Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Kohout

21.6.2014, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kohout
  • datum konání: 21.6.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Besednice (u koupaliště) - Okres Český Krumlov
11:30 hodin

Přihlášky

na níže uvedený mail

Startovné

Dospělí: 100 Kč
Žactvo: 10 Kč

Popis tratě

Délka: 10 km
Převýšení: 350 m
Náročný běh nahoru a dolů, vede po lesních cestách.

Ceny pro vítěze

Celkové pořadí (pro muže i ženy):
1 000, 800, 600, 400, 200
Věcné ceny a tombola.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kožíškovi
Kijevská 56
370 05 České Budějovice
Tel.: 602 840 067

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

E-mailová adresa

behnakohout@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

  • platné k 25.06.2014, 07:40
  • zobrazeno 1412x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2769Šimek DanielMŠ s.r.o.9600:49:4135
2MJ3226Koubek TomášBBK Boršov9800:51:0531
Muži A (trať 10 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA130Kreisinger JanADDIDAS8400:35:3635
2MA235Csirik JiříAtletika Písek9200:37:0931
3MA421Stejskal LadislavČtyři Dvory České Budějovice7700:38:0927
4MA957Lukáš AdamBBK Boršov8000:42:1424
5MA1920Hartl TomášSokol Římov8000:45:4322
6MA2160Horák LiborBK1/28300:47:1820
7MA2337Václav PetrLevné Elektro8000:47:3919
8MA3552Brulík PavelLogrun.cz7700:51:5918
9MA4227Hegeduš JakubBBK Boršov9100:54:5717
10MA5739Liška OndřejLevné Elektro8301:13:3016
Muži B (trať 10 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB347Frelich MartinSokol České Budějovice7100:37:3835
2MB548Frelich PavelSokol České Budějovice7100:38:1731
3MB661Čejka Jiříneregistrován7100:39:2027
4MB1058Hrubý Martinneregistrován7300:42:5524
5MB1554Pexa MartinLevné Elektro7400:44:3522
6MB1632Selinger StephanLinz7200:44:52-
7MB2045Haňur RomanBBK Boršov6900:46:5520
8MB2655Kroupa EvženBBK Boršov6700:49:2819
9MB3117Zdeněk LiborCyklo Velešín6600:51:0318
10MB3333Hegedüš JosefBBK Boršov6600:51:2517
11MB3456Malát JanBBK Boršov6600:51:3516
12MB3649Bumba LiborKamenictví Bumba6800:52:3315
13MB417Žamberský PavelDobřichovice7300:54:2014
14MB4838Procházka PetrLevné Elektro7200:57:3013
15MB5028Koubek VáclavBBK Boršov6900:58:2312
Muži C (trať 10 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC711Petrou JanSKI klub Velešín6400:39:3535
2MC842Reitinger PetrBIKESPICE Tábor6400:39:5531
3MC1314Vanta JosefSK Hronov6200:43:3327
4MC2840Krčka BohuslavSK Větřní5900:49:5524
Muži D (trať 10 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD113Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:43:1435
2MD144Flegl VlastimilBrtev5300:43:5331
3MD2423Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:48:5727
4MD3025Smetana JiříČeský Krumlov5300:50:4124
5MD4916Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:58:1622
6MD5122Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:00:1020
7MD522Mikšovský ZdeněkAK Včelná4501:02:3019
Muži E (trať 10 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME2910Metelka JosefSpartak Police nad Metují4400:50:0935
2ME5319Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4401:03:0131
Juniorky (trať 10 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ4566Kožíšková KristýnaČtyři Dvory České Budějovice9600:56:1035
Ženy A (trať 10 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2553Nováková Magdaneregistrována8000:49:1635
2ZA3746Steinhauserová AnnaŠachový klub Strmilov9400:52:3731
3ZA4062Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:53:1627
4ZA4324Dimerová AlžbětaAVA8200:55:0924
5ZA5436Čapková BarboraLevné Elektro8501:03:2022
Ženy B (trať 10 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1215Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:43:2035
2ZB1844Piklová AliceVětřní7300:45:0731
3ZB3959Menšíková LenkaTC Dvořák České Budějovice7300:53:0527
4ZB445Žamberská MarkétaDobřichovice7800:55:3524
5ZB4629Selinger JanaLinz7500:56:41-
Ženy C (trať 10 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1743Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:44:5635
2ZC2131Lukášková ZlataAC Falcon Rokycany6800:47:1831
3ZC5650Bumbová MartinaBáječné ženy v běhu6901:07:4027
4ZC5851Palasová Lenkaneregistrována6101:32:0024
Ženy D (trať 10 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3818Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:52:5835
2ZD479Procházková IrenaTJ Háje5700:57:2131
3ZD556Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:07:0127
Trať 10 km, 350 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA130Kreisinger JanADDIDAS8400:35:3635
2MA235Csirik JiříAtletika Písek9200:37:0931
1MB347Frelich MartinSokol České Budějovice7100:37:3835
3MA421Stejskal LadislavČtyři Dvory České Budějovice7700:38:0927
2MB548Frelich PavelSokol České Budějovice7100:38:1731
3MB661Čejka Jiříneregistrován7100:39:2027
1MC711Petrou JanSKI klub Velešín6400:39:3535
2MC842Reitinger PetrBIKESPICE Tábor6400:39:5531
4MA957Lukáš AdamBBK Boršov8000:42:1424
4MB1058Hrubý Martinneregistrován7300:42:5524
1MD113Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:43:1435
1ZB1215Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:43:2035
3MC1314Vanta JosefSK Hronov6200:43:3327
2MD144Flegl VlastimilBrtev5300:43:5331
5MB1554Pexa MartinLevné Elektro7400:44:3522
6MB1632Selinger StephanLinz7200:44:52-
1ZC1743Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:44:5635
2ZB1844Piklová AliceVětřní7300:45:0731
5MA1920Hartl TomášSokol Římov8000:45:4322
7MB2045Haňur RomanBBK Boršov6900:46:5520
2ZC2131Lukášková ZlataAC Falcon Rokycany6800:47:1831
6MA2160Horák LiborBK1/28300:47:1820
7MA2337Václav PetrLevné Elektro8000:47:3919
3MD2423Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:48:5727
1ZA2553Nováková Magdaneregistrována8000:49:1635
8MB2655Kroupa EvženBBK Boršov6700:49:2819
1MJ2769Šimek DanielMŠ s.r.o.9600:49:4135
4MC2840Krčka BohuslavSK Větřní5900:49:5524
1ME2910Metelka JosefSpartak Police nad Metují4400:50:0935
4MD3025Smetana JiříČeský Krumlov5300:50:4124
9MB3117Zdeněk LiborCyklo Velešín6600:51:0318
2MJ3226Koubek TomášBBK Boršov9800:51:0531
10MB3333Hegedüš JosefBBK Boršov6600:51:2517
11MB3456Malát JanBBK Boršov6600:51:3516
8MA3552Brulík PavelLogrun.cz7700:51:5918
12MB3649Bumba LiborKamenictví Bumba6800:52:3315
2ZA3746Steinhauserová AnnaŠachový klub Strmilov9400:52:3731
1ZD3818Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:52:5835
3ZB3959Menšíková LenkaTC Dvořák České Budějovice7300:53:0527
3ZA4062Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:53:1627
13MB417Žamberský PavelDobřichovice7300:54:2014
9MA4227Hegeduš JakubBBK Boršov9100:54:5717
4ZA4324Dimerová AlžbětaAVA8200:55:0924
4ZB445Žamberská MarkétaDobřichovice7800:55:3524
1ZJ4566Kožíšková KristýnaČtyři Dvory České Budějovice9600:56:1035
5ZB4629Selinger JanaLinz7500:56:41-
2ZD479Procházková IrenaTJ Háje5700:57:2131
14MB4838Procházka PetrLevné Elektro7200:57:3013
5MD4916Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:58:1622
15MB5028Koubek VáclavBBK Boršov6900:58:2312
6MD5122Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:00:1020
7MD522Mikšovský ZdeněkAK Včelná4501:02:3019
2ME5319Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4401:03:0131
5ZA5436Čapková BarboraLevné Elektro8501:03:2022
3ZD556Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:07:0127
3ZC5650Bumbová MartinaBáječné ženy v běhu6901:07:4027
10MA5739Liška OndřejLevné Elektro8301:13:3016
4ZC5851Palasová Lenkaneregistrována6101:32:0024
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA130Kreisinger JanADDIDAS8400:35:3635
2MA235Csirik JiříAtletika Písek9200:37:0931
3MB347Frelich MartinSokol České Budějovice7100:37:3827
4MA421Stejskal LadislavČtyři Dvory České Budějovice7700:38:0924
5MB548Frelich PavelSokol České Budějovice7100:38:1722
6MB661Čejka Jiříneregistrován7100:39:2020
7MC711Petrou JanSKI klub Velešín6400:39:3519
8MC842Reitinger PetrBIKESPICE Tábor6400:39:5518
9MA957Lukáš AdamBBK Boršov8000:42:1417
10MB1058Hrubý Martinneregistrován7300:42:5516
11MD113Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:43:1415
12MC1314Vanta JosefSK Hronov6200:43:3314
13MD144Flegl VlastimilBrtev5300:43:5313
14MB1554Pexa MartinLevné Elektro7400:44:3512
15MA1920Hartl TomášSokol Římov8000:45:4311
16MB2045Haňur RomanBBK Boršov6900:46:5510
17MA2160Horák LiborBK1/28300:47:189
18MA2337Václav PetrLevné Elektro8000:47:398
19MD2423Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:48:577
20MB2655Kroupa EvženBBK Boršov6700:49:286
21MJ2769Šimek DanielMŠ s.r.o.9600:49:415
22MC2840Krčka BohuslavSK Větřní5900:49:554
23ME2910Metelka JosefSpartak Police nad Metují4400:50:093
24MD3025Smetana JiříČeský Krumlov5300:50:412
25MB3117Zdeněk LiborCyklo Velešín6600:51:031
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1215Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:43:2035
2ZC1743Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:44:5631
3ZB1844Piklová AliceVětřní7300:45:0727
4ZC2131Lukášková ZlataAC Falcon Rokycany6800:47:1824
5ZA2553Nováková Magdaneregistrována8000:49:1622
6ZA3746Steinhauserová AnnaŠachový klub Strmilov9400:52:3720
7ZD3818Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:52:5819
8ZB3959Menšíková LenkaTC Dvořák České Budějovice7300:53:0518
9ZA4062Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:53:1617
10ZA4324Dimerová AlžbětaAVA8200:55:0916
11ZB445Žamberská MarkétaDobřichovice7800:55:3515
12ZJ4566Kožíšková KristýnaČtyři Dvory České Budějovice9600:56:1014
13ZD479Procházková IrenaTJ Háje5700:57:2113
14ZA5436Čapková BarboraLevné Elektro8501:03:2012
15ZD556Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:07:0111
16ZC5650Bumbová MartinaBáječné ženy v běhu6901:07:4010
17ZC5851Palasová Lenkaneregistrována6101:32:009

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód