Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Javorkou

28.4.2012, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Javorkou
  • datum konání: 28.4.2012
  • zobrazeno již 1x
  • pořadatel: ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

městský park Javorka, Česká Třebová
9:30 - 12:30 hodin

Přihlášky

od 8:30 hodin v místě startu

Startovné

dospělí - 50 Kč
děti a dorost - 20 Kč

Popis tratě

délka: 6 km a méně
Tratě v parku mají poměrně zvlněný profil a jsou vedeny po písčitých cestách a zámkové dlažbě.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Aleš Stránský
tel. 724 213 134

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

team@iscarex.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.4.2018Běh Javorkou253
22.4.2017Běh Javorkou252
23.4.2016Běh Javorkou257
25.4.2015Běh Javorkou256
26.4.2014Běh Javorkou233
27.4.2013Běh Javorkou248
30.4.2011Běh Javorkou280
2.5.2010Běh Javorkou298
3.5.2009Běh Javorkou311
4.5.2008Běh Javorkou294
6.5.2007Běh Javorkou255
7.5.2006Běh Javorkou320
23.4.2005Běh Javorkou305
2.5.2004Běh Javorkou82
4.5.2003Běh Javorkou291
21.4.2002Běh Javorkou298
22.4.2001Běh Javorkou260
30.4.2000Běh Javorkou 2000206
1.5.1999Běh Javorkou159
1.5.1998Javorka 98 4. ročník25
1.5.1997Javorka 97 3. ročník49
1.5.1996Javorka 96 2. ročník5

Statistika závodu Běh Javorkou

  • ročníků: 23
  • závodníků na všech ročnících: 4937

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6920
Keprtová Miloslava4820
Hübl Radek8819
Stránská Adéla9117
Vondra Vojtěch9816
Sadílek Ota4616
Horáček Michal7515
Jirásková Eva6415
Nechvíl Petr9115
Šimůnek Jan8214
Kalous Petr7714
Stránská Michaela9713
Šimůnek Jan4913
Červ Miloslav5013
Borek Viktor0412
Borková Agáta0212
Matyášová Jana6512
Razým Jan5712
Borek Petr7012
Záveský Filip9312
Bielčik Jindřich4012
Ducháček Bedřich5912
Sontáková Lenka9111
Gregora Filip0211
Smoláková Valérie9311
Čechal Jaroslav6111
Kebrle Milan7511
Frydrychová Eliška0111
Vytlačilová Lenka8411
Černá Kristýna9311
Dušková Lenka8011
Šimůnek Jan0311
Smolák Petr9411
Burešová Markéta0410
Vinduška Petr9310
Klášterecký Tomáš8110
Martincová Kristýna9310
Neruda Miroslav5610
Šafář Jaroslav5110
Smoláková Alexandra9810
Friš Jan9510
Sejkorová Lenka6310
Mannlová Jana8010
Klaclová Šárka9310
Jirásková Bára9110
Nechvílová Miroslava609
Dobšíček Pavel809
Dudek Milan919
Wendlig Miroslav539
Pilgr Luděk769

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci r. 2007 a mladší (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1381Škrabal ŠtěpánLinhartice0700:00:39-
2C1591Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:40-
3C1695Motyčka Matyášneregistrován0800:00:44-
4C11286Blaško FilipSKI Klub Česká Třebová0800:00:48-
5C11413Janeš Davidneregistrován0700:00:49-
6C11587Olexa Davidneregistrován0800:00:51-
7C121112Marhold JanChoceň0800:00:55-
8C125111Marhold DanielHorní Jelení0900:01:03-
9C12615Komrska BenediktLanškroun0800:01:07-
10C12714Komrska BartolomějLanškroun0800:01:12-
11C128123Vítek JanČeská Rybná0900:01:18-
12C12967Krušina MartinSvitavy0800:01:21-
13C134127Vojtek Jonášneregistrován0900:03:23-
Děvčata r. 2007 a mladší (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1294Lánová AnetaČeská Třebová0700:00:39-
2D14110Marholdová AnetaHorní Jelení0700:00:39-
3D1973Nováková PavlínaNymburk0700:00:47-
4D11060Ptáčková LucieBrzdy Horní Čermná0700:00:48-
5D11397Šafářová DitaČeská Třebová0800:00:48-
6D11833Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:00:55-
7D122122Vítková AdélaČeská Rybná0700:00:55-
8D124115Kynclová SofieČeská Třebová0800:00:59-
9D1306Šmídová Viktorieneregistrována0900:01:29-
10D13190Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:38-
11D132106Dejdarová TerezaRCR Bike Team Česká Třebová1000:01:53-
12D1338Bartošová VeronikaDolní Újezd1100:02:47-
Chlapci r. 05-06 (trať 0,35 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C212Boháč PankrácAC Choceň0600:01:23-
2C2366Hemelík FrantišekTJ SOKOL Jaroměř0600:01:24-
3C2537Najman FrantišekTJ Sokol Hradec Králové0600:01:26-
4C2910Kubišta OndřejTJ Dlouhá Třebová0600:01:43-
5C21056Bureš JosefČeská Třebová - Brázdov0600:01:43-
6C21744Kábrt MartinAtletika Rtyně v Podkrkonoší0600:02:19-
Děvčata r. 05-06 (trať 0,35 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2470Koldinská EliškaSokol Hradec Králové0500:01:24-
2D2685Blaško SáraSKI Klub Česká Třebová0500:01:28-
3D2717Velecká IvanaAtletika Svitavy0500:01:30-
4D2830Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:01:39-
5D21138Hylenová RomanaJUDO Česká Třebová0500:01:44-
6D2125Vacková AnetaISCAREX Česká Třebová0600:01:45-
7D21374Skalická MagdalénaLanškroun0600:01:45-
Žáci r. 03-04 (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1171Budig MatoušAtletika Polička0300:01:25107,66
2M1436Költö MatějTJ Jiskra Králiky0300:01:2997,45
3M1579Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:01:3094,89
4M1668Hemelík JindřichTJ Sokol Jaroměř0300:01:3192,88
5M1734Chlup OndřejAtletika Albrechtice0300:01:3291,77
6M1829Vebr DominikSKI klub Česká Třebová0300:01:3290,26
7M11089Frydrych BedřichAC Choceň0300:01:3584,06
8M11153Hovorka MatoušTJ Sokol Jaroměř0400:01:3682,57
9M11251Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:01:3780,91
10M11319Vencl FilipSokol Ústí nad Orlicí0300:01:3877,28
11M11518Velecký VojtěchTJ Svitavy0400:01:3975,23
12M11624Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:01:4073,15
13M11783Ronceraj RomanAtletika Albrechtice0300:01:4171,60
14M11825Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:01:4170,51
15M11926Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:01:4659,47
16M12161Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:01:4951,55
Žákyně r. 03-04 (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1231Serbousková SáraSKI KLUB Česká Třebová0400:01:29104,75
2Z1358Burešová MarkétaSKI KLUB Česká Třebová0400:01:29104,22
3Z197Tobišková KarolínaTJ Sokol Jaroměř0300:01:3591,02
4Z11421Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:01:3982,86
5Z12059Pešková EliškaBrázdov0300:01:4861,72
6Z12239Najmanová MarcelaHradec Králové0300:01:5253,43
7Z12365Chlupová LucieTJ Svitavy0400:01:5351,29
8Z12464Krušinová JanaTJ Svitavy0300:01:5449,08
9Z12562Ptáčková MarkétaBrzdy Horní Čermná0300:01:5546,51
10Z12682Skalická PavlaLanškroun0400:01:5643,81
11Z12792Škopová AdélaŠachový oddíl Horní Kocbeře0400:01:5840,81
12Z128101Šafářová AdélaČeská Třebová0400:01:5937,73
13Z1299Kubištová DenisaTJ Dlouhá Třebová0400:02:0525,11
Žáci r. 01-02 (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2150Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:03:04102,27
2M2222Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:03:05101,46
3M231Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:03:1096,27
4M244Boháč BonifácAC Choceň0100:03:1293,75
5M253Boháč ServácAC Choceň0200:03:1986,63
6M2869Navrátil JonášTJ Svitavy0100:03:2678,83
7M21084Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:03:2777,48
8M21555Hovorka VojtěchTJ Sokol Jaroměř0100:03:4262,09
9M21628Svatoš AlešSKI Klub Česká Třebová0100:03:4360,56
10M217107Beneš TomášSemanín0100:03:5151,42
11M21876Němec JanTJ Sokol Atletika Jaroměř0200:03:5250,37
12M22011Vondra JanVencl Tým Ústí nad Orlicí0200:04:0042,77
13M22193Rybka LukášČeská Třebová0200:04:0042,40
14M22354Jaroš PavelTJ Sokol atletika Jaroměř0200:04:1328,21
Žákyně r. 01-02 (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2648Pourová AlžbětaTJ Sokol Atletika Jaroměř0200:03:21103,15
2Z2741Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:03:2499,71
3Z2980Škrabalová KristýnaLinhartice0200:03:2797,14
4Z21177Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:03:3292,45
5Z21242Köhlerová AnetaTJ Dlouhá Třebová0100:03:3588,87
6Z21388Frydrychová EliškaAC Choceň0100:03:3687,70
7Z21440Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:03:3787,36
8Z21963Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:03:5470,71
9Z22243Adamská VeronikaDlouhá Třebová0100:04:0955,96
Mladší žáci r. 99-00 (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M33108Sobotka JakubTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:04:03106,18
2M3416Gregor TomášMARS Svratka0000:04:1498,12
3M3578Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:04:1795,70
4M3835Chlup TomášAtletika Albrechtice0000:04:3184,27
5M313126Petiška VojtěchTJ Sokol atletika Jaroměř0000:04:5168,59
6M31552Porubek OndřejTJ Sokol Atletika Jaroměř0000:04:5267,15
7M31946Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:05:0358,72
8M321109Souček KryštofČeská Třebová0000:05:1747,73
Mladší žákyně r. 99-00 (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3620Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:04:27105,60
2Z31047Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:3897,70
3Z311124Suchánková NikolTJ Sokol atletika Jaroměř9900:04:4096,70
4Z31245Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Podkrkonoší0000:04:4791,56
5Z31449Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:5188,48
6Z316130Hrdinová KateřinaÚstí nad Orlicí0000:04:5783,73
7Z31723Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:04:5882,98
8Z31857Cejnarová EliškaTJ Sokol atletika Jaroměř9900:05:0081,68
Starší žáci r. 97-98 (trať 2,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M42132Szkwarek GrzegorzULKS Bystrzyca Klodska9700:08:10105,10
2M43133Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:08:2599,43
3M4412Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:08:3595,46
4M4627Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:08:5985,78
5M49125Petiška OndřejTJ Sokol atletika Jaroměř9700:09:1778,46
6M41272Mužík JanAtletika Polička9800:09:2874,16
7M41432Vebr PatrikSKI klub Česká Třebová9800:09:3770,82
Starší žákyně r. 97-98 (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4175Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:04:00108,05
2Z42113Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:04:03106,33
3Z47131Pártlová DanielaAC Choceň9700:04:2885,62
4Z49128Fořtová DenisaTJ LIAZ Jablonec n/N.9800:04:3580,12
Dorostenci r. 95-96 (trať 2,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51129Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:07:47117,34
2M57134Václavek JanSKI klub Česká Třebová9600:09:1682,66
Dorostenky r. 95-96 (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z520114Čerenkova DenisaAtletika Rtyně v Pokrkonoší9600:05:13100,00
Junioři 18-19 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1338Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:22:22105,22
2MJ20105Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:23:3494,78
Juniorky 18-19 let (trať 6 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA145Hübl RadekVENCL TEAM Ústí nad Orlicí8800:18:59106,47
2MA277Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:19:13104,10
3MA334Nechvíl PetrAC Choceň9100:20:4089,43
4MA581Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:20:5087,62
5MA795Sejkora KarelAtletika Polička8800:21:2282,22
6MA863Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:21:2681,56
7MA9114Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:22:0075,76
8MA1217Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:22:1872,71
9MA1591Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:22:3270,27
10MA2280Pusz PawelULKS Bystryca Klodzka8100:23:4058,73
11MA26106Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:24:2650,90
12MA2827Kalousek JosefHC Strike Libchavy7500:24:3948,82
13MA2979Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:24:5246,51
14MA3161Bureš MartinČeská Třebová - Brázdov7400:25:0544,29
15MA3355Večeře TomášAtletika Polička9000:25:1642,55
16MA36123Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:25:3938,50
17MA3997Gregora ZdenekAtletika Albrechtice7300:25:5236,34
18MA4528Skalický MartinLanškroun7700:26:4427,59
19MA52122Kalous PetrSK Žamberk7700:28:1512,09
20MA5540Marhold LubošHorní Jelení7700:28:486,48
21MA60103Ježek OndřejTJ Sokol Ústí nad Orlicí8500:29:523,00
Muži B 40-49 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB469Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:44105,50
2MB632Fořt MartinLIAZ Jablonec6800:21:05102,23
3MB1019Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:22:0892,27
4MB1166Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:22:1391,46
5MB1643Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:22:4686,39
6MB1768Macura JanHorizont kola Novák7200:22:5684,87
7MB18104Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:23:2580,20
8MB1974Donát VáclavSokol Hylváty6500:23:3079,50
9MB2190Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:23:3678,58
10MB2330Dostálek PetrASPV Těchonín6700:23:4277,64
11MB3453Zachař JiříSruby7200:25:2661,36
12MB38118Gregora MilanAtletika Albrechtice7100:25:5057,64
13MB4320Pour JiříTJ SOKOL atletika Jaroměř7000:26:1753,38
14MB4821Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:26:4848,53
15MB58100Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:29:4021,53
Muži C 50-59 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC14116Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:22:31115,66
2MC3044Dostál LadislavMoravská Třebová5600:25:0095,42
3MC37113Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:25:4788,92
4MC4170Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:26:0886,15
5MC463Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:26:4581,04
6MC53117Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:28:3266,42
7MC69107Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:32:4332,21
Muži D 60-69 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2798Hájek FrantišekFGT Stolany4900:24:28107,55
2MD3250Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:25:13101,77
3MD4422Červ MiloslavAtletika Polička5000:26:3790,68
4MD5473Stráník AlešBlansko5000:28:4274,27
5MD6399Volf BřetislavTJ Atletika Albrechtice5200:30:3259,94
6MD6739Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:31:1554,24
7MD7692Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:36:4011,66
-MD-52Tempír FrantišekSokol Štíty49DNF-
Muži E 70 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6247Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:30:15102,92
2ME6486Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:30:4899,33
3ME65120Bielčik JindřichLichkov4000:31:0297,76
4ME66109Tomíšek JindřichObec Říkovice3900:31:0797,28
5ME7456Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:33:2482,42
6ME7872Hrubý MilanASK Blansko3800:39:4540,95
Ženy A 20-34 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3513Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:25:34105,26
2ZA4093Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:25:58102,20
3ZA4910Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:27:1492,54
4ZA5094Schauerová LenkaAtletika Polička8800:27:4089,25
5ZA5976Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:29:4673,19
6ZA68115Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:31:5556,82
7ZA7348Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:33:2345,63
Ženy B 35-44 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2478Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:24:09107,47
2ZB2531Fořtová IvetaTJ LIAZ Jablonec nad Nisou7200:24:19106,12
3ZB4782Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:26:4786,41
4ZB5141Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:28:0875,60
5ZB5689Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:29:1366,99
6ZB57102Šumberová LucieOrel Česká Třebová7200:29:2765,17
7ZB702Ducháčková JanaISCAREX Česká Třebová7100:32:4438,99
8ZB7188Horáčková PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:33:0835,76
Ženy C 45-54 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC42110Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:26:15129,16
2ZC6116Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:30:12103,42
3ZC7537Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:35:4367,42
4ZC7723Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:39:1244,73
5ZC79101Sedláčková HedvikaLanškroun6600:41:4927,73
Ženy D 55 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD7225Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:33:22124,47
2ZD8087Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:42:4075,53
Vozíčkáři (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1H019102Ordoš JakubKorunka Lanškroun9400:00:55-
2H020103Jurečková MagdaKorunka Lanškroun 00:00:55-
H1 - dívky (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1H1796Mačátová JiřinaAnenská Studánka7300:00:44-
2H1899Svobodová ZdenaAnenská Studánka7100:00:46-
3H111104Hajzlerová JanaKorunka Lanškroun6600:00:48-
4H116100Nováková IvetaAnenská Studánka 00:00:51-
5H11798Svědirohová IrenaAnenská Studánka7100:00:51-
6H123121Kopistová VěraRadost Žampach5800:00:58-
H2 - chlapci (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1H21105Bílý MilanZákladní škola speciální Lanškroun0200:00:34-
H3 - dívky (trať 0,35 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
H4 - chlapci (trať 0,35 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1H42120Macháček PetrRadost Žampach 00:01:24-
2H414117Starenko LubošRadost Žampach 00:01:45-
3H415118Mareš JaroslavRadost Žampach 00:02:06-
4H416119Kopista JosefRadost Žampach 00:02:14-
5H418116Sekot FrantišekRadost Žampach 00:02:45-
Lidový běh (trať 2,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB563Václavek JanSKI klub Česká Třebová9600:08:42-
2LB83Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:09:17-
3LB1045Kozák JanTJ Staré Město7600:09:28-
4LB1140Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:09:28-
5LB1312Boháč BonifácAC Choceň0100:09:35-
6LB1544Chlup TomášAtletika Albrechtice0000:10:01-
7LB166Kyncl TomášČeská Třebová8000:10:29-
8LB1730Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:11:38-
9LB1841Chlup OndřejAtletika Albrechtice0300:11:43-
10LB1929Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:12:26-
11LB209Boháč PankrácAC Choceň0600:12:30-
12LB2152Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:12:35-
13LB2262Nechvíl PetrAC Choceň9100:12:35-
14LB2311Boháč ServácAC Choceň0200:12:49-
15LB2437Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:12:50-
16LB2522Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:12:52-
17LB2666Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:12:53-
18LB2739Gregora ZdenekAtletika Albrechtice7300:12:53-
19LB2836Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:12:58-
20LB2965Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:12:59-
21LB3064Gregora MilanAtletika Albrechtice7100:12:59-
22LB3115Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Podkrkonoší0000:13:00-
23LB3220Čerenkova DenisaAtletika Rtyně v Pokrkonoší9600:13:36-
24LB3316Kábrtová HanaAtletika Rtyně v Podkrkonoší7800:15:29-
25LB3418Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:15:29-
26LB354Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:15:30-
27LB3647Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:17:00-
28LB375Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:17:00-
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1H21105Bílý MilanZákladní škola speciální Lanškroun0200:00:34-
1D1294Lánová AnetaČeská Třebová0700:00:39-
1C1381Škrabal ŠtěpánLinhartice0700:00:39-
2D14110Marholdová AnetaHorní Jelení0700:00:39-
2C1591Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:40-
3C1695Motyčka Matyášneregistrován0800:00:44-
1H1796Mačátová JiřinaAnenská Studánka7300:00:44-
2H1899Svobodová ZdenaAnenská Studánka7100:00:46-
3D1973Nováková PavlínaNymburk0700:00:47-
4D11060Ptáčková LucieBrzdy Horní Čermná0700:00:48-
3H111104Hajzlerová JanaKorunka Lanškroun6600:00:48-
4C11286Blaško FilipSKI Klub Česká Třebová0800:00:48-
5D11397Šafářová DitaČeská Třebová0800:00:48-
5C11413Janeš Davidneregistrován0700:00:49-
6C11587Olexa Davidneregistrován0800:00:51-
4H116100Nováková IvetaAnenská Studánka 00:00:51-
5H11798Svědirohová IrenaAnenská Studánka7100:00:51-
6D11833Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:00:55-
1H019102Ordoš JakubKorunka Lanškroun9400:00:55-
2H020103Jurečková MagdaKorunka Lanškroun 00:00:55-
7C121112Marhold JanChoceň0800:00:55-
7D122122Vítková AdélaČeská Rybná0700:00:55-
6H123121Kopistová VěraRadost Žampach5800:00:58-
8D124115Kynclová SofieČeská Třebová0800:00:59-
8C125111Marhold DanielHorní Jelení0900:01:03-
9C12615Komrska BenediktLanškroun0800:01:07-
10C12714Komrska BartolomějLanškroun0800:01:12-
11C128123Vítek JanČeská Rybná0900:01:18-
12C12967Krušina MartinSvitavy0800:01:21-
9D1306Šmídová Viktorieneregistrována0900:01:29-
10D13190Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:38-
11D132106Dejdarová TerezaRCR Bike Team Česká Třebová1000:01:53-
12D1338Bartošová VeronikaDolní Újezd1100:02:47-
13C134127Vojtek Jonášneregistrován0900:03:23-
Trať 0,45 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1171Budig MatoušAtletika Polička0300:01:25107,66
1Z1231Serbousková SáraSKI KLUB Česká Třebová0400:01:29104,75
2Z1358Burešová MarkétaSKI KLUB Česká Třebová0400:01:29104,22
2M1436Költö MatějTJ Jiskra Králiky0300:01:2997,45
3M1579Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:01:3094,89
4M1668Hemelík JindřichTJ Sokol Jaroměř0300:01:3192,88
5M1734Chlup OndřejAtletika Albrechtice0300:01:3291,77
6M1829Vebr DominikSKI klub Česká Třebová0300:01:3290,26
3Z197Tobišková KarolínaTJ Sokol Jaroměř0300:01:3591,02
7M11089Frydrych BedřichAC Choceň0300:01:3584,06
8M11153Hovorka MatoušTJ Sokol Jaroměř0400:01:3682,57
9M11251Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:01:3780,91
10M11319Vencl FilipSokol Ústí nad Orlicí0300:01:3877,28
4Z11421Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:01:3982,86
11M11518Velecký VojtěchTJ Svitavy0400:01:3975,23
12M11624Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:01:4073,15
13M11783Ronceraj RomanAtletika Albrechtice0300:01:4171,60
14M11825Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:01:4170,51
15M11926Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:01:4659,47
5Z12059Pešková EliškaBrázdov0300:01:4861,72
16M12161Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:01:4951,55
6Z12239Najmanová MarcelaHradec Králové0300:01:5253,43
7Z12365Chlupová LucieTJ Svitavy0400:01:5351,29
8Z12464Krušinová JanaTJ Svitavy0300:01:5449,08
9Z12562Ptáčková MarkétaBrzdy Horní Čermná0300:01:5546,51
10Z12682Skalická PavlaLanškroun0400:01:5643,81
11Z12792Škopová AdélaŠachový oddíl Horní Kocbeře0400:01:5840,81
12Z128101Šafářová AdélaČeská Třebová0400:01:5937,73
13Z1299Kubištová DenisaTJ Dlouhá Třebová0400:02:0525,11
Trať 0,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2150Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:03:04102,27
2M2222Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:03:05101,46
3M231Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:03:1096,27
4M244Boháč BonifácAC Choceň0100:03:1293,75
5M253Boháč ServácAC Choceň0200:03:1986,63
1Z2648Pourová AlžbětaTJ Sokol Atletika Jaroměř0200:03:21103,15
2Z2741Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:03:2499,71
6M2869Navrátil JonášTJ Svitavy0100:03:2678,83
3Z2980Škrabalová KristýnaLinhartice0200:03:2797,14
7M21084Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:03:2777,48
4Z21177Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:03:3292,45
5Z21242Köhlerová AnetaTJ Dlouhá Třebová0100:03:3588,87
6Z21388Frydrychová EliškaAC Choceň0100:03:3687,70
7Z21440Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:03:3787,36
8M21555Hovorka VojtěchTJ Sokol Jaroměř0100:03:4262,09
9M21628Svatoš AlešSKI Klub Česká Třebová0100:03:4360,56
10M217107Beneš TomášSemanín0100:03:5151,42
11M21876Němec JanTJ Sokol Atletika Jaroměř0200:03:5250,37
8Z21963Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:03:5470,71
12M22011Vondra JanVencl Tým Ústí nad Orlicí0200:04:0042,77
13M22193Rybka LukášČeská Třebová0200:04:0042,40
9Z22243Adamská VeronikaDlouhá Třebová0100:04:0955,96
14M22354Jaroš PavelTJ Sokol atletika Jaroměř0200:04:1328,21
Trať 2,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51129Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:07:47117,34
1M42132Szkwarek GrzegorzULKS Bystrzyca Klodska9700:08:10105,10
2M43133Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:08:2599,43
3M4412Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:08:3595,46
1LB563Václavek JanSKI klub Česká Třebová9600:08:42-
4M4627Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:08:5985,78
2M57134Václavek JanSKI klub Česká Třebová9600:09:1682,66
2LB83Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:09:17-
5M49125Petiška OndřejTJ Sokol atletika Jaroměř9700:09:1778,46
3LB1045Kozák JanTJ Staré Město7600:09:28-
4LB1140Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:09:28-
6M41272Mužík JanAtletika Polička9800:09:2874,16
5LB1312Boháč BonifácAC Choceň0100:09:35-
7M41432Vebr PatrikSKI klub Česká Třebová9800:09:3770,82
6LB1544Chlup TomášAtletika Albrechtice0000:10:01-
7LB166Kyncl TomášČeská Třebová8000:10:29-
8LB1730Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:11:38-
9LB1841Chlup OndřejAtletika Albrechtice0300:11:43-
10LB1929Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:12:26-
11LB209Boháč PankrácAC Choceň0600:12:30-
12LB2152Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:12:35-
13LB2262Nechvíl PetrAC Choceň9100:12:35-
14LB2311Boháč ServácAC Choceň0200:12:49-
15LB2437Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:12:50-
16LB2522Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:12:52-
17LB2666Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:12:53-
18LB2739Gregora ZdenekAtletika Albrechtice7300:12:53-
19LB2836Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:12:58-
20LB2965Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:12:59-
21LB3064Gregora MilanAtletika Albrechtice7100:12:59-
22LB3115Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Podkrkonoší0000:13:00-
23LB3220Čerenkova DenisaAtletika Rtyně v Pokrkonoší9600:13:36-
24LB3316Kábrtová HanaAtletika Rtyně v Podkrkonoší7800:15:29-
25LB3418Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:15:29-
26LB354Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:15:30-
27LB3647Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:17:00-
28LB375Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:17:00-
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA145Hübl RadekVENCL TEAM Ústí nad Orlicí8800:18:59106,47
2MA277Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:19:13104,10
3MA334Nechvíl PetrAC Choceň9100:20:4089,43
1MB469Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:44105,50
4MA581Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:20:5087,62
2MB632Fořt MartinLIAZ Jablonec6800:21:05102,23
5MA795Sejkora KarelAtletika Polička8800:21:2282,22
6MA863Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:21:2681,56
7MA9114Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:22:0075,76
3MB1019Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:22:0892,27
4MB1166Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:22:1391,46
8MA1217Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:22:1872,71
1MJ1338Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:22:22105,22
1MC14116Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:22:31115,66
9MA1591Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:22:3270,27
5MB1643Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:22:4686,39
6MB1768Macura JanHorizont kola Novák7200:22:5684,87
7MB18104Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:23:2580,20
8MB1974Donát VáclavSokol Hylváty6500:23:3079,50
2MJ20105Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:23:3494,78
9MB2190Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:23:3678,58
10MA2280Pusz PawelULKS Bystryca Klodzka8100:23:4058,73
10MB2330Dostálek PetrASPV Těchonín6700:23:4277,64
1ZB2478Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:24:09107,47
2ZB2531Fořtová IvetaTJ LIAZ Jablonec nad Nisou7200:24:19106,12
11MA26106Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:24:2650,90
1MD2798Hájek FrantišekFGT Stolany4900:24:28107,55
12MA2827Kalousek JosefHC Strike Libchavy7500:24:3948,82
13MA2979Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:24:5246,51
2MC3044Dostál LadislavMoravská Třebová5600:25:0095,42
14MA3161Bureš MartinČeská Třebová - Brázdov7400:25:0544,29
2MD3250Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:25:13101,77
15MA3355Večeře TomášAtletika Polička9000:25:1642,55
11MB3453Zachař JiříSruby7200:25:2661,36
1ZA3513Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:25:34105,26
16MA36123Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:25:3938,50
3MC37113Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:25:4788,92
12MB38118Gregora MilanAtletika Albrechtice7100:25:5057,64
17MA3997Gregora ZdenekAtletika Albrechtice7300:25:5236,34
2ZA4093Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:25:58102,20
4MC4170Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:26:0886,15
1ZC42110Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:26:15129,16
13MB4320Pour JiříTJ SOKOL atletika Jaroměř7000:26:1753,38
3MD4422Červ MiloslavAtletika Polička5000:26:3790,68
18MA4528Skalický MartinLanškroun7700:26:4427,59
5MC463Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:26:4581,04
3ZB4782Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:26:4786,41
14MB4821Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:26:4848,53
3ZA4910Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:27:1492,54
4ZA5094Schauerová LenkaAtletika Polička8800:27:4089,25
4ZB5141Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:28:0875,60
19MA52122Kalous PetrSK Žamberk7700:28:1512,09
6MC53117Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:28:3266,42
4MD5473Stráník AlešBlansko5000:28:4274,27
20MA5540Marhold LubošHorní Jelení7700:28:486,48
5ZB5689Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:29:1366,99
6ZB57102Šumberová LucieOrel Česká Třebová7200:29:2765,17
15MB58100Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:29:4021,53
5ZA5976Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:29:4673,19
21MA60103Ježek OndřejTJ Sokol Ústí nad Orlicí8500:29:523,00
2ZC6116Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:30:12103,42
1ME6247Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:30:15102,92
5MD6399Volf BřetislavTJ Atletika Albrechtice5200:30:3259,94
2ME6486Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:30:4899,33
3ME65120Bielčik JindřichLichkov4000:31:0297,76
4ME66109Tomíšek JindřichObec Říkovice3900:31:0797,28
6MD6739Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:31:1554,24
6ZA68115Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:31:5556,82
7MC69107Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:32:4332,21
7ZB702Ducháčková JanaISCAREX Česká Třebová7100:32:4438,99
8ZB7188Horáčková PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:33:0835,76
1ZD7225Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:33:22124,47
7ZA7348Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:33:2345,63
5ME7456Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:33:2482,42
3ZC7537Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:35:4367,42
7MD7692Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:36:4011,66
4ZC7723Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:39:1244,73
6ME7872Hrubý MilanASK Blansko3800:39:4540,95
5ZC79101Sedláčková HedvikaLanškroun6600:41:4927,73
2ZD8087Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:42:4075,53
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA145Hübl RadekVENCL TEAM Ústí nad Orlicí8800:18:59106,47
2MA277Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:19:13104,10
3MA334Nechvíl PetrAC Choceň9100:20:4089,43
4MB469Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:4488,75
5MA581Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:20:5087,62
6MB632Fořt MartinLIAZ Jablonec6800:21:0585,19
7MA795Sejkora KarelAtletika Polička8800:21:2282,22
8MA863Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:21:2681,56
9MA9114Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:22:0075,76
10MB1019Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:22:0874,39
11MB1166Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:22:1373,51
12MA1217Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:22:1872,71
13MJ1338Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:22:2272,06
14MC14116Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:22:3170,45
15MA1591Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:22:3270,27
16MB1643Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:22:4668,00
17MB1768Macura JanHorizont kola Novák7200:22:5666,34
18MB18104Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:23:2561,28
19MB1974Donát VáclavSokol Hylváty6500:23:3060,52
20MJ20105Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:23:3459,85
21MB2190Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:23:3659,51
22MA2280Pusz PawelULKS Bystryca Klodzka8100:23:4058,73
23MB2330Dostálek PetrASPV Těchonín6700:23:4258,49
24MA26106Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:24:2650,90
25MD2798Hájek FrantišekFGT Stolany4900:24:2850,56
26MA2827Kalousek JosefHC Strike Libchavy7500:24:3948,82
27MA2979Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:24:5246,51
28MC3044Dostál LadislavMoravská Třebová5600:25:0045,24
29MA3161Bureš MartinČeská Třebová - Brázdov7400:25:0544,29
30MD3250Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:25:1343,07
31MA3355Večeře TomášAtletika Polička9000:25:1642,55
32MB3453Zachař JiříSruby7200:25:2640,81
33MA36123Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:25:3938,50
34MC37113Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:25:4737,14
35MB38118Gregora MilanAtletika Albrechtice7100:25:5036,77
36MA3997Gregora ZdenekAtletika Albrechtice7300:25:5236,34
37MC4170Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:26:0833,70
38MB4320Pour JiříTJ SOKOL atletika Jaroměř7000:26:1732,15
39MD4422Červ MiloslavAtletika Polička5000:26:3728,69
40MA4528Skalický MartinLanškroun7700:26:4427,59
41MC463Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:26:4527,34
42MB4821Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:26:4826,87
43MA52122Kalous PetrSK Žamberk7700:28:1512,09
44MC53117Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:28:329,12
45MD5473Stráník AlešBlansko5000:28:427,43
46MA5540Marhold LubošHorní Jelení7700:28:486,48
47MB58100Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:29:403,00
48MA60103Ježek OndřejTJ Sokol Ústí nad Orlicí8500:29:523,00
49ME6247Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:30:153,00
50MD6399Volf BřetislavTJ Atletika Albrechtice5200:30:323,00
51ME6486Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:30:483,00
52ME65120Bielčik JindřichLichkov4000:31:023,00
53ME66109Tomíšek JindřichObec Říkovice3900:31:073,00
54MD6739Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:31:153,00
55MC69107Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:32:433,00
56ME7456Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:33:243,00
57MD7692Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:36:403,00
58ME7872Hrubý MilanASK Blansko3800:39:453,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2478Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:24:09104,30
2ZB2531Fořtová IvetaTJ LIAZ Jablonec nad Nisou7200:24:19102,92
3ZA3513Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:25:3492,78
4ZA4093Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:25:5889,52
5ZC42110Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:26:1587,26
6ZB4782Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:26:4782,89
7ZA4910Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:27:1479,23
8ZA5094Schauerová LenkaAtletika Polička8800:27:4075,73
9ZB5141Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:28:0871,90
10ZB5689Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:29:1363,15
11ZB57102Šumberová LucieOrel Česká Třebová7200:29:2761,30
12ZA5976Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:29:4658,65
13ZC6116Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:30:1255,21
14ZA68115Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:31:5541,23
15ZB702Ducháčková JanaISCAREX Česká Třebová7100:32:4434,69
16ZB7188Horáčková PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:33:0831,41
17ZD7225Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:33:2229,54
18ZA7348Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:33:2329,32
19ZC7537Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:35:4310,38
20ZC7723Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:39:123,00
21ZC79101Sedláčková HedvikaLanškroun6600:41:493,00
22ZD8087Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:42:403,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Mám malou prosbu. Zapomněl jsem někde v Javorce červenou slabou běžeckou bundu New Balance. Pokud jste ji někdo našel, budu rád, když mi na nějaký další závod přivezete. Díky moc. Petr Borek jampb@centrum.cz
jampb

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód