Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Vánoční běh okolo Zlatého pásku

10.12.2011, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Vánoční běh okolo Zlatého pásku
  • datum konání: 10.12.2011
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

KD Němčice u Litomyšle
10:00 - 11:30 hodin

Přihlášky

od 8:30 hodin v místě startu, nejpozději 30 minut přes startem kategorie

Startovné

dospělí 30 Kč
děti 10 Kč

Popis tratě

délka: 5 km a méně

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Dana Urbánková
tel. 461 610 113

Propozice ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.nemcice.uo.cz

E-mailová adresa

udana@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
12.12.2020Vánoční běh okolo Zlatého pásku + Vyhlášení Iscarex poháru 2020-
14.12.2019Vánoční běh okolo Zlatého pásku100
15.12.2018Vánoční běh okolo Zlatého pásku116
16.12.2017Vánoční běh okolo Zlatého pásku125
17.12.2016Vánoční běh okolo Zlatého pásku119
12.12.2015Vánoční běh okolo Zlatého pásku104
13.12.2014Vánoční běh okolo Zlatého pásku128
14.12.2013Vánoční běh okolo Zlatého pásku (vyhlášení Iscarex poháru 2013)118
15.12.2012Vánoční běh okolo Zlatého pásku110
11.12.2010Vánoční běh okolo Zlatého pásku110
12.12.2009Vánoční běh okolo Zlatého pásku, Němčice142

Statistika závodu Vánoční běh okolo Zlatého pásku

  • ročníků: 12
  • závodníků na všech ročnících: 1172

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Matyášová Jana6511
Nechvílová Miroslava6011
Vacek Martin6910
Vacarda Vladimír5910
Sejkorová Lenka6310
Keprtová Miloslava489
Brychta Jakub089
Borková Agáta029
Šafář Jaroslav519
Kubišta Oto539
Stránský Aleš609
Ožana Václav649
Červ Miloslav509
Nechvíl Petr918
Šimůnková Pavla778
Boháč Bonifác018
Buriánek Roman658
Doleček Josef798
Brychtová Veronika108
Borek Petr708
Škeříková Nela078
Borek Viktor048
Preislerová Agáta Nela098
Černá Markéta707
Boháč Pankrác067
Kalousek Jan717
Sedláček Roman647
Sadílek Ota467
Radiměřský Karel877
Dušková Lenka807
Štyndl Miroslav577
Gregora Filip027
Bielčik Jindřich407
Šimůnek Jan827
Mlynář Vojtěch986
Marhold Luboš776
Marhold Petr786
Šimůnek Jan036
Hübl Radek886
Fajfr František726
Šebek Michal846
Chlubna Jan846
Vondra Vojtěch986
Jelínek Matěj426
Tomíšek Jindřich396
Živný Marek916
Gregora Zdenek736
Mannlová Jana806
Grätz Luděk586
Leszkow Petr446

Fotogalerie ze závodu

Video ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 5 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1169Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:22-
2C1227Boháč PankrácAC Choceň0600:00:23-
3C13113Nováček Maximneregistrován 00:00:25-
4C14105Mikl MarekNěmčice0600:00:26-
5C1630Kábrt MartinAtletika Rtyně v Podkrkonoší0600:00:27-
6C1767Škrabal ŠtěpánLinhartice0700:00:28-
7C11065Maixner FrantišekNěmčice 00:00:35-
8C11162Doucha TomášTJ Start Náchod0800:00:39-
9C11248Marhold JanChoceň0800:00:50-
10C11346Marhold DanielChoceň0900:00:50-
Děvčata 5 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1545Marholdová AnetaChoceň0700:00:27-
2D1812Švecová ŠárkaNěmčice 00:00:32-
3D19103Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:00:33-
4D114104Preislerová Agáta NelaISCAREX Team0900:01:11-
Chlapci 6-7 let (trať 0,26 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2294Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:01:04-
2C2363Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:01:07-
3C2561Doucha MartinStart Náchod0500:01:12-
4C2614Kohák JiříNěmčice 00:01:18-
Děvčata 6-7 let (trať 0,26 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2178Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:01:03-
2D2413Koháková LenkaNěmčice 00:01:07-
3D2725Stránská MichaelaNěmčice0500:01:20-
4D281Kopecká MichaelaNěmčice0500:01:24-
Nejmladší žáci I (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1277Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:02:57-
2M1373Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:02:58-
3M1428Boháč ServácAC Choceň0200:02:59-
4M1585Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:03:03-
5M11188Költö MatějTJ Jiskra Králiky0300:03:15-
6M114115Frydrych BedřichAC Choceň0300:03:30-
7M11753Mervart MartinTJ Sokol Jaroměř0300:03:49-
8M11854Jaroš PavelTJ Sokol atletika Jaroměř0200:03:54-
9M119112Novotný MarekŠAK Pardubice0300:03:56-
10M1209Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:03:57-
Nejmladší žákyně I (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1749Pourová AlžbětaTJ Sokol Atletika Jaroměř0200:03:07-
2Z1968Škrabalová KristýnaLinhartice0200:03:10-
3Z11518Stříhavková EliškaAC Choceň0200:03:33-
4Z11664Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:03:36-
5Z121120Miklová AnetaSokol Němčice 00:04:07-
6Z1222Kopecká PavlaNěmčice0300:04:21-
Nejmladší žáci II (trať 1,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21084Petiška VojtěchTJ Sokol atletika Jaroměř0000:05:31-
2M2116Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:05:33-
3M21229Boháč BonifácAC Choceň0100:05:52-
4M21679Gregora JanAtletika Albrechtice0000:06:18-
5M21750Mervart VojtěchTJ Sokol Jaroměř0000:06:48-
Nejmladší žákyně II (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2176Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:02:55-
2Z2680Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:03:04-
3Z2839Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Podkrkonoší0000:03:08-
4Z21075Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:11-
5Z212116Frydrychová EliškaAC Choceň0100:03:29-
6Z213107Vindušková BarbaraAtletika Albrechtice0100:03:30-
Mladší žáci (trať 1,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3483Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:04:54-
2M3671Chlád OndřejTurbo Chotěboř9900:05:06-
3M37111Mužík JanAtletika Polička9800:05:18-
4M3882Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:05:24-
5M3970Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:05:28-
6M31372Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:05:56-
Mladší žákyně (trať 1,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3338Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:04:54-
2Z31474Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:05:57-
3Z31557Hypešová NatálieTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:05:57-
Starší žáci (trať 1,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4158Kovář JáchymAtletika Litomyšl9600:04:42-
2M42114Szkwarek GrzegorzULKS Bystrzyca Klodska9700:04:53-
3M45124Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:05:06-
Starší žákyně (trať 1,45 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Junioři 16-19 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ778Kabrhel TomášEKOL ELITE Triatlon Team9200:17:38-
2MJ820Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:17:45-
3MJ992Cink MartinAC Pardubice9400:17:46-
4MJ1711Kovář JáchymAtletika Litomyšl9600:18:02-
5MJ2422Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:18:58-
6MJ2559Polák ŠtěpánAC Choceň9500:19:01-
7MJ44100Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:21:12-
8MJ4864Bednář PetrDolní Čermná9300:21:28-
9MJ8899Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:27:11-
10MJ8915Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:27:12-
Juniorky 16-19 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ5131Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:21:33-
2ZJ788Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:25:19-
3ZJ804Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Podkrkonoší0000:25:19-
Muži A 20-39 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA194Cink TomášÚstí nad Orlicí8700:16:32-
2MA224Hübl RadekVENCL TEAM Ústí nad Orlicí8800:16:37-
3MA370Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:17:02-
4MA485Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:17:16-
5MA572Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:17:27-
6MA687Řemínek MatějJiskra Litomyšl8600:17:31-
7MA1188Nechvíl PetrAC Choceň9100:17:52-
8MA121Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:17:54-
9MA157Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:17:58-
10MA1660Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:18:00-
11MA1936Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:18:21-
12MA2241Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:18:55-
13MA2681Sejkora KarelAtletika Polička8800:19:06-
14MA2773Fajfr FrantišekŽamberk7200:19:10-
15MA2880Šutera JosefAtletika Polička7900:19:16-
16MA2928Novotný ZdeněkJiskra Litomyšl7200:19:35-
17MA3040Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:19:39-
18MA3317Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:20:12-
19MA3967Hartman KarelOMT Pardubice7700:20:33-
20MA4089Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:20:57-
21MA4196Zachař JiříSruby7200:21:00-
22MA4966Pirkl MartinHK Česká Třebová8800:21:29-
23MA5265Sádecký MarekSDH Parník8900:21:34-
24MA5645Gregora ZdenekLanškroun7300:21:57-
25MA5975Kalous PetrSK Žamberk7700:22:13-
26MA609Marhold LubošChoceň7700:22:19-
27MA6742Marhold PetrChoceň7800:22:52-
28MA796Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:25:19-
-MA-61Pusz PawelULKS Bystryca Klodzka81DNF-
Muži B 40-49 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1030Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:17:49-
2MB2012Doucha JiříStart Náchod7100:18:43-
3MB2386Buriánek RomanSKI Klub Česká Třebová6500:18:56-
4MB3476Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:20:16-
5MB3618Dostálek PetrASPV Těchonín6700:20:19-
6MB4510Pour JiříTJ SOKOL atletika Jaroměř7000:21:24-
7MB5413Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:21:36-
8MB6214Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:22:27-
Muži C 50-59 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1383Siegel JosefAC Choceň5800:17:55-
2MC1432Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:57-
3MC2148Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:18:47-
4MC3255Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:20:04-
5MC4257Kubr VáclavHvězda Pardubice5500:21:05-
6MC4349Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:21:07-
7MC5052Švec MiroslavSokol Potštejn5200:21:32-
8MC5577Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:21:52-
9MC6843Sedlák JiříPřelouč5800:23:01-
10MC6962Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:24:33-
11MC7444Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:24:59-
12MC7629Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:25:04-
Muži D 60-69 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3858Hájek FrantišekFGT Stolany4900:20:27-
2MD4726Červ MiloslavAtletika Polička5000:21:27-
3MD5816Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:22:01-
4MD7050Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:24:40-
5MD7379Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:24:58-
6MD9034Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:27:33-
7MD9395Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:29:38-
Muži E 70 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7747Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:25:13-
2ME8127Tomíšek JindřichObec Říkovice3900:25:36-
3ME8225Janeček JaroslavSABZO Praha4000:25:38-
Ženy B 35-44 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1846Metelková TáňaAO SK Týniště nad Orlicí7200:18:07-
2ZB3154Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:19:58-
3ZB5769Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:22:00-
4ZB6671Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:22:52-
Ženy C 45-54 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC5390Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:21:35-
2ZC7119Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:24:46-
3ZC8382Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:25:53-
4ZC9191Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:27:45-
Ženy D 55 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD8653Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:26:43-
2ZD9451Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:35:01-
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1169Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:22-
2C1227Boháč PankrácAC Choceň0600:00:23-
3C13113Nováček Maximneregistrován 00:00:25-
4C14105Mikl MarekNěmčice0600:00:26-
1D1545Marholdová AnetaChoceň0700:00:27-
5C1630Kábrt MartinAtletika Rtyně v Podkrkonoší0600:00:27-
6C1767Škrabal ŠtěpánLinhartice0700:00:28-
2D1812Švecová ŠárkaNěmčice 00:00:32-
3D19103Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:00:33-
7C11065Maixner FrantišekNěmčice 00:00:35-
8C11162Doucha TomášTJ Start Náchod0800:00:39-
9C11248Marhold JanChoceň0800:00:50-
10C11346Marhold DanielChoceň0900:00:50-
4D114104Preislerová Agáta NelaISCAREX Team0900:01:11-
Trať 0,26 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2178Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:01:03-
1C2294Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:01:04-
2C2363Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:01:07-
2D2413Koháková LenkaNěmčice 00:01:07-
3C2561Doucha MartinStart Náchod0500:01:12-
4C2614Kohák JiříNěmčice 00:01:18-
3D2725Stránská MichaelaNěmčice0500:01:20-
4D281Kopecká MichaelaNěmčice0500:01:24-
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA194Cink TomášÚstí nad Orlicí8700:16:32-
2MA224Hübl RadekVENCL TEAM Ústí nad Orlicí8800:16:37-
3MA370Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:17:02-
4MA485Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:17:16-
5MA572Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:17:27-
6MA687Řemínek MatějJiskra Litomyšl8600:17:31-
1MJ778Kabrhel TomášEKOL ELITE Triatlon Team9200:17:38-
2MJ820Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:17:45-
3MJ992Cink MartinAC Pardubice9400:17:46-
1MB1030Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:17:49-
7MA1188Nechvíl PetrAC Choceň9100:17:52-
8MA121Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:17:54-
1MC1383Siegel JosefAC Choceň5800:17:55-
2MC1432Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:57-
9MA157Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:17:58-
10MA1660Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:18:00-
4MJ1711Kovář JáchymAtletika Litomyšl9600:18:02-
1ZB1846Metelková TáňaAO SK Týniště nad Orlicí7200:18:07-
11MA1936Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:18:21-
2MB2012Doucha JiříStart Náchod7100:18:43-
3MC2148Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:18:47-
12MA2241Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:18:55-
3MB2386Buriánek RomanSKI Klub Česká Třebová6500:18:56-
5MJ2422Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:18:58-
6MJ2559Polák ŠtěpánAC Choceň9500:19:01-
13MA2681Sejkora KarelAtletika Polička8800:19:06-
14MA2773Fajfr FrantišekŽamberk7200:19:10-
15MA2880Šutera JosefAtletika Polička7900:19:16-
16MA2928Novotný ZdeněkJiskra Litomyšl7200:19:35-
17MA3040Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:19:39-
2ZB3154Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:19:58-
4MC3255Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:20:04-
18MA3317Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:20:12-
4MB3476Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:20:16-
1ZA3538Góźdż MartaULKS Bystrzyca Kłodzka9100:20:17-
5MB3618Dostálek PetrASPV Těchonín6700:20:19-
2ZA3774Jiroušková JanaRCR Bike Team Česká Třebová7900:20:19-
1MD3858Hájek FrantišekFGT Stolany4900:20:27-
19MA3967Hartman KarelOMT Pardubice7700:20:33-
20MA4089Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:20:57-
21MA4196Zachař JiříSruby7200:21:00-
5MC4257Kubr VáclavHvězda Pardubice5500:21:05-
6MC4349Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:21:07-
7MJ44100Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:21:12-
6MB4510Pour JiříTJ SOKOL atletika Jaroměř7000:21:24-
3ZA4635Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:21:26-
2MD4726Červ MiloslavAtletika Polička5000:21:27-
8MJ4864Bednář PetrDolní Čermná9300:21:28-
22MA4966Pirkl MartinHK Česká Třebová8800:21:29-
7MC5052Švec MiroslavSokol Potštejn5200:21:32-
1ZJ5131Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:21:33-
23MA5265Sádecký MarekSDH Parník8900:21:34-
1ZC5390Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:21:35-
7MB5413Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:21:36-
8MC5577Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:21:52-
24MA5645Gregora ZdenekLanškroun7300:21:57-
3ZB5769Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:22:00-
3MD5816Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:22:01-
25MA5975Kalous PetrSK Žamberk7700:22:13-
26MA609Marhold LubošChoceň7700:22:19-
4ZA613Stříhavková PetraAC Choceň7900:22:22-
8MB6214Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:22:27-
5ZA6384Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:22:33-
6ZA6433Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:22:35-
7ZA655Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:22:42-
4ZB6671Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:22:52-
27MA6742Marhold PetrChoceň7800:22:52-
9MC6843Sedlák JiříPřelouč5800:23:01-
10MC6962Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:24:33-
4MD7050Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:24:40-
2ZC7119Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:24:46-
8ZA7256Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:24:57-
5MD7379Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:24:58-
11MC7444Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:24:59-
9ZA7523Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:25:03-
12MC7629Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:25:04-
1ME7747Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:25:13-
2ZJ788Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:25:19-
28MA796Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:25:19-
3ZJ804Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Podkrkonoší0000:25:19-
2ME8127Tomíšek JindřichObec Říkovice3900:25:36-
3ME8225Janeček JaroslavSABZO Praha4000:25:38-
3ZC8382Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:25:53-
10ZA8468Horáčková PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:25:58-
11ZA8537Leszczynska DominikaULKS Bystrica Klodska8400:26:15-
1ZD8653Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:26:43-
12ZA872Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:27:04-
9MJ8899Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:27:11-
10MJ8915Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:27:12-
6MD9034Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:27:33-
4ZC9191Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:27:45-
13ZA9293Šmídová KláraAC Choceň 00:27:55-
7MD9395Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:29:38-
2ZD9451Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:35:01-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 75%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 75%
Ceny vítězům: 80%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 8 návštěvníků.
Celkové hodnocení
87%

Názory na závod

supr počasí, co víc si přát
hartmank
lepší formu..
turistickybezec
V hlavním závodě od 3. místa v celkovém pořadí nesedí časy - jsou zhruba o 8-9 sec horší ...
horodejicek
Po konzultaci s některými účastníky včerejšího závodu, kteří dnes běželi na "Monaku", potvrzuji tento časový posun. Sám jsem si v Němčicích naměřil 24:54,61 (dle "Pravidel" 24:55) a ve výsledcích mám 25:03 a dalším to taky o cca 8 s "nesedí". Nebyly stopky zmáčknuty už při prvním - neúspěšném - výstřelu? Těch 8 s vcelku přesně odpovídá prodlevě, po náž výstřel opravdu vyšel a my vyběhli. Zj.
jan.zajic
Skutečně jsou časy o 8 vteřin horší. K tomu by se měli vyjádřit naši rozhodčí i když s tím už nic stejně neuděláme. Když selže pistole na startu, to se stane. Na opakovaný start se musí stopky vynulovat. A to se asi bohužel nestalo.
stransky.ales
horodejicek@gmail.com...to je tvůj nový Vánoční mejlíček?:D:P
adela.stranska
Zřejmě jsem ztratil na parkovišti hodinky Garmin. Pokud je někdo nalezl, nabízím finanční odměnu za vrácení, bez speciálního kabelu jsou stejně k ničemu. Děkuji Radek Hübl radek.hubl@gmail.com
radek.hubl
Počasí bylo ideální, ale časoměřiči selhali, tak souhlasím se všema, že časy jsou cca o 8-9sec. pomalejší než byla realita. Dobře jsou jen první dva muži A (Radek Hübl naměřil 16:36). Tak by to chtělo korekci, huh?!? S pozdravem a přáním lepších stopek na startu Martin Moravec
mat.morous

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód