Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Ve stopě Líšnické patnáctky

10.10.2010, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Ve stopě Líšnické patnáctky
  • datum konání: 10.10.2010
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Líšnice - sokolovna
10:00 - 11:25 hodin

Přihlášky

8:30 – 9:30 hodin (dospělí do 10.15 hodin)

Startovné

dospělí 50 Kč
mládež 30 Kč

Popis tratě

lesní a polní cesty, částečně asfaltový povrch, převýšení max. 40 m
délka 400 m - 6 km

Ceny pro vítěze

Závodníci na prvních třech místech obdrží medaili, diplom a drobnou věcnou cenu.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

TJ Sokol Líšnice
561 84 Líšnice 244
tel. 603 281 524

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://obeclisnice.cz/

E-mailová adresa

pavelbecka@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
12.10.2013Ve stopě Líšnické patnáctky176
6.10.2012Ve stopě Líšnické patnáctky197
9.10.2011Ve stopě Líšnické patnáctky171
18.10.2009Ve stopě Líšnické patnáctky - ZÁVOD ZRUŠEN!!!-
19.10.2008Ve stopě Líšnické patnáctky138
21.10.2007Ve stopě Líšnické patnáctky156
22.10.2006Ve stopě Líšnické patnáctky193
23.10.2005Ve stopě Líšnické patnáctky153
23.10.2004Ve stopě Líšnické patnáctky172
25.10.2003Ve stopě líšnické 15, 4. ročník136
26.10.20023. ročník, Kros po tratích Líšnické patnáctky149
27.10.20012. ročník, Po tratích Líšnické patnáctky64

Statistika závodu Ve stopě Líšnické patnáctky

  • ročníků: 13
  • závodníků na všech ročnících: 1705

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Martincová Kristýna939
Šafář Jaroslav519
Strnad Adam009
Koblížek Jindřich489
Strnad Tomáš698
Suchodol Josef678
Sadílek Ota468
Novotný Přemysl598
Fajfr František728
Černá Kristýna937
Sontáková Lenka917
Šebek Michal847
Leicht Jiří497
Moravec Jiří967
Večeř Petr997
Novotný Luděk627
Novotná Dora977
Bubeníček Jiří516
Svatoš Otakar346
Mařík Jiří726
Chmelíček Jordan976
Divíšek Jan936
Šimůnek Jan496
Bielčik Jindřich406
Krejčí Jaromír666
Vacek Martin696
Moravec Jan026
Faltusová Simona986
Kalousek Jan416
Ducháček Bedřich596
Frydrychová Eliška016
Kavka Lukáš976
Marek Jiří436
Faltusová Kateřina996
Klaclová Šárka936
Vinduška Petr936
Jirásková Eva646
Exler Ondřej906
Pross David756
Krejčí Stanislav636
Bílá Tereza926
Kubelka Petr955
Vondra Vojtěch985
Šroler Zdeněk805
Novotný Jiří455
Moravec Jakub995
Jandejsek Zdeněk615
Fáberová Zuzana965
Šimůnková Pavla775
Adamec Marek935

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžákyně r. 03 a mladší (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1111Jonášová MartinaFenix SKI Team Jeseník0300:01:40-
2Ž156Misková SvatavaTJ Spartak OEZ Letohrad0300:01:45-
3Ž175Mrklovská MagdalenaTJ Spartak OEZ Letohrad0300:01:46-
4Ž1107Kánská LucieTJ Spartak OEZ Letohrad0400:01:56-
5Ž11212Špangerová MarieFenix SKI TeamJeseník0300:01:58-
6Ž1149Marková NikolaTJ Spartak OEZ Letohrad0500:02:02-
7Ž1193Gregorová MichaelaLanškroun0400:02:11-
8Ž1231Šímová KamilaSokol Líšnice0600:02:39-
9Ž1242Burešová NatálkaSokol Líšnice0600:02:48-
10Ž1264Břízová VeronikaSokol Líšnice0600:03:10-
11Ž1298Šilarová VeronikaTJ Spartak OEZ Letohrad0600:03:29-
12Ž13010Lánová AnetaČeská Třebová0700:03:40-
Předžáci r. 03 a mladší (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1223Kalous ZdeněkSokol Klášterec0400:01:42-
2M1329Költö MatějXCT.cz Horní Heřmanice0300:01:43-
3M1424Král ŠtěpánFenix SKI Team Jeseník0300:01:44-
4M1526Čáp MatějAtletika TJ Sokol Žamberk0300:01:45-
5M1817Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:01:50-
6M1921Rybka LukášTJ Spartak OEZ Letohrad0400:01:52-
7M11025Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:01:56-
8M11327Procházka TomášSokol Hnátnice0400:02:01-
9M11416Uličný JiříSKI Klub Česká Třebová0300:02:02-
10M11619Suchodol VítTJ Spartak OEZ Letohrad0400:02:03-
11M11713Jedlička TomášSokol Líšnice0300:02:04-
12M11815Truhlář JanAtletika Jaroměř0300:02:06-
13M11918Kerschbaum JáchymTJ Spartak OEZ Letohrad0400:02:11-
14M12120Punt StanislavTJ Spartak OEZ Letohrad0400:02:16-
15M12222Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:02:23-
16M12514Jedlička TadeášSokol Líšnice0600:02:59-
17M12728Divíšek RadimAtletika TJ Sokol Žamberk0700:03:16-
18M12866Brychta Jakub-0800:03:25-
Žákyně nejmladší r. 01-02 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž245Mikulová KarolínaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:03:17105,59
2Ž251Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:03:2597,70
3Ž2614Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:03:2696,71
4Ž2711Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:03:2795,72
5Ž283Pourová AlžbětaAtletika Jaroměř0200:03:3290,79
6Ž296Šilarová MichaelaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:03:3587,83
7Ž2109Kubíčková NikitaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:03:3884,87
8Ž21115Kařínková MirkaAtletika TJ Sokol Žbk0100:03:3983,88
8Ž2114Kroulíková ŽanetaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:03:3983,88
10Ž21413Mičkerová KarlaFenix SKI Team Jeseník0200:03:4478,95
11Ž2158Peřinová AdélaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:03:4775,99
12Ž21717Frydrychová EliškaAC Choceň0100:03:5073,03
13Ž2182Stříhavková EliškaAC Choceň0200:03:5370,07
14Ž21916Vanická KateřinaAtletika TJ Sokol Žamberk0200:03:5469,08
15Ž22112Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:03:5568,09
16Ž2277Filipovová NatálieTJ Spartak OEZ Letohrad0100:04:0954,28
17Ž22810Kerschbaumová AdélaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:04:1053,29
Žáci nejmladší r. 01-02 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2121Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:03:13101,37
2M2230Procházka AdamAtletika TJ Sokol Žamberk0100:03:14100,34
3M2329Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:03:1698,28
4M21323Svatoš AlešSKI Klub Česká Třebová0100:03:4073,58
5M21631Škůrek ŠtěpánSki Club Pastviny0200:03:4865,35
6M21928Medek JakubFenix SKI Team Jeseník0200:03:5459,18
7M22227Švercl AdamTS Spartak OEZ Letohrad0200:04:0053,00
8M22332Kalous PatrikAtletika TJ Sokol Žamberk0100:04:0151,97
9M22426Marek LukášTS Spartak OEZ Letohrad0200:04:0250,94
10M22525Hynek LukášTS Spartak OEZ Letohrad0200:04:0844,77
10M22522Němec JanAtletika Jaroměř0200:04:0844,77
12M228134Borovek Mirek-0000:04:1042,71
13M23024Moravec JanTS Spartak OEZ Letohrad0200:04:1636,54
Žákyně mladší r. 99-00 (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž31467Poulíková KarolínaFenix SKI Team Jeseník0000:04:05103,48
2Ž32463Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:08101,07
3Ž33455Hypešová NatálieAtletika Jaroměř9900:04:1595,45
4Ž34456Rudolfská DominikaAtletika Jaroměř9900:04:1694,65
5Ž35452Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:04:1793,85
6Ž36459Suchánková NikolSokol atletika Jaroměř9900:04:1992,25
7Ž37457Truhlářová LucieAtletika Jaroměř9900:04:2091,44
8Ž38465Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:2389,04
9Ž39451Moravcová DenisaASPV Letohrad9900:04:3579,41
10Ž310464Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:3678,61
11Ž311462Fajtová AnnaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:3777,81
12Ž312454Mrklovská DanaTJ Spartak OEZ Letohrad0000:04:3877,01
13Ž313458Cejnarová EliškaAtletika Jaroměř9900:04:4273,80
14Ž314469Borovcová KristýnaAtletika TJ Sokol Žamberk9900:04:5067,38
15Ž315466Fellnerová NatálieFenix SKI Team Jeseník0000:05:0753,74
16Ž316461Šulcová MagdaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:05:5515,24
17Ž317468Čépová BarboraAtletika TJ Sokol Žamberk9900:06:0110,43
18Ž318453Stejskalová NikolaSpartak OEZ Letohrad0000:06:380,00
-Ž3-460Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší00DNF-
Žáci mladší r. 99-00 (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M32481Papáček OndřejTJ Spartak OEZ Letohrad9900:08:11108,58
2M33480Macháček VojtěchTJ Spartak OEZ Letohrad9900:08:4296,49
3M34493Žalčík KimFenix SKI Team Jeseník9900:08:4694,93
4M35135Procházka VojtěchAtletika TJ Sokol Žamberk9900:08:5392,20
5M36479Večeř PetrTJ Spartak OEZ Letohrad9900:08:5790,64
6M38490Bráblík MartinFenix SKI Team Jeseník0000:09:0288,69
7M310491Břenek VáclavFenix SKI Team Jeseník9900:09:0487,91
8M312137Rajnet MatějHasiči Dolní Dobrouč9900:09:0587,52
9M315475Stříhavka JindřichAC Choceň0000:09:0687,13
10M316483Němec JaroslavAtletika Jaroměř9900:09:1384,41
11M317485Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:09:1583,63
12M318484Petiška VojtěchAtletika Jaroměř0000:09:2480,12
12M318482Pecháček JiříAtletika Jaroměř9900:09:2480,12
14M320138Pešava JanJablonné nad Orlicí0000:09:2878,56
15M323487Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:09:4970,37
16M324492Vodák OndřejFenix SKI Team Jeseník9900:09:5069,98
17M325486Staněk PatrikTJ Svitavy9900:09:5269,20
18M326488Fišer VojtěchAtletika Jablonné nad Orlicí0000:09:5468,42
19M327477Strnad AdamTJ Spartak OEZ Letohrad0000:09:5667,64
20M328489Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:09:5866,86
21M330132Divíšek JanAtletika TJ Sokol Žamberk0000:10:1460,62
22M332136Rajnet RudolfHasiči Dolní Dobrouč9900:10:1958,67
23M333476Olbrich MartinSKI Klub Česká Třebová0000:10:3154,00
24M334474Stejskal LukášSokol Líšnice0000:10:4448,93
25M335478Moravec JakubTJ Spartak OEZ Letohrad9900:10:4847,37
26M338133Vanický MartinAtletika TJ Sokol Žamberk0000:11:5620,86
-M3-134Borovek MirekAtletika TJ Sokol Žamberk00DNF-
Žákyně starší r. 97-98 (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM1506Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:07:55116,72
2ŽM7505Poulíková TerezaFenix SKI Team Jeseník9700:08:5892,41
3ŽM8499Novotná DoraTJ Spartak OEZ Letohrad9700:09:0290,87
4ŽM10502Janočková PetraFenix SKI Team Jeseník9800:09:0490,10
5ŽM12503Koukalová TerezaFenix SKI Team Jeseník9700:09:0589,71
5ŽM12504Tylová HanaFenix SKI Team Jeseník9700:09:0589,71
7ŽM21494Mikulová MarkétaTJ Spartak OEZ Letohrad9800:09:3179,68
8ŽM22495Koclířová AdélaTJ Spartak OEZ Letohrad9800:09:3677,75
9ŽM29496Joštová KristýnaTJ Spartak OEZ Letohrad9800:10:0865,40
10ŽM30500Kopecká SimonaTJ Spartak OEZ Letohrad9700:10:1463,09
11ŽM36501Pacalová KarolínaFenix SKI Team Jeseník9700:10:5846,11
12ŽM37498Fajfrová MarkétaTJ Spartak OEZ Letohrad9700:11:0941,86
-ŽM-497Faltusová SimonaTJ Spartak OEZ Letohrad98DNF-
Žáci starší r. 97-98 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM140Pechoušek JanFenix Ski Team Jeseník9700:11:12101,67
2MM236Kavka LukášTJ Spartak OEZ Letohrad9700:11:1899,90
3MM332Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:11:2398,43
4MM441Medek FilipFenix SKI Team Jeseník9700:11:4492,23
5MM537Mojžíš DominikAtletika Jaroměř9700:11:5888,10
6MM638Bráblík MichalFenix SKI Team Jeseník9800:12:0486,33
7MM730Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:12:1782,49
8MM839Jonáš MatějFenix SKI Team Jeseník9700:12:3577,18
9MM931Svatoš JanSKI Klub Česká Třebová9800:12:5870,39
10MM1035Chmelíček JordanTJ Spartak OEZ Letohrad9700:13:0767,73
11MM1233Valenta AdamTJ Spartak OEZ Letohrad9800:13:3758,88
12MM1334Suchomel TomášTJ Spartak OEZ Letohrad9700:13:5553,57
13MM1542Suchodol MikulášSK Žamberk9800:16:570,00
Dorostenky mladší r. 95-96 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS1136Fáberová ZuzanaTJ Spartak OEZ Letohrad9600:13:15111,83
2ŽS1437Krátká HanaLanškroun9500:14:5588,17
Dorostenci mladší r. 95-96 (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1511Pavel JanLoko Trutnov9500:14:29108,94
2MS3509Večeř MilanTJ Spartak OEZ Letohrad9600:15:3095,53
2MS3510Moravec JiříTJ Spartak OEZ Letohrad9600:15:3095,53
4MS5515Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:15:3195,31
5MS6514Pěkný MartinFenix SKI Team Jeseník9500:15:5789,59
6MS7513Schreier JakubFenix SKI Team Jeseník9600:16:2583,44
7MS9512Profous DanielFenix SKI Team Jeseník9600:17:0375,08
Dorostenky starší r. 93-94 (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD1042Martincová KristýnaVencl tým Ústí nad Orlicí9300:17:18100,00
Dorostenci starší r. 93-94 (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD149Pňáček TomášFenix SKI Team Jeseník9400:21:25108,16
2MD548Košňar FrantišekAtletika Polička9300:22:3797,41
3MD847Kalvoda VítAtletika Polička9300:22:5794,43
4MD950Kašpar OlinÚstí nad Orlicí9300:23:0093,98
5MD1346Hřivna JanAtletika Jaroměř9300:23:3888,31
6MD1651Divíšek JanNový Věk triatlon Trusnov9300:24:2481,44
7MD3145Macháček Vít-9300:30:4125,16
Muži A 18-39 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA149Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:27:09-
2MA243Razým LukášVencl tým Ústí nad Orlicí7900:27:21-
3MA348Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:27:44-
4MA450Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:27:51-
5MA558Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:28:05-
6MA654Řemínek MatějISRT8600:28:59-
7MA745Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:29:36-
8MA847Dudek MilanNový Věk9100:29:40-
9MA942Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:29:49-
10MA1059Krejčí StanislavVencl tým Ústí nad Orlicí9100:30:02-
11MA1151Mařík JiříMP Žamberk7200:30:08-
12MA1257Nechvíl PetrAC Choceň9100:30:20-
13MA1355Bielčik PetrISRT7100:31:01-
14MA1444Jadrný LubomírVencl tým Ústí nad Orlicí7300:31:45-
15MA1546Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:32:08-
16MA1656Živný MarekOrel Orlice9100:33:50-
17MA1741Stříhavka JindřichAC Choceň7100:34:31-
18MA1853Vanický PetrAtletika TJ Žamberk7300:36:54-
19MA1952Pospíšil PavelLíšnice8700:43:35-
20MA2060Dušek LadislavSDH Petrovice8200:56:36-
Muži B 40-49 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB267Krejčí JaromírSKI Pastviny6600:21:49-
2MB373Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:22:05-
3MB466Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:22:27-
4MB672Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:22:41-
5MB760Buriánek RomanSKI Klub Česká Třebová6500:22:46-
6MB1161Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:23:25-
7MB1470Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:23:57-
8MB1565Strnad TomášSK Žamberk6900:24:09-
9MB1763Novotný LuděkSK Žamberk6200:24:58-
10MB1864Fáber ViliamJablonné nad Orlicí6200:26:00-
11MB2171Suchodol JosefSK Žamberk6700:26:53-
12MB2362Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:27:20-
13MB2468Kaška PavelSK Kyšperk6700:28:18-
14MB2969Kaška ZdeňekLíšnice6400:30:05-
Muži C 50-59 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC10192Bombera JiříMoravská Třebová5500:23:04-
2MC12193Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:23:30-
3MC20196Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:26:17-
4MC25197Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:28:23-
5MC27198Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:29:31-
6MC32194Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:31:07-
7MC35195Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:33:40-
Muži D 60 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD191Červ MiloslavAtletika Polička5000:26:06-
2MD228Leicht JiříASPV Těchonín4900:27:07-
3MD266Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:29:05-
4MD285Koblížek JindřichLíšnice4800:29:54-
5MD307Bielčik JindřichLichkov4000:30:31-
6MD333Brádle VáclavSokol Chuchelna3700:31:44-
7MD342Tomíšek JindřichStřechy Macháček3900:32:24-
8MD369Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:35:32-
9MD374Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:57:49-
Ženy A 18-34 let (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA235Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:14:46-
2ZA836Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:16:31-
3ZA1138Góźdż MartaULKS Bystrzyca Kłodzka9100:17:55-
4ZA1237Vacková AliceVýprachtice8200:17:59-
5ZA1331Stříhavková PetraAC Choceň7900:18:19-
6ZA1433Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:19:30-
7ZA1639Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:19:46-
8ZA1932Děkanová HanaŽamberk9000:20:49-
9ZA2234Halbrštátová AnnaAtletika TJ Žamberk9200:22:25-
Ženy B 35 let a starší (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB15207Vanická BlankaAtletika TJ Žamberk7200:19:45-
2ZB17210Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:19:57-
3ZB18211Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:20:35-
4ZB20209Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:20:53-
5ZB21212Šternerová HanaHradec Králové6300:21:32-
6ZB23213Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:23:09-
7ZB24208Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:24:06-
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1111Jonášová MartinaFenix SKI Team Jeseník0300:01:40-
1M1223Kalous ZdeněkSokol Klášterec0400:01:42-
2M1329Költö MatějXCT.cz Horní Heřmanice0300:01:43-
3M1424Král ŠtěpánFenix SKI Team Jeseník0300:01:44-
4M1526Čáp MatějAtletika TJ Sokol Žamberk0300:01:45-
2Ž156Misková SvatavaTJ Spartak OEZ Letohrad0300:01:45-
3Ž175Mrklovská MagdalenaTJ Spartak OEZ Letohrad0300:01:46-
5M1817Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:01:50-
6M1921Rybka LukášTJ Spartak OEZ Letohrad0400:01:52-
4Ž1107Kánská LucieTJ Spartak OEZ Letohrad0400:01:56-
7M11025Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:01:56-
5Ž11212Špangerová MarieFenix SKI TeamJeseník0300:01:58-
8M11327Procházka TomášSokol Hnátnice0400:02:01-
9M11416Uličný JiříSKI Klub Česká Třebová0300:02:02-
6Ž1149Marková NikolaTJ Spartak OEZ Letohrad0500:02:02-
10M11619Suchodol VítTJ Spartak OEZ Letohrad0400:02:03-
11M11713Jedlička TomášSokol Líšnice0300:02:04-
12M11815Truhlář JanAtletika Jaroměř0300:02:06-
13M11918Kerschbaum JáchymTJ Spartak OEZ Letohrad0400:02:11-
7Ž1193Gregorová MichaelaLanškroun0400:02:11-
14M12120Punt StanislavTJ Spartak OEZ Letohrad0400:02:16-
15M12222Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:02:23-
8Ž1231Šímová KamilaSokol Líšnice0600:02:39-
9Ž1242Burešová NatálkaSokol Líšnice0600:02:48-
16M12514Jedlička TadeášSokol Líšnice0600:02:59-
10Ž1264Břízová VeronikaSokol Líšnice0600:03:10-
17M12728Divíšek RadimAtletika TJ Sokol Žamberk0700:03:16-
18M12866Brychta Jakub-0800:03:25-
11Ž1298Šilarová VeronikaTJ Spartak OEZ Letohrad0600:03:29-
12Ž13010Lánová AnetaČeská Třebová0700:03:40-
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2121Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:03:13101,37
2M2230Procházka AdamAtletika TJ Sokol Žamberk0100:03:14100,34
3M2329Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:03:1698,28
1Ž245Mikulová KarolínaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:03:17105,59
2Ž251Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:03:2597,70
3Ž2614Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:03:2696,71
4Ž2711Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:03:2795,72
5Ž283Pourová AlžbětaAtletika Jaroměř0200:03:3290,79
6Ž296Šilarová MichaelaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:03:3587,83
7Ž2109Kubíčková NikitaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:03:3884,87
8Ž21115Kařínková MirkaAtletika TJ Sokol Žbk0100:03:3983,88
8Ž2114Kroulíková ŽanetaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:03:3983,88
4M21323Svatoš AlešSKI Klub Česká Třebová0100:03:4073,58
10Ž21413Mičkerová KarlaFenix SKI Team Jeseník0200:03:4478,95
11Ž2158Peřinová AdélaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:03:4775,99
5M21631Škůrek ŠtěpánSki Club Pastviny0200:03:4865,35
12Ž21717Frydrychová EliškaAC Choceň0100:03:5073,03
13Ž2182Stříhavková EliškaAC Choceň0200:03:5370,07
14Ž21916Vanická KateřinaAtletika TJ Sokol Žamberk0200:03:5469,08
6M21928Medek JakubFenix SKI Team Jeseník0200:03:5459,18
15Ž22112Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:03:5568,09
7M22227Švercl AdamTS Spartak OEZ Letohrad0200:04:0053,00
8M22332Kalous PatrikAtletika TJ Sokol Žamberk0100:04:0151,97
9M22426Marek LukášTS Spartak OEZ Letohrad0200:04:0250,94
10M22522Němec JanAtletika Jaroměř0200:04:0844,77
10M22525Hynek LukášTS Spartak OEZ Letohrad0200:04:0844,77
16Ž2277Filipovová NatálieTJ Spartak OEZ Letohrad0100:04:0954,28
12M228134Borovek Mirek-0000:04:1042,71
17Ž22810Kerschbaumová AdélaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:04:1053,29
13M23024Moravec JanTS Spartak OEZ Letohrad0200:04:1636,54
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž31467Poulíková KarolínaFenix SKI Team Jeseník0000:04:05103,48
2Ž32463Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:08101,07
3Ž33455Hypešová NatálieAtletika Jaroměř9900:04:1595,45
4Ž34456Rudolfská DominikaAtletika Jaroměř9900:04:1694,65
5Ž35452Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:04:1793,85
6Ž36459Suchánková NikolSokol atletika Jaroměř9900:04:1992,25
7Ž37457Truhlářová LucieAtletika Jaroměř9900:04:2091,44
8Ž38465Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:2389,04
9Ž39451Moravcová DenisaASPV Letohrad9900:04:3579,41
10Ž310464Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:3678,61
11Ž311462Fajtová AnnaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:3777,81
12Ž312454Mrklovská DanaTJ Spartak OEZ Letohrad0000:04:3877,01
13Ž313458Cejnarová EliškaAtletika Jaroměř9900:04:4273,80
14Ž314469Borovcová KristýnaAtletika TJ Sokol Žamberk9900:04:5067,38
15Ž315466Fellnerová NatálieFenix SKI Team Jeseník0000:05:0753,74
16Ž316461Šulcová MagdaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:05:5515,24
17Ž317468Čépová BarboraAtletika TJ Sokol Žamberk9900:06:0110,43
18Ž318453Stejskalová NikolaSpartak OEZ Letohrad0000:06:380,00
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM1506Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:07:55116,72
1M32481Papáček OndřejTJ Spartak OEZ Letohrad9900:08:11108,58
2M33480Macháček VojtěchTJ Spartak OEZ Letohrad9900:08:4296,49
3M34493Žalčík KimFenix SKI Team Jeseník9900:08:4694,93
4M35135Procházka VojtěchAtletika TJ Sokol Žamberk9900:08:5392,20
5M36479Večeř PetrTJ Spartak OEZ Letohrad9900:08:5790,64
2ŽM7505Poulíková TerezaFenix SKI Team Jeseník9700:08:5892,41
3ŽM8499Novotná DoraTJ Spartak OEZ Letohrad9700:09:0290,87
6M38490Bráblík MartinFenix SKI Team Jeseník0000:09:0288,69
7M310491Břenek VáclavFenix SKI Team Jeseník9900:09:0487,91
4ŽM10502Janočková PetraFenix SKI Team Jeseník9800:09:0490,10
8M312137Rajnet MatějHasiči Dolní Dobrouč9900:09:0587,52
5ŽM12504Tylová HanaFenix SKI Team Jeseník9700:09:0589,71
5ŽM12503Koukalová TerezaFenix SKI Team Jeseník9700:09:0589,71
9M315475Stříhavka JindřichAC Choceň0000:09:0687,13
10M316483Němec JaroslavAtletika Jaroměř9900:09:1384,41
11M317485Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:09:1583,63
12M318482Pecháček JiříAtletika Jaroměř9900:09:2480,12
12M318484Petiška VojtěchAtletika Jaroměř0000:09:2480,12
14M320138Pešava JanJablonné nad Orlicí0000:09:2878,56
7ŽM21494Mikulová MarkétaTJ Spartak OEZ Letohrad9800:09:3179,68
8ŽM22495Koclířová AdélaTJ Spartak OEZ Letohrad9800:09:3677,75
15M323487Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:09:4970,37
16M324492Vodák OndřejFenix SKI Team Jeseník9900:09:5069,98
17M325486Staněk PatrikTJ Svitavy9900:09:5269,20
18M326488Fišer VojtěchAtletika Jablonné nad Orlicí0000:09:5468,42
19M327477Strnad AdamTJ Spartak OEZ Letohrad0000:09:5667,64
20M328489Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:09:5866,86
9ŽM29496Joštová KristýnaTJ Spartak OEZ Letohrad9800:10:0865,40
10ŽM30500Kopecká SimonaTJ Spartak OEZ Letohrad9700:10:1463,09
21M330132Divíšek JanAtletika TJ Sokol Žamberk0000:10:1460,62
22M332136Rajnet RudolfHasiči Dolní Dobrouč9900:10:1958,67
23M333476Olbrich MartinSKI Klub Česká Třebová0000:10:3154,00
24M334474Stejskal LukášSokol Líšnice0000:10:4448,93
25M335478Moravec JakubTJ Spartak OEZ Letohrad9900:10:4847,37
11ŽM36501Pacalová KarolínaFenix SKI Team Jeseník9700:10:5846,11
12ŽM37498Fajfrová MarkétaTJ Spartak OEZ Letohrad9700:11:0941,86
26M338133Vanický MartinAtletika TJ Sokol Žamberk0000:11:5620,86
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM140Pechoušek JanFenix Ski Team Jeseník9700:11:12101,67
2MM236Kavka LukášTJ Spartak OEZ Letohrad9700:11:1899,90
3MM332Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:11:2398,43
4MM441Medek FilipFenix SKI Team Jeseník9700:11:4492,23
5MM537Mojžíš DominikAtletika Jaroměř9700:11:5888,10
6MM638Bráblík MichalFenix SKI Team Jeseník9800:12:0486,33
7MM730Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:12:1782,49
8MM839Jonáš MatějFenix SKI Team Jeseník9700:12:3577,18
9MM931Svatoš JanSKI Klub Česká Třebová9800:12:5870,39
10MM1035Chmelíček JordanTJ Spartak OEZ Letohrad9700:13:0767,73
1ŽS1136Fáberová ZuzanaTJ Spartak OEZ Letohrad9600:13:15111,83
11MM1233Valenta AdamTJ Spartak OEZ Letohrad9800:13:3758,88
12MM1334Suchomel TomášTJ Spartak OEZ Letohrad9700:13:5553,57
2ŽS1437Krátká HanaLanškroun9500:14:5588,17
13MM1542Suchodol MikulášSK Žamberk9800:16:570,00
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD149Pňáček TomášFenix SKI Team Jeseník9400:21:25108,16
1MB267Krejčí JaromírSKI Pastviny6600:21:49-
2MB373Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:22:05-
3MB466Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:22:27-
2MD548Košňar FrantišekAtletika Polička9300:22:3797,41
4MB672Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:22:41-
5MB760Buriánek RomanSKI Klub Česká Třebová6500:22:46-
3MD847Kalvoda VítAtletika Polička9300:22:5794,43
4MD950Kašpar OlinÚstí nad Orlicí9300:23:0093,98
1MC10192Bombera JiříMoravská Třebová5500:23:04-
6MB1161Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:23:25-
2MC12193Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:23:30-
5MD1346Hřivna JanAtletika Jaroměř9300:23:3888,31
7MB1470Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:23:57-
8MB1565Strnad TomášSK Žamberk6900:24:09-
6MD1651Divíšek JanNový Věk triatlon Trusnov9300:24:2481,44
9MB1763Novotný LuděkSK Žamberk6200:24:58-
10MB1864Fáber ViliamJablonné nad Orlicí6200:26:00-
1MD191Červ MiloslavAtletika Polička5000:26:06-
3MC20196Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:26:17-
11MB2171Suchodol JosefSK Žamberk6700:26:53-
2MD228Leicht JiříASPV Těchonín4900:27:07-
12MB2362Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:27:20-
13MB2468Kaška PavelSK Kyšperk6700:28:18-
4MC25197Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:28:23-
3MD266Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:29:05-
5MC27198Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:29:31-
4MD285Koblížek JindřichLíšnice4800:29:54-
14MB2969Kaška ZdeňekLíšnice6400:30:05-
5MD307Bielčik JindřichLichkov4000:30:31-
7MD3145Macháček Vít-9300:30:4125,16
6MC32194Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:31:07-
6MD333Brádle VáclavSokol Chuchelna3700:31:44-
7MD342Tomíšek JindřichStřechy Macháček3900:32:24-
7MC35195Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:33:40-
8MD369Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:35:32-
9MD374Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:57:49-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód