hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Pekelný kilometr

ročník 2016

Celkové pořadí poháru

Nejmladší žáci I 8-9 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl07---400:03:22.98
2Bryška TomášTJ Svitavy07---300:03:59.50
3Jansa MichalHokej Česká Třebová07---400:04:06.58
4Hanik MaximISCAREX Junior team ČT07---500:04:15.66
5Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT08---300:04:32.48
6Vávra JanPeklák team07---400:04:34.50
7Gregora LukášActivity Lanškroun08---400:04:36.63
8Vondra JanActivity Lanškroun07---400:04:38.25
9Dvořák MatyášISCAREX Junior team ČT08---300:04:50.30
10Marek PatrikISCAREX Junior team ČT08---400:05:15.88

Nejmladší žákyně I 8-9 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Borková JohankaISCAREX Junior Česká Třebová07---400:03:53.63
2Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT07---500:04:02.45
3Königová TerezaISCAREX Junior team ČT08---400:04:10.57
4Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT07---400:04:30.96
5Lehká LucieJiskra Ústí nad Oricí07---400:04:33.14
6Čejková KláraISCAREX Junior team ČT08---400:04:37.04
7Hájková ZuzanaActivity Lanškroun08---400:04:46.74
8Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová07---400:05:00.20
9Hrušková AnnaTJ Dlouhá Třebová08---500:05:02.00
10Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT08---400:05:19.46
11Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT07---300:06:16.19
12Sucháčková KarolínaČeská Třebová08---300:06:18.64

Nejmladší žáci II 10-11 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Barvínek DanielAtletika Žamberk06---500:03:37.82
2Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto05---300:03:51.21
3König AntonínISCAREX Junior team ČT05---400:03:51.44
4Bureš JosefISCAREX Junior team ČT06---400:03:59.45
5Topinka JonášActivity Lanškroun05---400:04:11.42
6Škop JonášISCAREX Junior team ČT06---400:04:28.10
7Tobiáš JáchymTJ Spartak Letohard06---400:05:09.77

Nejmladší žákyně II 10-11 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT05---300:03:44.03
2Blaško SáraISCAREX Junior team ČT05---300:03:52.42
3Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT05---400:04:01.88
4Moskvová AgátaKB Letohrad05---300:04:20.52
5Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová06---500:04:23.34

Mladší žáci 12-13 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vebr DominikISCAREX Junior team ČT03---300:09:36.97
2Gregor JanKlub biatlonu Letohrad04---400:09:59.03
3Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT04---400:10:20.65
4Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT03---400:11:12.40
5Vacek MichalISCAREX Junior team ČT04---500:11:33.50
6Pernfuss VilémISCAREX Junior team ČT03---300:11:45.17
7Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT04---500:11:46.13
8Borek ViktorBrzdy Horní Čermná04---400:11:59.32

Mladší žákyně 12-13 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT04---400:10:04.79
2Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT04---300:10:20.81
3Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová03---300:11:52.85
4Gregorová MichaelaActivity Lanškroun04---300:12:27.87

Starší žáci 14-15 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hai HonzaActivity Lanškroun01---400:09:07.20
2Gregora FilipActivity Lanškroun02---500:09:27.04
3Vacek LukášISCAREX Junior team ČT02---300:12:32.90
4Zamastil AlexAC Vysoké Mýto02---300:13:52.26

Starší žákyně 14-15 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šilarová MichaelaActivity Lanškroun02---500:10:04.93
2Hanáková KláraActivity Lanškroun02---300:11:21.89
3Borková AgátaBrzdy Horní Čermná02---400:14:57.63

Dorostenci 16-17 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Gregora JanActivity Lanškroun00---300:18:44.23
2Holubář PatrikFbK Orlicko-Třebovsko00---300:20:25.47

Junioři 18-19 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí98---300:15:49.28
2Kučera JanČeská Třebová97---300:25:05.03

Muži A 20-39 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová87---400:16:32.95
2Šilar ZdeněkRunsport81---300:16:43.02
3Adamec LukášHoro Česká Třebová87---400:17:11.07
4Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová87---400:18:06.70
5Jureček MichalISCAREX Česká Třebová96---300:18:09.02
6Růžička TomášPASIVITY Žamberk85---500:19:10.93
7Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová82---500:19:25.92
8Beneš MichalRUNSPORT83---300:20:06.48
9Dvořáček JanTrailrun.cz79---400:22:10.38
10Chaloupka JanMladkov - Široký důl90---400:22:16.90
11Švec MartinVK Choceň87---400:22:17.98
12Machalík StanislavČeská Třebová80---300:22:37.93
13Košnar FilipTrialrun.cz91---400:24:02.85

Muži B 40-49 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová76---300:16:23.95
2Vacek MartinISCAREX Česká Třebová69---500:16:31.35
3Hejl RadekKrálíky72---300:16:43.09
4Moskva RomanPasivity Žamberk75---400:17:28.65
5Pocsai SándorČerti Kunčina70---300:17:57.86
6Sadílek JindřichActivity Lanškroun73---300:23:33.17
7Borek MartinZAPPA Česká Třebová72---300:23:54.84
8Pirkl JaroslavČeská Třebová76---300:24:20.17
9Pilgr LuděkOB Česká Třebová76---400:24:21.85
10Borek PetrBrzdy Horní Čermná70---400:25:23.30

Muži C 50-59 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránský AlešISCAREX Česká Třebová60---400:17:59.03
2Tichý PavelAC Náchod63---300:19:49.55
3Sedláček RomanActivity Lanškroun64---400:20:26.83
4Hruban JanČeská Třebová66---500:20:31.50
5Belobrad IvanPasivity Žamberk66---300:21:43.07
6Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí58---500:28:21.66

Muži D 60-69 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kučera ZdeněkAC Náchod55---400:22:09.99
2Kopecký LiborAC Vysoké Mýto56---400:23:36.81
3Červ MiloslavAtletika Polička50---400:24:51.57
4Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí51---300:29:02.69

Muži E 70 let a starší

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Sadílek OtaActivity Lanškroun46---500:26:44.76
2Bielčik JindřichLichkov40---300:33:22.27

Juniorky 18-19 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová97---300:17:36.49
2Gregorová LenkaActivity Lanškroun98---300:26:42.27

Ženy A 20-34 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová84---400:24:03.16
2Machalíková VeronikaČeská Třebová84---300:25:51.04

Ženy B 35-44 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Barvínková RomanaAtletika Žamberk79---500:21:54.23
2Fojtíková HanaPasivity Žamberk79---500:22:41.07
3Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí79---300:22:59.02
4Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová75---500:24:03.91
5Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová77---300:24:12.10
6Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová80---300:24:28.75
7Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová79---500:26:33.44
8Pazderová AlenaVysoké Mýto75---400:29:39.13
9Borková AdélaBrzdy Horní Čermná75---300:32:38.85

Ženy C 45-54 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Matyášová JanaDolní Dobrouč65---400:20:28.93
2Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová70---500:22:14.97
3Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová63---500:25:39.77

Ženy D 55 let a starší

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kostřicová BlankaČeská Třebová61---300:32:23.88
2Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová48---400:33:20.78


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
6.4.20161. Pekelný kilometr151
4.5.20162. Pekelný kilometr116
1.6.20163. Pekelný kilometr141
20.7.20164. Pekelný kilometr118
31.8.20165. Pekelný kilometr163