hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Běh na Kuňku - 4.10.

4.10.2017, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kuňku - 4.10.
  • datum konání: 4.10.2017
  • zobrazeno již 497x
  • místo konání: Loděnice Pardubice
  • GPS: 50.0485647N, 15.7848106E
  • pořadatel: AC Pardubice

Sociální sítě

Místo konání

AROSA loděnice u Labe, Pardubice
17:00 hodin

Přihlášky

15:50 - 16:50

Startovné

20 Kč

Popis tratě

Délka: 11 km
asfalt, zpevněné cesty, lesní cesty

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Pavel Strnad
tel. 777 571 106

Internetové stránky

http://www.acpce.cz

E-mailová adresa

ac-pardubice@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 39 let a mladší (trať 11 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1136Hradecký JaromírSkuteč8500:41:33102,87
2MA3147Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:42:1099,95
3MA5127Rohlík VáclavAC Pardubice8000:42:4597,18
4MA6137Janík DavidOstrožská nová ves9800:46:07113,17
5MA7148Hrabal AntonínKojetín9900:47:06109,18
6MA8164Novák PavelKRB Chrudim8100:47:3774,09
7MA11200Slavíček OndřejUSK Pardubice8200:48:1471,16
8MA16144Marek TomášBrzdy Horní Čermná8500:50:5058,83
9MA20141Vencl JiříActivity Lanškroun9800:54:5377,65

Muži B 40-49 let (trať 11 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB2174Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:41:56109,27
2MB4168Uchytil MilanKPA Pardubice7400:42:18107,61
3MB9155Lukeš RomanJeštěd SKY Race7000:47:4183,12
4MB1363Šebesta PetrOB Chrast7100:49:1675,92
5MB14175Bláha KamilAC SPED Pardubice7200:49:2375,39
6MB18159Číž JosefLázně Bohdaneč7100:54:0853,78
7MB21195Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:55:0049,84
8MB25131Voženílek MiroslavLinde Material Handling6900:58:1335,21
9MB27152Nešetřil TomášPardubice6801:00:5123,23
10MB3151Kubias OndřejPardubice7401:04:177,62

Muži C 50 let a starší (trať 11 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC10162Bláha MilanAF Křovice5700:47:42115,14
2MC12150Hanuš PetrCH+T Pardubice6400:48:44110,21
3MC15153Schaffer PetrMlýn Janderov6000:49:46106,19
4MC17170Ráb PavelČeská Třebová5200:51:22100,93
5MC22172Novák JaroslavČeský Krumlov6400:55:3483,60
6MC23132Brožek RadmilKRB Chrudim5400:55:4583,94
7MC26154Bílý ZdeněkHVEPA5900:58:3771,72
8MC32197Sýkora AntonínVP ČR5101:08:1535,49
9MC33171Jelínek MatějČernilov4201:08:18100,00
-MC-169Tučný JanMK Pardubice47DNF-

Ženy (trať 11 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1959Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:54:23115,21
2ZA2461Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:55:52100,00
3ZA2855Malíková MartinaNymburk9901:03:18100,00
4ZA29194Švarcová HanaPardubice8201:03:2084,79
5ZA3062Hellerová HanaHradec Králové6101:04:07121,30
6ZA34139Jelínková MagdalenaČernilov4501:19:2478,70

Trať 11 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1136Hradecký JaromírSkuteč8500:41:33102,87
1MB2174Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:41:56109,27
2MA3147Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:42:1099,95
2MB4168Uchytil MilanKPA Pardubice7400:42:18107,61
3MA5127Rohlík VáclavAC Pardubice8000:42:4597,18
4MA6137Janík DavidOstrožská nová ves9800:46:07113,17
5MA7148Hrabal AntonínKojetín9900:47:06109,18
6MA8164Novák PavelKRB Chrudim8100:47:3774,09
3MB9155Lukeš RomanJeštěd SKY Race7000:47:4183,12
1MC10162Bláha MilanAF Křovice5700:47:42115,14
7MA11200Slavíček OndřejUSK Pardubice8200:48:1471,16
2MC12150Hanuš PetrCH+T Pardubice6400:48:44110,21
4MB1363Šebesta PetrOB Chrast7100:49:1675,92
5MB14175Bláha KamilAC SPED Pardubice7200:49:2375,39
3MC15153Schaffer PetrMlýn Janderov6000:49:46106,19
8MA16144Marek TomášBrzdy Horní Čermná8500:50:5058,83
4MC17170Ráb PavelČeská Třebová5200:51:22100,93
6MB18159Číž JosefLázně Bohdaneč7100:54:0853,78
1ZA1959Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:54:23115,21
9MA20141Vencl JiříActivity Lanškroun9800:54:5377,65
7MB21195Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:55:0049,84
5MC22172Novák JaroslavČeský Krumlov6400:55:3483,60
6MC23132Brožek RadmilKRB Chrudim5400:55:4583,94
2ZA2461Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:55:52100,00
8MB25131Voženílek MiroslavLinde Material Handling6900:58:1335,21
7MC26154Bílý ZdeněkHVEPA5900:58:3771,72
9MB27152Nešetřil TomášPardubice6801:00:5123,23
3ZA2855Malíková MartinaNymburk9901:03:18100,00
4ZA29194Švarcová HanaPardubice8201:03:2084,79
5ZA3062Hellerová HanaHradec Králové6101:04:07121,30
10MB3151Kubias OndřejPardubice7401:04:177,62
8MC32197Sýkora AntonínVP ČR5101:08:1535,49
9MC33171Jelínek MatějČernilov4201:08:18100,00
6ZA34139Jelínková MagdalenaČernilov4501:19:2478,70

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1136Hradecký JaromírSkuteč8500:41:33101,59
2MB2174Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:41:5699,76
3MA3147Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:42:1098,65
4MB4168Uchytil MilanKPA Pardubice7400:42:1898,01
5MA5127Rohlík VáclavAC Pardubice8000:42:4595,86
6MA6137Janík DavidOstrožská nová ves9800:46:0779,79
7MA7148Hrabal AntonínKojetín9900:47:0675,09
8MA8164Novák PavelKRB Chrudim8100:47:3772,62
9MB9155Lukeš RomanJeštěd SKY Race7000:47:4172,30
10MC10162Bláha MilanAF Křovice5700:47:4272,22
11MA11200Slavíček OndřejUSK Pardubice8200:48:1469,68
12MC12150Hanuš PetrCH+T Pardubice6400:48:4467,29
13MB1363Šebesta PetrOB Chrast7100:49:1664,74
14MB14175Bláha KamilAC SPED Pardubice7200:49:2364,19
15MC15153Schaffer PetrMlýn Janderov6000:49:4662,36
16MA16144Marek TomášBrzdy Horní Čermná8500:50:5057,26
17MC17170Ráb PavelČeská Třebová5200:51:2254,72
18MB18159Číž JosefLázně Bohdaneč7100:54:0841,50
19MA20141Vencl JiříActivity Lanškroun9800:54:5337,92
20MB21195Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:55:0037,37
21MC22172Novák JaroslavČeský Krumlov6400:55:3434,66
22MC23132Brožek RadmilKRB Chrudim5400:55:4533,78
23MB25131Voženílek MiroslavLinde Material Handling6900:58:1322,01
24MC26154Bílý ZdeněkHVEPA5900:58:3720,10
25MB27152Nešetřil TomášPardubice6801:00:519,43
26MB3151Kubias OndřejPardubice7401:04:173,00
27MC32197Sýkora AntonínVP ČR5101:08:153,00
28MC33171Jelínek MatějČernilov4201:08:183,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1959Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:54:23111,99
2ZA2461Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:55:52106,86
3ZA2855Malíková MartinaNymburk9901:03:1881,16
4ZA29194Švarcová HanaPardubice8201:03:2081,04
5ZA3062Hellerová HanaHradec Králové6101:04:0778,33
6ZA34139Jelínková MagdalenaČernilov4501:19:2425,50

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód