Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX pohár 2018ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pekelný kilometr

Ročník 2018

Průběžné pořadí poháru

Nejmladší žáci I 8-9 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Řehák LubomírActivity Lanškroun09---300:03:35.32
2Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová09---400:04:13.12
3Zářecký MarekISCAREX junior TEAM09---400:04:31.33
4Bezděk VojtěchISCAREX Česká Třebová09---300:04:31.73
5Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová11---400:04:36.78
6Hanik AlexISCAREX junior team Česká Třebová10---300:04:51.36
7Váně JakubAtletika TJ Lanškroun10---400:04:54.01
8Topinka TobiášActivity Lanškroun10---300:05:13.00
Nejmladší žákyně I 8-9 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová09---400:04:09.73
2Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová09---400:04:14.99
3Dejdarová TerezaISCAREX junior team Česká Třebová10---300:04:41.37
4Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová10---300:04:53.81
Nejmladší žáci II 10-11 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun08---400:03:20.33
2Řehák MarekISCAREX Junior team ČT07---300:03:43.16
3Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí07---300:04:00.75
4Hanik MaximISCAREX Junior team ČT07---300:04:15.82
5Černý AdamISCAREX junior team Česká Třebová08---300:04:31.93
Nejmladší žákyně II 10-11 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Steklá BarboraTJ Svitavy08---300:03:30.34
2Borková JohankaISCAREX Junior team ČT07---300:03:38.43
3Matějková Viktoria ElaLubník07---300:03:44.72
4Königová TerezaISCAREX Junior team ČT08---400:03:52.85
5Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun07---300:03:57.64
6Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun07---300:04:13.72
7Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová08---300:04:25.09
8Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT08---400:05:04.04
9Lánová AnetaISCAREX Junior team Česká Třebová07---300:05:13.12
Mladší žáci 12-13 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová06---400:09:17.63
2Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová05---300:10:06.32
3König AntonínISCAREX Junior team ČT05---300:10:09.39
4Šimek OndřejISCAREX Junior team ČT05---300:10:28.47
Mladší žákyně 12-13 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová06---300:11:19.01
2Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová06---300:12:02.60
3Zahálková LucieISCAREX Junior team ČT05---300:12:30.35
4Kubešová KláraActivity Lanškroun06---300:13:01.06
Starší žáci 14-15 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT03---300:08:52.45
2Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová04---400:09:36.94
Starší žákyně 14-15 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Serbousková SáraISCAREX junior team Česká Třebová04---300:09:54.52
2Kořínková ŠárkaAtletika Žamberk03---300:11:39.68
3Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová04---300:11:58.31
4Lerchová KateřinaActivity Lanškroun03---400:12:04.10
5Kubešová EliškaActivity Lanškroun03---300:14:33.91
Dorostenci 16-17 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Moravec JanJM Team Letohrad02---300:20:46.49
Dorostenky 16-17 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šilarová MichaelaActivity Lanškroun02---300:21:48.31
2Borková AgátaBrzdy Horní Čermná02---300:28:50.91
Junioři 18-19 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Moravec JakubJM Team Letohrad99---400:17:55.14
2Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí00---300:18:59.18
Muži A 20-39 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Dryml MojmírHvězda Pardubice86---300:16:23.22
2Adamec LukášHoro Česká Třebová87---400:16:27.40
3Turek Martin-80---300:16:43.29
4Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová87---300:16:54.34
5Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová87---400:18:32.50
6Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová82---300:20:55.28
Muži B 40-49 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Simon PetrPolička72---400:21:55.14
2Vebr MichalČeská Třebová78---300:23:09.97
3Vacek JiříDlouhá Třebová77---400:24:46.71
4Borek PetrBrzdy Horní Čermná70---400:26:14.59
Muži C 50-59 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hruban JanČeská Třebová66---400:21:48.25
2Sedláček RomanActivity Lanškroun64---300:22:23.33
Muži D 60-69 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Ráb PavelČeská Třebová52---300:22:33.19
2Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová53---400:22:57.88
3Pokorný VlastislavŽampach56---300:24:45.78
4Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí51---300:27:16.42
Muži E 70 let a starší
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Sadílek OtaActivity - Runsport46---400:30:12.88
2Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná48---300:34:02.82
Ženy A 20-34 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová84---300:23:18.51
2Rábová MartinaČeská Třebová92---400:24:46.25
3Machalíková VeronikaČeská Třebová84---300:27:24.48
Ženy B 35-44 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Nováková BarboraSokol Kunvald83---300:19:42.59
2Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová80---300:23:22.01
3Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová77---300:24:39.94
4Pazderová AlenaVysoké Mýto75---400:27:45.92
Ženy C 45-54 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová70---400:21:52.94
Ženy D 55 let a starší
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová63---400:26:47.38
2Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová48---300:35:13.36


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
4.4.20181. Pekelný kilometr104
2.5.20182. Pekelný kilometr136
30.5.20183. Pekelný kilometr93
11.7.20184. Pekelný kilometr114

Následují závody

Datum konáníJméno závodu
29.8.20185. Pekelný kilometr