Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Saucony Litomyšlská dvanáctka

24.3.2007, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Saucony Litomyšlská dvanáctka
  • datum konání: 24.3.2007
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: DTC Litomyšl

Sociální sítě

Místo konání

Městský stadion Černá hora, Litomyšl
9.30 - 11.00 hodin

Přihlášky

od 8.00 do 9.15 hodin (dospělí do 10.30) v místě startu

Startovné

dospělí 30 Kč
mládež 15 Kč

Popis tratě

Délka: hlavní závod 12 km, ostatní méně
Ze stadionu lesoparkem směr Strakov a zpět.

Ceny pro vítěze

Věcné ceny v hodnotě: 6.000 Kč. Finanční ceny v hodnotě: 5.000 Kč.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Zdeněk Kabrhel
Polní 380
570 01 Litomyšl
tel. 603 496 057

E-mailová adresa

zdenek.kabrhel@lit.cz

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně nejmladší r. 98-99 (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2112Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:01:20-
2Ž2344Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:01:22-
3Ž2450Dvořáčková LucieAC Choceň9800:01:24-
4Ž21040Svobodová EditaPardubice9800:01:34-
5Ž21343Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:01:42-
6Ž21578Gregorová MonikaLanškroun0000:01:44-
7Ž21623Valová EliškaTJ - Svitavy9800:01:46-
8Ž21739Dvořáková TerezaSKI Česká Třebová9900:01:48-
9Ž22148Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:59-
10Ž22320Dušková VeronikaDolní Dobrouč0000:02:03-
11Ž22449Lakotová TerezaAC Choceň0000:02:07-
Žáci nejmladší r. 98-99 (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2118Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:01:20-
2M2413Kašpar JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:01:24-
3M2666Martinů JaroslavAtletika Polička9800:01:26-
4M2767Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:01:29-
5M2879Gregora JakubLanškroun9800:01:32-
6M2965Švanda ŠtěpánAtletika Polička9800:01:33-
7M21021Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč9800:01:34-
8M21264Mikulčák DominikAtletika Polička9800:01:36-
9M21425Němec MartinTJ - Svitavy0000:01:43-
10M21824Janeček PetrTJ - Svitavy9900:01:53-
11M21926Žáček JiříTJ - Svitavy9900:01:54-
12M22010Pavel TomášOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:01:57-
13M22277Gregora FilipLanškroun0200:02:02-
14M22547Frydrych BedřichAC Choceň0300:03:47-
Žáci nejmladší r. 96-97 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3122Halbrštát TomášAC Choceň9600:02:48-
2M3535Václavek JanDlouhá Třebová9600:03:01-
3M3672Doskočil JanAC Vysoké Mýto9700:03:04-
4M3127Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí9700:03:24-
5M31330Winter JosefTJ - Svitavy9700:03:32-
6M31428Richtr VojtěchTJ - Svitavy9700:03:35-
7M31631Žáček JosefTJ - Svitavy9600:03:48-
Žákyně nejmladší r. 96-97 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3214Couralová SimonaJiskra Vír9600:02:56-
2Ž3380Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:02:58-
3Ž3411Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:02:59-
4Ž3652Hanušová VeronikaAC Choceň9700:03:04-
5Ž3827Průšová RadkaTJ - Svitavy9600:03:07-
6Ž3976Lünweberová DenisaAtletika Polička9700:03:14-
7Ž31053Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:03:15-
8Ž31141Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:03:16-
9Ž31451Poláková AnnaAC Choceň9700:03:35-
Žákyně mladší r. 94-95 (trať 1,55 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM573Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:05:59-
2ŽM817Karasová MartinaBATT Nové Město na Moravě9400:06:08-
3ŽM1055Tesařová HedvikaAC Choceň9400:06:16-
4ŽM1332Hrnčířová BarboraTJ - Svitavy9500:06:52-
-ŽM-54Civišová AnnaAC Choceň95DNF-
Žáci mladší r. 94-95 (trať 1,55 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM19Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:05:28-
2MM215Vondra DavidLetohrad9400:05:36-
3MM346Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:05:37-
4MM44Kukrle MichaelTriklub Loštice9400:05:40-
5MM633Nešpor JiříTJ Svitavy9400:06:03-
6MM758Prachař DavidAC Choceň9400:06:07-
7MM956Lakota AntonínAC Choceň9500:06:15-
8MM1157Polák ŠtěpánAC Choceň9500:06:33-
9MM1268Komínek JiříLitomyšl9400:06:38-
10MM1469Jakubec JiříLitomyšl9400:07:34-
Žákyně starší r. 92-93 (trať 2,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS538Klaclová ŠárkaSKI klub Česká Třebová9300:10:41-
2ŽS637Martincová KristýnaSKI klub Česká Třebová9300:10:51-
3ŽS72Kaniščevová KristýnaPilkington9300:12:15-
4ŽS845Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:12:46-
-ŽS-16Karasová JanaBATT Nové Město na Moravě92DNF-
Žáci starší r. 92-93 (trať 2,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS159Siegel JakubAC Choceň9200:09:35-
2MS282Neruda MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:09:59-
3MS375Mohelník PetrAtletika Polička9200:10:12-
4MS46Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:10:28-
Dorostenci r. 90-91 (trať 3,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD174Večeře TomášAtletika Polička9000:13:14-
2MD283Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:13:32-
3MD360Nechvíl PetrAC Choceň9100:13:33-
4MD461Nikl LukášAC Choceň9100:14:09-
5MD55Kaniščev RomanTRI CLUB Loštice9100:14:33-
-MD-34Schmier PetrPilkington90DNF-
Dorostenky r. 90-91 (trať 3,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD663Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:15:34-
2ŽD78Karlová VeronikaNový Věk TT9000:15:58-
3ŽD836Kvasničková PetraSKI klub Česká Třebová9100:16:11-
4ŽD981Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:16:32-
5ŽD1062Kůtová EliškaAC Choceň9000:19:19-
Junioři (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ334Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8800:41:51118,55
2MJ2527Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:46:1499,54
3MJ482Kocurek PavelOrel Rtyně v Podkrkonoší8900:50:1881,91
Muži A (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA155Janeš JaromírSK OMT Pardubice7900:41:05103,12
2MA417Musil JiříMK Hlinsko7200:42:0298,56
3MA514Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:42:0598,32
4MA664Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:42:1697,44
5MA828Řemínek MatějAC Choceň8600:42:2796,57
6MA994Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:42:4894,89
7MA10102Dobšíček PavelSK Hronov8000:43:1392,89
8MA1126Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:43:2691,85
9MA1213Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:43:2891,69
10MA1339Kala MilanDTC Litomyšl7800:43:3691,05
11MA1587Pozler TomášSK OMT Pardubice7600:44:4685,46
12MA1948Bielčik PetrLichkov7100:45:0783,79
13MA2081Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:45:2882,11
14MA2197Berka MartinSK OMT Pardubice8700:45:3681,47
15MA2733Chlubna JanNové Město na Moravě8400:46:3376,92
16MA2882Kalánek PavelSebranice8300:46:3776,60
17MA2925Hejkrlík FilipHvězda SKP Pardubice7900:46:4176,28
18MA3036Novotný ZdeněkOK Lokomotiva Pardubice7200:47:1573,56
19MA3224Mocek TomášHvězda SKP Pardubice7900:47:4071,57
20MA3352Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:48:1368,93
21MA3722Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6900:48:4366,53
22MA40113Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:49:1763,82
23MA4567Klusoň VladimírDolní Újezd8600:50:0659,90
24MA553Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:51:0255,43
25MA564Novák JosefTJ Svitavy8500:51:0555,19
26MA5738Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:51:0755,03
27MA6065Klusoň JanDolní Újezd8400:52:2548,80
Muži B (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB215Siegel JosefAC Choceň5800:41:31105,11
2MB79Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:42:19101,36
3MB1449Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:43:5993,53
4MB1620Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:44:4789,78
5MB1731Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:44:5788,99
6MB1883Kašpárek PavelOMT Pardubice6100:45:0288,60
7MB226Štěpař PetrSK OMT Pardubice6400:45:4185,55
8MB24101Čechal JaroslavTS Letohrad6100:45:5684,38
9MB3159Klimeš JiříAC Náchod6100:47:2777,26
10MB3457Vanta JosefTC Dobruška6200:48:1473,58
11MB3553Dostálek PetrASPV Těchonín6700:48:3272,17
12MB4360Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:49:3867,01
13MB4637Sedlák JiříCyklokraus Přelouč5800:50:0864,66
14MB47110Tomšů PetrMlýn Janderov6400:50:1464,19
15MB491Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší6700:50:2063,72
16MB5047Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:50:2163,65
17MB7940Páriš AttilaKRB Chrudim6001:00:1916,86
18MB8270Krátký JosefKP BKÚ Mělník6501:05:450,00
Muži C (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3672Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:48:39102,41
2MC3978Bláha MilanAF Křovice5700:49:08100,45
3MC4480Šebek JindřichCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí5600:49:5797,13
4MC5156Švec MiroslavSokol Potštejn5200:50:3194,83
5MC5261Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:50:4094,22
6MC5310Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:50:4793,75
7MC6498Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:54:2279,20
8MC66111Krajtl SvatoplukPardubice4900:54:5477,03
9MC67103Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:54:5776,83
10MC69109Krejčí MilanCafe Bajer Pardubice5300:56:1871,34
11MC70114Potůček JiříVelké Přítočno5300:56:1971,28
12MC76108Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:58:2562,75
13MC8093Volf BřetislavLanškroun5201:00:5952,32
14MC8388Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:06:1930,66
Muži D (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2643Krátký FrantišekViking Králiky4300:46:27119,61
2MD4162Libra JiříNové Město nad Metují3700:49:26159,35
3MD627Groh StanislavAC Vrchlabí4600:53:2792,43
4MD6519Leszkow PetrMK Hlinsko4400:54:3687,96
5MD6895Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:56:1081,88
6MD7151Bielčik JindřichLichkov4000:56:3680,19
7MD7342Vorel MilanSlatiňany4000:57:3176,63
8MD7875Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:59:3968,35
9MD8412Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:06:4340,91
10MD8521Kubík JosefPtačina Adamov3801:14:519,32
11MD8777Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:31:0940,65
Juniorky (trať 12 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2329Vlčovská MartaAC Pardubice7600:45:52111,59
2ZA3858Škodová IvanaMaratonstav Úpice8100:48:5099,41
3ZA425Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:49:37100,00
4ZA58106Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:51:2289,00
5ZA5932Klímová IvanaHvězda Pardubice8700:52:0685,99
6ZA6196Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:52:5382,77
7ZA7463Kollertová EvaJK Nové město nad Metují8300:57:5861,89
8ZA75105Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:58:1061,07
9ZA86112Mrskočová DanaSvítkov - Pardubice7301:22:170,00
-ZA-68Tobišková TerezaSokol Potštejn77DNF-
Ženy B (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB54104Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:50:50100,00
2ZB638Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:54:19108,35
3ZB7299Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:56:5799,06
4ZB7792Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:58:4792,59
5ZB8116Siegelová MagdalenaAC Choveň6501:01:1284,06
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2118Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:01:20-
1Ž2112Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:01:20-
2Ž2344Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:01:22-
3Ž2450Dvořáčková LucieAC Choceň9800:01:24-
2M2413Kašpar JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:01:24-
3M2666Martinů JaroslavAtletika Polička9800:01:26-
4M2767Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:01:29-
5M2879Gregora JakubLanškroun9800:01:32-
6M2965Švanda ŠtěpánAtletika Polička9800:01:33-
7M21021Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč9800:01:34-
4Ž21040Svobodová EditaPardubice9800:01:34-
8M21264Mikulčák DominikAtletika Polička9800:01:36-
5Ž21343Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:01:42-
9M21425Němec MartinTJ - Svitavy0000:01:43-
6Ž21578Gregorová MonikaLanškroun0000:01:44-
7Ž21623Valová EliškaTJ - Svitavy9800:01:46-
8Ž21739Dvořáková TerezaSKI Česká Třebová9900:01:48-
10M21824Janeček PetrTJ - Svitavy9900:01:53-
11M21926Žáček JiříTJ - Svitavy9900:01:54-
12M22010Pavel TomášOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:01:57-
9Ž22148Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:59-
13M22277Gregora FilipLanškroun0200:02:02-
10Ž22320Dušková VeronikaDolní Dobrouč0000:02:03-
11Ž22449Lakotová TerezaAC Choceň0000:02:07-
14M22547Frydrych BedřichAC Choceň0300:03:47-
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3122Halbrštát TomášAC Choceň9600:02:48-
1Ž3214Couralová SimonaJiskra Vír9600:02:56-
2Ž3380Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:02:58-
3Ž3411Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:02:59-
2M3535Václavek JanDlouhá Třebová9600:03:01-
4Ž3652Hanušová VeronikaAC Choceň9700:03:04-
3M3672Doskočil JanAC Vysoké Mýto9700:03:04-
5Ž3827Průšová RadkaTJ - Svitavy9600:03:07-
6Ž3976Lünweberová DenisaAtletika Polička9700:03:14-
7Ž31053Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:03:15-
8Ž31141Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:03:16-
4M3127Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí9700:03:24-
5M31330Winter JosefTJ - Svitavy9700:03:32-
6M31428Richtr VojtěchTJ - Svitavy9700:03:35-
9Ž31451Poláková AnnaAC Choceň9700:03:35-
7M31631Žáček JosefTJ - Svitavy9600:03:48-
Trať 1,55 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM19Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:05:28-
2MM215Vondra DavidLetohrad9400:05:36-
3MM346Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:05:37-
4MM44Kukrle MichaelTriklub Loštice9400:05:40-
1ŽM573Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:05:59-
5MM633Nešpor JiříTJ Svitavy9400:06:03-
6MM758Prachař DavidAC Choceň9400:06:07-
2ŽM817Karasová MartinaBATT Nové Město na Moravě9400:06:08-
7MM956Lakota AntonínAC Choceň9500:06:15-
3ŽM1055Tesařová HedvikaAC Choceň9400:06:16-
8MM1157Polák ŠtěpánAC Choceň9500:06:33-
9MM1268Komínek JiříLitomyšl9400:06:38-
4ŽM1332Hrnčířová BarboraTJ - Svitavy9500:06:52-
10MM1469Jakubec JiříLitomyšl9400:07:34-
Trať 2,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS159Siegel JakubAC Choceň9200:09:35-
2MS282Neruda MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:09:59-
3MS375Mohelník PetrAtletika Polička9200:10:12-
4MS46Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:10:28-
1ŽS538Klaclová ŠárkaSKI klub Česká Třebová9300:10:41-
2ŽS637Martincová KristýnaSKI klub Česká Třebová9300:10:51-
3ŽS72Kaniščevová KristýnaPilkington9300:12:15-
4ŽS845Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:12:46-
Trať 3,85 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD174Večeře TomášAtletika Polička9000:13:14-
2MD283Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:13:32-
3MD360Nechvíl PetrAC Choceň9100:13:33-
4MD461Nikl LukášAC Choceň9100:14:09-
5MD55Kaniščev RomanTRI CLUB Loštice9100:14:33-
1ŽD663Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:15:34-
2ŽD78Karlová VeronikaNový Věk TT9000:15:58-
3ŽD836Kvasničková PetraSKI klub Česká Třebová9100:16:11-
4ŽD981Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:16:32-
5ŽD1062Kůtová EliškaAC Choceň9000:19:19-
Trať 12 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA155Janeš JaromírSK OMT Pardubice7900:41:05103,12
1MB215Siegel JosefAC Choceň5800:41:31105,11
1MJ334Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8800:41:51118,55
2MA417Musil JiříMK Hlinsko7200:42:0298,56
3MA514Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:42:0598,32
4MA664Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:42:1697,44
2MB79Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:42:19101,36
5MA828Řemínek MatějAC Choceň8600:42:2796,57
6MA994Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:42:4894,89
7MA10102Dobšíček PavelSK Hronov8000:43:1392,89
8MA1126Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:43:2691,85
9MA1213Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:43:2891,69
10MA1339Kala MilanDTC Litomyšl7800:43:3691,05
3MB1449Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:43:5993,53
11MA1587Pozler TomášSK OMT Pardubice7600:44:4685,46
4MB1620Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:44:4789,78
5MB1731Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:44:5788,99
6MB1883Kašpárek PavelOMT Pardubice6100:45:0288,60
12MA1948Bielčik PetrLichkov7100:45:0783,79
13MA2081Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:45:2882,11
14MA2197Berka MartinSK OMT Pardubice8700:45:3681,47
7MB226Štěpař PetrSK OMT Pardubice6400:45:4185,55
1ZA2329Vlčovská MartaAC Pardubice7600:45:52111,59
8MB24101Čechal JaroslavTS Letohrad6100:45:5684,38
2MJ2527Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:46:1499,54
1MD2643Krátký FrantišekViking Králiky4300:46:27119,61
15MA2733Chlubna JanNové Město na Moravě8400:46:3376,92
16MA2882Kalánek PavelSebranice8300:46:3776,60
17MA2925Hejkrlík FilipHvězda SKP Pardubice7900:46:4176,28
18MA3036Novotný ZdeněkOK Lokomotiva Pardubice7200:47:1573,56
9MB3159Klimeš JiříAC Náchod6100:47:2777,26
19MA3224Mocek TomášHvězda SKP Pardubice7900:47:4071,57
20MA3352Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:48:1368,93
10MB3457Vanta JosefTC Dobruška6200:48:1473,58
11MB3553Dostálek PetrASPV Těchonín6700:48:3272,17
1MC3672Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:48:39102,41
21MA3722Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6900:48:4366,53
2ZA3858Škodová IvanaMaratonstav Úpice8100:48:5099,41
2MC3978Bláha MilanAF Křovice5700:49:08100,45
22MA40113Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:49:1763,82
2MD4162Libra JiříNové Město nad Metují3700:49:26159,35
3ZA425Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:49:37100,00
12MB4360Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:49:3867,01
3MC4480Šebek JindřichCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí5600:49:5797,13
23MA4567Klusoň VladimírDolní Újezd8600:50:0659,90
13MB4637Sedlák JiříCyklokraus Přelouč5800:50:0864,66
14MB47110Tomšů PetrMlýn Janderov6400:50:1464,19
3MJ482Kocurek PavelOrel Rtyně v Podkrkonoší8900:50:1881,91
15MB491Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší6700:50:2063,72
16MB5047Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:50:2163,65
4MC5156Švec MiroslavSokol Potštejn5200:50:3194,83
5MC5261Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:50:4094,22
6MC5310Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:50:4793,75
1ZB54104Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:50:50100,00
24MA553Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:51:0255,43
25MA564Novák JosefTJ Svitavy8500:51:0555,19
26MA5738Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:51:0755,03
4ZA58106Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:51:2289,00
5ZA5932Klímová IvanaHvězda Pardubice8700:52:0685,99
27MA6065Klusoň JanDolní Újezd8400:52:2548,80
6ZA6196Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:52:5382,77
3MD627Groh StanislavAC Vrchlabí4600:53:2792,43
2ZB638Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:54:19108,35
7MC6498Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:54:2279,20
4MD6519Leszkow PetrMK Hlinsko4400:54:3687,96
8MC66111Krajtl SvatoplukPardubice4900:54:5477,03
9MC67103Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:54:5776,83
5MD6895Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:56:1081,88
10MC69109Krejčí MilanCafe Bajer Pardubice5300:56:1871,34
11MC70114Potůček JiříVelké Přítočno5300:56:1971,28
6MD7151Bielčik JindřichLichkov4000:56:3680,19
3ZB7299Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:56:5799,06
7MD7342Vorel MilanSlatiňany4000:57:3176,63
7ZA7463Kollertová EvaJK Nové město nad Metují8300:57:5861,89
8ZA75105Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:58:1061,07
12MC76108Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:58:2562,75
4ZB7792Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:58:4792,59
8MD7875Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:59:3968,35
17MB7940Páriš AttilaKRB Chrudim6001:00:1916,86
13MC8093Volf BřetislavLanškroun5201:00:5952,32
5ZB8116Siegelová MagdalenaAC Choveň6501:01:1284,06
18MB8270Krátký JosefKP BKÚ Mělník6501:05:450,00
14MC8388Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:06:1930,66
9MD8412Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:06:4340,91
10MD8521Kubík JosefPtačina Adamov3801:14:519,32
9ZA86112Mrskočová DanaSvítkov - Pardubice7301:22:170,00
11MD8777Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:31:0940,65

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 95%
Zvolená trasa závodu: 95%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: 95%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
97%

Názory na závod

super, jen jsem čekal víc terénu proti silniic
novotni
Vydařený závod, velmi dobré zázemí i teplá sprcha po závodě. Silniční provoz je riziko. Děkuji za výsledkovou listinu, kterou jsem dostal po závodě.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód