24.3.2007, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
28.3.2009 | Saucony Litomyšlská dvanáctka | 159 |
29.3.2008 | Saucony Litomyšlská dvanáctka | 140 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Mlynář Vojtěch | 98 | 3 |
Krejčí Stanislav | 63 | 3 |
Vacek Martin | 69 | 3 |
Dvořáčková Kristýna | 96 | 3 |
Mertová Michaela | 76 | 3 |
Berka Luděk | 72 | 3 |
Šebek Michal | 84 | 3 |
Sedláček František | 40 | 3 |
Chlubna Jan | 84 | 3 |
Stránský Aleš | 60 | 3 |
Horáček Michal | 75 | 3 |
Štyndl Miroslav | 57 | 3 |
Ožana Václav | 64 | 3 |
Kabrhel Tomáš | 92 | 3 |
Vorel Milan | 40 | 3 |
Čerenkova Petra | 99 | 3 |
Pavel Tomáš | 00 | 3 |
Kollertová Eva | 83 | 3 |
Krátký Josef | 65 | 3 |
Dvořáčková Lucie | 98 | 3 |
Kebrle Milan | 75 | 3 |
Paulů Blanka | 54 | 3 |
Ehrig Rudolf | 48 | 3 |
Bielčik Petr | 71 | 3 |
Klusoň Jan | 84 | 3 |
Ulich Petr | 68 | 3 |
Stránská Michaela | 97 | 3 |
Hudec Jiří | 68 | 2 |
Winter Josef | 97 | 2 |
Kábrtová Pavla | 00 | 2 |
Marhold Petr | 78 | 2 |
Hübl Radek | 88 | 2 |
Řemínek Matěj | 86 | 2 |
Myška Jiří | 73 | 2 |
Mocek Tomáš | 79 | 2 |
Civišová Anna | 95 | 2 |
Richter Vojtěch | 97 | 2 |
Navrátilová Darja | 01 | 2 |
Krátká Anna | 69 | 2 |
Ducháček Bedřich | 59 | 2 |
Marek Dalimil | 60 | 2 |
Šubert Petr | 62 | 2 |
Bláha Kamil | 72 | 2 |
Martincová Kristýna | 93 | 2 |
Šimůnková Pavla | 77 | 2 |
Král Josef | 40 | 2 |
Pozler Tomáš | 76 | 2 |
Groh Stanislav | 46 | 2 |
Kováříková Pavla | 55 | 2 |
Ducháčková Tereza | 99 | 2 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 1 | 12 | Čerenkova Petra | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:01:20 | - |
2 | Ž2 | 3 | 44 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:01:22 | - |
3 | Ž2 | 4 | 50 | Dvořáčková Lucie | AC Choceň | 98 | 00:01:24 | - |
4 | Ž2 | 10 | 40 | Svobodová Edita | Pardubice | 98 | 00:01:34 | - |
5 | Ž2 | 13 | 43 | Smoláková Dominika | BK Vysoké Mýto | 00 | 00:01:42 | - |
6 | Ž2 | 15 | 78 | Gregorová Monika | Lanškroun | 00 | 00:01:44 | - |
7 | Ž2 | 16 | 23 | Valová Eliška | TJ - Svitavy | 98 | 00:01:46 | - |
8 | Ž2 | 17 | 39 | Dvořáková Tereza | SKI Česká Třebová | 99 | 00:01:48 | - |
9 | Ž2 | 21 | 48 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 00:01:59 | - |
10 | Ž2 | 23 | 20 | Dušková Veronika | Dolní Dobrouč | 00 | 00:02:03 | - |
11 | Ž2 | 24 | 49 | Lakotová Tereza | AC Choceň | 00 | 00:02:07 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 18 | Mlynář Vojtěch | Orel Dolní Dobrouč | 98 | 00:01:20 | - |
2 | M2 | 4 | 13 | Kašpar Josef | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:01:24 | - |
3 | M2 | 6 | 66 | Martinů Jaroslav | Atletika Polička | 98 | 00:01:26 | - |
4 | M2 | 7 | 67 | Provazník Josef | Krkonoše Vrchlabí | 99 | 00:01:29 | - |
5 | M2 | 8 | 79 | Gregora Jakub | Lanškroun | 98 | 00:01:32 | - |
6 | M2 | 9 | 65 | Švanda Štěpán | Atletika Polička | 98 | 00:01:33 | - |
7 | M2 | 10 | 21 | Dušek Pavel | Orel Dolní Dobrouč | 98 | 00:01:34 | - |
8 | M2 | 12 | 64 | Mikulčák Dominik | Atletika Polička | 98 | 00:01:36 | - |
9 | M2 | 14 | 25 | Němec Martin | TJ - Svitavy | 00 | 00:01:43 | - |
10 | M2 | 18 | 24 | Janeček Petr | TJ - Svitavy | 99 | 00:01:53 | - |
11 | M2 | 19 | 26 | Žáček Jiří | TJ - Svitavy | 99 | 00:01:54 | - |
12 | M2 | 20 | 10 | Pavel Tomáš | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 00 | 00:01:57 | - |
13 | M2 | 22 | 77 | Gregora Filip | Lanškroun | 02 | 00:02:02 | - |
14 | M2 | 25 | 47 | Frydrych Bedřich | AC Choceň | 03 | 00:03:47 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 22 | Halbrštát Tomáš | AC Choceň | 96 | 00:02:48 | - |
2 | M3 | 5 | 35 | Václavek Jan | Dlouhá Třebová | 96 | 00:03:01 | - |
3 | M3 | 6 | 72 | Doskočil Jan | AC Vysoké Mýto | 97 | 00:03:04 | - |
4 | M3 | 12 | 7 | Kapusta Jiří | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 97 | 00:03:24 | - |
5 | M3 | 13 | 30 | Winter Josef | TJ - Svitavy | 97 | 00:03:32 | - |
6 | M3 | 14 | 28 | Richtr Vojtěch | TJ - Svitavy | 97 | 00:03:35 | - |
7 | M3 | 16 | 31 | Žáček Josef | TJ - Svitavy | 96 | 00:03:48 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 2 | 14 | Couralová Simona | Jiskra Vír | 96 | 00:02:56 | - |
2 | Ž3 | 3 | 80 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:02:58 | - |
3 | Ž3 | 4 | 11 | Čerenková Denisa | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 96 | 00:02:59 | - |
4 | Ž3 | 6 | 52 | Hanušová Veronika | AC Choceň | 97 | 00:03:04 | - |
5 | Ž3 | 8 | 27 | Průšová Radka | TJ - Svitavy | 96 | 00:03:07 | - |
6 | Ž3 | 9 | 76 | Lünweberová Denisa | Atletika Polička | 97 | 00:03:14 | - |
7 | Ž3 | 10 | 53 | Dvořáčková Kristýna | AC Choceň | 96 | 00:03:15 | - |
8 | Ž3 | 11 | 41 | Jiskrová Anežka | BK Vysoké Mýto | 96 | 00:03:16 | - |
9 | Ž3 | 14 | 51 | Poláková Anna | AC Choceň | 97 | 00:03:35 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 5 | 73 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:05:59 | - |
2 | ŽM | 8 | 17 | Karasová Martina | BATT Nové Město na Moravě | 94 | 00:06:08 | - |
3 | ŽM | 10 | 55 | Tesařová Hedvika | AC Choceň | 94 | 00:06:16 | - |
4 | ŽM | 13 | 32 | Hrnčířová Barbora | TJ - Svitavy | 95 | 00:06:52 | - |
- | ŽM | - | 54 | Civišová Anna | AC Choceň | 95 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 9 | Pavel Jan | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 95 | 00:05:28 | - |
2 | MM | 2 | 15 | Vondra David | Letohrad | 94 | 00:05:36 | - |
3 | MM | 3 | 46 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:05:37 | - |
4 | MM | 4 | 4 | Kukrle Michael | Triklub Loštice | 94 | 00:05:40 | - |
5 | MM | 6 | 33 | Nešpor Jiří | TJ Svitavy | 94 | 00:06:03 | - |
6 | MM | 7 | 58 | Prachař David | AC Choceň | 94 | 00:06:07 | - |
7 | MM | 9 | 56 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:06:15 | - |
8 | MM | 11 | 57 | Polák Štěpán | AC Choceň | 95 | 00:06:33 | - |
9 | MM | 12 | 68 | Komínek Jiří | Litomyšl | 94 | 00:06:38 | - |
10 | MM | 14 | 69 | Jakubec Jiří | Litomyšl | 94 | 00:07:34 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 5 | 38 | Klaclová Šárka | SKI klub Česká Třebová | 93 | 00:10:41 | - |
2 | ŽS | 6 | 37 | Martincová Kristýna | SKI klub Česká Třebová | 93 | 00:10:51 | - |
3 | ŽS | 7 | 2 | Kaniščevová Kristýna | Pilkington | 93 | 00:12:15 | - |
4 | ŽS | 8 | 45 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:12:46 | - |
- | ŽS | - | 16 | Karasová Jana | BATT Nové Město na Moravě | 92 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 59 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 00:09:35 | - |
2 | MS | 2 | 82 | Neruda Michal | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 93 | 00:09:59 | - |
3 | MS | 3 | 75 | Mohelník Petr | Atletika Polička | 92 | 00:10:12 | - |
4 | MS | 4 | 6 | Kabrhel Tomáš | DTC Litomyšl | 92 | 00:10:28 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 74 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:13:14 | - |
2 | MD | 2 | 83 | Kopecký Jan | AC Vysoké Mýto | 90 | 00:13:32 | - |
3 | MD | 3 | 60 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:13:33 | - |
4 | MD | 4 | 61 | Nikl Lukáš | AC Choceň | 91 | 00:14:09 | - |
5 | MD | 5 | 5 | Kaniščev Roman | TRI CLUB Loštice | 91 | 00:14:33 | - |
- | MD | - | 34 | Schmier Petr | Pilkington | 90 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 6 | 63 | Vlčková Zuzana | Atletika Polička | 91 | 00:15:34 | - |
2 | ŽD | 7 | 8 | Karlová Veronika | Nový Věk TT | 90 | 00:15:58 | - |
3 | ŽD | 8 | 36 | Kvasničková Petra | SKI klub Česká Třebová | 91 | 00:16:11 | - |
4 | ŽD | 9 | 81 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:16:32 | - |
5 | ŽD | 10 | 62 | Kůtová Eliška | AC Choceň | 90 | 00:19:19 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 3 | 34 | Jeníček Ondřej | Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | 00:41:51 | 118,55 |
2 | MJ | 25 | 27 | Řemínek Štěpán | AC Choceň | 89 | 00:46:14 | 99,54 |
3 | MJ | 48 | 2 | Kocurek Pavel | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 89 | 00:50:18 | 81,91 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 2 | 15 | Siegel Josef | AC Choceň | 58 | 00:41:31 | 105,11 |
2 | MB | 7 | 9 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:42:19 | 101,36 |
3 | MB | 14 | 49 | Svoboda Mojmír | Hvězda Pardubice | 66 | 00:43:59 | 93,53 |
4 | MB | 16 | 20 | Šubert Petr | Labe Tri Club Hradec Králové | 62 | 00:44:47 | 89,78 |
5 | MB | 17 | 31 | Ožana Václav | TJ Nové Město na Moravě | 64 | 00:44:57 | 88,99 |
6 | MB | 18 | 83 | Kašpárek Pavel | OMT Pardubice | 61 | 00:45:02 | 88,60 |
7 | MB | 22 | 6 | Štěpař Petr | SK OMT Pardubice | 64 | 00:45:41 | 85,55 |
8 | MB | 24 | 101 | Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 61 | 00:45:56 | 84,38 |
9 | MB | 31 | 59 | Klimeš Jiří | AC Náchod | 61 | 00:47:27 | 77,26 |
10 | MB | 34 | 57 | Vanta Josef | TC Dobruška | 62 | 00:48:14 | 73,58 |
11 | MB | 35 | 53 | Dostálek Petr | ASPV Těchonín | 67 | 00:48:32 | 72,17 |
12 | MB | 43 | 60 | Hynek Petr | SK Nové Město nad Metují | 63 | 00:49:38 | 67,01 |
13 | MB | 46 | 37 | Sedlák Jiří | Cyklokraus Přelouč | 58 | 00:50:08 | 64,66 |
14 | MB | 47 | 110 | Tomšů Petr | Mlýn Janderov | 64 | 00:50:14 | 64,19 |
15 | MB | 49 | 1 | Pavel Jan | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 67 | 00:50:20 | 63,72 |
16 | MB | 50 | 47 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 00:50:21 | 63,65 |
17 | MB | 79 | 40 | Páriš Attila | KRB Chrudim | 60 | 01:00:19 | 16,86 |
18 | MB | 82 | 70 | Krátký Josef | KP BKÚ Mělník | 65 | 01:05:45 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 36 | 72 | Štyndl Miroslav | Atletika Polička | 57 | 00:48:39 | 102,41 |
2 | MC | 39 | 78 | Bláha Milan | AF Křovice | 57 | 00:49:08 | 100,45 |
3 | MC | 44 | 80 | Šebek Jindřich | CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí | 56 | 00:49:57 | 97,13 |
4 | MC | 51 | 56 | Švec Miroslav | Sokol Potštejn | 52 | 00:50:31 | 94,83 |
5 | MC | 52 | 61 | Trejbal Karel | SKP Mladá Boleslav | 51 | 00:50:40 | 94,22 |
6 | MC | 53 | 10 | Kopecký Libor | AC Vysoké Mýto | 56 | 00:50:47 | 93,75 |
7 | MC | 64 | 98 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:54:22 | 79,20 |
8 | MC | 66 | 111 | Krajtl Svatopluk | Pardubice | 49 | 00:54:54 | 77,03 |
9 | MC | 67 | 103 | Šafář Jaroslav | NAA Ústí nad Orlicí | 51 | 00:54:57 | 76,83 |
10 | MC | 69 | 109 | Krejčí Milan | Cafe Bajer Pardubice | 53 | 00:56:18 | 71,34 |
11 | MC | 70 | 114 | Potůček Jiří | Velké Přítočno | 53 | 00:56:19 | 71,28 |
12 | MC | 76 | 108 | Bajer Milan | Cafe Bajer Pardubice | 55 | 00:58:25 | 62,75 |
13 | MC | 80 | 93 | Volf Břetislav | Lanškroun | 52 | 01:00:59 | 52,32 |
14 | MC | 83 | 88 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 01:06:19 | 30,66 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 26 | 43 | Krátký František | Viking Králiky | 43 | 00:46:27 | 119,61 |
2 | MD | 41 | 62 | Libra Jiří | Nové Město nad Metují | 37 | 00:49:26 | 159,35 |
3 | MD | 62 | 7 | Groh Stanislav | AC Vrchlabí | 46 | 00:53:27 | 92,43 |
4 | MD | 65 | 19 | Leszkow Petr | MK Hlinsko | 44 | 00:54:36 | 87,96 |
5 | MD | 68 | 95 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:56:10 | 81,88 |
6 | MD | 71 | 51 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:56:36 | 80,19 |
7 | MD | 73 | 42 | Vorel Milan | Slatiňany | 40 | 00:57:31 | 76,63 |
8 | MD | 78 | 75 | Sedláček František | Sokol Rychnov nad Kněžnou | 40 | 00:59:39 | 68,35 |
9 | MD | 84 | 12 | Král Josef | ISCAREX Česká Třebová | 40 | 01:06:43 | 40,91 |
10 | MD | 85 | 21 | Kubík Josef | Ptačina Adamov | 38 | 01:14:51 | 9,32 |
11 | MD | 87 | 77 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 01:31:09 | 40,65 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 23 | 29 | Vlčovská Marta | AC Pardubice | 76 | 00:45:52 | 111,59 |
2 | ZA | 38 | 58 | Škodová Ivana | Maratonstav Úpice | 81 | 00:48:50 | 99,41 |
3 | ZA | 42 | 5 | Johanidesová Lea | Jiskra Ústí nad Orlicí | 89 | 00:49:37 | 100,00 |
4 | ZA | 58 | 106 | Kozáková Denisa | Hvězda Pardubice | 79 | 00:51:22 | 89,00 |
5 | ZA | 59 | 32 | Klímová Ivana | Hvězda Pardubice | 87 | 00:52:06 | 85,99 |
6 | ZA | 61 | 96 | Mertová Michaela | Atletika Albrechtice | 76 | 00:52:53 | 82,77 |
7 | ZA | 74 | 63 | Kollertová Eva | JK Nové město nad Metují | 83 | 00:57:58 | 61,89 |
8 | ZA | 75 | 105 | Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:58:10 | 61,07 |
9 | ZA | 86 | 112 | Mrskočová Dana | Svítkov - Pardubice | 73 | 01:22:17 | 0,00 |
- | ZA | - | 68 | Tobišková Tereza | Sokol Potštejn | 77 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 54 | 104 | Paulů Blanka | Maratonstav Úpice | 54 | 00:50:50 | 100,00 |
2 | ZB | 63 | 8 | Krátká Anna | SKP Hvězda Pardubice | 69 | 00:54:19 | 108,35 |
3 | ZB | 72 | 99 | Ouřecká Renáta | Atletika Albrechtice | 70 | 00:56:57 | 99,06 |
4 | ZB | 77 | 92 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:58:47 | 92,59 |
5 | ZB | 81 | 16 | Siegelová Magdalena | AC Choveň | 65 | 01:01:12 | 84,06 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 22 | Halbrštát Tomáš | AC Choceň | 96 | 00:02:48 | - |
1 | Ž3 | 2 | 14 | Couralová Simona | Jiskra Vír | 96 | 00:02:56 | - |
2 | Ž3 | 3 | 80 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:02:58 | - |
3 | Ž3 | 4 | 11 | Čerenková Denisa | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 96 | 00:02:59 | - |
2 | M3 | 5 | 35 | Václavek Jan | Dlouhá Třebová | 96 | 00:03:01 | - |
4 | Ž3 | 6 | 52 | Hanušová Veronika | AC Choceň | 97 | 00:03:04 | - |
3 | M3 | 6 | 72 | Doskočil Jan | AC Vysoké Mýto | 97 | 00:03:04 | - |
5 | Ž3 | 8 | 27 | Průšová Radka | TJ - Svitavy | 96 | 00:03:07 | - |
6 | Ž3 | 9 | 76 | Lünweberová Denisa | Atletika Polička | 97 | 00:03:14 | - |
7 | Ž3 | 10 | 53 | Dvořáčková Kristýna | AC Choceň | 96 | 00:03:15 | - |
8 | Ž3 | 11 | 41 | Jiskrová Anežka | BK Vysoké Mýto | 96 | 00:03:16 | - |
4 | M3 | 12 | 7 | Kapusta Jiří | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 97 | 00:03:24 | - |
5 | M3 | 13 | 30 | Winter Josef | TJ - Svitavy | 97 | 00:03:32 | - |
6 | M3 | 14 | 28 | Richtr Vojtěch | TJ - Svitavy | 97 | 00:03:35 | - |
9 | Ž3 | 14 | 51 | Poláková Anna | AC Choceň | 97 | 00:03:35 | - |
7 | M3 | 16 | 31 | Žáček Josef | TJ - Svitavy | 96 | 00:03:48 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 9 | Pavel Jan | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 95 | 00:05:28 | - |
2 | MM | 2 | 15 | Vondra David | Letohrad | 94 | 00:05:36 | - |
3 | MM | 3 | 46 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:05:37 | - |
4 | MM | 4 | 4 | Kukrle Michael | Triklub Loštice | 94 | 00:05:40 | - |
1 | ŽM | 5 | 73 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:05:59 | - |
5 | MM | 6 | 33 | Nešpor Jiří | TJ Svitavy | 94 | 00:06:03 | - |
6 | MM | 7 | 58 | Prachař David | AC Choceň | 94 | 00:06:07 | - |
2 | ŽM | 8 | 17 | Karasová Martina | BATT Nové Město na Moravě | 94 | 00:06:08 | - |
7 | MM | 9 | 56 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:06:15 | - |
3 | ŽM | 10 | 55 | Tesařová Hedvika | AC Choceň | 94 | 00:06:16 | - |
8 | MM | 11 | 57 | Polák Štěpán | AC Choceň | 95 | 00:06:33 | - |
9 | MM | 12 | 68 | Komínek Jiří | Litomyšl | 94 | 00:06:38 | - |
4 | ŽM | 13 | 32 | Hrnčířová Barbora | TJ - Svitavy | 95 | 00:06:52 | - |
10 | MM | 14 | 69 | Jakubec Jiří | Litomyšl | 94 | 00:07:34 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 59 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 00:09:35 | - |
2 | MS | 2 | 82 | Neruda Michal | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 93 | 00:09:59 | - |
3 | MS | 3 | 75 | Mohelník Petr | Atletika Polička | 92 | 00:10:12 | - |
4 | MS | 4 | 6 | Kabrhel Tomáš | DTC Litomyšl | 92 | 00:10:28 | - |
1 | ŽS | 5 | 38 | Klaclová Šárka | SKI klub Česká Třebová | 93 | 00:10:41 | - |
2 | ŽS | 6 | 37 | Martincová Kristýna | SKI klub Česká Třebová | 93 | 00:10:51 | - |
3 | ŽS | 7 | 2 | Kaniščevová Kristýna | Pilkington | 93 | 00:12:15 | - |
4 | ŽS | 8 | 45 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:12:46 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 74 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:13:14 | - |
2 | MD | 2 | 83 | Kopecký Jan | AC Vysoké Mýto | 90 | 00:13:32 | - |
3 | MD | 3 | 60 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:13:33 | - |
4 | MD | 4 | 61 | Nikl Lukáš | AC Choceň | 91 | 00:14:09 | - |
5 | MD | 5 | 5 | Kaniščev Roman | TRI CLUB Loštice | 91 | 00:14:33 | - |
1 | ŽD | 6 | 63 | Vlčková Zuzana | Atletika Polička | 91 | 00:15:34 | - |
2 | ŽD | 7 | 8 | Karlová Veronika | Nový Věk TT | 90 | 00:15:58 | - |
3 | ŽD | 8 | 36 | Kvasničková Petra | SKI klub Česká Třebová | 91 | 00:16:11 | - |
4 | ŽD | 9 | 81 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:16:32 | - |
5 | ŽD | 10 | 62 | Kůtová Eliška | AC Choceň | 90 | 00:19:19 | - |
Organizace závodu: 95% Zvolená trasa závodu: 95% Značení závodu: 100% Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno Zpracování výsledků: 95% Ceny vítězům: Nehodnoceno Celkový dojem ze závodu: 100% Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků. | Celkové hodnocení 97% |
27.7.2024 (sobota), svátek má Věroslav
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
03.07.2024 - Fotogalerie MČR veteránů v běhu do vrchu na Trojmořský vrch.
03.07.2024 - Výsledky závodu MČR veteránů v běhu do vrchu na Trojmořský vrch.
02.07.2024 - Výsledky závodu Králický Sněžník 'beze stopy'.
19.06.2024 - Fotogalerie 4. Pekelný kilometr.
19.06.2024 - Výsledky závodu 4. Pekelný kilometr.
15.06.2024 - Fotogalerie Běh na Kozlovský kopec.
Poslední názory
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, výsledky odpovídají časům od pořadatele. Jaký je správný čas? Případně prosím probrat s pořadatelem a nás dát do kopie pohar@iscarex.cz
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, Kaplánek Dominik nesouhlasí čas běhu na 1km
10 jarních kilometrů - Výsledky zde v kategorii muži B neodpovídají tomu, co bylo vyhlášeno na místě
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
novotni