Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Ve stopě Líšnické patnáctky

22.10.2006, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Ve stopě Líšnické patnáctky
  • datum konání: 22.10.2006
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SOKOL Líšnice

Sociální sítě

Místo konání

Líšnice - sokolovna
10.00 - 11.25 hodin

Přihlášky

8.30 - 9.30 (dospělí do 10.15) hodin v místě startu

Startovné

dospělí 30 Kč
žactvo 20 Kč

Popis tratě

Délka: muži 8 km, ostatní méně
Závod vede po lesních a polních cestách, zčásti po asfaltu.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice přespolního běhu Ve stopě Líšnické patnáctky

Kontakt:
Pavel Bečka
Líšnice 202
561 84
tel.: 603 28 15 24

E-mailová adresa

pavelbecka@seznam.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně r. 99 a mladší (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1411Molíková ZuzanaSKI Skuhrov nad Bělou9900:02:00-
2Ž166Faltusová KateřinaSpartak Letohrad9900:02:07-
3Ž1714Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:02:08-
4Ž182Snítilová ZuzanaSpartak Letohrad9900:02:09-
5Ž11112Štefková JitkaSKI Skuhrov9900:02:14-
6Ž11313Hamerská MichaelaSKI Skuhrov9900:02:15-
7Ž1148Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:02:16-
8Ž1163Adamcová DominikaSpartak Letohrad9900:02:19-
9Ž1184Smejkalová AndreaSpartak Letohrad9900:02:22-
10Ž12010Frydrychová KateřinaSKI Skuhrov nad Bělou0000:02:23-
11Ž1211Poláková NatálieFenix Ski team Jeseník0000:02:24-
12Ž1245Mrklovská DanaSpartak Letohrad0000:02:29-
13Ž1269Frydrychová EliškaAC Choceň0100:02:35-
Žáci r. 99 a mladší (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11462Mikyska TomášSK Žamberk0000:01:53-
2M12451Martinec OndřejJiskra Králíky9900:01:58-
3M13453Kristl FrantišekOrel Dolní Dobrouč9900:01:59-
4M15452Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:02:01-
5M19455Pecháček ŠimonSKI klub Česká Třebová0000:02:12-
6M110464Nosek VáclavSKI Skuhrov nad Bělou9900:02:13-
7M111456Černý JanŽamberk9900:02:14-
8M115461Strnad AdamSpartak Letohrad0000:02:18-
9M117465Nosek TomášSKI Skuhrov nad Bělou9900:02:21-
10M118459Moravec JakubSpartak Letohrad9900:02:22-
11M122454Metelka OndřejHradec Králové0100:02:26-
12M123463Stejskal LukášSOKOL Líšnice0000:02:28-
13M125457Kánský PetrTJ Spartak OEZ Letohrad0000:02:34-
14M127458Krčmář JanSpartak Letohrad0200:02:40-
15M128460Moravec JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:03:42-
Žákyně r. 97-98 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž211Stránská MichaelaSKI Klub Česká Třebová9700:03:29-
2Ž236Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:03:32-
3Ž255Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:38-
4Ž273Novotná DoraSpartak Letohrad9700:03:42-
5Ž2134Kopecká SimonaSpartak Letohrad9700:04:11-
6Ž2182Faltusová SimonaSpartak Letohrad9800:04:23-
7Ž2197Koclířová AdélaSpartak Letohrad9800:04:28-
Žáci r. 97-98 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M22475Chmelíček JordanSpartak Letohrad9700:03:31-
2M24471Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:03:36-
3M26474Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí9700:03:41-
4M28473Svatoš JanSKI Česká Třebová9800:03:48-
5M29472Polák DanielFenix Ski team Jeseník9800:03:51-
6M210477Suchomel TomášSpartak Letohrad9700:03:56-
7M211480Roušavý VojtěchSKI Skuhrov9800:04:05-
7M211476Strnad TomášSpartak Letohrad9700:04:05-
9M213479Valenta AdamBiatlon Letohrad9800:04:11-
10M215481Tancer PetrSokol Přisnotice9700:04:12-
11M216482Suchodol MikulášSpartak Letohrad9800:04:16-
12M217478Lauterbach DavidSK Žamberk9800:04:18-
Žáci mladší r. 95-96 (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31510Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:03:28-
2M32500Friš JanSKI klub Česká Třebová9500:03:32-
3M33506Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:03:38-
4M36504Holubář BartolomějSpartak Letohrad9600:03:45-
5M37505Procházka JakubSpartak Letohrad9600:03:50-
6M38509Polák ŠtěpánAC Choceň9500:03:51-
7M310507Lakota AntonínAC Choceň9500:03:56-
8M311511Cimr TomášSpartak Letohrad9600:04:00-
9M312498Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:04:01-
10M314501Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:04:02-
11M315502Faltus VáclavSpartak Letohrad9500:04:05-
12M318503Bárnet MiroslavSpartak Letohrad9600:04:14-
13M321508Frydrych JakubAC Choceň9500:04:23-
14M322499Valena VojtěchAtletika Polička9600:04:24-
15M323496Illichman OndřejTJ Jiskra Králíky9600:04:28-
16M324512Štefek MartinSKI Skuhrov9600:04:36-
17M326497Illichman PetrTJ Jiskra Králíky9600:04:42-
Žákyně mladší r. 95-96 (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3417Vodehnalová MartinaSpartak Letohrad9500:03:42-
2Ž3521Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:03:44-
3Ž3925Tancerová KateřinaSokol Přísnotice9500:03:54-
4Ž31219Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:04:01-
5Ž31518Fáberová ZuzanaSpartak OEZ Letohrad9600:04:05-
6Ž31722Rýznarová MichaelaSKI Skuhrov9600:04:13-
7Ž31923Holíková KristýnaSKI Skuhrov9600:04:16-
8Ž32020Aulichová KateřinaSokol Kameničná9500:04:19-
9Ž32516Pecháčková NatálieSKI klub Česká Třebová9500:04:37-
10Ž32724Hamerská DagmarSKI Skuhrov9600:04:55-
Žáci starší r. 93-94 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM152Neruda MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:10:28-
2MM246Píč KarelSKI Skuhrov nad Bělou9300:10:43-
3MM350Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:10:49-
4MM449Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:10:58-
5MM548Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:11:06-
6MM644Remeš PetrSKI Skuhrov nad Bělou9400:11:12-
7MM845Šabata JosefSKI Skuhrov nad Bělou9300:11:37-
8MM947Maixner LeošSKI Skuhrov nad Bělou9300:11:41-
9MM1041Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:11:42-
10MM1442Halanič DanielTJ Jiskra Králíky9400:12:51-
11MM1553Haniš PavelTK Choceň9300:12:57-
12MM1643Martinec TomášSKI Skuhrov nad Bělou9400:13:01-
13MM1851Stejskal FilipSK Žamberk9400:16:08-
Dorostenky mladší r. 91-92 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS738Bílá TerezaSKI klub Česká Třebová9200:11:15-
2ŽS1139Kvasničková PetraSKI klub Česká Třebová9100:11:45-
3ŽS1240Satoriová MartinaTJ Spartak OEZ Letohrad9200:12:06-
4ŽS1341Vávrová MarkétaTJ Spartak OEZ Letohrad9200:12:35-
5ŽS1742Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:13:31-
Dorostenci mladší r. 91-92 (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS252Vávra VlastimilKB OEZ Letohrad9100:16:10-
2MS350Siegel JakubAC Choceň9200:16:16-
3MS447Schejbal OldřichSKI Skuhrov nad Bělou9100:16:33-
4MS549Nechvíl PetrAC Choceň9100:16:38-
5MS656Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:16:43-
6MS754Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:16:59-
7MS851Morkes MichalKB OEZ Letohrad9100:17:36-
8MS1255Exler LiborSK Žamberk9200:18:23-
9MS1453Vlček JanTJ Spartak OEZ Letohrad9100:18:35-
10MS1643Felgr DanielAC Choceň9200:18:41-
11MS1745Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:19:00-
12MS1846Stempel AdamSKI Skuhrov nad Bělou9200:19:04-
13MS2557Hanuš PetrTK Choceň9200:21:19-
Dorostenci starší r. 89-90 (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD198Kristejn LukášKB OEZ Letohrad8900:19:40-
2MD2100Večeře TomášAtletika Polička9000:19:59-
3MD495Exler OndřejSpartak OEZ Letohrad9000:20:16-
4MD797Poláček AntonínKB OEZ Letohrad8900:21:07-
5MD1299Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:22:04-
6MD1490Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:22:10-
7MD2696Novotný JanTJ Spartak OEZ Letohrad9000:24:02-
Dorostenky starší r. 89-90 (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD1367Henclová RadkaNové Město nad Metují9000:18:2497,06
2ŽD2194Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:20:0378,86
3ŽD2293Levá NikolaKB OEZ Letohrad9000:20:2874,26
4ŽD2491Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:20:5868,75
5ŽD2992Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:23:2042,65
Junioři (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ564Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8800:32:16107,60
2MJ1277Sejkora KarelAtletika Polička8800:34:4992,40
Muži A (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA169Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:31:23102,07
2MA273Kuba MilošKB Nové Město na Moravě6700:31:4699,65
3MA362Dobšíček PavelSK Hronov8000:31:5998,28
4MA474Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:32:0797,44
5MA675Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:32:5192,82
6MA776Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:32:5592,40
7MA885Řemínek MatějAC Choceň8600:33:3088,72
8MA958Fajfr FrantišekFort SMC Ústí nad Orlicí7200:33:4287,46
9MA1070Mařík JiříMP Žamberk7200:34:0185,46
10MA1160Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:34:3881,57
11MA1361Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:34:5679,68
12MA1465Strnad TomášSK Žamberk6900:36:0072,95
13MA1566Suchodol JosefSokol Žamberk6700:38:2757,50
14MA1671Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší6700:39:0353,71
15MA1772Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:39:0453,61
16MA1863Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:39:2651,30
17MA1959Adamec JosefATC INOB Ústí nad Orlicí8100:39:2751,29
Muži B (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB385Siegel JosefAC Choceň5800:20:03104,44
2MB562Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:20:3399,57
3MB684Čechal JaroslavTS Letohrad6100:20:5595,99
4MB861Svoboda PetrMAX TRI Liberec6000:21:1792,41
5MB983Kaška ZdeňekLíšnice6400:21:4388,19
6MB1782Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:22:4777,78
7MB1977Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:22:5676,32
8MB2176Novotný LuděkSK Žamberk6200:23:0275,35
9MB2289Tarant LadislavTragéd Team Líšnice6000:23:0375,18
10MB2378Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:23:0774,53
11MB2479Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:23:1473,39
12MB2580Sedlák JiříPřelouč5800:23:1673,07
13MB2881Neruda MilanHorolezci Česká Třebová6600:24:1263,97
14MB2986Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:24:1663,32
15MB3087Roháček VladimírSMC Fort Ústí nad Orlicí5800:24:5956,33
16MB3188Nágl MarekFort SMC Ústí nad Orlicí6800:25:28-
Muži C (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC983Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:21:43101,88
2MC1199Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:21:5799,75
3MC1392Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:22:0698,38
4MC1490Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:22:1097,77
5MC1682Skalický JiříSokol Žamberk5000:22:3494,12
6MC1898Černý VladimírAtletika Albrechtice5200:22:5091,69
7MC2089Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:23:0190,02
8MC2791Stuchlík ZdeněkARECO Hradec Králové5000:24:0979,68
9MC3481Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:28:0344,10
10MC3693Velechovský JiříSAZS Králíky5500:30:1623,87
Muži D (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3294Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:26:16106,59
2MD3384Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:26:39103,76
3MD3596Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:28:3489,65
4MD3797Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:31:4865,84
5MD3895Kalousek JanSK Žamberk4100:32:5857,25
Juniorky (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ1170Klímová IvanaBATT Nové Město na Moravě8700:18:1898,16
2ŽJ1974Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:19:0789,15
Ženy A (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA167Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:15:56125,97
2ZA966Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:17:42104,78
3ZA1073Bečková LucieAtletika Albrechtice8100:18:12101,21
4ZA2378Pokorová JaroslavaPim Praha7200:20:4872,82
5ZA2771Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:22:0558,80
Ženy B (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1569Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:18:40112,81
2ZB2072Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:19:32104,12
3ZB2668Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:21:3883,06
4ZB2875Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:22:2575,21
Ženy C (trať 4 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11462Mikyska TomášSK Žamberk0000:01:53-
2M12451Martinec OndřejJiskra Králíky9900:01:58-
3M13453Kristl FrantišekOrel Dolní Dobrouč9900:01:59-
1Ž1411Molíková ZuzanaSKI Skuhrov nad Bělou9900:02:00-
4M15452Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:02:01-
2Ž166Faltusová KateřinaSpartak Letohrad9900:02:07-
3Ž1714Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:02:08-
4Ž182Snítilová ZuzanaSpartak Letohrad9900:02:09-
5M19455Pecháček ŠimonSKI klub Česká Třebová0000:02:12-
6M110464Nosek VáclavSKI Skuhrov nad Bělou9900:02:13-
7M111456Černý JanŽamberk9900:02:14-
5Ž11112Štefková JitkaSKI Skuhrov9900:02:14-
6Ž11313Hamerská MichaelaSKI Skuhrov9900:02:15-
7Ž1148Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:02:16-
8M115461Strnad AdamSpartak Letohrad0000:02:18-
8Ž1163Adamcová DominikaSpartak Letohrad9900:02:19-
9M117465Nosek TomášSKI Skuhrov nad Bělou9900:02:21-
9Ž1184Smejkalová AndreaSpartak Letohrad9900:02:22-
10M118459Moravec JakubSpartak Letohrad9900:02:22-
10Ž12010Frydrychová KateřinaSKI Skuhrov nad Bělou0000:02:23-
11Ž1211Poláková NatálieFenix Ski team Jeseník0000:02:24-
11M122454Metelka OndřejHradec Králové0100:02:26-
12M123463Stejskal LukášSOKOL Líšnice0000:02:28-
12Ž1245Mrklovská DanaSpartak Letohrad0000:02:29-
13M125457Kánský PetrTJ Spartak OEZ Letohrad0000:02:34-
13Ž1269Frydrychová EliškaAC Choceň0100:02:35-
14M127458Krčmář JanSpartak Letohrad0200:02:40-
15M128460Moravec JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:03:42-
Trať 4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA167Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:15:56125,97
1MS252Vávra VlastimilKB OEZ Letohrad9100:16:10-
2MS350Siegel JakubAC Choceň9200:16:16-
3MS447Schejbal OldřichSKI Skuhrov nad Bělou9100:16:33-
4MS549Nechvíl PetrAC Choceň9100:16:38-
5MS656Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:16:43-
6MS754Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:16:59-
7MS851Morkes MichalKB OEZ Letohrad9100:17:36-
2ZA966Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:17:42104,78
3ZA1073Bečková LucieAtletika Albrechtice8100:18:12101,21
1ŽJ1170Klímová IvanaBATT Nové Město na Moravě8700:18:1898,16
8MS1255Exler LiborSK Žamberk9200:18:23-
1ŽD1367Henclová RadkaNové Město nad Metují9000:18:2497,06
9MS1453Vlček JanTJ Spartak OEZ Letohrad9100:18:35-
1ZB1569Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:18:40112,81
10MS1643Felgr DanielAC Choceň9200:18:41-
11MS1745Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:19:00-
12MS1846Stempel AdamSKI Skuhrov nad Bělou9200:19:04-
2ŽJ1974Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:19:0789,15
2ZB2072Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:19:32104,12
2ŽD2194Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:20:0378,86
3ŽD2293Levá NikolaKB OEZ Letohrad9000:20:2874,26
4ZA2378Pokorová JaroslavaPim Praha7200:20:4872,82
4ŽD2491Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:20:5868,75
13MS2557Hanuš PetrTK Choceň9200:21:19-
3ZB2668Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:21:3883,06
5ZA2771Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:22:0558,80
4ZB2875Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:22:2575,21
5ŽD2992Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:23:2042,65
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD198Kristejn LukášKB OEZ Letohrad8900:19:40-
2MD2100Večeře TomášAtletika Polička9000:19:59-
1MB385Siegel JosefAC Choceň5800:20:03104,44
3MD495Exler OndřejSpartak OEZ Letohrad9000:20:16-
2MB562Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:20:3399,57
3MB684Čechal JaroslavTS Letohrad6100:20:5595,99
4MD797Poláček AntonínKB OEZ Letohrad8900:21:07-
4MB861Svoboda PetrMAX TRI Liberec6000:21:1792,41
1MC983Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:21:43101,88
5MB983Kaška ZdeňekLíšnice6400:21:4388,19
2MC1199Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:21:5799,75
5MD1299Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:22:04-
3MC1392Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:22:0698,38
6MD1490Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:22:10-
4MC1490Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:22:1097,77
5MC1682Skalický JiříSokol Žamberk5000:22:3494,12
6MB1782Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:22:4777,78
6MC1898Černý VladimírAtletika Albrechtice5200:22:5091,69
7MB1977Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:22:5676,32
7MC2089Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:23:0190,02
8MB2176Novotný LuděkSK Žamberk6200:23:0275,35
9MB2289Tarant LadislavTragéd Team Líšnice6000:23:0375,18
10MB2378Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:23:0774,53
11MB2479Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:23:1473,39
12MB2580Sedlák JiříPřelouč5800:23:1673,07
7MD2696Novotný JanTJ Spartak OEZ Letohrad9000:24:02-
8MC2791Stuchlík ZdeněkARECO Hradec Králové5000:24:0979,68
13MB2881Neruda MilanHorolezci Česká Třebová6600:24:1263,97
14MB2986Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:24:1663,32
15MB3087Roháček VladimírSMC Fort Ústí nad Orlicí5800:24:5956,33
16MB3188Nágl MarekFort SMC Ústí nad Orlicí6800:25:28-
1MD3294Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:26:16106,59
2MD3384Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:26:39103,76
9MC3481Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:28:0344,10
3MD3596Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:28:3489,65
10MC3693Velechovský JiříSAZS Králíky5500:30:1623,87
4MD3797Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:31:4865,84
5MD3895Kalousek JanSK Žamberk4100:32:5857,25
Trať 8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA169Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:31:23102,07
2MA273Kuba MilošKB Nové Město na Moravě6700:31:4699,65
3MA362Dobšíček PavelSK Hronov8000:31:5998,28
4MA474Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:32:0797,44
1MJ564Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8800:32:16107,60
5MA675Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:32:5192,82
6MA776Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:32:5592,40
7MA885Řemínek MatějAC Choceň8600:33:3088,72
8MA958Fajfr FrantišekFort SMC Ústí nad Orlicí7200:33:4287,46
9MA1070Mařík JiříMP Žamberk7200:34:0185,46
10MA1160Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:34:3881,57
2MJ1277Sejkora KarelAtletika Polička8800:34:4992,40
11MA1361Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:34:5679,68
12MA1465Strnad TomášSK Žamberk6900:36:0072,95
13MA1566Suchodol JosefSokol Žamberk6700:38:2757,50
14MA1671Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší6700:39:0353,71
15MA1772Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:39:0453,61
16MA1863Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:39:2651,30
17MA1959Adamec JosefATC INOB Ústí nad Orlicí8100:39:2751,29

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Docela zajímavé výsledky v mužím A. Velké překvapení:)
dell.boris
Opraveno, diky za upozorneni.
kebrle

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód