Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

2. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD

17.6.2016, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: 2. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD
  • datum konání: 17.6.2016
  • zobrazeno již 215x
  • místo konání: Stadion Romana Šebrleho, Lanškroun
  • GPS: 49.91747N, 16.60225E

Sociální sítě

Místo konání

Stadion Romana Šebrleho, Lanškroun
19:00 - 20:30 hodin

Přihlášky

na místě od 17:30 hodin

Startovné

30 Kč (děti zdarma)

Popis tratě

1 míle a kratší tratě na tartanu

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jindřich Sadílek
tel. 777 595 129

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.activityla.cz

E-mailová adresa

info@lenzo.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.9.20184. Zemská míle147
24.8.20183. Zemská míle110
15.6.20182. Zemská míle128
13.4.20181. Zemská míle173
30.9.20174. Zemská míle139
25.8.20173. Zemská míle160
16.6.20172. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD141
7.4.20171. Zemská míle126
8.10.20164. Zemská míle139
26.8.20163. Zemská míle125
8.4.20161. Zemská míle156
3.10.20154. Zemská míle - vyhlášení148
28.8.20153. Zemská míle161
19.6.20152. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD155
10.4.20151. Zemská míle152
19.9.20144. Zemská míle - vyhlášení162
29.8.20143. Zemská míle170
6.6.20142. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD135
28.3.20141. Zemská míle179
4.10.20134. Zemská míle105
20.9.20133. Zemská míle106
7.6.20132. Zemská míle (noční závod)120
19.4.20131. Zemská míle91
2.11.2012Zemská míle51

Statistika závodu 2. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD

  • ročníků: 25
  • závodníků na všech ročnících: 3279

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Borek Viktor0423
Vetchý Kryštof0423
Kumpošt Radovan0822
Bielčik Jindřich4022
Kumpoštová Andrea0522
Borek Petr7021
Vetchá Rozálie0721
Resler Filip0921
Krátký Luboš6221
Borková Agáta0221
Keprtová Miloslava4821
Černá Markéta7021
Sejkorová Lenka6320
Radiměřský Karel8720
Kačerovský Michal6920
Serbousková Sára0420
Pirklová Markéta7920
Vebr Dominik0319
Pirkl Vít1019
Dušková Žaneta0918
Gregora Lukáš0818
Gregora Filip0217
Hanáková Klára0217
Slánská Daniela0516
Sadílek Jakub0516
Gregorová Anna1016
Sedláček Roman6416
Jirásková Apolena1116
Dušková Tereza0716
Krátká Hana9516
Topinka Tobiáš1016
Hájková Zuzana0816
Gregorová Jana1116
Dušek Petr1115
Jadrný Tomáš0415
Mannlová Jana8015
Kubeš David7515
Gregorová Eliška1215
Skalický Vojtěch0315
Borková Adéla7514
Hamplová Tereza0514
Hepnarová Stela0914
Gregorová Michaela0414
Sadílek Filip0814
Bis Marek0714
Šilarová Michaela0214
Dufková Marie1314
Kubešová Klára0614
Sedláčková Hedvika6614
Kubišta Oto5314

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,161 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2152Špatenka Matěj-0900:00:28104,95
2C2229Veselý Dominik-0900:00:29100,63
3C23163Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:3094,42
4C248Novák ProkopDolní Dobrouč0900:00:3091,63
5C293Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:3466,22
6C211102Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:00:4026,87
7C21369Hruška JakubTJ Dlouhá Třebová1100:00:4213,82
8C2146Musil MarekÚstí nad Orlicí1000:00:434,88
9C21559Dušek Petr-1100:00:433,00
10C22038Ingr Adam-1100:01:053,00
11C22335Mareš JiříLanškroun1200:01:123,00
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,161 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2558Dušková Žaneta-0900:00:32104,09
2D2670Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:00:3399,13
3D2796Hepnarová StelaLanškroun0900:00:3396,78
4D2837Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:3492,63
5D21067Gregorová AnnaMŠ Žichlínek1000:00:3773,61
6D21216Němcová NatálieLitomyšl1100:00:4053,72
7D21690Dehnerová VeronikaActivity Lanškroun1100:00:4617,35
8D21780Hánová Karolína-1100:00:4615,06
9D21888Gregorová JanaActivity Lanškroun1100:00:4711,59
10D21940Gregorová EliškaMŠ Žichlínek1200:00:479,29
11D22130Broulíková Alžbětaneregistrována1200:01:073,00
12D22231Broulíková Amálieneregistrována1200:01:073,00
13D22454Jirásková LilianaBBB Lanškroun1300:01:233,00
14D22548Ingrová Alžběta-1400:01:253,00
15D22687Dufková MarieISCAREX Junior team ČT1300:01:563,00
Nejmladší žáci I (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1418Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:17106,94
2M11312Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:01:2197,44
3M11517Bis MarekDDM Lanškroun0700:01:2295,63
4M11866Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:01:2392,06
5M12639Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:3075,22
6M12947Teichmann RadekFotbalový klub Lanškroun0800:01:3366,40
7M139101Dušánek FilipHK Lanškroun0800:01:4635,97
8M14142Mareš RomanRC Dětský svět0800:01:4829,09
Nejmladší žákyně I (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z110100Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:20103,22
2Z11453Gildainová MarieTJ Sokol Žichlínek0700:01:2199,45
3Z11660Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:01:2297,34
4Z11945Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:01:2394,71
5Z12128Lehká LucieTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:01:2589,55
6Z12225Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:01:2688,33
7Z12551Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:01:3078,81
8Z12757Dušková Tereza-0700:01:3175,78
9Z131131Vilčová AnežkaTJ Sokol Žichlínek0700:01:3662,34
10Z13568Hrušková AnnaTJ Dlouhá Třebová0800:01:3858,52
11Z13621Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:4053,11
12Z13746Horáková NatálieTJ Sokol Žichlínek0700:01:4149,79
13Z138106Janečková TerezaSokol Žichlínek0700:01:4346,62
14Z14255Škubalová NelaZlín0800:01:5125,68
Nejmladší žáci II (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M22121Mareš LukášTJ Lanškroun0500:01:16105,30
2M2523Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:01:1898,37
3M274Topinka JonášActivity Lanškroun0500:01:1996,33
4M2926König AntonínISCAREX Junior team ČT0500:01:2094,96
5M21199Mareš Daniel-0600:01:2094,00
6M21285Teichmann VojtěchVK Lanškroun0500:01:2192,68
7M2402Sadílek JakubActivity Lanškroun0500:01:4821,27
Nejmladší žákyně II (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2186Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:01:14107,04
2Z2313Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:01:1699,80
3Z2643Dušánková MartinaHK Lanškroun0500:01:1993,16
4Z2732Slánská DanielaActivity Lanškroun0500:01:1991,82
5Z2175Šilarová LucieHorní Třešňovec0500:01:2381,53
6Z22020Kunčárová ZuzanaActivity Lanškroun0500:01:2478,92
7Z2231Kubínová AdrianaZŠ A. Jiráska0500:01:2869,83
8Z22411Svobodová AnnaActivity Lanškroun0600:01:2967,39
9Z228133Hósová NelaTJ Sokol Žichlínek0500:01:3259,20
10Z230103Krejčí KateřinaTJ Sokol Žichlínek0600:01:3647,39
11Z232105Šuláková LucieTJ Sokol Žichlínek0600:01:3746,04
12Z23393Kubešová KláraAtletika DDM0600:01:3744,98
13Z23441Skalická MagdalénaLanškroun0600:01:3743,98
Mladší žáci (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3424Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:02:36104,41
2M3561Kapoun JanAtletika Polička0300:02:37103,79
3M39159Skalický Vojtěch-0300:02:4691,80
4M3119Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:02:5382,97
5M31375Bukáček MarekAtletika Polička0400:02:5777,94
6M31444Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:03:0567,59
7M323112Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:2740,03
Mladší žákyně (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3219Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:02:34110,59
2Z3822Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:02:4498,66
3Z31027Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:02:5190,75
4Z31563Horáková LucieTJ Sokol Žichlínek0400:03:0672,19
5Z31794Kubešová EliškaLanškroun0300:03:1165,26
6Z31862Hósová TerezaTJ Sokol Žichlínek0300:03:1264,74
7Z322200Knápková LucieTJ Sokol Žichlínek0400:03:2548,07
8Z324201Páníková NikolaTJ Sokol Žichlínek0400:03:3931,35
Starší žáci (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41248Gregora FilipActivity Lanškroun0200:02:33120,98
2M4683Hai HonzaActivity Lanškroun0100:02:41111,68
3M41950Vacek LukášTJ Dlouhá Třebová0200:03:1867,34
Starší žákyně (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4310Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:02:36110,56
2Z477Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:02:43101,54
3Z41215Derková MartinaActivity Lanškroun0100:02:5487,90
4Z41664Gildainová NatalieTJ Sokol Žichlínek0200:03:1167,46
5Z420113Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:03:1858,22
6Z42156Knápoková BarboraTJ Sokol Žichlínek0100:03:2451,12
Dorostenci (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5161012Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:05:59100,00
Dorostenky (trať 1,609 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Junioři 18-19 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ11020Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:29101,01
2MJ21048Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:04:3298,99
Juniorky 18-19 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ251086Pánková PavlínaTJ Žichlínek9800:06:36100,00
Muži A 20-39 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA31008Nechvíl PetrAC Choceň9100:04:37120,00
2MA61009Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:1396,96
3MA111093Marek OndřejTJ Žichlínek9300:05:3483,04
4MA181018Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:06:1556,78
Muži B 40-49 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB41074Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:04:55112,65
2MB71033Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:05:2295,19
3MB81026Pocsai SándorČerti Kunčina7000:05:2792,16
4MB91025Holubec MiroslavOstrov7600:05:2891,58
5MB121081Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:05:4282,77
6MB141014Kapoun PetrAtletika Polička7500:05:5077,33
7MB201042Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:06:1859,65
8MB301015Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:06:5735,11
9MB321010Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:07:0629,32
Muži C 50-59 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC51023Louda PetrAC Česká Lípa6400:05:08123,13
2MC101024Scheuer JanActivity Lanškroun6600:05:31110,17
3MC271019Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:06:4766,70
Muži D 60-69 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD261083Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:06:44116,57
2MD351004Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:07:5783,43
Muži E 70 let a starší (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME391046Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:09:16100,00
Ženy A 20-34 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA131088Schauerová LenkaAtletika Polička8800:05:42117,64
2ZA231077Paďourová RenataTJ Žichlínek8700:06:2893,25
3ZA241090Paďourová IvetaTJ Volejbal Žichlínek9000:06:3689,11
Ženy B 35-44 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB151003Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:05:56108,74
2ZB211099Honsová HanaActivity Lanškroun7900:06:1896,71
3ZB221087Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:06:2394,55
4ZB281011Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:06:4781,14
5ZB291079Vebrová MonikaČeská Třebová7900:06:5278,90
6ZB311013Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:06:5875,36
7ZB331007Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:07:0870,03
8ZB371002Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:08:2329,50
Ženy C 45-54 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC171091Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:06:05118,21
2ZC191022Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:06:16112,73
3ZC341001Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:4369,06
Ženy D 55 let a starší (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD361006Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:08:20103,25
2ZD381016Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:08:3796,75
Trať 0,161 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2152Špatenka Matěj-0900:00:28104,95
2C2229Veselý Dominik-0900:00:29100,63
3C23163Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:3094,42
4C248Novák ProkopDolní Dobrouč0900:00:3091,63
1D2558Dušková Žaneta-0900:00:32104,09
2D2670Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:00:3399,13
3D2796Hepnarová StelaLanškroun0900:00:3396,78
4D2837Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:3492,63
5C293Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:3466,22
5D21067Gregorová AnnaMŠ Žichlínek1000:00:3773,61
6C211102Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:00:4026,87
6D21216Němcová NatálieLitomyšl1100:00:4053,72
7C21369Hruška JakubTJ Dlouhá Třebová1100:00:4213,82
8C2146Musil MarekÚstí nad Orlicí1000:00:434,88
9C21559Dušek Petr-1100:00:433,00
7D21690Dehnerová VeronikaActivity Lanškroun1100:00:4617,35
8D21780Hánová Karolína-1100:00:4615,06
9D21888Gregorová JanaActivity Lanškroun1100:00:4711,59
10D21940Gregorová EliškaMŠ Žichlínek1200:00:479,29
10C22038Ingr Adam-1100:01:053,00
11D22130Broulíková Alžbětaneregistrována1200:01:073,00
12D22231Broulíková Amálieneregistrována1200:01:073,00
11C22335Mareš JiříLanškroun1200:01:123,00
13D22454Jirásková LilianaBBB Lanškroun1300:01:233,00
14D22548Ingrová Alžběta-1400:01:253,00
15D22687Dufková MarieISCAREX Junior team ČT1300:01:563,00
Trať 0,402 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2186Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:01:14107,04
1M22121Mareš LukášTJ Lanškroun0500:01:16105,30
2Z2313Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:01:1699,80
1M1418Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:17106,94
2M2523Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:01:1898,37
3Z2643Dušánková MartinaHK Lanškroun0500:01:1993,16
3M274Topinka JonášActivity Lanškroun0500:01:1996,33
4Z2732Slánská DanielaActivity Lanškroun0500:01:1991,82
4M2926König AntonínISCAREX Junior team ČT0500:01:2094,96
1Z110100Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:20103,22
5M21199Mareš Daniel-0600:01:2094,00
6M21285Teichmann VojtěchVK Lanškroun0500:01:2192,68
2M11312Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:01:2197,44
2Z11453Gildainová MarieTJ Sokol Žichlínek0700:01:2199,45
3M11517Bis MarekDDM Lanškroun0700:01:2295,63
3Z11660Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:01:2297,34
5Z2175Šilarová LucieHorní Třešňovec0500:01:2381,53
4M11866Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:01:2392,06
4Z11945Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:01:2394,71
6Z22020Kunčárová ZuzanaActivity Lanškroun0500:01:2478,92
5Z12128Lehká LucieTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:01:2589,55
6Z12225Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:01:2688,33
7Z2231Kubínová AdrianaZŠ A. Jiráska0500:01:2869,83
8Z22411Svobodová AnnaActivity Lanškroun0600:01:2967,39
7Z12551Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:01:3078,81
5M12639Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:3075,22
8Z12757Dušková Tereza-0700:01:3175,78
9Z228133Hósová NelaTJ Sokol Žichlínek0500:01:3259,20
6M12947Teichmann RadekFotbalový klub Lanškroun0800:01:3366,40
10Z230103Krejčí KateřinaTJ Sokol Žichlínek0600:01:3647,39
9Z131131Vilčová AnežkaTJ Sokol Žichlínek0700:01:3662,34
11Z232105Šuláková LucieTJ Sokol Žichlínek0600:01:3746,04
12Z23393Kubešová KláraAtletika DDM0600:01:3744,98
13Z23441Skalická MagdalénaLanškroun0600:01:3743,98
10Z13568Hrušková AnnaTJ Dlouhá Třebová0800:01:3858,52
11Z13621Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:4053,11
12Z13746Horáková NatálieTJ Sokol Žichlínek0700:01:4149,79
13Z138106Janečková TerezaSokol Žichlínek0700:01:4346,62
7M139101Dušánek FilipHK Lanškroun0800:01:4635,97
7M2402Sadílek JakubActivity Lanškroun0500:01:4821,27
8M14142Mareš RomanRC Dětský svět0800:01:4829,09
14Z14255Škubalová NelaZlín0800:01:5125,68
Trať 0,805 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41248Gregora FilipActivity Lanškroun0200:02:33120,98
1Z3219Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:02:34110,59
1Z4310Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:02:36110,56
1M3424Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:02:36104,41
2M3561Kapoun JanAtletika Polička0300:02:37103,79
2M4683Hai HonzaActivity Lanškroun0100:02:41111,68
2Z477Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:02:43101,54
2Z3822Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:02:4498,66
3M39159Skalický Vojtěch-0300:02:4691,80
3Z31027Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:02:5190,75
4M3119Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:02:5382,97
3Z41215Derková MartinaActivity Lanškroun0100:02:5487,90
5M31375Bukáček MarekAtletika Polička0400:02:5777,94
6M31444Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:03:0567,59
4Z31563Horáková LucieTJ Sokol Žichlínek0400:03:0672,19
4Z41664Gildainová NatalieTJ Sokol Žichlínek0200:03:1167,46
5Z31794Kubešová EliškaLanškroun0300:03:1165,26
6Z31862Hósová TerezaTJ Sokol Žichlínek0300:03:1264,74
3M41950Vacek LukášTJ Dlouhá Třebová0200:03:1867,34
5Z420113Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:03:1858,22
6Z42156Knápoková BarboraTJ Sokol Žichlínek0100:03:2451,12
7Z322200Knápková LucieTJ Sokol Žichlínek0400:03:2548,07
7M323112Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:2740,03
8Z324201Páníková NikolaTJ Sokol Žichlínek0400:03:3931,35
Trať 1,609 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ11020Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:29101,01
2MJ21048Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:04:3298,99
1MA31008Nechvíl PetrAC Choceň9100:04:37120,00
1MB41074Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:04:55112,65
1MC51023Louda PetrAC Česká Lípa6400:05:08123,13
2MA61009Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:1396,96
2MB71033Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:05:2295,19
3MB81026Pocsai SándorČerti Kunčina7000:05:2792,16
4MB91025Holubec MiroslavOstrov7600:05:2891,58
2MC101024Scheuer JanActivity Lanškroun6600:05:31110,17
3MA111093Marek OndřejTJ Žichlínek9300:05:3483,04
5MB121081Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:05:4282,77
1ZA131088Schauerová LenkaAtletika Polička8800:05:42117,64
6MB141014Kapoun PetrAtletika Polička7500:05:5077,33
1ZB151003Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:05:56108,74
1M5161012Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:05:59100,00
1ZC171091Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:06:05118,21
4MA181018Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:06:1556,78
2ZC191022Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:06:16112,73
7MB201042Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:06:1859,65
2ZB211099Honsová HanaActivity Lanškroun7900:06:1896,71
3ZB221087Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:06:2394,55
2ZA231077Paďourová RenataTJ Žichlínek8700:06:2893,25
3ZA241090Paďourová IvetaTJ Volejbal Žichlínek9000:06:3689,11
1ZJ251086Pánková PavlínaTJ Žichlínek9800:06:36100,00
1MD261083Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:06:44116,57
3MC271019Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:06:4766,70
4ZB281011Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:06:4781,14
5ZB291079Vebrová MonikaČeská Třebová7900:06:5278,90
8MB301015Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:06:5735,11
6ZB311013Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:06:5875,36
9MB321010Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:07:0629,32
7ZB331007Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:07:0870,03
3ZC341001Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:4369,06
2MD351004Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:07:5783,43
1ZD361006Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:08:20103,25
8ZB371002Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:08:2329,50
2ZD381016Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:08:3796,75
1ME391046Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:09:16100,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ11020Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:29102,76
2MJ21048Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:04:32100,75
3MA31008Nechvíl PetrAC Choceň9100:04:3796,49
4MB41074Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:04:5583,71
5MC51023Louda PetrAC Česká Lípa6400:05:0873,68
6MA61009Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:1370,44
7MB71033Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:05:2263,56
8MB81026Pocsai SándorČerti Kunčina7000:05:2760,05
9MB91025Holubec MiroslavOstrov7600:05:2859,39
10MC101024Scheuer JanActivity Lanškroun6600:05:3157,11
11MA111093Marek OndřejTJ Žichlínek9300:05:3454,70
12MB121081Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:05:4249,22
13MB141014Kapoun PetrAtletika Polička7500:05:5042,94
14M5161012Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:05:5936,29
15MA181018Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:06:1525,01
16MB201042Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:06:1822,53
17MD261083Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:06:443,46
18MC271019Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:06:473,00
19MB301015Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:06:573,00
20MB321010Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:07:063,00
21MD351004Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:07:573,00
22ME391046Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:09:163,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA131088Schauerová LenkaAtletika Polička8800:05:42106,79
2ZB151003Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:05:5699,02
3ZC171091Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:06:0594,19
4ZC191022Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:06:1687,98
5ZB211099Honsová HanaActivity Lanškroun7900:06:1886,39
6ZB221087Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:06:2384,12
7ZA231077Paďourová RenataTJ Žichlínek8700:06:2880,96
8ZA241090Paďourová IvetaTJ Volejbal Žichlínek9000:06:3676,57
9ZJ251086Pánková PavlínaTJ Žichlínek9800:06:3676,36
10ZB281011Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:06:4770,03
11ZB291079Vebrová MonikaČeská Třebová7900:06:5267,67
12ZB311013Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:06:5863,95
13ZB331007Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:07:0858,35
14ZC341001Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:4338,53
15ZD361006Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:08:2017,61
16ZB371002Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:08:2315,76
17ZD381016Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:08:378,29

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód