Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

3. Pekelný kilometr

1.6.2016, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 3. Pekelný kilometr
  • datum konání: 1.6.2016
  • zobrazeno již 337x
  • místo konání: Česká Třebová, sjezdovka Peklák
  • GPS: 49.9090061N, 16.4315631E

Sociální sítě

Místo konání

Areál Peklák, Česká Třebová
první start nejmladší kategorie: 17:00 hodin
první start hlavního závodu (intervalově): 17:45 hodin

Přihlášky

na místě od 16:00 hodin

Startovné

30 Kč

Popis tratě

běh do českotřebovské sjezdovky

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Šimůnek ml.
tel. 739475845, 739475822

E-mailová adresa

cncvyroba@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2115Trávníček JanTRAFO Team0900:00:29-
2C2412Pietkiewicz ŠtěpánRybník0900:00:31-
3C266Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:33-
4C2101Cvrček JáchymAtletika Polička1000:00:36-
5C21226Škrabánek DominikSKB Česká Třebová1000:00:38-
6C21322Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová1100:00:40-
7C21425Hruška JakubTJ Dlouhá Třebová1100:00:42-
8C21624Švanda JonášČeská Třebová1100:00:43-
9C2175Lána Lukáš-1000:00:47-
10C2184Kovář ŠtěpánSKB Česká Třebová1000:00:52-
11C2212Kouba RadimRybník1100:00:59-
12C22411Machalík Jaroslavneregistrován1300:01:40-
13C22527Flídr Nikolas-1400:01:43-
-C2-23Trávníček OndřejTRAFO Team10DNF-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2214Trávníčková LindaTRAFO Team0900:00:30-
2D233Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:00:30-
3D2519Preislerová Agáta NelaISCAREX Česká Třebová0900:00:33-
4D277Felgrová LucieČeská Třebová0900:00:33-
5D2813Dejdarová TerezaČeská Třebová1000:00:34-
6D2928Pilgrová AlexandraOB Česká Třebová0900:00:35-
7D21120Gregorová AnnaMŠ Žichlínek1000:00:38-
8D21518Bartošová VeronikaDolní Újezd1100:00:43-
9D21921Gregorová EliškaMŠ Žichlínek1200:00:56-
10D22016Gregorová JanaACTIVITY Lanškroun1100:00:58-
11D2229Broulíková Alžbětaneregistrována1200:01:15-
12D2238Broulíková Amálieneregistrována1200:01:17-
13D22610Machalíková Viktorieneregistrována1300:01:52-
14D22717Dufková MarieISCAREX junior team ČT1300:02:06-
Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1730Bryška TomášTJ Svitavy0700:01:21-
2M11112Jansa MichalČeská Třebová0700:01:24-
3M11234Hanik MaximISCAREX Junior team ČT0700:01:24-
4M1166Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:01:26-
5M12015Motyčka MatyášISCAREX Junior team ČT0800:01:29-
6M12117Vávra JanPeklák team0700:01:29-
7M12519Dvořák MatyášISCAREX Junior team ČT0800:01:32-
8M12829Vondra JanActivity Lanškroun0700:01:35-
9M12916Třasák ŠtěpánISCAREX Junior team ČT0800:01:38-
10M13135Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:38-
11M13640Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:01:48-
12M13827Felgr Tomášneregistrován0700:01:48-
13M13918Marek PatrikISCAREX Junior team ČT0800:01:48-
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2131Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:01:13-
2M2311Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:01:17-
3M257König AntonínISCAREX Junior team ČT0500:01:19-
4M21428Topinka JonášActivity Lanškroun0500:01:25-
5M2193Škop JonášISCAREX Junior team ČT0600:01:29-
6M23426Tobiáš JáchymTJ Spartak Letohard0600:01:44-
Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2413Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:01:17-
2Z2620Blaško SáraISCAREX Junior team ČT0500:01:20-
3Z21332Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová0600:01:25-
4Z21739Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad0500:01:27-
5Z22725Šilarová LucieHorní Třešňovec0500:01:32-
6Z23033Polášková EliškaVolejbal Česká Třebová0600:01:38-
7Z2329Zahálková LucieISCAREX Junior team ČT0500:01:40-
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M325Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:03:08-
2M374Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:03:28-
3M3102Pernfuss VilémISCAREX Junior team ČT0300:03:45-
4M3118Vacek MichalTJ Dlouhá Třebová0400:03:49-
5M31213Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:02-
6M3141Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:04:15-
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z349Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:03:13-
2Z363Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:03:20-
3Z3914Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:03:41-
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4112Hai HonzaActivity Lanškroun0100:02:56-
2M4311Gregora FilipActivity Lanškroun0200:03:11-
3M4137Vacek LukášDlouhá Třebová0200:04:06-
Starší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z456Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:03:14-
2Z4810Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:03:34-
Dorostenci (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Dorostenky (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Junioři 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ221Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:06-
