Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Saucony Litomyšlská dvanáctka

28.3.2009, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Saucony Litomyšlská dvanáctka
  • datum konání: 28.3.2009
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Litomyšl, Městský stad. Černá hora
9:30 - 11:00 hodin

Přihlášky

8:00 - 9:15 hodin (hlavní závod do 10:15 hodin)

Startovné

dospělí 30 Kč
mládež 10 Kč

Popis tratě

asfalt a zpevněné cesty v lesoparku
délka 400 m - 12 km

Ceny pro vítěze

finanční v hodnotě 6.000 Kč
věcné v hodnotě 8.000 Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

DTC Litomyšl
Polní 380
570 01 Litomyšl
tel. 603 496 057

E-mailová adresa

zdenek.kabrhel@lit.cz

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně nejmladší II r. 2000 a mladší (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž21238Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:01:22102,41
2Ž23220Mifková MichaelaTJ - Svitavy0000:01:23100,00
3Ž24206Kábrtová PavlaAtletika Rtyně0000:01:2497,59
4Ž25224Navrátilová DarjaAtletika Svitavy0100:01:2692,77
5Ž27267Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:01:2887,95
6Ž29253Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:01:2985,54
7Ž213250Hanušová MartinaAC Choceň0100:01:3473,49
8Ž216227Klusáková KateřinaTJ - Svitavy0100:01:4644,58
9Ž217239Stříhavková EliškaAC Choceň0200:01:5327,71
10Ž218235Schmidtová NicolaSK Pašerák Písařov0000:01:5425,30
11Ž219231Trofimová MichaelaSK Pašerák Písařov0000:02:0010,84
12Ž222234Krobotová PavlaSK Pašerák Písařov0000:02:160,00
Žáci nejmladší II r. 2000 a mladší (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21247Sokol TomášISCAREX Česká Třebová0000:01:22108,56
2M26218Pešl FrantišekTJ Svitavy0100:01:2796,89
3M27237Gregora JanAtletika Albrechtice0000:01:2894,55
4M29212Urban MatyášTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0000:01:2992,22
4M29240Stříhavka JindřichAC Choceň0000:01:2992,22
4M29254Gregora FilipLanškroun0200:01:2992,22
7M214209Pavel TomášAtletika Rtyně0000:01:3675,88
8M215271Zeman DominikLitomyšl0000:01:4554,86
9M220245Šeda RomanAC Choceň0200:02:081,17
10M221255Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:02:140,00
Žákyně nejmladší I r. 98-99 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž31210Čerenkova PetraAtletika Rtyně9900:02:50110,76
2Ž34229Dvořáčková LucieAC Choceň9800:03:0396,29
3Ž35236Svobodová EditaPardubice9800:03:0692,95
4Ž39243Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:03:1978,48
5Ž312217Jansová LucieTJ Svitavy9900:03:2275,14
6Ž313221Hanzlová EliškaTJ - Svitavy9900:03:2571,80
7Ž315244Šedová KristýnaAC Choceň9800:03:3560,67
8Ž316230Drážná HelenaSK Pašerák Písařov9800:03:3659,55
9Ž317225Koukalová NatálieTJ - Svitavy9900:03:4252,88
10Ž318213Možiešíková SabinaSK - M - Vraclav9900:03:4747,31
11Ž319258Kalivodová LindaLitomyšl9900:03:5340,63
Žáci nejmladší I r. 98-99 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31257Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:02:50108,99
2M33252Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:02:58100,00
3M35214Rajnet MatějDolní Dobrouč hasiči9900:03:0691,01
4M37223Kučera MartinTJ - Svitavy9900:03:1185,39
5M38215Rajnet RudolfDolní Dobrouč hasiči9900:03:1679,78
6M39259Hejtmánek VladimírAtletika Polička9900:03:1976,40
7M311233Schmidt DanielSK Pašerák Písařov9900:03:2174,16
8M314232Zbránek DavidSK Pašerák Písařov9900:03:2965,17
Žákyně mladší r. 96-97 (trať 1,55 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM1256Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:05:43103,44
2ŽM2248Poláčková PavlínaTri Klub Loštice9600:05:49100,00
3ŽM5222Průšová RadkaTJ - Svitavy9600:05:5596,56
4ŽM6251Hanušová VeronikaAC Choceň9700:05:5894,84
5ŽM7203Couralová SimonaBATT Nové Město na Moravě9600:05:5994,27
6ŽM8208Čerenková DenisaAtletika Rtyně9600:06:1982,81
7ŽM9269Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:06:2778,22
8ŽM10228Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:06:5164,47
Žáci mladší r. 96-97 (trať 1,55 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM3260Le Viet MilanAtletika Polička9600:05:50113,33
2MM4265Komora DavidHradec Králové9600:05:54111,20
3MM11226Richter VojtěchTJ Svitavy9700:07:0175,47
Žákyně starší r. 94-95 (trať 2,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS8261Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:10:57123,07
2ŽS11246Civišová AnnaAC Choceň9500:12:5790,75
3ŽS12205Krátká HanaLanškroun9500:13:1486,18
4ŽS13262Bártová KristýnaAtletika Choceň9500:13:2383,75
Žáci starší r. 94-95 (trať 2,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1202Vondra DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:09:18106,70
2MS2241Zenkl AdamAC Vysoké Mýto9500:09:4697,00
3MS3207Pavel JanTJ Lokomotiva Trutnov9500:09:4896,30
4MS4268Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:10:0989,03
5MS5242Voleský KryštofAC Vysoké Mýto9500:10:1686,61
6MS6216Červený JakubTJ Lokomotiva Trutnov9500:10:1985,57
7MS7263Sion LiborAtletika Polička9400:10:3978,64
8MS9201Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:11:0071,36
9MS10272Komínek JiříCyklo Stratílek Litomyšl9400:11:1865,13
Dorostenky r. 92-93 (trať 3,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD4266Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:18:51102,96
2ŽD5264Valenová AdélaAtletika Polička9300:19:2597,04
Dorostenci r. 92-93 (trať 3,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1204Janů JanBATT Klub Nové Město na Moravě9300:14:20101,92
2MD2249Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:14:25100,77
3MD3270Siegel JakubAC Choceň9200:14:4097,31
Junioři 18-19 let (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2664Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:50:48-
2MJ3297Nechvíl PetrAC Choceň9100:51:43-
-MJ-81Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí91DNF-
-MJ-78Dudek MilanNový Věk TT Trusnov91DNF-
Muži A 20-39 let (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA121Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:43:58-
2MA29Řemínek MatějAC Choceň8600:44:44-
3MA338Musil JiříMK Hlinsko7200:45:12-
4MA4123Pozler TomášOMT Pardubice7600:45:40-
5MA531Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:46:03-
6MA6117Bogdał RomanMiedzygorze7900:46:11-
7MA848Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:46:26-
8MA12106Sejkora KarelAtletika Polička8800:47:53-
9MA14119Bogdał PawełMiedzygorze7600:48:33-
10MA16118Bogdał LukaszMiedzygorze8200:49:10-
11MA17116Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:49:18-
12MA22115Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:50:25-
13MA2357Chlubna JanAO Nové Město na Moravě8400:50:26-
14MA2782Bielčik PetrLichkov7100:50:57-
15MA2883Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:51:03-
16MA2955Barvínek LadislavČeská Třebová7700:51:22-
17MA3065Klusoň JanDolní Újezd8400:51:26-
18MA3534Jadrný LubomírFort SMC Ústí nad Orlicí7300:52:06-
19MA3713Hanuš MartinAC Choceň7000:52:50-
20MA4072Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:54:22-
21MA4442Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:55:02-
22MA453Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:55:16-
23MA49127Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:56:28-
24MA5199Bláha KamilAB SPED Pardubice7200:57:10-
25MA5560Marhold LubošChoceň7700:58:13-
26MA5795Marhold PetrChoceň7800:58:44-
-MA-20Uchytil MilanHvězda SKP Pardubice74DNF-
-MA-15Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová82DNF-
-MA-120Pusz PawelBystryca Klodzka81DNF-
Muži B 40-49 let (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB7111Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:46:13-
2MB917Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:46:46-
3MB1051Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:47:12-
4MB11110Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:47:48-
5MB1577Hudec JiříTJ Svitavy6800:48:58-
6MB18121Kašpárek PavelOMT Pardubice6100:49:24-
7MB2039Rautenkranc MiroslavSK Triatlon Vysoké Mýto6400:50:17-
8MB2447Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:50:37-
9MB25104Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:50:40-
10MB3125Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:51:33-
11MB3358Zelinger MichalLanškroun6900:51:44-
12MB3480Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:52:00-
13MB39102Klimeš JiříAC Náchod6100:53:28-
14MB462Pavel JanAtletika Rtyně6700:55:22-
15MB481Krátký LubošLanškroun6200:55:58-
16MB5027Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:57:04-
17MB538Voleský JiříDžbánov6900:57:33-
18MB6816Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:04:05-
19MB78113Krátký JosefKP BKÚ Mělník6501:14:45-
-MB-33Marek DalimilISCAREX Česká Třebová60DNF-
Muži C 50-59 let (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1912Filip LubošAC Choceň5900:49:28-
2MC3694Krupička MiroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5300:52:16-
3MC3875Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:53:00-
4MC41114Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:54:35-
5MC437Drážný LadislavSK Pašerák Písařov5900:54:49-
6MC5249Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:57:12-
7MC6029Sadílek VáclavAlbrechtice5000:59:31-
8MC6119Pospíchal JaromírTJ Sokol Nížkov5901:00:27-
9MC63126Červ MiloslavAtletika Polička5001:00:57-
10MC7561Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5601:08:13-
-MC-22Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová54DNF-
Muži D 60 let a starší (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD54103Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:58:09-
2MD5688Leszkow PetrMK Hlinsko4400:58:20-
3MD5832Vodička JanMK Radslavice4500:58:55-
4MD66112Marek JiříOrel Vysoké Mýto4301:02:36-
5MD6770Chocholouš DaliborDubina Pardubice4601:03:16-
6MD6926Krumer MiroslavTJ Ostrov4901:04:38-
7MD7092Bielčik JindřichLichkov4001:04:43-
8MD7193Vorel MilanSlatiňany4001:04:44-
9MD74101Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:05:57-
10MD7796Tučný JanMK Pardubice4701:12:21-
11MD8068Tuček JosefMK Pardubice4401:26:49-
12MD8156Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:40:55-
Juniorky 18-19 let (trať 12 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A 20-34 let (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1352Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:48:32-
2ZA6210Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8401:00:46-
3ZA65124Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:02:33-
4ZA7214Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:05:21-
5ZA73109Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:05:44-
Ženy B 35 let a starší (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2137Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:50:18-
2ZB424Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:54:44-
3ZB47125Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:55:48-
4ZB5962Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:59:01-
5ZB6453Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5501:01:42-
6ZB7643Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:11:21-
7ZB7998Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:14:52-
-ZB-59Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová58DNF-
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž21238Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:01:22102,41
1M21247Sokol TomášISCAREX Česká Třebová0000:01:22108,56
2Ž23220Mifková MichaelaTJ - Svitavy0000:01:23100,00
3Ž24206Kábrtová PavlaAtletika Rtyně0000:01:2497,59
4Ž25224Navrátilová DarjaAtletika Svitavy0100:01:2692,77
2M26218Pešl FrantišekTJ Svitavy0100:01:2796,89
5Ž27267Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:01:2887,95
3M27237Gregora JanAtletika Albrechtice0000:01:2894,55
4M29254Gregora FilipLanškroun0200:01:2992,22
6Ž29253Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:01:2985,54
4M29240Stříhavka JindřichAC Choceň0000:01:2992,22
4M29212Urban MatyášTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0000:01:2992,22
7Ž213250Hanušová MartinaAC Choceň0100:01:3473,49
7M214209Pavel TomášAtletika Rtyně0000:01:3675,88
8M215271Zeman DominikLitomyšl0000:01:4554,86
8Ž216227Klusáková KateřinaTJ - Svitavy0100:01:4644,58
9Ž217239Stříhavková EliškaAC Choceň0200:01:5327,71
10Ž218235Schmidtová NicolaSK Pašerák Písařov0000:01:5425,30
11Ž219231Trofimová MichaelaSK Pašerák Písařov0000:02:0010,84
9M220245Šeda RomanAC Choceň0200:02:081,17
10M221255Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:02:140,00
12Ž222234Krobotová PavlaSK Pašerák Písařov0000:02:160,00
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31257Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:02:50108,99
1Ž31210Čerenkova PetraAtletika Rtyně9900:02:50110,76
2M33252Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:02:58100,00
2Ž34229Dvořáčková LucieAC Choceň9800:03:0396,29
3M35214Rajnet MatějDolní Dobrouč hasiči9900:03:0691,01
3Ž35236Svobodová EditaPardubice9800:03:0692,95
4M37223Kučera MartinTJ - Svitavy9900:03:1185,39
5M38215Rajnet RudolfDolní Dobrouč hasiči9900:03:1679,78
6M39259Hejtmánek VladimírAtletika Polička9900:03:1976,40
4Ž39243Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:03:1978,48
7M311233Schmidt DanielSK Pašerák Písařov9900:03:2174,16
5Ž312217Jansová LucieTJ Svitavy9900:03:2275,14
6Ž313221Hanzlová EliškaTJ - Svitavy9900:03:2571,80
8M314232Zbránek DavidSK Pašerák Písařov9900:03:2965,17
7Ž315244Šedová KristýnaAC Choceň9800:03:3560,67
8Ž316230Drážná HelenaSK Pašerák Písařov9800:03:3659,55
9Ž317225Koukalová NatálieTJ - Svitavy9900:03:4252,88
10Ž318213Možiešíková SabinaSK - M - Vraclav9900:03:4747,31
11Ž319258Kalivodová LindaLitomyšl9900:03:5340,63
Trať 1,55 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM1256Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:05:43103,44
2ŽM2248Poláčková PavlínaTri Klub Loštice9600:05:49100,00
1MM3260Le Viet MilanAtletika Polička9600:05:50113,33
2MM4265Komora DavidHradec Králové9600:05:54111,20
3ŽM5222Průšová RadkaTJ - Svitavy9600:05:5596,56
4ŽM6251Hanušová VeronikaAC Choceň9700:05:5894,84
5ŽM7203Couralová SimonaBATT Nové Město na Moravě9600:05:5994,27
6ŽM8208Čerenková DenisaAtletika Rtyně9600:06:1982,81
7ŽM9269Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:06:2778,22
8ŽM10228Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:06:5164,47
3MM11226Richter VojtěchTJ Svitavy9700:07:0175,47
Trať 2,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1202Vondra DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:09:18106,70
2MS2241Zenkl AdamAC Vysoké Mýto9500:09:4697,00
3MS3207Pavel JanTJ Lokomotiva Trutnov9500:09:4896,30
4MS4268Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:10:0989,03
5MS5242Voleský KryštofAC Vysoké Mýto9500:10:1686,61
6MS6216Červený JakubTJ Lokomotiva Trutnov9500:10:1985,57
7MS7263Sion LiborAtletika Polička9400:10:3978,64
1ŽS8261Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:10:57123,07
8MS9201Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:11:0071,36
9MS10272Komínek JiříCyklo Stratílek Litomyšl9400:11:1865,13
2ŽS11246Civišová AnnaAC Choceň9500:12:5790,75
3ŽS12205Krátká HanaLanškroun9500:13:1486,18
4ŽS13262Bártová KristýnaAtletika Choceň9500:13:2383,75
Trať 3,85 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1204Janů JanBATT Klub Nové Město na Moravě9300:14:20101,92
2MD2249Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:14:25100,77
3MD3270Siegel JakubAC Choceň9200:14:4097,31
1ŽD4266Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:18:51102,96
2ŽD5264Valenová AdélaAtletika Polička9300:19:2597,04
Trať 12 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA121Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:43:58-
2MA29Řemínek MatějAC Choceň8600:44:44-
3MA338Musil JiříMK Hlinsko7200:45:12-
4MA4123Pozler TomášOMT Pardubice7600:45:40-
5MA531Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:46:03-
6MA6117Bogdał RomanMiedzygorze7900:46:11-
1MB7111Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:46:13-
7MA848Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:46:26-
2MB917Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:46:46-
3MB1051Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:47:12-
4MB11110Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:47:48-
8MA12106Sejkora KarelAtletika Polička8800:47:53-
1ZA1352Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:48:32-
9MA14119Bogdał PawełMiedzygorze7600:48:33-
5MB1577Hudec JiříTJ Svitavy6800:48:58-
10MA16118Bogdał LukaszMiedzygorze8200:49:10-
11MA17116Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:49:18-
6MB18121Kašpárek PavelOMT Pardubice6100:49:24-
1MC1912Filip LubošAC Choceň5900:49:28-
7MB2039Rautenkranc MiroslavSK Triatlon Vysoké Mýto6400:50:17-
1ZB2137Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:50:18-
12MA22115Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:50:25-
13MA2357Chlubna JanAO Nové Město na Moravě8400:50:26-
8MB2447Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:50:37-
9MB25104Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:50:40-
1MJ2664Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:50:48-
14MA2782Bielčik PetrLichkov7100:50:57-
15MA2883Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:51:03-
16MA2955Barvínek LadislavČeská Třebová7700:51:22-
17MA3065Klusoň JanDolní Újezd8400:51:26-
10MB3125Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:51:33-
2MJ3297Nechvíl PetrAC Choceň9100:51:43-
11MB3358Zelinger MichalLanškroun6900:51:44-
12MB3480Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:52:00-
18MA3534Jadrný LubomírFort SMC Ústí nad Orlicí7300:52:06-
2MC3694Krupička MiroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5300:52:16-
19MA3713Hanuš MartinAC Choceň7000:52:50-
3MC3875Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:53:00-
13MB39102Klimeš JiříAC Náchod6100:53:28-
20MA4072Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:54:22-
4MC41114Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:54:35-
2ZB424Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:54:44-
5MC437Drážný LadislavSK Pašerák Písařov5900:54:49-
21MA4442Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:55:02-
22MA453Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:55:16-
14MB462Pavel JanAtletika Rtyně6700:55:22-
3ZB47125Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:55:48-
15MB481Krátký LubošLanškroun6200:55:58-
23MA49127Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:56:28-
16MB5027Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:57:04-
24MA5199Bláha KamilAB SPED Pardubice7200:57:10-
6MC5249Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:57:12-
17MB538Voleský JiříDžbánov6900:57:33-
1MD54103Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:58:09-
25MA5560Marhold LubošChoceň7700:58:13-
2MD5688Leszkow PetrMK Hlinsko4400:58:20-
26MA5795Marhold PetrChoceň7800:58:44-
3MD5832Vodička JanMK Radslavice4500:58:55-
4ZB5962Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:59:01-
7MC6029Sadílek VáclavAlbrechtice5000:59:31-
8MC6119Pospíchal JaromírTJ Sokol Nížkov5901:00:27-
2ZA6210Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8401:00:46-
9MC63126Červ MiloslavAtletika Polička5001:00:57-
5ZB6453Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5501:01:42-
3ZA65124Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:02:33-
4MD66112Marek JiříOrel Vysoké Mýto4301:02:36-
5MD6770Chocholouš DaliborDubina Pardubice4601:03:16-
18MB6816Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:04:05-
6MD6926Krumer MiroslavTJ Ostrov4901:04:38-
7MD7092Bielčik JindřichLichkov4001:04:43-
8MD7193Vorel MilanSlatiňany4001:04:44-
4ZA7214Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:05:21-
5ZA73109Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:05:44-
9MD74101Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:05:57-
10MC7561Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5601:08:13-
6ZB7643Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:11:21-
10MD7796Tučný JanMK Pardubice4701:12:21-
19MB78113Krátký JosefKP BKÚ Mělník6501:14:45-
7ZB7998Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:14:52-
11MD8068Tuček JosefMK Pardubice4401:26:49-
12MD8156Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:40:55-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 85%
Zvolená trasa závodu: 95%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 80%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
90%

Názory na závod

Pekne pocasi, pekna trat, pekny zavod :)
bahen

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód