hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Zemská míle

ročník 2016

Celkové pořadí poháru

Predškolní chlapci r. 2009 a mladší

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Špatenka Matěj-09---300:00:48.33
2Veselý Dominik-09---400:00:51.30
3Resler FilipRC dětský svět Lanškroun09---400:00:52.99
4Novák ProkopDolní Dobrouč09---400:00:53.03
5Veselý JanAZAS Dolní Čermná10---200:01:00.15
6Veselý JakubAZAS Dolní Čermná10---200:01:02.64
7Pirkl VítISCAREX Junior team ČT10---300:01:05.21
8Topinka TobiášActivity Lanškroun10---400:01:10.64
9Baborák MatějRC Dětský svět10---200:01:16.70
10Kouba RadimRybník11---200:01:17.19
11Lána LukášISCAREX Junior team ČT10---300:01:19.40
12Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová11---200:01:20.98
13Dušek PetrHorní Třešňovec11---300:01:23.01
14Klement DanielActivity Lanškroun15---200:03:05.29

Předškolní děvčata r. 2009 a mladší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Dušková ŽanetaHorní Třešňovec09---400:00:31.68
2Svobodová KláraAZAS Dolní Čermná09---200:00:33.75
3Koubová ElenISCAREX Junior team ČT09---400:00:34.01
4Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou10---300:00:34.07
5Hepnarová StelaLanškroun09---400:00:35.73
6Gregorová AnnaZŠ Žichlínek10---300:00:38.46
7Němcová NatálieLitomyšl11---300:00:43.45
8Jirásková ApolenaBBB Lanškroun11---300:00:44.49
9Gregorová EliškaMŠ Žichlínek12---400:00:48.42
10Špatenková LindaLanškroun12---200:00:49.16
11Dehnerová VeronikaActivity Lanškroun11---400:00:50.35
12Gregorová JanaActivity Lanškroun11---300:00:51.84
13Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou13---200:01:13.48
14Jirásková LilianaBBB Lanškroun13---300:01:30.08
15Hánová Karolína-11---200:01:31.83

Nejmladší žáci I

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl07---300:02:32.97
2Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT08---300:02:38.82
3Bis MarekDDM Lanškroun07---400:02:41.37
4Brychta JakubCerekvice nad Loučnou08---300:02:43.23
5Gregora LukášActivity Lanškroun08---400:02:52.91
6Vondra JanActivity Lanškroun07---200:03:03.06
7Teichmann RadekFotbalový klub Lanškroun08---200:03:04.19
8Sadílek FilipActivity Lanškroun08---300:03:27.77
9Jirásek JiříBBB Lanškroun08---200:03:29.87
10Mareš RomanRC Dětský svět08---200:03:34.74

Nejmladší žákyně I (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT07---300:02:37.13
2Gildainová MarieTJ Sokol Žichlínek07---200:02:39.48
3Steklá BarboraTJ Svitavy08---400:02:39.72
4Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT07---300:02:43.13
5Matějková AnnaActivity Lanškroun07---400:02:43.39
6Matějková Viktoria Ela-07---200:02:46.16
7Lehká LucieTJ Jiskra Ústí nad Orlicí07---300:02:49.51
8Königová TerezaISCAREX Junior team ČT08---200:02:52.37
9Hájková ZuzanaActivity Lanškroun08---300:02:58.99
10Dušková TerezaHorní Třešňovec07---400:02:59.46
11Čejková KláraISCAREX Junior team ČT08---200:03:04.44
12Lánová AnetaISCAREX Junior team ČT07---300:03:04.83
13Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová08---200:03:13.20
14Vilčová AnežkaTJ Sokol Žichlínek07---200:03:17.73
15Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT08---300:03:17.93

Nejmladší žáci II

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Mareš LukášTJ Lanškroun05---400:02:27.70
2Bureš JosefISCAREX Junior team ČT06---400:02:32.93
3Topinka JonášActivity Lanškroun05---400:02:33.68
4Mareš Daniel-06---200:02:47.26
5Sadílek JakubActivity Lanškroun05---300:03:23.36

Nejmladší žákyně II

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT05---400:02:24.88
2Klementová LuisaActivity Lanškroun06---300:02:29.59
3Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT05---300:02:31.58
4Slánská DanielaActivity Lanškroun05---300:02:36.95
5Šilarová LucieActivity Lanškroun05---300:02:44.95
6Svobodová BarboraAZAS Dolní Čermná06---200:02:45.94
7Kunčárová ZuzanaActivity Lanškroun05---300:02:52.37
8Kubínová AdrianaZŠ A. Jiráska05---300:02:54.50
9Svobodová AnnaActivity Lanškroun06---300:02:54.78
10Hósová NelaTJ Sokol Žichlínek05---200:03:03.65
11Krejčí KateřinaTJ Sokol Žichlínek06---200:03:10.27
12Šuláková LucieTJ Sokol Žichlínek06---200:03:10.40
13Kubešová KláraAtletika Lanškroun06---300:03:13.98

Mladší žáci

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vebr DominikISCAREX Junior team ČT03---400:05:01.47
2Kapoun JanAtletika Polička03---400:05:13.69
3Skalický Vojtěch-03---400:05:25.48
4Gregor JanKlub biatlonu Letohrad04---200:05:28.24
5Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT04---300:05:31.76
6Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT04---300:05:45.20
7Bukáček MarekAtletika Polička04---200:06:02.88
8Vacek MichalISCAREX Junior team ČT04---300:06:03.03
9Borek ViktorBrzdy Horní Čermná04---400:06:27.23

Mladší žákyně

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT04---400:05:08.24
2Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT04---400:05:26.71
3Bartoňová AdélaAtletika Polička03---300:05:39.12
4Horáková LucieTJ Sokol Žichlínek04---300:06:05.50
5Gregorová MichaelaActivity Lanškroun04---200:06:12.66
6Kubešová EliškaActivity Lanškroun03---300:06:26.24
7Hósová TerezaTJ Sokol Žichlínek03---200:06:30.95
8Páníková NikolaTJ Sokol Žichlínek04---200:07:25.57

Starší žáci

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Gregora FilipActivity Lanškroun02---300:05:01.23
2Hai HonzaActivity Lanškroun01---300:05:10.93
3Vacek LukášISCAREX Junior team ČT02---300:06:23.92

Starší žákyně

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hanáková KláraActivity Lanškroun02---300:05:10.36
2Šilarová MichaelaActivity Lanškroun02---400:05:17.63
3Derková MartinaActivity Lanškroun01---300:05:51.38
4Borková AgátaBrzdy Horní Čermná02---300:06:27.90
5Gildainová NatalieTJ Sokol Žichlínek02---200:06:41.77

Dorostenci

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Gregora JanActivity Lanškroun00---300:10:31.34
2Moravec JakubJM Team Letohrad99---300:11:32.64
3Holubář PatrikÚstí nad Orlicí00---300:11:52.66

Junioři 18-19 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí98---400:08:58.33
2Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí98---200:09:23.50
3Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí98---200:09:23.64
4Vencl JiříActivity Lanškroun98---300:11:19.53

Muži A 20-39 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Nechvíl PetrAC Choceň91---300:09:25.69
2Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová87---300:10:21.02
3Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová87---200:10:35.02
4Jílek JosefAK Slovan Moravská Třebová89---200:12:16.46
5Chaloupka JanMladkov - Široký důl90---300:12:27.53

Muži B 40-49 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Fliedr TomášF-Bike klub Sádek76---300:09:45.52
2Hejl RadekKrálíky72---200:10:01.53
3Kačerovský MichalActivity Lanškroun69---400:10:40.26
4Holubec MiroslavOstrov76---300:10:53.65
5Kubeš DavidActivity Lanškroun75---300:11:28.33
6Kapoun PetrAtletika Polička75---200:12:01.26
7Borek PetrBrzdy Horní Čermná70---400:12:19.46
8Gregora ZdenekActivity Lanškroun73---200:12:20.30
9Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun73---200:12:46.35
10Pirkl JaroslavČeská Třebová76---300:13:58.24

Muži C 50-59 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Louda PetrAC Česká Lípa64---200:10:20.09
2Krátký LubošLanškroun62---300:10:25.31
3Scheuer JanActivity Lanškroun66---300:10:58.59
4Sedláček RomanActivity Lanškroun64---200:11:39.54
5Hruban JanČeská Třebová66---200:12:36.16
6Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí58---300:13:53.65

Muži D 60-69 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová53---200:12:33.74
2Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou51---200:13:33.18
3Červ MiloslavAtletika Polička50---200:13:40.12
4Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí51---300:15:06.90

Muži E 70 let a starší

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Bielčik JindřichLichkov40---300:17:18.17
2Sadílek OtaActivity Lanškroun46---300:17:59.71
3Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová34---200:33:30.05

Ženy A 20-34 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová91---200:10:23.02
2Schauerová LenkaAtletika Polička88---200:11:14.90
3Krátká HanaLanškroun95---200:13:26.76

Ženy B 35-44 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí79---400:12:05.15
2Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová80---300:12:47.35
3Honsová HanaActivity Lanškroun79---200:13:16.77
4Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová79---400:13:44.60
5Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou79---200:14:29.92
6Borková AdélaBrzdy Horní Čermná75---300:16:20.88

Ženy C 45-54 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Krátká AnnaHvězda Pardubice69---200:12:19.04
2Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová70---300:12:29.95
3Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová63---400:15:12.03
4Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun66---200:19:32.79

Ženy D 55 let a starší

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Nechvílová MiroslavaAC Choceň60---200:16:42.32
2Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová48---300:17:05.79


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
8.4.20161. Zemská míle156
17.6.20162. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD131
26.8.20163. Zemská míle125
8.10.20164. Zemská míle139