2MJ333Novák DavidSK Donocykl9800:05:17-
3MJ4558Kučera JanČeská Třebová9700:08:27-
Juniorky 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1236Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:05:52-
2ZJ506Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:09:08-
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA157Hübl RadekRUNSPORT Team8800:04:41-
2MA611Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:05:29-
3MA751Šilar ZdeněkRunsport8100:05:30-
4MA843Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:05:33-
5MA149Kovář JanFORT SMC8100:05:58-
6MA1546Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:06:01-
7MA1722Podolský FilipRychnov nad Kněžnou9000:06:11-
8MA1838Kolář MichalPenzion Hůrka Libchavy8600:06:39-
9MA1930Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:06:42-
10MA2116Petr JaromírSCHOTT Lanškroun7700:06:47-
11MA2418Růžička TomášPASIVITY Žamberk8500:07:07-
12MA2539Dvořáček JanTrailrun.cz7900:07:11-
13MA2647Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:07:12-
14MA2820Machalík StanislavČeská Třebová8000:07:17-
15MA3913Vebr MichalČeská Třebová7800:08:15-
16MA444Cvrček Martin-7900:08:25-
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB456Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:25-
2MB531Hejl RadekKrálíky7200:05:27-
3MB1035Moskva RomanPasivity Žamberk7500:05:44-
4MB1144Pocsai SándorČerti Kunčina7000:05:50-
5MB1532Novák PetrSK Donocykl6700:06:01-
6MB2210Zahálka JanČeská Třebová7600:06:49-
7MB3312Kolda JiříOpatov7300:07:44-
8MB4025Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:08:16-
9MB4229Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:08:19-
10MB5142Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:15-
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1337Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:57-
2MC2015Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:06:43-
3MC2348Hruban JanČeská Třebová6600:06:52-
4MC5234Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:09:29-
Muži D 60-69 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3128Kučera ZdeněkAC Náchod5500:07:32-
2MD3552Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:07:53-
3MD3850Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:09-
4MD538Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:09:38-
Muži E 70 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME495Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:08:57-
2ME5727Bielčik JindřichLichkov4000:11:04-
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA940Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:05:44-
2ZA4119Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:08:19-
3ZA4353Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:08:21-
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2723Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:07:16-
2ZB2917Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:07:24-
3ZB321Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:07:42-
4ZB347Hrušková DarinaČeská Třebová7500:07:48-
5ZB3655Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:07:59-
6ZB373Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:08:03-
7ZB4624Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:08:28-
8ZB4826Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:08:52-
9ZB5454Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:09:47-
10ZB5641Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:11:01-
Ženy C 45-54 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3045Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:28-
2ZC472Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:37-
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5549Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:10:46-
2ZD5814Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:11:30-
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2131Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:01:13-
1Z122Borková JohankaISCAREX Junior Česká Třebová0700:01:15-
2M2311Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:01:17-
1Z2413Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:01:17-
3M257König AntonínISCAREX Junior team ČT0500:01:19-
2Z2620Blaško SáraISCAREX Junior team ČT0500:01:20-
1M1730Bryška TomášTJ Svitavy0700:01:21-
2Z184Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:01:21-
3Z1936Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:01:21-
4Z11024Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:23-
2M11112Jansa MichalČeská Třebová0700:01:24-
3M11234Hanik MaximISCAREX Junior team ČT0700:01:24-
3Z21332Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová0600:01:25-
4M21428Topinka JonášActivity Lanškroun0500:01:25-
5Z11521Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:01:26-
4M1166Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:01:26-
4Z21739Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad0500:01:27-
6Z1188Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:01:27-
5M2193Škop JonášISCAREX Junior team ČT0600:01:29-
5M12015Motyčka MatyášISCAREX Junior team ČT0800:01:29-
6M12117Vávra JanPeklák team0700:01:29-
7Z12214Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:30-
8Z1231Lehká LucieJiskra Ústí nad Oricí0700:01:31-
9Z12441Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:01:31-
7M12519Dvořák MatyášISCAREX Junior team ČT0800:01:32-
10Z12623Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:01:32-
5Z22725Šilarová LucieHorní Třešňovec0500:01:32-
8M12829Vondra JanActivity Lanškroun0700:01:35-
9M12916Třasák ŠtěpánISCAREX Junior team ČT0800:01:38-
6Z23033Polášková EliškaVolejbal Česká Třebová0600:01:38-
10M13135Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:38-
7Z2329Zahálková LucieISCAREX Junior team ČT0500:01:40-
11Z13337Hrušková AnnaTJ Dlouhá Třebová0800:01:42-
6M23426Tobiáš JáchymTJ Spartak Letohard0600:01:44-
12Z1355Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:01:44-
11M13640Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:01:48-
13Z13622Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:48-
12M13827Felgr Tomášneregistrován0700:01:48-
13M13918Marek PatrikISCAREX Junior team ČT0800:01:48-
14Z14010Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:02:06-
15Z14138Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:02:08-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA157Hübl RadekRUNSPORT Team8800:04:41-
1MJ221Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:06-
2MJ333Novák DavidSK Donocykl9800:05:17-
1MB456Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:25-
2MB531Hejl RadekKrálíky7200:05:27-
2MA611Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:05:29-
3MA751Šilar ZdeněkRunsport8100:05:30-
4MA843Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:05:33-
1ZA940Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:05:44-
3MB1035Moskva RomanPasivity Žamberk7500:05:44-
4MB1144Pocsai SándorČerti Kunčina7000:05:50-
1ZJ1236Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:05:52-
1MC1337Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:57-
5MA149Kovář JanFORT SMC8100:05:58-
6MA1546Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:06:01-
5MB1532Novák PetrSK Donocykl6700:06:01-
7MA1722Podolský FilipRychnov nad Kněžnou9000:06:11-
8MA1838Kolář MichalPenzion Hůrka Libchavy8600:06:39-
9MA1930Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:06:42-
2MC2015Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:06:43-
10MA2116Petr JaromírSCHOTT Lanškroun7700:06:47-
6MB2210Zahálka JanČeská Třebová7600:06:49-
3MC2348Hruban JanČeská Třebová6600:06:52-
11MA2418Růžička TomášPASIVITY Žamberk8500:07:07-
12MA2539Dvořáček JanTrailrun.cz7900:07:11-
13MA2647Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:07:12-
1ZB2723Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:07:16-
14MA2820Machalík StanislavČeská Třebová8000:07:17-
2ZB2917Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:07:24-
1ZC3045Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:28-
1MD3128Kučera ZdeněkAC Náchod5500:07:32-
3ZB321Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:07:42-
7MB3312Kolda JiříOpatov7300:07:44-
4ZB347Hrušková DarinaČeská Třebová7500:07:48-
2MD3552Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:07:53-
5ZB3655Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:07:59-
6ZB373Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:08:03-
3MD3850Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:09-
15MA3913Vebr MichalČeská Třebová7800:08:15-
8MB4025Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:08:16-
2ZA4119Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:08:19-
9MB4229Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:08:19-
3ZA4353Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:08:21-
16MA444Cvrček Martin-7900:08:25-
3MJ4558Kučera JanČeská Třebová9700:08:27-
7ZB4624Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:08:28-
2ZC472Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:37-
8ZB4826Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:08:52-
1ME495Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:08:57-
2ZJ506Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:09:08-
10MB5142Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:15-
4MC5234Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:09:29-
4MD538Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:09:38-
9ZB5454Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:09:47-
1ZD5549Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:10:46-
10ZB5641Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:11:01-
2ME5727Bielčik JindřichLichkov4000:11:04-
2ZD5814Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:11:30-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód