Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Saucony Litomyšlská dvanáctka

29.3.2008, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Saucony Litomyšlská dvanáctka
  • datum konání: 29.3.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: DTC Litomyšl

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně nejmladší II 9 let a mladší (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž21217Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:01:21114,50
2Ž23232Navrátilová DarjaTJ - Svitavy0100:01:26103,05
3Ž26248Kábrtová PavlaOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:01:3582,44
4Ž27233Hegrová KláraTJ - Svitavy0000:01:3973,28
5Ž210231Koutná MichaelaTJ - Svitavy0000:01:4657,25
6Ž211243Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:4754,96
7Ž212220Stříhavková EliškaAC Choceň0200:01:4852,67
8Ž216242Lakotová TerezaAC Choceň0000:01:5927,48
9Ž221222Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:02:0318,32
Žáci nejmladší II 9 let a mladší (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M22224Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:01:25105,34
2M24204Mikyska TomášSK Žamberk0000:01:2898,47
3M25205Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:01:2996,18
4M28221Stříhavka JindřichAC Choceň0000:01:4070,99
5M29226Navrátil JonášTJ - Svitavy0100:01:4461,83
6M213249Pavel TomášOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:01:4950,38
7M214206Plíva MichalOREL Dolní Dobrouč0000:01:5536,64
8M215235Macků VojtěchTJ - Svitavy0100:01:5634,35
9M216236Pešl FrantišekTJ Svitavy0100:01:5927,48
9M216237Vlach JosefTJ - Svitavy0000:01:5927,48
11M219234Zeman OndřejTJ - Svitavy0200:02:0122,90
12M220210Rybka LukášČeská Třebová0200:02:0221,76
13M222223Borek ViktorHorní Čermná0400:03:100,00
-M2-218Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová03DNF-
Žáci nejmladší I 10-11 let (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31207Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:02:51105,68
2M34203Vondra VojtěchČeská Třebová9800:02:54102,27
3M35244Doskočil JanAC Vysoké Mýto9700:03:0392,05
4M37240Čížek FilipTJ - Svitavy9700:03:0886,36
5M38213Procházka JanŠtěpánov nad Svratkou9700:03:0985,23
6M310241Beznoska JanTK Čermná nad Orlicí9700:03:2072,73
7M311239Winter JosefTJ - Svitavy9700:03:2567,05
8M313238Richter VojtěchTJ - Svitavy9700:03:3259,09
Žákyně nejmladší I 10-11 let (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž32251Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:02:52104,55
2Ž33247Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:02:53103,41
3Ž35252Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:0392,05
4Ž39228Soldánová BeátaTJ Svitavy9700:03:1380,68
5Ž312202Dvořáčková LucieAC Choceň9800:03:2764,77
6Ž314216Pártlová DanielaAC Choceň9700:03:3456,82
7Ž315209Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč9700:03:3753,41
8Ž316208Jakubcová AdélaOrel Dolní Dobrouč9800:03:4247,73
9Ž317230Konejlová IvaTJ - Svitavy9700:03:4346,59
10Ž318229Vlachová VeronikaTJ - Svitavy9800:03:5335,23
Žákyně mladší 12-13 let (trať 1,55 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM2215Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:06:46112,47
2ŽM3227Navrátilová AnežkaTJ - Svitavy9500:07:4087,53
Žáci mladší 12-13 let (trať 1,55 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM1212Friš JanSKI Klub Česká Třebová9500:05:55100,00
Žákyně starší 14-15 let (trať 2,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS2245Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:12:02100,28
2ŽS3246Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:12:0499,72
Žáci starší 14-15 let (trať 2,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1253Teplý PatrikAtletika Polička9400:11:55101,94
2MS4254Teplý BorisAtletika Polička9400:12:0998,06
Dorostenci 16-17 let (trať 3,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1201Kaniščev RomanTRI CLUB Loštice9100:14:14108,52
2MD2225Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:14:5998,43
3MD3214Záleský MilanFort SMC Ústí nad Orlicí9200:15:2393,05
Dorostenky 16-17 let (trať 3,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD4250Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:17:16100,00
Junioři 18-19 let (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ5513Procházka Tomᚊtěpánov nad Svratkou8900:58:41-
2MJ6231Pechanec PavelJavorní 809001:00:43-
3MJ76118Krpelán OndřejKráliky9001:05:30-
4MJ77103Matějka PetrISCAREX Česká Třebová8901:07:14-
Muži A 20-39 let (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA183Janeš JaromírSK OMT Pardubice7900:42:57-
2MA288Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:43:03-
3MA3106Blaha TomášAK Kroměříž7600:43:35-
4MA421Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:43:45-
5MA532Chmelík JosefAtletika Polička7300:44:54-
6MA655Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:45:18-
7MA865Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:46:01-
8MA926Chlubna JanNové Město na Moravě8400:46:07-
9MA1078Berka MartinSK OMT Pardubice8700:46:28-
10MA1217Tomášek LukášEKOL team8800:47:00-
11MA1343Štěrba ZbyněkLokomotiva Pardubice8300:47:09-
12MA1529Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:47:59-
13MA1647Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:48:03-
14MA1859Bielčik PetrLichkov7100:49:06-
15MA2042Janů PřemyslTri Club Dobruška8000:49:35-
16MA2196Šutera JosefAtletika Polička7900:49:40-
17MA2480Pocsai SándorČertík kunčina7000:50:50-
18MA25102Mocek TomášHvězda SKP Pardubice7900:51:24-
19MA2610Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:51:27-
20MA31111Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:53:10-
21MA3234Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6900:53:21-
22MA3351Klusoň JanDolní Újezd8400:53:35-
23MA3714Hotař JiříMoravská Třebová7300:54:22-
24MA3893Chlup JiříTJ Rychnov7000:54:27-
25MA41114Janů MarekGymnázium Holice7600:54:30-
26MA4320Bláha KamilAB SPED Pardubice7200:55:02-
27MA44110David PavelCyklomax Hradec Králové7200:55:25-
28MA4653Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:55:53-
29MA5098Juza StanislavPomezí7200:57:26-
30MA5649Marhold LubošChoceň7700:58:56-
31MA5797Krištof PetrAtletika Polička7500:59:03-
32MA5928Žák TomášAC Pardubice8500:59:43-
33MA606Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:00:22-
34MA6362Marhold PetrChoceň7801:00:57-
35MA717Borek PetrHorní Čermná7001:03:43-
-MA-33Myška JiříISCAREX Česká Třebová73DNF-
Muži B 40-49 let (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB768Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:46:00-
2MB1138Krejčí JaromírSKI Pastviny6600:46:46-
3MB1425Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:47:27-
4MB17104Hudec JiříTJ Svitavy6800:49:03-
5MB3458Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:53:48-
6MB3560Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:53:54-
7MB36109Tomšů PetrMlýn Janderov6400:54:06-
8MB4852Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:56:39-
9MB5212Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:58:06-
10MB5399Jeníček PavelHorolezecký Klub Ústí nad Orlicí5900:58:14-
11MB589Pospíchal JaromírSokol Nížkov5900:59:20-
12MB81101Krátký JosefKP BKÚ Mělník6501:12:22-
13MB8467Páriš AttilaKRB Chrudim6001:16:10-
-MB-56Stránský AlešISCAREX Česká Třebová60DNF-
Muži C 50-59 let (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2739Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:51:32-
2MC2972Bříza VladimírKRB Chrudim5100:52:12-
3MC3094Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:53:04-
4MC3827Švec MiroslavSokol Potštejn5200:54:27-
5MC4564Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:55:48-
6MC5448Šofr ZdeněkPardubice5600:58:15-
7MC68113Krejčí MilanCafe Bajer Pardubice5301:02:14-
8MC78112Bajer MiloslavCafe Bajer Pardubice5501:07:45-
Muži D 60 let a starší (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2895Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:52:03-
2MD4957Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:57:07-
3MD6592Marek JiříOrel Vysoké Mýto4301:01:45-
4MD67117Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:02:01-
5MD6916Tučný JanMK Pardubice4701:03:14-
6MD7075Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:03:42-
7MD724Groh StanislavAC Vrchlabí4601:04:35-
8MD731Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:05:06-
9MD7970Vorel MilanSlatiňany4001:08:11-
10MD8215Linhart MilošAC Náchod4401:12:27-
11MD8361Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:15:46-
Juniorky 18-19 let (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ852Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9001:21:31-
Ženy A 20-34 let (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1937Vlčovská MartaOK Lokomotiva Pardubice7600:49:11-
2ZA2282Jiroušková JanaDTC Litomyšl7900:50:32-
3ZA23116Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:50:49-
4ZA4281Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:54:38-
5ZA5119Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:57:51-
6ZA643Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:01:09-
7ZA66121Nováková LuciePardubice7501:02:00-
8ZA75115Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:05:08-
9ZA80120Vavrušková IlonaPardubice8101:11:20-
Ženy B 35 let a starší (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB405Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:54:28-
2ZB47119Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:56:21-
3ZB6022Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5501:00:22-
4ZB7477Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7001:05:07-
5ZB868Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:21:40-
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž21217Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:01:21114,50
1M22224Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:01:25105,34
2Ž23232Navrátilová DarjaTJ - Svitavy0100:01:26103,05
2M24204Mikyska TomášSK Žamberk0000:01:2898,47
3M25205Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:01:2996,18
3Ž26248Kábrtová PavlaOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:01:3582,44
4Ž27233Hegrová KláraTJ - Svitavy0000:01:3973,28
4M28221Stříhavka JindřichAC Choceň0000:01:4070,99
5M29226Navrátil JonášTJ - Svitavy0100:01:4461,83
5Ž210231Koutná MichaelaTJ - Svitavy0000:01:4657,25
6Ž211243Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:4754,96
7Ž212220Stříhavková EliškaAC Choceň0200:01:4852,67
6M213249Pavel TomášOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:01:4950,38
7M214206Plíva MichalOREL Dolní Dobrouč0000:01:5536,64
8M215235Macků VojtěchTJ - Svitavy0100:01:5634,35
8Ž216242Lakotová TerezaAC Choceň0000:01:5927,48
9M216237Vlach JosefTJ - Svitavy0000:01:5927,48
9M216236Pešl FrantišekTJ Svitavy0100:01:5927,48
11M219234Zeman OndřejTJ - Svitavy0200:02:0122,90
12M220210Rybka LukášČeská Třebová0200:02:0221,76
9Ž221222Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:02:0318,32
13M222223Borek ViktorHorní Čermná0400:03:100,00
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31207Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:02:51105,68
1Ž32251Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:02:52104,55
2Ž33247Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:02:53103,41
2M34203Vondra VojtěchČeská Třebová9800:02:54102,27
3Ž35252Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:0392,05
3M35244Doskočil JanAC Vysoké Mýto9700:03:0392,05
4M37240Čížek FilipTJ - Svitavy9700:03:0886,36
5M38213Procházka JanŠtěpánov nad Svratkou9700:03:0985,23
4Ž39228Soldánová BeátaTJ Svitavy9700:03:1380,68
6M310241Beznoska JanTK Čermná nad Orlicí9700:03:2072,73
7M311239Winter JosefTJ - Svitavy9700:03:2567,05
5Ž312202Dvořáčková LucieAC Choceň9800:03:2764,77
8M313238Richter VojtěchTJ - Svitavy9700:03:3259,09
6Ž314216Pártlová DanielaAC Choceň9700:03:3456,82
7Ž315209Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč9700:03:3753,41
8Ž316208Jakubcová AdélaOrel Dolní Dobrouč9800:03:4247,73
9Ž317230Konejlová IvaTJ - Svitavy9700:03:4346,59
10Ž318229Vlachová VeronikaTJ - Svitavy9800:03:5335,23
Trať 1,55 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM1212Friš JanSKI Klub Česká Třebová9500:05:55100,00
1ŽM2215Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:06:46112,47
2ŽM3227Navrátilová AnežkaTJ - Svitavy9500:07:4087,53
Trať 2,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1253Teplý PatrikAtletika Polička9400:11:55101,94
1ŽS2245Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:12:02100,28
2ŽS3246Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:12:0499,72
2MS4254Teplý BorisAtletika Polička9400:12:0998,06
Trať 3,85 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1201Kaniščev RomanTRI CLUB Loštice9100:14:14108,52
2MD2225Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:14:5998,43
3MD3214Záleský MilanFort SMC Ústí nad Orlicí9200:15:2393,05
1ŽD4250Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:17:16100,00
Trať 12 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA183Janeš JaromírSK OMT Pardubice7900:42:57-
2MA288Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:43:03-
3MA3106Blaha TomášAK Kroměříž7600:43:35-
4MA421Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:43:45-
5MA532Chmelík JosefAtletika Polička7300:44:54-
6MA655Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:45:18-
1MB768Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:46:00-
7MA865Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:46:01-
8MA926Chlubna JanNové Město na Moravě8400:46:07-
9MA1078Berka MartinSK OMT Pardubice8700:46:28-
2MB1138Krejčí JaromírSKI Pastviny6600:46:46-
10MA1217Tomášek LukášEKOL team8800:47:00-
11MA1343Štěrba ZbyněkLokomotiva Pardubice8300:47:09-
3MB1425Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:47:27-
12MA1529Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:47:59-
13MA1647Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:48:03-
4MB17104Hudec JiříTJ Svitavy6800:49:03-
14MA1859Bielčik PetrLichkov7100:49:06-
1ZA1937Vlčovská MartaOK Lokomotiva Pardubice7600:49:11-
15MA2042Janů PřemyslTri Club Dobruška8000:49:35-
16MA2196Šutera JosefAtletika Polička7900:49:40-
2ZA2282Jiroušková JanaDTC Litomyšl7900:50:32-
3ZA23116Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:50:49-
17MA2480Pocsai SándorČertík kunčina7000:50:50-
18MA25102Mocek TomášHvězda SKP Pardubice7900:51:24-
19MA2610Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:51:27-
1MC2739Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:51:32-
1MD2895Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:52:03-
2MC2972Bříza VladimírKRB Chrudim5100:52:12-
3MC3094Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:53:04-
20MA31111Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:53:10-
21MA3234Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6900:53:21-
22MA3351Klusoň JanDolní Újezd8400:53:35-
5MB3458Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:53:48-
6MB3560Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:53:54-
7MB36109Tomšů PetrMlýn Janderov6400:54:06-
23MA3714Hotař JiříMoravská Třebová7300:54:22-
24MA3893Chlup JiříTJ Rychnov7000:54:27-
4MC3827Švec MiroslavSokol Potštejn5200:54:27-
1ZB405Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:54:28-
25MA41114Janů MarekGymnázium Holice7600:54:30-
4ZA4281Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:54:38-
26MA4320Bláha KamilAB SPED Pardubice7200:55:02-
27MA44110David PavelCyklomax Hradec Králové7200:55:25-
5MC4564Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:55:48-
28MA4653Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:55:53-
2ZB47119Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:56:21-
8MB4852Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:56:39-
2MD4957Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:57:07-
29MA5098Juza StanislavPomezí7200:57:26-
5ZA5119Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:57:51-
9MB5212Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:58:06-
10MB5399Jeníček PavelHorolezecký Klub Ústí nad Orlicí5900:58:14-
6MC5448Šofr ZdeněkPardubice5600:58:15-
1MJ5513Procházka Tomᚊtěpánov nad Svratkou8900:58:41-
30MA5649Marhold LubošChoceň7700:58:56-
31MA5797Krištof PetrAtletika Polička7500:59:03-
11MB589Pospíchal JaromírSokol Nížkov5900:59:20-
32MA5928Žák TomášAC Pardubice8500:59:43-
3ZB6022Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5501:00:22-
33MA606Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:00:22-
2MJ6231Pechanec PavelJavorní 809001:00:43-
34MA6362Marhold PetrChoceň7801:00:57-
6ZA643Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:01:09-
3MD6592Marek JiříOrel Vysoké Mýto4301:01:45-
7ZA66121Nováková LuciePardubice7501:02:00-
4MD67117Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:02:01-
7MC68113Krejčí MilanCafe Bajer Pardubice5301:02:14-
5MD6916Tučný JanMK Pardubice4701:03:14-
6MD7075Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:03:42-
35MA717Borek PetrHorní Čermná7001:03:43-
7MD724Groh StanislavAC Vrchlabí4601:04:35-
8MD731Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:05:06-
4ZB7477Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7001:05:07-
8ZA75115Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:05:08-
3MJ76118Krpelán OndřejKráliky9001:05:30-
4MJ77103Matějka PetrISCAREX Česká Třebová8901:07:14-
8MC78112Bajer MiloslavCafe Bajer Pardubice5501:07:45-
9MD7970Vorel MilanSlatiňany4001:08:11-
9ZA80120Vavrušková IlonaPardubice8101:11:20-
12MB81101Krátký JosefKP BKÚ Mělník6501:12:22-
10MD8215Linhart MilošAC Náchod4401:12:27-
11MD8361Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:15:46-
13MB8467Páriš AttilaKRB Chrudim6001:16:10-
1ŽJ852Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9001:21:31-
5ZB868Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:21:40-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 77%
Zvolená trasa závodu: 66%
Značení závodu: 74%
Vyhlášení výsledků: 71%
Zpracování výsledků: 85%
Ceny vítězům: 70%
Celkový dojem ze závodu: 74%

Závod hodnotilo celkem 10 návštěvníků.
Celkové hodnocení
74%

Názory na závod

Velmi dobrý
Ping77
Litomyšl nás překvapila opět novou tratí, tentokrát okruhovou s využitím lesoparku Černá Hora. Nevím jestli mám právo posuzovat tuto trať, protože jsem absolvoval pouze jeden okruh a pak musel kvůli bolesti v noze odstoupit, ale přesto si dovolím svůj názor publikovat a doufám, že se přidají i ostatní běžci. Myslím si, že běžet po silnici až do Janova a zpět, většinou v silném větru, při dnešním silničním provozu a navíc profilově na obrátku do kopce a pak zase zpět dlouhým klesáním není dobrým řešením. Pokud je možnost běhat v přírodě, běhejme v ní. K tomu by měl lesopark sloužit. Cesty jsou upraveny, podklad vyhovující, trochu bláta přírodě odpustíme, dešti se nakonec poručit nedá. Mně se tento okruh líbí více, dal bych mu do budoucna přednost. V Litomyšli mají velkou výhodu v zázemí krásného stadionu a když přijde pár diváků, mají možnost závodníky vidět i v průběhu závodu. A to si myslím, že je taky pozitivní. (PS: Zdeněk Kabrhel mi před závodem říkal, že tu trať změnil kvůli mně. Tak jsem mu to musel trochu pochválit :) )
ales.stransky
Souhlasím s Alešem,tato trať už by měla být stálá i pro další ročníky.Je to změna k lepšímu!
vacekma
Litomyšlská 12 byla celkově dobrá ale jak už vice lidi - běžcu v šatně řeklo...jednalo se o cross a ne o silniční běh jak puvodně dřívejšší roky se běhalo! je to škoda pač silnice je silnice! jinak v celku to bylo dobre ale kdo přijiždí na zavody s tim že jede na silniční běh ..potom zjisti vlastně že je tam pouze jen 1 km po silnicích.Přeji ale všem pěkný den
pohodar.poec
Taky si myslim, ze je tato trat zatim nejlepsi a nechal bych ji.
bahen
Litomyšl byla závodem, který preferuji. Silnice i terén mi vyhovovali. Naopak o některých lidí, kteří terén nazývali nevítanou, já bych uvítal celou cestu lesem ;) Každé kolo mi pomohlo vyhodnotit situaci v závodě... Podle mě velmi povedená trať.
MatejkaPetan
Jel jsem na silniční běh a tak mě změna na kros překvapila. Mám radši terén a okruhy. Při probíhání do dalšího kola mohl komentátor uvést průběžné pořadí v kategoriích.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód