19.10.2008, neděle
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
12.10.2013 | Ve stopě Líšnické patnáctky | 176 |
6.10.2012 | Ve stopě Líšnické patnáctky | 197 |
9.10.2011 | Ve stopě Líšnické patnáctky | 171 |
10.10.2010 | Ve stopě Líšnické patnáctky | 215 |
18.10.2009 | Ve stopě Líšnické patnáctky - ZÁVOD ZRUŠEN!!! | - |
21.10.2007 | Ve stopě Líšnické patnáctky | 156 |
22.10.2006 | Ve stopě Líšnické patnáctky | 193 |
23.10.2005 | Ve stopě Líšnické patnáctky | 153 |
23.10.2004 | Ve stopě Líšnické patnáctky | 172 |
25.10.2003 | Ve stopě líšnické 15, 4. ročník | 136 |
26.10.2002 | 3. ročník, Kros po tratích Líšnické patnáctky | 149 |
27.10.2001 | 2. ročník, Po tratích Líšnické patnáctky | 64 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Martincová Kristýna | 93 | 9 |
Strnad Adam | 00 | 9 |
Koblížek Jindřich | 48 | 9 |
Šafář Jaroslav | 51 | 9 |
Sadílek Ota | 46 | 8 |
Novotný Přemysl | 59 | 8 |
Fajfr František | 72 | 8 |
Strnad Tomáš | 69 | 8 |
Suchodol Josef | 67 | 8 |
Novotný Luděk | 62 | 7 |
Moravec Jiří | 96 | 7 |
Večeř Petr | 99 | 7 |
Černá Kristýna | 93 | 7 |
Novotná Dora | 97 | 7 |
Šebek Michal | 84 | 7 |
Leicht Jiří | 49 | 7 |
Sontáková Lenka | 91 | 7 |
Bielčik Jindřich | 40 | 6 |
Krejčí Jaromír | 66 | 6 |
Moravec Jan | 02 | 6 |
Klaclová Šárka | 93 | 6 |
Jirásková Eva | 64 | 6 |
Faltusová Simona | 98 | 6 |
Frydrychová Eliška | 01 | 6 |
Pross David | 75 | 6 |
Kavka Lukáš | 97 | 6 |
Marek Jiří | 43 | 6 |
Faltusová Kateřina | 99 | 6 |
Bílá Tereza | 92 | 6 |
Vinduška Petr | 93 | 6 |
Exler Ondřej | 90 | 6 |
Svatoš Otakar | 34 | 6 |
Bubeníček Jiří | 51 | 6 |
Šimůnek Jan | 49 | 6 |
Krejčí Stanislav | 63 | 6 |
Vacek Martin | 69 | 6 |
Mařík Jiří | 72 | 6 |
Chmelíček Jordan | 97 | 6 |
Kalousek Jan | 41 | 6 |
Divíšek Jan | 93 | 6 |
Ducháček Bedřich | 59 | 6 |
Bielčik Petr | 71 | 5 |
Nechvíl Petr | 91 | 5 |
Stránská Michaela | 97 | 5 |
Poláček Antonín | 89 | 5 |
Hermann Jakub | 03 | 5 |
Koclířová Adéla | 98 | 5 |
Šabata Josef | 93 | 5 |
Kubíčková Nikita | 02 | 5 |
Morkes Michal | 91 | 5 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 1 | 76 | Mikulová Karolína | Spartak OEZ Letohrad | 01 | 00:01:42 | - |
2 | Ž1 | 2 | 77 | Hanušová Martina | AC Choceň | 01 | 00:01:44 | - |
3 | Ž1 | 4 | 452 | Kroulíková Žaneta | Spartak OEZ Letohrad | 01 | 00:01:50 | - |
4 | Ž1 | 8 | 459 | Stříhavková Eliška | AC Choceň | 02 | 00:01:58 | - |
5 | Ž1 | 9 | 78 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:02:02 | - |
6 | Ž1 | 11 | 453 | Šilarová Michaela | Spartak OEZ Letohrad | 01 | 00:02:04 | - |
7 | Ž1 | 12 | 457 | Kašparová Kamila | OREL Rtyně v Podkrkonoší | 02 | 00:02:05 | - |
8 | Ž1 | 14 | 458 | Novotná Michaela | TJ Jiskra Králíky | 01 | 00:02:06 | - |
9 | Ž1 | 15 | 456 | Filipovová Natálie | Spartak OEZ Letohrad | 01 | 00:02:07 | - |
10 | Ž1 | 16 | 454 | Kubíčková Nikita | Spartak OEZ Letohrad | 02 | 00:02:08 | - |
11 | Ž1 | 17 | 460 | Vanická Kateřina | Atletika Žamberk | 02 | 00:02:18 | - |
12 | Ž1 | 18 | 79 | Mikysková Svatava | SK Žamberk | 03 | 00:02:19 | - |
13 | Ž1 | 23 | 455 | Mrklovská Magdalena | Spartak OEZ Letohrad | 03 | 00:02:52 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 3 | 467 | Moravec Aleš | TJ Jiskra Králíky | 01 | 00:01:47 | - |
2 | M1 | 5 | 468 | Kubíček Kryštof | TJ Jiskra Králíky | 01 | 00:01:52 | - |
3 | M1 | 6 | 461 | Řehák Radim | Spartak OEZ Letohrad | 01 | 00:01:53 | - |
4 | M1 | 7 | 463 | Lána Jan | Spartak OEZ Letohrad | 02 | 00:01:54 | - |
5 | M1 | 9 | 464 | Škůrek Štěpán | Pastviny | 02 | 00:02:02 | - |
6 | M1 | 12 | 469 | Kubíček Ondřej | TJ Jiskra Králíky | 01 | 00:02:05 | - |
7 | M1 | 19 | 462 | Moravec Jan | TJ Spartak OEZ Letohrad | 02 | 00:02:25 | - |
8 | M1 | 20 | 465 | Hermann Jakub | Atletika Jablonné nad Orlicí | 03 | 00:02:27 | - |
9 | M1 | 21 | 470 | Valenta Karel | Jablonné nad Orlicí | 03 | 00:02:30 | - |
10 | M1 | 22 | 466 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:02:40 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 4 | 211 | Snítilová Zuzana | Spartak OEZ Letohrad | 99 | 00:03:25 | 104,76 |
2 | Ž2 | 8 | 213 | Holíková Zuzana | SKI Skuhrov nad Bělou | 99 | 00:03:30 | 100,00 |
3 | Ž2 | 9 | 215 | Hamerská Michaela | SKI Skuhrov nad Bělou | 99 | 00:03:35 | 95,24 |
4 | Ž2 | 13 | 214 | Štefková Jitka | SKI Skuhrov nad Bělou | 99 | 00:03:39 | 91,43 |
5 | Ž2 | 14 | 216 | Kábrtová Pavla | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 00 | 00:03:41 | 89,52 |
6 | Ž2 | 16 | 81 | Smoláková Dominika | BK Vysoké Mýto | 00 | 00:03:45 | 85,71 |
7 | Ž2 | 17 | 212 | Frydrychová Kateřina | SKI Skuhrov nad Bělou | 00 | 00:03:46 | 84,76 |
8 | Ž2 | 22 | 210 | Smejkalová Andrea | Spartak OEZ Letohrad | 99 | 00:04:00 | 71,43 |
9 | Ž2 | 23 | 207 | Mrklovská Dana | Spartak Letohrad | 00 | 00:04:01 | 70,48 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 197 | Kašpar Josef | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:03:02 | 103,24 |
2 | M2 | 2 | 202 | Martinec Ondřej | SKI Skuhrov nad Bělou | 99 | 00:03:06 | 98,92 |
3 | M2 | 3 | 199 | Večeř Petr | TJ Jiskra Králíky | 99 | 00:03:07 | 97,84 |
4 | M2 | 5 | 200 | Švéda Roman | TJ Jiskra Králíky | 99 | 00:03:27 | 76,22 |
5 | M2 | 6 | 206 | Divíšek Jan | Atletika Žamberk | 00 | 00:03:28 | 75,14 |
6 | M2 | 7 | 201 | Stříhavka Jindřich | AC Choceň | 00 | 00:03:29 | 74,05 |
7 | M2 | 10 | 71 | Kristl František | Orel Dolní Dobrouč | 99 | 00:03:36 | 66,49 |
7 | M2 | 10 | 70 | Mařík Jan | Orel Dolní Dobrouč | 00 | 00:03:36 | 66,49 |
9 | M2 | 12 | 203 | Grebennikov Pavel | SKI Skuhrov nad Bělou | 99 | 00:03:37 | 65,41 |
10 | M2 | 15 | 204 | Nosek Václav | SKI Skuhrov nad Bělou | 99 | 00:03:42 | 60,00 |
11 | M2 | 17 | 194 | Hermann Matěj | Spartak OEZ Letohrad | 00 | 00:03:46 | 55,68 |
12 | M2 | 19 | 193 | Strnad Adam | Spartak OEZ Letohrad | 00 | 00:03:49 | 52,43 |
13 | M2 | 20 | 205 | Vanický Martin | Sokol Žamberk | 00 | 00:03:54 | 47,03 |
14 | M2 | 21 | 198 | Hejkrlík Matěj | TJ Jiskra Králíky | 00 | 00:03:59 | 41,62 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 483 | Hanušová Veronika | AC Choceň | 97 | 00:03:19 | 105,85 |
2 | Ž3 | 2 | 473 | Kopecká Simona | Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:03:27 | 98,05 |
3 | Ž3 | 3 | 474 | Novotná Dora | Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:03:29 | 96,10 |
4 | Ž3 | 4 | 481 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:03:35 | 90,24 |
5 | Ž3 | 5 | 482 | Pártlová Daniela | AC Choceň | 97 | 00:03:39 | 86,34 |
6 | Ž3 | 6 | 480 | Křivohlávková Kristýna | TJ Jiskra Králíky | 98 | 00:03:41 | 84,39 |
7 | Ž3 | 7 | 479 | Křivohlávková Michaela | TJ Jiskra Králíky | 98 | 00:03:42 | 83,41 |
8 | Ž3 | 8 | 476 | Faltusová Simona | Spartak OEZ Letohrad | 98 | 00:03:43 | 82,44 |
9 | Ž3 | 9 | 477 | Joštová Kristýna | Spartak OEZ Letohrad | 98 | 00:03:50 | 75,61 |
10 | Ž3 | 10 | 475 | Fajfrová Markéta | Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:05:33 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 135 | Chmelíček Jordan | Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:07:14 | 103,92 |
2 | M3 | 4 | 138 | Vondra Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 98 | 00:07:21 | 100,75 |
3 | M3 | 5 | 136 | Kavka Lukáš | Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:07:33 | 95,33 |
4 | M3 | 6 | 133 | Valenta Adam | Spartak Letohrad | 98 | 00:07:34 | 94,88 |
5 | M3 | 8 | 139 | Mlynář Vojtěch | Orel Dolní Dobrouč | 98 | 00:07:35 | 94,43 |
6 | M3 | 9 | 134 | Remeš Vojtěch | SKI Skuhrov nad Bělou | 98 | 00:07:36 | 93,98 |
7 | M3 | 10 | 137 | Suchomel Tomáš | Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:08:02 | 82,23 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 2 | 21 | Molíková Kristýna | SKI Skuhrov nad Bělou | 96 | 00:07:17 | 103,01 |
2 | ŽM | 3 | 16 | Fáberová Zuzana | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:07:20 | 101,65 |
3 | ŽM | 6 | 17 | Maříková Simona | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:07:34 | 95,34 |
4 | ŽM | 11 | 23 | Jedličková Veronika | SK Žamberk | 96 | 00:08:03 | 82,27 |
5 | ŽM | 12 | 18 | Stříhavková Lucie | Spartak Letohrad | 95 | 00:08:14 | 77,31 |
6 | ŽM | 13 | 22 | Hamerská Dagmar | SKI Skuhrov nad Bělou | 96 | 00:08:42 | 64,69 |
7 | ŽM | 14 | 20 | Ulrichová Pavla | SKI Skuhrov nad Bělou | 96 | 00:08:45 | 63,34 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 5 | Burian Jan | Spartak OEZ Letohrad | 95 | 00:11:32 | 103,60 |
2 | MM | 2 | 7 | Procházka Jakub | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:11:34 | 103,03 |
3 | MM | 4 | 9 | Večeř Milan | TJ Jiskra Králíky | 96 | 00:12:08 | 93,38 |
4 | MM | 5 | 2 | Bárnet Miroslav | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:12:23 | 89,12 |
5 | MM | 6 | 6 | Moravec Jiří | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:12:28 | 87,70 |
6 | MM | 8 | 1 | Štefek Martin | SKI Skuhrov nad Bělou | 96 | 00:13:22 | 72,37 |
7 | MM | 11 | 8 | Prachař Daniel | SK Žamberk | 96 | 00:18:49 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 3 | 50 | Schejbalová Alena | Olfin Car Vella Trutnov | 93 | 00:11:49 | 112,60 |
2 | ŽS | 7 | 46 | Černá Kristýna | Spartak OEZ Letohrad | 93 | 00:12:31 | 101,50 |
3 | ŽS | 9 | 49 | Kožnarová Bára | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:13:30 | 85,90 |
4 | ŽS | 10 | 48 | Jedličková Zuzana | SK Žamberk | 93 | 00:16:15 | 42,29 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 32 | Píč Karel | SKI Skuhrov nad Bělou | 93 | 00:14:18 | 106,61 |
2 | MS | 2 | 31 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 00:14:52 | 98,95 |
3 | MS | 3 | 33 | Šabata Josef | SKI Skuhrov nad Bělou | 93 | 00:15:12 | 94,44 |
4 | MS | 5 | 35 | Divíšek Jan | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:15:37 | 88,81 |
5 | MS | 8 | 36 | Sion Libor | Atletika Polička | 94 | 00:16:22 | 78,66 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 7 | 121 | Bílá Tereza | Spartak OEZ Letohrad | 92 | 00:16:07 | 133,94 |
2 | ŽD | 11 | 120 | Havlová Michaela | Spartak OEZ Letohrad | 91 | 00:19:02 | 103,89 |
3 | ŽD | 15 | 122 | Plocková Renata | Sokol Líšnice | 92 | 00:23:05 | 62,16 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 58 | Schejbal Oldřich | SKI Skuhrov nad Bělou | 91 | 00:20:26 | 112,11 |
2 | MD | 3 | 57 | Vávra Vlastimil | Spartak OEZ Letohrad | 91 | 00:21:39 | 100,92 |
3 | MD | 6 | 56 | Morkes Michal | Spartak OEZ Letohrad | 91 | 00:23:10 | 86,97 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 494 | Pross David | SKI Skuhrov nad Bělou | 75 | 00:28:31 | - |
2 | MA | 2 | 492 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:28:37 | - |
3 | MA | 3 | 496 | Bielčik Petr | Lichkov | 71 | 00:29:38 | - |
3 | MA | 3 | 500 | Bogdał Roman | Miedzygorze | 79 | 00:29:38 | - |
5 | MA | 5 | 501 | Bogdał Paweł | Miedzygorze | 76 | 00:31:10 | - |
6 | MA | 6 | 503 | Fajfr František | SK OMT Pardubice | 72 | 00:32:05 | - |
7 | MA | 7 | 489 | Poláček Antonín | Spartak OEZ Letohrad | 89 | 00:33:05 | - |
8 | MA | 8 | 491 | Hejzlar David | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:33:19 | - |
9 | MA | 9 | 502 | Hartman Karel | Ústí nad Orlicí | 77 | 00:34:06 | - |
10 | MA | 10 | 520 | Živný Marek | Letohrad | 91 | 00:35:12 | - |
11 | MA | 11 | 499 | Marhold Petr | Choceň | 78 | 00:35:43 | - |
12 | MA | 12 | 498 | Marhold Luboš | Choceň | 77 | 00:35:48 | - |
13 | MA | 13 | 497 | Borek Petr | Horní Čermná | 70 | 00:37:19 | - |
14 | MA | 14 | 493 | Vanický Petr | Atletika Žamberk | 73 | 00:38:27 | - |
15 | MA | 15 | 490 | Faltus Jiří | TJ Spartak Letohrad | 81 | 00:40:06 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 2 | 516 | Krejčí Jaromír | Ski klub Pastviny | 66 | 00:20:59 | - |
2 | MB | 5 | 511 | Barnet Miroslav | KUS Jablonné nad Orlicí | 65 | 00:22:41 | - |
3 | MB | 8 | 515 | Novotný Luděk | SK Žamberk | 62 | 00:24:03 | - |
4 | MB | 9 | 510 | Smolák Petr | BKVM Vysoké Mýto | 64 | 00:24:33 | - |
5 | MB | 10 | 518 | Křivohlávek Jan | Králíky | 66 | 00:25:07 | - |
6 | MB | 11 | 514 | Marek Dalimil | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:25:17 | - |
7 | MB | 12 | 513 | Suchodol Josef | Sokol Žamberk | 67 | 00:25:22 | - |
8 | MB | 13 | 509 | Diblík Milan | Sokol Líšnice | 68 | 00:25:23 | - |
9 | MB | 18 | 508 | Jedlička Václav | SK Žamberk | 61 | 00:27:14 | - |
10 | MB | 22 | 512 | Mlynář Vlastimil | Orel Dolní Dobrouč | 64 | 00:29:18 | - |
11 | MB | 24 | 519 | Kaška Zdeňek | Líšnice | 64 | 00:32:13 | - |
12 | MB | 25 | 517 | Novotný Přemysl | SKI Pastviny | 59 | 00:32:41 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 4 | 79 | Krupička Miroslav | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 53 | 00:22:23 | - |
2 | MC | 7 | 80 | Cejnar Václav | SKP Hradec Králové | 51 | 00:24:01 | - |
3 | MC | 14 | 76 | Bubeníček Jiří | SKI Skuhrov nad Bělou | 51 | 00:25:49 | - |
4 | MC | 16 | 78 | Červ Miloslav | Atletika Polička | 50 | 00:26:41 | - |
5 | MC | 19 | 81 | Leicht Jiří | ASPV Těchonín | 49 | 00:27:30 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 15 | 94 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:26:14 | - |
2 | MD | 17 | 96 | Marek Jiří | Orel Vysoké Mýto | 43 | 00:26:53 | - |
3 | MD | 20 | 91 | Koblížek Jindřich | Sokol Líšnice | 48 | 00:27:56 | - |
4 | MD | 21 | 92 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:28:36 | - |
5 | MD | 23 | 95 | Sedláček František | Sokol Rychnov nad Kněžnou | 40 | 00:29:41 | - |
6 | MD | 26 | 93 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 00:49:16 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 6 | 66 | Menclová Radka | SKI Skuhrov nad Bělou | 90 | 00:15:52 | - |
2 | ZA | 9 | 69 | Schauerová Lenka | Atletika Polička | 88 | 00:16:31 | - |
3 | ZA | 10 | 67 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:18:19 | - |
4 | ZA | 14 | 68 | Sklenářová Eva | Ústí nad Orlicí | 81 | 00:21:30 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 4 | 53 | Barnetová Denisa | KUS Jablonné nad Orlicí | 73 | 00:15:25 | - |
2 | ZB | 12 | 52 | Vanická Blanka | Sokol Žamberk | 72 | 00:20:14 | - |
3 | ZB | 13 | 55 | Nechvílová Miroslava | Choceň | 60 | 00:21:20 | - |
4 | ZB | 16 | 54 | Chaloupková Marie | ISCAREX Česká Třebová | 53 | 00:23:06 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 483 | Hanušová Veronika | AC Choceň | 97 | 00:03:19 | 105,85 |
2 | Ž3 | 2 | 473 | Kopecká Simona | Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:03:27 | 98,05 |
3 | Ž3 | 3 | 474 | Novotná Dora | Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:03:29 | 96,10 |
4 | Ž3 | 4 | 481 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:03:35 | 90,24 |
5 | Ž3 | 5 | 482 | Pártlová Daniela | AC Choceň | 97 | 00:03:39 | 86,34 |
6 | Ž3 | 6 | 480 | Křivohlávková Kristýna | TJ Jiskra Králíky | 98 | 00:03:41 | 84,39 |
7 | Ž3 | 7 | 479 | Křivohlávková Michaela | TJ Jiskra Králíky | 98 | 00:03:42 | 83,41 |
8 | Ž3 | 8 | 476 | Faltusová Simona | Spartak OEZ Letohrad | 98 | 00:03:43 | 82,44 |
9 | Ž3 | 9 | 477 | Joštová Kristýna | Spartak OEZ Letohrad | 98 | 00:03:50 | 75,61 |
10 | Ž3 | 10 | 475 | Fajfrová Markéta | Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:05:33 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 135 | Chmelíček Jordan | Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:07:14 | 103,92 |
1 | ŽM | 2 | 21 | Molíková Kristýna | SKI Skuhrov nad Bělou | 96 | 00:07:17 | 103,01 |
2 | ŽM | 3 | 16 | Fáberová Zuzana | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:07:20 | 101,65 |
2 | M3 | 4 | 138 | Vondra Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 98 | 00:07:21 | 100,75 |
3 | M3 | 5 | 136 | Kavka Lukáš | Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:07:33 | 95,33 |
4 | M3 | 6 | 133 | Valenta Adam | Spartak Letohrad | 98 | 00:07:34 | 94,88 |
3 | ŽM | 6 | 17 | Maříková Simona | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:07:34 | 95,34 |
5 | M3 | 8 | 139 | Mlynář Vojtěch | Orel Dolní Dobrouč | 98 | 00:07:35 | 94,43 |
6 | M3 | 9 | 134 | Remeš Vojtěch | SKI Skuhrov nad Bělou | 98 | 00:07:36 | 93,98 |
7 | M3 | 10 | 137 | Suchomel Tomáš | Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:08:02 | 82,23 |
4 | ŽM | 11 | 23 | Jedličková Veronika | SK Žamberk | 96 | 00:08:03 | 82,27 |
5 | ŽM | 12 | 18 | Stříhavková Lucie | Spartak Letohrad | 95 | 00:08:14 | 77,31 |
6 | ŽM | 13 | 22 | Hamerská Dagmar | SKI Skuhrov nad Bělou | 96 | 00:08:42 | 64,69 |
7 | ŽM | 14 | 20 | Ulrichová Pavla | SKI Skuhrov nad Bělou | 96 | 00:08:45 | 63,34 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 5 | Burian Jan | Spartak OEZ Letohrad | 95 | 00:11:32 | 103,60 |
2 | MM | 2 | 7 | Procházka Jakub | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:11:34 | 103,03 |
1 | ŽS | 3 | 50 | Schejbalová Alena | Olfin Car Vella Trutnov | 93 | 00:11:49 | 112,60 |
3 | MM | 4 | 9 | Večeř Milan | TJ Jiskra Králíky | 96 | 00:12:08 | 93,38 |
4 | MM | 5 | 2 | Bárnet Miroslav | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:12:23 | 89,12 |
5 | MM | 6 | 6 | Moravec Jiří | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:12:28 | 87,70 |
2 | ŽS | 7 | 46 | Černá Kristýna | Spartak OEZ Letohrad | 93 | 00:12:31 | 101,50 |
6 | MM | 8 | 1 | Štefek Martin | SKI Skuhrov nad Bělou | 96 | 00:13:22 | 72,37 |
3 | ŽS | 9 | 49 | Kožnarová Bára | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:13:30 | 85,90 |
4 | ŽS | 10 | 48 | Jedličková Zuzana | SK Žamberk | 93 | 00:16:15 | 42,29 |
7 | MM | 11 | 8 | Prachař Daniel | SK Žamberk | 96 | 00:18:49 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 32 | Píč Karel | SKI Skuhrov nad Bělou | 93 | 00:14:18 | 106,61 |
2 | MS | 2 | 31 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 00:14:52 | 98,95 |
3 | MS | 3 | 33 | Šabata Josef | SKI Skuhrov nad Bělou | 93 | 00:15:12 | 94,44 |
1 | ZB | 4 | 53 | Barnetová Denisa | KUS Jablonné nad Orlicí | 73 | 00:15:25 | - |
4 | MS | 5 | 35 | Divíšek Jan | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:15:37 | 88,81 |
1 | ZA | 6 | 66 | Menclová Radka | SKI Skuhrov nad Bělou | 90 | 00:15:52 | - |
1 | ŽD | 7 | 121 | Bílá Tereza | Spartak OEZ Letohrad | 92 | 00:16:07 | 133,94 |
5 | MS | 8 | 36 | Sion Libor | Atletika Polička | 94 | 00:16:22 | 78,66 |
2 | ZA | 9 | 69 | Schauerová Lenka | Atletika Polička | 88 | 00:16:31 | - |
3 | ZA | 10 | 67 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:18:19 | - |
2 | ŽD | 11 | 120 | Havlová Michaela | Spartak OEZ Letohrad | 91 | 00:19:02 | 103,89 |
2 | ZB | 12 | 52 | Vanická Blanka | Sokol Žamberk | 72 | 00:20:14 | - |
3 | ZB | 13 | 55 | Nechvílová Miroslava | Choceň | 60 | 00:21:20 | - |
4 | ZA | 14 | 68 | Sklenářová Eva | Ústí nad Orlicí | 81 | 00:21:30 | - |
3 | ŽD | 15 | 122 | Plocková Renata | Sokol Líšnice | 92 | 00:23:05 | 62,16 |
4 | ZB | 16 | 54 | Chaloupková Marie | ISCAREX Česká Třebová | 53 | 00:23:06 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 494 | Pross David | SKI Skuhrov nad Bělou | 75 | 00:28:31 | - |
2 | MA | 2 | 492 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:28:37 | - |
3 | MA | 3 | 496 | Bielčik Petr | Lichkov | 71 | 00:29:38 | - |
3 | MA | 3 | 500 | Bogdał Roman | Miedzygorze | 79 | 00:29:38 | - |
5 | MA | 5 | 501 | Bogdał Paweł | Miedzygorze | 76 | 00:31:10 | - |
6 | MA | 6 | 503 | Fajfr František | SK OMT Pardubice | 72 | 00:32:05 | - |
7 | MA | 7 | 489 | Poláček Antonín | Spartak OEZ Letohrad | 89 | 00:33:05 | - |
8 | MA | 8 | 491 | Hejzlar David | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:33:19 | - |
9 | MA | 9 | 502 | Hartman Karel | Ústí nad Orlicí | 77 | 00:34:06 | - |
10 | MA | 10 | 520 | Živný Marek | Letohrad | 91 | 00:35:12 | - |
11 | MA | 11 | 499 | Marhold Petr | Choceň | 78 | 00:35:43 | - |
12 | MA | 12 | 498 | Marhold Luboš | Choceň | 77 | 00:35:48 | - |
13 | MA | 13 | 497 | Borek Petr | Horní Čermná | 70 | 00:37:19 | - |
14 | MA | 14 | 493 | Vanický Petr | Atletika Žamberk | 73 | 00:38:27 | - |
15 | MA | 15 | 490 | Faltus Jiří | TJ Spartak Letohrad | 81 | 00:40:06 | - |
Organizace závodu: 90% Zvolená trasa závodu: 100% Značení závodu: 100% Vyhlášení výsledků: 80% Zpracování výsledků: 70% Ceny vítězům: 70% Celkový dojem ze závodu: 100% Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků. | Celkové hodnocení 87% |
K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.