Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pekelný kilometr

Ročník 2012

Přehled zařazených závodů

Název závodu Účastníků Hodnotilo Organizace
závodu
Trasa
závodu
Značení
závod
Vyhlášení
výsledků
Zpracování
výsledků
Ceny
vítězům
Dojem ze
závodu
Celkem
1. Pekelný kilometr 113 - - - - - - - - -
2. Pekelný kilometr 136 - - - - - - - - -
3. Pekelný kilometr 149 - - - - - - - - -
4. Pekelný kilometr 106 - - - - - - - - -
5. Pekelný kilometr 138 1 90% 90% 80% 90% 90% 70% 80% 84%

Počty

Nejvíce startů v tomto poháru

JménoTeamStartů
Šimůnková Zdena ISCAREX Česká Třebová 5
Vinduška Petr Atletika Albrechtice 5
Fedra Vojtěch Klepačov 5
Vondra Vojtěch Vencl Tým Ústí nad Orlicí 5
Burešová Markéta SKI KLUB Česká Třebová 5
Zachař Jiří Sruby 5
Marhold Daniel Horní Jelení 5
Sadílek Ota Atletika Albrechtice 5
Šimůnková Pavla ISCAREX Česká Třebová 5
Bielčik Jindřich Lichkov 5
Keprtová Miloslava ISCAREX Česká Třebová 5
Marholdová Aneta Horní Jelení 5
Stránský Aleš ISCAREX Česká Třebová 5
Červ Miloslav Atletika Polička 5
Ducháček Bedřich ISCAREX Česká Třebová 5
Hruška Vladislav SKI Klub Česká Třebová 5
Sejkorová Lenka ISCAREX Česká Třebová 5
Šimůnek Jan ISCAREX Česká Třebová 5
Slaný Filip Atletika Polička 4
Gregor Tomáš MARS Svratka 4
Záveský Filip ISCAREX Česká Třebová 4
Kačerovský Michal Atletika Albrechtice 4
Krátký Luboš Lanškroun 4
Mlynář Marek Orel Dolní Dobrouč 4
Borek Viktor TJ Spartak OEZ Letohrad 4
Dušková Lenka ISCAREX Česká Třebová 4
Serbousková Sára SKI KLUB Česká Třebová 4
Hofmanová Veronika ISCAREX Česká Třebová 4
Rossi Otto Florbal Team Hradec Králové 4
Vacek Martin ISCAREX Česká Třebová 4
Šimůnek Jan ISCAREX Česká Třebová 4
Němec Jaroslav TJ Sokol Atletika Jaroměř 4
Gregora Filip Atletika Albrechtice 4
Kalous Petr SK Žamberk 4
Hypešová Natálie TJ Sokol Jaroměř 4
Pavlas Jan Atletika Albrechtice 4
Mužík Jan Atletika Polička 4
Budig Matouš Atletika Polička 4
Jirásek Miroslav Atletika Jablonné nad Orlicí 4
Šimůnková Jana Jiskra Havlíčkův Brod 4
Sucháčková Karolína Česká Třebová 4
Vraspírová Daniela Česká Třebová 4
Chlup Ondřej Atletika Albrechtice 4
Typl Vojtěch Judo Česká Třebová 4
Gregora Jakub Atletika Albrechtice 4
Preislerová Agáta Nela ISCAREX Team 4
Zachová Aneta Peklák team 4
Marhold Luboš Horní Jelení 4
Lepša Filip 1. FC Rejlov Česká Třebová 4
Vytlačilová Lenka ISCAREX Česká Třebová 4
Netolický Milan Choceň 4
Typlová Johana Česká Třebová 4
Preislerová Elena ISCAREX Česká Třebová 4
Zachová Markéta Peklák team 4
Šimůnek Jan ISCAREX Česká Třebová 4
Derková Martina Atletika Jablonné nad Orlicí 4
Bureš Josef Česká Třebová - Brázdov 4
Jurco Patrik FbK OT 4
Krátká Hana Lanškroun 4
Mikulecká Marcela ISCAREX Česká Třebová 4
Šimůnková Tereza Jiskra Havlíčkův Brod 4
Cink Martin AC Pardubice 4
Herclíková Jaroslava Česká Třebová 4
Rossi Lenka Florbal Team Hradec Králové 4
Gregorová Michaela Atletika Albrechtice 4
Klaclová Renata Česká Třebová 4
Škrabalová Kristýna Linhartice 4
Vondra Jan Vencl Tým Ústí nad Orlicí 4


Kompletní přehled závodníků podle počtu závodů

Počty startujících na jednotlivých závodech

Název závodu Účastníků Graf
1. Pekelný kilometr113/113
2. Pekelný kilometr136/134
3. Pekelný kilometr149/149
4. Pekelný kilometr106/106
5. Pekelný kilometr138/138