Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Javorkou

6.5.2007, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Javorkou
  • datum konání: 6.5.2007
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ČTBK ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

městský park Javorka, Česká Třebová
9.30 - 12.30 hodin

Přihlášky

od 8.30 hodin v místě startu

Startovné

dospělí 30 Kč
mládež 10 Kč

Popis tratě

Délka: hlavní závod 6 km, ostatní méně
zpevněné parkové cesty a zámková dlažba

Ceny pro vítěze

Věcné ceny v hodnotě: 3.500 Kč. Finanční ceny v hodnotě: 5.800 Kč.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

ISCAREX Česká Třebová
Moravská 340
560 02 Česká Třebová
Telefon: 465 530 214

Propozice pořadatele ve formátu .jpg

E-mailová adresa

team@iscarex.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
20.4.2019Běh Javorkou201
21.4.2018Běh Javorkou253
22.4.2017Běh Javorkou252
23.4.2016Běh Javorkou257
25.4.2015Běh Javorkou256
26.4.2014Běh Javorkou233
27.4.2013Běh Javorkou248
28.4.2012Běh Javorkou243
30.4.2011Běh Javorkou280
2.5.2010Běh Javorkou298
3.5.2009Běh Javorkou311
4.5.2008Běh Javorkou294
7.5.2006Běh Javorkou320
23.4.2005Běh Javorkou305
2.5.2004Běh Javorkou82
4.5.2003Běh Javorkou291
21.4.2002Běh Javorkou298
22.4.2001Běh Javorkou260
30.4.2000Běh Javorkou 2000206
1.5.1999Běh Javorkou159
1.5.1998Javorka 98 4. ročník25
1.5.1997Javorka 97 3. ročník49
1.5.1996Javorka 96 2. ročník5

Statistika závodu Běh Javorkou

  • ročníků: 24
  • závodníků na všech ročnících: 5126

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Keprtová Miloslava4821
Vacek Martin6921
Hübl Radek8820
Stránská Adéla9118
Vondra Vojtěch9817
Horáček Michal7516
Sadílek Ota4616
Šimůnek Jan8215
Jirásková Eva6415
Nechvíl Petr9115
Kalous Petr7714
Matyášová Jana6513
Borek Petr7013
Borková Agáta0213
Borek Viktor0413
Šimůnek Jan4913
Červ Miloslav5013
Bielčik Jindřich4013
Stránská Michaela9713
Razým Jan5712
Ducháček Bedřich5912
Dušková Lenka8012
Šimůnek Jan0312
Gregora Filip0212
Záveský Filip9312
Frydrychová Eliška0111
Čechal Jaroslav6111
Kebrle Milan7511
Černá Kristýna9311
Klášterecký Tomáš8111
Vytlačilová Lenka8411
Smolák Petr9411
Mannlová Jana8011
Smoláková Valérie9311
Sontáková Lenka9111
Dostál Ladislav5610
Klaclová Šárka9310
Pilgr Luděk7610
Martincová Kristýna9310
Dostálek Petr6710
Friš Jan9510
Sejkorová Lenka6310
Neruda Miroslav5610
Šafář Jaroslav5110
Smoláková Alexandra9810
Vinduška Petr9310
Nechvílová Miroslava6010
Burešová Markéta0410
Jirásková Bára9110
Dobšíček Pavel809

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dívky do 5 let (trať 200 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽX9106Špajsová LenkaDlouhá Třebová0200:00:44-
2ŽX11109Gráfová ZuzanaPraha Bohnice0200:00:45-
3ŽX1388Lauterbachová NikolaŽamberk0300:00:46-
4ŽX1586Kovářová JanaŘetůvka0200:00:47-
5ŽX18101Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:00:48-
6ŽX2073Nemšáková AnnaTJ Sokol Černovír0200:00:50-
7ŽX2197Hubálková AnnaČeská Třebová0200:00:51-
8ŽX3540Gregorová MichaelaLanškroun0400:01:11-
9ŽX3790Zavadilová NelaPraha0500:01:36-
10ŽX39108Koubová Barbora-0500:01:50-
-ŽX-36Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová02DNF-
Chlapci do 5 let (trať 200 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MX239Gregora FilipLanškroun0200:00:38-
2MX875Coural JaroslavJiskra Vír0200:00:43-
3MX10100Rybka LukášČeská Třebová0200:00:44-
4MX1771Fedra VojtěchKlepačov0200:00:47-
5MX2264Martinec OndřejSKI klub Česká Třebová0300:00:51-
6MX2417Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:00:52-
7MX2632Vondra JanČeská Třebová0200:00:54-
8MX2741Moravec JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:00:55-
9MX29103Hylena OndřejMŠ Koupaliště Česká Třebová0200:00:58-
10MX3098Kašpar LukášTrutnov0400:00:58-
11MX3285Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:01:00-
12MX3492Bezdíček AdamČeská Třebová Parník0300:01:07-
13MX36102Borek ViktorHorní Čermná0400:01:31-
14MX3896Hubálek AntonínČeská Třebová0400:01:40-
Žákyně 6 - 7 let (trať 350 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1520Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:01:22-
2Ž1612Navrátilová DarjaTJ - Svitavy0100:01:23-
3Ž1738Gregorová MonikaLanškroun0000:01:24-
4Ž11528Kábrtová PavlaOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:01:35-
5Ž1218Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:01:43-
6Ž12255Lakotová TerezaAC Choceň0000:01:46-
7Ž12387Kubátová NatálieČeská Třebová0000:01:47-
8Ž12456Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:50-
9Ž12582Koubová VeronikaČeská Třebová0100:01:51-
10Ž12676Beková SandraČeská Třebová0000:01:55-
Žáci 6 - 7 let (trať 350 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1416Sokol TomášTJ Semanín0000:01:17-
2M1918Demeter JosefČeská Třebová0100:01:24-
3M11070Fedra FrantišekMŠ Blansko - Klepačov0000:01:24-
4M11115Borek MatějČeská Třebová0000:01:25-
5M11329Pavel TomášOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:01:32-
6M11411Navrátil JonášTJ - Svitavy0100:01:32-
7M11761Orlich JanČeská Třebová0000:01:37-
8M11881Zavadil VilémPraha0000:01:40-
9M12034Prossa MarekČeská Třebová0100:01:43-
10M12760Beneš TomášČeská Třebová0100:02:14-
Žákyně 8 - 9 let (trať 450 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2227Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:01:25-
2Ž2322Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:01:26-
3Ž2778Dvořáčková LucieAC Choceň9800:01:28-
4Ž21068Vondrová SimonaLetohrad9800:01:36-
5Ž21244Svobodová EditaPardubice9800:01:37-
6Ž2141Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:01:44-
7Ž21683Václavková HanaDlouhá Třebová9900:01:53-
8Ž21893Bezdíčková KateřinaZŠ Ústecká Česká Třebová9800:01:56-
Žáci 8 - 9 let (trať 450 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2135Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:01:21-
2M2430Kašpar JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:01:26-
3M2537Gregora JakubLanškroun9800:01:27-
4M2633Vondra VojtěchZŠ Ústecká Česká Třebová9800:01:28-
5M2866Svatoš JanSKI Česká Třebová9800:01:29-
6M2919Demeter MilanČeská Třebová9900:01:32-
7M2117Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:01:36-
8M2136Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:01:38-
9M21572Fedra JakubKlepačov9800:01:45-
10M21742Moravec JakubTJ Spartak OEZ Letohrad9900:01:56-
Žákyně 10 - 11 let (trať 900 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3221Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:14-
2Ž3374Couralová SimonaJiskra Vír9600:03:16-
3Ž3426Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:03:18-
4Ž3753Hanušová VeronikaAC Choceň9700:03:28-
5Ž3957Leinweberová DenisaAtletika Polička9700:03:30-
6Ž31154Prachařová EvaAC Choceň9700:03:45-
7Ž31277Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:03:49-
8Ž31380Poláková AnnaAC Choceň9700:03:54-
Žáci 10 - 11 let (trať 900 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3150Halbrštát TomášAC Choceň9600:03:07-
2M3584Václavek JanDlouhá Třebová9600:03:19-
3M3643Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:03:24-
4M385Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:03:30-
5M31010Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí9700:03:43-
6M314105Tancer PetrSokol Přisnotice9700:04:07-
Žákyně mladší (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM1131Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:04:29-
2ŽM17104Tancerová KateřinaSokol Přísnotice9500:04:50-
3ŽM1858Bártová KristýnaAtletika Polička9500:04:54-
4ŽM2152Civišová AnnaAC Choceň9500:05:01-
5ŽM2314Pecháčková NatálieSKI klub Česká Třebová9500:05:34-
6ŽM244Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:05:51-
7ŽM25107Tancerová MarieSokol Přísnotice9400:06:14-
Žáci mladší (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM125Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:04:03-
2MM369Vondra DavidLetohrad9400:04:09-
3MM423Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:04:10-
4MM5110Friš JanSKI Klub Česká Třebová9500:04:12-
5MM1249Lakota AntonínAC Choceň9500:04:31-
6MM1479Polák ŠtěpánAC Choceň9500:04:40-
7MM1548Prachař DavidAC Choceň9400:04:44-
8MM199Grus JakubABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:04:57-
9MM20118Záveský JanOrel Česká Třebová9500:04:57-
Žákyně starší (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS262Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:04:09-
2ŽS694Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:04:14-
3ŽS765Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:04:15-
4ŽS863Černá KristýnaSKI Česká Třebová9300:04:18-
5ŽS133Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:04:37-
Žáci starší (trať 2,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS547Siegel JakubAC Choceň9200:08:04-
2MS9112Neruda MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:08:34-
3MS10116Záleský MilanJiskra Ústí nad Orlicí9200:08:40-
4MS11111Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:08:44-
5MS1459Mohelník PetrAtletika Polička9200:08:57-
6MS16117Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:09:14-
7MS172Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:09:31-
-MS-114Brůna JiříKlášterec nad Orlicí93DNF-
Dorostenky (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD967Kvasničková PetraSKI klub Česká Třebová9100:04:21-
2ŽD1024Romančáková JitkaOrel Rtyně v Podkrkonoší9100:04:25-
3ŽD1699Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:04:47-
4ŽD2289Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:05:01-
Dorostenci (trať 2,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1120Večeře TomášAtletika Polička9000:07:42-
2MD2119Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:07:52-
3MD346Nechvíl PetrAC Choceň9100:07:55-
4MD4115Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:07:59-
5MD6113Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:08:04-
6MD795Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:08:12-
7MD845Nikl LukášAC Choceň9100:08:26-
8MD1213Šafář JanHC MOELLER Pardubice9100:08:56-
9MD1891Fater VláďaČeská Třebová9000:09:42-
Junioři (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ517Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:20:28108,20
2MJ743Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:20:40106,18
3MJ2129Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:22:5285,61
Muži A (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA19Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:19:47101,89
2MA257Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:0199,63
3MA321Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:20:0898,48
4MA416Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:20:1397,59
5MA81Řemínek MatějAC Choceň8600:21:0089,73
6MA948Šutera JosefAtletika Polička7900:21:0788,63
7MA1020Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:21:0788,55
8MA1244Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:21:2885,01
9MA1428Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:21:5480,72
10MA1745Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:22:3673,67
11MA1815Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:22:3973,17
12MA1959Herda JanDobřichov8300:22:4272,75
13MA2346Kalous PetrSK Žamberk7700:23:2266,01
14MA2712Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:23:5261,02
15MA3011Zavadil PetrPraha7200:24:1157,80
16MA3147Krištof PetrAtletika Polička7500:24:1357,56
17MA3763Ungr MarcelBeroun7600:24:5151,25
18MA4234Bednář MiroslavTraged Team7500:26:1038,02
19MA4360Pokorný LubošKralupy nad Vltavou7800:26:2735,16
20MA4455Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:26:3434,03
21MA4562Schöpf JanTraged Team7900:26:4532,11
22MA5310Borek PetrHorní Čermná7000:27:1626,95
23MA5449Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:27:2425,56
Muži B (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB656Siegel JosefAC Choceň5800:20:40105,85
2MB1130Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:21:1899,94
3MB1519Orlich PetrFort SMC Ústí nad Orlicí6100:21:5594,21
4MB1632Čechal JaroslavTS Letohrad6100:22:2988,82
5MB2067Dostálek PetrASPV Těchonín6700:22:4786,02
6MB2441Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:23:2380,32
7MB2675Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:23:4976,22
8MB2835Hekrle FrantišekSokol Parník Česká Třebová6000:24:0374,12
9MB3268Sedlák JiříPřelouč5800:24:1971,52
10MB3372Holub JaroslavLiga 100 Praha6200:24:2670,44
11MB3473Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:24:2770,36
12MB4031Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:25:3260,23
13MB5138Záveský RichardOrel Česká Třebová6300:27:1244,55
14MB7370Klatka MartinČeská Třebová6700:30:4111,79
Muži C (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2250Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:23:08104,72
2MC2576Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:23:30101,72
3MC3527Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:24:2893,56
4MC3633Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:24:4291,55
5MC4166Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:25:3284,49
6MC5651Volf BřetislavLanškroun5200:27:3766,97
7MC616Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:28:3259,25
8MC6323Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:28:5256,36
9MC6865Motejlek LuborNymburk5500:29:3450,41
10MC7458Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:31:0138,17
11MC7864Velechovský JiříSAZS Králíky5500:32:0928,65
Muži D (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4778Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:26:48101,72
2MD5036Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:27:0499,77
3MD5242Bielčik JindřichLichkov4000:27:1498,51
4MD5526Brusenbauch KarelČeská Třebová4700:27:2597,15
5MD6713Linhart MilošAC Náchod4400:29:2682,25
6MD7539Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:31:1968,23
Muži E (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7079Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:29:59101,97
2ME7280Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:30:3498,03
Juniorky (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ6218Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:28:41101,50
2ŽJ6574Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:29:0798,50
Ženy A (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA298Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:24:05106,00
2ZA3824Klímová IvanaHvězda Pardubice8700:24:5599,22
3ZA3937Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:25:2994,78
4ZA4614Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:26:4684,34
5ZA4822Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:26:4983,99
6ZA5840Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:27:5375,32
7ZA594Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:28:0773,52
8ZA607Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:28:3070,41
9ZA6969Kůtová EliškaAC Choceň9000:29:4260,77
10ZA7661Klouparová KateřinaPraha8000:31:2147,43
-ZA-81Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová80DNF-
Ženy B (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1325Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:21:43129,60
2ZB4952Pokorová JaroslavaPIM RC Praha7200:27:0088,09
3ZB5754Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:27:4482,32
4ZB6471Wohlarabová JitkaŠumperk6900:28:5473,21
5ZB662Šumberová LucieOrel Česká Třebová7200:29:1969,94
6ZB7153Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:30:2960,71
Ženy C (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC7977Felklová JarmilaSalón Zdena6000:33:23100,00
Ženy D (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD773Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:31:29100,00
H1 (trať 200 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1H1165Wolf ZdeněkÚSP Žampach6700:00:37-
2H135Šikula MarianKorunka Lanškroun7800:00:38-
3H1415Novotný JosefŽampach7100:00:39-
4H1516Mareš MilošŽampach7300:00:40-
5H1639Cinfeld JiříŽampach 00:00:41-
6H1762Macák JiříKorunka Lanškroun 00:00:42-
7H11251Tringela JaromírÚSP Žampach 00:00:45-
8H1142Boščík MiroslavKorunka Lanškroun 00:00:47-
9H11918Starenko LubošŽampach 00:00:48-
10H1236Volf FrantišekŽampach6800:00:51-
11H12545Doleček ZdeněkRadost Žampach6500:00:53-
12H12852Gregar MiroslavKorunka Lanškroun7400:00:56-
13H13113Reičičar MilošÚSP Žampach 00:01:00-
14H13344Skřivánek RomanŽampach 00:01:06-
H2 (trať 200 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1H21664Hajzlerová JanaKorunka Lanškroun6600:00:47-
2H24050Chejnovská PetraKorunka Lanškroun 00:02:00-
H3 (trať 350 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1H3114Kovář PavelŽampach7200:01:08-
2H3254Matějka TomášKorunka Lanškroun 00:01:10-
3H3336Kovář RadekŽampach6900:01:11-
4H3848Mareš MartinKorunka Lanškroun8600:01:24-
5H31240Marek PetrÚSP Žampach6700:01:25-
6H31663Mikulecký RadimKorunka Lanškroun8400:01:35-
7H31919Votava PavelŽampach 00:01:43-
8H32824Matefi ViktorŽampach7100:02:28-
Lidový běh (trať 2,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB1316Siegel JakubAC Choceň9200:08:56-
2LB159Zavřel LukášChoceň8600:09:04-
3LB1913Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:09:49-
4LB2017Václavek JanDlouhá Třebová9600:10:11-
5LB215Demeter RobertČeská Třebová9400:11:03-
6LB228Pilnáčková KláraAC Choceň9200:11:07-
7LB2329Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:11:15-
8LB2412Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:11:32-
9LB2528Václavek ZdeněkDlouhá Třebová6500:11:35-
10LB2614Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:11:37-
11LB2710Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:11:37-
12LB2832Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:12:12-
13LB2925Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:12:13-
14LB307Demeter MilanČeská Třebová9500:12:41-
15LB3123Rakoš LukášČeská Třebová9300:12:57-
16LB326Demeter JanČeská Třebová9500:12:59-
17LB334Demeter MichalČeská Třebová9400:13:02-
18LB341Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:13:15-
19LB3522Pecháčková NatálieSKI Klub Česká Třebová9500:13:17-
20LB3630Bílá ZdeňkaNový Věk TT Trusnov9900:13:31-
21LB3731Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:14:08-
22LB3815Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:14:44-
23LB3911Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:14:45-
24LB403Nemšáková RomanaTJ Sokol Černovír9500:15:10-
25LB412Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:15:10-
26LB4221Kvasničková PetraSKI Klub Česká Třebová9100:15:59-
27LB4319Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:15:59-
28LB4420Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:15:59-
29LB4518Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:15:59-
30LB4626Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:16:00-
31LB4724Rakoš OndřejČeská Třebová9000:16:38-
-LB-27Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová91DNF-
Trať 200 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1H1165Wolf ZdeněkÚSP Žampach6700:00:37-
1MX239Gregora FilipLanškroun0200:00:38-
2H135Šikula MarianKorunka Lanškroun7800:00:38-
3H1415Novotný JosefŽampach7100:00:39-
4H1516Mareš MilošŽampach7300:00:40-
5H1639Cinfeld JiříŽampach 00:00:41-
6H1762Macák JiříKorunka Lanškroun 00:00:42-
2MX875Coural JaroslavJiskra Vír0200:00:43-
1ŽX9106Špajsová LenkaDlouhá Třebová0200:00:44-
3MX10100Rybka LukášČeská Třebová0200:00:44-
2ŽX11109Gráfová ZuzanaPraha Bohnice0200:00:45-
7H11251Tringela JaromírÚSP Žampach 00:00:45-
3ŽX1388Lauterbachová NikolaŽamberk0300:00:46-
8H1142Boščík MiroslavKorunka Lanškroun 00:00:47-
4ŽX1586Kovářová JanaŘetůvka0200:00:47-
1H21664Hajzlerová JanaKorunka Lanškroun6600:00:47-
4MX1771Fedra VojtěchKlepačov0200:00:47-
5ŽX18101Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:00:48-
9H11918Starenko LubošŽampach 00:00:48-
6ŽX2073Nemšáková AnnaTJ Sokol Černovír0200:00:50-
7ŽX2197Hubálková AnnaČeská Třebová0200:00:51-
5MX2264Martinec OndřejSKI klub Česká Třebová0300:00:51-
10H1236Volf FrantišekŽampach6800:00:51-
6MX2417Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:00:52-
11H12545Doleček ZdeněkRadost Žampach6500:00:53-
7MX2632Vondra JanČeská Třebová0200:00:54-
8MX2741Moravec JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:00:55-
12H12852Gregar MiroslavKorunka Lanškroun7400:00:56-
9MX29103Hylena OndřejMŠ Koupaliště Česká Třebová0200:00:58-
10MX3098Kašpar LukášTrutnov0400:00:58-
13H13113Reičičar MilošÚSP Žampach 00:01:00-
11MX3285Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:01:00-
14H13344Skřivánek RomanŽampach 00:01:06-
12MX3492Bezdíček AdamČeská Třebová Parník0300:01:07-
8ŽX3540Gregorová MichaelaLanškroun0400:01:11-
13MX36102Borek ViktorHorní Čermná0400:01:31-
9ŽX3790Zavadilová NelaPraha0500:01:36-
14MX3896Hubálek AntonínČeská Třebová0400:01:40-
10ŽX39108Koubová Barbora-0500:01:50-
2H24050Chejnovská PetraKorunka Lanškroun 00:02:00-
Trať 350 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1H3114Kovář PavelŽampach7200:01:08-
2H3254Matějka TomášKorunka Lanškroun 00:01:10-
3H3336Kovář RadekŽampach6900:01:11-
1M1416Sokol TomášTJ Semanín0000:01:17-
1Ž1520Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:01:22-
2Ž1612Navrátilová DarjaTJ - Svitavy0100:01:23-
3Ž1738Gregorová MonikaLanškroun0000:01:24-
4H3848Mareš MartinKorunka Lanškroun8600:01:24-
2M1918Demeter JosefČeská Třebová0100:01:24-
3M11070Fedra FrantišekMŠ Blansko - Klepačov0000:01:24-
4M11115Borek MatějČeská Třebová0000:01:25-
5H31240Marek PetrÚSP Žampach6700:01:25-
5M11329Pavel TomášOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:01:32-
6M11411Navrátil JonášTJ - Svitavy0100:01:32-
4Ž11528Kábrtová PavlaOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:01:35-
6H31663Mikulecký RadimKorunka Lanškroun8400:01:35-
7M11761Orlich JanČeská Třebová0000:01:37-
8M11881Zavadil VilémPraha0000:01:40-
7H31919Votava PavelŽampach 00:01:43-
9M12034Prossa MarekČeská Třebová0100:01:43-
5Ž1218Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:01:43-
6Ž12255Lakotová TerezaAC Choceň0000:01:46-
7Ž12387Kubátová NatálieČeská Třebová0000:01:47-
8Ž12456Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:50-
9Ž12582Koubová VeronikaČeská Třebová0100:01:51-
10Ž12676Beková SandraČeská Třebová0000:01:55-
10M12760Beneš TomášČeská Třebová0100:02:14-
8H32824Matefi ViktorŽampach7100:02:28-
Trať 900 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3150Halbrštát TomášAC Choceň9600:03:07-
1Ž3221Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:14-
2Ž3374Couralová SimonaJiskra Vír9600:03:16-
3Ž3426Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:03:18-
2M3584Václavek JanDlouhá Třebová9600:03:19-
3M3643Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:03:24-
4Ž3753Hanušová VeronikaAC Choceň9700:03:28-
4M385Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:03:30-
5Ž3957Leinweberová DenisaAtletika Polička9700:03:30-
5M31010Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí9700:03:43-
6Ž31154Prachařová EvaAC Choceň9700:03:45-
7Ž31277Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:03:49-
8Ž31380Poláková AnnaAC Choceň9700:03:54-
6M314105Tancer PetrSokol Přisnotice9700:04:07-
Trať 2,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1120Večeře TomášAtletika Polička9000:07:42-
2MD2119Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:07:52-
3MD346Nechvíl PetrAC Choceň9100:07:55-
4MD4115Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:07:59-
1MS547Siegel JakubAC Choceň9200:08:04-
5MD6113Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:08:04-
6MD795Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:08:12-
7MD845Nikl LukášAC Choceň9100:08:26-
2MS9112Neruda MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:08:34-
3MS10116Záleský MilanJiskra Ústí nad Orlicí9200:08:40-
4MS11111Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:08:44-
8MD1213Šafář JanHC MOELLER Pardubice9100:08:56-
1LB1316Siegel JakubAC Choceň9200:08:56-
5MS1459Mohelník PetrAtletika Polička9200:08:57-
2LB159Zavřel LukášChoceň8600:09:04-
6MS16117Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:09:14-
7MS172Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:09:31-
9MD1891Fater VláďaČeská Třebová9000:09:42-
3LB1913Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:09:49-
4LB2017Václavek JanDlouhá Třebová9600:10:11-
5LB215Demeter RobertČeská Třebová9400:11:03-
6LB228Pilnáčková KláraAC Choceň9200:11:07-
7LB2329Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:11:15-
8LB2412Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:11:32-
9LB2528Václavek ZdeněkDlouhá Třebová6500:11:35-
10LB2614Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:11:37-
11LB2710Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:11:37-
12LB2832Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:12:12-
13LB2925Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:12:13-
14LB307Demeter MilanČeská Třebová9500:12:41-
15LB3123Rakoš LukášČeská Třebová9300:12:57-
16LB326Demeter JanČeská Třebová9500:12:59-
17LB334Demeter MichalČeská Třebová9400:13:02-
18LB341Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:13:15-
19LB3522Pecháčková NatálieSKI Klub Česká Třebová9500:13:17-
20LB3630Bílá ZdeňkaNový Věk TT Trusnov9900:13:31-
21LB3731Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:14:08-
22LB3815Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:14:44-
23LB3911Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:14:45-
24LB403Nemšáková RomanaTJ Sokol Černovír9500:15:10-
25LB412Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:15:10-
26LB4221Kvasničková PetraSKI Klub Česká Třebová9100:15:59-
27LB4319Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:15:59-
28LB4420Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:15:59-
29LB4518Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:15:59-
30LB4626Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:16:00-
31LB4724Rakoš OndřejČeská Třebová9000:16:38-
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA19Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:19:47101,89
2MA257Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:0199,63
3MA321Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:20:0898,48
4MA416Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:20:1397,59
1MJ517Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:20:28108,20
1MB656Siegel JosefAC Choceň5800:20:40105,85
2MJ743Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:20:40106,18
5MA81Řemínek MatějAC Choceň8600:21:0089,73
6MA948Šutera JosefAtletika Polička7900:21:0788,63
7MA1020Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:21:0788,55
2MB1130Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:21:1899,94
8MA1244Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:21:2885,01
1ZB1325Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:21:43129,60
9MA1428Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:21:5480,72
3MB1519Orlich PetrFort SMC Ústí nad Orlicí6100:21:5594,21
4MB1632Čechal JaroslavTS Letohrad6100:22:2988,82
10MA1745Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:22:3673,67
11MA1815Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:22:3973,17
12MA1959Herda JanDobřichov8300:22:4272,75
5MB2067Dostálek PetrASPV Těchonín6700:22:4786,02
3MJ2129Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:22:5285,61
1MC2250Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:23:08104,72
13MA2346Kalous PetrSK Žamberk7700:23:2266,01
6MB2441Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:23:2380,32
2MC2576Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:23:30101,72
7MB2675Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:23:4976,22
14MA2712Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:23:5261,02
8MB2835Hekrle FrantišekSokol Parník Česká Třebová6000:24:0374,12
1ZA298Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:24:05106,00
15MA3011Zavadil PetrPraha7200:24:1157,80
16MA3147Krištof PetrAtletika Polička7500:24:1357,56
9MB3268Sedlák JiříPřelouč5800:24:1971,52
10MB3372Holub JaroslavLiga 100 Praha6200:24:2670,44
11MB3473Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:24:2770,36
3MC3527Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:24:2893,56
4MC3633Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:24:4291,55
17MA3763Ungr MarcelBeroun7600:24:5151,25
2ZA3824Klímová IvanaHvězda Pardubice8700:24:5599,22
3ZA3937Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:25:2994,78
12MB4031Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:25:3260,23
5MC4166Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:25:3284,49
18MA4234Bednář MiroslavTraged Team7500:26:1038,02
19MA4360Pokorný LubošKralupy nad Vltavou7800:26:2735,16
20MA4455Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:26:3434,03
21MA4562Schöpf JanTraged Team7900:26:4532,11
4ZA4614Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:26:4684,34
1MD4778Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:26:48101,72
5ZA4822Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:26:4983,99
2ZB4952Pokorová JaroslavaPIM RC Praha7200:27:0088,09
2MD5036Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:27:0499,77
13MB5138Záveský RichardOrel Česká Třebová6300:27:1244,55
3MD5242Bielčik JindřichLichkov4000:27:1498,51
22MA5310Borek PetrHorní Čermná7000:27:1626,95
23MA5449Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:27:2425,56
4MD5526Brusenbauch KarelČeská Třebová4700:27:2597,15
6MC5651Volf BřetislavLanškroun5200:27:3766,97
3ZB5754Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:27:4482,32
6ZA5840Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:27:5375,32
7ZA594Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:28:0773,52
8ZA607Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:28:3070,41
7MC616Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:28:3259,25
1ŽJ6218Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:28:41101,50
8MC6323Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:28:5256,36
4ZB6471Wohlarabová JitkaŠumperk6900:28:5473,21
2ŽJ6574Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:29:0798,50
5ZB662Šumberová LucieOrel Česká Třebová7200:29:1969,94
5MD6713Linhart MilošAC Náchod4400:29:2682,25
9MC6865Motejlek LuborNymburk5500:29:3450,41
9ZA6969Kůtová EliškaAC Choceň9000:29:4260,77
1ME7079Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:29:59101,97
6ZB7153Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:30:2960,71
2ME7280Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:30:3498,03
14MB7370Klatka MartinČeská Třebová6700:30:4111,79
10MC7458Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:31:0138,17
6MD7539Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:31:1968,23
10ZA7661Klouparová KateřinaPraha8000:31:2147,43
1ŽD773Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:31:29100,00
11MC7864Velechovský JiříSAZS Králíky5500:32:0928,65
1ŽC7977Felklová JarmilaSalón Zdena6000:33:23100,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 97%
Zvolená trasa závodu: 93%
Značení závodu: 97%
Vyhlášení výsledků: 97%
Zpracování výsledků: 97%
Ceny vítězům: 97%
Celkový dojem ze závodu: 97%

Závod hodnotilo celkem 7 návštěvníků.
Celkové hodnocení
96%

Názory na závod

Zajímavé, že tyto výsledky předběhly výsledky ze Zvičiny.
To není zajímavé, to je logické. Tyto výsledky jsme dělali my, zatímco ty ze Zvičiny musíme přepisovat. Navíc se v nich vyskytl menší technický problém, ale pracujeme na tom, nemusíte mít strach o Zvičinu nepřijdete :)
kebrle
super - nadšení
jampb
Kdy tady budou fotky z behhu na Rozalku a behu javorkou????????
Vondra43
az je nekdo udela... :P

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód