Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Vánoční běh okolo Zlatého pásku

15.12.2012, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Vánoční běh okolo Zlatého pásku
  • datum konání: 15.12.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Obec Němčice

Sociální sítě

Místo konání

KC Němčice
10:00 - 11:30 hodin

Přihlášky

od 8:30 hodin v místě startu

Startovné

30 Kč - dospělí
10 Kč - děti

Popis tratě

Délka: 5 km a méně
silniční běh obcí Němčice

Ceny pro vítěze

věcné a finanční

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Dana Urbánková
tel. 724 675 447

Internetové stránky

http://www.nemcice.uo.cz

E-mailová adresa

udana@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
15.12.2018Vánoční běh okolo Zlatého pásku-
16.12.2017Vánoční běh okolo Zlatého pásku125
17.12.2016Vánoční běh okolo Zlatého pásku119
12.12.2015Vánoční běh okolo Zlatého pásku104
13.12.2014Vánoční běh okolo Zlatého pásku128
14.12.2013Vánoční běh okolo Zlatého pásku (vyhlášení Iscarex poháru 2013)118
10.12.2011Vánoční běh okolo Zlatého pásku156
11.12.2010Vánoční běh okolo Zlatého pásku-
12.12.2009Vánoční běh okolo Zlatého pásku, Němčice142

Statistika závodu Vánoční běh okolo Zlatého pásku

  • ročníků: 10
  • závodníků na všech ročnících: 892

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Červ Miloslav508
Matyášová Jana658
Nechvílová Miroslava608
Borková Agáta028
Vacek Martin698
Borek Viktor047
Vacarda Vladimír597
Stránský Aleš607
Nechvíl Petr917
Keprtová Miloslava487
Dušková Lenka807
Bielčik Jindřich407
Sejkorová Lenka637
Ožana Václav647
Kubišta Oto537
Škeříková Nela077
Boháč Pankrác066
Kalousek Jan716
Preislerová Agáta Nela096
Černá Markéta706
Brychta Jakub086
Boháč Bonifác016
Brychtová Veronika106
Radiměřský Karel876
Šafář Jaroslav516
Šimůnková Pavla776
Jelínek Matěj426
Doleček Josef796
Sadílek Ota466
Gregora Filip025
Švorčík Petr765
Pirklová Markéta795
Bubeníček Jiří515
Marhold Petr785
Kačerovský Michal985
Sedláček Roman645
Vondra Vojtěch985
Mlynář Vojtěch985
Marhold Luboš775
Buriánek Roman655
Jelínková Magdalena455
Šimůnek Jan825
Hübl Radek885
Chlubna Jan845
Fajfr František725
Gregora Zdenek735
Kopecký Libor565
Švec Miroslav525
Štyndl Miroslav575
Živný Marek915

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Děti r. 2007 a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1161Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:25-
2D1262Marholdová AnetaHorní Jelení0700:00:26-
3D1369Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:27-
4D1439Škeříková Nelaneregistrována0700:00:30-
5D1546Ptáčková LucieBrzdy Horní Čermná0700:00:33-
6D1663Marhold DanielHorní Jelení0900:00:44-
7D1772Mikl MatějSokol Němčice0900:01:03-
8D1868Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:08-
9D1953Pártlová AmálieChoceň1100:01:37-
Chlapci r. 05-06 (trať 0,26 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Děvčata r. 05-06 (trať 0,26 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Nejmladší žáci I r. 03-04 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1164Költö MatějTJ Jiskra Králiky0300:03:17-
2M1771Frydrych BedřichAC Choceň0300:03:52-
3M1848Borek ViktorTJ Spartak OEZ Letohrad0400:04:04-
Nejmladší žákyně I r. 03-04 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1218Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:03:21-
2Z1313Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:03:22-
3Z1573Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:03:38-
4Z11067Skalová KateřinaTJ Jiskra Králiky0400:04:14-
5Z11149Ptáčková MarkétaBrzdy Horní Čermná0300:04:47-
Nejmladší žáci II r. 01-02 (trať 1,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21828Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:06:28-
2M2199Němec JanTJ Sokol Atletika Jaroměř0200:06:53-
Nejmladší žákyně II r. 01-02 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2470Frydrychová EliškaAC Choceň0100:03:36-
2Z2650Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:03:40-
3Z2965Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:04:11-
Mladší žáci r. 99-00 (trať 1,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3645Chlád OndřejTJ CHS TURBO Chotěboř9900:05:14-
2M31312Sobotka JakubTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:06:14-
3M3146Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:06:14-
Mladší žákyně r. 99-00 (trať 1,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3925Šimůnková TerezaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0000:06:02-
2Z31029Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:06:11-
3Z3112Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:06:11-
4Z31274Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:06:13-
5Z3151Suchánková NikolTJ Sokol Jaroměř9900:06:15-
6Z31638Rudolfská DominikaTJ Atletika Sokol Jaroměř9900:06:16-
Starší žáci r. 97-98 (trať 1,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4176Szkwarek GrzegorzULKS Bystrzyca Klodska9700:04:46-
2M4275Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:04:50-
3M4358Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:04:54-
4M4477Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:05:00-
5M4557Mužík JanAtletika Polička9800:05:11-
6M4714Paukert LukášKOB Ústí nad Orlicí9800:05:26-
Starší žákyně r. 97-98 (trať 1,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4830Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:05:27-
2Z41754Pártlová DanielaAC Choceň9700:06:18-
Junioři 16-19 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ492Cink MartinAC Pardubice9400:17:47-
2MJ627Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:18:10-
3MJ1788Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:19:30-
4MJ1981Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:20:04-
5MJ215Havran JanAtletika Litomyšl9300:20:15-
6MJ2317Klíma PetrAtletika Polička9300:20:32-
7MJ4078Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:22:29-
8MJ584Chlád OndřejTJ CHS TURBO Chotěboř9900:27:01-
Juniorky 16-19 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ6396Pártlová DanielaAC Choceň9700:27:37-
Muži A 20-39 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA191Cink TomášISCAREX Česká Třebová8700:16:57-
2MA294Švarc PřemyslVazební věznice Bory8500:17:08-
3MA360Vetchý RadimAtletika Albrechtice7500:17:41-
4MA583Řemínek MatějAC Choceň8600:18:02-
5MA1054Šutera JosefAtletika Polička7900:18:47-
6MA1235Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:19:05-
7MA141Koblížek KamilKOB Ústí nad Orlicí8000:19:14-
8MA1643Chlubna JanSK Nové Město na Moravě8400:19:21-
9MA2020Radiměřský KarelAtletika Polička8700:20:14-
10MA2652Nechvíl LukášChoceň8300:20:45-
11MA2733Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:21:04-
12MA2957Gregora ZdenekAtletika Albrechtice7300:21:17-
13MA3026Švorčík PetrSilný tým Uničov7600:21:22-
14MA4767Marhold LubošHorní Jelení7700:24:22-
-MA-36Pusz PawelULKS Bystryca Klodzka81DNF-
Muži B 40-49 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB774Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:18:22-
2MB831Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:18:27-
3MB1349Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:19:12-
4MB1586Fajfr František3D Fitnes Žamberk7200:19:16-
5MB2287Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:20:23-
6MB242Štancl JiříKOB Ústí nad Orlicí6300:20:38-
7MB2561Bielčik PetrMT Novák7100:20:41-
8MB2819Pour JiříTJ SOKOL Jaroměř7000:21:14-
9MB3171Sedláček RomanLanškroun6400:21:24-
10MB3240Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:21:25-
11MB3399Belobrad IvanŽamberk6600:21:32-
12MB363Scheuer JanActivity Lanškroun6600:22:07-
13MB4579Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:24:02-
14MB4625Zachař JiříSruby7200:24:22-
15MB5221Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:25:31-
16MB6537Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:29:46-
Muži C 50-59 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC947Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:18:31-
2MC1132Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:19:00-
3MC3563Vanta JosefSK Hronov6200:21:40-
4MC3895Skalický JosefŽichlínek6200:22:17-
Muži D 60-69 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3744Hájek FrantišekFGT Stolany4900:22:08-
2MD4114Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:22:29-
3MD4223Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:22:56-
4MD4441Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:23:44-
5MD4915Červ MiloslavAtletika Polička5000:24:56-
6MD6180Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:27:22-
Muži E 70 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5755Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:26:45-
2ME6062Bielčik JindřichLichkov4000:27:13-
3ME6213Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:27:28-
4ME6718Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:31:20-
Ženy A 20-34 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3430Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:21:36-
2ZA4889Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:24:42-
3ZA5082Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:25:03-
4ZA518Simonová MonikaTJ Sokol Česká Třebová8500:25:08-
5ZA5564Kalousová AlenaAtletika Žamberk8000:26:07-
6ZA5639Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:26:41-
Ženy B 35-44 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1876Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:19:35-
2ZB4390Černá MarkétaLanškroun7000:23:29-
Ženy C 45-54 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3984Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:22:19-
2ZC5411Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:25:59-
3ZC597Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:27:08-
4ZC6653Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:30:18-
5ZC696Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:34:54-
6ZC7070Sedláčková HedvikaLanškroun6600:35:05-
Ženy D 55 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5348Vacková HanaSokol Starkoč5600:25:50-
2ZD6412Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:28:30-
3ZD6856Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:34:12-
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1161Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:25-
2D1262Marholdová AnetaHorní Jelení0700:00:26-
3D1369Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:27-
4D1439Škeříková Nelaneregistrována0700:00:30-
5D1546Ptáčková LucieBrzdy Horní Čermná0700:00:33-
6D1663Marhold DanielHorní Jelení0900:00:44-
7D1772Mikl MatějSokol Němčice0900:01:03-
8D1868Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:08-
9D1953Pártlová AmálieChoceň1100:01:37-
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA191Cink TomášISCAREX Česká Třebová8700:16:57-
2MA294Švarc PřemyslVazební věznice Bory8500:17:08-
3MA360Vetchý RadimAtletika Albrechtice7500:17:41-
1MJ492Cink MartinAC Pardubice9400:17:47-
4MA583Řemínek MatějAC Choceň8600:18:02-
2MJ627Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:18:10-
1MB774Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:18:22-
2MB831Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:18:27-
1MC947Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:18:31-
5MA1054Šutera JosefAtletika Polička7900:18:47-
2MC1132Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:19:00-
6MA1235Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:19:05-
3MB1349Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:19:12-
7MA141Koblížek KamilKOB Ústí nad Orlicí8000:19:14-
4MB1586Fajfr František3D Fitnes Žamberk7200:19:16-
8MA1643Chlubna JanSK Nové Město na Moravě8400:19:21-
3MJ1788Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:19:30-
1ZB1876Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:19:35-
4MJ1981Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:20:04-
9MA2020Radiměřský KarelAtletika Polička8700:20:14-
5MJ215Havran JanAtletika Litomyšl9300:20:15-
5MB2287Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:20:23-
6MJ2317Klíma PetrAtletika Polička9300:20:32-
6MB242Štancl JiříKOB Ústí nad Orlicí6300:20:38-
7MB2561Bielčik PetrMT Novák7100:20:41-
10MA2652Nechvíl LukášChoceň8300:20:45-
11MA2733Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:21:04-
8MB2819Pour JiříTJ SOKOL Jaroměř7000:21:14-
12MA2957Gregora ZdenekAtletika Albrechtice7300:21:17-
13MA3026Švorčík PetrSilný tým Uničov7600:21:22-
9MB3171Sedláček RomanLanškroun6400:21:24-
10MB3240Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:21:25-
11MB3399Belobrad IvanŽamberk6600:21:32-
1ZA3430Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:21:36-
3MC3563Vanta JosefSK Hronov6200:21:40-
12MB363Scheuer JanActivity Lanškroun6600:22:07-
1MD3744Hájek FrantišekFGT Stolany4900:22:08-
4MC3895Skalický JosefŽichlínek6200:22:17-
1ZC3984Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:22:19-
7MJ4078Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:22:29-
2MD4114Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:22:29-
3MD4223Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:22:56-
2ZB4390Černá MarkétaLanškroun7000:23:29-
4MD4441Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:23:44-
13MB4579Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:24:02-
14MB4625Zachař JiříSruby7200:24:22-
14MA4767Marhold LubošHorní Jelení7700:24:22-
2ZA4889Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:24:42-
5MD4915Červ MiloslavAtletika Polička5000:24:56-
3ZA5082Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:25:03-
4ZA518Simonová MonikaTJ Sokol Česká Třebová8500:25:08-
15MB5221Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:25:31-
1ZD5348Vacková HanaSokol Starkoč5600:25:50-
2ZC5411Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:25:59-
5ZA5564Kalousová AlenaAtletika Žamberk8000:26:07-
6ZA5639Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:26:41-
1ME5755Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:26:45-
8MJ584Chlád OndřejTJ CHS TURBO Chotěboř9900:27:01-
3ZC597Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:27:08-
2ME6062Bielčik JindřichLichkov4000:27:13-
6MD6180Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:27:22-
3ME6213Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:27:28-
1ZJ6396Pártlová DanielaAC Choceň9700:27:37-
2ZD6412Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:28:30-
16MB6537Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:29:46-
4ZC6653Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:30:18-
4ME6718Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:31:20-
3ZD6856Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:34:12-
5ZC696Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:34:54-
6ZC7070Sedláčková HedvikaLanškroun6600:35:05-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Jak jsem vytáhl paty z domu, už jsem jen letěl po čubě na zem. Auto na tom nebylo líp . Proto gratuluji všem , že se dostali bez problémů k závodu i zpět. A jak jsem koukal i na tu fotogaleri, tak můžu říci, že s běžci na 99% , že bych šel budovat tu lepší republiku. Takhle jsem nasrán , že mě obtěžují z 99% různá hovada , co těmi běžci nejsou. Tak veselé svátky všem běžcům ! Viva !
turistickybezec
No běžče zase klasika, vytáhli pro Tebe dokonce jednu z hlavních cen v tombole, a ty jsi zase pro to nepřijel. Ty to snad Těm pořadatelům děláš naschvál. V Hradci bedna a ty doma už na obědě !!! Ale alespoň dostaneš supr kalendář s Tvými foto. Takže dáreček bude na Monaku !!!
John
Srdecne Vas zdravim v Novem roce 2013 a mel bych jednu pripominku k fotografovani vyhlaseni vysledku Iscarex 2012. V zadne z fotogalerii jsem nenalezl kategorie tech nejmladsich deti - nalezl jsem fotografie, pouze chlapcu (rocnik narozeni 2002), ale divky stejne kategorie nikde nejsou na stupnich vitezu, take jeste mladsi kategorie nikde nejsou. Konkretne moji dceri, Alzbete Pourove, to bylo velice lito. S pozdravem Jiri Pour, Jaromer.
jiri.pour
to Jiří Pour: Dobrý den, moc se Alžbětce omlouvám, ale v úvodu vyhlášení byl problém s oběma fotoaparáty. Přechod z deštivého počasí do tepla znamenal zarošené objektivy :( . Snažila jsem se vyfotit celé vyhlášení, nejspíše byla špatná kvalita. Fotoaparát po každé akci vracím panu Šimůnkovi, který nahrává fotky na stránky. Je ale pravda, že chybí víc fotek, např. nafocené poháry, vystoupení, atd. Zkusím zjistit, kde nastal problém.
ditachaloupkova
Potvrzujeme slova slecny fotografky, chvili trvalo nez se podarilo uvest zmokle fotoaparaty do provozu, proto nektere fotografie bud uplne chybi nebo jsou v tak spatne kvalite (diky zamlzeni objektivu), ze jsme je radeji nezverejnovali.
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód