12.12.2015, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
12.12.2020 | Vánoční běh okolo Zlatého pásku + Vyhlášení Iscarex poháru 2020 | - |
14.12.2019 | Vánoční běh okolo Zlatého pásku | 100 |
15.12.2018 | Vánoční běh okolo Zlatého pásku | 116 |
16.12.2017 | Vánoční běh okolo Zlatého pásku | 125 |
17.12.2016 | Vánoční běh okolo Zlatého pásku | 119 |
13.12.2014 | Vánoční běh okolo Zlatého pásku | 128 |
14.12.2013 | Vánoční běh okolo Zlatého pásku (vyhlášení Iscarex poháru 2013) | 118 |
15.12.2012 | Vánoční běh okolo Zlatého pásku | 110 |
10.12.2011 | Vánoční běh okolo Zlatého pásku | 156 |
11.12.2010 | Vánoční běh okolo Zlatého pásku | 110 |
12.12.2009 | Vánoční běh okolo Zlatého pásku, Němčice | 142 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Matyášová Jana | 65 | 11 |
Nechvílová Miroslava | 60 | 11 |
Vacek Martin | 69 | 10 |
Vacarda Vladimír | 59 | 10 |
Sejkorová Lenka | 63 | 10 |
Keprtová Miloslava | 48 | 9 |
Brychta Jakub | 08 | 9 |
Borková Agáta | 02 | 9 |
Šafář Jaroslav | 51 | 9 |
Kubišta Oto | 53 | 9 |
Stránský Aleš | 60 | 9 |
Ožana Václav | 64 | 9 |
Červ Miloslav | 50 | 9 |
Nechvíl Petr | 91 | 8 |
Šimůnková Pavla | 77 | 8 |
Boháč Bonifác | 01 | 8 |
Buriánek Roman | 65 | 8 |
Doleček Josef | 79 | 8 |
Brychtová Veronika | 10 | 8 |
Borek Petr | 70 | 8 |
Škeříková Nela | 07 | 8 |
Borek Viktor | 04 | 8 |
Preislerová Agáta Nela | 09 | 8 |
Šimůnek Jan | 82 | 7 |
Černá Markéta | 70 | 7 |
Boháč Pankrác | 06 | 7 |
Kalousek Jan | 71 | 7 |
Sedláček Roman | 64 | 7 |
Sadílek Ota | 46 | 7 |
Radiměřský Karel | 87 | 7 |
Dušková Lenka | 80 | 7 |
Štyndl Miroslav | 57 | 7 |
Gregora Filip | 02 | 7 |
Bielčik Jindřich | 40 | 7 |
Leszkow Petr | 44 | 6 |
Mlynář Vojtěch | 98 | 6 |
Marhold Luboš | 77 | 6 |
Marhold Petr | 78 | 6 |
Šimůnek Jan | 03 | 6 |
Hübl Radek | 88 | 6 |
Fajfr František | 72 | 6 |
Šebek Michal | 84 | 6 |
Chlubna Jan | 84 | 6 |
Vondra Vojtěch | 98 | 6 |
Jelínek Matěj | 42 | 6 |
Tomíšek Jindřich | 39 | 6 |
Živný Marek | 91 | 6 |
Gregora Zdenek | 73 | 6 |
Mannlová Jana | 80 | 6 |
Grätz Luděk | 58 | 6 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | C1 | 1 | 18 | Pirkl Vít | ISCAREX Junior team ČT | 10 | 00:00:18 | - |
2 | C1 | 4 | 53 | Knejfl Štěpán | TJ - Svitavy | 11 | 00:00:27 | - |
3 | C1 | 5 | 44 | Barvínek Štěpán | Atletika Žamberk | 13 | 00:00:32 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | D1 | 2 | 41 | Brychtová Veronika | Cerekvice nad Loučnou | 10 | 00:00:19 | - |
2 | D1 | 3 | 37 | Nechvílová Ela | Heřmanův Městec | 10 | 00:00:22 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | C2 | 1 | 36 | Kumpošt Radovan | ISCAREX Junior team ČT | 08 | 00:00:56 | - |
2 | C2 | 2 | 40 | Brychta Jakub | Cerekvice nad Loučnou | 08 | 00:00:57 | - |
3 | C2 | 3 | 66 | Marhold Jan | Choceň | 08 | 00:01:00 | - |
4 | C2 | 5 | 17 | Racek Josef | Sokol Němčice | 08 | 00:01:04 | - |
5 | C2 | 7 | 70 | Marhold Daniel | Horní Jelení | 09 | 00:01:10 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | D2 | 4 | 47 | Steklá Barbora | TJ Svitavy | 08 | 00:01:00 | - |
2 | D2 | 6 | 49 | Čejková Klára | ISCAREX Junior team ČT | 08 | 00:01:04 | - |
3 | D2 | 8 | 74 | Preislerová Agáta Nela | ISCAREX Česká Třebová | 09 | 00:01:11 | - |
4 | D2 | 9 | 80 | Sucháčková Karolína | Česká Třebová | 08 | 00:01:24 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 2 | 30 | Boháč Pankrác | AC Choceň | 06 | 00:02:51 | - |
2 | M1 | 4 | 45 | Barvínek Daniel | Atletika Žamberk | 06 | 00:02:58 | - |
3 | M1 | 5 | 42 | Bureš Josef | ISCAREX Junior team ČT | 06 | 00:03:06 | - |
4 | M1 | 10 | 65 | Havla Jan | Sokol Němčice | 06 | 00:04:14 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z1 | 6 | 59 | Klementová Luisa | Activity Lanškroun | 06 | 00:03:18 | - |
2 | Z1 | 8 | 55 | Lánová Aneta | ISCAREX Česká Třebová | 07 | 00:03:36 | - |
3 | Z1 | 9 | 15 | Škeříková Nela | Sokol Němčice | 07 | 00:03:39 | - |
4 | Z1 | 11 | 14 | Kristenová Andrea | ISCAREX Junior team ČT | 07 | 00:04:22 | - |
5 | Z1 | 12 | 68 | Marholdová Aneta | Horní Jelení | 07 | 00:04:57 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 7 | 33 | Jadrný Tomáš | ISCAREX Junior team ČT | 04 | 00:05:38 | - |
2 | M2 | 10 | 35 | Topinka Jonáš | Activity Lanškroun | 05 | 00:06:12 | - |
3 | M2 | 12 | 60 | Borek Viktor | Brzdy Horní Čermná | 04 | 00:06:28 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z2 | 1 | 58 | Serbousková Sára | ISCAREX Junior team ČT | 04 | 00:02:46 | - |
2 | Z2 | 3 | 32 | Hamplová Tereza | ISCAREX Junior team ČT | 05 | 00:02:57 | - |
3 | Z2 | 7 | 25 | Šilarová Lucie | Horní Třešňovec | 05 | 00:03:22 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 4 | 22 | Vebr Dominik | ISCAREX Junior team ČT | 03 | 00:05:29 | - |
2 | M3 | 5 | 64 | Gregora Filip | Activity Lanškroun | 02 | 00:05:34 | - |
3 | M3 | 9 | 48 | Steklý František | neregistrován | 03 | 00:06:10 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z3 | 6 | 26 | Šilarová Michaela | Activity Lanškroun | 02 | 00:05:36 | - |
2 | Z3 | 8 | 57 | Hanáková Klára | Activity Lanškroun | 02 | 00:05:46 | - |
3 | Z3 | 11 | 54 | Frantová Vendula | TJ - Svitavy | 03 | 00:06:22 | - |
4 | Z3 | 13 | 62 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:07:15 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 1 | 31 | Boháč Bonifác | AC Choceň | 01 | 00:05:05 | - |
2 | M4 | 2 | 56 | Chlup Tomáš | Activity Lanškroun | 00 | 00:05:05 | - |
3 | M4 | 3 | 23 | Gregora Jan | Activity Lanškroun | 00 | 00:05:13 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 1 | 6 | Kovář Jáchym | DUKLA Praha | 96 | 00:16:15 | - |
2 | MJ | 3 | 98 | Vondra Vojtěch | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 98 | 00:16:39 | - |
3 | MJ | 4 | 21 | Vebr Patrik | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 98 | 00:16:47 | - |
4 | MJ | 5 | 104 | Kačerovský Michal | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 98 | 00:17:22 | - |
5 | MJ | 40 | 114 | Jureček Michal | ISCAREX Česká Třebová | 96 | 00:21:54 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZJ | 23 | 92 | Kalousová Eliška | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 98 | 00:20:12 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 2 | 83 | Záveský Filip | ISCAREX Česká Třebová | 93 | 00:16:31 | - |
2 | MA | 7 | 78 | Havran Jan | ISCAREX Česká Třebová | 93 | 00:17:38 | - |
3 | MA | 8 | 8 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:17:44 | - |
4 | MA | 9 | 118 | Šutera Josef | Atletika Polička | 79 | 00:17:53 | - |
5 | MA | 13 | 99 | Doleček Josef | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 79 | 00:18:25 | - |
6 | MA | 15 | 110 | Radiměřský Karel | ISCAREX Česká Třebová | 87 | 00:18:42 | - |
7 | MA | 16 | 91 | Kosuciński Slawomir | Mountain Top Polanica | 81 | 00:18:46 | - |
8 | MA | 17 | 3 | Krunčík Pavel | Skuhrov nad Bělou | 85 | 00:18:51 | - |
9 | MA | 18 | 38 | Nechvíl Lukáš | Heřmanův Městec | 83 | 00:19:36 | - |
10 | MA | 19 | 112 | Živný Marek | 3D Fitnes race team | 91 | 00:19:45 | - |
11 | MA | 25 | 51 | Švorčík Petr | ISCAREX Česká Třebová | 76 | 00:20:21 | - |
12 | MA | 26 | 111 | Šebek Michal | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 84 | 00:20:28 | - |
13 | MA | 35 | 67 | Marhold Petr | Choceň | 78 | 00:21:40 | - |
14 | MA | 43 | 76 | Veselý Jan | Němčice | 89 | 00:22:39 | - |
15 | MA | 45 | 69 | Marhold Luboš | Horní Jelení | 77 | 00:23:12 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 6 | 100 | Hejl Radek | Králíky | 72 | 00:17:29 | - |
2 | MB | 10 | 82 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:18:07 | - |
3 | MB | 11 | 84 | Zelinger Michal | Česká Třebová | 69 | 00:18:17 | - |
4 | MB | 20 | 102 | Scheuer Jan | Activity Lanškroun | 66 | 00:19:47 | - |
5 | MB | 29 | 107 | Glaser Václav | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 70 | 00:20:55 | - |
6 | MB | 31 | 50 | Steklý Petr | neregistrován | 74 | 00:21:25 | - |
7 | MB | 33 | 106 | Gregora Zdenek | Activity Lanškroun | 73 | 00:21:33 | - |
8 | MB | 34 | 72 | Hruban Jan | Česká Třebová | 66 | 00:21:37 | - |
9 | MB | 36 | 117 | Kalousek Jan | Hvězda SKP Pardubice | 71 | 00:21:47 | - |
10 | MB | 37 | 61 | Borek Petr | Brzdy Horní Čermná | 70 | 00:21:48 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 12 | 43 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:18:18 | - |
2 | MC | 14 | 79 | Buriánek Roman | ISCAREX Česká Třebová | 65 | 00:18:33 | - |
3 | MC | 21 | 88 | Vacarda Vladimír | Eleven Run Team | 59 | 00:19:53 | - |
4 | MC | 22 | 89 | Sedláček Roman | Activity Lanškroun | 64 | 00:19:59 | - |
5 | MC | 38 | 96 | Štyndl Miroslav | Atletika Polička | 57 | 00:21:51 | - |
6 | MC | 49 | 1 | Grätz Luděk | Sokol Ústí nad Orlicí | 58 | 00:24:19 | - |
7 | MC | 51 | 2 | Kopecký Libor | AC Vysoké Mýto | 56 | 00:25:29 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 32 | 81 | Kubišta Oto | ISCAREX Česká Třebová | 53 | 00:21:29 | - |
2 | MD | 41 | 95 | Bubeníček Jiří | SKI Skuhrov nad Bělou | 51 | 00:22:11 | - |
3 | MD | 42 | 71 | Ráb Pavel | Česká Třebová | 52 | 00:22:34 | - |
4 | MD | 44 | 77 | Švec Miroslav | Sokol Potštejn | 52 | 00:22:50 | - |
5 | MD | 47 | 116 | Červ Miloslav | Atletika Polička | 50 | 00:23:51 | - |
6 | MD | 52 | 94 | Hlaváček Zdeněk | SKP Rychnov nad Kněžnou | 54 | 00:25:38 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 48 | 103 | Leszkow Petr | MK Hlinsko | 44 | 00:24:03 | - |
2 | ME | 59 | 109 | Jelínek Matěj | Hvězda SKP Pardubice | 42 | 00:28:56 | - |
3 | ME | 60 | 101 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:29:27 | - |
4 | ME | 64 | 90 | Rossi Otto | ISCAREX Česká Třebová | 43 | 00:32:45 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 46 | 115 | Flídrová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:23:13 | - |
2 | ZA | 55 | 39 | Nechvílová Kateřina | Heřmanův Městec | 82 | 00:26:14 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 24 | 87 | Fořtová Iveta | Eleven Run Team | 72 | 00:20:17 | - |
2 | ZB | 28 | 52 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:20:50 | - |
3 | ZB | 50 | 46 | Barvínková Romana | Atletika Žamberk | 79 | 00:25:25 | - |
4 | ZB | 53 | 19 | Pirklová Markéta | ISCAREX Česká Třebová | 79 | 00:25:50 | - |
5 | ZB | 56 | 4 | Hrušková Darina | - | 75 | 00:26:33 | - |
6 | ZB | 63 | 13 | Jasanská Petra | Svinná | 77 | 00:32:35 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 27 | 10 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:20:32 | - |
2 | ZC | 30 | 97 | Krátká Anna | Hvězda SKP Pardubice | 69 | 00:21:10 | - |
3 | ZC | 39 | 113 | Černá Markéta | ISCAREX Česká Třebová | 70 | 00:21:54 | - |
4 | ZC | 54 | 5 | Sejkorová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 63 | 00:26:12 | - |
5 | ZC | 62 | 12 | Ducháčková Hana | Svinná | 66 | 00:32:35 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 57 | 11 | Nechvílová Miroslava | AC Choceň | 60 | 00:28:09 | - |
2 | ZD | 58 | 20 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:28:35 | - |
3 | ZD | 61 | 86 | Rossi Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 00:29:58 | - |
4 | ZD | 65 | 108 | Jelínková Magdalena | Hvězda Pardubice | 45 | 00:33:41 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | C1 | 1 | 18 | Pirkl Vít | ISCAREX Junior team ČT | 10 | 00:00:18 | - |
1 | D1 | 2 | 41 | Brychtová Veronika | Cerekvice nad Loučnou | 10 | 00:00:19 | - |
2 | D1 | 3 | 37 | Nechvílová Ela | Heřmanův Městec | 10 | 00:00:22 | - |
2 | C1 | 4 | 53 | Knejfl Štěpán | TJ - Svitavy | 11 | 00:00:27 | - |
3 | C1 | 5 | 44 | Barvínek Štěpán | Atletika Žamberk | 13 | 00:00:32 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | C2 | 1 | 36 | Kumpošt Radovan | ISCAREX Junior team ČT | 08 | 00:00:56 | - |
2 | C2 | 2 | 40 | Brychta Jakub | Cerekvice nad Loučnou | 08 | 00:00:57 | - |
3 | C2 | 3 | 66 | Marhold Jan | Choceň | 08 | 00:01:00 | - |
1 | D2 | 4 | 47 | Steklá Barbora | TJ Svitavy | 08 | 00:01:00 | - |
4 | C2 | 5 | 17 | Racek Josef | Sokol Němčice | 08 | 00:01:04 | - |
2 | D2 | 6 | 49 | Čejková Klára | ISCAREX Junior team ČT | 08 | 00:01:04 | - |
5 | C2 | 7 | 70 | Marhold Daniel | Horní Jelení | 09 | 00:01:10 | - |
3 | D2 | 8 | 74 | Preislerová Agáta Nela | ISCAREX Česká Třebová | 09 | 00:01:11 | - |
4 | D2 | 9 | 80 | Sucháčková Karolína | Česká Třebová | 08 | 00:01:24 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z2 | 1 | 58 | Serbousková Sára | ISCAREX Junior team ČT | 04 | 00:02:46 | - |
1 | M1 | 2 | 30 | Boháč Pankrác | AC Choceň | 06 | 00:02:51 | - |
2 | Z2 | 3 | 32 | Hamplová Tereza | ISCAREX Junior team ČT | 05 | 00:02:57 | - |
2 | M1 | 4 | 45 | Barvínek Daniel | Atletika Žamberk | 06 | 00:02:58 | - |
3 | M1 | 5 | 42 | Bureš Josef | ISCAREX Junior team ČT | 06 | 00:03:06 | - |
1 | Z1 | 6 | 59 | Klementová Luisa | Activity Lanškroun | 06 | 00:03:18 | - |
3 | Z2 | 7 | 25 | Šilarová Lucie | Horní Třešňovec | 05 | 00:03:22 | - |
2 | Z1 | 8 | 55 | Lánová Aneta | ISCAREX Česká Třebová | 07 | 00:03:36 | - |
3 | Z1 | 9 | 15 | Škeříková Nela | Sokol Němčice | 07 | 00:03:39 | - |
4 | M1 | 10 | 65 | Havla Jan | Sokol Němčice | 06 | 00:04:14 | - |
4 | Z1 | 11 | 14 | Kristenová Andrea | ISCAREX Junior team ČT | 07 | 00:04:22 | - |
5 | Z1 | 12 | 68 | Marholdová Aneta | Horní Jelení | 07 | 00:04:57 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 1 | 31 | Boháč Bonifác | AC Choceň | 01 | 00:05:05 | - |
2 | M4 | 2 | 56 | Chlup Tomáš | Activity Lanškroun | 00 | 00:05:05 | - |
3 | M4 | 3 | 23 | Gregora Jan | Activity Lanškroun | 00 | 00:05:13 | - |
1 | M3 | 4 | 22 | Vebr Dominik | ISCAREX Junior team ČT | 03 | 00:05:29 | - |
2 | M3 | 5 | 64 | Gregora Filip | Activity Lanškroun | 02 | 00:05:34 | - |
1 | Z3 | 6 | 26 | Šilarová Michaela | Activity Lanškroun | 02 | 00:05:36 | - |
1 | M2 | 7 | 33 | Jadrný Tomáš | ISCAREX Junior team ČT | 04 | 00:05:38 | - |
2 | Z3 | 8 | 57 | Hanáková Klára | Activity Lanškroun | 02 | 00:05:46 | - |
3 | M3 | 9 | 48 | Steklý František | neregistrován | 03 | 00:06:10 | - |
2 | M2 | 10 | 35 | Topinka Jonáš | Activity Lanškroun | 05 | 00:06:12 | - |
3 | Z3 | 11 | 54 | Frantová Vendula | TJ - Svitavy | 03 | 00:06:22 | - |
3 | M2 | 12 | 60 | Borek Viktor | Brzdy Horní Čermná | 04 | 00:06:28 | - |
4 | Z3 | 13 | 62 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:07:15 | - |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.