hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Vánoční běh okolo Zlatého pásku

16.12.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Vánoční běh okolo Zlatého pásku
  • datum konání: 16.12.2017
  • zobrazeno již 1146x
  • místo konání: Němčice
  • GPS: 49.88945N, 16.34515E
  • pořadatel: Obec Němčice a ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

Kulturní centrum v Němčicích u Litomyšle
start první kategorie v 10.00 hodin
hlavní závod v 11.30 hodin

Přihlášky

v místě startu od 8.30 hodin

Startovné

dospělí 80 Kč
děti 30 Kč

Popis tratě

Délka: 5 km a méně
silniční běh obcí Němčice

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Plakát závodu ve formátu PDF

PO SKONČENÍ ZÁVODU PROBĚHNE VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ ISCAREX POHÁRU 2017!

E-mailová adresa

nemcice@uo.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
15.12.2018Vánoční běh okolo Zlatého pásku-
17.12.2016Vánoční běh okolo Zlatého pásku119
12.12.2015Vánoční běh okolo Zlatého pásku104
13.12.2014Vánoční běh okolo Zlatého pásku128
14.12.2013Vánoční běh okolo Zlatého pásku (vyhlášení Iscarex poháru 2013)118
15.12.2012Vánoční běh okolo Zlatého pásku110
10.12.2011Vánoční běh okolo Zlatého pásku156
11.12.2010Vánoční běh okolo Zlatého pásku-
12.12.2009Vánoční běh okolo Zlatého pásku, Němčice142

Statistika závodu Vánoční běh okolo Zlatého pásku

  • ročníků: 10
  • závodníků na všech ročnících: 877

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Matyášová Jana658
Červ Miloslav508
Nechvílová Miroslava608
Borková Agáta028
Vacek Martin698
Kubišta Oto537
Škeříková Nela077
Vacarda Vladimír597
Borek Viktor047
Stránský Aleš607
Nechvíl Petr917
Dušková Lenka807
Bielčik Jindřich407
Keprtová Miloslava487
Sejkorová Lenka637
Ožana Václav647
Sadílek Ota466
Kalousek Jan716
Boháč Pankrác066
Preislerová Agáta Nela096
Černá Markéta706
Brychta Jakub086
Boháč Bonifác016
Brychtová Veronika106
Radiměřský Karel876
Šafář Jaroslav516
Šimůnková Pavla776
Jelínek Matěj426
Doleček Josef796
Gregora Filip025
Švorčík Petr765
Pirklová Markéta795
Bubeníček Jiří515
Marhold Petr785
Kačerovský Michal985
Vondra Vojtěch985
Sedláček Roman645
Mlynář Vojtěch985
Marhold Luboš775
Buriánek Roman655
Jelínková Magdalena455
Šimůnek Jan825
Hübl Radek885
Chlubna Jan845
Fajfr František725
Kopecký Libor565
Gregora Zdenek735
Štyndl Miroslav575
Švec Miroslav525
Tomíšek Jindřich395

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci r. 2012 a mladší (trať 0,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1255Krištof VojtěchAtletika Polička1200:00:20-
2C1511Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:00:23-
3C1618Cvrček KristyánAtletika Polička1400:00:25-
4C1850Šmídl JiříČeská Třebová1400:00:37-
5C11067Březina Vítek-1600:02:06-

Děvčata r. 2012 a mladší (trať 0,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1136Nováková AlisaSokol Kunvald1200:00:18-
2D1361Hurtová Ema-1200:00:21-
3D1423Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:22-
4D1733Preislerová Viola ŽofieISCAREX Česká Třebová1400:00:32-
5D1966Březinová Anežka-1400:01:16-

Chlapci r. 2010-2011 (trať 0,26 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C212Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:00:56-
2C2331Ducháček MatějSokol Řetová1100:01:00-
3C249Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:01:02-
4C2519Cvrček JáchymAtletika Polička1000:01:03-
5C276Kouba RadimIscarex Junior Team ČT1100:01:06-
6C2845Kvapil AdamPeak Sport Litomyšl1100:01:11-
7C2952Lána LukášČeská Třebová1000:01:15-

Děvčata r. 2010-2011 (trať 0,26 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2222Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:57-
2D2626Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:01:04-
3D21035Nováková DenisaSokol Kunvald1000:01:20-

Nejmladší žáci I r. 08-09 (trať 0,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1241Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:02:59-
2M1324Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:03:01-
3M1932Ducháček VítSokol Řetová0800:03:20-
4M1114Racek JosefSokol Němčice0800:03:29-
5M11338Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:36-
6M11454Háp MatoušPolička0800:03:43-

Nejmladší žákyně I r. 08-09 (trať 0,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z155Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:09-
2Z1610Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0800:03:09-
3Z1753Zelinková VeronikaISCAREX Junior team ČT0900:03:10-
4Z1834Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:19-

Nejmladší žáci II r. 06-07 (trať 1,45 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M268Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:05:30-
2M2757Boháč PankrácJiskra Ústí nad Oricí0600:05:31-
3M2912Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:05:36-
4M2101Karafiát VítSDH Štěpánov0700:05:41-
5M21156Krištof JanAtletika Polička0700:05:42-
6M21525Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:06:01-

Nejmladší žákyně II r. 06-07 (trať 0,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2148Borková JohankaISCAREX Junior team ČT0700:02:57-
2Z2429Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:03:04-
3Z21016Škeříková NelaSokol Němčice0700:03:22-
4Z21251Lánová AnetaISCAREX Junior team Česká Třebová0700:03:31-

Mladší žáci r. 04-05 (trať 1,45 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3215Bukáček MarekAtletika Polička0400:05:00-
2M3417Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:05:17-

Mladší žákyně r. 04-05 (trať 1,45 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31242Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team Česká Třebová0500:05:45-
2Z31443Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:05:53-

Starší žáci r. 02-03 (trať 1,45 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4121Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:04:47-

Starší žákyně r. 02-03 (trať 1,45 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4330Stránská VendulaJiskra Ústí nad Orlicí0300:05:14-
2Z4570Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:05:25-
3Z4847Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:05:32-
4Z4137Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:05:46-
5Z41649Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:06:54-

Junioři (trať 5,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ172Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:16:00-
2MJ385Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:16:48-
3MJ4130Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:17:08-
4MJ758Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:17:54-
5MJ3287Moravec JakubJM Team Letohrad9900:21:09-
6MJ33131Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9900:21:10-
7MJ41124Kapoun JanAtletika Polička0300:22:03-

Juniorky (trať 5,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1673Koláčková AdélaAK Olymp Brno0100:19:10-
2ZJ40129Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:21:48-
3ZJ63101Václavková HanaDlouhá Třebová9900:25:17-

Muži A 20-39 let (trať 5,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA295Hübl RadekRUNSPORT Team8800:16:07-
2MA940Nechvíl PetrAC Choceň9100:18:15-
3MA1098Heller TomášHradec Králové8100:18:19-
4MA1288Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:18:36-
5MA13102Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:18:39-
6MA1581Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:19:00-
7MA20103Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:19:44-
8MA2296Kramář MichalTJ Sokol Janov9500:19:56-
9MA3065Štětina LukášSDH Jasinov9600:21:01-
10MA36122Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:21:20-
11MA51109Stránský TomášM.R.T.8400:23:14-

Muži B 40-49 let (trať 5,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB591Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:17:44-
2MB694Vítek MiroslavVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:17:51-
3MB8128Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:18:08-
4MB1163Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:18:26-
5MB19126Malátek AntonínPardubice7700:19:35-
6MB24132Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:20:41-
7MB2744Dvořák Pavel-7500:20:45-
8MB31117Sirový AlešBike Club Svitavy7000:21:08-
9MB3775Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:21:26-
10MB3846Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:21:32-
11MB4899Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:22:45-
12MB6028Němec RadekLitomyšl7700:24:46-

Muži C 50-59 let (trať 5,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1468Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:18:55-
2MC1793Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:19:22-
3MC1882Vacarda VladimírEleven Run Team5900:19:30-
4MC21114Scheuer JanActivity Lanškroun6600:19:50-
5MC2592Bureš JiříF-bike klub Sádek- Bystré6600:20:41-
6MC29123Spáčil LeopoldLetovice5900:20:58-
7MC3479Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:21:17-
8MC39121Hruban JanČeská Třebová6600:21:40-
9MC68110Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:27:53-

Muži D 60-69 let (trať 5,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2877Bláha MilanAF Křovice5700:20:51-
2MD4459Ráb PavelČeská Třebová5200:22:10-
3MD4562Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:22:15-
4MD55115Červ MiloslavAtletika Polička5000:24:02-
5MD5974Švec MiroslavDědkostav Potštejn5200:24:39-
6MD62116Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:25:15-
7MD6586Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:27:10-
8MD73112Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:31:57-

Muži E 70 let a starší (trať 5,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5789Leszkow PetrMK Hlinsko4400:24:11-
2ME6983Jelínek MatějČernilov4200:28:54-
3ME7064Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:30:03-
4ME74127Bielčik JindřichElma Tým4000:34:16-

Ženy A 20-34 let (trať 5,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2337Nováková BarboraSokol Kunvald8300:20:38-
2ZA46107Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:22:24-
3ZA5278Hronová MarkétaCzech Tri k. Team9000:23:15-
4ZA5860Rábová MartinaČeská Třebová9200:24:18-
5ZA61113Venclová AlžbětaOrel Dolní Čermná9300:24:52-

Ženy B 35-44 let (trať 5,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2676Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:20:43-
2ZB47100Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:22:35-
3ZB4971Šedová JanaSruby7300:23:01-
4ZB5014Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:23:09-
5ZB53125Miláčková VeronikaObec Němčice8200:23:23-
6ZB5420Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:53-
7ZB663Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:27:16-

Ženy C 45-54 let (trať 5,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC35111Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:21:19-
2ZC42106Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:22:04-
3ZC4380Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:22:09-
4ZC5613Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:24:02-
5ZC6769Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:27:36-

Ženy D 55 let a starší (trať 5,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6497Hellerová HanaHradec Králové6100:26:49-
2ZD7139Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:31:13-
3ZD7290Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:31:15-
4ZD7584Jelínková MagdalenaČernilov4500:34:34-

Trať 0,1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1136Nováková AlisaSokol Kunvald1200:00:18-
1C1255Krištof VojtěchAtletika Polička1200:00:20-
2D1361Hurtová Ema-1200:00:21-
3D1423Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:22-
2C1511Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:00:23-
3C1618Cvrček KristyánAtletika Polička1400:00:25-
4D1733Preislerová Viola ŽofieISCAREX Česká Třebová1400:00:32-
4C1850Šmídl JiříČeská Třebová1400:00:37-
5D1966Březinová Anežka-1400:01:16-
5C11067Březina Vítek-1600:02:06-

Trať 5,2 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ172Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:16:00-
1MA295Hübl RadekRUNSPORT Team8800:16:07-
2MJ385Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:16:48-
3MJ4130Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:17:08-
1MB591Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:17:44-
2MB694Vítek MiroslavVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:17:51-
4MJ758Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:17:54-
3MB8128Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:18:08-
2MA940Nechvíl PetrAC Choceň9100:18:15-
3MA1098Heller TomášHradec Králové8100:18:19-
4MB1163Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:18:26-
4MA1288Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:18:36-
5MA13102Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:18:39-
1MC1468Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:18:55-
6MA1581Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:19:00-
1ZJ1673Koláčková AdélaAK Olymp Brno0100:19:10-
2MC1793Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:19:22-
3MC1882Vacarda VladimírEleven Run Team5900:19:30-
5MB19126Malátek AntonínPardubice7700:19:35-
7MA20103Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:19:44-
4MC21114Scheuer JanActivity Lanškroun6600:19:50-
8MA2296Kramář MichalTJ Sokol Janov9500:19:56-
1ZA2337Nováková BarboraSokol Kunvald8300:20:38-
6MB24132Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:20:41-
5MC2592Bureš JiříF-bike klub Sádek- Bystré6600:20:41-
1ZB2676Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:20:43-
7MB2744Dvořák Pavel-7500:20:45-
1MD2877Bláha MilanAF Křovice5700:20:51-
6MC29123Spáčil LeopoldLetovice5900:20:58-
9MA3065Štětina LukášSDH Jasinov9600:21:01-
8MB31117Sirový AlešBike Club Svitavy7000:21:08-
5MJ3287Moravec JakubJM Team Letohrad9900:21:09-
6MJ33131Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9900:21:10-
7MC3479Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:21:17-
1ZC35111Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:21:19-
10MA36122Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:21:20-
9MB3775Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:21:26-
10MB3846Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:21:32-
8MC39121Hruban JanČeská Třebová6600:21:40-
2ZJ40129Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:21:48-
7MJ41124Kapoun JanAtletika Polička0300:22:03-
2ZC42106Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:22:04-
3ZC4380Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:22:09-
2MD4459Ráb PavelČeská Třebová5200:22:10-
3MD4562Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:22:15-
2ZA46107Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:22:24-
2ZB47100Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:22:35-
11MB4899Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:22:45-
3ZB4971Šedová JanaSruby7300:23:01-
4ZB5014Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:23:09-
11MA51109Stránský TomášM.R.T.8400:23:14-
3ZA5278Hronová MarkétaCzech Tri k. Team9000:23:15-
5ZB53125Miláčková VeronikaObec Němčice8200:23:23-
6ZB5420Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:53-
4MD55115Červ MiloslavAtletika Polička5000:24:02-
4ZC5613Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:24:02-
1ME5789Leszkow PetrMK Hlinsko4400:24:11-
4ZA5860Rábová MartinaČeská Třebová9200:24:18-
5MD5974Švec MiroslavDědkostav Potštejn5200:24:39-
12MB6028Němec RadekLitomyšl7700:24:46-
5ZA61113Venclová AlžbětaOrel Dolní Čermná9300:24:52-
6MD62116Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:25:15-
3ZJ63101Václavková HanaDlouhá Třebová9900:25:17-
1ZD6497Hellerová HanaHradec Králové6100:26:49-
7MD6586Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:27:10-
7ZB663Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:27:16-
5ZC6769Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:27:36-
9MC68110Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:27:53-
2ME6983Jelínek MatějČernilov4200:28:54-
3ME7064Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:30:03-
2ZD7139Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:31:13-
3ZD7290Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:31:15-
8MD73112Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:31:57-
4ME74127Bielčik JindřichElma Tým4000:34:16-
4ZD7584Jelínková MagdalenaČernilov4500:34:34-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 80%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
94%

Názory na závod

Byl to pěkný závod, až na to zpracování výsledků příliš dlouho trvalo
stetina.lukas
...a co , běží Iscarex ekipa dál ?
turistickybezec
pro turistickybezec - rok 2018 je bohužel posledním...
jampb

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód