Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pekelný kilometr

Kompletní statistika všech proběhlých závodů tohoto poháru.

Nejlepší výkony

Jsou zobrazeny výkony na trati 1 km (upřesnit zobrazení si můžete zde).

# Jméno Team Kdy Výkon Kategorie Startů
1 Hübl Radek RUNSPORT Team 1.6.2016 00:04:41 MA 7
2 Hrdina Pavel AK Perná 6.6.2012 00:04:43 MA 14
3 Cink Tomáš ISCAREX Česká Třebová 3.7.2013 00:04:55 MA 7
4 Kačerovský Michal Vencl Tým Ústí nad Orlicí 1.7.2015 00:04:56 M5 26
5 Magál Jiří ISCAREX Česká Třebová 1.6.2011 00:04:59 MA 3
6 Moravec Jiří ISCAREX Česká Třebová 3.6.2015 00:05:00 MJ 10
7 Záveský Filip ISCAREX Česká Třebová 29.8.2015 00:05:01 MA 22
8 Macháček Petr SPORT Bárt Ústí nad Orlicí 3.6.2015 00:05:02 MB 12
9 Novák David AC Vysoké Mýto 30.8.2017 00:05:03 MJ 8
10 Hájek Daniel Atletika Polička 1.7.2015 00:05:04 MA 3
11 Horáček Michal ISCAREX Česká Třebová 7.7.2010 00:05:07 MA 12
12 Klička Ondřej TJ Svitavy 29.7.2009 00:05:07 MA 12
13 Štancl Daniel Sport Bárt Team 31.8.2016 00:05:08 MA 1
14 Dvořáček Adam AC Track and Field Brno 20.7.2016 00:05:10 MA 1
15 Razým Lukáš ISCAREX Česká Třebová 2.7.2008 00:05:13 MA 3
16 Tlapák Jaroslav Hokejbal Česká Třebová 12.7.2017 00:05:13 MA 18
17 Vondra Vojtěch Vencl tým Ústí nad Orlicí 1.7.2015 00:05:14 M5 27
18 Turek Martin www.zakisova-skolabehu.cz 29.8.2015 00:05:14 MA 23
19 Roháček Jan Run Sport Team 3.6.2015 00:05:15 MA 6
20 Novák Lukáš HZS Ústí nad Orlicí 17.6.2009 00:05:15 MA 2
21 Kučera Ladislav ISCAREX Česká Třebová 20.7.2016 00:05:18 MB 13
22 Šimůnek Jan ISCAREX Česká Třebová 1.6.2011 00:05:19 MA 45
23 Řemínek Matěj AC Choceň 6.8.2008 00:05:19 MA 7
24 Vebr Patrik Vencl tým Ústí nad Orlicí 29.8.2015 00:05:20 M5 10
25 Kubíček Jan Jiskra Litomyšl 7.7.2010 00:05:20 MA 2
26 Cink Martin AC Pardubice 6.6.2012 00:05:22 MJ 9
27 Vacek Martin ISCAREX Česká Třebová 6.6.2012 00:05:23 MB 39
28 Blaha Tomáš AK ASICS Kroměříž 25.8.2010 00:05:24 MA 1
29 Dryml Mojmír Hvězda Pardubice 29.8.2018 00:05:25 MA 6
30 Dobšíček Pavel SK Hronov 2.7.2008 00:05:26 MA 6
31 Klášterecký Tomáš ISCAREX Česká Třebová 29.7.2009 00:05:26 MA 2
32 Stránský Aleš ISCAREX Česká Třebová 2.7.2008 00:05:26 MB 39
33 Machotka Dominik Activity Lanškroun 2.7.2014 00:05:27 MA 6
34 Hejl Radek Králíky 1.6.2016 00:05:27 MB 4
35 Sádecký Marek Česká Třebová Parník 27.5.2009 00:05:27 MA 9
36 Pokorný David SOOB Rychnov nad Kněžnou 31.5.2017 00:05:28 MA 2
37 Adamec Lukáš Horo Česká Třebová 11.7.2018 00:05:28 MA 16
38 Mrklovský Miroslav STALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou 6.6.2012 00:05:29 MB 3
39 Šilar Zdeněk Ústí nad Orlicí 1.7.2015 00:05:29 MA 8
40 Řehák Tomáš Lukostřelba Jablonné 7.7.2010 00:05:31 MA 7
41 Král Jindřich ISCAREX Česká Třebová 27.5.2009 00:05:31 MA 2
42 Schwarzbach Martin neregistrován 3.6.2015 00:05:35 MA 4
43 Zenkl Adam AC Vysoké Mýto 24.8.2011 00:05:36 MJ 1
44 Pocsai Sándor Čerti Kunčina 18.6.2014 00:05:36 MB 15
45 Novák Petr SK Donocykl 31.5.2017 00:05:38 MC 9
46 Vacek Libor Activity Lanškroun 18.6.2014 00:05:38 MA 5
47 Vetchý Radim Activity Lanškroun 5.6.2013 00:05:41 MA 4
48 Abrahám Luděk SK Hronov 13.7.2011 00:05:41 MA 4
49 Stránská Adéla ISCAREX Česká Třebová 31.5.2017 00:05:41 ZA 30
50 Jurco Patrik FbK OT 31.8.2016 00:05:42 MJ 8
51 Krunčík Pavel SKI Skuhrov nad Bělou 24.8.2013 00:05:42 MA 5
52 Moskva Roman Pasivity Žamberk 1.6.2016 00:05:44 MB 4
53 Chlup Jiří TJ Rychnov na Moravě 7.7.2010 00:05:44 MB 14
54 Buriánek Roman ISCAREX Česká Třebová 29.8.2015 00:05:44 MC 32
55 Buriánek Tomáš SKI Klub Česká Třebová 25.8.2012 00:05:45 MA 8
56 Jančík Bořek SVARTES Hořice 29.8.2015 00:05:45 MC 1
57 Nemšák Miroslav TJ Sokol Černovír 4.7.2012 00:05:45 MB 8
58 Pátek Michal KOB Choceň 31.8.2016 00:05:47 MA 1
59 Večeře Tomáš Atletika Polička 25.8.2012 00:05:47 MA 1
60 Matoušek Denis - 24.8.2013 00:05:47 MA 1
61 Radiměřský Karel ISCAREX Česká Třebová 3.5.2017 00:05:48 MA 23
62 Havran Jan ISCAREX Česká Třebová 3.6.2015 00:05:49 MA 7
63 Jureček Michal ISCAREX Česká Třebová 1.7.2015 00:05:50 MJ 13
64 Morávek Vlastislav Žamberk 25.8.2012 00:05:50 MA 1
65 Stránská Michaela ISCAREX Česká Třebová 31.8.2016 00:05:51 ZJ 27
66 Ducháček Jan CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí 29.4.2009 00:05:51 MB 6
67 Kosuciński Slawomir Mountain Top Polanica 18.6.2014 00:05:51 MA 1
68 Moravec Jakub JM Team Letohrad 2.5.2018 00:05:52 MJ 11
69 Novotný Jakub HORO Česká Třebová 3.5.2017 00:05:53 MA 5
70 Telecký Josef - 11.7.2018 00:05:53 MA 1
71 Paleček Ondřej RFOBL TEAM Rychnov nad Kněžnou 31.5.2017 00:05:53 M5 1
72 Kolhánek Petr JZD Česká Třebová 25.8.2012 00:05:53 MA 1
73 Filip Luboš AC Choceň 17.6.2009 00:05:53 MC 4
74 Krejčí Stanislav Jiskra Ústí nad Orlicí 2.7.2008 00:05:54 MD 2
75 Tlustoš Pavel LVV 29.8.2018 00:05:54 M5 1
76 Bureš Martin Česká Třebová 20.7.2016 00:05:55 MB 10
77 Kochánek Petr JZD Česká Třebová 27.5.2009 00:05:55 MA 14
78 Pávek Jiří SMC Fort Ústí nad Orlicí 1.7.2015 00:05:56 MB 25
79 Nechvíl Petr AC Choceň 4.4.2012 00:05:56 MA 1
80 Frydrych Broňa Les 12.7.2017 00:05:56 MA 1
81 Gregora Jan Activity Lanškroun 12.7.2017 00:05:57 M5 26
82 Jiroušková Jana RCR Bike Team Česká Třebová 24.8.2013 00:05:57 ZA 4
83 Miřejovský Jiří TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 7.7.2010 00:05:58 MA 5
84 Kovář Jan FORT SMC 1.6.2016 00:05:58 MA 8
85 Mrazák Štefan Gymnázium Česká Třebová 31.5.2017 00:05:58 MJ 2
86 Siegel Josef AC Choceň 2.7.2008 00:05:59 MC 2
87 Pross David SKI Skuhrov nad Bělou 24.8.2013 00:05:59 MA 1
88 Vinduška Petr Atletika Albrechtice 6.6.2012 00:05:59 MJ 9
89 Orlich Petr FORT SMC Ústí nad Orlicí 18.6.2014 00:06:00 MC 12
90 Vaníček Josef ABK Bravo Jablonné nad Orlicí 6.8.2008 00:06:00 MD 1
91 Kolář Michal Box Club Dynamo Svitavy 29.8.2015 00:06:00 MA 8
92 Simon Jakub Polička 30.5.2018 00:06:00 MJ 4
93 Kafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice 2.5.2018 00:06:00 MA 1
94 Vilímek Václav AC Choceň 14.5.2014 00:06:01 M5 3
95 Novák Josef Horní Čermná 29.8.2018 00:06:02 MA 1
96 Novák Jiří - 3.5.2017 00:06:02 MA 1
97 Sádecký Lukáš Česká Třebová Parník 29.8.2009 00:06:03 MA 5
98 Barvínek Ladislav Česká Třebová 29.8.2009 00:06:04 MA 4
99 Bielčik Petr Lichkov 6.8.2008 00:06:04 MA 2
100 Starý Tomáš Plastic Cocks 5.5.2010 00:06:05 MA 6
101 Teplý Jaroslav Jiskra Ústí nad Orlicí 29.8.2009 00:06:05 MA 1
102 Kebrle Milan ISCAREX Česká Třebová 2.7.2008 00:06:07 MA 13
103 Budina Jakub Box Club Dynamo Svitavy 6.5.2015 00:06:07 MA 4
104 Flegl Vlastimil Vrchlabí 7.5.2008 00:06:07 MA 1
105 Růžička Tomáš Cycling Team Brandýs 3.6.2015 00:06:09 MA 13
106 Hartman Karel Ústí nad Orlicí 2.7.2008 00:06:09 MA 11
107 Záveský Marek Orel Česká Třebová 17.6.2009 00:06:10 MJ 8
108 Bednář Petr Dolní Čermná 13.7.2011 00:06:10 MJ 5
109 Kramář Michal Janov 31.5.2017 00:06:11 MA 1
110 Kalousek Josef HC Strike Libchavy 7.7.2010 00:06:11 MA 7
111 Podolský Filip Rychnov nad Kněžnou 1.6.2016 00:06:11 MA 1
112 Liška Pavel TK Ústí nad Orlicí 6.8.2008 00:06:11 MB 9
113 Válka Michal - 1.7.2015 00:06:12 MA 1
114 Klíma Petr Atletika Polička 2.4.2014 00:06:12 MA 1
115 Kalný Petr Atletika Chrudim 24.8.2011 00:06:12 MA 2
116 Glaser Václav FORT SMC Ústí nad Orlicí 1.10.2008 00:06:12 MA 1
117 Novák Jiří Petrovice 31.8.2016 00:06:13 MA 1
118 Maťátko Jan Runsport.cz 5.4.2017 00:06:13 MA 1
119 Smolák Petr BK Vysoké Mýto 24.8.2011 00:06:13 MJ 10
120 Elčkner Martin Notable 2.7.2014 00:06:13 MA 7
121 Punčochář Michal AČR 4.4.2012 00:06:13 MJ 2
122 Švorčík Petr ISCAREX Česká Třebová 3.6.2015 00:06:13 MA 3
123 Jadrný Lubomír Fort SMC Ústí nad Orlicí 29.4.2009 00:06:13 MA 4
124 Künzel Drahomír TJ - Svitavy 29.7.2009 00:06:14 MA 2
125 Divíšek Jan Nový Věk Trusnov 1.6.2011 00:06:14 MJ 6
126 Hyksa Jakub - 31.5.2017 00:06:14 MA 5
127 Slabý Jan Tvoje máma 12.7.2017 00:06:14 MA 2
128 Švadlena Pavel KOB Choceň 31.8.2016 00:06:15 MB 1
129 Pilgr Luděk OB Česká Třebová 2.7.2008 00:06:17 MA 34
130 Vévodová Martina AK Perná 3.7.2013 00:06:17 ZA 6
131 Esser Miroslav Creative Dock 23.8.2014 00:06:17 MA 1
132 Holubář Patrik Vencl Tým Ústí nad Orlicí 11.7.2018 00:06:17 MJ 10
133 Beneš Michal RUNSPORT 31.5.2017 00:06:17 MA 8
134 Slavík Radek Střední škola podnikání VM s.r.o. 11.7.2018 00:06:18 MC 1
135 Růžička Martin Brandýs nad Orlicí 2.5.2012 00:06:18 MA 2
136 Zachař Jiří Sruby 25.8.2012 00:06:19 MB 8
137 Gregora Zdenek Lanškroun 1.6.2011 00:06:20 MA 14
138 Klaclová Šárka SK Nové Město na Moravě 25.8.2012 00:06:20 ZJ 2
139 Hekrle František Sokol Parník Česká Třebová 2.7.2008 00:06:20 MB 1
140 Bumbálek Jiří BC Česká Třebová 3.7.2013 00:06:20 MB 7
141 Petrů Martin Choceň 18.6.2014 00:06:21 MJ 1
142 Štichauer Miroslav Peklák team 29.7.2009 00:06:21 MA 7
143 Nováková Barbora Sokol Kunvald 11.7.2018 00:06:22 ZB 7
144 Marhold Petr Choceň 17.6.2009 00:06:22 MA 11
145 Jetmar Jan Sokol Hylváty 5.5.2010 00:06:22 MA 1
146 Matuška Jaroslav AK Moravská Třebová 2.4.2014 00:06:22 MA 1
147 Částek Michal Fort SMC Ústí nad Orlicí 23.8.2014 00:06:22 MA 1
148 Kovařík Zbyněk Březová nad Svitavou 24.8.2011 00:06:22 MA 4
149 Sládek Jakub Černošice 3.7.2013 00:06:22 MA 1
150 Pirkl Martin HORO Česká Třebová 3.7.2013 00:06:23 MA 3
151 Doucha Jiří Hvězda SKP Pardubice 2.5.2018 00:06:23 MB 18
152 Spáčil Leopold Novatop Lapierre / Letovice 2.5.2018 00:06:23 MC 2
153 Kolář Radim ISCAREX Česká Třebová 17.6.2009 00:06:24 MB 7
154 Hejzlar David ABK Bravo Jablonné nad Orlicí 1.10.2008 00:06:24 MM 4
155 Stříhavka Jindřich AC Choceň 1.6.2011 00:06:24 MB 9
156 Matyášová Jana Dolní Dobrouč 1.7.2015 00:06:25 ZC 36
157 Zajíc Jakub Hvězda SKP Pardubice 6.8.2008 00:06:25 MD 1
158 Borek Matěj ZAPPA Česká Třebová 11.7.2018 00:06:25 MJ 10
159 Krmela Pavel TJ Rychnov na Moravě 1.10.2008 00:06:26 MA 3
160 Šutera Josef Atletika Polička 4.5.2011 00:06:27 MA 1
161 Bilek Luboš Mandl 2.5.2018 00:06:27 MA 2
162 Kalous Petr SK Žamberk 7.5.2008 00:06:28 MA 23
163 Voleský Martin Orel Česká Třebová 5.5.2010 00:06:28 MJ 2
164 Martinák Jiří CTC Fort SMC Ústí nad Orlicí 6.6.2012 00:06:28 MC 10
165 Čechal Jaroslav TS Letohrad 7.5.2008 00:06:29 MB 3
166 Krejčí Stanislav ASPV Těchonín 6.8.2008 00:06:30 MB 3
167 Březina Vojtěch SPEEDO 4.4.2018 00:06:32 MA 1
168 Hejkrlík Filip SK Spartak Slatiňany 29.7.2009 00:06:33 MA 3
169 Homola Petr Česká Třebová 6.8.2008 00:06:33 MA 5
170 Steklý Petr Svitavy 31.5.2017 00:06:34 MB 4
171 Stránský Tomáš Česká Třebová - S.M.R.T. 12.7.2017 00:06:35 MA 2
172 Vondra David TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 6.8.2008 00:06:35 MD 1
173 Živný Marek Letohrad 1.10.2008 00:06:35 MM 7
174 Kavín David Brno 2.7.2008 00:06:35 MD 1
175 Scheuer Jan Activity Lanškroun 23.8.2014 00:06:35 MB 1
176 Krátký Luboš Lanškroun 7.7.2010 00:06:35 MB 18
177 Kozák Vojtěch TJ Jiskra Litomyšl 3.7.2013 00:06:36 MA 1
178 Tichý Pavel AC Náchod 6.4.2016 00:06:36 MC 4
179 Locker Tomáš Spartak Rychnov nad Kněžnou 30.5.2018 00:06:37 MA 1
180 Kubeš David Activity Lanškroun 29.8.2015 00:06:39 MB 8
181 Johanidesová Lea Jiskra Ústí nad Orlicí 1.10.2008 00:06:39 ŽA 9
182 Pavlas Jan Atletika Albrechtice 25.8.2012 00:06:39 M5 11
183 Dušková Lenka ISCAREX Česká Třebová 4.7.2012 00:06:39 ZA 14
184 Škrabánek Jaroslav SKB Česká Třebová 31.8.2016 00:06:39 MA 2
185 Chaloupka Jan Mladkov - Široký důl 29.8.2018 00:06:40 MA 9
186 Zejbrlík Dan AČR 1.6.2011 00:06:41 MJ 3
187 Ruda Stanislav HC Česká Třebová 6.6.2012 00:06:41 MA 2
188 Hruban Jan Česká Třebová 20.7.2016 00:06:41 MC 17
189 Hordějčuk Václav Peklák team 4.7.2012 00:06:42 MA 4
190 Komínek Jiří Cyklo Stratílek Litomyšl 3.7.2013 00:06:42 MJ 1
191 Kadidlo Jiří CK Slovan Moravská Třebová 2.4.2014 00:06:43 MB 1
192 Sedláček Roman Activity Lanškroun 1.6.2016 00:06:43 MC 12
193 Vrtal Zbyněk Gymnázium Česká Třebová 31.5.2017 00:06:43 MJ 2
194 Chaloupka Václav - 4.4.2018 00:06:43 MA 1
195 Macko Milan SRTG Česká Třebová 29.8.2018 00:06:45 MB 1
196 Hájek Daniel SKB Česká Třebová 31.8.2016 00:06:46 MA 1
197 Marhold Luboš Horní Jelení 24.8.2013 00:06:46 MA 25
198 Petr Jaromír SCHOTT Lanškroun 1.6.2016 00:06:47 MA 2
199 Košnar Filip Trailrun.cz 12.7.2017 00:06:47 MA 7
200 Blovský Viktor - 31.8.2016 00:06:47 MA 1
201 Aliger Lukáš TJ SOKOL Hnátnice 3.7.2013 00:06:48 MA 1
202 Drábek Jakub AČR 1.6.2011 00:06:48 MJ 1
203 Zahálka Jan Česká Třebová 1.6.2016 00:06:49 MB 5
204 Vencl Jiří Activity Lanškroun 3.5.2017 00:06:49 MJ 4
205 Moravec Jan JM Team Letohrad 11.7.2018 00:06:50 M5 6
206 Šrůtek Stanislav TJ Maratonstav Úpice 29.8.2015 00:06:50 MC 1
207 Vávra Zdeněk Peklák team 6.8.2008 00:06:51 MA 7
208 Dvořák Pavel Česká Třebová 29.8.2018 00:06:52 MB 1
209 Borek Martin ZAPPA Česká Třebová 31.5.2017 00:06:53 MB 12
210 Karlíček Filip FbK Orlicko Třebovsko 31.5.2017 00:06:53 M5 1
211 Netolický Milan Choceň 4.7.2012 00:06:54 MA 6
212 Hordějčuk Vít - 29.8.2009 00:06:54 MJ 2
213 Hotař Jiří Čerti Kunčina 2.4.2014 00:06:54 MB 1
214 Štarman Václav SHR Štarman 14.5.2014 00:06:54 MA 2
215 Švec Martin VK Choceň 29.8.2015 00:06:54 MA 9
216 Šafář Miroslav TJ Loko Česká Třebová 4.6.2008 00:06:55 MA 1
217 Sejkora Patrik Lanškroun 1.6.2011 00:06:55 MA 3
218 Záveský Jan Judo Česká Třebová 25.8.2012 00:06:55 M5 4
219 Špatenka Radim Plavání ČT 4.4.2018 00:06:56 MA 1
220 Válka Michael ČeskáTřebová 3.5.2017 00:06:56 MA 1
221 Štyndl Miroslav Atletika Polička 1.10.2008 00:06:56 MC 2
222 Maťátko Daniel Lodní klub Dolní Čermná 18.6.2014 00:06:56 MA 3
223 Sejkora Karel Atletika Polička 25.8.2012 00:06:56 MA 1
224 Řemínek Štěpán AC Choceň 3.6.2015 00:06:56 MA 1
225 Švub Zdeněk Česká Třebová 25.8.2012 00:06:57 MA 5
226 Rozprým Jiří Žamberk 27.5.2009 00:06:57 MA 1
227 Škop Milan Združení zahrádkářů a chatařů Praha - Východ 31.8.2016 00:06:57 MB 1
228 Hájek Martin Žamberk 29.8.2018 00:06:58 M5 2
229 Leszkow Petr MK Hlinsko 17.6.2009 00:06:58 MD 17
230 Krsek Pavka Lanškroun 7.7.2010 00:06:59 MA 2
231 Hájek František FGT Stolany 17.6.2009 00:06:59 MD 2
232 Skuček Pavel BE Orlica 30.8.2017 00:07:00 MA 2
233 Gregora Milan Lanškroun 7.7.2010 00:07:00 MA 4
234 Bier Lukáš jednokolka.cz 29.8.2009 00:07:00 MA 1
235 Kačerovský Michal Activity Lanškroun 2.7.2014 00:07:01 MB 5
236 Razým Jan ISCAREX Česká Třebová 29.4.2009 00:07:01 MC 1
237 Vytlačilová Lenka ISCAREX Česká Třebová 7.7.2010 00:07:01 ZA 28
238 Simon Petr Polička 29.8.2018 00:07:01 MB 8
239 Krátká Anna SKP Hvězda Pardubice 29.7.2009 00:07:02 ZB 2
240 Kalous Tomáš Žamberk 23.8.2014 00:07:02 MC 8
241 Belobrad Ivan Žamberk 2.4.2014 00:07:02 MB 5
242 Kyncl Tomáš Česká Třebová 4.7.2012 00:07:03 MA 13
243 Klusoň Jaromír - 30.8.2017 00:07:03 MC 1
244 Barvínková Romana Atletika Žamberk 31.5.2017 00:07:04 ZB 8
245 Ducháček Bedřich ISCAREX Česká Třebová 4.6.2008 00:07:04 MB 20
246 Kumpošt Jaroslav ASU 4.4.2012 00:07:04 MA 1
247 Hanuš Petr Chládek a Tintěra Pardubice 25.8.2012 00:07:05 MB 1
248 Ráb Pavel Česká Třebová 12.7.2017 00:07:06 MD 8
249 Skalický Josef Activity Lanškroun Farma Žichlínek 31.5.2017 00:07:06 MC 1
250 Mimra Jiří Kostelec nad Orlicí 2.7.2014 00:07:07 MA 2
251 Kukaň Tomáš Daredevil's 6.4.2016 00:07:07 MA 1
252 Kněžour Jakub Loko Borohrádek 31.8.2016 00:07:08 M5 2
253 Fandel Michal AČR 2.5.2012 00:07:08 MJ 1
254 Půlpán Roman KOB Choceň 31.8.2016 00:07:09 MC 1
255 Nunvář Rostislav - 30.8.2017 00:07:10 MA 2
256 Šilarová Michaela Activity Lanškroun 29.8.2018 00:07:10 Z5 15
257 Dvořáček Jan Trailrun.cz 1.6.2016 00:07:11 MA 9
258 Ondráček Martin Pro-Music Prolog Bike Trutnov 29.8.2015 00:07:11 MB 1
259 Matějka Jiří Ústí nad Orlicí 2.7.2014 00:07:11 MA 1
260 Škrkoň Petr Techplast Team 6.6.2012 00:07:11 MA 2
261 Linhart Tomáš Bouchači z Jelenice 1.7.2015 00:07:11 MB 7
262 Černá Markéta ISCAREX Česká Třebová 20.7.2016 00:07:11 ZC 30
263 Horáček Martin Peklák team 4.6.2008 00:07:12 MA 1
264 Furik Jan neregistrován 17.6.2009 00:07:12 MA 1
265 Hampl Alois Ostrov 6.5.2015 00:07:12 MB 10
266 Křivka Pavel neregistrován 27.5.2009 00:07:12 MA 2
267 Spilko Zdeněk Vysoké Mýto 14.5.2014 00:07:13 MC 2
268 Mikulecká Marcela ISCAREX Česká Třebová 3.7.2013 00:07:13 ZB 13
269 Kubišta Oto TJ Dlouhá Třebová 29.7.2009 00:07:13 MC 25
270 Pražák Tomáš Jiskra Hylváty Kuželky 1.7.2015 00:07:14 MB 3
271 Kalousová Eliška Vencl Tým Ústí n. Orlicí 2.7.2014 00:07:14 Z5 3
272 Petráž David Česká Třebová 23.8.2014 00:07:14 MA 1
273 Dostál Tomáš Bystré 2.4.2014 00:07:15 MA 1
274 Kalousová Alena Žamberk 18.6.2014 00:07:15 ZA 7
275 Vaňous Jan Ústí nad Orlicí 14.5.2014 00:07:15 MB 2
276 Vaculík Miroslav TJ - Svitavy 25.8.2010 00:07:15 MA 10
277 Vodička Stanislav - 31.8.2016 00:07:15 MA 2
278 Pospíšil Tomáš GENARO 4.4.2018 00:07:15 MB 1
279 Hájek Václav Česká Třebová 24.8.2011 00:07:16 MA 2
280 Kučera Zdeněk AC Náchod 29.8.2015 00:07:17 MD 6
281 Machalík Stanislav Česká Třebová 1.6.2016 00:07:17 MA 4
282 Ehrig Rudolf ISCAREX Česká Třebová 27.5.2009 00:07:17 MD 12
283 Hronová Markéta Czech Tri k. Team 12.7.2017 00:07:18 ZA 1
284 Groš Štefan SK Valašského Království 29.8.2015 00:07:18 MC 1
285 Marek Dalimil ISCAREX Česká Třebová 7.7.2010 00:07:18 MC 4
286 Novák Josef TJ Svitavy 5.4.2017 00:07:19 MA 2
287 Hypešová Natálie TJ Sokol Jaroměř 3.6.2015 00:07:20 Z5 12
288 Krabáč Václav AČR 4.4.2012 00:07:20 MJ 1
289 Fojtíková Hana Žamberk 3.6.2015 00:07:22 ZB 13
290 Černoch Michal FC Dlouhoňovice 6.4.2016 00:07:22 MA 2
291 Knotek Ondřej neregistrován 4.5.2011 00:07:23 MJ 1
292 Sojkora Patrik Lanškroun 7.4.2010 00:07:23 MA 1
293 Sadílek Ota Atletika Albrechtice 2.7.2008 00:07:23 MD 48
294 Vebr David SKI alpin klub HS 2.4.2014 00:07:23 MB 1
295 Vebr Michal Česká Třebová 11.7.2018 00:07:23 MB 12
296 Šafář Jaroslav NAA Ústí nad Orlicí 24.8.2011 00:07:24 MD 25
297 Petraš Pavel FbK OT 6.6.2012 00:07:25 M5 1
298 Roleček Milan Pěčín 4.7.2012 00:07:25 MA 1
299 Lehká Jana TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 20.7.2016 00:07:25 ZB 5
300 Topinková Lenka AC Moravská Slavia Brno 13.7.2011 00:07:26 ZB 5
301 Adámek Karel neregistrován 27.5.2009 00:07:27 MA 2
302 Dušek Tomáš Brzdy Horní Čermná 1.6.2011 00:07:29 MA 4
303 Horký Filip Daredevil's 6.4.2016 00:07:29 MJ 1
304 Kopecký Libor AC Vysoké Mýto 3.7.2013 00:07:29 MC 8
305 Kouba Tomáš Sokol Česká Třebová 2.5.2018 00:07:29 MA 2
306 Pavlík Petr Horní Jelení 29.8.2015 00:07:31 MA 1
307 Roháček Michal XC Sport.cz 18.6.2014 00:07:31 MC 4
308 Kučera Jan Česká Třebová 2.4.2014 00:07:32 M5 11
309 Sadílek Jindřich Activity Lanškroun 1.7.2015 00:07:32 MB 11
310 Stříhavková Petra AC Choceň 1.6.2011 00:07:33 ZA 12
311 Václavková Hana Dlouhá Třebová 12.7.2017 00:07:33 ZJ 4
312 Mlynář Petr Orel Dolní Dobrouč 3.7.2013 00:07:35 MB 2
313 Štěpán Pavel Lokomotiva Česká Třebová 3.7.2013 00:07:35 MA 8
314 Jelénková Iva Atletiko Zdiby 1.7.2015 00:07:35 ZA 4
315 Bubeníček Daniel SKB Česká Třebová 31.8.2016 00:07:35 MJ 1
316 Kalousová Tereza Ústí nad Orlicí 31.8.2016 00:07:35 ZJ 1
317 Prchal David Box Club Dynamo Svitavy 29.8.2015 00:07:36 MA 1
318 Spilko Ondřej BK Vysoké Mýto 14.5.2014 00:07:37 M5 2
319 Drs Michal AČR 2.5.2012 00:07:37 MJ 2
320 Němec Radek Litomyšl 3.5.2017 00:07:37 MB 8
321 Javůrek Jiří TJ Maratonstav Úpice 29.8.2015 00:07:38 MD 1
322 Maryško Lukáš neregistrován 4.5.2016 00:07:38 MA 1
323 Červ Miloslav Atletika Polička 24.8.2011 00:07:38 MD 30
324 Felcman Petr Feli FC 1.10.2008 00:07:38 MA 1
325 Jirásková Eva ISCAREX Česká Třebová 5.5.2010 00:07:39 ŽC 16
326 Křivohlávek Miroslav - 7.7.2010 00:07:39 MB 12
327 Fiala Vojtěch FbK OT 6.6.2012 00:07:39 M5 2
328 Mannlová Jana ISCAREX Česká Třebová 31.5.2017 00:07:39 ZB 14
329 Fišer David Tvoje máma 12.7.2017 00:07:40 MA 2
330 Cvrček Martin Divoká Šárka 1.7.2015 00:07:40 MA 7
331 Šimůnková Pavla ISCAREX Česká Třebová 1.7.2015 00:07:40 ZB 35
332 Kolář Petr Česká Třebová 17.6.2009 00:07:41 MB 1
333 Bubeníček Jiří SKI Skuhrov nad Bělou 1.7.2015 00:07:41 MD 9
334 Mlynář Vlastimil Orel Dolní Dobrouč 1.6.2011 00:07:42 MB 12
335 Nedoma Ondřej trailrun.cz 29.8.2015 00:07:42 MA 2
336 Kunčár Zdeněk neregistrován 2.7.2008 00:07:42 MA 2
337 Marhold Stanislav Choceň 7.4.2010 00:07:42 MB 1
338 Číž Ondřej Jen Blbni 5.6.2013 00:07:43 MA 1
339 Švejda Roman Česká Třebová - S.M.R.T. 12.7.2017 00:07:43 MA 1
340 Langner Martin Universtitat Postdam 11.7.2018 00:07:44 MA 1
341 Pávek Miloš Little Peacock 6.6.2012 00:07:44 MA 1
342 Kolda Jiří Opatov 1.6.2016 00:07:44 MB 1
343 Martincová Kristýna SKI Klub Česká Třebová 7.5.2008 00:07:44 ŽDJ 1
344 Ilgner Jan FbK OT 6.6.2012 00:07:44 MA 2
345 Felcman Petr Česká Třebová 29.8.2009 00:07:44 LB 1
346 Borek Petr Brzdy Horní Čermná 7.7.2010 00:07:45 MB 45
347 Pirklová Markéta ISCAREX Česká Třebová 24.8.2013 00:07:46 ZA 21
348 Jirásková Hanka ISCAREX Česká Třebová 7.5.2008 00:07:47 ŽDJ 1
349 Němec Jiří Jehnědí 12.7.2017 00:07:47 MA 2
350 Hrušková Darina ISCAREX Česká Třebová 31.5.2017 00:07:47 ZB 16
351 Kremeň Martin Svitavy 11.7.2018 00:07:48 MA 2
352 Jirásková Bára ISCAREX Česká Třebová 2.7.2014 00:07:48 ZA 3
353 Kosačík František neregistrován 4.4.2012 00:07:48 MA 2
354 Chudý Martin Box Club Dynamo Svitavy 29.8.2015 00:07:49 MA 1
355 Pešek Miroslav - 31.8.2016 00:07:50 MA 2
356 Kyncl Jiří Česká Třebová 29.8.2009 00:07:50 LB 1
357 Müller Tomáš Jen blbni 2.7.2014 00:07:50 MA 2
358 Zeman Břetislav BHLT 1.6.2011 00:07:50 MA 8
359 Kvasničková Petra SKI Klub Česká Třebová 4.6.2008 00:07:50 ŽJ 2
360 Sonntag Štěpán neregistrován 2.4.2014 00:07:51 M5 1
361 Grunwwald Jiří - 30.8.2017 00:07:51 MA 1
362 Škop Jiří Dětské ZOO 29.8.2018 00:07:51 MB 1
363 Vacek Jiří Dlouhá Třebová 30.5.2018 00:07:54 MB 5
364 Šmehlík Ondřej OSŽ 3.7.2013 00:07:54 MA 2
365 Pirkl Jaroslav Česká Třebová 31.8.2016 00:07:56 MB 5
366 Heger Vojtěch ISCAREX Česká Třebová 2.7.2008 00:07:56 MA 1
367 Michalovič Štěpán FC Žamberk 4.4.2012 00:07:56 MD 1
368 Škrabal Richard Linhartice 4.4.2012 00:07:56 MA 1
369 Sejkorová Lenka ISCAREX Česká Třebová 4.7.2012 00:07:57 ZC 52
370 Kalná Jitka Atletika Chrudim 24.8.2011 00:07:57 ZB 1
371 Novák Jan SOU Skalka 6.4.2011 00:07:57 MJ 1
372 Krumer Miroslav Ostrov 27.5.2009 00:07:59 MD 3
373 Hendrychová Petra Eden Litoměřice 25.8.2012 00:07:59 ZA 1
374 Bryška Tomáš Svitavy 3.6.2015 00:07:59 MA 2
375 Pokorný Vlastislav Žampach 30.5.2018 00:07:59 MD 3
376 Kačena Martin 3DFitness - Žamberk 14.5.2014 00:08:00 MB 1
377 Lišková Růžena Ústí nad Orlicí 2.7.2008 00:08:01 ZB 4
378 Svoboda Ludvík SRTG Česká Třebová 29.8.2018 00:08:02 MB 1
379 Dostálová Petra Lanškroun 29.8.2015 00:08:02 ZB 9
380 Leszkow Josef MK Hlinsko 3.7.2013 00:08:02 MD 9
381 Obstová Kateřina Activity Lanškroun 29.8.2015 00:08:03 Z5 8
382 Hnízdil Martin - 20.7.2016 00:08:03 MA 1
383 Rábová Martina Česká Třebová 2.5.2018 00:08:04 ZA 9
384 Kvasnička Petr Peklák team 4.6.2008 00:08:04 MB 2
385 Václavek Zdeněk Dlouhá Třebová 6.6.2012 00:08:04 MB 2
386 Záveský Richard Orel Česká Třebová 27.5.2009 00:08:04 MB 1
387 Hofmanová Veronika ISCAREX Česká Třebová 5.5.2010 00:08:05 ZA 18
388 Klimeš Jiří AC Náchod 5.4.2017 00:08:06 MC 1
389 Hruša Zdeněk Jirčany 3.7.2013 00:08:07 MD 1
390 Dolog Pavol Ústí nad Orlicí 7.7.2010 00:08:07 MB 2
391 Šustek František Česká Třebová 30.8.2017 00:08:07 MA 1
392 Jetmarová Ester Sokol Hylváty 2.5.2018 00:08:08 ZC 5
393 Černohousová Monika Žamberk 12.7.2017 00:08:08 Z5 1
394 Vala Ondřej - 4.4.2018 00:08:08 MA 1
395 Novotný Petr CTB Brandýs 3.6.2015 00:08:08 MA 4
396 Pavelcová Romana Atletika Žamberk 31.5.2017 00:08:09 ZC 3
397 Ježek Ondřej TJ Sokol Ústí nad Orlicí 14.5.2014 00:08:11 MA 1
398 Dostál Miroslav BUDO KLUB Lanškroun 3.7.2013 00:08:11 MA 1
399 Záveská Anna KOB Dobruška 25.8.2012 00:08:12 ZA 5
400 Pastyřík Tomáš - 11.7.2018 00:08:13 MA 1
401 Krátká Hana Lanškroun 18.6.2014 00:08:14 ZJ 21
402 Novák David VOŠ a ŠST Česká Třebová 2.5.2012 00:08:15 M5 1
403 Šperka Pavel Svitavy 31.8.2016 00:08:16 MB 1
404 Částková Eva Bežecký klub Částkovi 23.8.2014 00:08:16 ZA 1
405 Černý Petr neregistrován 2.4.2014 00:08:16 MJ 2
406 Gerla Luboš neregistrován 17.6.2009 00:08:17 MB 1
407 Čípa Jiří OB Česká Třebová 4.6.2008 00:08:17 MC 1
408 Gregorová Lucia - 29.8.2018 00:08:17 ZA 1
409 Peterková Veronika TJ Svitavy 25.8.2010 00:08:18 ZA 4
410 Pirkl Michal - 2.6.2010 00:08:19 MA 2
411 Machalíková Veronika Česká Třebová 1.6.2016 00:08:19 ZA 10
412 Zajíc Jan Hvězda SKP Pardubice 6.8.2008 00:08:20 MC 8
413 Šumberová Lucie Orel Česká Třebová 17.6.2009 00:08:20 ZB 5
414 Volf Břetislav Atletika Albrechtice 17.6.2009 00:08:21 MC 18
415 Sklenářová Eva Ústí nad Orlicí 17.6.2009 00:08:21 ZA 11
416 Smoláková Jiřina BK Vysoké Mýto 24.8.2011 00:08:21 ZB 10
417 Hoffman David Mandl 11.7.2018 00:08:21 MB 1
418 Matějka Petr JBT Team 30.8.2017 00:08:22 MA 1
419 Kyncl Jan - 29.8.2009 00:08:22 LB 2
420 Kvasničková Radka SKI Klub Česká Třebová 2.7.2014 00:08:22 ZC 1
421 Čížová Barbora - 1.7.2015 00:08:23 ZJ 1
422 Cvrček Jáchym Planeta ZEMĚ 29.8.2018 00:08:24 M5 8
423 Klusoň Oldřich Dannyho smečka 11.7.2018 00:08:24 MA 3
424 Kolbe Martin - 30.8.2017 00:08:24 MA 1
425 Svoboda Petr - 30.8.2017 00:08:24 MB 1
426 Rybenská Jitka AFK Chrudim 2.7.2008 00:08:25 ZA 1
427 Bendová Ilona Česká Třebová 1.7.2015 00:08:25 ZA 1
428 Plíva Roman Sokol Česká Třebová 4.5.2011 00:08:25 MA 1
429 Jílek Vojta Babka Oldříš 29.8.2009 00:08:26 MA 1
430 Hrudová Tereza FbK OT 2.5.2012 00:08:26 Z5 1
431 Bečka Miloslav PJ Ústí nad Labem 30.5.2018 00:08:28 MD 1
432 Novotný Jan HORO Česká Třebová 5.4.2017 00:08:29 MC 1
433 Hejkrlík Antonín HEJ HEJ HEJ Litomyšl 18.6.2014 00:08:32 MD 4
434 Balcarová Petra ISCAREX Česká Třebová 4.6.2008 00:08:32 ZA 3
435 Dolejš Zuzana Česká Třebová 11.7.2018 00:08:33 ZB 1
436 Vilhelm Václav Přívrat 4.5.2011 00:08:34 MD 4
437 Vytlačil Marek Česká Třebová 24.8.2013 00:08:36 MA 1
438 Pilgr Bohuslav OB Česká Třebová 2.7.2008 00:08:36 MC 19
439 Rejman Zdeněk VVSC Česká Třebová 27.5.2009 00:08:36 MC 4
440 Peterka Pavel SKB Česká Třebová 5.5.2010 00:08:37 MA 1
441 Krsková Tereza Lanškroun 20.7.2016 00:08:39 ZA 1
442 Vacková Alice Lanškroun 2.4.2014 00:08:41 ZA 1
443 Gregorová Lenka Activity Lanškroun 6.4.2016 00:08:41 ZJ 10
444 Šťovíček Petr Sokol Ústí nad Orlicí 2.7.2014 00:08:42 M5 1
445 Kučera Jan - 29.8.2009 00:08:42 MA 1
446 Smoláková Valérie BK Vysoké Mýto 27.5.2009 00:08:43 ŽJ 10
447 Doležal Radek VDA Česká Třebová 4.5.2011 00:08:43 MJ 1
448 Šedová Jana AC Choceň 6.4.2016 00:08:44 ZB 1
449 Dolejšová Zuzana - 30.8.2017 00:08:44 ZA 1
450 Bielčik Jindřich Lichkov 6.8.2008 00:08:46 MD 21
451 Jančík Jan KRP 4.5.2016 00:08:46 MB 1
452 Havelka Miloslav ISCAREX Česká Třebová 2.4.2014 00:08:46 MA 3
453 Friml Jiří - 29.8.2018 00:08:47 MA 1
454 Pánková Pavlína - 6.4.2016 00:08:48 ZJ 1
455 Černohous Zdeněk Žamberk 12.7.2017 00:08:48 MB 1
456 Průšová Radka TJ Svitavy 5.4.2017 00:08:49 ZA 1
457 Sýkora Pavel neregistrován 24.8.2013 00:08:49 MB 1
458 Kantová Olga Spona Teplice 13.7.2011 00:08:51 ZA 1
459 Hlaváček Zdeněk SKP Rychnov nad Kněžnou 3.7.2013 00:08:52 MC 2
460 Klaclová Renata ISCAREX Česká Třebová 15.5.2013 00:08:52 ZD 9
461 Kovářová Anna OB Česká Třebová 2.7.2014 00:08:53 ZB 5
462 Pešek Kamil OB Česká Třebová 25.8.2010 00:08:53 MA 1
463 Jirsa Josef Česká Třebová 2.7.2008 00:08:55 MA 1
464 Grätz Luděk Sokol Ústí nad Orlicí 1.7.2015 00:08:56 MC 13
465 Šlachtová Ivana Studénka 29.8.2015 00:08:57 ZA 1
466 Sedláčková Alžběta neregistrována 1.6.2011 00:08:58 ZA 1
467 Matějková Jana Ústí nad Orlicí 2.7.2014 00:08:58 ZA 1
468 Šimůnek Jan ISCAREX Česká Třebová 17.6.2009 00:09:00 MD 29
469 Tučný Jan MK Pardubice 29.8.2015 00:09:00 MD 1
470 Pazderová Alena Vysoké Mýto 30.5.2018 00:09:00 ZB 19
471 Hordějčuková Anežka Hordějčuks team 17.6.2009 00:09:04 ŽJ 1
472 Bomberová Miroslava - 20.7.2016 00:09:05 ZA 1
473 Voclová Radka - 3.6.2015 00:09:06 ZJ 2
474 Holubová Iva BK Vysoké Mýto 6.4.2011 00:09:06 ZJ 1
475 Škop Ji - 5.4.2017 00:09:06 MB 1
476 Chaloupková Marie ISCAREX Česká Třebová 1.6.2011 00:09:08 ZC 4
477 Chudá Klára Choceň 6.4.2016 00:09:08 ZA 1
478 Pokorný Jan SRK Rychnov 31.5.2017 00:09:09 MC 2
479 Horáčková Pavla AC Moravská Slavia Brno 29.8.2015 00:09:09 ZB 9
480 Rossi Lenka ISCAREX Česká Třebová 4.7.2012 00:09:10 ZD 16
481 Havel Zdeněk - 29.8.2015 00:09:10 MA 1
482 Skalický Miroslav Vysoké Mýto 29.8.2018 00:09:10 MC 2
483 Raisová Dana FbK OT 4.7.2012 00:09:11 ZJ 1
484 Hendrych Karel Eden Litoměřice 25.8.2012 00:09:12 MA 1
485 Táfl Lukáš České Heřmanice 29.7.2009 00:09:12 MA 1
486 Velecký Jindřich Notable 2.7.2014 00:09:13 MB 1
487 Volfová Gabriela Box Club Dynamo Svitavy 29.8.2015 00:09:13 ZA 1
488 Palán Jan neregistrován 24.8.2013 00:09:14 MA 1
489 Klusoňová Iveta - 31.8.2016 00:09:14 ZA 2
490 Motyčková Kateřina Babiččiných mazánků 12.7.2017 00:09:14 ZB 1
491 Hejkrlíková Iva HEJ HEJ HEJ Litomyšl 2.7.2014 00:09:16 ZA 4
492 Krátký Ondřej VOŠ a ŠST Česká Třebová 2.5.2012 00:09:16 MJ 1
493 Radiměřská Veronika BK Vysoké Mýto 25.8.2010 00:09:17 ŽJ 3
494 Koutníková Eva - 20.7.2016 00:09:20 ZB 1
495 Bignell Petra neregistrována 29.7.2009 00:09:21 LB 1
496 Flídr Marek Česká Třebová 29.8.2015 00:09:22 MA 1
497 Sychrová Hana - 30.8.2017 00:09:24 ZC 1
498 Horák František ČD CARGO 31.5.2017 00:09:24 MB 1
499 Lebeda Martin Extrém Team Hylváty 6.4.2016 00:09:24 MB 1
500 Borková Agáta Brzdy Horní Čermná 30.5.2018 00:09:25 Z5 44
501 Keprtová Miloslava ISCAREX Česká Třebová 29.8.2009 00:09:26 ZC 48
502 Drymlová Alena Skalka 25.8.2012 00:09:27 ZC 1
503 Hašková Kateřina neregistrována 2.4.2014 00:09:30 ZA 1
504 Sokolová Olga ISCAREX Česká Třebová 27.5.2009 00:09:30 ŽC 1
505 Hrnčíř Jindřich VOŠ a ŠST Česká Třebová 2.5.2012 00:09:31 MJ 1
506 Křičenský Michal ABK Bravo Jablonné nad Orlicí 6.4.2011 00:09:32 MJ 1
507 Krátký Josef KP BKÚ Mělník 29.7.2009 00:09:32 MB 1
508 Hordějčuk Jakub Hordějčuks team 17.6.2009 00:09:35 MA 1
509 Šejnoha Pavel Česká Třebová 25.8.2010 00:09:37 MA 1
510 Merta Jaroslav ISCAREX Česká Třebová 13.7.2011 00:09:37 MD 10
511 Dobroucký Martin sport Bárt 4.6.2008 00:09:37 MA 1
512 Hrišková Jana ISCAREX Česká Třebová 29.7.2009 00:09:37 ZB 5
513 Vrátná Veronika Judo Česká Třebová 2.5.2018 00:09:39 ZJ 1
514 Diblíková Kristýna AČR 1.6.2011 00:09:40 ZJ 1
515 Šimůnková Zdena ISCAREX Česká Třebová 7.5.2008 00:09:41 ŽC 29
516 Pešková Jana OB Česká Třebová 20.7.2016 00:09:41 ZA 1
517 Sontáková Lenka Atletika Albrechtice 7.7.2010 00:09:44 ŽJ 1
518 Skalická Hana Lanškroun 2.4.2014 00:09:45 ZA 1
519 Kusá Marie Vorvaňky s.r.o. 31.8.2016 00:09:45 ZB 2
520 Hejkrlíková Věra HEJ HEJ HEJ Litomyšl 2.7.2014 00:09:46 ZD 4
521 Faltusová Kristýna Atletika Jablonné nad Orlicí 6.4.2011 00:09:46 ZJ 1
522 Brychtová Romana Cerekvice nad Loučnou 3.5.2017 00:09:50 ZB 1
523 Svoboda Jan ČD CARGO 31.5.2017 00:09:50 MA 1
524 Vraštilová Miloslava TJ Maratonstav Úpice 29.8.2015 00:09:51 ZD 1
525 Svobodová Renata SRTG Česká Třebová 29.8.2018 00:09:56 ZB 1
526 Benešová Marcela Notable 18.6.2014 00:09:58 ZA 4
527 Zavřelová Olga SRTG Česká Třebová 29.8.2018 00:10:04 ZC 1
528 Wendlig Miroslav Luková 13.7.2011 00:10:06 MC 11
529 Nováková Lucie - 30.8.2017 00:10:07 ZJ 1
530 Tobiška Karel neregistrován 24.8.2013 00:10:09 MB 1
531 Černohousová Michaela SK Žamberk 12.7.2017 00:10:09 ZA 1
532 Klusoňová Adéla - 30.8.2017 00:10:09 ZA 1
533 Král Josef ISCAREX Česká Třebová 1.10.2008 00:10:12 MD 6
534 Brádle Václav Sokol Chuchelná 23.8.2014 00:10:14 ME 3
535 Pecinová Jana - 30.8.2017 00:10:15 ZC 1
536 Švestková Aneta SRTG Česká Třebová 29.8.2018 00:10:15 ZA 1
537 Růžičková Lucie - 29.8.2015 00:10:16 Z5 1
538 Herclíková Jaroslava Česká Třebová 2.5.2012 00:10:19 ZB 14
539 Moník Milan MT Smiřice 31.8.2016 00:10:20 MB 1
540 Kostřicová Blanka Česká Třebová 4.6.2008 00:10:25 ŽC 27
541 Minaříková Iva Horní Jelení 29.8.2015 00:10:25 ZB 1
542 Petrová Lucie Vorvaňky s.r.o. 20.7.2016 00:10:29 ZB 2
543 Borková Adéla Brzdy Horní Čermná 20.7.2016 00:10:30 ZB 9
544 Kubíček Jan Litomyšl 29.8.2009 00:10:31 LB 1
545 Sedláčková Hedvika Activity Lanškroun 14.5.2014 00:10:34 ZC 5
546 Katzerová Mirka neregistrována 4.7.2012 00:10:41 ZD 1
547 Rossi Otto ISCAREX Česká Třebová 3.7.2013 00:10:47 ME 15
548 Vytlačilová Aneta - 31.8.2016 00:10:50 ZA 2
549 Topinka Roman HZS HMP 3.5.2017 00:10:51 MB 1
550 Benda Michael - 1.4.2015 00:10:51 MB 1
551 Vaňousová Aneta neregistrována 24.8.2013 00:10:56 ZJ 1
552 Lexová Michaela FbK OT 2.5.2012 00:10:59 ZA 1
553 Pecháček Miroslav Orel Dolní Čermná 2.5.2018 00:11:01 ME 3
554 Kosárová Petra Dětské ZOO 29.8.2018 00:11:09 ZB 1
555 Papáček Radek neregistrován 17.6.2009 00:11:19 MB 1
556 Doseděl Marek Banín 25.8.2012 00:11:22 MA 1
557 Šafařík Tomáš - 1.4.2015 00:11:25 MB 1
558 Kalousek Jan KČT Žamberk 1.10.2008 00:11:26 MD 1
559 Hamplová Anna BK Vysoké Mýto 29.4.2009 00:11:31 ŽJ 1
560 Adamec Pavel Trailrun.cz 1.4.2015 00:11:32 MA 1
561 Štantejská Markéta - 3.7.2013 00:12:26 ZB 1
562 Tůmová Lenka Báječné ženy v běhu 2.4.2014 00:12:27 ZC 1
563 Kubíček Josef neregistrován 17.6.2009 00:13:11 LB 1
564 Havran Miroslav ISCAREX Česká Třebová 13.7.2011 00:18:45 MD 4
565 Drha Luboš Liga 100 Praha 24.8.2011 00:19:49 MD 1

Zvolte si trať, kategorii, závod a stiskněte tlačítko "Zobrazit" níže

Pro přechod na jednotlivé výsledky závodu kliněte na datum konání vybraného závodu.

Kategorie
Označit: |
Trať
Závody
Označit: |
Další nastavení