hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Pekelný kilometr

kompletní statistika všech proběhlých závodů tohoto poháru

Nejlepší výkony

jsou zobrazeny výkony na trati 1 km (upřesnit zobrazení si můžete pomocí filtru níže):
# Jméno Team Datum závodu Čas Kategorie Počet startů
1 Hübl Radek RUNSPORT Team 1.6.2016 00:04:41 MA 7
2 Hrdina Pavel AK Perná 6.6.2012 00:04:43 MA 14
3 Cink Tomáš ISCAREX Česká Třebová 3.7.2013 00:04:55 MA 7
4 Kačerovský Michal Vencl Tým Ústí nad Orlicí 1.7.2015 00:04:56 M5 26
5 Magál Jiří ISCAREX Česká Třebová 1.6.2011 00:04:59 MA 3
6 Moravec Jiří ISCAREX Česká Třebová 3.6.2015 00:05:00 MJ 9
7 Záveský Filip ISCAREX Česká Třebová 29.8.2015 00:05:01 MA 22
8 Macháček Petr SPORT Bárt Ústí nad Orlicí 3.6.2015 00:05:02 MB 12
9 Novák David AC Vysoké Mýto 30.8.2017 00:05:03 MJ 8
10 Hájek Daniel Atletika Polička 1.7.2015 00:05:04 MA 3
11 Horáček Michal ISCAREX Česká Třebová 7.7.2010 00:05:07 MA 12
12 Klička Ondřej TJ Svitavy 29.7.2009 00:05:07 MA 12
13 Štancl Daniel Sport Bárt Team 31.8.2016 00:05:08 MA 1
14 Dvořáček Adam AC Track and Field Brno 20.7.2016 00:05:10 MA 1
15 Razým Lukáš ISCAREX Česká Třebová 2.7.2008 00:05:13 MA 3
16 Tlapák Jaroslav Hokejbal Česká Třebová 12.7.2017 00:05:13 MA 15
17 Vondra Vojtěch Vencl tým Ústí nad Orlicí 1.7.2015 00:05:14 M5 27
18 Turek Martin www.zakisova-skolabehu.cz 29.8.2015 00:05:14 MA 21
19 Roháček Jan Run Sport Team 3.6.2015 00:05:15 MA 6
20 Novák Lukáš HZS Ústí nad Orlicí 17.6.2009 00:05:15 MA 2
21 Kučera Ladislav ISCAREX Česká Třebová 20.7.2016 00:05:18 MB 13
22 Šimůnek Jan ISCAREX Česká Třebová 1.6.2011 00:05:19 MA 42
23 Řemínek Matěj AC Choceň 6.8.2008 00:05:19 MA 6
24 Vebr Patrik Vencl tým Ústí nad Orlicí 29.8.2015 00:05:20 M5 10
25 Kubíček Jan Jiskra Litomyšl 7.7.2010 00:05:20 MA 2
26 Cink Martin AC Pardubice 6.6.2012 00:05:22 MJ 9
27 Vacek Martin ISCAREX Česká Třebová 6.6.2012 00:05:23 MB 38
28 Blaha Tomáš AK ASICS Kroměříž 25.8.2010 00:05:24 MA 1
29 Dobšíček Pavel SK Hronov 2.7.2008 00:05:26 MA 6
30 Klášterecký Tomáš ISCAREX Česká Třebová 29.7.2009 00:05:26 MA 2
31 Stránský Aleš ISCAREX Česká Třebová 2.7.2008 00:05:26 MB 37
32 Dryml Mojmír Hvězda Pardubice 2.5.2018 00:05:26 MA 3
33 Machotka Dominik Activity Lanškroun 2.7.2014 00:05:27 MA 6
34 Hejl Radek Králíky 1.6.2016 00:05:27 MB 4
35 Sádecký Marek Česká Třebová Parník 27.5.2009 00:05:27 MA 9
36 Pokorný David SOOB Rychnov nad Kněžnou 31.5.2017 00:05:28 MA 2
37 Mrklovský Miroslav STALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou 6.6.2012 00:05:29 MB 3
38 Šilar Zdeněk Ústí nad Orlicí 1.7.2015 00:05:29 MA 7
39 Adamec Lukáš Horo Česká Třebová 2.5.2018 00:05:30 MA 14
40 Řehák Tomáš Lukostřelba Jablonné 7.7.2010 00:05:31 MA 7
41 Král Jindřich ISCAREX Česká Třebová 27.5.2009 00:05:31 MA 2
42 Schwarzbach Martin neregistrován 3.6.2015 00:05:35 MA 4
43 Zenkl Adam AC Vysoké Mýto 24.8.2011 00:05:36 MJ 1
44 Pocsai Sándor Čerti Kunčina 18.6.2014 00:05:36 MB 13
45 Novák Petr SK Donocykl 31.5.2017 00:05:38 MC 9
46 Vacek Libor Activity Lanškroun 18.6.2014 00:05:38 MA 5
47 Vetchý Radim Activity Lanškroun 5.6.2013 00:05:41 MA 4
48 Abrahám Luděk SK Hronov 13.7.2011 00:05:41 MA 4
49 Stránská Adéla ISCAREX Česká Třebová 31.5.2017 00:05:41 ZA 29
50 Jurco Patrik FbK OT 31.8.2016 00:05:42 MJ 6
51 Krunčík Pavel SKI Skuhrov nad Bělou 24.8.2013 00:05:42 MA 5
52 Moskva Roman Pasivity Žamberk 1.6.2016 00:05:44 MB 4
53 Chlup Jiří TJ Rychnov na Moravě 7.7.2010 00:05:44 MB 14
54 Buriánek Roman ISCAREX Česká Třebová 29.8.2015 00:05:44 MC 30
55 Buriánek Tomáš SKI Klub Česká Třebová 25.8.2012 00:05:45 MA 8
56 Jančík Bořek SVARTES Hořice 29.8.2015 00:05:45 MC 1
57 Nemšák Miroslav TJ Sokol Černovír 4.7.2012 00:05:45 MB 8
58 Pátek Michal KOB Choceň 31.8.2016 00:05:47 MA 1
59 Večeře Tomáš Atletika Polička 25.8.2012 00:05:47 MA 1
60 Matoušek Denis - 24.8.2013 00:05:47 MA 1
61 Radiměřský Karel ISCAREX Česká Třebová 3.5.2017 00:05:48 MA 20
62 Havran Jan ISCAREX Česká Třebová 3.6.2015 00:05:49 MA 7
63 Jureček Michal ISCAREX Česká Třebová 1.7.2015 00:05:50 MJ 13
64 Morávek Vlastislav Žamberk 25.8.2012 00:05:50 MA 1
65 Stránská Michaela ISCAREX Česká Třebová 31.8.2016 00:05:51 ZJ 27
66 Ducháček Jan CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí 29.4.2009 00:05:51 MB 6
67 Kosuciński Slawomir Mountain Top Polanica 18.6.2014 00:05:51 MA 1
68 Moravec Jakub JM Team Letohrad 2.5.2018 00:05:52 MJ 9
69 Novotný Jakub HORO Česká Třebová 3.5.2017 00:05:53 MA 5
70 Paleček Ondřej RFOBL TEAM Rychnov nad Kněžnou 31.5.2017 00:05:53 M5 1
71 Kolhánek Petr JZD Česká Třebová 25.8.2012 00:05:53 MA 1
72 Filip Luboš AC Choceň 17.6.2009 00:05:53 MC 4
73 Krejčí Stanislav Jiskra Ústí nad Orlicí 2.7.2008 00:05:54 MD 2
74 Bureš Martin Česká Třebová 20.7.2016 00:05:55 MB 8
75 Kochánek Petr JZD Česká Třebová 27.5.2009 00:05:55 MA 14
76 Pávek Jiří SMC Fort Ústí nad Orlicí 1.7.2015 00:05:56 MB 25
77 Nechvíl Petr AC Choceň 4.4.2012 00:05:56 MA 1
78 Frydrych Broňa Les 12.7.2017 00:05:56 MA 1
79 Gregora Jan Activity Lanškroun 12.7.2017 00:05:57 M5 25
80 Jiroušková Jana RCR Bike Team Česká Třebová 24.8.2013 00:05:57 ZA 4
81 Miřejovský Jiří TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 7.7.2010 00:05:58 MA 5
82 Kovář Jan FORT SMC 1.6.2016 00:05:58 MA 8
83 Mrazák Štefan Gymnázium Česká Třebová 31.5.2017 00:05:58 MJ 2
84 Siegel Josef AC Choceň 2.7.2008 00:05:59 MC 2
85 Pross David SKI Skuhrov nad Bělou 24.8.2013 00:05:59 MA 1
86 Vinduška Petr Atletika Albrechtice 6.6.2012 00:05:59 MJ 9
87 Orlich Petr FORT SMC Ústí nad Orlicí 18.6.2014 00:06:00 MC 12
88 Vaníček Josef ABK Bravo Jablonné nad Orlicí 6.8.2008 00:06:00 MD 1
89 Kolář Michal Box Club Dynamo Svitavy 29.8.2015 00:06:00 MA 8
90 Kafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice 2.5.2018 00:06:00 MA 1
91 Vilímek Václav AC Choceň 14.5.2014 00:06:01 M5 3
92 Novák Jiří - 3.5.2017 00:06:02 MA 1
93 Sádecký Lukáš Česká Třebová Parník 29.8.2009 00:06:03 MA 5
94 Barvínek Ladislav Česká Třebová 29.8.2009 00:06:04 MA 4
95 Bielčik Petr Lichkov 6.8.2008 00:06:04 MA 2
96 Starý Tomáš Plastic Cocks 5.5.2010 00:06:05 MA 6
97 Teplý Jaroslav Jiskra Ústí nad Orlicí 29.8.2009 00:06:05 MA 1
98 Kebrle Milan ISCAREX Česká Třebová 2.7.2008 00:06:07 MA 13
99 Budina Jakub Box Club Dynamo Svitavy 6.5.2015 00:06:07 MA 4
100 Flegl Vlastimil Vrchlabí 7.5.2008 00:06:07 MA 1
101 Růžička Tomáš Cycling Team Brandýs 3.6.2015 00:06:09 MA 13
102 Hartman Karel Ústí nad Orlicí 2.7.2008 00:06:09 MA 11
103 Záveský Marek Orel Česká Třebová 17.6.2009 00:06:10 MJ 8
104 Bednář Petr Dolní Čermná 13.7.2011 00:06:10 MJ 5
105 Kramář Michal Janov 31.5.2017 00:06:11 MA 1
106 Kalousek Josef HC Strike Libchavy 7.7.2010 00:06:11 MA 7
107 Podolský Filip Rychnov nad Kněžnou 1.6.2016 00:06:11 MA 1
108 Liška Pavel TK Ústí nad Orlicí 6.8.2008 00:06:11 MB 9
109 Válka Michal - 1.7.2015 00:06:12 MA 1
110 Klíma Petr Atletika Polička 2.4.2014 00:06:12 MA 1
111 Kalný Petr Atletika Chrudim 24.8.2011 00:06:12 MA 2
112 Glaser Václav FORT SMC Ústí nad Orlicí 1.10.2008 00:06:12 MA 1
113 Smolák Petr BK Vysoké Mýto 24.8.2011 00:06:13 MJ 10
114 Elčkner Martin Notable 2.7.2014 00:06:13 MA 7
115 Punčochář Michal AČR 4.4.2012 00:06:13 MJ 2
116 Švorčík Petr ISCAREX Česká Třebová 3.6.2015 00:06:13 MA 3
117 Jadrný Lubomír Fort SMC Ústí nad Orlicí 29.4.2009 00:06:13 MA 4
118 Maťátko Jan Runsport.cz 5.4.2017 00:06:13 MA 1
119 Novák Jiří Petrovice 31.8.2016 00:06:13 MA 1
120 Hyksa Jakub - 31.5.2017 00:06:14 MA 5
121 Slabý Jan Tvoje máma 12.7.2017 00:06:14 MA 2
122 Künzel Drahomír TJ - Svitavy 29.7.2009 00:06:14 MA 2
123 Divíšek Jan Nový Věk Trusnov 1.6.2011 00:06:14 MJ 6
124 Švadlena Pavel KOB Choceň 31.8.2016 00:06:15 MB 1
125 Pilgr Luděk OB Česká Třebová 2.7.2008 00:06:17 MA 32
126 Vévodová Martina AK Perná 3.7.2013 00:06:17 ZA 6
127 Esser Miroslav Creative Dock 23.8.2014 00:06:17 MA 1
128 Beneš Michal RUNSPORT 31.5.2017 00:06:17 MA 8
129 Holubář Patrik Vencl Tým Ústí nad Orlicí 2.5.2018 00:06:18 MJ 7
130 Růžička Martin Brandýs nad Orlicí 2.5.2012 00:06:18 MA 2
131 Zachař Jiří Sruby 25.8.2012 00:06:19 MB 8
132 Gregora Zdenek Lanškroun 1.6.2011 00:06:20 MA 14
133 Klaclová Šárka SK Nové Město na Moravě 25.8.2012 00:06:20 ZJ 2
134 Hekrle František Sokol Parník Česká Třebová 2.7.2008 00:06:20 MB 1
135 Bumbálek Jiří BC Česká Třebová 3.7.2013 00:06:20 MB 7
136 Petrů Martin Choceň 18.6.2014 00:06:21 MJ 1
137 Štichauer Miroslav Peklák team 29.7.2009 00:06:21 MA 7
138 Marhold Petr Choceň 17.6.2009 00:06:22 MA 11
139 Jetmar Jan Sokol Hylváty 5.5.2010 00:06:22 MA 1
140 Matuška Jaroslav AK Moravská Třebová 2.4.2014 00:06:22 MA 1
141 Částek Michal Fort SMC Ústí nad Orlicí 23.8.2014 00:06:22 MA 1
142 Kovařík Zbyněk Březová nad Svitavou 24.8.2011 00:06:22 MA 4
143 Sládek Jakub Černošice 3.7.2013 00:06:22 MA 1
144 Pirkl Martin HORO Česká Třebová 3.7.2013 00:06:23 MA 3
145 Doucha Jiří Hvězda SKP Pardubice 2.5.2018 00:06:23 MB 17
146 Spáčil Leopold Novatop Lapierre / Letovice 2.5.2018 00:06:23 MC 2
147 Kolář Radim ISCAREX Česká Třebová 17.6.2009 00:06:24 MB 7
148 Hejzlar David ABK Bravo Jablonné nad Orlicí 1.10.2008 00:06:24 MM 4
149 Stříhavka Jindřich AC Choceň 1.6.2011 00:06:24 MB 9
150 Matyášová Jana Dolní Dobrouč 1.7.2015 00:06:25 ZC 34
151 Zajíc Jakub Hvězda SKP Pardubice 6.8.2008 00:06:25 MD 1
152 Krmela Pavel TJ Rychnov na Moravě 1.10.2008 00:06:26 MA 3
153 Šutera Josef Atletika Polička 4.5.2011 00:06:27 MA 1
154 Bilek Luboš Mandl 2.5.2018 00:06:27 MA 1
155 Kalous Petr SK Žamberk 7.5.2008 00:06:28 MA 23
156 Voleský Martin Orel Česká Třebová 5.5.2010 00:06:28 MJ 2
157 Martinák Jiří CTC Fort SMC Ústí nad Orlicí 6.6.2012 00:06:28 MC 10
158 Čechal Jaroslav TS Letohrad 7.5.2008 00:06:29 MB 3
159 Krejčí Stanislav ASPV Těchonín 6.8.2008 00:06:30 MB 3
160 Simon Jakub Polička 12.7.2017 00:06:31 M5 1
161 Březina Vojtěch SPEEDO 4.4.2018 00:06:32 MA 1
162 Hejkrlík Filip SK Spartak Slatiňany 29.7.2009 00:06:33 MA 3
163 Homola Petr Česká Třebová 6.8.2008 00:06:33 MA 5
164 Steklý Petr Svitavy 31.5.2017 00:06:34 MB 4
165 Stránský Tomáš Česká Třebová - S.M.R.T. 12.7.2017 00:06:35 MA 2
166 Vondra David TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 6.8.2008 00:06:35 MD 1
167 Živný Marek Letohrad 1.10.2008 00:06:35 MM 7
168 Kavín David Brno 2.7.2008 00:06:35 MD 1
169 Scheuer Jan Activity Lanškroun 23.8.2014 00:06:35 MB 1
170 Krátký Luboš Lanškroun 7.7.2010 00:06:35 MB 18
171 Kozák Vojtěch TJ Jiskra Litomyšl 3.7.2013 00:06:36 MA 1
172 Tichý Pavel AC Náchod 6.4.2016 00:06:36 MC 4
173 Kubeš David Activity Lanškroun 29.8.2015 00:06:39 MB 8
174 Johanidesová Lea Jiskra Ústí nad Orlicí 1.10.2008 00:06:39 ŽA 9
175 Pavlas Jan Atletika Albrechtice 25.8.2012 00:06:39 M5 11
176 Dušková Lenka ISCAREX Česká Třebová 4.7.2012 00:06:39 ZA 14
177 Škrabánek Jaroslav SKB Česká Třebová 31.8.2016 00:06:39 MA 2
178 Zejbrlík Dan AČR 1.6.2011 00:06:41 MJ 3
179 Ruda Stanislav HC Česká Třebová 6.6.2012 00:06:41 MA 2
180 Hruban Jan Česká Třebová 20.7.2016 00:06:41 MC 14
181 Hordějčuk Václav Peklák team 4.7.2012 00:06:42 MA 4
182 Komínek Jiří Cyklo Stratílek Litomyšl 3.7.2013 00:06:42 MJ 1
183 Kadidlo Jiří CK Slovan Moravská Třebová 2.4.2014 00:06:43 MB 1
184 Sedláček Roman Activity Lanškroun 1.6.2016 00:06:43 MC 10
185 Vrtal Zbyněk Gymnázium Česká Třebová 31.5.2017 00:06:43 MJ 2
186 Chaloupka Václav - 4.4.2018 00:06:43 MA 1
187 Hájek Daniel SKB Česká Třebová 31.8.2016 00:06:46 MA 1
188 Marhold Luboš Horní Jelení 24.8.2013 00:06:46 MA 25
189 Petr Jaromír SCHOTT Lanškroun 1.6.2016 00:06:47 MA 2
190 Košnar Filip Trialrun.cz 12.7.2017 00:06:47 MA 7
191 Blovský Viktor - 31.8.2016 00:06:47 MA 1
192 Nováková Babora Sokol Kunvald 12.7.2017 00:06:48 ZA 5
193 Aliger Lukáš TJ SOKOL Hnátnice 3.7.2013 00:06:48 MA 1
194 Drábek Jakub AČR 1.6.2011 00:06:48 MJ 1
195 Zahálka Jan Česká Třebová 1.6.2016 00:06:49 MB 5
196 Vencl Jiří Activity Lanškroun 3.5.2017 00:06:49 MJ 4
197 Šrůtek Stanislav TJ Maratonstav Úpice 29.8.2015 00:06:50 MC 1
198 Vávra Zdeněk Peklák team 6.8.2008 00:06:51 MA 7
199 Moravec Jan JM TEAM LETOHRAD 2.5.2018 00:06:51 M5 5
200 Karlíček Filip FbK Orlicko Třebovsko 31.5.2017 00:06:53 M5 1
201 Borek Martin ZAPPA Česká Třebová 31.5.2017 00:06:53 MB 11
202 Netolický Milan Choceň 4.7.2012 00:06:54 MA 6
203 Hordějčuk Vít - 29.8.2009 00:06:54 MJ 2
204 Hotař Jiří Čerti Kunčina 2.4.2014 00:06:54 MB 1
205 Štarman Václav SHR Štarman 14.5.2014 00:06:54 MA 2
206 Švec Martin VK Choceň 29.8.2015 00:06:54 MA 8
207 Šafář Miroslav TJ Loko Česká Třebová 4.6.2008 00:06:55 MA 1
208 Sejkora Patrik Lanškroun 1.6.2011 00:06:55 MA 3
209 Záveský Jan Judo Česká Třebová 25.8.2012 00:06:55 M5 4
210 Válka Michael ČeskáTřebová 3.5.2017 00:06:56 MA 1
211 Špatenka Radim Plavání ČT 4.4.2018 00:06:56 MA 1
212 Štyndl Miroslav Atletika Polička 1.10.2008 00:06:56 MC 2
213 Maťátko Daniel Lodní klub Dolní Čermná 18.6.2014 00:06:56 MA 3
214 Sejkora Karel Atletika Polička 25.8.2012 00:06:56 MA 1
215 Řemínek Štěpán AC Choceň 3.6.2015 00:06:56 MA 1
216 Švub Zdeněk Česká Třebová 25.8.2012 00:06:57 MA 5
217 Rozprým Jiří Žamberk 27.5.2009 00:06:57 MA 1
218 Škop Milan Združení zahrádkářů a chatařů Praha - Východ 31.8.2016 00:06:57 MB 1
219 Leszkow Petr MK Hlinsko 17.6.2009 00:06:58 MD 17
220 Krsek Pavka Lanškroun 7.7.2010 00:06:59 MA 2
221 Hájek František FGT Stolany 17.6.2009 00:06:59 MD 2
222 Gregora Milan Lanškroun 7.7.2010 00:07:00 MA 4
223 Bier Lukáš jednokolka.cz 29.8.2009 00:07:00 MA 1
224 Skuček Pavel BE Orlica 30.8.2017 00:07:00 MA 2
225 Kačerovský Michal Activity Lanškroun 2.7.2014 00:07:01 MB 5
226 Razým Jan ISCAREX Česká Třebová 29.4.2009 00:07:01 MC 1
227 Vytlačilová Lenka ISCAREX Česká Třebová 7.7.2010 00:07:01 ZA 27
228 Krátká Anna SKP Hvězda Pardubice 29.7.2009 00:07:02 ZB 2
229 Kalous Tomáš Žamberk 23.8.2014 00:07:02 MC 8
230 Belobrad Ivan Žamberk 2.4.2014 00:07:02 MB 5
231 Klusoň Jaromír - 30.8.2017 00:07:03 MC 1
232 Kyncl Tomáš Česká Třebová 4.7.2012 00:07:03 MA 13
233 Ducháček Bedřich ISCAREX Česká Třebová 4.6.2008 00:07:04 MB 20
234 Kumpošt Jaroslav ASU 4.4.2012 00:07:04 MA 1
235 Barvínková Romana Atletika Žamberk 31.5.2017 00:07:04 ZB 8
236 Simon Petr Polička 12.7.2017 00:07:05 MB 5
237 Hanuš Petr Chládek a Tintěra Pardubice 25.8.2012 00:07:05 MB 1
238 Skalický Josef Activity Lanškroun Farma Žichlínek 31.5.2017 00:07:06 MC 1
239 Ráb Pavel Česká Třebová 12.7.2017 00:07:06 MD 6
240 Mimra Jiří Kostelec nad Orlicí 2.7.2014 00:07:07 MA 2
241 Kukaň Tomáš Daredevil's 6.4.2016 00:07:07 MA 1
242 Fandel Michal AČR 2.5.2012 00:07:08 MJ 1
243 Kněžour Jakub Loko Borohrádek 31.8.2016 00:07:08 M5 2
244 Půlpán Roman KOB Choceň 31.8.2016 00:07:09 MC 1
245 Nunvář Rostislav - 30.8.2017 00:07:10 MA 2
246 Chaloupka Jan Mladkov - Široký důl 12.7.2017 00:07:11 MA 8
247 Černá Markéta ISCAREX Česká Třebová 20.7.2016 00:07:11 ZC 27
248 Dvořáček Jan Trailrun.cz 1.6.2016 00:07:11 MA 9
249 Ondráček Martin Pro-Music Prolog Bike Trutnov 29.8.2015 00:07:11 MB 1
250 Matějka Jiří Ústí nad Orlicí 2.7.2014 00:07:11 MA 1
251 Škrkoň Petr Techplast Team 6.6.2012 00:07:11 MA 2
252 Linhart Tomáš Bouchači z Jelenice 1.7.2015 00:07:11 MB 7
253 Horáček Martin Peklák team 4.6.2008 00:07:12 MA 1
254 Furik Jan neregistrován 17.6.2009 00:07:12 MA 1
255 Hampl Alois Ostrov 6.5.2015 00:07:12 MB 10
256 Křivka Pavel neregistrován 27.5.2009 00:07:12 MA 2
257 Šilarová Michaela Activity Lanškroun 2.5.2018 00:07:12 Z5 12
258 Spilko Zdeněk Vysoké Mýto 14.5.2014 00:07:13 MC 2
259 Mikulecká Marcela ISCAREX Česká Třebová 3.7.2013 00:07:13 ZB 13
260 Kubišta Oto TJ Dlouhá Třebová 29.7.2009 00:07:13 MC 23
261 Pražák Tomáš Jiskra Hylváty Kuželky 1.7.2015 00:07:14 MB 3
262 Kalousová Eliška Vencl Tým Ústí n. Orlicí 2.7.2014 00:07:14 Z5 3
263 Petráž David Česká Třebová 23.8.2014 00:07:14 MA 1
264 Vodička Stanislav - 31.8.2016 00:07:15 MA 2
265 Pospíšil Tomáš GENARO 4.4.2018 00:07:15 MB 1
266 Dostál Tomáš Bystré 2.4.2014 00:07:15 MA 1
267 Kalousová Alena Žamberk 18.6.2014 00:07:15 ZA 7
268 Vaňous Jan Ústí nad Orlicí 14.5.2014 00:07:15 MB 2
269 Vaculík Miroslav TJ - Svitavy 25.8.2010 00:07:15 MA 10
270 Hájek Václav Česká Třebová 24.8.2011 00:07:16 MA 2
271 Kučera Zdeněk AC Náchod 29.8.2015 00:07:17 MD 6
272 Machalík Stanislav Česká Třebová 1.6.2016 00:07:17 MA 4
273 Ehrig Rudolf ISCAREX Česká Třebová 27.5.2009 00:07:17 MD 12
274 Hronová Markéta Czech Tri k. Team 12.7.2017 00:07:18 ZA 1
275 Groš Štefan SK Valašského Království 29.8.2015 00:07:18 MC 1
276 Marek Dalimil ISCAREX Česká Třebová 7.7.2010 00:07:18 MC 4
277 Novák Josef TJ Svitavy 5.4.2017 00:07:19 MA 2
278 Hypešová Natálie TJ Sokol Jaroměř 3.6.2015 00:07:20 Z5 12
279 Krabáč Václav AČR 4.4.2012 00:07:20 MJ 1
280 Fojtíková Hana Žamberk 3.6.2015 00:07:22 ZB 13
281 Černoch Michal FC Dlouhoňovice 6.4.2016 00:07:22 MA 2
282 Knotek Ondřej neregistrován 4.5.2011 00:07:23 MJ 1
283 Sojkora Patrik Lanškroun 7.4.2010 00:07:23 MA 1
284 Sadílek Ota Atletika Albrechtice 2.7.2008 00:07:23 MD 45
285 Vebr David SKI alpin klub HS 2.4.2014 00:07:23 MB 1
286 Šafář Jaroslav NAA Ústí nad Orlicí 24.8.2011 00:07:24 MD 23
287 Petraš Pavel FbK OT 6.6.2012 00:07:25 M5 1
288 Roleček Milan Pěčín 4.7.2012 00:07:25 MA 1
289 Lehká Jana TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 20.7.2016 00:07:25 ZB 5
290 Topinková Lenka AC Moravská Slavia Brno 13.7.2011 00:07:26 ZB 5
291 Adámek Karel neregistrován 27.5.2009 00:07:27 MA 2
292 Dušek Tomáš Brzdy Horní Čermná 1.6.2011 00:07:29 MA 4
293 Horký Filip Daredevil's 6.4.2016 00:07:29 MJ 1
294 Kopecký Libor AC Vysoké Mýto 3.7.2013 00:07:29 MC 8
295 Kouba Tomáš Sokol Česká Třebová 2.5.2018 00:07:29 MA 2
296 Pavlík Petr Horní Jelení 29.8.2015 00:07:31 MA 1
297 Roháček Michal XC Sport.cz 18.6.2014 00:07:31 MC 4
298 Kučera Jan Česká Třebová 2.4.2014 00:07:32 M5 11
299 Sadílek Jindřich Activity Lanškroun 1.7.2015 00:07:32 MB 11
300 Stříhavková Petra AC Choceň 1.6.2011 00:07:33 ZA 12
301 Václavková Hana Dlouhá Třebová 12.7.2017 00:07:33 ZJ 4
302 Mlynář Petr Orel Dolní Dobrouč 3.7.2013 00:07:35 MB 2
303 Štěpán Pavel Lokomotiva Česká Třebová 3.7.2013 00:07:35 MA 8
304 Jelénková Iva Atletiko Zdiby 1.7.2015 00:07:35 ZA 4
305 Bubeníček Daniel SKB Česká Třebová 31.8.2016 00:07:35 MJ 1
306 Kalousová Tereza Ústí nad Orlicí 31.8.2016 00:07:35 ZJ 1
307 Prchal David Box Club Dynamo Svitavy 29.8.2015 00:07:36 MA 1
308 Spilko Ondřej BK Vysoké Mýto 14.5.2014 00:07:37 M5 2
309 Drs Michal AČR 2.5.2012 00:07:37 MJ 2
310 Němec Radek Litomyšl 3.5.2017 00:07:37 MB 7
311 Javůrek Jiří TJ Maratonstav Úpice 29.8.2015 00:07:38 MD 1
312 Maryško Lukáš neregistrován 4.5.2016 00:07:38 MA 1
313 Červ Miloslav Atletika Polička 24.8.2011 00:07:38 MD 29
314 Felcman Petr Feli FC 1.10.2008 00:07:38 MA 1
315 Jirásková Eva ISCAREX Česká Třebová 5.5.2010 00:07:39 ŽC 16
316 Křivohlávek Miroslav - 7.7.2010 00:07:39 MB 12
317 Fiala Vojtěch FbK OT 6.6.2012 00:07:39 M5 2
318 Mannlová Jana ISCAREX Česká Třebová 31.5.2017 00:07:39 ZB 11
319 Fišer David Tvoje máma 12.7.2017 00:07:40 MA 2
320 Cvrček Martin Divoká Šárka 1.7.2015 00:07:40 MA 6
321 Šimůnková Pavla ISCAREX Česká Třebová 1.7.2015 00:07:40 ZB 33
322 Kolář Petr Česká Třebová 17.6.2009 00:07:41 MB 1
323 Bubeníček Jiří SKI Skuhrov nad Bělou 1.7.2015 00:07:41 MD 9
324 Mlynář Vlastimil Orel Dolní Dobrouč 1.6.2011 00:07:42 MB 12
325 Nedoma Ondřej trailrun.cz 29.8.2015 00:07:42 MA 2
326 Kunčár Zdeněk neregistrován 2.7.2008 00:07:42 MA 2
327 Marhold Stanislav Choceň 7.4.2010 00:07:42 MB 1
328 Číž Ondřej Jen Blbni 5.6.2013 00:07:43 MA 1
329 Švejda Roman Česká Třebová - S.M.R.T. 12.7.2017 00:07:43 MA 1
330 Pávek Miloš Little Peacock 6.6.2012 00:07:44 MA 1
331 Kolda Jiří Opatov 1.6.2016 00:07:44 MB 1
332 Martincová Kristýna SKI Klub Česká Třebová 7.5.2008 00:07:44 ŽDJ 1
333 Ilgner Jan FbK OT 6.6.2012 00:07:44 MA 2
334 Felcman Petr Česká Třebová 29.8.2009 00:07:44 LB 1
335 Borek Petr Brzdy Horní Čermná 7.7.2010 00:07:45 MB 42
336 Pirklová Markéta ISCAREX Česká Třebová 24.8.2013 00:07:46 ZA 21
337 Jirásková Hanka ISCAREX Česká Třebová 7.5.2008 00:07:47 ŽDJ 1
338 Němec Jiří Jehnědí 12.7.2017 00:07:47 MA 2
339 Hrušková Darina ISCAREX Česká Třebová 31.5.2017 00:07:47 ZB 16
340 Jirásková Bára ISCAREX Česká Třebová 2.7.2014 00:07:48 ZA 3
341 Kosačík František neregistrován 4.4.2012 00:07:48 MA 2
342 Chudý Martin Box Club Dynamo Svitavy 29.8.2015 00:07:49 MA 1
343 Pešek Miroslav - 31.8.2016 00:07:50 MA 2
344 Kyncl Jiří Česká Třebová 29.8.2009 00:07:50 LB 1
345 Müller Tomáš Jen blbni 2.7.2014 00:07:50 MA 2
346 Zeman Břetislav BHLT 1.6.2011 00:07:50 MA 8
347 Kvasničková Petra SKI Klub Česká Třebová 4.6.2008 00:07:50 ŽJ 2
348 Sonntag Štěpán neregistrován 2.4.2014 00:07:51 M5 1
349 Grunwwald Jiří - 30.8.2017 00:07:51 MA 1
350 Šmehlík Ondřej OSŽ 3.7.2013 00:07:54 MA 2
351 Heger Vojtěch ISCAREX Česká Třebová 2.7.2008 00:07:56 MA 1
352 Michalovič Štěpán FC Žamberk 4.4.2012 00:07:56 MD 1
353 Škrabal Richard Linhartice 4.4.2012 00:07:56 MA 1
354 Pirkl Jaroslav Česká Třebová 31.8.2016 00:07:56 MB 5
355 Sejkorová Lenka ISCAREX Česká Třebová 4.7.2012 00:07:57 ZC 49
356 Kalná Jitka Atletika Chrudim 24.8.2011 00:07:57 ZB 1
357 Novák Jan SOU Skalka 6.4.2011 00:07:57 MJ 1
358 Vebr Michal Česká Třebová 31.8.2016 00:07:59 MA 9
359 Krumer Miroslav Ostrov 27.5.2009 00:07:59 MD 3
360 Hendrychová Petra Eden Litoměřice 25.8.2012 00:07:59 ZA 1
361 Bryška Tomáš Svitavy 3.6.2015 00:07:59 MA 2
362 Kačena Martin 3DFitness - Žamberk 14.5.2014 00:08:00 MB 1
363 Lišková Růžena Ústí nad Orlicí 2.7.2008 00:08:01 ZB 4
364 Dostálová Petra Lanškroun 29.8.2015 00:08:02 ZB 9
365 Leszkow Josef MK Hlinsko 3.7.2013 00:08:02 MD 9
366 Hnízdil Martin - 20.7.2016 00:08:03 MA 1
367 Obstová Kateřina Activity Lanškroun 29.8.2015 00:08:03 Z5 8
368 Kvasnička Petr Peklák team 4.6.2008 00:08:04 MB 2
369 Václavek Zdeněk Dlouhá Třebová 6.6.2012 00:08:04 MB 2
370 Záveský Richard Orel Česká Třebová 27.5.2009 00:08:04 MB 1
371 Rábová Martina Česká Třebová 2.5.2018 00:08:04 ZA 6
372 Hofmanová Veronika ISCAREX Česká Třebová 5.5.2010 00:08:05 ZA 18
373 Klimeš Jiří AC Náchod 5.4.2017 00:08:06 MC 1
374 Šustek František Česká Třebová 30.8.2017 00:08:07 MA 1
375 Hruša Zdeněk Jirčany 3.7.2013 00:08:07 MD 1
376 Dolog Pavol Ústí nad Orlicí 7.7.2010 00:08:07 MB 2
377 Novotný Petr CTB Brandýs 3.6.2015 00:08:08 MA 4
378 Vala Ondřej - 4.4.2018 00:08:08 MA 1
379 Černohousová Monika Žamberk 12.7.2017 00:08:08 Z5 1
380 Jetmarová Ester Sokol Hylváty 2.5.2018 00:08:08 ZC 5
381 Pavelcová Romana Atletika Žamberk 31.5.2017 00:08:09 ZC 3
382 Ježek Ondřej TJ Sokol Ústí nad Orlicí 14.5.2014 00:08:11 MA 1
383 Dostál Miroslav BUDO KLUB Lanškroun 3.7.2013 00:08:11 MA 1
384 Pokorný Vlastislav Žampach 2.5.2018 00:08:11 MD 2
385 Záveská Anna KOB Dobruška 25.8.2012 00:08:12 ZA 5
386 Krátká Hana Lanškroun 18.6.2014 00:08:14 ZJ 21
387 Novák David VOŠ a ŠST Česká Třebová 2.5.2012 00:08:15 M5 1
388 Částková Eva Bežecký klub Částkovi 23.8.2014 00:08:16 ZA 1
389 Černý Petr neregistrován 2.4.2014 00:08:16 MJ 2
390 Šperka Pavel Svitavy 31.8.2016 00:08:16 MB 1
391 Gerla Luboš neregistrován 17.6.2009 00:08:17 MB 1
392 Čípa Jiří OB Česká Třebová 4.6.2008 00:08:17 MC 1
393 Peterková Veronika TJ Svitavy 25.8.2010 00:08:18 ZA 4
394 Pirkl Michal - 2.6.2010 00:08:19 MA 2
395 Machalíková Veronika Česká Třebová 1.6.2016 00:08:19 ZA 9
396 Zajíc Jan Hvězda SKP Pardubice 6.8.2008 00:08:20 MC 8
397 Šumberová Lucie Orel Česká Třebová 17.6.2009 00:08:20 ZB 5
398 Volf Břetislav Atletika Albrechtice 17.6.2009 00:08:21 MC 18
399 Sklenářová Eva Ústí nad Orlicí 17.6.2009 00:08:21 ZA 11
400 Smoláková Jiřina BK Vysoké Mýto 24.8.2011 00:08:21 ZB 10
401 Matějka Petr JBT Team 30.8.2017 00:08:22 MA 1
402 Kyncl Jan - 29.8.2009 00:08:22 LB 2
403 Kvasničková Radka SKI Klub Česká Třebová 2.7.2014 00:08:22 ZC 1
404 Čížová Barbora - 1.7.2015 00:08:23 ZJ 1
405 Kolbe Martin - 30.8.2017 00:08:24 MA 1
406 Svoboda Petr - 30.8.2017 00:08:24 MB 1
407 Bendová Ilona Česká Třebová 1.7.2015 00:08:25 ZA 1
408 Plíva Roman Sokol Česká Třebová 4.5.2011 00:08:25 MA 1
409 Rybenská Jitka AFK Chrudim 2.7.2008 00:08:25 ZA 1
410 Jílek Vojta Babka Oldříš 29.8.2009 00:08:26 MA 1
411 Hrudová Tereza FbK OT 2.5.2012 00:08:26 Z5 1
412 Klusoň Oldřich Opatovec 2.5.2018 00:08:28 MA 1
413 Novotný Jan HORO Česká Třebová 5.4.2017 00:08:29 MC 1
414 Hejkrlík Antonín HEJ HEJ HEJ Litomyšl 18.6.2014 00:08:32 MD 4
415 Balcarová Petra ISCAREX Česká Třebová 4.6.2008 00:08:32 ZA 3
416 Vilhelm Václav Přívrat 4.5.2011 00:08:34 MD 4
417 Vytlačil Marek Česká Třebová 24.8.2013 00:08:36 MA 1
418 Pilgr Bohuslav OB Česká Třebová 2.7.2008 00:08:36 MC 17
419 Rejman Zdeněk VVSC Česká Třebová 27.5.2009 00:08:36 MC 4
420 Vacek Jiří Dlouhá Třebová 2.5.2018 00:08:37 MB 2
421 Peterka Pavel SKB Česká Třebová 5.5.2010 00:08:37 MA 1
422 Krsková Tereza Lanškroun 20.7.2016 00:08:39 ZA 1
423 Vacková Alice Lanškroun 2.4.2014 00:08:41 ZA 1
424 Gregorová Lenka Activity Lanškroun 6.4.2016 00:08:41 ZJ 10
425 Kučera Jan - 29.8.2009 00:08:42 MA 1
426 Šťovíček Petr Sokol Ústí nad Orlicí 2.7.2014 00:08:42 M5 1
427 Smoláková Valérie BK Vysoké Mýto 27.5.2009 00:08:43 ŽJ 10
428 Doležal Radek VDA Česká Třebová 4.5.2011 00:08:43 MJ 1
429 Šedová Jana AC Choceň 6.4.2016 00:08:44 ZB 1
430 Dolejšová Zuzana - 30.8.2017 00:08:44 ZA 1
431 Havelka Miloslav ISCAREX Česká Třebová 2.4.2014 00:08:46 MA 3
432 Bielčik Jindřich Lichkov 6.8.2008 00:08:46 MD 21
433 Jančík Jan KRP 4.5.2016 00:08:46 MB 1
434 Pánková Pavlína - 6.4.2016 00:08:48 ZJ 1
435 Černohous Zdeněk Žamberk 12.7.2017 00:08:48 MB 1
436 Průšová Radka TJ Svitavy 5.4.2017 00:08:49 ZA 1
437 Sýkora Pavel neregistrován 24.8.2013 00:08:49 MB 1
438 Kantová Olga Spona Teplice 13.7.2011 00:08:51 ZA 1
439 Hlaváček Zdeněk SKP Rychnov nad Kněžnou 3.7.2013 00:08:52 MC 2
440 Klaclová Renata ISCAREX Česká Třebová 15.5.2013 00:08:52 ZD 9
441 Kovářová Anna OB Česká Třebová 2.7.2014 00:08:53 ZB 5
442 Pešek Kamil OB Česká Třebová 25.8.2010 00:08:53 MA 1
443 Jirsa Josef Česká Třebová 2.7.2008 00:08:55 MA 1
444 Grätz Luděk Sokol Ústí nad Orlicí 1.7.2015 00:08:56 MC 13
445 Šlachtová Ivana Studénka 29.8.2015 00:08:57 ZA 1
446 Matějková Jana Ústí nad Orlicí 2.7.2014 00:08:58 ZA 1
447 Sedláčková Alžběta neregistrována 1.6.2011 00:08:58 ZA 1
448 Šimůnek Jan ISCAREX Česká Třebová 17.6.2009 00:09:00 MD 28
449 Tučný Jan MK Pardubice 29.8.2015 00:09:00 MD 1
450 Hordějčuková Anežka Hordějčuks team 17.6.2009 00:09:04 ŽJ 1
451 Bomberová Miroslava - 20.7.2016 00:09:05 ZA 1
452 Voclová Radka - 3.6.2015 00:09:06 ZJ 2
453 Holubová Iva BK Vysoké Mýto 6.4.2011 00:09:06 ZJ 1
454 Škop Ji - 5.4.2017 00:09:06 MB 1
455 Chudá Klára Choceň 6.4.2016 00:09:08 ZA 1
456 Chaloupková Marie ISCAREX Česká Třebová 1.6.2011 00:09:08 ZC 4
457 Pokorný Jan SRK Rychnov 31.5.2017 00:09:09 MC 2
458 Horáčková Pavla AC Moravská Slavia Brno 29.8.2015 00:09:09 ZB 9
459 Rossi Lenka ISCAREX Česká Třebová 4.7.2012 00:09:10 ZD 16
460 Havel Zdeněk - 29.8.2015 00:09:10 MA 1
461 Raisová Dana FbK OT 4.7.2012 00:09:11 ZJ 1
462 Táfl Lukáš České Heřmanice 29.7.2009 00:09:12 MA 1
463 Hendrych Karel Eden Litoměřice 25.8.2012 00:09:12 MA 1
464 Velecký Jindřich Notable 2.7.2014 00:09:13 MB 1
465 Volfová Gabriela Box Club Dynamo Svitavy 29.8.2015 00:09:13 ZA 1
466 Motyčková Kateřina Babiččiných mazánků 12.7.2017 00:09:14 ZB 1
467 Klusoňová Iveta - 31.8.2016 00:09:14 ZA 2
468 Pazderová Alena Vysoké Mýto 2.5.2018 00:09:14 ZB 16
469 Palán Jan neregistrován 24.8.2013 00:09:14 MA 1
470 Hejkrlíková Iva HEJ HEJ HEJ Litomyšl 2.7.2014 00:09:16 ZA 4
471 Krátký Ondřej VOŠ a ŠST Česká Třebová 2.5.2012 00:09:16 MJ 1
472 Radiměřská Veronika BK Vysoké Mýto 25.8.2010 00:09:17 ŽJ 3
473 Koutníková Eva - 20.7.2016 00:09:20 ZB 1
474 Bignell Petra neregistrována 29.7.2009 00:09:21 LB 1
475 Flídr Marek Česká Třebová 29.8.2015 00:09:22 MA 1
476 Horák František ČD CARGO 31.5.2017 00:09:24 MB 1
477 Sychrová Hana - 30.8.2017 00:09:24 ZC 1
478 Lebeda Martin Extrém Team Hylváty 6.4.2016 00:09:24 MB 1
479 Keprtová Miloslava ISCAREX Česká Třebová 29.8.2009 00:09:26 ZC 46
480 Drymlová Alena Skalka 25.8.2012 00:09:27 ZC 1
481 Hašková Kateřina neregistrována 2.4.2014 00:09:30 ZA 1
482 Sokolová Olga ISCAREX Česká Třebová 27.5.2009 00:09:30 ŽC 1
483 Hrnčíř Jindřich VOŠ a ŠST Česká Třebová 2.5.2012 00:09:31 MJ 1
484 Křičenský Michal ABK Bravo Jablonné nad Orlicí 6.4.2011 00:09:32 MJ 1
485 Krátký Josef KP BKÚ Mělník 29.7.2009 00:09:32 MB 1
486 Hordějčuk Jakub Hordějčuks team 17.6.2009 00:09:35 MA 1
487 Merta Jaroslav ISCAREX Česká Třebová 13.7.2011 00:09:37 MD 10
488 Šejnoha Pavel Česká Třebová 25.8.2010 00:09:37 MA 1
489 Dobroucký Martin sport Bárt 4.6.2008 00:09:37 MA 1
490 Hrišková Jana ISCAREX Česká Třebová 29.7.2009 00:09:37 ZB 5
491 Vrátná Veronika Judo Česká Třebová 2.5.2018 00:09:39 ZJ 1
492 Diblíková Kristýna AČR 1.6.2011 00:09:40 ZJ 1
493 Šimůnková Zdena ISCAREX Česká Třebová 7.5.2008 00:09:41 ŽC 29
494 Pešková Jana OB Česká Třebová 20.7.2016 00:09:41 ZA 1
495 Sontáková Lenka Atletika Albrechtice 7.7.2010 00:09:44 ŽJ 1
496 Skalická Hana Lanškroun 2.4.2014 00:09:45 ZA 1
497 Kusá Marie Vorvaňky s.r.o. 31.8.2016 00:09:45 ZB 2
498 Hejkrlíková Věra HEJ HEJ HEJ Litomyšl 2.7.2014 00:09:46 ZD 4
499 Faltusová Kristýna Atletika Jablonné nad Orlicí 6.4.2011 00:09:46 ZJ 1
500 Svoboda Jan ČD CARGO 31.5.2017 00:09:50 MA 1
501 Brychtová Romana Cerekvice nad Loučnou 3.5.2017 00:09:50 ZB 1
502 Vraštilová Miloslava TJ Maratonstav Úpice 29.8.2015 00:09:51 ZD 1
503 Borková Agáta Brzdy Horní Čermná 2.5.2018 00:09:52 Z5 41
504 Benešová Marcela Notable 18.6.2014 00:09:58 ZA 4
505 Wendlig Miroslav Luková 13.7.2011 00:10:06 MC 11
506 Nováková Lucie - 30.8.2017 00:10:07 ZJ 1
507 Tobiška Karel neregistrován 24.8.2013 00:10:09 MB 1
508 Černohousová Michaela SK Žamberk 12.7.2017 00:10:09 ZA 1
509 Klusoňová Adéla - 30.8.2017 00:10:09 ZA 1
510 Král Josef ISCAREX Česká Třebová 1.10.2008 00:10:12 MD 6
511 Brádle Václav Sokol Chuchelná 23.8.2014 00:10:14 ME 3
512 Pecinová Jana - 30.8.2017 00:10:15 ZC 1
513 Růžičková Lucie - 29.8.2015 00:10:16 Z5 1
514 Herclíková Jaroslava Česká Třebová 2.5.2012 00:10:19 ZB 14
515 Moník Milan MT Smiřice 31.8.2016 00:10:20 MB 1
516 Kostřicová Blanka Česká Třebová 4.6.2008 00:10:25 ŽC 25
517 Minaříková Iva Horní Jelení 29.8.2015 00:10:25 ZB 1
518 Petrová Lucie Vorvaňky s.r.o. 20.7.2016 00:10:29 ZB 2
519 Borková Adéla Brzdy Horní Čermná 20.7.2016 00:10:30 ZB 9
520 Kubíček Jan Litomyšl 29.8.2009 00:10:31 LB 1
521 Sedláčková Hedvika Activity Lanškroun 14.5.2014 00:10:34 ZC 5
522 Katzerová Mirka neregistrována 4.7.2012 00:10:41 ZD 1
523 Rossi Otto ISCAREX Česká Třebová 3.7.2013 00:10:47 ME 15
524 Vytlačilová Aneta - 31.8.2016 00:10:50 ZA 1
525 Topinka Roman HZS HMP 3.5.2017 00:10:51 MB 1
526 Benda Michael - 1.4.2015 00:10:51 MB 1
527 Vaňousová Aneta neregistrována 24.8.2013 00:10:56 ZJ 1
528 Lexová Michaela FbK OT 2.5.2012 00:10:59 ZA 1
529 Pecháček Miroslav Orel Dolní Čermná 2.5.2018 00:11:01 ME 2
530 Papáček Radek neregistrován 17.6.2009 00:11:19 MB 1
531 Doseděl Marek Banín 25.8.2012 00:11:22 MA 1
532 Šafařík Tomáš - 1.4.2015 00:11:25 MB 1
533 Kalousek Jan KČT Žamberk 1.10.2008 00:11:26 MD 1
534 Hamplová Anna BK Vysoké Mýto 29.4.2009 00:11:31 ŽJ 1
535 Adamec Pavel Trailrun.cz 1.4.2015 00:11:32 MA 1
536 Štantejská Markéta - 3.7.2013 00:12:26 ZB 1
537 Tůmová Lenka Báječné ženy v běhu 2.4.2014 00:12:27 ZC 1
538 Kubíček Josef neregistrován 17.6.2009 00:13:11 LB 1
539 Havran Miroslav ISCAREX Česká Třebová 13.7.2011 00:18:45 MD 2
540 Drha Luboš Liga 100 Praha 24.8.2011 00:19:49 MD 1


Zvolte si trať, kategorii, závod a stiskněte tlačítko zobrazit

(pro přechod na jednotlivé výsledky kliněte na datum konání vybraného závodu)
Kategorie:

Označit: |
Trať:
Závody:7.5.2008 514.6.2008 452.7.2008 70
6.8.2008 671.10.2008 6329.4.2009 80
27.5.2009 8817.6.2009 9029.7.2009 72
29.8.2009 937.4.2010 875.5.2010 117
2.6.2010 767.7.2010 7625.8.2010 97
6.4.2011 1044.5.2011 1221.6.2011 98
13.7.2011 10124.8.2011 1004.4.2012 113
2.5.2012 1366.6.2012 1494.7.2012 106
25.8.2012 13815.5.2013 1125.6.2013 104
3.7.2013 12224.8.2013 1202.4.2014 130
14.5.2014 13718.6.2014 1142.7.2014 141
23.8.2014 1311.4.2015 856.5.2015 99
3.6.2015 1081.7.2015 10729.8.2015 133
6.4.2016 1514.5.2016 1161.6.2016 141
20.7.2016 11831.8.2016 1635.4.2017 133
3.5.2017 13931.5.2017 13012.7.2017 111
30.8.2017 1254.4.2018 1032.5.2018 135

Označit: |
Další nastavení: