Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pardubická devítka

30.4.2008, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Pardubická devítka
  • datum konání: 30.4.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Milan Nývlt

Sociální sítě

Místo konání

Pernštýnské náměstí, Pardubice
18:00 hodin

Přihlášky

e-mail: reprostrnad@seznam.cz
poštou: Pavel Strnad, Smilova 440, 530 03 Pardubice
popř. v den konání závodu do 17.40 h
Každý účastník obdrží triko, tašku a občerstvení.

Startovné

70 Kč (na místě v den konání 100 Kč)

Popis tratě

Délka: 9.600 m (6 okruhů)
městský rovinatý okruh

Ceny pro vítěze

Pohár pro nejlepšího muže a ženu + neobvyklý diplom
Finanční ceny:
1. – 5. místo Muži A – absolutní pořadí
1. – 3. místo Muži 40, 50, 60, 70 a ženy do 35
Věcné ceny:
6. – 15. místo Muži A – absolutní pořadí
1. – 3. místo Ženy nad 35

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

tel.: 777 571 106, 606 228 051

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.sweb.cz/pardubicka9

E-mailová adresa

reprostrnad@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.4.2020Pardubická devítka-
25.4.2018Pardubická devítka336
26.4.2017Pardubická devítka331
27.4.2016Pardubická devítka398
29.4.2015Pardubická devítka401
30.4.2014Pardubická devítka369
24.4.2013Pardubická devítka410
25.4.2012Pardubická devítka354
27.4.2011Pardubická devítka247
28.4.2010Pardubická devítka271
29.4.2009Pardubická devítka218
2.5.2007Pardubická devítka179
3.5.2006Pardubická devítka153
4.5.2005Pardubická devítka98
5.5.2004Pardubická devítka74

Statistika závodu Pardubická devítka

  • ročníků: 16
  • závodníků na všech ročnících: 3839

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Doucha Jiří7115
Kratochvíl Miloš7514
Doležal Stanislav3813
Schaffer Petr6013
Pikal Karel4913
Vodička Pavel7012
Pitter Vladimír5012
Jelínek Matěj4212
Vacek Martin6912
Eder Martin6511
Mannlová Jana8011
Novotný Zdeněk7211
Miturová Radka6511
Kozáková Denisa7911
Pudil Ivo6110
Jirásková Eva6410
Dvořák Miroslav7310
Jirák Jiří5510
Mocek Tomáš7910
Urbánek Jiří7610
Kubr Václav5510
Brožek Radmil5410
Hromádko Jaroslav7110
Metelková Táňa7210
Tomšů Petr649
Doktor Ondřej939
Jelínek Jaromír779
Matyášová Jana659
Goldbach Václav509
Zelený Luděk619
Cupalová Eva479
Vorel Milan409
Fenclová Marta769
Pechek František539
Pšenička Jiří469
Čejka Bořivoj809
Klapka Miroslav709
Mališová Karla609
Drozd Jiří579
Novák Pavel819
Kafka Miloš869
Kubrová Dagmar638
Nádhera Petr678
Kubišta Oto538
Vodehnal Jan738
Řehák Pavel848
Eliáš Petr608
Malátek Antonín778
Petronyuk Viktor608
Jelínková Magdalena458

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži do 40 let (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1161Burghardt JakubJM Demolex Bardějov8100:29:44-
2MA2144Blaha TomášAK Kroměříž7600:29:51-
3MA343Brýdl PavelPearl Izumi Nové Město na Moravě8000:30:10-
4MA4124Hnilo ZdeněkNoves AK Žďár nad Sázavou8500:30:19-
5MA5159Švarc PřemyslTTK Slavia VŠ Plzeň8500:30:25-
6MA692Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:30:27-
7MA7162Arbet RomanJM Demolex Bardějov7600:30:41-
8MA8134Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:30:57-
9MA9168Janeš JaromírSK OMT Pardubice7900:30:59-
10MA10126Lučan VladimírHvězda SKP Pardubice7700:31:01-
11MA1232Vodehnal JanSKP Hvězda Pardubice7300:31:58-
12MA13242Razým LukášSKP ÚO (PČR)7900:32:10-
13MA14106Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:32:11-
14MA15141Vodička JosefTJ Zentiva8100:32:15-
15MA17102Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:32:37-
16MA1847Četůstka JanSC Marathon Plzeň9200:32:40-
17MA2293Štěrba ZbyněkHvězda Pardubice8300:33:34-
18MA23180Koreček SlavomírAtletika Jihlava8000:33:58-
19MA25135Havelka JanHospoda u Čápa Pardubice7900:34:32-
20MA2670Chlubna JanNové Město na Moravě8400:34:45-
21MA2769Doucha JiříStart Náchod7100:34:52-
22MA28186Řehák PavelOB Vamberk8400:35:08-
23MA30117Dobšíček PavelSK Hronov8000:35:21-
24MA3896Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7600:36:37-
25MA39243Pavlů RomanPČR Praha7900:36:40-
26MA44221Odráška TomášMP Třinec7600:37:28-
27MA47237Zifčák RobinPČR Olomouc7900:37:44-
28MA4872Veverka TomášOB Vamberk8400:37:49-
29MA49211Sátra PavelMP Praha8000:37:51-
30MA5037Novák PavelKRB Chrudim8100:37:52-
31MA5248Novotný Zdeněkxxx7200:38:01-
32MA5465Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6900:38:04-
33MA59165Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:38:53-
34MA6016Malátek Antonínxxx7700:38:54-
35MA61240Nejezchleba Zbyněkxxx7500:39:05-
36MA62118Jeřábek JosefKostěnice7900:39:15-
37MA6466Kužel VáclavG4 Pfefrmint Team8300:39:17-
38MA6682Dvořák MiroslavČD-DKV Olomouc7300:39:30-
39MA6760Slabý Jiříxxx8800:39:31-
40MA6899Brzák MilanRCP Hradec Králové7100:39:42-
41MA7154Řoutil LadislavTJ Liga 100 Olomouc8100:39:47-
42MA7346Valášek OndřejKTČ Slovan Pardubice7800:40:01-
43MA76238Grmolenský JanPČR Olomouc8100:40:21-
44MA84249Novotný MarekPČR Nový Jičín7700:41:14-
45MA90108Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7700:41:57-
46MA91128Němec PetrSokol Pardubice8100:41:59-
46MA9153Vostrý MiroslavPraha7700:41:59-
48MA96219Bárta MarekMP Karviná7400:42:14-
49MA99236Jílek RomanPČR Olomouc7200:42:23-
50MA101169Hromádko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:42:31-
51MA102112Kalný PetrFC Spalovači8100:42:39-
52MA10345Patík PavelCzech marketing7000:42:41-
53MA108248Vlasák Jiříxxx7500:42:53-
54MA115122Bláha JanTraged Team7400:43:52-
55MA116241Povolný Petrxxx7900:43:54-
56MA121207Matoušek JaroslavMP Hradec Králové7600:44:20-
57MA12224Doktor OndřejAC Pardubice9300:44:29-
58MA124153Klail Vojtěchxxx8000:44:40-
59MA125133Šlégr MichalPardubice8900:44:46-
60MA127205Broclawik JiříMP Brno7800:44:51-
61MA12849Slavkovský RostislavHradec Králové8100:44:55-
62MA13098Polívka VladimírČ SDC SSZT Hradec Králové 7600:45:01-
63MA13578Blaha RostislavBK Vísky8900:45:48-
64MA137235Pytlíček DušanPČR Olomouc7300:45:52-
65MA143113Meduna Josefxxx8300:46:31-
66MA144137Pirkl MichalRáby8300:46:33-
67MA145139Pék VojtěchPardubice8300:46:34-
67MA145138Dyntar JanSelemice8400:46:34-
69MA147222Bojda Vladanneregistrován8000:46:35-
70MA148244Przeczk MichalMP Havířov7800:46:48-
71MA14950Novák PetrChrudim7800:46:49-
72MA150171Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:46:53-
73MA15338Hezký Davidneregistrován7500:47:10-
74MA15484Chobot HynekSTAPRO Pardubice6900:47:32-
75MA155210Parma Jaroslavneregistrován7000:47:33-
76MA15717Krejčík ČestmírBobr Team ČSOB Pojišťovna7200:48:03-
77MA159206Remunda Zbyněkneregistrován7000:49:01-
78MA161164Hanousek MartinTurbo Chotěboř7900:49:10-
79MA166208Vtípil Tomášneregistrován8000:49:28-
80MA167166Hodík KamilPardubice7500:49:43-
81MA16980Mazura TomášPardubice7800:49:55-
82MA178215Vincze Valentýnneregistrován8300:53:07-
83MA180109Rychlý MichalHC Chotěboř8800:54:20-
84MA182230Šafařík Martinneregistrován7600:55:22-
85MA184178Jirkovský JiříPardubice8201:04:46-
Muži do 50 let (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1694Fořt MartinSokol Kolín6800:32:22-
2MB2126Seidl JiříPardubice6600:33:29-
3MB2413Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:34:01-
4MB29149Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:35:12-
5MB31103Schaffer PetrMlýn Janderov6000:35:34-
6MB34154Karaš KarelSDD Ústí nad Labem6600:36:23-
7MB35155Štefek JaroslavTJ Sokol Nové Veselí6200:36:30-
8MB43160Kašparec PetrAC Česká Lípa6200:37:22-
9MB45110Klimeš JiříAC Náchod6100:37:34-
10MB51132Zelený LuděkAC Náchod6100:37:57-
11MB57218Lhota Radekxxx6100:38:42-
12MB68136Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:39:42-
13MB7481Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:40:03-
14MB75123Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:40:20-
15MB81163Mochnacký JánJM Demolex Bardejov6400:40:56-
16MB8397Bečvařík JiříČD DKV Česká Třebová6000:41:13-
17MB86212Stehno Jaroslavxxx6300:41:28-
18MB8755Šindelář MiroslavPardubice6100:41:50-
19MB884Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:41:55-
20MB89146Eppert RomanCanis Team5900:41:56-
21MB9362Holeček PetrLabe Triclub Hradec Králové5900:42:01-
22MB9441Mičulka AlešSK Srch6200:42:08-
23MB98220Žídek Ivoxxx7100:42:22-
24MB106142Holan MartinLiga 100 Praha6300:42:52-
25MB1098Bláha StanislavBK Vísky6300:43:09-
26MB112100Cheben PeterČD Užst Hradec Králové6700:43:38-
27MB11358Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5900:43:47-
28MB117224Orgoník JaroslavMP Ostrava6600:43:57-
29MB118187Sedlák JiříPřelouč5800:44:02-
30MB120245Mixa PetrPČR Chomutov6600:44:17-
31MB126115Pospíchal JaromírSokol Nížkov5900:44:49-
32MB129216Piršel Rudolfxxx5800:44:56-
33MB136235Novotný JiříMP CHotěboř6600:45:49-
34MB13967Gremlica Václavxxx6400:46:17-
35MB15214Šťastný IvoPardubice6500:47:09-
36MB158105Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:48:46-
37MB16235Velecký TomášPardubice Traged Team6400:49:12-
38MB17131Cinkan ZdeněkLoko OB Pardubice6200:50:40-
39MB175247Hošek Petrneregistrován6400:52:02-
Muži do 60 let (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC11130Smrčka MilošBK Říčany5400:31:50-
2MC19129Siegel JosefAC Choceň5800:33:24-
3MC40107Frinta PetrAC Náchod5800:36:42-
4MC41140Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:36:52-
5MC52177Gross LuděkKuchařovice - Bosna5300:38:01-
6MC55252Čižmar Petrxxx4900:38:18-
7MC5615Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:38:39-
8MC5823Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:38:50-
9MC6257Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:39:15-
10MC7077Bříza VladimírKRB Chrudim5100:39:44-
11MC7227Šofr Zdeněkxxx5600:39:56-
12MC7768Brožek RadmilSDC SEE Pardubice5400:40:27-
13MC80185Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:40:43-
14MC100172Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:42:26-
15MC104231Lepka Václavxxx5700:42:44-
16MC11163Celba Jiříxxx5600:43:34-
17MC133167Pecka JosefŘečany4900:45:36-
18MC141228Močigemba JaroslavMP Ostrava5100:46:28-
19MC142145Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:46:30-
20MC156143Daniš RomanŽatec5100:47:56-
21MC160152Starý FrantišekPardubice5600:49:04-
22MC17373Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:51:28-
Muži do 70 let (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD32147Krátký FrantišekViking Králiky4300:35:35-
2MD3783Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:36:35-
3MD97125Chocholouš DaliborČD Pardubice4600:42:19-
4MD1053Horáček KarelBK Pardubice4700:42:45-
5MD16864Proněk StanislavLiga 100 Hradec Králové4500:49:54-
6MD172157Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:50:55-
7MD174174Pšenička JiříPardubice4600:51:51-
8MD18152Tuček JosefČD Depo Pardubice4400:54:21-
9MD183150Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:56:12-
Muži nad 70 (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME9534Fiala JaroslavNový Věk Trusnov3800:42:13-
2ME14018Doležal StanislavBK Pardubice3800:46:19-
3ME17687Pejpal JiříTJ Liga 100 Praha3400:52:07-
4ME185148Kadlec JaroslavLabe Tri Club Hradec Králové3001:07:04-
Ženy do 34 (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2025Frintová VendulaHvězda SKP Pardubice8300:33:27-
2ZA33119Fenclová MartaAC Pardubice7600:36:04-
3ZA3530Petronyukova MyroslavaAC Kovosrot Praha8700:36:30-
4ZA42127Lučanová MartaHvězda SKP Pardubice7900:37:11-
5ZA65116Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:39:26-
6ZA78209Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:40:29-
7ZA7936Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:40:33-
8ZA8283Roztočilová Zlataxxx8100:41:02-
9ZA11421Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:43:48-
10ZA1345Novotná Dagmarxxx9000:45:44-
11ZA163121Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:49:14-
Ženy nad 35 (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4695Fořtová IvetaSokol Kolín7200:37:38-
2ZB856Novotná Dagmarxxx7000:41:18-
3ZB106179Tůmová NaděždaAtletika Jihlava6300:42:52-
4ZB110250Rampírová Kláraxxx7100:43:16-
5ZB118120Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5500:44:02-
6ZB12322Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:44:39-
7ZB131184Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:45:05-
8ZB132170Miturová RadkaČD Ostrava6500:45:31-
9ZB1387Crhová IvanaČeské Dráhy6600:46:10-
10ZB1519Bláhová JaroslavaBK Výsky6700:47:08-
11ZB164101Cupalová EvaČD Holubice4700:49:19-
12ZB165173Klimešová AlenaSokol Bukovice6300:49:23-
13ZB17085Vilnerová EvaOK Lokomotiva Pardubice6000:50:19-
14ZB17751Ziedlerová JarmilaČD UŽST Benešov5100:52:24-
15ZB179217Křížková Monikaneregistrována7200:53:21-
Trať 9,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1161Burghardt JakubJM Demolex Bardějov8100:29:44-
2MA2144Blaha TomášAK Kroměříž7600:29:51-
3MA343Brýdl PavelPearl Izumi Nové Město na Moravě8000:30:10-
4MA4124Hnilo ZdeněkNoves AK Žďár nad Sázavou8500:30:19-
5MA5159Švarc PřemyslTTK Slavia VŠ Plzeň8500:30:25-
6MA692Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:30:27-
7MA7162Arbet RomanJM Demolex Bardějov7600:30:41-
8MA8134Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:30:57-
9MA9168Janeš JaromírSK OMT Pardubice7900:30:59-
10MA10126Lučan VladimírHvězda SKP Pardubice7700:31:01-
1MC11130Smrčka MilošBK Říčany5400:31:50-
11MA1232Vodehnal JanSKP Hvězda Pardubice7300:31:58-
12MA13242Razým LukášSKP ÚO (PČR)7900:32:10-
13MA14106Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:32:11-
14MA15141Vodička JosefTJ Zentiva8100:32:15-
1MB1694Fořt MartinSokol Kolín6800:32:22-
15MA17102Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:32:37-
16MA1847Četůstka JanSC Marathon Plzeň9200:32:40-
2MC19129Siegel JosefAC Choceň5800:33:24-
1ZA2025Frintová VendulaHvězda SKP Pardubice8300:33:27-
2MB2126Seidl JiříPardubice6600:33:29-
17MA2293Štěrba ZbyněkHvězda Pardubice8300:33:34-
18MA23180Koreček SlavomírAtletika Jihlava8000:33:58-
3MB2413Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:34:01-
19MA25135Havelka JanHospoda u Čápa Pardubice7900:34:32-
20MA2670Chlubna JanNové Město na Moravě8400:34:45-
21MA2769Doucha JiříStart Náchod7100:34:52-
22MA28186Řehák PavelOB Vamberk8400:35:08-
4MB29149Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:35:12-
23MA30117Dobšíček PavelSK Hronov8000:35:21-
5MB31103Schaffer PetrMlýn Janderov6000:35:34-
1MD32147Krátký FrantišekViking Králiky4300:35:35-
2ZA33119Fenclová MartaAC Pardubice7600:36:04-
6MB34154Karaš KarelSDD Ústí nad Labem6600:36:23-
7MB35155Štefek JaroslavTJ Sokol Nové Veselí6200:36:30-
3ZA3530Petronyukova MyroslavaAC Kovosrot Praha8700:36:30-
2MD3783Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:36:35-
24MA3896Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7600:36:37-
25MA39243Pavlů RomanPČR Praha7900:36:40-
3MC40107Frinta PetrAC Náchod5800:36:42-
4MC41140Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:36:52-
4ZA42127Lučanová MartaHvězda SKP Pardubice7900:37:11-
8MB43160Kašparec PetrAC Česká Lípa6200:37:22-
26MA44221Odráška TomášMP Třinec7600:37:28-
9MB45110Klimeš JiříAC Náchod6100:37:34-
1ZB4695Fořtová IvetaSokol Kolín7200:37:38-
27MA47237Zifčák RobinPČR Olomouc7900:37:44-
28MA4872Veverka TomášOB Vamberk8400:37:49-
29MA49211Sátra PavelMP Praha8000:37:51-
30MA5037Novák PavelKRB Chrudim8100:37:52-
10MB51132Zelený LuděkAC Náchod6100:37:57-
5MC52177Gross LuděkKuchařovice - Bosna5300:38:01-
31MA5248Novotný Zdeněkxxx7200:38:01-
32MA5465Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6900:38:04-
6MC55252Čižmar Petrxxx4900:38:18-
7MC5615Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:38:39-
11MB57218Lhota Radekxxx6100:38:42-
8MC5823Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:38:50-
33MA59165Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:38:53-
34MA6016Malátek Antonínxxx7700:38:54-
35MA61240Nejezchleba Zbyněkxxx7500:39:05-
9MC6257Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:39:15-
36MA62118Jeřábek JosefKostěnice7900:39:15-
37MA6466Kužel VáclavG4 Pfefrmint Team8300:39:17-
5ZA65116Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:39:26-
38MA6682Dvořák MiroslavČD-DKV Olomouc7300:39:30-
39MA6760Slabý Jiříxxx8800:39:31-
40MA6899Brzák MilanRCP Hradec Králové7100:39:42-
12MB68136Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:39:42-
10MC7077Bříza VladimírKRB Chrudim5100:39:44-
41MA7154Řoutil LadislavTJ Liga 100 Olomouc8100:39:47-
11MC7227Šofr Zdeněkxxx5600:39:56-
42MA7346Valášek OndřejKTČ Slovan Pardubice7800:40:01-
13MB7481Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:40:03-
14MB75123Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:40:20-
43MA76238Grmolenský JanPČR Olomouc8100:40:21-
12MC7768Brožek RadmilSDC SEE Pardubice5400:40:27-
6ZA78209Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:40:29-
7ZA7936Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:40:33-
13MC80185Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:40:43-
15MB81163Mochnacký JánJM Demolex Bardejov6400:40:56-
8ZA8283Roztočilová Zlataxxx8100:41:02-
16MB8397Bečvařík JiříČD DKV Česká Třebová6000:41:13-
44MA84249Novotný MarekPČR Nový Jičín7700:41:14-
2ZB856Novotná Dagmarxxx7000:41:18-
17MB86212Stehno Jaroslavxxx6300:41:28-
18MB8755Šindelář MiroslavPardubice6100:41:50-
19MB884Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:41:55-
20MB89146Eppert RomanCanis Team5900:41:56-
45MA90108Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7700:41:57-
46MA9153Vostrý MiroslavPraha7700:41:59-
46MA91128Němec PetrSokol Pardubice8100:41:59-
21MB9362Holeček PetrLabe Triclub Hradec Králové5900:42:01-
22MB9441Mičulka AlešSK Srch6200:42:08-
1ME9534Fiala JaroslavNový Věk Trusnov3800:42:13-
48MA96219Bárta MarekMP Karviná7400:42:14-
3MD97125Chocholouš DaliborČD Pardubice4600:42:19-
23MB98220Žídek Ivoxxx7100:42:22-
49MA99236Jílek RomanPČR Olomouc7200:42:23-
14MC100172Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:42:26-
50MA101169Hromádko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:42:31-
51MA102112Kalný PetrFC Spalovači8100:42:39-
52MA10345Patík PavelCzech marketing7000:42:41-
15MC104231Lepka Václavxxx5700:42:44-
4MD1053Horáček KarelBK Pardubice4700:42:45-
24MB106142Holan MartinLiga 100 Praha6300:42:52-
3ZB106179Tůmová NaděždaAtletika Jihlava6300:42:52-
53MA108248Vlasák Jiříxxx7500:42:53-
25MB1098Bláha StanislavBK Vísky6300:43:09-
4ZB110250Rampírová Kláraxxx7100:43:16-
16MC11163Celba Jiříxxx5600:43:34-
26MB112100Cheben PeterČD Užst Hradec Králové6700:43:38-
27MB11358Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5900:43:47-
9ZA11421Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:43:48-
54MA115122Bláha JanTraged Team7400:43:52-
55MA116241Povolný Petrxxx7900:43:54-
28MB117224Orgoník JaroslavMP Ostrava6600:43:57-
5ZB118120Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5500:44:02-
29MB118187Sedlák JiříPřelouč5800:44:02-
30MB120245Mixa PetrPČR Chomutov6600:44:17-
56MA121207Matoušek JaroslavMP Hradec Králové7600:44:20-
57MA12224Doktor OndřejAC Pardubice9300:44:29-
6ZB12322Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:44:39-
58MA124153Klail Vojtěchxxx8000:44:40-
59MA125133Šlégr MichalPardubice8900:44:46-
31MB126115Pospíchal JaromírSokol Nížkov5900:44:49-
60MA127205Broclawik JiříMP Brno7800:44:51-
61MA12849Slavkovský RostislavHradec Králové8100:44:55-
32MB129216Piršel Rudolfxxx5800:44:56-
62MA13098Polívka VladimírČ SDC SSZT Hradec Králové 7600:45:01-
7ZB131184Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:45:05-
8ZB132170Miturová RadkaČD Ostrava6500:45:31-
17MC133167Pecka JosefŘečany4900:45:36-
10ZA1345Novotná Dagmarxxx9000:45:44-
63MA13578Blaha RostislavBK Vísky8900:45:48-
33MB136235Novotný JiříMP CHotěboř6600:45:49-
64MA137235Pytlíček DušanPČR Olomouc7300:45:52-
9ZB1387Crhová IvanaČeské Dráhy6600:46:10-
34MB13967Gremlica Václavxxx6400:46:17-
2ME14018Doležal StanislavBK Pardubice3800:46:19-
18MC141228Močigemba JaroslavMP Ostrava5100:46:28-
19MC142145Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:46:30-
65MA143113Meduna Josefxxx8300:46:31-
66MA144137Pirkl MichalRáby8300:46:33-
67MA145139Pék VojtěchPardubice8300:46:34-
67MA145138Dyntar JanSelemice8400:46:34-
69MA147222Bojda Vladanneregistrován8000:46:35-
70MA148244Przeczk MichalMP Havířov7800:46:48-
71MA14950Novák PetrChrudim7800:46:49-
72MA150171Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:46:53-
10ZB1519Bláhová JaroslavaBK Výsky6700:47:08-
35MB15214Šťastný IvoPardubice6500:47:09-
73MA15338Hezký Davidneregistrován7500:47:10-
74MA15484Chobot HynekSTAPRO Pardubice6900:47:32-
75MA155210Parma Jaroslavneregistrován7000:47:33-
20MC156143Daniš RomanŽatec5100:47:56-
76MA15717Krejčík ČestmírBobr Team ČSOB Pojišťovna7200:48:03-
36MB158105Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:48:46-
77MA159206Remunda Zbyněkneregistrován7000:49:01-
21MC160152Starý FrantišekPardubice5600:49:04-
78MA161164Hanousek MartinTurbo Chotěboř7900:49:10-
37MB16235Velecký TomášPardubice Traged Team6400:49:12-
11ZA163121Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:49:14-
11ZB164101Cupalová EvaČD Holubice4700:49:19-
12ZB165173Klimešová AlenaSokol Bukovice6300:49:23-
79MA166208Vtípil Tomášneregistrován8000:49:28-
80MA167166Hodík KamilPardubice7500:49:43-
5MD16864Proněk StanislavLiga 100 Hradec Králové4500:49:54-
81MA16980Mazura TomášPardubice7800:49:55-
13ZB17085Vilnerová EvaOK Lokomotiva Pardubice6000:50:19-
38MB17131Cinkan ZdeněkLoko OB Pardubice6200:50:40-
6MD172157Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:50:55-
22MC17373Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:51:28-
7MD174174Pšenička JiříPardubice4600:51:51-
39MB175247Hošek Petrneregistrován6400:52:02-
3ME17687Pejpal JiříTJ Liga 100 Praha3400:52:07-
14ZB17751Ziedlerová JarmilaČD UŽST Benešov5100:52:24-
82MA178215Vincze Valentýnneregistrován8300:53:07-
15ZB179217Křížková Monikaneregistrována7200:53:21-
83MA180109Rychlý MichalHC Chotěboř8800:54:20-
8MD18152Tuček JosefČD Depo Pardubice4400:54:21-
84MA182230Šafařík Martinneregistrován7600:55:22-
9MD183150Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:56:12-
85MA184178Jirkovský JiříPardubice8201:04:46-
4ME185148Kadlec JaroslavLabe Tri Club Hradec Králové3001:07:04-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód