Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Šachty - Štěpánka

23.6.1991, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Šachty - Štěpánka
  • datum konání: 23.6.1991
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SKI Klub Vysoké nad Jizerou

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
22.7.2018Šachty - Štěpánka86
23.7.2017Šachty - Štěpánka76
14.8.2016Šachty - Štěpánka62
19.7.2015Šachty - Štěpánka86
20.7.2014Šachty - Štěpánka61
21.7.2013Šachty - Štěpánka95
22.7.2012Šachty - Štěpánka93
24.7.2011Šachty - Štěpánka100
25.7.2010Šachty - Štěpánka98
26.7.2009Šachty - Štěpánka111
24.8.2008Šachty - Štěpánka61
29.7.2001Šachty - Štěpánka70
10.10.1987Šachty - Štěpánka37

Statistika závodu Šachty - Štěpánka

  • ročníků: 14
  • závodníků na všech ročnících: 1036

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4812
Brunclík Ivo5811
Trejbal Karel5111
Berka Radim8210
Vacarda Vladimír5910
Vraštilová Miloslava5610
Šrůtek Stanislav589
Paulů Blanka549
Zátopek Jiří609
Dvořák Ladislav488
Jančík Bořek648
Nečas Josef588
Bém František278
Vodička Jan458
Tučný Jan477
Vavruška Jiří787
Gombita Josef587
Šmída Oldřich487
Vejnar Josef577
Berka Martin857
Machačka Martin757
Palas Jaroslav536
Kubíček Zdeněk726
Pechek František536
Erlebach David716
Žák Jiří716
Ožana Václav646
Groh Stanislav466
Šír Václav486
Čech Jan936
Šimůnková Pavla775
Nesvadba Petr865
Kavalír Josef825
Kožnarová Kristýna945
Metelková Táňa725
Ševčík Štěpán965
Jirásková Eva645
Kadavý Jan475
Vanta Josef625
Veselý Pavel665
Marek František415
Baláž Roman655
Kožíšek Dušan835
Flegl Vlastimil535
Herda Jan835
Šimůnek Jan825
Flegl Vlastimil864
Valenta Michal624
Zuzánek Zdeněk594
Macháč Karel974

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Raim LadislavSokol Hradec Králové6400:27:1330
2MA23Pešava MilanLIAZ Jablonec6900:27:3429
3MA34Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:28:5528
4MA45Koucký RomanSKI Jilemnice6300:28:5927
5MA66Holub PetrTatran Svoboda nad Úpou6600:29:3726
6MA97Čechal MilanLoko Česká Třebová5900:30:3725
7MA118Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:30:5724
8MA129Krejcar DanielJiskra Dolní Brusnice7500:31:1523
9MA1410Drahoňovský RomanSokol Koberovy6700:31:3422
10MA1511Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:31:3621
11MA1612Choc PetrAC Rumburk6400:32:0620
12MA1713Mraček JanLokomotiva Trutnov6600:32:2019
13MA1814Krob PavelSKI klub Vysoké nad Jizerou7300:32:2518
14MA1915Karlík MichalLoko Trutnov6400:32:3617
15MA2116Plíhal JanSokol Koberovy6700:32:4716
16MA2317Dostálek PetrSokol Lukavice6700:33:0415
17MA2418Jirsa PavelSlovan Špindlerův Mlýn6100:33:1814
18MA2519Dufka RadimMaratonstav Úpice5300:33:2413
19MA2639Lapáček KarelZdobnice4800:33:2912
20MA3020Bolehovský PavelKER TEAM7100:33:4811
21MA3121Hynek KarelElitex Jablonec nad Nisou7400:34:0510
22MA3222Balcar LubošVŠZ Praha5800:34:379
23MA3323Šidlík LuděkSlovan Špindlerův Mlýn5900:34:418
24MA3424Erlebach JanSki Jilemnice7500:34:547
25MA3525Václ TomášDSZ Jilemnice6400:35:126
26MA3626Hellmich TomášChemopetrol Litvínov7500:35:135
27MA4027Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:36:014
28MA4128Novák MiroslavKrakonošova strana Ponikla7400:36:043
29MA4529Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:36:562
30MA4730Bartoš JiříSKI klub Vysoké nad Jizerou5900:37:151
31MA5731Javůrek PetrLoko Trutnov7700:41:150
32MA6132Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:43:330
Muži B (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB533Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:29:2920
2MB734Šmída OldřichSokol Studnice4800:29:4119
3MB835Vojáček PavelLOKO Trutnov5100:30:0018
4MB1036Jíra JiříŽOS Liberec5100:30:4917
5MB2037Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:32:3816
6MB2238Kavan IvanLOKO Trutnov5000:32:5715
7MB2840Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:33:3714
8MB2941Pajkrt LadislavTepna Velké Poříčí4800:33:4113
9MB3742Krejcar PetrDolní Brusnice4500:35:1912
10MB4443Linhart MilošTJ Velké Poříčí4400:36:4911
11MB4644Buchar DrahomírLiga 100 Vrchlabí4400:37:0710
12MB5645Šimůnek JanLOKO Česká Třebová4900:40:559
13MB5946Řehák BohumilLázně Bělohrad5100:42:218
Muži C (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1347Řezáč IvoChemopetrol Litvínov4100:31:2110
2MC2748Hlusička JosefTJ Liga 100 Praha3800:33:339
3MC4249Miles PetrTatran Hostinné3700:36:148
4MC4950Prokůpek StanislavSpartak Vrchlabí4100:37:347
5MC5051Smutný VladimírSpartak Vrchlabí3200:38:006
6MC5152Král JosefStart Č.Třebová4000:38:105
7MC5253Bielčik JindřichLichkov4000:39:064
8MC5454Blank JiříLázně Bělohrad3900:39:273
9MC5855Blecha JiříLiga 100 Vrchlabí3700:42:052
Ženy A (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3856Havlíčková DagmarAC Slovan Liberec7100:35:2710
2ZA3957Vyhnalíková JanaVS MFF Praha6600:35:399
3ZA4358Bouchalová IrenaLOKO Česká Třebová6700:36:368
4ZA5359Vaníčková KvětaLoko Česká Třebová6500:39:107
5ZA5560Vaníčková MagdaLOKO Česká Třebová6500:40:356
6ZA6261Škodová JitkaDvůr Králové7300:44:395
7ZA6362Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:46:254
Ženy B (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4863Janečková ZdeňkaLoko Česká Třebová5500:37:1610
2ZB6064Novotná EvaLoko Česká Třebová4800:42:219
3ZB6465Javůrková VěraTatran Svoboda nad Úpou5000:50:128
Trať 7,5 km, 450 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Raim LadislavSokol Hradec Králové6400:27:1330
2MA23Pešava MilanLIAZ Jablonec6900:27:3429
3MA34Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:28:5528
4MA45Koucký RomanSKI Jilemnice6300:28:5927
1MB533Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:29:2920
5MA66Holub PetrTatran Svoboda nad Úpou6600:29:3726
2MB734Šmída OldřichSokol Studnice4800:29:4119
3MB835Vojáček PavelLOKO Trutnov5100:30:0018
6MA97Čechal MilanLoko Česká Třebová5900:30:3725
4MB1036Jíra JiříŽOS Liberec5100:30:4917
7MA118Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:30:5724
8MA129Krejcar DanielJiskra Dolní Brusnice7500:31:1523
1MC1347Řezáč IvoChemopetrol Litvínov4100:31:2110
9MA1410Drahoňovský RomanSokol Koberovy6700:31:3422
10MA1511Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:31:3621
11MA1612Choc PetrAC Rumburk6400:32:0620
12MA1713Mraček JanLokomotiva Trutnov6600:32:2019
13MA1814Krob PavelSKI klub Vysoké nad Jizerou7300:32:2518
14MA1915Karlík MichalLoko Trutnov6400:32:3617
5MB2037Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:32:3816
15MA2116Plíhal JanSokol Koberovy6700:32:4716
6MB2238Kavan IvanLOKO Trutnov5000:32:5715
16MA2317Dostálek PetrSokol Lukavice6700:33:0415
17MA2418Jirsa PavelSlovan Špindlerův Mlýn6100:33:1814
18MA2519Dufka RadimMaratonstav Úpice5300:33:2413
19MA2639Lapáček KarelZdobnice4800:33:2912
2MC2748Hlusička JosefTJ Liga 100 Praha3800:33:339
7MB2840Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:33:3714
8MB2941Pajkrt LadislavTepna Velké Poříčí4800:33:4113
20MA3020Bolehovský PavelKER TEAM7100:33:4811
21MA3121Hynek KarelElitex Jablonec nad Nisou7400:34:0510
22MA3222Balcar LubošVŠZ Praha5800:34:379
23MA3323Šidlík LuděkSlovan Špindlerův Mlýn5900:34:418
24MA3424Erlebach JanSki Jilemnice7500:34:547
25MA3525Václ TomášDSZ Jilemnice6400:35:126
26MA3626Hellmich TomášChemopetrol Litvínov7500:35:135
9MB3742Krejcar PetrDolní Brusnice4500:35:1912
1ZA3856Havlíčková DagmarAC Slovan Liberec7100:35:2710
2ZA3957Vyhnalíková JanaVS MFF Praha6600:35:399
27MA4027Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:36:014
28MA4128Novák MiroslavKrakonošova strana Ponikla7400:36:043
3MC4249Miles PetrTatran Hostinné3700:36:148
3ZA4358Bouchalová IrenaLOKO Česká Třebová6700:36:368
10MB4443Linhart MilošTJ Velké Poříčí4400:36:4911
29MA4529Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:36:562
11MB4644Buchar DrahomírLiga 100 Vrchlabí4400:37:0710
30MA4730Bartoš JiříSKI klub Vysoké nad Jizerou5900:37:151
1ZB4863Janečková ZdeňkaLoko Česká Třebová5500:37:1610
4MC4950Prokůpek StanislavSpartak Vrchlabí4100:37:347
5MC5051Smutný VladimírSpartak Vrchlabí3200:38:006
6MC5152Král JosefStart Č.Třebová4000:38:105
7MC5253Bielčik JindřichLichkov4000:39:064
4ZA5359Vaníčková KvětaLoko Česká Třebová6500:39:107
8MC5454Blank JiříLázně Bělohrad3900:39:273
5ZA5560Vaníčková MagdaLOKO Česká Třebová6500:40:356
12MB5645Šimůnek JanLOKO Česká Třebová4900:40:559
31MA5731Javůrek PetrLoko Trutnov7700:41:150
9MC5855Blecha JiříLiga 100 Vrchlabí3700:42:052
13MB5946Řehák BohumilLázně Bělohrad5100:42:218
2ZB6064Novotná EvaLoko Česká Třebová4800:42:219
32MA6132Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:43:330
6ZA6261Škodová JitkaDvůr Králové7300:44:395
7ZA6362Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:46:254
3ZB6465Javůrková VěraTatran Svoboda nad Úpou5000:50:128

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód