600:38:45-
104MA227366Bartoň JiříPeru Džíny8400:38:46-
105MA230131Žák JanELEKTROIN Náchod8800:38:49-
106MA234433Prislinger Jan-8200:38:58-
107MA235236Horník Ondřej-8700:38:59-
108MA237396Prokop MichalBK Náchod9600:39:00-
109MA238106Sibera JanÚdolí sviní8800:39:02-
110MA240244Mesker Ingoideasfirst.eu7900:39:05-
111MA241186Voborník AlešSK Babí9100:39:06-
112MA246208Nýč Martin-9000:39:15-
113MA247553Divišek JakubJiráskovo gymnázium9900:39:16-
114MA249389Laštůvka MartinSK Žernov8000:39:21-
115MA253119Holeček Martin-9100:39:26-
116MA256357Ansorge MiroslavWikov8500:39:29-
117MA262505Hofman Jan-8200:39:41-
118MA265151Schrötter MichalSK Babí9300:39:46-
119MA273481Beneš PetrHOCK8300:39:57-
120MA275274Pražák OndřejMalé Poříčí0000:39:58-
121MA277493Hylský Václav-9100:40:05-
122MA279555Fejk LukášCARLA Dvůr Králové nad Labem8800:40:09-
123MA282155Balcar Tomáš-8100:40:12-
124MA283526Boekhout Dennis-9200:40:13-
125MA284141Kotyza Pavel-8600:40:13-
126MA28567Kejzlar JeníkSKVPraha.org7900:40:13-
127MA287288Beneš Michal-8600:40:14-
128MA290297Čejpa Josef-8600:40:19-
129MA291528Rak JanŘízci Pavlišov8700:40:24-
130MA29247Douša VáclavJenštejn7900:40:25-
131MA293432Cimbálník Artur-8700:40:32-
132MA29780Bláha Karel-8200:40:39-
133MA303380Kábrt VojtěchTJ Sokol Olešnice8300:40:50-
134MA306521Lelek Petr-9400:40:59-
135MA307179Vrátný LukášDobruška9100:41:04-
136MA31263Klindera Martinspeedwaylive.eu8800:41:19-
137MA315424Semerák PavelSokol Červený Kostelec0000:41:23-
138MA316581Novák JanNeliteam8000:41:23-
139MA320226Kovář DavidKC Slavia Praha8500:41:24-
140MA322507Králíček Václav-9100:41:39-
141MA323225Čimera JanSK Nové Město nad Metují9000:41:46-
142MA327152Silvan TomášELEKTROIN Náchod8300:41:51-
143MA33298Hejzlar DavidProfesionální sportovní klub BABÍ9800:42:05-
144MA33327Martinec Robert-8100:42:06-
145MA33770Bezstarosti JaroslavOlešnice9100:42:10-
146MA33951Ptáček DavidFC Barcelona8800:42:11-
147MA340184Vintera JakubOOK Náchod8300:42:12-
148MA34178Beneš Jiříwww8000:42:14-
149MA343527Rak JakubŘízci Pavlišov8900:42:19-
150MA345589Čapek JanSK Viktorka Žernov8200:42:20-
151MA351352Dušánek JiříForrest Club8000:42:28-
152MA352475Marek DominikSPŠ Hronov9600:42:29-
153MA353295Kleprlík JanUFCB8800:42:30-
154MA359193Hanuš TomášMC Metuje9800:42:37-
155MA360588Krejčí MichalCharita ČR8500:42:43-
156MA363434Prislinger Petr-8400:42:45-
157MA367405Čermák MichalPlhovaci A+M8000:42:48-
158MA37172Doležal ZdeněkVelké Poříčí9100:42:51-
159MA374321Molinger MatějSK Plhov0400:42:54-
160MA378113Pohl MichaelOlešnice v Orlických horách9000:43:08-
161MA381480Pádr JanFlorbal Primátor Náchod9300:43:13-
162MA383408Rezek Michalsebe8600:43:27-
163MA384194Šulc PetrNáchod8800:43:28-
164MA387398Chalupský IvoWikov8100:43:32-
165MA388190Cír Filip-8300:43:37-
166MA389234Mika Jindřich-8900:43:39-
167MA392447Janko VladimírSokol Česká Skalice8300:43:42-
168MA400102Schuma Josef-8800:44:27-
169MA402578Poslt JiříTJ Sokol Jezbiny7900:44:29-
170MA405302Serbousek Jan-8400:44:34-
171MA412290Šimel TomášHavličkova budovatelská8600:44:51-
172MA413378Linhart MiloňLibeň8000:44:52-
173MA418397Janečka Kryštof-0200:45:06-
174MA419459Vítek MartinElektroin Náchod9200:45:06-
175MA420472Čáp OndřejBeríci8000:45:07-
176MA423129Vybíral Jiří-8100:45:16-
177MA426125Fendrych OndřejHronov8300:45:20-
178MA428429Macháň Miroslav-8800:45:23-
179MA429351Hofman FilipForrest Club8200:45:24-
180MA437303Štim MarekNáchod8600:45:39-
181MA438478Vašina TomášČajovna u Bílého draka9400:45:39-
182MA441257Hylena Jiří-7900:45:42-
183MA445449Fostík AntonínTJ Starkoč8000:45:46-
184MA446325Šplíchal JanSokol Starkoč8300:45:47-
185MA449413Hanuš Michal-8800:45:59-
186MA450367Bartoň MartinPeru Džíny9200:46:02-
187MA459327Mach LukášSokol Starkoč9800:46:26-
188MA464328Vít VojtěchSokol Starkoč9800:46:45-
189MA480409Jonas Thys-8900:47:37-
190MA490264Micha Vladimír-8200:48:24-
191MA497519Zelený JiříSK Pěkov9000:48:34-
192MA50129Magnusek MartinČajovna u Bílého draka8700:48:46-
193MA50390Ludvík Adam-9200:48:55-
194MA506575Černý JanK K Run Club9100:48:56-
195MA507549Fáborský OndřejJunák Náchod8700:49:00-
196MA515543Moravec PavelSDH Ohnišov8000:49:23-
197MA519144Mazáč Josef-8500:49:36-
198MA523308Kalous PatrikŽamberk9800:49:42-
199MA527358Pohanka MichalWikov8100:49:57-
200MA542490Borek Lucaus-8000:51:00-
201MA543530Krtička TomášHronov8200:51:13-
202MA546467Vachek PavelSK Blueberry8500:51:54-
203MA559294Wagner DanielHavlíčkova budovatelská8800:53:12-
204MA574531Osoba Jan-8200:56:49-
205MA576559Hodic PetrOlešnice / Č. Kost.9500:56:58-
206MA578360Pinker PetrWikov8500:57:40-
207MA579573Škarda ŠimonMamba Náchod8800:57:58-
Muži B (trať 8,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11444Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:28:32-
2MB17309Štolfa MartinSpartak Police nad Metují7400:30:01-
3MB20222Kučera LadislavČeská Třebová7600:30:29-
4MB21109Jánošík RudolfSpartak Vlašim7100:30:36-
5MB22173Hurdálek RobertLokomotiva Trutnov7800:30:38-
6MB38118Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:32:12-
7MB45224Rücker PavelBonbon Lhota7600:32:30-
8MB47272Knyttl JanSK Kbely7800:32:49-
9MB49564Gerych DavidAK Kroměříž7700:32:55-
10MB50544Houska JindřichHO Koudel7600:33:00-
11MB58100Balcar Aleš-7700:33:27-
12MB62415Truhlář JanGiant Pítrs Bikes7700:33:42-
13MB69534Šatný RadekCyklo Tony Náchod7200:33:50-
14MB719Kůrka LiborBK Louny7100:33:57-
15MB78356Sychrovský MartinWikov7600:34:17-
16MB88371Krtička MichalWikov7300:35:01-
17MB98384Fiala EnricoPIM RC Modřany-Kamýk7100:35:18-
18MB101595Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:35:22-
19MB105354Petr JiříINS Atelier Náchod7400:35:36-
20MB108160Horvat DavidHradec Králové7300:35:43-
21MB110474Bartoš AntonínSokol Troja7500:35:48-
22MB11856Štrof MichalTenis Úpice7300:35:56-
23MB128136Souček VladimírTJ Sokol Lhota, Červený Kostelec7300:36:17-
24MB129347Divíšek DavidINS Ateliér Náchod7700:36:18-
25MB137536Rašek VáclavTC Dobruška7500:36:24-
26MB140304Kašpar JosefAtletika Rtyně v Podkrkonoší7400:36:26-
27MB143438Ježek Jan-7400:36:29-
28MB14928Dušánek RudolfSK Podfara Nový Hrádek7000:36:36-
29MB152127Žabokrtský MilanHořice7400:36:40-
30MB155247Zelenka JiříCyklofit Liberec7100:36:44-
31MB157197Vít PavelVella Cycling7100:36:46-
32MB169276Pražák PetrMalé Poříčí7400:37:02-
33MB170584Resl Jan-7600:37:03-
34MB171515Lhota AlešPivovar Miletín7800:37:03-
35MB179399Štencl JosefWikov7400:37:13-
36MB18011Helcmanovsky PeterAC Mageo7700:37:15-
37MB181470Novák PavelDobruška7400:37:16-
38MB18243Halaj Jan-7700:37:17-
39MB186400Růžička AntonínWikov7300:37:24-
40MB191134Hort DavidBerger Team7500:37:32-
41MB20052Čížek DušanBAK SEAL 6 Team7100:37:56-
42MB206143David VáclavSmiřice7400:38:08-
43MB208374Mervart VáclavTC Dobruška7000:38:17-
44MB209593Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:38:18-
45MB211412Stuchlík MichalWikov7400:38:23-
46MB213383Horák DavidSokol Staré Město7400:38:27-
47MB218216Křoustek MartinSKI Skuhrov nad Bělou7800:38:32-
48MB228307Zelený TomášSokol Mezilesí7500:38:47-
49MB242557Žaluda DavidTrutnov7300:39:07-
50MB244334Macura ŠtěpánJG Náchod7700:39:07-
51MB254512Sláma Jiří-7400:39:27-
52MB255419Waldecker DušanINS ateliér Náchod7200:39:28-
53MB258214Smola PetrČernčice6900:39:36-
54MB259489Dušek RostislavDataline7100:39:37-
55MB261420Háze PetrMakak Runing Team7700:39:40-
56MB264485Kačena Martin3DFitness - Žamberk7400:39:44-
57MB267271Novotný Tomášsebe7300:39:48-
58MB270402Vaněk MartinVysokov7500:39:52-
59MB271401Steiner PetrVysokov7300:39:53-
60MB278556Lukšan DavidCARLA7600:40:08-
61MB28146Balcar AdamCB Nové Město nad Metují7800:40:10-
62MB286286Havránek Jaroslav-7700:40:14-
63MB28923Petráček MilanČeská Skalice7400:40:18-
64MB298469Kliment Michal-7800:40:43-
65MB299346Tuček LuděkBohemians 19057200:40:44-
66MB300202Petiška Eduard-7100:40:45-
67MB310260Harazin JanBaťužci :-)7500:41:14-
68MB314353Horák MichalForrest Club7500:41:22-
69MB317112Klik Stanislav-7400:41:24-
70MB318381Gult MartinWikov7500:41:24-
71MB326387Vlášek JosefSokol Olešnice7700:41:50-
72MB329258Velas JakubAmpex Praha7000:41:54-
73MB334471Novák LubošDobruška7700:42:06-
74MB344342Hanuš JiříMakak Runing Team7200:42:20-
75MB346385Dubský PetrWikov7700:42:20-
76MB34974Černý MartinTJ Kije7800:42:24-
77MB35885Míl Tomášza sebe7100:42:36-
78MB361458Krejčiřík RomanTJ Gábinka7400:42:44-
79MB366318Flaška Michal-7300:42:48-
80MB368135Šnajdr LuborŽďár nad Metují7700:42:49-
81MB370525Boekhout TonB7100:42:50-
82MB37654Malá DagmarNáchod7300:42:58-
83MB377537Jiroušek ZdeněkFOSP7600:42:59-
84MB382443Šinták RadovanSokol Česká Skalice7700:43:17-
85MB394435Hodan Josef-7700:43:52-
86MB395562Zítko ErichSkopec dokopec7000:44:04-
87MB409416Šulc PetrINS atelier Náchod7800:44:43-
88MB430418Mráz VítINS ateliér Náchod7400:45:25-
89MB43422Malý JiříBK Čestice7200:45:36-
90MB436126Vojtěch Lukáš-7700:45:38-
91MB439316Vintr Jan-7600:45:40-
92MB440315Ježek Vladislav-7300:45:41-
93MB442484Joska MiloslavNáchod7000:45:43-
94MB443101Otradovský PatrikMenX Krucemburk7700:45:44-
95MB455115Dvořáček VáclavEnergy Team6900:46:12-
96MB463111Havlík PetrLiščí pacička7100:46:38-
97MB468462Hanel JaroslavSK Průvan Brzice7300:47:07-
98MB469281Procházka Petr-7300:47:11-
99MB475370Voleský MilošPekaři Běloves7200:47:25-
100MB47760Králík PetrBAK SEAL 6 Team7700:47:26-
101MB487289Kadečka Luděk-7400:48:08-
102MB488154Fejfar Aleš-6900:48:10-
103MB491266Hejna LeošVelké Poříčí7400:48:25-
104MB495322Molinger Luděk-7200:48:32-
105MB499324Zelman MilanSokol Starkoč7000:48:39-
106MB51094Pavolko Martin-7500:49:09-
107MB516545Matějka JanSDH Ohnišov7800:49:25-
108MB52012Seifert JaroslavOZO-splav,Sport Hotárek7000:49:39-
109MB52959Hoferka DusanBAK SEAL 6 Team7700:50:04-
110MB539445Hartman Ondřej-7800:51:00-
111MB549477Fišer DavidČajovna u Bílého draka7600:52:13-
112MB56015Cvrkal MartinVictus.cz7700:53:33-
113MB564105Janák Robert-7300:53:57-
114MB567296Špaček MiloslavSokol Zábrodí7800:54:09-
Muži C (trať 8,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC15162Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:29:57-
2MC3124Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:31:26-
3MC42583Osoba MartinLokomotiva Meziměstí6500:32:27-
4MC5271Klimeš JiříKonojedy6100:33:14-
5MC53171Čtvrtečka PavelTriatlon Team Trutnov6800:33:15-
6MC54163Vejběra JanCyklo POKR HK6600:33:17-
7MC57172Kašpárek PavelOMT Pardubice6100:33:22-
8MC64238Belobrad IvanŽamberk6600:33:46-
9MC6662Scheuer JanActivity Lanškroun6600:33:47-
10MC67298Nohejl TomášSK DNF6700:33:48-
11MC76219Tůma JiříSpartak Vlašim6300:34:13-
12MC7783Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:34:16-
13MC85554Pešek MilanCARLA Dvůr Králové n.L.6000:34:48-
14MC89393Tichý PetrSK Proxion Náchod6400:35:04-
15MC93457Flegl BohumilSkiboby Dobruška6000:35:08-
16MC958Patera MiroslavBK Louny6300:35:11-
17MC121284Kozlík RadekBrno6700:35:59-
18MC131513Ceplt JiříTriatlon Milovice6100:36:20-
19MC133150Král ZdeněkVelké Přílepy6800:36:21-
20MC138496Křováček JaromírLiga 100 Hradec Králové6000:36:25-
21MC146362Nádhera PetrHradec Králové6700:36:34-
22MC150350Zelený LuděkAC Náchod6100:36:37-
23MC164566Šeda JosefTJ Maratonstav Úpice6400:36:54-
24MC165205Prokop OndřejDromeus6200:36:56-
25MC174446Valtera PetrHradec Králové6700:37:07-
26MC175344Elich JiříApache Loko Trutnov6400:37:07-
27MC183277Kalous Tomᚎamberk6400:37:20-
28MC18989Skalický JosefPepaSKA Žichlínek6200:37:31-
29MC193253Smutný Michal-6200:37:40-
30MC203338Skalský MilošAC Náchod6700:38:01-
31MC204448Dvořák MartinSK DNF6000:38:02-
32MC219209Kyral ZbyněkKH Třebechovice6000:38:32-
33MC222508Rudolf VratislavSokol Lhota Červený Kostelec6300:38:41-
34MC23150Klepl FilipKLESPOL Praha6600:38:50-
35MC232340Králíček AlešHasiči Kramolna NTC6000:38:52-
36MC233108Brož JanAC RtyNam6800:38:53-
37MC23921Švácha MartinLibice nad Cidlinou6400:39:04-
38MC248130Rek StanislavAMMANN6400:39:17-
39MC251499Lanta StanislavVelké Poříčí6300:39:25-
40MC263585Gut Robert-6100:39:43-
41MC266375Černý AlešTJ Dobruška6400:39:47-
42MC269149Jarkovský PavelSDH Provoz6400:39:51-
43MC27665Frunc ZdeněkČervený Kostelec5900:40:00-
44MC296369Cafourek Vladislav-6800:40:37-
45MC301100Mokošín Jiří-6200:40:49-
46MC330551Staněk RostislavCírkev Bratrská6300:41:55-
47MC34226Dušánek MiroslavSK Podfara Nový Hrádek - HK Netřesk6300:42:16-
48MC355169Linhart MilanLongobucco6400:42:32-
49MC356240Frýdl MiroslavHradec Králové6400:42:33-
50MC369468Magnusek MilanSK Smrčina6100:42:50-
51MC372439Vít PetrAstratex6400:42:52-
52MC380365Falta MichalLEVEL6800:43:12-
53MC386165Král ZdeněkNáchod6800:43:30-
54MC399331Poláček Jan-6800:44:23-
55MC403522Matějíček LubošHOVRCH RUN TEAM6200:44:32-
56MC406329Kapucián VladimírSokol Starkoč6300:44:35-
57MC414250Černý MartinVella Cycling6400:44:55-
58MC43569Zeman VladimírBřežany I5900:45:37-
59MC46157Kácovský JiříBAK SEAL 6 Team6700:46:33-
60MC467529Rak MilanŘízci Pavlišov5900:46:59-
61MC473586Svatoň JiříHořice6100:47:19-
62MC474185Rejzek Zdeněk-6300:47:23-
63MC500138Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:48:45-
64MC502332Darebník Vladimír-6000:48:48-
65MC522410Antl JanSpartak Police nad Metují6300:49:40-
66MC554330Houfek Jindřich-6600:52:48-
67MC555320Kábrt ZdeněkMěsto Rtyně v Podkrkonoší6100:52:49-
68MC582343Pelikán Jiří-6500:58:57-
Muži D (trať 8,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD36199Siegel JosefAC Choceň5800:31:52-
2MD63156Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:33:45-
3MD68539Menšík JanJablonec nad Nisou5600:33:49-
4MD73233Uvizl IvanSK Studenec5800:34:04-
5MD81323Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:34:18-
6MD87436Doležal LubošCyklo Tony5400:34:56-
7MD96175Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:35:14-
8MD100333Šolc VítězslavBKL Machov5700:35:19-
9MD104425Bláha Milan-5700:35:28-
10MD17738Kubr VáclavHvězda Pardubice5500:37:08-
11MD18516Svoboda VáclavJKM Č.Budějovice4900:37:23-
12MD19818Říha JaroslavTenis Týnec5300:37:45-
13MD2027Bartoš MiroslavBK Louny5300:37:59-
14MD217574Mach VáclavMaratonstav5500:38:31-
15MD245287Sedlák Jiří-5800:39:10-
16MD280168Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:40:09-
17MD295140Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:40:35-
18MD308100Polčin Miroslav-5700:41:08-
19MD311492Krajč ZdeněkTrutnov5400:41:15-
20MD325235Neumann FrantišekP.T.S.5400:41:47-
21MD34833Holas JaromírTragéd Team Praha5200:42:23-
22MD357561Hanousek VítězslavTenis Lanžov5200:42:35-
23MD410407Skulina LadislavSokol Mezilesí5600:44:45-
24MD422541Pohl FrantišekT.O Pětka Police n. Metují4900:45:14-
25MD425215Hák LuděkLomnice nad Popelkou5500:45:19-
26MD479486Beneš FrantišekTJ Sokol Lhota za Červeným Kostelcem5800:47:33-
27MD50864Jílek PavelBobteam Třebíč5600:49:08-
28MD538166Gloser JiříPolice nad Metují5600:50:59-
29MD550598Kuřík JiříOrel Studenec5000:52:14-
30MD553464Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:52:37-
31MD583523Karas JosefOstrava5400:59:32-
Muži E (trať 8,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME91153Němec JiříLockar Vlašim4800:35:06-
2ME127335Jirásek MiroslavSDH Pavlišov4700:36:16-
3ME154506Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:36:42-
4ME338597Hák JaroslavSokol Studenec4600:42:11-
5ME347217Křoustek KarelSki Skuhrov nad Bělou4800:42:21-
6ME354345Kubeček VladimírSpartak Police nad Metují4800:42:31-
7ME36514Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:42:47-
8ME375262Kocian LuděkAVC Praha4200:42:56-
9ME424178Čižmář Vojtěch-4300:45:17-
10ME526239Vorel MilanSlatiňany4000:49:47-
11ME528242Pšenička JiříPardubice4600:49:58-
12ME568390Cvejn VáclavWikov4400:54:18-
13ME570570Brych JiříTJ Liga 100 Hradec Králové4000:55:09-
14ME588404Linhart MilošNáchod4401:04:50-
Muži F (trať 8,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF294339Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:40:34-
2MF4014Doležal StanislavBK Pardubice3800:44:28-
3MF417552Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:45:05-
4MF517210Brádle VáclavSokol Chuchelna3700:49:27-
5MF566203Culka VáclavLiga 100 KOstelec nad Orlicí3500:54:01-
6MF571259Gaman JaroslavAvant Havířov3500:55:15-
7MF573382Lanta JiříWikov3400:56:29-
8MF59086Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:26:01-
Ženy A (trať 8,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA18483Vrabcová EvaAK Olymp Brno8600:30:06-
2ZA33116Kriegelová KateřinaVelké Losiny8400:31:41-
3ZA40460Rybak SnizanaAchiles Leszno8600:32:21-
4ZA43599Frintová VendulaPSK Olymp Praha8300:32:28-
5ZA48563Gerychova MichaelaTJ Dvůr Králové8200:32:54-
6ZA70229Peteříková VendulaVSK FTVS Praha8900:33:53-
7ZA72232Uvizlová MartinaSK Studenec8600:34:00-
8ZA79110Havránková DanielaPSK Olymp Praha8200:34:17-
9ZA80542Knapová JanaOK Lokomotiva Pardubice9000:34:17-
10ZA8236Randáková HankaASK Slavia Praha8600:34:31-
11ZA8695Šibranová LenkaKerteam8200:34:49-
12ZA92182Přibylová KláraPiwee Club8800:35:07-
13ZA114306Khyrova AnetaDvůr Králové nad Labem9300:35:51-
14ZA117196Vejrostová HanaLukovany8300:35:56-
15ZA120417Fridrichová LenkaHronov9400:35:58-
16ZA148317Lochmanová Petra-8000:36:35-
17ZA159121Rohulánová AnnaSK Nové Město nad Metují8500:36:48-
18ZA21530Lánová MichaelaHradec Králové8600:38:29-
19ZA229200Richtrová Eva-9300:38:48-
20ZA243594Čerenkova PetraTJ Sokol Hradec Králové9900:39:07-
21ZA25242Šimáková KláraHradec Králové8300:39:26-
22ZA257453Netíková Lenka-9200:39:31-
23ZA26087Šváchová NikolPraha9500:39:37-
24ZA27296Machová Alžběta-9200:39:53-
25ZA274291Krtičková PetraHSK Cycling Hradec Králové8600:39:58-
26ZA304280Kosová DenisaOK99 Rychnov nad Kněžnou9100:40:56-
27ZA305275Reslová Hana-9300:40:57-
28ZA313487Kačenová NatálieBiatlon Letohrad0000:41:20-
29ZA319582Nováková-lokvencová PetraNeliteam8300:41:24-
30ZA321228Kovářová Gábina-8600:41:25-
31ZA324450Broumová MichaelaSK Nové Město nad Metují9500:41:47-
32ZA331577Borůvková AlžbětaROB Česká Skalice8900:42:00-
33ZA335192Hanušová TerezaSK Nové Město nad Metují9600:42:07-
34ZA336463Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:42:08-
35ZA362414Beranová Žaneta-9000:42:45-
36ZA373437Maršíková Kateřina-8900:42:53-
37ZA379430Volhejnová Dita-8700:43:11-
38ZA390270Novotná Kateřina-9600:43:40-
39ZA391132Zikmundová AnnaNáchod9300:43:40-
40ZA393319Hanušová Natálie-0000:43:43-
41ZA396355Petrová AdélaINS Atelier Náchod0000:44:05-
42ZA404255Moravcová PetraVencl tým Ústí nad Orlicí8600:44:33-
43ZA407273Richterová Petra-8600:44:39-
44ZA408576Jirásková Ludmila-9000:44:40-
45ZA411560Kynčlová MagdaJG Náchod9700:44:48-
46ZA415565Šplíchalová Ivažádný club8300:44:58-
47ZA42144Rýdlová Denisa-8200:45:12-
48ZA431392Zákravská AdélaModrá střelka9700:45:26-
49ZA447256Valášková PetraNové Město nad Metují8900:45:48-
50ZA452516Vančáková Zuzana-9600:46:06-
51ZA454423Marková VeronikaSokol Lhota9800:46:10-
52ZA460441Kramlová LucieDelfín Náchod9900:46:29-
53ZA471411Zeinerová Lucie-8900:47:12-
54ZA476364Ringelová Johana-9100:47:26-
55ZA481422Útová MarkétaSokol Lhota8200:47:41-
56ZA48449Rumlová AndreaSobotka/ Nový Hrádek8800:48:01-
57ZA485427Rasslová Pavla-7900:48:02-
58ZA498520Hájková PetraTOP TÝM9100:48:35-
59ZA504546Kačerová Sabina-8300:48:56-
60ZA50576Linhardtová Kateřina-8800:48:56-
61ZA511268Hejnová KateřinaDBK Náchod7900:49:10-
62ZA512212Klimešová SimonaBŽB/Hradec Králové8200:49:11-
63ZA513261Vlčková HanaDBK Náchod8400:49:13-
64ZA5141Bezuchová Alenažádný club8700:49:14-
65ZA518498Hejnová Terezie-9800:49:35-
66ZA52499Fruncová Veronika-8400:49:44-
67ZA530510Vítková VeronikaTop TÝM8900:50:27-
68ZA531159Hrubá BarboraTJ Sokolv Hlavňov9200:50:28-
69ZA533509Zeisková RadkaTop Team8800:50:40-
70ZA534341Králíčková LenkaHasiči Kramolna NTC8900:50:41-
71ZA535548Hejdová Hana-8200:50:41-
72ZA540442Rutová Hana-9700:51:00-
73ZA541440Umlaufová EmaDelfín Náchod9700:51:00-
74ZA54568Vondráčková EliškaOlešnice9000:51:45-
75ZA547466Pavlíková MiroslavaSK Blueberry8700:51:55-
76ZA54848Prouzová ŠárkaJenštejn7900:51:56-
77ZA551278Kalousová AlenaŽamberk8000:52:33-
78ZA556245Vopelková DominikaBonobo9300:52:50-
79ZA561547Pichová Monika-8700:53:42-
80ZA562538Suchánková EvaHAMU8700:53:49-
81ZA563176Středová Eva-9100:53:52-
82ZA569488Kudelková Martina-8300:55:02-
83ZA57717Schauzová Tereza-9100:57:01-
84ZA580572Kakarová Luciesebe8800:57:59-
85ZA581592Průšková Adéla-9000:58:45-
86ZA584452Zelená Lucie-9401:00:26-
87ZA585279Erbenová Markéta-8901:01:03-
Ženy B (trať 8,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB29241Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:31:20-
2ZB56532Klimešová JanaVSK Praha7000:33:20-
3ZB61227Vítová EvaSK Nové Město nad Metují7500:33:40-
4ZB84139Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:34:38-
5ZB123312Brumlichová RomanaMedvědí doupě7600:36:05-
6ZB153313Samková ErikaSK Nové Město nad Metují7700:36:41-
7ZB236137Flašarová LenkaNáchod7200:38:59-
8ZB250164Pončová EvaJaroměř7400:39:23-
9ZB268161Vejběrová EvaCyklo Pokr7600:39:50-
10ZB288500Šimonová ŠárkaČervený Kostelec7200:40:15-
11ZB30992Pavolková Andrea-7600:41:11-
12ZB32820Kábrtová JitkaSokol Studnice7100:41:52-
13ZB350421Mudrochová SylvaSokol Lhota Červený Kostelec7400:42:25-
14ZB364218Lenčová JanaMk Seitl Ostrava6900:42:46-
15ZB397188Valášková BohumilaČeská Skalice7500:44:13-
16ZB416473Bartošová NikolSokol Troja7500:44:59-
17ZB427426Hrubá Petra-7300:45:21-
18ZB444359Sychrovská PavlínaWikov7600:45:44-
19ZB451133Hortová MichaelaBerger Team7500:46:05-
20ZB453368Marethová AlenaČeská Skalice7200:46:09-
21ZB456395Cvrčková JaroslavaTJ Sokol Starkoč7600:46:13-
22ZB457587Lelková Jarmilažádný club7400:46:14-
23ZB462372Havlíková BělaWikov7400:46:36-
24ZB47025Roflíková MarcelaLongrun.cz7100:47:12-
25ZB472292Šimková DanielaBAK SEAL 6 Team7200:47:18-
26ZB478406Půlpánová PetraBělý 767600:47:27-
27ZB489157Horáčková Lucie-7200:48:13-
28ZB4925Šrůtková RadkaTJ Sokol Nový Hrádek7600:48:27-
29ZB4936Hrnčířová LuciaTJ Sokol Nový Hrádek7300:48:28-
30ZB509403Sadílková ZuzanaPraha 37500:49:09-
31ZB536394Jiráková JanaTJ Sokol Starkoč7800:50:43-
32ZB537494Sedláčková PetraČeská Skalice7600:50:58-
33ZB565122Kuldová Simona-6900:53:58-
34ZB58755Čtvrtečková PetraISCAREX Česká Třebová6901:02:29-
Ženy C (trať 8,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC16279Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:36:51-
2ZC205147Mališová KarlaUSK Praha6000:38:03-
3ZC302251Šefcová EvaTJ Spartak Police nad Metují6400:40:50-
4ZC385558Breburdová HanaMK Kladno6100:43:29-
5ZC39839Kubrová DagmarHvězda Pardubice6300:44:18-
6ZC432314Zachovská JiřinaČervený Kostelec6800:45:31-
7ZC43332Holasová JarmilaTragéd Team Praha5400:45:32-
8ZC448145Výborná IrenaSokol Vodňany5400:45:52-
9ZC458326Vacková Hana-5600:46:17-
10ZC46534Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:46:46-
11ZC466211Janouchová JanaBáječné ženy v běhu6300:46:47-
12ZC482103Havlasová PetraMenX Krucemburk6400:47:48-
13ZC48381Fruncová JanaČervený Kostelec6400:47:56-
14ZC486451Matysková Andrea-6800:48:06-
15ZC494263Balcarová DanaDBK Náchod5600:48:31-
16ZC49645Dvořáková LenkaGP Kolín6600:48:33-
17ZC521201Skalická VlastaPraha5100:49:40-
18ZC52540Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:49:46-
19ZC532568Košťálová IvankaHořice5600:50:35-
20ZC544181Šternerová HanaHradec Králové6300:51:38-
21ZC552569Hovorková MilenaTJ Petřiny - Praha4400:52:34-
22ZC55791Sekyrová Jana-6300:52:52-
23ZC55837Klinderová Monika-6400:53:02-
24ZC57213Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:56:09-
25ZC575204Mařáčková JitkaHradec Králové6700:56:56-
26ZC58684Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:02:20-
27ZC589363Nádherová HanaHradec Králové6801:06:58-
Trať 8,85 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA166Kourek LukášTJ Nové Město na Moravě8800:26:09-
2MA2461Lurchuk VolodymyrAchiles Leszno8300:27:06-
3MA3455Mykola LukhmymchukAchiles Lezzno8500:27:09-
4MA4456Timashov VolodymyrAchiles Leszno8100:27:28-
5MA5249Kohut JanMizuno8500:27:32-
6MA6198Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:27:40-
7MA7189Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:27:46-
8MA8187Dymák PavelHvězda SKP Pardubice8700:28:00-
9MA9246Míč RobertVSK Univerzita Brno9200:28:09-
10MA10231Uvizl MarekSK Studenec9200:28:12-
1MB11444Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:28:32-
11MA12282Pomezný LukášAtletika Písek9400:29:07-
12MA13311Hnilo ZdeněkTJ Znojmo8500:29:38-
13MA14124Schoř JakubTJ Slavoj BANES Pacov8300:29:48-
1MC15162Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:29:57-
14MA16495Mocek TomášAC Pardubice7900:29:59-
2MB17309Štolfa MartinSpartak Police nad Metují7400:30:01-
1ZA18483Vrabcová EvaAK Olymp Brno8600:30:06-
15MA19254Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:30:13-
3MB20222Kučera LadislavČeská Třebová7600:30:29-
4MB21109Jánošík RudolfSpartak Vlašim7100:30:36-
5MB22173Hurdálek RobertLokomotiva Trutnov7800:30:38-
16MA23514Leplt JiříTJ Svitavy8500:30:50-
17MA24285Kozlík LukášSK Nové Město nad Metují8900:30:52-
18MA2561Kinl KryštofDelfín Náchod9600:31:05-
19MA26503Kabrhel TomášEKOL ELITE TRIATLON TEAM9200:31:08-
20MA2735Holík Michal-9000:31:10-
21MA2810Havel FilipBK Louny9100:31:17-
1ZB29241Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:31:20-
22MA30524Žaluda JanSK Nové Město nad Metují9800:31:23-
2MC3124Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:31:26-
23MA3231Mostička Jan-7900:31:35-
2ZA33116Kriegelová KateřinaVelké Losiny8400:31:41-
24MA34269Kučera PetrSKI klub Pastviny8800:31:45-
25MA35337Bárta MartinSK Nové Město nad Metují9800:31:49-
1MD36199Siegel JosefAC Choceň5800:31:52-
26MA37237Halama PetrŠumperk8300:32:00-
6MB38118Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:32:12-
27MA39376Jakoubek JiříAC Pardubice8600:32:18-
3ZA40460Rybak SnizanaAchiles Leszno8600:32:21-
28MA41299Bezděk PavelRedpoint Teplice n.M.8600:32:25-
3MC42583Osoba MartinLokomotiva Meziměstí6500:32:27-
4ZA43599Frintová VendulaPSK Olymp Praha8300:32:28-
29MA44207Bláha Pavel-9700:32:29-
7MB45224Rücker PavelBonbon Lhota7600:32:30-
30MA4677Chudý JonášTri Club Dobruška9000:32:38-
8MB47272Knyttl JanSK Kbely7800:32:49-
5ZA48563Gerychova MichaelaTJ Dvůr Králové8200:32:54-
9MB49564Gerych DavidAK Kroměříž7700:32:55-
10MB50544Houska JindřichHO Koudel7600:33:00-
31MA51146Šťastný TomášModřany7900:33:07-
4MC5271Klimeš JiříKonojedy6100:33:14-
5MC53171Čtvrtečka PavelTriatlon Team Trutnov6800:33:15-
6MC54163Vejběra JanCyklo POKR HK6600:33:17-
32MA55590Katsiedl MichalAC Praha 18908200:33:18-
2ZB56532Klimešová JanaVSK Praha7000:33:20-
7MC57172Kašpárek PavelOMT Pardubice6100:33:22-
11MB58100Balcar Aleš-7700:33:27-
33MA59501Jeřábek LukášVella Cycling8400:33:31-
34MA60167Kopecký MichalHorní Rybníky9400:33:39-
3ZB61227Vítová EvaSK Nové Město nad Metují7500:33:40-
12MB62415Truhlář JanGiant Pítrs Bikes7700:33:42-
2MD63156Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:33:45-
8MC64238Belobrad IvanŽamberk6600:33:46-
35MA6419Novák Jan PavelHorní Studenec9100:33:46-
9MC6662Scheuer JanActivity Lanškroun6600:33:47-
10MC67298Nohejl TomášSK DNF6700:33:48-
3MD68539Menšík JanJablonec nad Nisou5600:33:49-
13MB69534Šatný RadekCyklo Tony Náchod7200:33:50-
6ZA70229Peteříková VendulaVSK FTVS Praha8900:33:53-
14MB719Kůrka LiborBK Louny7100:33:57-
7ZA72232Uvizlová MartinaSK Studenec8600:34:00-
4MD73233Uvizl IvanSK Studenec5800:34:04-
36MA74504Jirman ŠtěpánSokol Hradec Králové9700:34:07-
37MA753Hrabal Josef-8100:34:12-
11MC76219Tůma JiříSpartak Vlašim6300:34:13-
12MC7783Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:34:16-
15MB78356Sychrovský MartinWikov7600:34:17-
8ZA79110Havránková DanielaPSK Olymp Praha8200:34:17-
9ZA80542Knapová JanaOK Lokomotiva Pardubice9000:34:17-
5MD81323Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:34:18-
10ZA8236Randáková HankaASK Slavia Praha8600:34:31-
38MA83388Šmatlán MartinTJ Sokol Stárkov8400:34:37-
4ZB84139Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:34:38-
13MC85554Pešek MilanCARLA Dvůr Králové n.L.6000:34:48-
11ZA8695Šibranová LenkaKerteam8200:34:49-
6MD87436Doležal LubošCyklo Tony5400:34:56-
16MB88371Krtička MichalWikov7300:35:01-
14MC89393Tichý PetrSK Proxion Náchod6400:35:04-
39MA90567Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:35:05-
1ME91153Němec JiříLockar Vlašim4800:35:06-
12ZA92182Přibylová KláraPiwee Club8800:35:07-
15MC93457Flegl BohumilSkiboby Dobruška6000:35:08-
40MA94220Máslo JaroslavSokol Olešnice9600:35:10-
16MC958Patera MiroslavBK Louny6300:35:11-
7MD96175Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:35:14-
41MA97511Doleček JosefFort SMC7900:35:17-
17MB98384Fiala EnricoPIM RC Modřany-Kamýk7100:35:18-
42MA99183Kratochvíl MarekBražecký mládenci8900:35:18-
8MD100333Šolc VítězslavBKL Machov5700:35:19-
18MB101595Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:35:22-
43MA102230Zelenka FilipCyklofit Liberec9500:35:24-
44MA103180Mojžíš DominikTJ Sokol Jaroměř9700:35:25-
9MD104425Bláha Milan-5700:35:28-
19MB105354Petr JiříINS Atelier Náchod7400:35:36-
45MA106596Zelený MatějBražecký mládenci8900:35:37-
46MA107310Štolfa ŠtěpánSpartak Police nad Metují9800:35:41-
20MB108160Horvat DavidHradec Králové7300:35:43-
47MA109336Hubka Lukáš-8100:35:44-
21MB110474Bartoš AntonínSokol Troja7500:35:48-
48MA111391Herman LukášMoto Herman8400:35:49-
49MA112502Mařáček Tomáš-8900:35:50-
50MA11375Chromý MichalPraha8600:35:50-
13ZA114306Khyrova AnetaDvůr Králové nad Labem9300:35:51-
51MA11541Šimák JanHradec Králové8300:35:51-
52MA116518Berák Pavel-8200:35:55-
14ZA117196Vejrostová HanaLukovany8300:35:56-
22MB11856Štrof MichalTenis Úpice7300:35:56-
53MA119248Řehák VladimírÚdolí Sviní8800:35:57-
15ZA120417Fridrichová LenkaHronov9400:35:58-
17MC121284Kozlík RadekBrno6700:35:59-
54MA12293Popl PatrikPowerslide.cz9400:36:03-
5ZB123312Brumlichová RomanaMedvědí doupě7600:36:05-
55MA124252Smutný Šimon-9300:36:10-
56MA125497Křováček ŠtěpánLiga 100 Hradec Králové9300:36:14-
57MA126591Novák TomášVella Sport9000:36:15-
2ME127335Jirásek MiroslavSDH Pavlišov4700:36:16-
23MB128136Souček VladimírTJ Sokol Lhota, Červený Kostelec7300:36:17-
24MB129347Divíšek DavidINS Ateliér Náchod7700:36:18-
58MA130243Kyral JanKH Trebe8900:36:18-
18MC131513Ceplt JiříTriatlon Milovice6100:36:20-
59MA132533Červený PetrCyklo Tony7900:36:21-
19MC133150Král ZdeněkVelké Přílepy6800:36:21-
60MA134479Nosek OndřejFlorbal Primátor Náchod9300:36:22-
61MA135491Kudelka Martinžádný club8200:36:23-
62MA136428Ďada Jakubžádný club9200:36:24-
25MB137536Rašek VáclavTC Dobruška7500:36:24-
20MC138496Křováček JaromírLiga 100 Hradec Králové6000:36:25-
63MA139142Kotyza Petr-8400:36:26-
26MB140304Kašpar JosefAtletika Rtyně v Podkrkonoší7400:36:26-
64MA141454Dostál TomášVella Cycling9000:36:27-
65MA142517Žaluda JakubIVT Náchod9800:36:28-
27MB143438Ježek Jan-7400:36:29-
66MA144107Sedlák JiříSK Podfara Nový Hrádek9500:36:30-
67MA145158Petiška OndřejTJ Sokol Jaroměř9700:36:30-
21MC146362Nádhera PetrHradec Králové6700:36:34-
68MA147114Werner MartinDoldySpinning9300:36:35-
16ZA148317Lochmanová Petra-8000:36:35-
28MB14928Dušánek RudolfSK Podfara Nový Hrádek7000:36:36-
22MC150350Zelený LuděkAC Náchod6100:36:37-
69MA151283Beneš Jiří-8800:36:38-
29MB152127Žabokrtský MilanHořice7400:36:40-
6ZB153313Samková ErikaSK Nové Město nad Metují7700:36:41-
3ME154506Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:36:42-
30MB155247Zelenka JiříCyklofit Liberec7100:36:44-
70MA156128Boháč LadislavVelké Poříčí9200:36:45-
31MB157197Vít PavelVella Cycling7100:36:46-
71MA158223Rücker JakubBonbon Lhota8800:36:47-
17ZA159121Rohulánová AnnaSK Nové Město nad Metují8500:36:48-
72MA160550Müller MichalBabští mládenci9000:36:49-
73MA161361Nádhera JiříHradec Králové9300:36:50-
1ZC16279Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:36:51-
74MA163191Prokop MatějClovek levyt8600:36:53-
23MC164566Šeda JosefTJ Maratonstav Úpice6400:36:54-
24MC165205Prokop OndřejDromeus6200:36:56-
75MA166571Mach JanMaratonstav8600:36:58-
76MA167373Kalandra Jan-8100:37:01-
77MA168379Kafka PetrTJ Sokol Olešnice8700:37:02-
32MB169276Pražák PetrMalé Poříčí7400:37:02-
33MB170584Resl Jan-7600:37:03-
34MB171515Lhota AlešPivovar Miletín7800:37:03-
78MA172117Rohulán VojtěchTJ Slavoj Holešovice8100:37:05-
79MA173377Hrubý JanFlorbal Primátor Náchod9400:37:06-
25MC174446Valtera PetrHradec Králové6700:37:07-
26MC175344Elich JiříApache Loko Trutnov6400:37:07-
80MA176349Jirka JanAC Náchod8300:37:07-
10MD17738Kubr VáclavHvězda Pardubice5500:37:08-
81MA178206Tůma JiříSpartak Vlašim8800:37:12-
35MB179399Štencl JosefWikov7400:37:13-
36MB18011Helcmanovsky PeterAC Mageo7700:37:15-
37MB181470Novák PavelDobruška7400:37:16-
38MB18243Halaj Jan-7700:37:17-
27MC183277Kalous Tomᚎamberk6400:37:20-
82MA184301Marek Tomáš-9100:37:21-
11MD18516Svoboda VáclavJKM Č.Budějovice4900:37:23-
39MB186400Růžička AntonínWikov7300:37:24-
83MA18788Štěpán VáclavBražecký mládenci9000:37:25-
84MA188482Beneš RadekTJ Sokol Lhota za Červeným Kostelcem8500:37:27-
28MC18989Skalický JosefPepaSKA Žichlínek6200:37:31-
85MA190120Grzegorz Graba-8300:37:32-
40MB191134Hort DavidBerger Team7500:37:32-
86MA192431Baťka MichalBAK SEAL 6 Team7900:37:33-
29MC193253Smutný Michal-6200:37:40-
87MA194213Žák MichalElektro In9100:37:41-
88MA195148Jirman MartinVáclavice9000:37:42-
89MA196177Šedivý Petr-9000:37:43-
90MA197580Reichl JakubSlavoj Holešovice Praha7900:37:44-
12MD19818Říha JaroslavTenis Týnec5300:37:45-
91MA199476Oleják MarekJGN9600:37:46-
41MB20052Čížek DušanBAK SEAL 6 Team7100:37:56-
92MA20182Důrek MilanVelký Třebešov9100:37:57-
13MD2027Bartoš MiroslavBK Louny5300:37:59-
30MC203338Skalský MilošAC Náchod6700:38:01-
31MC204448Dvořák MartinSK DNF6000:38:02-
2ZC205147Mališová KarlaUSK Praha6000:38:03-
42MB206143David VáclavSmiřice7400:38:08-
93MA207221Werner TomášOlymp8900:38:09-
43MB208374Mervart VáclavTC Dobruška7000:38:17-
44MB209593Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:38:18-
94MA210267Vašíček VojtěchZa Sebe9500:38:21-
45MB211412Stuchlík MichalWikov7400:38:23-
95MA212174Zelený FilipBražecký mládenci9200:38:26-
46MB213383Horák DavidSokol Staré Město7400:38:27-
96MA214305Kašpar JosefAtletika-Rtyně9900:38:27-
18ZA21530Lánová MichaelaHradec Králové8600:38:29-
97MA216579Kubů MartinDubeč8300:38:30-
14MD217574Mach VáclavMaratonstav5500:38:31-
47MB218216Křoustek MartinSKI Skuhrov nad Bělou7800:38:32-
32MC219209Kyral ZbyněkKH Třebechovice6000:38:32-
98MA220465Koutský LukášSK Průvan Brzice8600:38:37-
99MA22173Habr MartinTJ Sokol Olešnice9600:38:40-
33MC222508Rudolf VratislavSokol Lhota Červený Kostelec6300:38:41-
100MA223170Zeman Jindřich-8400:38:42-
101MA224348Nehyba LubošSK Viktoria Žernov9000:38:42-
102MA225535Holman TomášHSK Benecko0100:38:44-
103MA226386Marek OndřejWikov8600:38:45-
104MA227366Bartoň JiříPeru Džíny8400:38:46-
48MB228307Zelený TomášSokol Mezilesí7500:38:47-
19ZA229200Richtrová Eva-9300:38:48-
105MA230131Žák JanELEKTROIN Náchod8800:38:49-
34MC23150Klepl FilipKLESPOL Praha6600:38:50-
35MC232340Králíček AlešHasiči Kramolna NTC6000:38:52-
36MC233108Brož JanAC RtyNam6800:38:53-
106MA234433Prislinger Jan-8200:38:58-
107MA235236Horník Ondřej-8700:38:59-
7ZB236137Flašarová LenkaNáchod7200:38:59-
108MA237396Prokop MichalBK Náchod9600:39:00-
109MA238106Sibera JanÚdolí sviní8800:39:02-
37MC23921Švácha MartinLibice nad Cidlinou6400:39:04-
110MA240244Mesker Ingoideasfirst.eu7900:39:05-
111MA241186Voborník AlešSK Babí9100:39:06-
49MB242557Žaluda DavidTrutnov7300:39:07-
20ZA243594Čerenkova PetraTJ Sokol Hradec Králové9900:39:07-
50MB244334Macura ŠtěpánJG Náchod7700:39:07-
15MD245287Sedlák Jiří-5800:39:10-
112MA246208Nýč Martin-9000:39:15-
113MA247553Divišek JakubJiráskovo gymnázium9900:39:16-
38MC248130Rek StanislavAMMANN6400:39:17-
114MA249389Laštůvka MartinSK Žernov8000:39:21-
8ZB250164Pončová EvaJaroměř7400:39:23-
39MC251499Lanta StanislavVelké Poříčí6300:39:25-
21ZA25242Šimáková KláraHradec Králové8300:39:26-
115MA253119Holeček Martin-9100:39:26-
51MB254512Sláma Jiří-7400:39:27-
52MB255419Waldecker DušanINS ateliér Náchod7200:39:28-
116MA256357Ansorge MiroslavWikov8500:39:29-
22ZA257453Netíková Lenka-9200:39:31-
53MB258214Smola PetrČernčice6900:39:36-
54MB259489Dušek RostislavDataline7100:39:37-
23ZA26087Šváchová NikolPraha9500:39:37-
55MB261420Háze PetrMakak Runing Team7700:39:40-
117MA262505Hofman Jan-8200:39:41-
40MC263585Gut Robert-6100:39:43-
56MB264485Kačena Martin3DFitness - Žamberk7400:39:44-
118MA265151Schrötter MichalSK Babí9300:39:46-
41MC266375Černý AlešTJ Dobruška6400:39:47-
57MB267271Novotný Tomášsebe7300:39:48-
9ZB268161Vejběrová EvaCyklo Pokr7600:39:50-
42MC269149Jarkovský PavelSDH Provoz6400:39:51-
58MB270402Vaněk MartinVysokov7500:39:52-
59MB271401Steiner PetrVysokov7300:39:53-
24ZA27296Machová Alžběta-9200:39:53-
119MA273481Beneš PetrHOCK8300:39:57-
25ZA274291Krtičková PetraHSK Cycling Hradec Králové8600:39:58-
120MA275274Pražák OndřejMalé Poříčí0000:39:58-
43MC27665Frunc ZdeněkČervený Kostelec5900:40:00-
121MA277493Hylský Václav-9100:40:05-
60MB278556Lukšan DavidCARLA7600:40:08-
122MA279555Fejk LukášCARLA Dvůr Králové nad Labem8800:40:09-
16MD280168Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:40:09-
61MB28146Balcar AdamCB Nové Město nad Metují7800:40:10-
123MA282155Balcar Tomáš-8100:40:12-
124MA283526Boekhout Dennis-9200:40:13-
125MA284141Kotyza Pavel-8600:40:13-
126MA28567Kejzlar JeníkSKVPraha.org7900:40:13-
62MB286286Havránek Jaroslav-7700:40:14-
127MA287288Beneš Michal-8600:40:14-
10ZB288500Šimonová ŠárkaČervený Kostelec7200:40:15-
63MB28923Petráček MilanČeská Skalice7400:40:18-
128MA290297Čejpa Josef-8600:40:19-
129MA291528Rak JanŘízci Pavlišov8700:40:24-
130MA29247Douša VáclavJenštejn7900:40:25-
131MA293432Cimbálník Artur-8700:40:32-
1MF294339Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:40:34-
17MD295140Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:40:35-
44MC296369Cafourek Vladislav-6800:40:37-
132MA29780Bláha Karel-8200:40:39-
64MB298469Kliment Michal-7800:40:43-
65MB299346Tuček LuděkBohemians 19057200:40:44-
66MB300202Petiška Eduard-7100:40:45-
45MC301100Mokošín Jiří-6200:40:49-
3ZC302251Šefcová EvaTJ Spartak Police nad Metují6400:40:50-
133MA303380Kábrt VojtěchTJ Sokol Olešnice8300:40:50-
26ZA304280Kosová DenisaOK99 Rychnov nad Kněžnou9100:40:56-
27ZA305275Reslová Hana-9300:40:57-
134MA306521Lelek Petr-9400:40:59-
135MA307179Vrátný LukášDobruška9100:41:04-
18MD308100Polčin Miroslav-5700:41:08-
11ZB30992Pavolková Andrea-7600:41:11-
67MB310260Harazin JanBaťužci :-)7500:41:14-
19MD311492Krajč ZdeněkTrutnov5400:41:15-
136MA31263Klindera Martinspeedwaylive.eu8800:41:19-
28ZA313487Kačenová NatálieBiatlon Letohrad0000:41:20-
68MB314353Horák MichalForrest Club7500:41:22-
137MA315424Semerák PavelSokol Červený Kostelec0000:41:23-
138MA316581Novák JanNeliteam8000:41:23-
69MB317112Klik Stanislav-7400:41:24-
70MB318381Gult MartinWikov7500:41:24-
29ZA319582Nováková-lokvencová PetraNeliteam8300:41:24-
139MA320226Kovář DavidKC Slavia Praha8500:41:24-
30ZA321228Kovářová Gábina-8600:41:25-
140MA322507Králíček Václav-9100:41:39-
141MA323225Čimera JanSK Nové Město nad Metují9000:41:46-
31ZA324450Broumová MichaelaSK Nové Město nad Metují9500:41:47-
20MD325235Neumann FrantišekP.T.S.5400:41:47-
71MB326387Vlášek JosefSokol Olešnice7700:41:50-
142MA327152Silvan TomášELEKTROIN Náchod8300:41:51-
12ZB32820Kábrtová JitkaSokol Studnice7100:41:52-
72MB329258Velas JakubAmpex Praha7000:41:54-
46MC330551Staněk RostislavCírkev Bratrská6300:41:55-
32ZA331577Borůvková AlžbětaROB Česká Skalice8900:42:00-
143MA33298Hejzlar DavidProfesionální sportovní klub BABÍ9800:42:05-
144MA33327Martinec Robert-8100:42:06-
73MB334471Novák LubošDobruška7700:42:06-
33ZA335192Hanušová TerezaSK Nové Město nad Metují9600:42:07-
34ZA336463Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:42:08-
145MA33770Bezstarosti JaroslavOlešnice9100:42:10-
4ME338597Hák JaroslavSokol Studenec4600:42:11-
146MA33951Ptáček DavidFC Barcelona8800:42:11-
147MA340184Vintera JakubOOK Náchod8300:42:12-
148MA34178Beneš Jiříwww8000:42:14-
47MC34226Dušánek MiroslavSK Podfara Nový Hrádek - HK Netřesk6300:42:16-
149MA343527Rak JakubŘízci Pavlišov8900:42:19-
74MB344342Hanuš JiříMakak Runing Team7200:42:20-
150MA345589Čapek JanSK Viktorka Žernov8200:42:20-
75MB346385Dubský PetrWikov7700:42:20-
5ME347217Křoustek KarelSki Skuhrov nad Bělou4800:42:21-
21MD34833Holas JaromírTragéd Team Praha5200:42:23-
76MB34974Černý MartinTJ Kije7800:42:24-
13ZB350421Mudrochová SylvaSokol Lhota Červený Kostelec7400:42:25-
151MA351352Dušánek JiříForrest Club8000:42:28-
152MA352475Marek DominikSPŠ Hronov9600:42:29-
153MA353295Kleprlík JanUFCB8800:42:30-
6ME354345Kubeček VladimírSpartak Police nad Metují4800:42:31-
48MC355169Linhart MilanLongobucco6400:42:32-
49MC356240Frýdl MiroslavHradec Králové6400:42:33-
22MD357561Hanousek VítězslavTenis Lanžov5200:42:35-
77MB35885Míl Tomášza sebe7100:42:36-
154MA359193Hanuš TomášMC Metuje9800:42:37-
155MA360588Krejčí MichalCharita ČR8500:42:43-
78MB361458Krejčiřík RomanTJ Gábinka7400:42:44-
35ZA362414Beranová Žaneta-9000:42:45-
156MA363434Prislinger Petr-8400:42:45-
14ZB364218Lenčová JanaMk Seitl Ostrava6900:42:46-
7ME36514Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:42:47-
79MB366318Flaška Michal-7300:42:48-
157MA367405Čermák MichalPlhovaci A+M8000:42:48-
80MB368135Šnajdr LuborŽďár nad Metují7700:42:49-
50MC369468Magnusek MilanSK Smrčina6100:42:50-
81MB370525Boekhout TonB7100:42:50-
158MA37172Doležal ZdeněkVelké Poříčí9100:42:51-
51MC372439Vít PetrAstratex6400:42:52-
36ZA373437Maršíková Kateřina-8900:42:53-
159MA374321Molinger MatějSK Plhov0400:42:54-
8ME375262Kocian LuděkAVC Praha4200:42:56-
82MB37654Malá DagmarNáchod7300:42:58-
83MB377537Jiroušek ZdeněkFOSP7600:42:59-
160MA378113Pohl MichaelOlešnice v Orlických horách9000:43:08-
37ZA379430Volhejnová Dita-8700:43:11-
52MC380365Falta MichalLEVEL6800:43:12-
161MA381480Pádr JanFlorbal Primátor Náchod9300:43:13-
84MB382443Šinták RadovanSokol Česká Skalice7700:43:17-
162MA383408Rezek Michalsebe8600:43:27-
163MA384194Šulc PetrNáchod8800:43:28-
4ZC385558Breburdová HanaMK Kladno6100:43:29-
53MC386165Král ZdeněkNáchod6800:43:30-
164MA387398Chalupský IvoWikov8100:43:32-
165MA388190Cír Filip-8300:43:37-
166MA389234Mika Jindřich-8900:43:39-
38ZA390270Novotná Kateřina-9600:43:40-
39ZA391132Zikmundová AnnaNáchod9300:43:40-
167MA392447Janko VladimírSokol Česká Skalice8300:43:42-
40ZA393319Hanušová Natálie-0000:43:43-
85MB394435Hodan Josef-7700:43:52-
86MB395562Zítko ErichSkopec dokopec7000:44:04-
41ZA396355Petrová AdélaINS Atelier Náchod0000:44:05-
15ZB397188Valášková BohumilaČeská Skalice7500:44:13-
5ZC39839Kubrová DagmarHvězda Pardubice6300:44:18-
54MC399331Poláček Jan-6800:44:23-
168MA400102Schuma Josef-8800:44:27-
2MF4014Doležal StanislavBK Pardubice3800:44:28-
169MA402578Poslt JiříTJ Sokol Jezbiny7900:44:29-
55MC403522Matějíček LubošHOVRCH RUN TEAM6200:44:32-
42ZA404255Moravcová PetraVencl tým Ústí nad Orlicí8600:44:33-
170MA405302Serbousek Jan-8400:44:34-
56MC406329Kapucián VladimírSokol Starkoč6300:44:35-
43ZA407273Richterová Petra-8600:44:39-
44ZA408576Jirásková Ludmila-9000:44:40-
87MB409416Šulc PetrINS atelier Náchod7800:44:43-
23MD410407Skulina LadislavSokol Mezilesí5600:44:45-
45ZA411560Kynčlová MagdaJG Náchod9700:44:48-
171MA412290Šimel TomášHavličkova budovatelská8600:44:51-
172MA413378Linhart MiloňLibeň8000:44:52-
57MC414250Černý MartinVella Cycling6400:44:55-
46ZA415565Šplíchalová Ivažádný club8300:44:58-
16ZB416473Bartošová NikolSokol Troja7500:44:59-
3MF417552Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:45:05-
173MA418397Janečka Kryštof-0200:45:06-
174MA419459Vítek MartinElektroin Náchod9200:45:06-
175MA420472Čáp OndřejBeríci8000:45:07-
47ZA42144Rýdlová Denisa-8200:45:12-
24MD422541Pohl FrantišekT.O Pětka Police n. Metují4900:45:14-
176MA423129Vybíral Jiří-8100:45:16-
9ME424178Čižmář Vojtěch-4300:45:17-
25MD425215Hák LuděkLomnice nad Popelkou5500:45:19-
177MA426125Fendrych OndřejHronov8300:45:20-
17ZB427426Hrubá Petra-7300:45:21-
178MA428429Macháň Miroslav-8800:45:23-
179MA429351Hofman FilipForrest Club8200:45:24-
88MB430418Mráz VítINS ateliér Náchod7400:45:25-
48ZA431392Zákravská AdélaModrá střelka9700:45:26-
6ZC432314Zachovská JiřinaČervený Kostelec6800:45:31-
7ZC43332Holasová JarmilaTragéd Team Praha5400:45:32-
89MB43422Malý JiříBK Čestice7200:45:36-
58MC43569Zeman VladimírBřežany I5900:45:37-
90MB436126Vojtěch Lukáš-7700:45:38-
180MA437303Štim MarekNáchod8600:45:39-
181MA438478Vašina TomášČajovna u Bílého draka9400:45:39-
91MB439316Vintr Jan-7600:45:40-
92MB440315Ježek Vladislav-7300:45:41-
182MA441257Hylena Jiří-7900:45:42-
93MB442484Joska MiloslavNáchod7000:45:43-
94MB443101Otradovský PatrikMenX Krucemburk7700:45:44-
18ZB444359Sychrovská PavlínaWikov7600:45:44-
183MA445449Fostík AntonínTJ Starkoč8000:45:46-
184MA446325Šplíchal JanSokol Starkoč8300:45:47-
49ZA447256Valášková PetraNové Město nad Metují8900:45:48-
8ZC448145Výborná IrenaSokol Vodňany5400:45:52-
185MA449413Hanuš Michal-8800:45:59-
186MA450367Bartoň MartinPeru Džíny9200:46:02-
19ZB451133Hortová MichaelaBerger Team7500:46:05-
50ZA452516Vančáková Zuzana-9600:46:06-
20ZB453368Marethová AlenaČeská Skalice7200:46:09-
51ZA454423Marková VeronikaSokol Lhota9800:46:10-
95MB455115Dvořáček VáclavEnergy Team6900:46:12-
21ZB456395Cvrčková JaroslavaTJ Sokol Starkoč7600:46:13-
22ZB457587Lelková Jarmilažádný club7400:46:14-
9ZC458326Vacková Hana-5600:46:17-
187MA459327Mach LukášSokol Starkoč9800:46:26-
52ZA460441Kramlová LucieDelfín Náchod9900:46:29-
59MC46157Kácovský JiříBAK SEAL 6 Team6700:46:33-
23ZB462372Havlíková BělaWikov7400:46:36-
96MB463111Havlík PetrLiščí pacička7100:46:38-
188MA464328Vít VojtěchSokol Starkoč9800:46:45-
10ZC46534Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:46:46-
11ZC466211Janouchová JanaBáječné ženy v běhu6300:46:47-
60MC467529Rak MilanŘízci Pavlišov5900:46:59-
97MB468462Hanel JaroslavSK Průvan Brzice7300:47:07-
98MB469281Procházka Petr-7300:47:11-
24ZB47025Roflíková MarcelaLongrun.cz7100:47:12-
53ZA471411Zeinerová Lucie-8900:47:12-
25ZB472292Šimková DanielaBAK SEAL 6 Team7200:47:18-
61MC473586Svatoň JiříHořice6100:47:19-
62MC474185Rejzek Zdeněk-6300:47:23-
99MB475370Voleský MilošPekaři Běloves7200:47:25-
54ZA476364Ringelová Johana-9100:47:26-
100MB47760Králík PetrBAK SEAL 6 Team7700:47:26-
26ZB478406Půlpánová PetraBělý 767600:47:27-
26MD479486Beneš FrantišekTJ Sokol Lhota za Červeným Kostelcem5800:47:33-
189MA480409Jonas Thys-8900:47:37-
55ZA481422Útová MarkétaSokol Lhota8200:47:41-
12ZC482103Havlasová PetraMenX Krucemburk6400:47:48-
13ZC48381Fruncová JanaČervený Kostelec6400:47:56-
56ZA48449Rumlová AndreaSobotka/ Nový Hrádek8800:48:01-
57ZA485427Rasslová Pavla-7900:48:02-
14ZC486451Matysková Andrea-6800:48:06-
101MB487289Kadečka Luděk-7400:48:08-
102MB488154Fejfar Aleš-6900:48:10-
27ZB489157Horáčková Lucie-7200:48:13-
190MA490264Micha Vladimír-8200:48:24-
103MB491266Hejna LeošVelké Poříčí7400:48:25-
28ZB4925Šrůtková RadkaTJ Sokol Nový Hrádek7600:48:27-
29ZB4936Hrnčířová LuciaTJ Sokol Nový Hrádek7300:48:28-
15ZC494263Balcarová DanaDBK Náchod5600:48:31-
104MB495322Molinger Luděk-7200:48:32-
16ZC49645Dvořáková LenkaGP Kolín6600:48:33-
191MA497519Zelený JiříSK Pěkov9000:48:34-
58ZA498520Hájková PetraTOP TÝM9100:48:35-
105MB499324Zelman MilanSokol Starkoč7000:48:39-
63MC500138Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:48:45-
192MA50129Magnusek MartinČajovna u Bílého draka8700:48:46-
64MC502332Darebník Vladimír-6000:48:48-
193MA50390Ludvík Adam-9200:48:55-
59ZA504546Kačerová Sabina-8300:48:56-
60ZA50576Linhardtová Kateřina-8800:48:56-
194MA506575Černý JanK K Run Club9100:48:56-
195MA507549Fáborský OndřejJunák Náchod8700:49:00-
27MD50864Jílek PavelBobteam Třebíč5600:49:08-
30ZB509403Sadílková ZuzanaPraha 37500:49:09-
106MB51094Pavolko Martin-7500:49:09-
61ZA511268Hejnová KateřinaDBK Náchod7900:49:10-
62ZA512212Klimešová SimonaBŽB/Hradec Králové8200:49:11-
63ZA513261Vlčková HanaDBK Náchod8400:49:13-
64ZA5141Bezuchová Alenažádný club8700:49:14-
196MA515543Moravec PavelSDH Ohnišov8000:49:23-
107MB516545Matějka JanSDH Ohnišov7800:49:25-
4MF517210Brádle VáclavSokol Chuchelna3700:49:27-
65ZA518498Hejnová Terezie-9800:49:35-
197MA519144Mazáč Josef-8500:49:36-
108MB52012Seifert JaroslavOZO-splav,Sport Hotárek7000:49:39-
17ZC521201Skalická VlastaPraha5100:49:40-
65MC522410Antl JanSpartak Police nad Metují6300:49:40-
198MA523308Kalous PatrikŽamberk9800:49:42-
66ZA52499Fruncová Veronika-8400:49:44-
18ZC52540Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:49:46-
10ME526239Vorel MilanSlatiňany4000:49:47-
199MA527358Pohanka MichalWikov8100:49:57-
11ME528242Pšenička JiříPardubice4600:49:58-
109MB52959Hoferka DusanBAK SEAL 6 Team7700:50:04-
67ZA530510Vítková VeronikaTop TÝM8900:50:27-
68ZA531159Hrubá BarboraTJ Sokolv Hlavňov9200:50:28-
19ZC532568Košťálová IvankaHořice5600:50:35-
69ZA533509Zeisková RadkaTop Team8800:50:40-
70ZA534341Králíčková LenkaHasiči Kramolna NTC8900:50:41-
71ZA535548Hejdová Hana-8200:50:41-
31ZB536394Jiráková JanaTJ Sokol Starkoč7800:50:43-
32ZB537494Sedláčková PetraČeská Skalice7600:50:58-
28MD538166Gloser JiříPolice nad Metují5600:50:59-
110MB539445Hartman Ondřej-7800:51:00-
72ZA540442Rutová Hana-9700:51:00-
73ZA541440Umlaufová EmaDelfín Náchod9700:51:00-
200MA542490Borek Lucaus-8000:51:00-
201MA543530Krtička TomášHronov8200:51:13-
20ZC544181Šternerová HanaHradec Králové6300:51:38-
74ZA54568Vondráčková EliškaOlešnice9000:51:45-
202MA546467Vachek PavelSK Blueberry8500:51:54-
75ZA547466Pavlíková MiroslavaSK Blueberry8700:51:55-
76ZA54848Prouzová ŠárkaJenštejn7900:51:56-
111MB549477Fišer DavidČajovna u Bílého draka7600:52:13-
29MD550598Kuřík JiříOrel Studenec5000:52:14-
77ZA551278Kalousová AlenaŽamberk8000:52:33-
21ZC552569Hovorková MilenaTJ Petřiny - Praha4400:52:34-
30MD553464Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:52:37-
66MC554330Houfek Jindřich-6600:52:48-
67MC555320Kábrt ZdeněkMěsto Rtyně v Podkrkonoší6100:52:49-
78ZA556245Vopelková DominikaBonobo9300:52:50-
22ZC55791Sekyrová Jana-6300:52:52-
23ZC55837Klinderová Monika-6400:53:02-
203MA559294Wagner DanielHavlíčkova budovatelská8800:53:12-
112MB56015Cvrkal MartinVictus.cz7700:53:33-
79ZA561547Pichová Monika-8700:53:42-
80ZA562538Suchánková EvaHAMU8700:53:49-
81ZA563176Středová Eva-9100:53:52-
113MB564105Janák Robert-7300:53:57-
33ZB565122Kuldová Simona-6900:53:58-
5MF566203Culka VáclavLiga 100 KOstelec nad Orlicí3500:54:01-
114MB567296Špaček MiloslavSokol Zábrodí7800:54:09-
12ME568390Cvejn VáclavWikov4400:54:18-
82ZA569488Kudelková Martina-8300:55:02-
13ME570570Brych JiříTJ Liga 100 Hradec Králové4000:55:09-
6MF571259Gaman JaroslavAvant Havířov3500:55:15-
24ZC57213Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:56:09-
7MF573382Lanta JiříWikov3400:56:29-
204MA574531Osoba Jan-8200:56:49-
25ZC575204Mařáčková JitkaHradec Králové6700:56:56-
205MA576559Hodic PetrOlešnice / Č. Kost.9500:56:58-
83ZA57717Schauzová Tereza-9100:57:01-
206MA578360Pinker PetrWikov8500:57:40-
207MA579573Škarda ŠimonMamba Náchod8800:57:58-
84ZA580572Kakarová Luciesebe8800:57:59-
85ZA581592Průšková Adéla-9000:58:45-
68MC582343Pelikán Jiří-6500:58:57-
31MD583523Karas JosefOstrava5400:59:32-
86ZA584452Zelená Lucie-9401:00:26-
87ZA585279Erbenová Markéta-8901:01:03-
26ZC58684Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:02:20-
34ZB58755Čtvrtečková PetraISCAREX Česká Třebová6901:02:29-
14ME588404Linhart MilošNáchod4401:04:50-
27ZC589363Nádherová HanaHradec Králové6801:06:58-
8MF59086Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:26:01-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

časomíra v cíli počítala na jiném lévlu než ta co byla pak v ofiko výsledcích...?...no já jen že sem tam měl v cíli asi o dvanáct sekund lepší čas než pak na papíru. ...ale tak jde o prt, jen se ptám někoho , kdo tomu rozumí , aby mě případně instruoval..
turistickybezec

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód