Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

3. Pekelný kilometr

31.5.2023, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 3. Pekelný kilometr
  • datum konání: 31.5.2023
  • zobrazeno již 145x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
15.5.20243. Pekelný kilometr132
1.6.20223. Pekelný kilometr125
2.6.20213. Pekelný kilometr-
3.6.20203. Pekelný kilometr-
5.6.20193. Pekelný kilometr133
30.5.20183. Pekelný kilometr93
31.5.20173. Pekelný kilometr130
1.6.20163. Pekelný kilometr141
3.6.20153. Pekelný kilometr108
18.6.20143. Pekelný kilometr114
5.6.20133. Pekelný kilometr104
6.6.20123. Pekelný kilometr149
1.6.20113. Pekelný kilometr98
2.6.20103. Pekelný kilometr71
17.6.20093. Pekelný kilometr91
2.7.20083. Pekelný kilometr70

Statistika závodu 3. Pekelný kilometr

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 1559

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4614
Sejkorová Lenka6314
Šimůnková Pavla7712
Šimůnek Jan8211
Kostřicová Blanka6111
Borek Viktor0411
Borek Petr7010
Kubišta Oto5310
Matyášová Jana6510
Stránský Aleš609
Buriánek Roman659
Vacek Martin699
Pocsai Sándor708
Serbousková Sára048
Šimůnek Jan038
Červ Miloslav508
Keprtová Miloslava488
Pilgr Luděk768
Preislerová Agáta Nela098
Tlapák Jaroslav877
Borková Agáta027
Bureš Josef067
Hanik Maxim077
Černá Markéta707
Šimůnková Zdena587
Šafář Jaroslav517
Bielčik Jindřich406
Kalous Petr776
Sucháčková Karolína086
Stránská Adéla916
Lánová Aneta076
Pilgr Bohuslav516
Gregora Jan006
Dejdarová Tereza106
Gregorová Monika006
Gregora Filip026
Flídr Nikolas146
Grätz Luděk586
Stránská Michaela976
Pávek Jiří696
Pirkl Vít105
Turek Martin805
Krátká Hana955
Vytlačilová Lenka845
Volf Břetislav525
Vetchá Rozálie075
Vacek Michal045
Preislerová Elena Marie065
Pirklová Markéta795
Gregorová Michaela045

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C116Číž MarekAK ISCAREX Česká Třebová1600:00:20-
2C147Doseděl TomášAK Iscarex Česká Třebová1600:00:21-
3C155Moravec AdamTJ Spartak Letohrad1600:00:22-
4C1721Matejov JonášAK ISCAREX Česká Třebová1600:00:22-
5C11012Bárta Filip-1700:00:24-
6C1113Jukl MarekCTC Fort Ústí nad Orlicí1800:00:25-
7C1134Hromádko ArturTJ Sokol Herálec1800:00:30-
8C11416Beran Vojtěch-1800:00:30-
9C11615Ludwig AdrianLokoman Česká Třebová1700:00:32-
10C11719Hájek MartinOB Česká Třebová1800:00:33-
11C11910Rybička Jindřich-1900:00:34-
12C12023Matejov Jáchym-1900:00:39-
13C12118Šebek BořivojAK ISCAREX Česká Třebová2000:00:55-
14C12220Švec Jindřich-2000:00:59-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1213Dostálová ViktorieActivity Lanškroun1600:00:20-
2D131Pešková LucieAK ISCAREX Česká Třebová1600:00:21-
3D168Jašňáková AnetaČeská Třebová1600:00:22-
4D1822Bašková EsterActivity Lanškroun1800:00:23-
5D192Vobořilová ZuzanaAK ISCAREX Česká Třebová1600:00:24-
6D11217Kostroňová TerezaČeská Třebová1900:00:28-
7D11511Kotvová Karla-1800:00:31-
8D11814Kubrtová Johana-1700:00:33-
9D1239Tomešová TeaČeská Třebová2000:01:22-
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2117Svatoš TomášAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:11-
2M2212Moravec MatějTJ Spartak Letohrad1200:01:13-
3M257Bodlák PetrAK ISCAREX Česká Třebová1200:01:16-
4M268Horáček FilipAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:16-
Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z241Vančáková AnetaAK ISCAREX Česká Třebová1200:01:14-
2Z2838Bečičková HelenaLoko Česká Třebová1200:01:17-
3Z21220Přibylová BeátaSpartak Letohrad1300:01:20-
4Z21933Menclová ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové1300:01:24-
5Z22430Fliedrová KarolínaF-Bike klub Sádek1300:01:26-
6Z2269Horáčková KláraAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:26-
7Z22934Klusoňová JolanaDannyho smečka1300:01:31-
8Z2355Kovaříková Izabela-1300:01:38-
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M344Cvrček JáchymAtletika Polička1000:03:44-
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z355Klusoňová VendulaDannyho smečka1100:05:00-
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M411Mančál VojtěchAK ISCAREX Česká Třebová0900:02:50-
2M423Rybička DominikAK ISCAREX Česká Třebová0900:03:17-
3M432Foff KarelSKI TEAM Česká Třebová0800:03:38-
Starší žákyně (trať 0,5 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Dorostenci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M557Hanik MaximAK Iscarex Česká Třebová0700:05:49-
2M51218Hájek DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:06:07-
3M52621Cvrček JáchymAtletika Polička1000:07:24-
Dorostenky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51615Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0600:06:38-
2Z52331Preislerová Elena MarieAK ISCAREX Česká Třebová0600:07:15-
3Z52524Borková JohankaAK Iscarex Česká Třebová0700:07:23-
Junioři 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ820Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:05:54-
2MJ2926Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:07:56-
Juniorky 18-19 let (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA128Šimůnek JanAK ISCAREX Česká Třebová0300:05:05-
2MA242Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:05:08-
3MA34Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:05:29-
4MA430Kubišta MichalLetohrad9000:05:49-
5MA75Čejka Pavelviktorkamps.cz9000:05:50-
6MA1023Sádecký MarekSDH Parník8900:05:56-
7MA1411Simon JakubPolička0000:06:15-
8MA1717Šebek MichalČ. Třebová8400:06:45-
9MA186Tomeš MartinTJ Lokomotiva Česká Třebová - hokejbal8600:06:48-
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB913Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:05:54-
2MB1114Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:06:02-
3MB1341Vacek JiříOB Česká Třebová 7700:06:13-
4MB199Stránský MilanSokol Ústí nad Orlicí8300:06:51-
5MB283Klusoň OldřichDannyho smečka8000:07:47-
6MB378Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:08:28-
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC632Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:05:50-
2MC1512Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:06:30-
3MC2210Simon PetrPolička 7200:06:58-
4MC3833Dvořák PavelDobroběh Vysoké Mýto7000:08:44-
5MC4025Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:54-
Muži D 60-69 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2135Liška PavelCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6300:06:57-
2MD4136Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:10:31-
Muži E 70 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3222Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:08:13-
2ME3316Ráb PavelČeská Třebová5200:08:25-
3ME431Sadílek OtaRUNSPORT4600:11:07-
4ME4438Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:11:35-
5ME4544Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:11:59-
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3143Veličková Michaela-9400:08:09-
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2727Záveská AnnaKOB Ústí nad Orlicí8800:07:33-
Ženy C 45-54 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2040Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:06:57-
2ZC3039Menšíková LucieAK ISCAREX Česká Třebová7200:08:05-
3ZC3319Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:08:25-
4ZC3545Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:08:26-
5ZC3634Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:08:26-
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2437Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:07:19-
2ZD392Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:09:13-
3ZD4229Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:10:41-
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2117Svatoš TomášAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:11-
2M2212Moravec MatějTJ Spartak Letohrad1200:01:13-
1M1322Kotva FrantišekAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:14-
1Z241Vančáková AnetaAK ISCAREX Česká Třebová1200:01:14-
3M257Bodlák PetrAK ISCAREX Česká Třebová1200:01:16-
4M268Horáček FilipAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:16-
1Z1729Šimková KristýnaAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:17-
2Z2838Bečičková HelenaLoko Česká Třebová1200:01:17-
2M1924Flídr NikolasAK Iscarex Česká Třebová1400:01:19-
3M11013Hromádko TheodorSki team Svratka1500:01:20-
2Z1116Faltejsková NellaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:20-
3Z21220Přibylová BeátaSpartak Letohrad1300:01:20-
3Z11323Preislerová Viola Žofie AK ISCAREX Česká Třebová1400:01:21-
4M11436Hájek Aleš1. FC Žamberk1500:01:21-
4Z11521Havlíčková EmaAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:21-
5M1164Špůrek DominikTJ Dlouhá Třebová1400:01:21-
6M1172Eliáš MaximAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:22-
7M11811Limberský Šimon AK ISCAREX Česká Třebová1500:01:23-
4Z21933Menclová ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové1300:01:24-
8M12032Křenek AdamTJ Spartak Letohrad1400:01:24-
9M12115Číž MarekAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:24-
5Z12210Kostroňová KateřinaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:24-
10M1233Kovář ŠimonSKB Česká Třebová1500:01:25-
5Z22430Fliedrová KarolínaF-Bike klub Sádek1300:01:26-
11M12516Dostál TadeášAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:26-
6Z2269Horáčková KláraAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:26-
12M12727Prudil AntonínAtletika Žamberk1400:01:28-
13M12818Doseděl TomášAK Iscarex Česká Třebová1600:01:29-
7Z22934Klusoňová JolanaDannyho smečka1300:01:31-
14M13039Bečička JindřichLoko Česká Třebová1400:01:31-
15M13126Kubrt Josef-1500:01:33-
16M13228Pilgr VladimírAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:34-
6Z13335Zelinková EliškaActivity Lanškroun1400:01:36-
7Z13419Přibylová AgátaSpartak Letohrad1500:01:37-
8Z2355Kovaříková Izabela-1300:01:38-
8Z13625Bártová EliškaAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:40-
9Z13731Ludwigová JustýnaLokoman Česká Třebová1500:01:41-
17M13837Matejov JonášAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:46-
10Z13914Saifrtová JosefínaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:48-
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M411Mančál VojtěchAK ISCAREX Česká Třebová0900:02:50-
2M423Rybička DominikAK ISCAREX Česká Třebová0900:03:17-
3M432Foff KarelSKI TEAM Česká Třebová0800:03:38-
1M344Cvrček JáchymAtletika Polička1000:03:44-
1Z355Klusoňová VendulaDannyho smečka1100:05:00-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA128Šimůnek JanAK ISCAREX Česká Třebová0300:05:05-
2MA242Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:05:08-
3MA34Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:05:29-
4MA430Kubišta MichalLetohrad9000:05:49-
1M557Hanik MaximAK Iscarex Česká Třebová0700:05:49-
1MC632Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:05:50-
5MA75Čejka Pavelviktorkamps.cz9000:05:50-
1MJ820Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:05:54-
1MB913Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:05:54-
6MA1023Sádecký MarekSDH Parník8900:05:56-
2MB1114Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:06:02-
2M51218Hájek DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:06:07-
3MB1341Vacek JiříOB Česká Třebová 7700:06:13-
7MA1411Simon JakubPolička0000:06:15-
2MC1512Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:06:30-
1Z51615Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0600:06:38-
8MA1717Šebek MichalČ. Třebová8400:06:45-
9MA186Tomeš MartinTJ Lokomotiva Česká Třebová - hokejbal8600:06:48-
4MB199Stránský MilanSokol Ústí nad Orlicí8300:06:51-
1ZC2040Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:06:57-
1MD2135Liška PavelCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6300:06:57-
3MC2210Simon PetrPolička 7200:06:58-
2Z52331Preislerová Elena MarieAK ISCAREX Česká Třebová0600:07:15-
1ZD2437Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:07:19-
3Z52524Borková JohankaAK Iscarex Česká Třebová0700:07:23-
3M52621Cvrček JáchymAtletika Polička1000:07:24-
1ZB2727Záveská AnnaKOB Ústí nad Orlicí8800:07:33-
5MB283Klusoň OldřichDannyho smečka8000:07:47-
2MJ2926Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:07:56-
2ZC3039Menšíková LucieAK ISCAREX Česká Třebová7200:08:05-
1ZA3143Veličková Michaela-9400:08:09-
1ME3222Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:08:13-
3ZC3319Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:08:25-
2ME3316Ráb PavelČeská Třebová5200:08:25-
4ZC3545Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:08:26-
5ZC3634Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:08:26-
6MB378Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:08:28-
4MC3833Dvořák PavelDobroběh Vysoké Mýto7000:08:44-
2ZD392Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:09:13-
5MC4025Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:54-
2MD4136Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:10:31-
3ZD4229Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:10:41-
3ME431Sadílek OtaRUNSPORT4600:11:07-
4ME4438Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:11:35-
5ME4544Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:11:59-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód