Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Poniklá - Rezek

20.5.1990, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Poniklá - Rezek
  • datum konání: 20.5.1990
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Sokol Poniklá

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.4.2009Poniklá - Rezek85
31.5.2008Poniklá - Rezek79
16.6.2007Poniklá - Rezek80
20.5.2006Poniklá - Rezek - SÚPEME DO KRKONOŠ59
4.6.2005Poniklá - Rezek75
22.5.2004Poniklá - Rezek - Súpeme do Krkonoš64
14.6.2003Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek65
15.6.2002Poniklá - Rezek122
17.6.2001Poniklá - Rezek84
17.6.2000Poniklá - Rezek108
19.6.1999Poniklá - Rezek130
20.6.1998Poniklá - Rezek95
6.7.1996Poniklá - Rezek105
1.7.1995Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek97
2.7.1994Poniklá - Rezek77
3.7.1993Poniklá - Rezek99
16.5.1992Poniklá - Rezek82
19.5.1991Poniklá - Rezek91
21.5.1989Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek67
22.5.1988Poniklá - Rezek79
23.5.1987Poniklá - Rezek51
24.5.1986Sůpeme do Krkonoš, Poniklá - Rezek, 4. ročník80

Statistika závodu Poniklá - Rezek

  • ročníků: 23
  • závodníků na všech ročnících: 1874

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4820
Šír Václav4819
Kynčl Stanislav6419
Brunclík Ivo5818
Šimůnek Jan4916
Pechek František5316
Havlíček Zdeněk3515
Vojáček Pavel5115
Mach Václav5515
Hlusička Josef3815
Tomíček Josef5914
Zoubek Zdeněk6914
Soukup Ladislav5813
Trejbal Karel5112
Kůtek Vladimír5012
Marek František4112
Paulů Blanka5412
Biemann Götz4311
Kadavý Jan4711
Tučný Jan4710
Trakal Jaroslav3310
Libra Jiří3710
Jirásková Eva6410
Hádek Josef539
Švec Milan639
Gombita Josef589
Grohová Jaroslava518
Miles Petr378
Linhart Miloš448
Lanta Jiří448
Novák Karel478
Buchar Jan338
Plašil Milan598
Vítek Miroslav728
Skalský Roman758
Jarkovský Oldřich348
Kašpar Josef388
Šmída Oldřich488
Losman Miroslav517
Dostálek Petr677
Kašpar Jan717
Svatoš Otakar347
Stránský Aleš607
Jirsa Pavel617
Smrčka Miloš547
Filingr Čeněk617
Palán Zdeněk567
Kavan Ivan507
Šteinc Ludvík417
Mazač Jaroslav687

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 10,200 km, 460,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kynčl StanislavTransporta Chrudim6400:38:3330
2MA22Dvořák LiborDGP Praha5700:39:2129
3MA43Holub PetrTatran Svoboda nad Úpou6600:39:3828
4MA54Gombita JosefČedok Praha5800:39:4427
5MA65Hornych JosefJetřichov6700:40:1026
6MA86Mach VáclavSokol Havlovice5500:41:0725
7MA97Novotný JiříSokol Havlovice5400:41:1524
8MA108Vojáček PavelLOKO Trutnov5100:41:3023
9MA119Klampfl PavelSpartak Vrchlabí6400:41:3222
10MA1210Koucký RomanTJ Jilemnice6300:42:1721
11MA1411Dostálek PetrSokol Lukavice6700:42:3620
12MA1712Mazač JaroslavSpartak Nové Město nad Metují6800:43:2319
13MA2213Švec MilanVodní stavby Praha6300:44:0018
14MA2314Novák MiroslavKrakonošova strana7400:44:1017
15MA2415Jirsa PavelSlovan Špindlerův Mlýn6100:44:1916
16MA2816Morávek MiroslavSKI klub Vysoké nad Jizerou7000:45:0315
17MA2917Kraus PavelSeba Poniklá6500:45:1514
18MA3018Pavelka RadekTJ Jičín6600:45:1713
19MA3119Vejnar JiříSokol Peřimov6700:45:3612
20MA3320Hejnyš MiroslavJiskra Bukovice6000:46:0511
21MA3421Trnka MilanTrutnov5600:46:1010
22MA3622Černý VladimírPK Praha5200:46:249
23MA3723Trejbal KarelRH Mladá Boleslav5100:46:288
24MA3924Hádek JosefSOKOL Benešov5300:46:507
25MA4025Jon JiříSokol Poniklá6800:47:086
26MA4126Krob PavelSKI klub Vysoké nad Jizerou7300:47:245
27MA4227Schovánek LadislavPaseky nad Jizerou5600:47:364
28MA4328Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:47:443
29MA4429Nepovím MichalSokol Albrechtice7000:47:462
30MA4630Škorpil AlešSokol Horní Počernice6000:47:501
31MA5031Klimeš BedřichJiskra Bukovice5600:48:370
32MA5432Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:49:460
33MA5533Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:49:590
34MA5634Kabát JanSokol Horní Počernice6900:50:210
35MA6235Bartoš JiříSKI klub Vysoké nad Jizerou5900:51:520
36MA6336Skalský PetrSokol Poniklá7600:51:570
37MA6737Klikorka TomášSokol Poniklá7500:52:540
38MA7138Řehák BohumilLázně Bělohrad5100:54:360
39MA7239Holubec PetrSokol Poniklá7400:55:180
40MA7440Burda FrantišekSokol Horní Počernice7100:57:090
41MA7541Harcubová JanaSki Jilemnice6800:58:150
Muži B (trať 10,200 km, 460,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB33Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:39:3420
2MB74Šmída OldřichTJ Studnice4800:40:3219
3MB135Melišík MilanLOKO Trutnov4700:42:3218
4MB156Červ MiloslavLoko Česká Třebová5000:42:4117
5MB167Marek JanVS Tábor4900:42:4916
6MB198Brzybohatý JosefTJ Jilemnice5000:43:3115
7MB209Linhart MilošTepna Velké Poříčí4400:43:3814
8MB2110Kavan IvanLOKO Trutnov5000:43:5413
9MB2611Biemann GötzJiskra Harrachov4300:44:4412
10MB2712Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:44:5711
11MB3213Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4900:45:4510
12MB3514Sadílek OtaSokol Albrechtice4600:46:219
13MB3815Kůtek VladimírSOKOL Lužany5000:46:508
14MB4916Nýdrle PetrSokol Nová Paka4500:48:337
15MB5117Pajkrt LadislavTepna Velké Poříčí4800:48:396
16MB5318Beníšek MiloslavLokomotiva Trutnov4500:49:375
17MB5819Šimůnek JanLOKO Česká Třebová4900:50:574
18MB5920Prokůpek StanislavTJ Jilemnice4100:51:153
19MB6021Plecháček JiříKvěta Mělník4400:51:262
20MB6922Buchar DrahomírLiga 100 Vrchlabí4400:53:461
Muži C (trať 10,200 km, 460,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1813Libra JiříSpartak Nové Město nad Metují3700:43:2610
2MC2514Hlusička JosefTJ Liga 100 Praha3800:44:369
3MC4515Smutný VladimírSokol Dolní Branná3200:47:498
4MC4716Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:48:127
5MC5717Čepelka FrantišekJiskra Veba Machov3200:50:476
6MC6118Bielčik JindřichLichkov4000:51:285
7MC6419Blank JiříLázně Bělohrad3900:52:114
8MC6620Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:52:463
9MC6821Trakal JaroslavSokol Vesec3300:52:552
10MC7322Kulda OldřichBaník Žacléř4000:55:491
Ženy (trať 10,200 km, 460,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4831Bouchalová IrenaLOKO Česká Třebová6700:48:1410
2ZA5232Jebavá EvaSpartak Vrchlabí6400:48:549
3ZA6533Vergeinerová EvaPraha6200:52:348
4ZA7034Vaníčková MagdaSokol Výprachtice6500:54:147
-ZA-35Roubíčková JanaLiga 100 Frídek Místek69DNF-
Trať 10,200 km, 460,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kynčl StanislavTransporta Chrudim6400:38:3330
2MA22Dvořák LiborDGP Praha5700:39:2129
1MB33Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:39:3420
3MA43Holub PetrTatran Svoboda nad Úpou6600:39:3828
4MA54Gombita JosefČedok Praha5800:39:4427
5MA65Hornych JosefJetřichov6700:40:1026
2MB74Šmída OldřichTJ Studnice4800:40:3219
6MA86Mach VáclavSokol Havlovice5500:41:0725
7MA97Novotný JiříSokol Havlovice5400:41:1524
8MA108Vojáček PavelLOKO Trutnov5100:41:3023
9MA119Klampfl PavelSpartak Vrchlabí6400:41:3222
10MA1210Koucký RomanTJ Jilemnice6300:42:1721
3MB135Melišík MilanLOKO Trutnov4700:42:3218
11MA1411Dostálek PetrSokol Lukavice6700:42:3620
4MB156Červ MiloslavLoko Česká Třebová5000:42:4117
5MB167Marek JanVS Tábor4900:42:4916
12MA1712Mazač JaroslavSpartak Nové Město nad Metují6800:43:2319
1MC1813Libra JiříSpartak Nové Město nad Metují3700:43:2610
6MB198Brzybohatý JosefTJ Jilemnice5000:43:3115
7MB209Linhart MilošTepna Velké Poříčí4400:43:3814
8MB2110Kavan IvanLOKO Trutnov5000:43:5413
13MA2213Švec MilanVodní stavby Praha6300:44:0018
14MA2314Novák MiroslavKrakonošova strana7400:44:1017
15MA2415Jirsa PavelSlovan Špindlerův Mlýn6100:44:1916
2MC2514Hlusička JosefTJ Liga 100 Praha3800:44:369
9MB2611Biemann GötzJiskra Harrachov4300:44:4412
10MB2712Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:44:5711
16MA2816Morávek MiroslavSKI klub Vysoké nad Jizerou7000:45:0315
17MA2917Kraus PavelSeba Poniklá6500:45:1514
18MA3018Pavelka RadekTJ Jičín6600:45:1713
19MA3119Vejnar JiříSokol Peřimov6700:45:3612
11MB3213Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4900:45:4510
20MA3320Hejnyš MiroslavJiskra Bukovice6000:46:0511
21MA3421Trnka MilanTrutnov5600:46:1010
12MB3514Sadílek OtaSokol Albrechtice4600:46:219
22MA3622Černý VladimírPK Praha5200:46:249
23MA3723Trejbal KarelRH Mladá Boleslav5100:46:288
13MB3815Kůtek VladimírSOKOL Lužany5000:46:508
24MA3924Hádek JosefSOKOL Benešov5300:46:507
25MA4025Jon JiříSokol Poniklá6800:47:086
26MA4126Krob PavelSKI klub Vysoké nad Jizerou7300:47:245
27MA4227Schovánek LadislavPaseky nad Jizerou5600:47:364
28MA4328Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:47:443
29MA4429Nepovím MichalSokol Albrechtice7000:47:462
3MC4515Smutný VladimírSokol Dolní Branná3200:47:498
30MA4630Škorpil AlešSokol Horní Počernice6000:47:501
4MC4716Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:48:127
1ZA4831Bouchalová IrenaLOKO Česká Třebová6700:48:1410
14MB4916Nýdrle PetrSokol Nová Paka4500:48:337
31MA5031Klimeš BedřichJiskra Bukovice5600:48:370
15MB5117Pajkrt LadislavTepna Velké Poříčí4800:48:396
2ZA5232Jebavá EvaSpartak Vrchlabí6400:48:549
16MB5318Beníšek MiloslavLokomotiva Trutnov4500:49:375
32MA5432Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:49:460
33MA5533Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:49:590
34MA5634Kabát JanSokol Horní Počernice6900:50:210
5MC5717Čepelka FrantišekJiskra Veba Machov3200:50:476
17MB5819Šimůnek JanLOKO Česká Třebová4900:50:574
18MB5920Prokůpek StanislavTJ Jilemnice4100:51:153
19MB6021Plecháček JiříKvěta Mělník4400:51:262
6MC6118Bielčik JindřichLichkov4000:51:285
35MA6235Bartoš JiříSKI klub Vysoké nad Jizerou5900:51:520
36MA6336Skalský PetrSokol Poniklá7600:51:570
7MC6419Blank JiříLázně Bělohrad3900:52:114
3ZA6533Vergeinerová EvaPraha6200:52:348
8MC6620Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:52:463
37MA6737Klikorka TomášSokol Poniklá7500:52:540
9MC6821Trakal JaroslavSokol Vesec3300:52:552
20MB6922Buchar DrahomírLiga 100 Vrchlabí4400:53:461
4ZA7034Vaníčková MagdaSokol Výprachtice6500:54:147
38MA7138Řehák BohumilLázně Bělohrad5100:54:360
39MA7239Holubec PetrSokol Poniklá7400:55:180
10MC7322Kulda OldřichBaník Žacléř4000:55:491
40MA7440Burda FrantišekSokol Horní Počernice7100:57:090
41MA7541Harcubová JanaSki Jilemnice6800:58:150

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód