Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Hronov - Náchod

25.10.2008, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Hronov - Náchod
  • datum konání: 25.10.2008
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 34 let a mladší (trať 9,65 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1129Kocourek MilanARC Brno8700:29:03-
2MA296Ochal PawelTeambank Maraton8100:29:10-
3MA3104Krovlaydis SerhiyUkraina7800:29:22-
4MA410Kučera MartinVSK UNI Brno8000:29:24-
5MA5103Timashov VolodymyrDonetsk8100:29:42-
6MA6147Krunka KamilSK Nové Město n. Metují8600:29:45-
7MA7149Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:30:53-
8MA10257Štolfa MartinSpartak Police nad Metují7400:31:52-
9MA1378Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:32:18-
10MA18121Vlček MilanSK Nové Město nad Metují8900:33:24-
11MA20168Leplt JiříSokol Nová Paka8500:33:30-
12MA21107Lhota PetrSokol Kolín7700:33:35-
13MA25338Melichar JiříSokol Batňovice7400:33:48-
14MA267Chlubna JanAO Nové Město na Moravě8400:33:51-
15MA2880Jeníček OndřejFort SMS Ústí nad Orlicí8800:34:14-
16MA29148Žilák FrantišekSK Nové Město nad Metují8100:34:19-
17MA349Čejka LadislavBZP8700:34:52-
18MA39317Beran JanT.O. Šarkán8300:35:07-
19MA43285Janů PřemyslTri Club Dobruška8000:35:34-
20MA5039Dítě RadekCyklo Tony Broumov7900:35:50-
21MA5981Kobližka PetrBěloves8200:36:41-
22MA6231Šupich MartinWIKOV7700:36:52-
23MA64279Škoda JáchymStart Náchod8700:36:53-
24MA65294Kalandra JanPAT a MAT8100:36:54-
25MA66219Petr JiříINS Atelier Náchod7400:37:00-
26MA67193Mrázek MartinTJ Jiskra Adršpach8600:37:03-
27MA68336Scholz VladimírPila Machov7900:37:05-
28MA71206Laštůvka MartinSlatina - Bohdašín8000:37:10-
29MA7325Sychrovský MartinWikow7600:37:14-
30MA7999Horák DavidSK Nové Město nad Metují7400:37:50-
31MA81109Herda JanDobřichov8300:37:52-
32MA8271Ungr MarcelBeroun7600:37:57-
33MA86273Rohulán VojtěchNáchod8100:38:16-
34MA8870Svoboda PavelJeníkovice7600:38:26-
35MA92162Vimmr MartinASK Slavia Praha8900:38:54-
36MA9363Linhart LukášSK Nové Město nad Metují8900:38:55-
37MA9451Hubka LukášAxit DOLDY8100:38:57-
38MA97284Jeřábek LukášČervený Kostelec8400:39:05-
39MA98155Závodní LukášCyklo Stratílek Litomyšl7900:39:06-
40MA99252Beránek MartinRedpoint Pearl Izumi9100:39:06-
41MA103260Kratochvíl KryštofSpartak Police nad Metují9300:39:11-
42MA10618Pošepný StanislavSK Nové Město nad Metují9300:39:18-
43MA109200Mocek TomášHvězda Pardubice7900:39:33-
44MA115195Janáček AdamMalé Svatoňovice8700:39:45-
45MA116337Scholz VojtěchMachov9200:39:56-
46MA119199Krejčířík RomanTJ Gábinka7400:40:02-
47MA120231Parničan MarekNáchod8500:40:06-
48MA123271Kliment MichalBorohrádek7800:40:18-
49MA12593Ježek JanJiráskovo gymnázium Náchod7400:40:34-
50MA129209Vašíček RomanTJ Jiskra Horní Adršpach7400:40:48-
51MA13442Čáp VáclavSokol Žďárek9100:41:02-
52MA137233Vlášek JosefSokol Olešnice7700:41:05-
53MA13968Huček JakubČeská Skalice8700:41:10-
54MA143234Novák PavelDobruška7400:41:22-
55MA148197Šnajdr DanielSK Nové Město nad Metují7700:41:32-
56MA149292Hort DavidTřebíč7500:41:36-
57MA152124Maršík DanNáchod8700:41:43-
58MA15623Stuchlík MichalSpartak Police nad Metují7400:41:51-
59MA158249Žák MichalNáchod9100:42:02-
60MA159230Šrámek OndřejSluníčko8200:42:03-
61MA16135Nývlt LukášSokol Starkoč9100:42:13-
62MA16337Schrötter MichalŠkola Komenského Náchod9300:42:17-
63MA168293Prislinger JanPAT a MAT8200:42:46-
64MA17027Fux MartinWikow7600:42:57-
65MA174258Mikulecký TomášPIM Running Club7800:43:09-
66MA176166Rak JanŘízci Pavlišov8700:43:11-
67MA179235Kulich MarekPodbřezí7500:43:19-
68MA182146Beneš Zdeněkwww.ventilek.org8500:43:33-
69MA184220Kábrt VojtěchTJ Sokol Olešnice8300:43:42-
70MA185297Balcar TomášNáchod8100:43:44-
71MA194328Přibyl JiříNáchod8200:44:18-
72MA196171Řada MichalNáchod8900:44:21-
73MA20197Harazin JanPÚ a jeho přátelé7500:44:27-
74MA202222Ansorge VratislavTJ Sokol Olešnice8200:44:28-
75MA20350Šulc LubošPavlišov7600:44:35-
76MA209223Kafka PetrTJ Sokol Olešnice8700:44:51-
77MA217217Sekanina JanHradec Králové8100:45:21-
78MA219179Vlach LukášSpartak Police nad Metují8700:45:30-
79MA225221Pokorák MichalTJ Sokol Olešnice8300:45:44-
80MA22622Hanek JosefZŠ Česká Skalice7400:45:55-
81MA22714Staněk MartinZŠ Česká Skalice8000:45:56-
82MA228225Vít RomanNáchod7400:45:58-
83MA232333Čermák PavelBezděkov nad Metují9200:46:16-
84MA234329Prislinger PetrNáchod8400:46:21-
85MA235327Mach JanSokol Olešnice8100:46:25-
86MA236332Daníček MiroslavBezděkov nad Metují9300:46:26-
87MA23719Macura ŠtěpánJG Náchod7700:46:27-
88MA24187Magnusek MartinSK Smrčina8700:46:45-
89MA243181Máslo MartinSeverní pláně8200:46:55-
90MA24689Kalandra PavelNáchod8400:47:15-
91MA25084Kulíček TomášNáchod7400:47:27-
92MA252123Vodička MiroslavAXIT DOLDY8500:47:39-
93MA253212Smola MichalNáchod8400:47:41-
94MA257140Poslt JiříTJ Sokol Jezbiny7900:48:02-
95MA258141Ježek Petrza Zuzanu7500:48:03-
96MA260130Světlík RichardSokol Olešnice8500:48:12-
97MA261122Fáborský OndřejNáchod8700:48:13-
98MA26282Jirásek JakubNáchod8800:48:13-
99MA26426Chalupský IvoWikow8100:48:25-
100MA265172Řada JakubNáchod9200:48:28-
101MA266165Rak JakubŘízci Pavlišov8900:48:33-
102MA268128Beneš PetrTJ Sokol Lhota - Červený8300:48:35-
103MA271174Hejna LeošAtelier TSUNAMI Náchod7400:48:48-
104MA276264Vašut TheodorUnder Construction0800:50:00-
105MA277265Vašut VladimírUnder Construction7900:50:01-
106MA283313Sedláček PetrTJ Sokol Olešnice8300:50:37-
107MA287243Mertlík JanSK BP Lumen Úpice9500:51:12-
108MA30936Horký LukášNáchod9300:55:07-
-MA-11Hloušek LadislavHronov92DNF-
Muži B 35-44 let (trať 9,65 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB8287Vodehnal JanHvězda SKP Pardubice7300:31:39-
2MB9144Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:31:41-
3MB10245Holub MiroslavSK Nové Město nad Metují6600:31:52-
4MB14253Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:32:30-
5MB15282Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:32:35-
6MB17261Chmelík JosefSCOTT Polička7300:32:54-
7MB22139Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:33:37-
8MB2477Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:33:43-
9MB3083Jančík BořekSVARTES Hořice6400:34:24-
10MB32215Hornych JosefSokol Jetřichov6700:34:43-
11MB36289Suchánek PetrAC Obora Hvězda7200:35:01-
12MB49194Kubeček VojtěchNové Město nad Metují7300:35:49-
13MB58214Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:36:40-
14MB60228Bubeníček JiříTJ Sokol Lhota6800:36:46-
15MB72113Svoboda DavidDynamo Moskva7000:37:12-
16MB74278Trnovský MiloslavHOBUK6500:37:21-
17MB7792Vašíček MartinÚpice7100:37:38-
18MB85204Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:38:14-
19MB87259David PavelCyklomax Hradec Králové7200:38:23-
20MB90154Müller JindřichŽeliv6400:38:37-
21MB100251Gajdoš DušanČervený Kostelec7300:39:08-
22MB107288Štěpán JaroslavDobruška6400:39:20-
23MB10852Vít PavelAxit DOLDY7100:39:25-
24MB121173Skalský MilošMěÚ Nové Město nad Metují6700:40:08-
25MB12229Krtička MichalWikow7300:40:15-
26MB12413Styblík PetrMK Kladno6800:40:19-
27MB13553Blažek PavelTJ Sokol Rtyně v Podkrkonoší7100:41:03-
28MB136207Zoubek DanielKlub podpantofelních manželů6700:41:04-
29MB142152Hynek PetrChlístov6500:41:21-
30MB14648Valtera PetrHradec Králové6700:41:28-
31MB1506Lokvenc LiborHronov7200:41:37-
32MB154216Nádhera PetrHradec Králové6700:41:50-
32MB154132Elich JiříAxit DOLDY6400:41:50-
34MB15734Růžička AntonínWikow7300:41:55-
35MB169211Míl JiříAxit DOLDY6600:42:50-
36MB192158Tuček LuděkBohemians 19057200:44:11-
37MB19364Martínek PetrWikow6900:44:12-
38MB19565Jirásek PetrWIKOV6800:44:20-
39MB197270Křivda LuděkLT-servis6900:44:22-
40MB205176Mc Clurkin DavidSyllogos Marathonodromon6400:44:45-
41MB211316Glaser MartinNáchod7000:44:57-
42MB213218Jelen PavelINS Atelier Náchod7100:45:09-
43MB220157Chvátal VladimírÚvaly6700:45:32-
44MB223320Falta Michallevel6800:45:40-
45MB230213Mervart MichalBGS Technik Náchod7000:46:10-
46MB23159Roček PavelHOPR6800:46:11-
47MB244240Stašek JiříNáchod6700:46:56-
48MB251178Rus RichardTJ Jiskra Adršpach6700:47:34-
49MB259246Pelikán JiříNové Město nad Metují6500:48:09-
50MB27433Wichterle MartinWikov6500:49:37-
51MB280106Dvořáček VáclavÚstí nad Labem6900:50:12-
52MB282210Koloc PavelATC Topal Zero6500:50:25-
53MB2891Vosáhlo PavelTJ Sokol Jezbiny7200:51:16-
Muži C 45-54 let (trať 9,65 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC128Petronyuk ViktorTJ CZU Praha6000:32:13-
2MC16112Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:32:38-
3MC19115Siegel JosefAC Choceň5800:33:27-
4MC3532Kaněra PavelWikow6300:34:58-
5MC3720Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:35:03-
6MC38135Horník AlešDvůr Dvůr Králové nad Labem6100:35:06-
7MC41324Uvízl IvanSK Studenec5800:35:13-
8MC47232Pavlica PetrŠSK Újezd nad Lesy6300:35:40-
9MC5272Frinta PetrAC Náchod5800:35:56-
9MC5291Klimeš JiříAC Náchod6100:35:56-
11MC56330Tichý PavelAC Náchod6300:36:28-
12MC5754Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:36:30-
13MC61110Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:36:47-
14MC62208Flegl BohumilSkiboby Dobruška6000:36:52-
15MC68275Bláha MilanAF Křovice5700:37:05-
16MC75191Tarant JiříPraha 105800:37:23-
17MC76167Leplt JiříTriatlon Milovice6100:37:37-
18MC10179Jeníček PavelHorolezecký Klub Ústí nad Orlicí5900:39:09-
19MC102114Miler VáclavSokol Kolín6200:39:10-
20MC104169Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:39:13-
21MC109151Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:39:33-
22MC111180Vlach MiroslavSpartak Police nad Metují6000:39:40-
23MC113315Ates RudolfKudowa Zdrój5400:39:42-
24MC118274Holeček PetrLabe Triclub Hradec Králové5900:40:01-
25MC126280Hofman OldřichTC Dobruška6300:40:37-
26MC1273Košvanec ZdeněkGymnázium Náchod6000:40:41-
27MC128250Eppert RomanCanis Team5900:40:47-
28MC130163Prokop OndřejTraged Team Praha6200:40:52-
29MC138318Králíček AlešHasiči Kramolna NTC6000:41:08-
30MC140182Hanzl JiříSokol Žďárky6100:41:14-
31MC14556Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:41:26-
32MC14798Kučera ZdeněkAC Náchod5500:41:30-
33MC151236Hejnyš MiroslavSpartak Police nad Metují6000:41:40-
34MC160198Ernest MiroslavDubí6200:42:03-
35MC16441Vlček JosefSK OB Týniště nad Orlicí5600:42:19-
36MC166118Felkl LuděkDEKHOME6000:42:26-
37MC167137Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:42:28-
38MC171145Blaha StanislavBK Visky6300:42:58-
39MC17262Celba JiříNáchod5600:43:04-
40MC175175Hoznauer AlešSK Nusle6000:43:10-
41MC18112Nedvěd PavelŠK Kladno5800:43:31-
42MC187263Rock JanAC Obora Hvězda5400:43:56-
43MC18817Doležal LubošAxit DOLDY5400:43:57-
44MC200323Vejvoda JiříSK ASSPRO Náchod6200:44:26-
45MC21073Ducháč JiříLBC Nové Město nad Metují6200:44:53-
46MC216299Frunc ZdeněkČervený Kostelec5900:45:19-
47MC229127Beneš FrantišekSokol Lhota - Červený Kostelec5800:46:07-
48MC233134Novák MiroslavČervený Kostelec5800:46:17-
49MC24186Magnusek MilanSK Smrčina6100:46:45-
50MC249153Motejlek LuborNymburk5500:47:26-
51MC267164Rak MilanŘízci Pavlišov5900:48:34-
52MC269126Bouček PetrPraha 45500:48:38-
53MC270241Škoda MiroslavNáchod5700:48:47-
54MC27946Doležal PetrSK OB Týniště nad Orlicí5400:50:08-
55MC283277Troníček JiříPraha 35800:50:37-
56MC301131Hanuš PavelOrel Červený Kostelec5700:53:27-
57MC31138Herzog AntonínWikow5500:57:02-
Muži D 55-64 let (trať 9,65 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD33111Krupička MiroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5300:34:47-
2MD40224Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:35:09-
3MD42117Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:35:27-
4MD48276Zajac LeszekWalbrzych5000:35:43-
5MD54133Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:35:57-
6MD7066Gross LuděkTJ Znojmo5300:37:07-
7MD78255Bříza VladimírKRB Chrudim5100:37:40-
8MD91266Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:38:44-
9MD9455Winter PavelSokol Stárkov5000:38:57-
10MD10549Jirásek MiroslavPavlišov4700:39:15-
11MD112100Binter KarelLokomotiva Trutnov5100:39:41-
12MD117192Melišík MilanTrutnov4700:39:57-
13MD133334Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:40:59-
14MD14169Ungr AntonínKozojedy5200:41:18-
15MD153138Šůcha VáclavSV Stříbro4600:41:44-
16MD185262Adam PetrAC OH Praha5000:43:44-
17MD189203Hák JaroslavSokol Studenec4600:44:07-
18MD190177Lelek VítSokol Olešnice5000:44:08-
19MD20443Tučný JanMK Pardubice4700:44:39-
20MD207290Berger KarelSokol Červená Hora5300:44:47-
21MD222170Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:45:36-
22MD247237Holas JaromírTraged Team Praha5200:47:17-
23MD255105Veselý MilanSokol Kolín - Atletika4800:47:54-
24MD286125Vlach VlastislavElektro Projekce Vlach5300:51:02-
25MD292286Linhart MilošSK Hronov4400:51:26-
26MD29424Miewald JanWikow4800:51:31-
27MD306202Kuřík JiříOrel Studenec5000:54:20-
-MD-67Havel JanHronov49DNF-
Muži E 65-74 let (trať 9,65 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME44108Krátký FrantišekViking Králiky4300:35:38-
2ME96142Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:38:59-
3ME17975Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:43:19-
4ME18328Marek FrantišekSK Hronov4100:43:38-
5ME20847Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:44:49-
6ME215335Doležal StanislavBK Pardubice3800:45:15-
7ME245256Vorel MilanSlatiňany4000:47:08-
8ME285205Janda PetrStudenec3700:50:48-
9ME29994März FrantišekSokol Kout4300:53:07-
10ME30730Lanta JiříLO Hronov3400:54:39-
Muži F 75 let a starší (trať 9,65 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF305247Šťastný JaromírTJ LIGA 100 Praha3000:53:43-
2MF312248Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:57:39-
Ženy A 34 let a mladší (trať 9,65 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2395Ochal OlgaMUKS - Bydgoszcz8500:33:40-
2ZA26119Czyz KatarzynaPolska Ruda Slaska7700:33:51-
3ZA31102Serdyuk OlenaCharkov8100:34:31-
4ZA44159Lustigová MarcelaUSK Praha8200:35:38-
5ZA46160Tománková EvaPSK Olymp Praha8400:35:39-
6ZA51101Medunitsa TatianaVinnitsa8200:35:55-
7ZA55150Petronyukova MyroslavaAC Kovosrot Praha8700:36:24-
8ZA80227Burdychová EvaSK Nové Město nad Metují7500:37:51-
9ZA83201Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:38:08-
10ZA84120Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:38:13-
11ZA113325Uvízlová MartinaPSK Olymp Praha8600:39:42-
12ZA131242Johnová IvanaSK Nové Město nad Metují8600:40:53-
13ZA132272Rohulánová AnnaSK Nové Město nad Metují8500:40:58-
14ZA16561Celbová PetraNáchod8800:42:20-
15ZA173226Samková ErikaSK Nové Město nad Metují7700:43:06-
16ZA17658Ročková HanaHronov9700:43:11-
17ZA19176Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:44:09-
18ZA22160Ročková VeronikaHOPR9400:45:35-
19ZA223244Mertlíková EliškaAKLVL Alpine Pro SKI TRAB9100:45:40-
20ZA238143Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:46:28-
21ZA239321Šrůtková JanaNáchod9600:46:29-
22ZA256281Beranová TerezaČeská Skalice9100:47:55-
23ZA273156Krtičková PetraSK Stratílek Litomyšl8600:49:35-
24ZA275291Hortová MichaelaTřebíč7500:49:55-
25ZA27885Půlpánová PetraNáchod7600:50:05-
26ZA281268Tržilová IvaPIM RC Praha8600:50:15-
27ZA28790Jirmanová PetraNáchod7900:51:12-
28ZA289296Erbsová MartinaHradec Králové8200:51:16-
29ZA291283Rejlová TaťánaČeská Skalice9100:51:17-
30ZA293295Svobodová AlenaNáchod8200:51:27-
31ZA29721Tylšová PavlínaSK Hronov8000:52:27-
32ZA298300Fruncová MonikaČervený Kostelec8600:52:28-
33ZA300229Šebestová MiriamSluníčko8000:53:19-
34ZA3035Hlaváčková RadkaGymnázium SOŠ Jaroměř8900:53:41-
35ZA3044Dyrcová MartinaTJ Sokol Jezbiny8900:53:42-
36ZA31345Doležalová MarieSK Týniště nad Orlicí8600:58:17-
37ZA314319Králíčková LenkaHasiči Kramolna NTC8901:01:46-
38ZA31588Čápová RomanaPraha 97901:02:07-
Ženy B 35-44 let (trať 9,65 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB882Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:38:26-
2ZB17815Pokorová JaroslavaPIM RC Praha7200:43:17-
3ZB197254Alferyová LenkaSokol Královské Vinohrady6600:44:22-
4ZB212238Zachovská JiřinaČervený Kostelec6800:45:04-
5ZB218161Crhová IvanaBK Vísky6600:45:24-
6ZB240326Šimonová ŠárkaČervený Kostelec7200:46:44-
7ZB24816Němečková MartinaPraha 96500:47:23-
8ZB254116Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:47:49-
9ZB263298Fruncová JanaČervený Kostelec6400:48:17-
10ZB295322Horáčková LucieSvoboda nad Úpou7200:51:46-
11ZB30240Matysková AndreaNáchod6800:53:39-
12ZB30844Doležalová IvanaSK OB Týniště nad Orlicí6400:54:46-
-ZB-269Nádherová HanaNádhera Bike68DNF-
Ženy C 45 let a starší (trať 9,65 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC14457Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:41:25-
2ŽC162136Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5500:42:14-
3ŽC199314Merzstein ZofiaKudowa Zdrój6000:44:23-
4ŽC206239Holasová JarmilaTraged Team Praha5400:44:46-
5ŽC214196Breburdová HanaMK Kladno6100:45:13-
6ŽC272267Hovorková MilenaTJ Petřiny Praha4400:49:24-
7ŽC296331Nechvílová MiroslavaChoceň6000:51:54-
8ŽC31074Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:55:48-
Trať 9,65 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1129Kocourek MilanARC Brno8700:29:03-
2MA296Ochal PawelTeambank Maraton8100:29:10-
3MA3104Krovlaydis SerhiyUkraina7800:29:22-
4MA410Kučera MartinVSK UNI Brno8000:29:24-
5MA5103Timashov VolodymyrDonetsk8100:29:42-
6MA6147Krunka KamilSK Nové Město n. Metují8600:29:45-
7MA7149Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:30:53-
1MB8287Vodehnal JanHvězda SKP Pardubice7300:31:39-
2MB9144Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:31:41-
3MB10245Holub MiroslavSK Nové Město nad Metují6600:31:52-
8MA10257Štolfa MartinSpartak Police nad Metují7400:31:52-
1MC128Petronyuk ViktorTJ CZU Praha6000:32:13-
9MA1378Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:32:18-
4MB14253Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:32:30-
5MB15282Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:32:35-
2MC16112Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:32:38-
6MB17261Chmelík JosefSCOTT Polička7300:32:54-
10MA18121Vlček MilanSK Nové Město nad Metují8900:33:24-
3MC19115Siegel JosefAC Choceň5800:33:27-
11MA20168Leplt JiříSokol Nová Paka8500:33:30-
12MA21107Lhota PetrSokol Kolín7700:33:35-
7MB22139Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:33:37-
1ZA2395Ochal OlgaMUKS - Bydgoszcz8500:33:40-
8MB2477Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:33:43-
13MA25338Melichar JiříSokol Batňovice7400:33:48-
2ZA26119Czyz KatarzynaPolska Ruda Slaska7700:33:51-
14MA267Chlubna JanAO Nové Město na Moravě8400:33:51-
15MA2880Jeníček OndřejFort SMS Ústí nad Orlicí8800:34:14-
16MA29148Žilák FrantišekSK Nové Město nad Metují8100:34:19-
9MB3083Jančík BořekSVARTES Hořice6400:34:24-
3ZA31102Serdyuk OlenaCharkov8100:34:31-
10MB32215Hornych JosefSokol Jetřichov6700:34:43-
1MD33111Krupička MiroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5300:34:47-
17MA349Čejka LadislavBZP8700:34:52-
4MC3532Kaněra PavelWikow6300:34:58-
11MB36289Suchánek PetrAC Obora Hvězda7200:35:01-
5MC3720Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:35:03-
6MC38135Horník AlešDvůr Dvůr Králové nad Labem6100:35:06-
18MA39317Beran JanT.O. Šarkán8300:35:07-
2MD40224Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:35:09-
7MC41324Uvízl IvanSK Studenec5800:35:13-
3MD42117Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:35:27-
19MA43285Janů PřemyslTri Club Dobruška8000:35:34-
4ZA44159Lustigová MarcelaUSK Praha8200:35:38-
1ME44108Krátký FrantišekViking Králiky4300:35:38-
5ZA46160Tománková EvaPSK Olymp Praha8400:35:39-
8MC47232Pavlica PetrŠSK Újezd nad Lesy6300:35:40-
4MD48276Zajac LeszekWalbrzych5000:35:43-
12MB49194Kubeček VojtěchNové Město nad Metují7300:35:49-
20MA5039Dítě RadekCyklo Tony Broumov7900:35:50-
6ZA51101Medunitsa TatianaVinnitsa8200:35:55-
9MC5291Klimeš JiříAC Náchod6100:35:56-
9MC5272Frinta PetrAC Náchod5800:35:56-
5MD54133Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:35:57-
7ZA55150Petronyukova MyroslavaAC Kovosrot Praha8700:36:24-
11MC56330Tichý PavelAC Náchod6300:36:28-
12MC5754Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:36:30-
13MB58214Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:36:40-
21MA5981Kobližka PetrBěloves8200:36:41-
14MB60228Bubeníček JiříTJ Sokol Lhota6800:36:46-
13MC61110Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:36:47-
22MA6231Šupich MartinWIKOV7700:36:52-
14MC62208Flegl BohumilSkiboby Dobruška6000:36:52-
23MA64279Škoda JáchymStart Náchod8700:36:53-
24MA65294Kalandra JanPAT a MAT8100:36:54-
25MA66219Petr JiříINS Atelier Náchod7400:37:00-
26MA67193Mrázek MartinTJ Jiskra Adršpach8600:37:03-
27MA68336Scholz VladimírPila Machov7900:37:05-
15MC68275Bláha MilanAF Křovice5700:37:05-
6MD7066Gross LuděkTJ Znojmo5300:37:07-
28MA71206Laštůvka MartinSlatina - Bohdašín8000:37:10-
15MB72113Svoboda DavidDynamo Moskva7000:37:12-
29MA7325Sychrovský MartinWikow7600:37:14-
16MB74278Trnovský MiloslavHOBUK6500:37:21-
16MC75191Tarant JiříPraha 105800:37:23-
17MC76167Leplt JiříTriatlon Milovice6100:37:37-
17MB7792Vašíček MartinÚpice7100:37:38-
7MD78255Bříza VladimírKRB Chrudim5100:37:40-
30MA7999Horák DavidSK Nové Město nad Metují7400:37:50-
8ZA80227Burdychová EvaSK Nové Město nad Metují7500:37:51-
31MA81109Herda JanDobřichov8300:37:52-
32MA8271Ungr MarcelBeroun7600:37:57-
9ZA83201Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:38:08-
10ZA84120Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:38:13-
18MB85204Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:38:14-
33MA86273Rohulán VojtěchNáchod8100:38:16-
19MB87259David PavelCyklomax Hradec Králové7200:38:23-
1ZB882Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:38:26-
34MA8870Svoboda PavelJeníkovice7600:38:26-
20MB90154Müller JindřichŽeliv6400:38:37-
8MD91266Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:38:44-
35MA92162Vimmr MartinASK Slavia Praha8900:38:54-
36MA9363Linhart LukášSK Nové Město nad Metují8900:38:55-
9MD9455Winter PavelSokol Stárkov5000:38:57-
37MA9451Hubka LukášAxit DOLDY8100:38:57-
2ME96142Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:38:59-
38MA97284Jeřábek LukášČervený Kostelec8400:39:05-
39MA98155Závodní LukášCyklo Stratílek Litomyšl7900:39:06-
40MA99252Beránek MartinRedpoint Pearl Izumi9100:39:06-
21MB100251Gajdoš DušanČervený Kostelec7300:39:08-
18MC10179Jeníček PavelHorolezecký Klub Ústí nad Orlicí5900:39:09-
19MC102114Miler VáclavSokol Kolín6200:39:10-
41MA103260Kratochvíl KryštofSpartak Police nad Metují9300:39:11-
20MC104169Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:39:13-
10MD10549Jirásek MiroslavPavlišov4700:39:15-
42MA10618Pošepný StanislavSK Nové Město nad Metují9300:39:18-
22MB107288Štěpán JaroslavDobruška6400:39:20-
23MB10852Vít PavelAxit DOLDY7100:39:25-
43MA109200Mocek TomášHvězda Pardubice7900:39:33-
21MC109151Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:39:33-
22MC111180Vlach MiroslavSpartak Police nad Metují6000:39:40-
11MD112100Binter KarelLokomotiva Trutnov5100:39:41-
11ZA113325Uvízlová MartinaPSK Olymp Praha8600:39:42-
23MC113315Ates RudolfKudowa Zdrój5400:39:42-
44MA115195Janáček AdamMalé Svatoňovice8700:39:45-
45MA116337Scholz VojtěchMachov9200:39:56-
12MD117192Melišík MilanTrutnov4700:39:57-
24MC118274Holeček PetrLabe Triclub Hradec Králové5900:40:01-
46MA119199Krejčířík RomanTJ Gábinka7400:40:02-
47MA120231Parničan MarekNáchod8500:40:06-
24MB121173Skalský MilošMěÚ Nové Město nad Metují6700:40:08-
25MB12229Krtička MichalWikow7300:40:15-
48MA123271Kliment MichalBorohrádek7800:40:18-
26MB12413Styblík PetrMK Kladno6800:40:19-
49MA12593Ježek JanJiráskovo gymnázium Náchod7400:40:34-
25MC126280Hofman OldřichTC Dobruška6300:40:37-
26MC1273Košvanec ZdeněkGymnázium Náchod6000:40:41-
27MC128250Eppert RomanCanis Team5900:40:47-
50MA129209Vašíček RomanTJ Jiskra Horní Adršpach7400:40:48-
28MC130163Prokop OndřejTraged Team Praha6200:40:52-
12ZA131242Johnová IvanaSK Nové Město nad Metují8600:40:53-
13ZA132272Rohulánová AnnaSK Nové Město nad Metují8500:40:58-
13MD133334Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:40:59-
51MA13442Čáp VáclavSokol Žďárek9100:41:02-
27MB13553Blažek PavelTJ Sokol Rtyně v Podkrkonoší7100:41:03-
28MB136207Zoubek DanielKlub podpantofelních manželů6700:41:04-
52MA137233Vlášek JosefSokol Olešnice7700:41:05-
29MC138318Králíček AlešHasiči Kramolna NTC6000:41:08-
53MA13968Huček JakubČeská Skalice8700:41:10-
30MC140182Hanzl JiříSokol Žďárky6100:41:14-
14MD14169Ungr AntonínKozojedy5200:41:18-
29MB142152Hynek PetrChlístov6500:41:21-
54MA143234Novák PavelDobruška7400:41:22-
1ŽC14457Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:41:25-
31MC14556Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:41:26-
30MB14648Valtera PetrHradec Králové6700:41:28-
32MC14798Kučera ZdeněkAC Náchod5500:41:30-
55MA148197Šnajdr DanielSK Nové Město nad Metují7700:41:32-
56MA149292Hort DavidTřebíč7500:41:36-
31MB1506Lokvenc LiborHronov7200:41:37-
33MC151236Hejnyš MiroslavSpartak Police nad Metují6000:41:40-
57MA152124Maršík DanNáchod8700:41:43-
15MD153138Šůcha VáclavSV Stříbro4600:41:44-
32MB154132Elich JiříAxit DOLDY6400:41:50-
32MB154216Nádhera PetrHradec Králové6700:41:50-
58MA15623Stuchlík MichalSpartak Police nad Metují7400:41:51-
34MB15734Růžička AntonínWikow7300:41:55-
59MA158249Žák MichalNáchod9100:42:02-
60MA159230Šrámek OndřejSluníčko8200:42:03-
34MC160198Ernest MiroslavDubí6200:42:03-
61MA16135Nývlt LukášSokol Starkoč9100:42:13-
2ŽC162136Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5500:42:14-
62MA16337Schrötter MichalŠkola Komenského Náchod9300:42:17-
35MC16441Vlček JosefSK OB Týniště nad Orlicí5600:42:19-
14ZA16561Celbová PetraNáchod8800:42:20-
36MC166118Felkl LuděkDEKHOME6000:42:26-
37MC167137Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:42:28-
63MA168293Prislinger JanPAT a MAT8200:42:46-
35MB169211Míl JiříAxit DOLDY6600:42:50-
64MA17027Fux MartinWikow7600:42:57-
38MC171145Blaha StanislavBK Visky6300:42:58-
39MC17262Celba JiříNáchod5600:43:04-
15ZA173226Samková ErikaSK Nové Město nad Metují7700:43:06-
65MA174258Mikulecký TomášPIM Running Club7800:43:09-
40MC175175Hoznauer AlešSK Nusle6000:43:10-
16ZA17658Ročková HanaHronov9700:43:11-
66MA176166Rak JanŘízci Pavlišov8700:43:11-
2ZB17815Pokorová JaroslavaPIM RC Praha7200:43:17-
67MA179235Kulich MarekPodbřezí7500:43:19-
3ME17975Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:43:19-
41MC18112Nedvěd PavelŠK Kladno5800:43:31-
68MA182146Beneš Zdeněkwww.ventilek.org8500:43:33-
4ME18328Marek FrantišekSK Hronov4100:43:38-
69MA184220Kábrt VojtěchTJ Sokol Olešnice8300:43:42-
70MA185297Balcar TomášNáchod8100:43:44-
16MD185262Adam PetrAC OH Praha5000:43:44-
42MC187263Rock JanAC Obora Hvězda5400:43:56-
43MC18817Doležal LubošAxit DOLDY5400:43:57-
17MD189203Hák JaroslavSokol Studenec4600:44:07-
18MD190177Lelek VítSokol Olešnice5000:44:08-
17ZA19176Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:44:09-
36MB192158Tuček LuděkBohemians 19057200:44:11-
37MB19364Martínek PetrWikow6900:44:12-
71MA194328Přibyl JiříNáchod8200:44:18-
38MB19565Jirásek PetrWIKOV6800:44:20-
72MA196171Řada MichalNáchod8900:44:21-
3ZB197254Alferyová LenkaSokol Královské Vinohrady6600:44:22-
39MB197270Křivda LuděkLT-servis6900:44:22-
3ŽC199314Merzstein ZofiaKudowa Zdrój6000:44:23-
44MC200323Vejvoda JiříSK ASSPRO Náchod6200:44:26-
73MA20197Harazin JanPÚ a jeho přátelé7500:44:27-
74MA202222Ansorge VratislavTJ Sokol Olešnice8200:44:28-
75MA20350Šulc LubošPavlišov7600:44:35-
19MD20443Tučný JanMK Pardubice4700:44:39-
40MB205176Mc Clurkin DavidSyllogos Marathonodromon6400:44:45-
4ŽC206239Holasová JarmilaTraged Team Praha5400:44:46-
20MD207290Berger KarelSokol Červená Hora5300:44:47-
5ME20847Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:44:49-
76MA209223Kafka PetrTJ Sokol Olešnice8700:44:51-
45MC21073Ducháč JiříLBC Nové Město nad Metují6200:44:53-
41MB211316Glaser MartinNáchod7000:44:57-
4ZB212238Zachovská JiřinaČervený Kostelec6800:45:04-
42MB213218Jelen PavelINS Atelier Náchod7100:45:09-
5ŽC214196Breburdová HanaMK Kladno6100:45:13-
6ME215335Doležal StanislavBK Pardubice3800:45:15-
46MC216299Frunc ZdeněkČervený Kostelec5900:45:19-
77MA217217Sekanina JanHradec Králové8100:45:21-
5ZB218161Crhová IvanaBK Vísky6600:45:24-
78MA219179Vlach LukášSpartak Police nad Metují8700:45:30-
43MB220157Chvátal VladimírÚvaly6700:45:32-
18ZA22160Ročková VeronikaHOPR9400:45:35-
21MD222170Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:45:36-
44MB223320Falta Michallevel6800:45:40-
19ZA223244Mertlíková EliškaAKLVL Alpine Pro SKI TRAB9100:45:40-
79MA225221Pokorák MichalTJ Sokol Olešnice8300:45:44-
80MA22622Hanek JosefZŠ Česká Skalice7400:45:55-
81MA22714Staněk MartinZŠ Česká Skalice8000:45:56-
82MA228225Vít RomanNáchod7400:45:58-
47MC229127Beneš FrantišekSokol Lhota - Červený Kostelec5800:46:07-
45MB230213Mervart MichalBGS Technik Náchod7000:46:10-
46MB23159Roček PavelHOPR6800:46:11-
83MA232333Čermák PavelBezděkov nad Metují9200:46:16-
48MC233134Novák MiroslavČervený Kostelec5800:46:17-
84MA234329Prislinger PetrNáchod8400:46:21-
85MA235327Mach JanSokol Olešnice8100:46:25-
86MA236332Daníček MiroslavBezděkov nad Metují9300:46:26-
87MA23719Macura ŠtěpánJG Náchod7700:46:27-
20ZA238143Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:46:28-
21ZA239321Šrůtková JanaNáchod9600:46:29-
6ZB240326Šimonová ŠárkaČervený Kostelec7200:46:44-
88MA24187Magnusek MartinSK Smrčina8700:46:45-
49MC24186Magnusek MilanSK Smrčina6100:46:45-
89MA243181Máslo MartinSeverní pláně8200:46:55-
47MB244240Stašek JiříNáchod6700:46:56-
7ME245256Vorel MilanSlatiňany4000:47:08-
90MA24689Kalandra PavelNáchod8400:47:15-
22MD247237Holas JaromírTraged Team Praha5200:47:17-
7ZB24816Němečková MartinaPraha 96500:47:23-
50MC249153Motejlek LuborNymburk5500:47:26-
91MA25084Kulíček TomášNáchod7400:47:27-
48MB251178Rus RichardTJ Jiskra Adršpach6700:47:34-
92MA252123Vodička MiroslavAXIT DOLDY8500:47:39-
93MA253212Smola MichalNáchod8400:47:41-
8ZB254116Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:47:49-
23MD255105Veselý MilanSokol Kolín - Atletika4800:47:54-
22ZA256281Beranová TerezaČeská Skalice9100:47:55-
94MA257140Poslt JiříTJ Sokol Jezbiny7900:48:02-
95MA258141Ježek Petrza Zuzanu7500:48:03-
49MB259246Pelikán JiříNové Město nad Metují6500:48:09-
96MA260130Světlík RichardSokol Olešnice8500:48:12-
97MA261122Fáborský OndřejNáchod8700:48:13-
98MA26282Jirásek JakubNáchod8800:48:13-
9ZB263298Fruncová JanaČervený Kostelec6400:48:17-
99MA26426Chalupský IvoWikow8100:48:25-
100MA265172Řada JakubNáchod9200:48:28-
101MA266165Rak JakubŘízci Pavlišov8900:48:33-
51MC267164Rak MilanŘízci Pavlišov5900:48:34-
102MA268128Beneš PetrTJ Sokol Lhota - Červený8300:48:35-
52MC269126Bouček PetrPraha 45500:48:38-
53MC270241Škoda MiroslavNáchod5700:48:47-
103MA271174Hejna LeošAtelier TSUNAMI Náchod7400:48:48-
6ŽC272267Hovorková MilenaTJ Petřiny Praha4400:49:24-
23ZA273156Krtičková PetraSK Stratílek Litomyšl8600:49:35-
50MB27433Wichterle MartinWikov6500:49:37-
24ZA275291Hortová MichaelaTřebíč7500:49:55-
104MA276264Vašut TheodorUnder Construction0800:50:00-
105MA277265Vašut VladimírUnder Construction7900:50:01-
25ZA27885Půlpánová PetraNáchod7600:50:05-
54MC27946Doležal PetrSK OB Týniště nad Orlicí5400:50:08-
51MB280106Dvořáček VáclavÚstí nad Labem6900:50:12-
26ZA281268Tržilová IvaPIM RC Praha8600:50:15-
52MB282210Koloc PavelATC Topal Zero6500:50:25-
106MA283313Sedláček PetrTJ Sokol Olešnice8300:50:37-
55MC283277Troníček JiříPraha 35800:50:37-
8ME285205Janda PetrStudenec3700:50:48-
24MD286125Vlach VlastislavElektro Projekce Vlach5300:51:02-
27ZA28790Jirmanová PetraNáchod7900:51:12-
107MA287243Mertlík JanSK BP Lumen Úpice9500:51:12-
28ZA289296Erbsová MartinaHradec Králové8200:51:16-
53MB2891Vosáhlo PavelTJ Sokol Jezbiny7200:51:16-
29ZA291283Rejlová TaťánaČeská Skalice9100:51:17-
25MD292286Linhart MilošSK Hronov4400:51:26-
30ZA293295Svobodová AlenaNáchod8200:51:27-
26MD29424Miewald JanWikow4800:51:31-
10ZB295322Horáčková LucieSvoboda nad Úpou7200:51:46-
7ŽC296331Nechvílová MiroslavaChoceň6000:51:54-
31ZA29721Tylšová PavlínaSK Hronov8000:52:27-
32ZA298300Fruncová MonikaČervený Kostelec8600:52:28-
9ME29994März FrantišekSokol Kout4300:53:07-
33ZA300229Šebestová MiriamSluníčko8000:53:19-
56MC301131Hanuš PavelOrel Červený Kostelec5700:53:27-
11ZB30240Matysková AndreaNáchod6800:53:39-
34ZA3035Hlaváčková RadkaGymnázium SOŠ Jaroměř8900:53:41-
35ZA3044Dyrcová MartinaTJ Sokol Jezbiny8900:53:42-
1MF305247Šťastný JaromírTJ LIGA 100 Praha3000:53:43-
27MD306202Kuřík JiříOrel Studenec5000:54:20-
10ME30730Lanta JiříLO Hronov3400:54:39-
12ZB30844Doležalová IvanaSK OB Týniště nad Orlicí6400:54:46-
108MA30936Horký LukášNáchod9300:55:07-
8ŽC31074Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:55:48-
57MC31138Herzog AntonínWikow5500:57:02-
2MF312248Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:57:39-
36ZA31345Doležalová MarieSK Týniště nad Orlicí8600:58:17-
37ZA314319Králíčková LenkaHasiči Kramolna NTC8901:01:46-
38ZA31588Čápová RomanaPraha 97901:02:07-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 60%
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
83%

Názory na závod

škoda jen že se neběželo po tradiční trati, takhle to byl prostě jiný závod:-(, ale i tak to bylo příjemné proběhnutí...
lubos.sulc

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód