Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pardubická devítka

27.4.2016, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Pardubická devítka
  • datum konání: 27.4.2016
  • zobrazeno již 616x
  • místo konání: Pardubice
  • GPS: 50.0386N, 15.77894E
  • pořadatel: AC Pardubice

Sociální sítě

Místo konání

Pernštýnské náměstí, Pardubice
18:00 hodin

Startovné

200 Kč (1.-250. přihlášený)
300 Kč (251.-500. přihlášený)
400 Kč v den konání závodu
počet startujících omezen na 500 účastníků

Popis tratě

Délka: 9150 m
městský rovinatý okruh (3 okruhy)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Pavel Strnad
tel. 777 571 106

Leták pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://pardubicka9.strnad.info/

E-mailová adresa

reprostrnad@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
25.4.2018Pardubická devítka336
26.4.2017Pardubická devítka331
29.4.2015Pardubická devítka401
30.4.2014Pardubická devítka369
24.4.2013Pardubická devítka410
25.4.2012Pardubická devítka354
27.4.2011Pardubická devítka247
28.4.2010Pardubická devítka271
29.4.2009Pardubická devítka218
30.4.2008Pardubická devítka185
2.5.2007Pardubická devítka179
3.5.2006Pardubická devítka153
4.5.2005Pardubická devítka98
5.5.2004Pardubická devítka74

Statistika závodu Pardubická devítka

  • ročníků: 15
  • závodníků na všech ročnících: 3626

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Doucha Jiří7115
Kratochvíl Miloš7514
Pikal Karel4913
Doležal Stanislav3813
Schaffer Petr6013
Vodička Pavel7012
Pitter Vladimír5012
Jelínek Matěj4212
Vacek Martin6912
Eder Martin6511
Kozáková Denisa7911
Mannlová Jana8011
Novotný Zdeněk7211
Miturová Radka6511
Kubr Václav5510
Brožek Radmil5410
Pudil Ivo6110
Metelková Táňa7210
Jirák Jiří5510
Mocek Tomáš7910
Jirásková Eva6410
Dvořák Miroslav7310
Urbánek Jiří7610
Hromádko Jaroslav7110
Pechek František539
Pšenička Jiří469
Mališová Karla609
Doktor Ondřej939
Jelínek Jaromír779
Tomšů Petr649
Matyášová Jana659
Zelený Luděk619
Cupalová Eva479
Fenclová Marta769
Goldbach Václav509
Čejka Bořivoj809
Klapka Miroslav709
Drozd Jiří579
Novák Pavel819
Vorel Milan409
Kafka Miloš869
Horáček Michal758
Kubišta Oto538
Trejbal Karel518
Nádhera Petr678
Řehák Pavel848
Kubrová Dagmar638
Jelínková Magdalena458
Malátek Antonín778
Petronyuk Viktor608

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 39 let a mladší (trať 9,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1332Dymák PavelHvězda Pardubice8700:28:46104,27
2MA2307Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:29:2699,74
3MA3239Hrdina PavelAK Perná8800:29:5995,99
4MA7158Ketner KarelSK MP OSTRAVA/SSK-VITKOVICE/OS9000:31:3784,88
5MA8393Lhota ZbyšekELEVEN RUN TEAM8400:31:4084,54
6MA9503Polanský DanielSK Pardubice8300:31:4983,52
7MA103Kafka MilošOK Lokomotiva Pardubice8600:31:5882,50
8MA11526Hradecký JaromírSkuteč8500:32:0481,82
9MA14214Maier LukášKRB Chrudim7800:32:5675,92
10MA15285Glier MichalDKV Brno8200:33:0774,67
11MA1847Rohlík VáclavAC Pardubice8000:33:2073,20
12MA20189Mocek TomášAC Pardubice7900:33:2572,63
13MA2113Řehák Pavel8400:33:2772,41
13MA21184Vodička OldřichOK Lokomotiva Pardubice7700:33:2772,41
15MA25224Pajer OndřejIndividuální8900:33:4670,25
16MA2821Lučan Vladimír7700:34:1367,19
17MA3015Čejka BořivojKRB Chrudim8000:34:2366,06
18MA31435Holý MichalSK OMT Pardubice7800:34:3165,15
19MA32512Pohanka TomášJídelna Pohanka Pardubice8800:34:4064,13
20MA33188Radiměřský KarelIscarex Česká Třebová8700:34:4363,79
21MA42537Šourek MartinValy u Přelouče8300:35:4756,53
22MA43528Ježek MichalVP Olomouc8200:35:5056,19
23MA44515Kaplan JiříMedikap team8100:35:5255,96
24MA45396Fejk LukášCarla.kupkolo.cz8800:35:5955,17
25MA46447Pokorný JindřichČD Telematika a.s.8200:36:0254,83
26MA49364Plíva VojtěchCELNÍ SPRÁVA Pardubice8700:36:0954,04
27MA51112Frydrych TomášMP Praha7700:36:1353,58
28MA53146Kundrt PetrVU 34938000:36:3251,43
29MA5491Kubů TomášKola Kolda8800:36:3351,31
30MA55133Nádvorník TomášAK Olomouc8800:36:3551,09
31MA56279Beneš VáclavFK Chlumec nad Cidlinou8300:36:3950,63
32MA58305Kárník JanFanaticus7800:36:4749,73
33MA63293Verner LubošPJ Ústí nad Labem7900:37:0048,25
34MA64407Novák PavelKRB Chrudim8100:37:1047,12
34MA64436Horčička JiříAŽD Praha8100:37:1047,12
36MA6850Pleva ZdeněkPČR OHS Česká Lípa8300:37:3644,17
37MA69186Kadavý TomášPardubice8500:37:3843,94
38MA7285Číhal VratislavKŘP Olomouckého kraje7700:37:4143,60
39MA7330Plíšek JiříMP Moravské Budějovice8900:37:4842,81
40MA75533Hovorka JanFanaticus7900:37:5442,13
41MA76126Zitka AdamRETIA Pardubice8400:38:1040,31
42MA77521Belej DavidSPORTOVNÍ KLUB MP FRÝDEK-MÍSTE8100:38:1839,41
43MA80510Prorok Tomášžádný klub8000:38:2638,50
43MA80534Zifčak RobinPolicie OOP Olomouc7900:38:2638,50
45MA83162Deml TomášOK Lokomotiva Pardubice9500:38:2938,16
45MA83434Molva FrantišekSokol Jihlava9400:38:2938,16
47MA86313Ločárek PavelPardubice7700:38:3237,82
48MA92508Říha JakubŠAK Pardubice0000:38:57106,08
48MA92397HOPJÁK PetrSK Městské Policie Frýdek-Míst8700:38:5734,98
50MA98123Štys PavelRETIA Pardubice7800:39:1433,06
51MA99428Žampach Marek9100:39:2132,26
52MA10099Kropáček Tomášoliveway.cz9400:39:2731,58
53MA103317Břeň MichalPardubice7800:39:4030,11
54MA104304Příhoda MartinMEDUNA kalírna7900:39:4229,88
55MA105347Oubrecht Václavflorbal Sokol Pardubice9400:39:4529,54
55MA105335Dlask Tomášflorbal Sokol Pardubice9400:39:4529,54
57MA10794Gogola Ján7700:39:4829,20
58MA110247Šotola Pavel9500:39:5328,63
59MA111219Kubát Patrik9600:39:5428,52
60MA112346Němeček Petrflorbal Sokol Pardubice9400:39:5728,18
61MA11616Czagan JanSDH Dědek9300:40:0327,50
62MA11853Bilý RostislavMP SyMPatico team Nymburk9000:40:1026,71
63MA124359Novák Patrik-9900:40:3098,37
64MA125348Levinský Jakubflorbal Sokol Pardubice9300:40:3224,21
64MA125448Ptáček Jan8100:40:3224,21
66MA127511Dvořáček JanRETIA a.s. Running Team8600:40:3324,10
67MA128380Sloupenský JanSŽG Praha8300:40:3423,98
68MA12993Švrčina HynekSK MP Ostrava7900:40:3523,87
69MA130111Brandejs MiroslavMP Praha7800:40:3623,76
70MA133187Laštovička PetrPardubice8700:40:5022,17
71MA137268Žabčík Marekžába8000:40:5821,26
71MA13728Balódy OndřejPČR Přerov8800:40:5821,26
73MA13990Salaj LukášCzechTRI K. Team Pardubice8500:40:5921,15
74MA141181Bryx Ondřej8000:41:0220,81
74MA141266Česla PetrBěhající chemici7900:41:0220,81
76MA143320Rejman Jakub8000:41:0320,70
77MA144325Křen JakubROB Pardubice0100:41:0495,55
78MA147255Faikl Tomáš9800:41:1894,39
79MA149330Kubík DanielBK Třeskoprsky7900:41:2018,77
80MA151509Homola ProkopPardubice8800:41:2418,31
81MA153262Koblížek DavidAČR8700:41:2518,20
82MA155331Vostruha MiroslavDěčín9000:41:2618,09
83MA157350Pakosta Přemekflorbal Sokol Pardubice9600:41:2917,75
84MA159213Kocián VítSportovní klub Policie Olomouc8600:41:3117,52
85MA160343Kunt Ondřejflorbal Sokol Pardubice9600:41:3417,18
85MA160178Dorazil PetrAŽD Praha8600:41:3417,18
87MA166446Kobera MartinMrKEV7900:41:5614,69
87MA166338Janeček Michalflorbal Sokol Pardubice9000:41:5614,69
87MA166439Urbanek Martin7700:41:5614,69
87MA166417Tryner MichaelEmporio exclusive s.r.o.8300:41:5614,69
91MA170248Zadrobílek MartinKapříci7900:41:5914,35
92MA171351Petr Patrikflorbal Sokol Pardubice9800:42:0190,82
93MA175336Ďopan Marekflorbal Sokol Pardubice9300:42:0913,21
94MA179356Zozulák Martinflorbal Sokol Pardubice8700:42:1412,64
95MA182395Houdek JakubNechťák HoroTeam8700:42:2111,85
96MA183365Rybicka Jan8700:42:2211,74
96MA183368Bureš Jakub9100:42:2211,74
98MA185288Macák DanielSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové7800:42:3210,60
99MA187191Kořínek Petr9200:42:3410,38
100MA190415Vítek Pavel7700:42:389,92
101MA192109Beran MartinMP Praha7700:42:469,02
102MA19412Hofman JiříČeskoslovenská obec legionářsk8700:42:508,56
103MA199301Prchal MartinVeterina Aesculap Pardubice8000:42:538,22
104MA200107Zahradníček RomanMP Praha7800:42:557,99
105MA20479Malý Dominik8800:43:126,07
106MA20962Kubát MartinSG Pardubice9800:43:2683,76
107MA210441Drahný LukášAC Pardubice0400:43:2883,60
108MA214337Chmelař Dominikflorbal Sokol Pardubice9400:43:403,00
108MA214349Pakosta Ondřejflorbal Sokol Pardubice9800:43:4082,60
110MA216340Kofroň Jakubflorbal Sokol Pardubice9600:43:413,00
111MA219342Krigovský Filipflorbal Sokol Pardubice9500:43:563,00
112MA22031Samko MichalPSK Přerov8500:44:003,00
113MA222217Roleček Tomáš8800:44:133,00
114MA223360Kárych BronislavSTS Chvojkovice Brod7800:44:193,00
114MA22371Grätz OndřejÚstí nad Orlicí8400:44:193,00
116MA226391Kratochvíl Tomáš8100:44:243,00
117MA228315Dogaru VasilRungo.cz8100:44:353,00
118MA23143Dušek PavelCS ČR7800:44:413,00
119MA232245Kučera Milan8300:44:423,00
120MA234261Kopáč Radek8200:44:513,00
121MA238520Vorel PetrVeselí8100:45:003,00
122MA241345Musil Pertflorbal Sokol Pardubice9800:45:0375,72
123MA243149Klapka OndřejRestaurant Evropa&Pub9800:45:1075,13
124MA245361Hyksa TomášHorotým Nechťák8300:45:143,00
125MA248402Horák RadekPardubice8000:45:323,00
125MA24875Janouch Tomáš8700:45:323,00
127MA250163Smolka AlešPardubice7900:45:333,00
128MA253183Klimpl PíďaCafe Bajer9800:45:4272,48
129MA254531Hrubeš MichalUSK Pardubice Rowing8200:45:543,00
130MA25558Machatý RadekŽelezní Draci7800:45:553,00
131MA25776Haltuf JiriPardubice8500:46:083,00
132MA258524Soušek PavelGŘ ČD7900:46:103,00
133MA260314Tikal JanNAC Pardubice8700:46:163,00
134MA262358Brychta Karelflorbal Sokol Pardubice8000:46:223,00
135MA264259Joza DominikLanškroun9700:46:2968,58
136MA265425Sobotka Petr8800:46:313,00
137MA26849Šteiner MatějTriatlon Mladá Boleslav0000:46:3967,75
138MA269324Číhař TomášChvojenec0000:46:4267,50
139MA270398Málek PetrPardubice8000:46:433,00
140MA276122Richter RobertRETIA Pardubice8000:47:073,00
141MA292423Ťupa Ondřej9000:48:293,00
142MA305432Kulatý Michal7900:49:163,00
143MA306530Göbel Jindřich8200:49:173,00
144MA310136Tóth Tomáš8100:49:263,00
145MA311116Janovský JiříRETIA Pardubice8600:49:273,00
146MA312308Strejček JiříPraha 108300:49:513,00
147MA316527Málek Josef8600:50:233,00
148MA318150Slabihoud PavelRestaurant Evropa&Pub9700:50:2848,75
149MA321431Procházka Jan7900:50:403,00
150MA324538Machač MartinPardubice9900:50:5146,84
150MA324377Očenáš PetrSŽG Praha8000:50:513,00
152MA331152Hanzalová Alena8500:51:253,00
153MA33537Bartoš OndřejRTZlo8300:51:453,00
154MA343232Menšík KarelBARTH Run.8600:52:193,00
155MA345388Sychrovský Václav8500:52:323,00
156MA362374Janák Martin8500:54:223,00
157MA36845Krejčí Ondřej9100:55:103,00
158MA370387Panovský Zbyněk7900:55:313,00
159MA371156Eder JonášROSTETO JH0200:55:4122,78
160MA37680Khol Lukáš-9900:57:0216,06
161MA384505Haničík JakubZS Bratranců Veverkových0200:58:348,42
162MA391287Kučík MartinSŽDC s.o. OŘ Olomouc7801:00:413,00
163MA392312Jelínek TomášJablonec nad Nisou9201:03:293,00
Muži B 40-49 let (trať 9,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB4115Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:30:29101,27
2MB5286Kučera LadislavSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové7600:30:36100,51
3MB6168Brychta JiříTJ Nové Město na Moravě7400:30:5798,23
4MB12412Uchytil MilanKPA Pardubice7400:32:1389,97
5MB13289Palko AlešGŘ ČD7100:32:4386,71
6MB19139Vacek MartinČD a.s., DKV Česká Třebová6900:33:2382,36
7MB24130Doležal ZdeněkOSŽ7400:33:3980,62
8MB3461Vymazal PetrCelní úřad pro Olomoucký kraj7500:34:4773,23
9MB36161Frosch PetrOK LOKO Pardubice7500:35:0870,95
10MB37174Čapek LubomírKÚC Bikesport Ústí n/L7400:35:1370,41
11MB3841Doucha JiříHvězda Pardubice7100:35:1869,87
12MB3927Horný PavelPČR Přerov7300:35:2469,21
13MB46267Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:36:0265,09
14MB5286Dudešek MartinSKP PČR Olomouc7500:36:2063,13
15MB57283Cibulka Jiří7500:36:4360,63
16MB59113Vyšinský MartinMP Praha7600:36:4959,98
17MB60110Valtr VladimírMP Praha6700:36:5359,54
18MB66179Novotný ZdeněkTITAN-NEUROREHABILITACE Pardub7200:37:2256,39
18MB66131Hnát MiroslavČD Cargo a.s., PJ Praha7100:37:2256,39
20MB70138Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7600:37:4054,44
21MB79166Řehák JindřichJiskra Rybitví7500:38:2149,98
22MB8514Czagan JanSDH Dědek7100:38:3049,00
23MB87513Haas KarelBobr Team ČSOB Pojišťovny7300:38:3848,13
23MB87264Sláma MartinACL 130 Autocentrum Luňák6800:38:3848,13
25MB9125Tesař LadislavJablonec nad Nisou7100:38:4946,94
26MB96309Zuzanak JosefPardubice7500:39:1144,55
27MB9740Štembera PetrPardubice6900:39:1244,44
28MB102155Froš ŠtěpánOK Lokomotiva Pardubice7300:39:3841,62
29MB109384Štěpánek Zdeněk6700:39:5140,20
30MB114249Zavřel VítNěmčice7000:39:5839,44
31MB117329Dušek Milansk týniště nad orlicí7600:40:0538,68
32MB1196Číž JosefLázně Bohdaneč7100:40:1337,81
33MB12195Nádhera PetrHradec Králové6700:40:2236,83
34MB122403Číhař TomášChvojenec7000:40:2436,62
35MB131129Brzek MilanOŘ Hradec Králové7300:40:3735,20
36MB135362Zajíček TomášKPA Pardubice7600:40:5433,36
36MB135147Vodička PavelRestaurant Evropa&Pub7000:40:5433,36
38MB139148Klapka MiroslavRestaurant Evropa&Pub7000:40:5932,81
39MB145121Pojmon LeošRETIA Pardubice7600:41:0931,73
40MB146251Kaplan RadekPardubice7400:41:1431,18
41MB147140Veselka RadekSŽDC s.o. OŘ Olomouc7300:41:1830,75
42MB150404Hrdý JaroslavNezamyslice7200:41:2330,21
43MB151108Soukal PavelMP Praha7300:41:2430,10
44MB153227Voženílek MiroslavDračí lodě Ponorka Pardubice6900:41:2529,99
45MB163323Matulík RenéPardubice7100:41:4927,38
46MB164535Setrmajer DavidHradec králové7500:41:5526,73
46MB164539Petr JarýKovošrot Pardubice7200:41:5526,73
48MB173291Šabata PetrZC Česká Třebová7400:42:0825,32
49MB177281Beneš JiříZAP Ostrava7600:42:1224,88
50MB188284Dvořák MiroslavDKV Olomouc7300:42:3522,38
51MB193433Hromádko JaroslavAČR-VP Pce7100:42:4820,97
52MB194265Erben Dušan7100:42:5020,75
53MB198363Novotný JiříUNO Srch7100:42:5120,64
54MB201106Mičker RadekMP Praha7300:42:5919,78
55MB208292Vánický PavelSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové7100:43:1717,82
56MB21046Novák ViktorMeduna www.kalirna.cz7600:43:2816,62
57MB216386Urbánek RobertSSZT Olomouc7500:43:4115,21
57MB216375Kratochvíl JanOŘ Olomouc7200:43:4115,21
59MB227522Jedlička JiříPardubice7300:44:329,67
60MB234263Bugdol VladimírAČR7400:44:517,61
61MB23697Boháč AntonínAČR6900:44:557,17
62MB237173Voženílek Jiřínejsem členem žádného klubu7500:44:596,74
63MB239394plihal tomasLAURA7500:45:026,41
64MB24464Khol MarianLázně Bohdaneč7500:45:115,43
65MB261274Kolář PetrMarkoma6700:46:193,00
66MB26669Krejčí RobertMP Neratovice7100:46:363,00
67MB272369Horák MichalBobr Team ČSOB Pojišťovny6800:46:503,00
68MB275197Danihelka Tomáš7400:46:563,00
69MB281300Beránek JosefPK Sezemice7300:47:363,00
70MB284252Staněk JanObvodní oddělení Česká Lípa7500:47:383,00
71MB294270Licek Radim7200:48:323,00
72MB302221Tenušák MilanRETIA a.s. Running Team7300:49:083,00
73MB30377Matoušek Jaroslav7600:49:113,00
74MB320427Klásek Jaroslav7300:50:333,00
75MB322500Říha Tomas7600:50:443,00
76MB330438Toušovský David7200:51:233,00
77MB33474Jílek Roman7200:51:423,00
78MB33617Švidrnoch LukášRTZlo7600:51:463,00
79MB348399Teichmann TomášRTZlo7300:52:593,00
80MB350501Černý JiříPardubice7300:53:143,00
81MB366410Pešek GabrielPardubice7100:54:463,00
82MB388430Kocian Stefan7501:00:373,00
Muži C 50-59 let (trať 9,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC16160Jančík BořekSvartes Hořice6400:33:11105,38
2MC2957Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:34:1998,73
3MC35517Osoba MartinČD Cargo PJ Česká Třebová6500:34:4895,89
4MC40105Šuranský LubomírMP Praha5800:35:3291,59
5MC46518Rys JiříTriathlon MB6400:36:0288,66
6MC60437Jakeš JosefSK OB Týniště n.O.6500:36:5383,68
6MC60328Pešek MilanCarla.kupkolo.cz6000:36:5383,68
8MC78319Ryzner MiroslavSK Srch6100:38:2075,17
9MC92165Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:38:5771,55
10MC9583Schaffer PetrMlýn Janderov6000:39:1070,28
11MC101302Holeček PetrLabe Tri Club5900:39:3368,04
12MC114246drozd jiriMopos Pardubice5700:39:5865,59
13MC120280Hruban Jan6600:40:1763,73
14MC15644kratochvíl vladimírlázně bohdaneč6200:41:2756,89
15MC172132Maier StanislavČD Cargo PJ Ostrava6600:42:0752,98
16MC180310Kühn JiříUSK Pardubice6600:42:1552,20
17MC181275Týč LubomírDlouhý Most6100:42:2051,71
18MC194127Žák PetrRETIA Pardubice6400:42:5048,78
19MC22133Bílý ZdeněkSKP Hvězda Pardubice5900:44:0641,35
20MC251366Veselý JanVesla5700:45:3432,75
21MC27181Eder MartinROSTETO CZ6500:46:4825,51
22MC279276Popelka MiloslavHradec Králové6000:47:2521,90
23MC285303Jelínek PavelAdapt6400:47:4719,75
24MC290242Novotný JiříMěstská policie Chotěboř6600:48:2615,93
25MC293400Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:48:3015,54
26MC297290Stokláska KarelČD Cargo PJ Ostrava6100:48:3614,96
27MC314367Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:50:006,74
28MC319278Pudil IvoChrudim6100:50:323,62
29MC323215Pohanka PetrJídelna Pohanka Pardubice6500:50:483,00
30MC32655Mati AlbínVP6300:51:003,00
31MC344260Bárta Tomáš6100:52:313,00
32MC372297Masarik PetrZAP Ostrava6600:55:433,00
32MC37226Oravec Jan6000:55:433,00
34MC375443Rejl JiříMěstská policie Sezemice6300:56:263,00
35MC377169Kavec LubošPardubice6500:57:203,00
36MC388128Bílek LubošHavlíčkův Brod6401:00:373,00
Muži D 60-69 let (trať 9,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD17157Smrčka MilošBK Říčany5400:33:19118,05
2MD74311Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:37:5093,39
3MD90507Šofr ZdeněkPardubice5600:38:4388,56
4MD123376Kubišta OtoSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové5300:40:2679,19
5MD162504Polanský PetrSK Pardubice5600:41:3572,91
6MD213238Goldbach Václavsk týniště nad orlicí5000:43:3861,71
7MD246244Jirák JiříBK Pardubice5500:45:2651,88
8MD262125Voženílek BronislavPardubice5400:46:2246,78
9MD266529Georgiev NikolajPardubice5600:46:3645,51
10MD287134Pikal KarelKVS Olomouc4900:48:1136,86
11MD288120Pecka JosefŘečany nad Labem4900:48:1636,41
12MD28984Bednar JosefPočaply5000:48:2235,86
13MD304373Bečka MiloslavPJ Ústí nad Labem5500:49:1531,04
14MD315506bajer cafecafe bajer5500:50:0426,58
15MD331145TŘASÁK MILANKOB LOKOMOTIVA Pardubice5200:51:2519,21
16MD33718Pullman MiroslavJablonec nad Nisou5000:51:5516,47
17MD355258Starý FrantišekPardubice5600:53:456,46
18MD379382Sygeryč BohdanČD ZAP Pardubice5600:57:333,00
19MD386405Sůva PetrOK Lokomotiva Pardubice5400:59:223,00
Muži E 70 let a starší (trať 9,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME307100Doležal StanislavBK Pardubice3800:49:20106,11
2ME32836Jelínek MatějČernilov4200:51:1698,52
3ME339282Bubeník JiříSŽDC4400:52:0495,37
4ME34119Jantsch VítězslavEleven Run Team3500:52:0995,04
5ME396269Vorel Milan4001:06:2838,78
6ME398514Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:44:113,00
Ženy A 34 let a mladší (trať 9,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA26240Vévodová MartinaAK Perná9000:33:50112,21
2ZA41532Khýrová AnetaRedpoint team9300:35:34102,59
3ZA8951Ungerová LenkaTRIOP8900:38:4285,20
4ZA112182Klimplová HanaCafe Bajer8800:39:5778,26
5ZA132114Hronová MarkétaCzech Tri K. team9000:40:4973,45
6ZA1777Zavřelová BarboraZavři Němčice9200:42:1265,77
7ZA189318Sůvová BarboraOK Lokomotiva Pardubice8700:42:3663,55
8ZA191225Reslová HanaRychnov nad Kněžnou9300:42:4263,00
9ZA205172Janyšková RadkaLanškroun8800:43:1460,04
9ZA205236Pražanová PetraBARTH Run.8200:43:1460,04
11ZA239392ruzkova monikaLaura8600:45:0250,05
12ZA24265Bekeová Veronika8800:45:0749,58
13ZA247295Muchová BarboraZAP Olomouc8500:45:2747,73
14ZA25238Petráčková AdélaSVVAT9400:45:3646,90
15ZA256372Povalová EvaGŘ ČD8400:45:5944,77
16ZA259250Flégrová LuciePardubice8300:46:1343,48
17ZA273525Benedová LenkaSK Srch8500:46:5239,87
18ZA277277Valíková RadkaPardubice9100:47:1337,93
19ZA2781Učíková MichaelaŠlemrgang!9000:47:2237,10
20ZA281536Pohanková GabrielaValy u Přelouče8400:47:3635,80
20ZA281159Šantavá Žaneta9100:47:3635,80
22ZA299218Pilařová Irenapolicie OOP Česká Lípa8500:48:4129,79
23ZA307119Mairovská ZuzanaRETIA Pardubice8600:49:2026,18
24ZA329333Chmelařová Denisa9400:51:2114,99
25ZA340198Navrátilová Barbora9500:52:0610,82
26ZA342426Sobotková Markéta9100:52:179,81
27ZA353253Hlobílková Kateřina9100:53:303,05
27ZA353326Machová Alice8700:53:303,05
29ZA356223Čeřenská Michaela9000:53:463,00
30ZA357222Čeřenská Lucie8600:53:483,00
31ZA3605Hejkrlíková IvaHEJ HEJ / Litomyšl8200:53:593,00
32ZA361195Hejděncová Klára9000:54:013,00
33ZA362294Gojná TerezaOSŽ9000:54:223,00
34ZA364424Vlachová Iveta8800:54:313,00
35ZA367124Tichá VeronikaRETIA Pardubice9000:54:483,00
36ZA3684Knapová IlonaPardubice9200:55:103,00
37ZA381194Safarova Martina9200:58:053,00
38ZA382389Prázová Barbora8400:58:283,00
39ZA38563Martinková Simona8900:58:583,00
40ZA392444Nováková EliškaMěstská policie Sezemice9101:03:293,00
Ženy B 35-44 let (trať 9,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB23216Fenclová MartaAC Pardubice7600:33:36105,78
2ZB27164Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:34:03103,18
3ZB4989Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:36:0991,04
4ZB8287Hloušková MarcelaSKP Šumperk7400:38:2777,75
5ZB17629Kobrlová Gabriela7600:42:1156,17
6ZB186196Mannlová JanaMP Pardubice8000:42:3354,05
7ZB194142Králová PavlaChoceň - Lhota8100:42:5052,41
8ZB203327Hronová ZuzanaAC Pardubice7900:43:1150,39
9ZB20559Šedová Jana7300:43:1450,10
10ZB230390Kűhrová MilušeKRB Chrudim7700:44:4041,81
11ZB291143Marková EvaČD a.s., OPT Olomouc7500:48:2819,85
12ZB300371Kocyanová Jitka7500:48:4817,92
13ZB301243Dobsová MiroslavaMP Neratovice8100:49:0716,09
14ZB307516Havlíková PetraJablonec nad Nisou7900:49:2014,84
15ZB313117Karlová DenisaRETIA Pardubice7500:49:5211,75
16ZB327104Jušková KateřinaMP Praha7600:51:084,43
17ZB333523Habrštátová Naďa7600:51:323,00
18ZB33854Musilová TerezaMP SyMPatico team Nymburk7900:52:013,00
19ZB346102Frydrychová LucieMP Praha7300:52:353,00
20ZB35120Mrskočová DanaOK Lokomotiva Pardubice7300:53:213,00
21ZB352316Uchytilová GabrielaKPA Pardubice7700:53:243,00
22ZB36560Lazarová SimonaMP SyMPatico team Nymburk7600:54:453,00
23ZB387306Hrušková Štěpánka7400:59:433,00
Ženy C 45-54 let (trať 9,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC70273Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:37:40109,01
2ZC108322Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:39:4998,11
3ZC134101Kilarská MarcelaMP Praha7100:40:5192,87
4ZC173241Novotná DagmarTURBO Chotěboř7000:42:0886,37
5ZC202502Horáková JanaCafe Bajer7100:43:0481,63
6ZC21222Chlubnová ZdeňkaPardubice6200:43:3179,35
7ZC229144Miturová RadkaOSŽ6500:44:3873,69
8ZC2339Zavřelová JanaZavři Němčice6800:44:5072,68
9ZC274429Strnádková JanaDolní Kalná7100:46:5562,11
10ZC28032Cinková JitkaAC Pardubice6800:47:2759,41
11ZC295254Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:48:3353,83
12ZC316519Petráňová Ivana7000:50:2344,54
13ZC34782Konečná IvanaROSTETO CZ6700:52:5431,77
14ZC348151Pešková IlonaRestaurant Evropa&Pub7100:52:5931,35
15ZC35811Šternerová HanaHradec Králové6300:53:5426,70
16ZC359208Pejšková SvatavaČD a.s., ZAP Ostrava6900:53:5626,54
17ZC374256Tamchynová MarcelaMáca Přelouč6200:56:1714,62
18ZC37848Šteinerová RadkaTriatlon Mladá Boleslav7100:57:248,96
19ZC395176Malíková MiloslavaSŽDC s.o. OŘ Olomouc6901:05:003,00
20ZC39796Nádherová HanaHradec Králové6801:07:423,00
Ženy D 55 let a starší (trať 9,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD158422Mališová KarlaUSK Praha6000:41:30113,74
2ZD225418Trynerová VěraEmporio exclusive s.r.o.6000:44:21100,95
3ZD286209Vackova HanaSokol Starkoč5600:47:5085,31
4ZD295401Hellerová HanaHradec Králové6100:48:3382,10
5ZD298296Procházková IrenaDrážní úřad5700:48:3881,72
6ZD380299Hrozová MilenaOrel Vyškov5300:57:4940,51
7ZD383298Zeidlerová Jarmiladůchodce ČD a.s.5100:58:2937,51
8ZD390370Jiroušková MariePJ ČT6001:00:4027,71
9ZD394141Cupalová Evadůchodce ČD a.s.4701:04:1611,56
Trať 9,15 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1332Dymák PavelHvězda Pardubice8700:28:46104,27
2MA2307Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:29:2699,74
3MA3239Hrdina PavelAK Perná8800:29:5995,99
1MB4115Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:30:29101,27
2MB5286Kučera LadislavSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové7600:30:36100,51
3MB6168Brychta JiříTJ Nové Město na Moravě7400:30:5798,23
4MA7158Ketner KarelSK MP OSTRAVA/SSK-VITKOVICE/OS9000:31:3784,88
5MA8393Lhota ZbyšekELEVEN RUN TEAM8400:31:4084,54
6MA9503Polanský DanielSK Pardubice8300:31:4983,52
7MA103Kafka MilošOK Lokomotiva Pardubice8600:31:5882,50
8MA11526Hradecký JaromírSkuteč8500:32:0481,82
4MB12412Uchytil MilanKPA Pardubice7400:32:1389,97
5MB13289Palko AlešGŘ ČD7100:32:4386,71
9MA14214Maier LukášKRB Chrudim7800:32:5675,92
10MA15285Glier MichalDKV Brno8200:33:0774,67
1MC16160Jančík BořekSvartes Hořice6400:33:11105,38
1MD17157Smrčka MilošBK Říčany5400:33:19118,05
11MA1847Rohlík VáclavAC Pardubice8000:33:2073,20
6MB19139Vacek MartinČD a.s., DKV Česká Třebová6900:33:2382,36
12MA20189Mocek TomášAC Pardubice7900:33:2572,63
13MA2113Řehák Pavel8400:33:2772,41
13MA21184Vodička OldřichOK Lokomotiva Pardubice7700:33:2772,41
1ZB23216Fenclová MartaAC Pardubice7600:33:36105,78
7MB24130Doležal ZdeněkOSŽ7400:33:3980,62
15MA25224Pajer OndřejIndividuální8900:33:4670,25
1ZA26240Vévodová MartinaAK Perná9000:33:50112,21
2ZB27164Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:34:03103,18
16MA2821Lučan Vladimír7700:34:1367,19
2MC2957Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:34:1998,73
17MA3015Čejka BořivojKRB Chrudim8000:34:2366,06
18MA31435Holý MichalSK OMT Pardubice7800:34:3165,15
19MA32512Pohanka TomášJídelna Pohanka Pardubice8800:34:4064,13
20MA33188Radiměřský KarelIscarex Česká Třebová8700:34:4363,79
8MB3461Vymazal PetrCelní úřad pro Olomoucký kraj7500:34:4773,23
3MC35517Osoba MartinČD Cargo PJ Česká Třebová6500:34:4895,89
9MB36161Frosch PetrOK LOKO Pardubice7500:35:0870,95
10MB37174Čapek LubomírKÚC Bikesport Ústí n/L7400:35:1370,41
11MB3841Doucha JiříHvězda Pardubice7100:35:1869,87
12MB3927Horný PavelPČR Přerov7300:35:2469,21
4MC40105Šuranský LubomírMP Praha5800:35:3291,59
2ZA41532Khýrová AnetaRedpoint team9300:35:34102,59
21MA42537Šourek MartinValy u Přelouče8300:35:4756,53
22MA43528Ježek MichalVP Olomouc8200:35:5056,19
23MA44515Kaplan JiříMedikap team8100:35:5255,96
24MA45396Fejk LukášCarla.kupkolo.cz8800:35:5955,17
5MC46518Rys JiříTriathlon MB6400:36:0288,66
13MB46267Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:36:0265,09
25MA46447Pokorný JindřichČD Telematika a.s.8200:36:0254,83
3ZB4989Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:36:0991,04
26MA49364Plíva VojtěchCELNÍ SPRÁVA Pardubice8700:36:0954,04
27MA51112Frydrych TomášMP Praha7700:36:1353,58
14MB5286Dudešek MartinSKP PČR Olomouc7500:36:2063,13
28MA53146Kundrt PetrVU 34938000:36:3251,43
29MA5491Kubů TomášKola Kolda8800:36:3351,31
30MA55133Nádvorník TomášAK Olomouc8800:36:3551,09
31MA56279Beneš VáclavFK Chlumec nad Cidlinou8300:36:3950,63
15MB57283Cibulka Jiří7500:36:4360,63
32MA58305Kárník JanFanaticus7800:36:4749,73
16MB59113Vyšinský MartinMP Praha7600:36:4959,98
6MC60328Pešek MilanCarla.kupkolo.cz6000:36:5383,68
6MC60437Jakeš JosefSK OB Týniště n.O.6500:36:5383,68
17MB60110Valtr VladimírMP Praha6700:36:5359,54
33MA63293Verner LubošPJ Ústí nad Labem7900:37:0048,25
34MA64407Novák PavelKRB Chrudim8100:37:1047,12
34MA64436Horčička JiříAŽD Praha8100:37:1047,12
18MB66179Novotný ZdeněkTITAN-NEUROREHABILITACE Pardub7200:37:2256,39
18MB66131Hnát MiroslavČD Cargo a.s., PJ Praha7100:37:2256,39
36MA6850Pleva ZdeněkPČR OHS Česká Lípa8300:37:3644,17
37MA69186Kadavý TomášPardubice8500:37:3843,94
20MB70138Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7600:37:4054,44
1ZC70273Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:37:40109,01
38MA7285Číhal VratislavKŘP Olomouckého kraje7700:37:4143,60
39MA7330Plíšek JiříMP Moravské Budějovice8900:37:4842,81
2MD74311Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:37:5093,39
40MA75533Hovorka JanFanaticus7900:37:5442,13
41MA76126Zitka AdamRETIA Pardubice8400:38:1040,31
42MA77521Belej DavidSPORTOVNÍ KLUB MP FRÝDEK-MÍSTE8100:38:1839,41
8MC78319Ryzner MiroslavSK Srch6100:38:2075,17
21MB79166Řehák JindřichJiskra Rybitví7500:38:2149,98
43MA80510Prorok Tomášžádný klub8000:38:2638,50
43MA80534Zifčak RobinPolicie OOP Olomouc7900:38:2638,50
4ZB8287Hloušková MarcelaSKP Šumperk7400:38:2777,75
45MA83162Deml TomášOK Lokomotiva Pardubice9500:38:2938,16
45MA83434Molva FrantišekSokol Jihlava9400:38:2938,16
22MB8514Czagan JanSDH Dědek7100:38:3049,00
47MA86313Ločárek PavelPardubice7700:38:3237,82
23MB87264Sláma MartinACL 130 Autocentrum Luňák6800:38:3848,13
23MB87513Haas KarelBobr Team ČSOB Pojišťovny7300:38:3848,13
3ZA8951Ungerová LenkaTRIOP8900:38:4285,20
3MD90507Šofr ZdeněkPardubice5600:38:4388,56
25MB9125Tesař LadislavJablonec nad Nisou7100:38:4946,94
48MA92397HOPJÁK PetrSK Městské Policie Frýdek-Míst8700:38:5734,98
9MC92165Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:38:5771,55
48MA92508Říha JakubŠAK Pardubice0000:38:57106,08
10MC9583Schaffer PetrMlýn Janderov6000:39:1070,28
26MB96309Zuzanak JosefPardubice7500:39:1144,55
27MB9740Štembera PetrPardubice6900:39:1244,44
50MA98123Štys PavelRETIA Pardubice7800:39:1433,06
51MA99428Žampach Marek9100:39:2132,26
52MA10099Kropáček Tomášoliveway.cz9400:39:2731,58
11MC101302Holeček PetrLabe Tri Club5900:39:3368,04
28MB102155Froš ŠtěpánOK Lokomotiva Pardubice7300:39:3841,62
53MA103317Břeň MichalPardubice7800:39:4030,11
54MA104304Příhoda MartinMEDUNA kalírna7900:39:4229,88
55MA105347Oubrecht Václavflorbal Sokol Pardubice9400:39:4529,54
55MA105335Dlask Tomášflorbal Sokol Pardubice9400:39:4529,54
57MA10794Gogola Ján7700:39:4829,20
2ZC108322Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:39:4998,11
29MB109384Štěpánek Zdeněk6700:39:5140,20
58MA110247Šotola Pavel9500:39:5328,63
59MA111219Kubát Patrik9600:39:5428,52
4ZA112182Klimplová HanaCafe Bajer8800:39:5778,26
60MA112346Němeček Petrflorbal Sokol Pardubice9400:39:5728,18
12MC114246drozd jiriMopos Pardubice5700:39:5865,59
30MB114249Zavřel VítNěmčice7000:39:5839,44
61MA11616Czagan JanSDH Dědek9300:40:0327,50
31MB117329Dušek Milansk týniště nad orlicí7600:40:0538,68
62MA11853Bilý RostislavMP SyMPatico team Nymburk9000:40:1026,71
32MB1196Číž JosefLázně Bohdaneč7100:40:1337,81
13MC120280Hruban Jan6600:40:1763,73
33MB12195Nádhera PetrHradec Králové6700:40:2236,83
34MB122403Číhař TomášChvojenec7000:40:2436,62
4MD123376Kubišta OtoSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové5300:40:2679,19
63MA124359Novák Patrik-9900:40:3098,37
64MA125448Ptáček Jan8100:40:3224,21
64MA125348Levinský Jakubflorbal Sokol Pardubice9300:40:3224,21
66MA127511Dvořáček JanRETIA a.s. Running Team8600:40:3324,10
67MA128380Sloupenský JanSŽG Praha8300:40:3423,98
68MA12993Švrčina HynekSK MP Ostrava7900:40:3523,87
69MA130111Brandejs MiroslavMP Praha7800:40:3623,76
35MB131129Brzek MilanOŘ Hradec Králové7300:40:3735,20
5ZA132114Hronová MarkétaCzech Tri K. team9000:40:4973,45
70MA133187Laštovička PetrPardubice8700:40:5022,17
3ZC134101Kilarská MarcelaMP Praha7100:40:5192,87
36MB135362Zajíček TomášKPA Pardubice7600:40:5433,36
36MB135147Vodička PavelRestaurant Evropa&Pub7000:40:5433,36
71MA137268Žabčík Marekžába8000:40:5821,26
71MA13728Balódy OndřejPČR Přerov8800:40:5821,26
38MB139148Klapka MiroslavRestaurant Evropa&Pub7000:40:5932,81
73MA13990Salaj LukášCzechTRI K. Team Pardubice8500:40:5921,15
74MA141181Bryx Ondřej8000:41:0220,81
74MA141266Česla PetrBěhající chemici7900:41:0220,81
76MA143320Rejman Jakub8000:41:0320,70
77MA144325Křen JakubROB Pardubice0100:41:0495,55
39MB145121Pojmon LeošRETIA Pardubice7600:41:0931,73
40MB146251Kaplan RadekPardubice7400:41:1431,18
78MA147255Faikl Tomáš9800:41:1894,39
41MB147140Veselka RadekSŽDC s.o. OŘ Olomouc7300:41:1830,75
79MA149330Kubík DanielBK Třeskoprsky7900:41:2018,77
42MB150404Hrdý JaroslavNezamyslice7200:41:2330,21
43MB151108Soukal PavelMP Praha7300:41:2430,10
80MA151509Homola ProkopPardubice8800:41:2418,31
44MB153227Voženílek MiroslavDračí lodě Ponorka Pardubice6900:41:2529,99
81MA153262Koblížek DavidAČR8700:41:2518,20
82MA155331Vostruha MiroslavDěčín9000:41:2618,09
14MC15644kratochvíl vladimírlázně bohdaneč6200:41:2756,89
83MA157350Pakosta Přemekflorbal Sokol Pardubice9600:41:2917,75
1ZD158422Mališová KarlaUSK Praha6000:41:30113,74
84MA159213Kocián VítSportovní klub Policie Olomouc8600:41:3117,52
85MA160343Kunt Ondřejflorbal Sokol Pardubice9600:41:3417,18
85MA160178Dorazil PetrAŽD Praha8600:41:3417,18
5MD162504Polanský PetrSK Pardubice5600:41:3572,91
45MB163323Matulík RenéPardubice7100:41:4927,38
46MB164535Setrmajer DavidHradec králové7500:41:5526,73
46MB164539Petr JarýKovošrot Pardubice7200:41:5526,73
87MA166446Kobera MartinMrKEV7900:41:5614,69
87MA166338Janeček Michalflorbal Sokol Pardubice9000:41:5614,69
87MA166439Urbanek Martin7700:41:5614,69
87MA166417Tryner MichaelEmporio exclusive s.r.o.8300:41:5614,69
91MA170248Zadrobílek MartinKapříci7900:41:5914,35
92MA171351Petr Patrikflorbal Sokol Pardubice9800:42:0190,82
15MC172132Maier StanislavČD Cargo PJ Ostrava6600:42:0752,98
48MB173291Šabata PetrZC Česká Třebová7400:42:0825,32
4ZC173241Novotná DagmarTURBO Chotěboř7000:42:0886,37
93MA175336Ďopan Marekflorbal Sokol Pardubice9300:42:0913,21
5ZB17629Kobrlová Gabriela7600:42:1156,17
49MB177281Beneš JiříZAP Ostrava7600:42:1224,88
6ZA1777Zavřelová BarboraZavři Němčice9200:42:1265,77
94MA179356Zozulák Martinflorbal Sokol Pardubice8700:42:1412,64
16MC180310Kühn JiříUSK Pardubice6600:42:1552,20
17MC181275Týč LubomírDlouhý Most6100:42:2051,71
95MA182395Houdek JakubNechťák HoroTeam8700:42:2111,85
96MA183365Rybicka Jan8700:42:2211,74
96MA183368Bureš Jakub9100:42:2211,74
98MA185288Macák DanielSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové7800:42:3210,60
6ZB186196Mannlová JanaMP Pardubice8000:42:3354,05
99MA187191Kořínek Petr9200:42:3410,38
50MB188284Dvořák MiroslavDKV Olomouc7300:42:3522,38
7ZA189318Sůvová BarboraOK Lokomotiva Pardubice8700:42:3663,55
100MA190415Vítek Pavel7700:42:389,92
8ZA191225Reslová HanaRychnov nad Kněžnou9300:42:4263,00
101MA192109Beran MartinMP Praha7700:42:469,02
51MB193433Hromádko JaroslavAČR-VP Pce7100:42:4820,97
18MC194127Žák PetrRETIA Pardubice6400:42:5048,78
7ZB194142Králová PavlaChoceň - Lhota8100:42:5052,41
102MA19412Hofman JiříČeskoslovenská obec legionářsk8700:42:508,56
52MB194265Erben Dušan7100:42:5020,75
53MB198363Novotný JiříUNO Srch7100:42:5120,64
103MA199301Prchal MartinVeterina Aesculap Pardubice8000:42:538,22
104MA200107Zahradníček RomanMP Praha7800:42:557,99
54MB201106Mičker RadekMP Praha7300:42:5919,78
5ZC202502Horáková JanaCafe Bajer7100:43:0481,63
8ZB203327Hronová ZuzanaAC Pardubice7900:43:1150,39
105MA20479Malý Dominik8800:43:126,07
9ZA205236Pražanová PetraBARTH Run.8200:43:1460,04
9ZB20559Šedová Jana7300:43:1450,10
9ZA205172Janyšková RadkaLanškroun8800:43:1460,04
55MB208292Vánický PavelSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové7100:43:1717,82
106MA20962Kubát MartinSG Pardubice9800:43:2683,76
107MA210441Drahný LukášAC Pardubice0400:43:2883,60
56MB21046Novák ViktorMeduna www.kalirna.cz7600:43:2816,62
6ZC21222Chlubnová ZdeňkaPardubice6200:43:3179,35
6MD213238Goldbach Václavsk týniště nad orlicí5000:43:3861,71
108MA214337Chmelař Dominikflorbal Sokol Pardubice9400:43:403,00
108MA214349Pakosta Ondřejflorbal Sokol Pardubice9800:43:4082,60
57MB216386Urbánek RobertSSZT Olomouc7500:43:4115,21
57MB216375Kratochvíl JanOŘ Olomouc7200:43:4115,21
110MA216340Kofroň Jakubflorbal Sokol Pardubice9600:43:413,00
111MA219342Krigovský Filipflorbal Sokol Pardubice9500:43:563,00
112MA22031Samko MichalPSK Přerov8500:44:003,00
19MC22133Bílý ZdeněkSKP Hvězda Pardubice5900:44:0641,35
113MA222217Roleček Tomáš8800:44:133,00
114MA223360Kárych BronislavSTS Chvojkovice Brod7800:44:193,00
114MA22371Grätz OndřejÚstí nad Orlicí8400:44:193,00
2ZD225418Trynerová VěraEmporio exclusive s.r.o.6000:44:21100,95
116MA226391Kratochvíl Tomáš8100:44:243,00
59MB227522Jedlička JiříPardubice7300:44:329,67
117MA228315Dogaru VasilRungo.cz8100:44:353,00
7ZC229144Miturová RadkaOSŽ6500:44:3873,69
10ZB230390Kűhrová MilušeKRB Chrudim7700:44:4041,81
118MA23143Dušek PavelCS ČR7800:44:413,00
119MA232245Kučera Milan8300:44:423,00
8ZC2339Zavřelová JanaZavři Němčice6800:44:5072,68
60MB234263Bugdol VladimírAČR7400:44:517,61
120MA234261Kopáč Radek8200:44:513,00
61MB23697Boháč AntonínAČR6900:44:557,17
62MB237173Voženílek Jiřínejsem členem žádného klubu7500:44:596,74
121MA238520Vorel PetrVeselí8100:45:003,00
63MB239394plihal tomasLAURA7500:45:026,41
11ZA239392ruzkova monikaLaura8600:45:0250,05
122MA241345Musil Pertflorbal Sokol Pardubice9800:45:0375,72
12ZA24265Bekeová Veronika8800:45:0749,58
123MA243149Klapka OndřejRestaurant Evropa&Pub9800:45:1075,13
64MB24464Khol MarianLázně Bohdaneč7500:45:115,43
124MA245361Hyksa TomášHorotým Nechťák8300:45:143,00
7MD246244Jirák JiříBK Pardubice5500:45:2651,88
13ZA247295Muchová BarboraZAP Olomouc8500:45:2747,73
125MA248402Horák RadekPardubice8000:45:323,00
125MA24875Janouch Tomáš8700:45:323,00
127MA250163Smolka AlešPardubice7900:45:333,00
20MC251366Veselý JanVesla5700:45:3432,75
14ZA25238Petráčková AdélaSVVAT9400:45:3646,90
128MA253183Klimpl PíďaCafe Bajer9800:45:4272,48
129MA254531Hrubeš MichalUSK Pardubice Rowing8200:45:543,00
130MA25558Machatý RadekŽelezní Draci7800:45:553,00
15ZA256372Povalová EvaGŘ ČD8400:45:5944,77
131MA25776Haltuf JiriPardubice8500:46:083,00
132MA258524Soušek PavelGŘ ČD7900:46:103,00
16ZA259250Flégrová LuciePardubice8300:46:1343,48
133MA260314Tikal JanNAC Pardubice8700:46:163,00
65MB261274Kolář PetrMarkoma6700:46:193,00
8MD262125Voženílek BronislavPardubice5400:46:2246,78
134MA262358Brychta Karelflorbal Sokol Pardubice8000:46:223,00
135MA264259Joza DominikLanškroun9700:46:2968,58
136MA265425Sobotka Petr8800:46:313,00
66MB26669Krejčí RobertMP Neratovice7100:46:363,00
9MD266529Georgiev NikolajPardubice5600:46:3645,51
137MA26849Šteiner MatějTriatlon Mladá Boleslav0000:46:3967,75
138MA269324Číhař TomášChvojenec0000:46:4267,50
139MA270398Málek PetrPardubice8000:46:433,00
21MC27181Eder MartinROSTETO CZ6500:46:4825,51
67MB272369Horák MichalBobr Team ČSOB Pojišťovny6800:46:503,00
17ZA273525Benedová LenkaSK Srch8500:46:5239,87
9ZC274429Strnádková JanaDolní Kalná7100:46:5562,11
68MB275197Danihelka Tomáš7400:46:563,00
140MA276122Richter RobertRETIA Pardubice8000:47:073,00
18ZA277277Valíková RadkaPardubice9100:47:1337,93
19ZA2781Učíková MichaelaŠlemrgang!9000:47:2237,10
22MC279276Popelka MiloslavHradec Králové6000:47:2521,90
10ZC28032Cinková JitkaAC Pardubice6800:47:2759,41
69MB281300Beránek JosefPK Sezemice7300:47:363,00
20ZA281536Pohanková GabrielaValy u Přelouče8400:47:3635,80
20ZA281159Šantavá Žaneta9100:47:3635,80
70MB284252Staněk JanObvodní oddělení Česká Lípa7500:47:383,00
23MC285303Jelínek PavelAdapt6400:47:4719,75
3ZD286209Vackova HanaSokol Starkoč5600:47:5085,31
10MD287134Pikal KarelKVS Olomouc4900:48:1136,86
11MD288120Pecka JosefŘečany nad Labem4900:48:1636,41
12MD28984Bednar JosefPočaply5000:48:2235,86
24MC290242Novotný JiříMěstská policie Chotěboř6600:48:2615,93
11ZB291143Marková EvaČD a.s., OPT Olomouc7500:48:2819,85
141MA292423Ťupa Ondřej9000:48:293,00
25MC293400Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:48:3015,54
71MB294270Licek Radim7200:48:323,00
11ZC295254Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:48:3353,83
4ZD295401Hellerová HanaHradec Králové6100:48:3382,10
26MC297290Stokláska KarelČD Cargo PJ Ostrava6100:48:3614,96
5ZD298296Procházková IrenaDrážní úřad5700:48:3881,72
22ZA299218Pilařová Irenapolicie OOP Česká Lípa8500:48:4129,79
12ZB300371Kocyanová Jitka7500:48:4817,92
13ZB301243Dobsová MiroslavaMP Neratovice8100:49:0716,09
72MB302221Tenušák MilanRETIA a.s. Running Team7300:49:083,00
73MB30377Matoušek Jaroslav7600:49:113,00
13MD304373Bečka MiloslavPJ Ústí nad Labem5500:49:1531,04
142MA305432Kulatý Michal7900:49:163,00
143MA306530Göbel Jindřich8200:49:173,00
23ZA307119Mairovská ZuzanaRETIA Pardubice8600:49:2026,18
14ZB307516Havlíková PetraJablonec nad Nisou7900:49:2014,84
1ME307100Doležal StanislavBK Pardubice3800:49:20106,11
144MA310136Tóth Tomáš8100:49:263,00
145MA311116Janovský JiříRETIA Pardubice8600:49:273,00
146MA312308Strejček JiříPraha 108300:49:513,00
15ZB313117Karlová DenisaRETIA Pardubice7500:49:5211,75
27MC314367Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:50:006,74
14MD315506bajer cafecafe bajer5500:50:0426,58
12ZC316519Petráňová Ivana7000:50:2344,54
147MA316527Málek Josef8600:50:233,00
148MA318150Slabihoud PavelRestaurant Evropa&Pub9700:50:2848,75
28MC319278Pudil IvoChrudim6100:50:323,62
74MB320427Klásek Jaroslav7300:50:333,00
149MA321431Procházka Jan7900:50:403,00
75MB322500Říha Tomas7600:50:443,00
29MC323215Pohanka PetrJídelna Pohanka Pardubice6500:50:483,00
150MA324377Očenáš PetrSŽG Praha8000:50:513,00
150MA324538Machač MartinPardubice9900:50:5146,84
30MC32655Mati AlbínVP6300:51:003,00
16ZB327104Jušková KateřinaMP Praha7600:51:084,43
2ME32836Jelínek MatějČernilov4200:51:1698,52
24ZA329333Chmelařová Denisa9400:51:2114,99
76MB330438Toušovský David7200:51:233,00
152MA331152Hanzalová Alena8500:51:253,00
15MD331145TŘASÁK MILANKOB LOKOMOTIVA Pardubice5200:51:2519,21
17ZB333523Habrštátová Naďa7600:51:323,00
77MB33474Jílek Roman7200:51:423,00
153MA33537Bartoš OndřejRTZlo8300:51:453,00
78MB33617Švidrnoch LukášRTZlo7600:51:463,00
16MD33718Pullman MiroslavJablonec nad Nisou5000:51:5516,47
18ZB33854Musilová TerezaMP SyMPatico team Nymburk7900:52:013,00
3ME339282Bubeník JiříSŽDC4400:52:0495,37
25ZA340198Navrátilová Barbora9500:52:0610,82
4ME34119Jantsch VítězslavEleven Run Team3500:52:0995,04
26ZA342426Sobotková Markéta9100:52:179,81
154MA343232Menšík KarelBARTH Run.8600:52:193,00
31MC344260Bárta Tomáš6100:52:313,00
155MA345388Sychrovský Václav8500:52:323,00
19ZB346102Frydrychová LucieMP Praha7300:52:353,00
13ZC34782Konečná IvanaROSTETO CZ6700:52:5431,77
79MB348399Teichmann TomášRTZlo7300:52:593,00
14ZC348151Pešková IlonaRestaurant Evropa&Pub7100:52:5931,35
80MB350501Černý JiříPardubice7300:53:143,00
20ZB35120Mrskočová DanaOK Lokomotiva Pardubice7300:53:213,00
21ZB352316Uchytilová GabrielaKPA Pardubice7700:53:243,00
27ZA353253Hlobílková Kateřina9100:53:303,05
27ZA353326Machová Alice8700:53:303,05
17MD355258Starý FrantišekPardubice5600:53:456,46
29ZA356223Čeřenská Michaela9000:53:463,00
30ZA357222Čeřenská Lucie8600:53:483,00
15ZC35811Šternerová HanaHradec Králové6300:53:5426,70
16ZC359208Pejšková SvatavaČD a.s., ZAP Ostrava6900:53:5626,54
31ZA3605Hejkrlíková IvaHEJ HEJ / Litomyšl8200:53:593,00
32ZA361195Hejděncová Klára9000:54:013,00
156MA362374Janák Martin8500:54:223,00
33ZA362294Gojná TerezaOSŽ9000:54:223,00
34ZA364424Vlachová Iveta8800:54:313,00
22ZB36560Lazarová SimonaMP SyMPatico team Nymburk7600:54:453,00
81MB366410Pešek GabrielPardubice7100:54:463,00
35ZA367124Tichá VeronikaRETIA Pardubice9000:54:483,00
157MA36845Krejčí Ondřej9100:55:103,00
36ZA3684Knapová IlonaPardubice9200:55:103,00
158MA370387Panovský Zbyněk7900:55:313,00
159MA371156Eder JonášROSTETO JH0200:55:4122,78
32MC372297Masarik PetrZAP Ostrava6600:55:433,00
32MC37226Oravec Jan6000:55:433,00
17ZC374256Tamchynová MarcelaMáca Přelouč6200:56:1714,62
34MC375443Rejl JiříMěstská policie Sezemice6300:56:263,00
160MA37680Khol Lukáš-9900:57:0216,06
35MC377169Kavec LubošPardubice6500:57:203,00
18ZC37848Šteinerová RadkaTriatlon Mladá Boleslav7100:57:248,96
18MD379382Sygeryč BohdanČD ZAP Pardubice5600:57:333,00
6ZD380299Hrozová MilenaOrel Vyškov5300:57:4940,51
37ZA381194Safarova Martina9200:58:053,00
38ZA382389Prázová Barbora8400:58:283,00
7ZD383298Zeidlerová Jarmiladůchodce ČD a.s.5100:58:2937,51
161MA384505Haničík JakubZS Bratranců Veverkových0200:58:348,42
39ZA38563Martinková Simona8900:58:583,00
19MD386405Sůva PetrOK Lokomotiva Pardubice5400:59:223,00
23ZB387306Hrušková Štěpánka7400:59:433,00
82MB388430Kocian Stefan7501:00:373,00
36MC388128Bílek LubošHavlíčkův Brod6401:00:373,00
8ZD390370Jiroušková MariePJ ČT6001:00:4027,71
162MA391287Kučík MartinSŽDC s.o. OŘ Olomouc7801:00:413,00
40ZA392444Nováková EliškaMěstská policie Sezemice9101:03:293,00
163MA392312Jelínek TomášJablonec nad Nisou9201:03:293,00
9ZD394141Cupalová Evadůchodce ČD a.s.4701:04:1611,56
19ZC395176Malíková MiloslavaSŽDC s.o. OŘ Olomouc6901:05:003,00
5ME396269Vorel Milan4001:06:2838,78
20ZC39796Nádherová HanaHradec Králové6801:07:423,00
6ME398514Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:44:113,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1332Dymák PavelHvězda Pardubice8700:28:46104,27
2MA2307Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:29:2699,74
3MA3239Hrdina PavelAK Perná8800:29:5995,99
4MB4115Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:30:2992,59
5MB5286Kučera LadislavSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové7600:30:3691,79
6MB6168Brychta JiříTJ Nové Město na Moravě7400:30:5789,42
7MA7158Ketner KarelSK MP OSTRAVA/SSK-VITKOVICE/OS9000:31:3784,88
8MA8393Lhota ZbyšekELEVEN RUN TEAM8400:31:4084,54
9MA9503Polanský DanielSK Pardubice8300:31:4983,52
10MA103Kafka MilošOK Lokomotiva Pardubice8600:31:5882,50
11MA11526Hradecký JaromírSkuteč8500:32:0481,82
12MB12412Uchytil MilanKPA Pardubice7400:32:1380,80
13MB13289Palko AlešGŘ ČD7100:32:4377,40
14MA14214Maier LukášKRB Chrudim7800:32:5675,92
15MA15285Glier MichalDKV Brno8200:33:0774,67
16MC16160Jančík BořekSvartes Hořice6400:33:1174,22
17MD17157Smrčka MilošBK Říčany5400:33:1973,31
18MA1847Rohlík VáclavAC Pardubice8000:33:2073,20
19MB19139Vacek MartinČD a.s., DKV Česká Třebová6900:33:2372,86
20MA20189Mocek TomášAC Pardubice7900:33:2572,63
21MA2113Řehák Pavel8400:33:2772,41
21MA21184Vodička OldřichOK Lokomotiva Pardubice7700:33:2772,41
23MB24130Doležal ZdeněkOSŽ7400:33:3971,05
24MA25224Pajer OndřejIndividuální8900:33:4670,25
25MA2821Lučan Vladimír7700:34:1367,19
26MC2957Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:34:1966,51
27MA3015Čejka BořivojKRB Chrudim8000:34:2366,06
28MA31435Holý MichalSK OMT Pardubice7800:34:3165,15
29MA32512Pohanka TomášJídelna Pohanka Pardubice8800:34:4064,13
30MA33188Radiměřský KarelIscarex Česká Třebová8700:34:4363,79
31MB3461Vymazal PetrCelní úřad pro Olomoucký kraj7500:34:4763,33
32MC35517Osoba MartinČD Cargo PJ Česká Třebová6500:34:4863,22
33MB36161Frosch PetrOK LOKO Pardubice7500:35:0860,95
34MB37174Čapek LubomírKÚC Bikesport Ústí n/L7400:35:1360,39
35MB3841Doucha JiříHvězda Pardubice7100:35:1859,82
36MB3927Horný PavelPČR Přerov7300:35:2459,14
37MC40105Šuranský LubomírMP Praha5800:35:3258,23
38MA42537Šourek MartinValy u Přelouče8300:35:4756,53
39MA43528Ježek MichalVP Olomouc8200:35:5056,19
40MA44515Kaplan JiříMedikap team8100:35:5255,96
41MA45396Fejk LukášCarla.kupkolo.cz8800:35:5955,17
42MC46518Rys JiříTriathlon MB6400:36:0254,83
42MB46267Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:36:0254,83
42MA46447Pokorný JindřichČD Telematika a.s.8200:36:0254,83
45MA49364Plíva VojtěchCELNÍ SPRÁVA Pardubice8700:36:0954,04
46MA51112Frydrych TomášMP Praha7700:36:1353,58
47MB5286Dudešek MartinSKP PČR Olomouc7500:36:2052,79
48MA53146Kundrt PetrVU 34938000:36:3251,43
49MA5491Kubů TomášKola Kolda8800:36:3351,31
50MA55133Nádvorník TomášAK Olomouc8800:36:3551,09
51MA56279Beneš VáclavFK Chlumec nad Cidlinou8300:36:3950,63
52MB57283Cibulka Jiří7500:36:4350,18
53MA58305Kárník JanFanaticus7800:36:4749,73
54MB59113Vyšinský MartinMP Praha7600:36:4949,50
55MB60110Valtr VladimírMP Praha6700:36:5349,05
55MC60437Jakeš JosefSK OB Týniště n.O.6500:36:5349,05
55MC60328Pešek MilanCarla.kupkolo.cz6000:36:5349,05
58MA63293Verner LubošPJ Ústí nad Labem7900:37:0048,25
59MA64407Novák PavelKRB Chrudim8100:37:1047,12
59MA64436Horčička JiříAŽD Praha8100:37:1047,12
61MB66179Novotný ZdeněkTITAN-NEUROREHABILITACE Pardub7200:37:2245,76
61MB66131Hnát MiroslavČD Cargo a.s., PJ Praha7100:37:2245,76
63MA6850Pleva ZdeněkPČR OHS Česká Lípa8300:37:3644,17
64MA69186Kadavý TomášPardubice8500:37:3843,94
65MB70138Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7600:37:4043,72
66MA7285Číhal VratislavKŘP Olomouckého kraje7700:37:4143,60
67MA7330Plíšek JiříMP Moravské Budějovice8900:37:4842,81
68MD74311Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:37:5042,58
69MA75533Hovorka JanFanaticus7900:37:5442,13
70MA76126Zitka AdamRETIA Pardubice8400:38:1040,31
71MA77521Belej DavidSPORTOVNÍ KLUB MP FRÝDEK-MÍSTE8100:38:1839,41
72MC78319Ryzner MiroslavSK Srch6100:38:2039,18
73MB79166Řehák JindřichJiskra Rybitví7500:38:2139,07
74MA80510Prorok Tomášžádný klub8000:38:2638,50
74MA80534Zifčak RobinPolicie OOP Olomouc7900:38:2638,50
76MA83162Deml TomášOK Lokomotiva Pardubice9500:38:2938,16
76MA83434Molva FrantišekSokol Jihlava9400:38:2938,16
78MB8514Czagan JanSDH Dědek7100:38:3038,05
79MA86313Ločárek PavelPardubice7700:38:3237,82
80MB87513Haas KarelBobr Team ČSOB Pojišťovny7300:38:3837,14
80MB87264Sláma MartinACL 130 Autocentrum Luňák6800:38:3837,14
82MD90507Šofr ZdeněkPardubice5600:38:4336,57
83MB9125Tesař LadislavJablonec nad Nisou7100:38:4935,89
84MA92508Říha JakubŠAK Pardubice0000:38:5734,98
84MC92165Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:38:5734,98
84MA92397HOPJÁK PetrSK Městské Policie Frýdek-Míst8700:38:5734,98
87MC9583Schaffer PetrMlýn Janderov6000:39:1033,51
88MB96309Zuzanak JosefPardubice7500:39:1133,40
89MB9740Štembera PetrPardubice6900:39:1233,28
90MA98123Štys PavelRETIA Pardubice7800:39:1433,06
91MA99428Žampach Marek9100:39:2132,26
92MA10099Kropáček Tomášoliveway.cz9400:39:2731,58
93MC101302Holeček PetrLabe Tri Club5900:39:3330,90
94MB102155Froš ŠtěpánOK Lokomotiva Pardubice7300:39:3830,33
95MA103317Břeň MichalPardubice7800:39:4030,11
96MA104304Příhoda MartinMEDUNA kalírna7900:39:4229,88
97MA105347Oubrecht Václavflorbal Sokol Pardubice9400:39:4529,54
97MA105335Dlask Tomášflorbal Sokol Pardubice9400:39:4529,54
99MA10794Gogola Ján7700:39:4829,20
100MB109384Štěpánek Zdeněk6700:39:5128,86
101MA110247Šotola Pavel9500:39:5328,63
102MA111219Kubát Patrik9600:39:5428,52
103MA112346Němeček Petrflorbal Sokol Pardubice9400:39:5728,18
104MC114246drozd jiriMopos Pardubice5700:39:5828,07
104MB114249Zavřel VítNěmčice7000:39:5828,07
106MA11616Czagan JanSDH Dědek9300:40:0327,50
107MB117329Dušek Milansk týniště nad orlicí7600:40:0527,27
108MA11853Bilý RostislavMP SyMPatico team Nymburk9000:40:1026,71
109MB1196Číž JosefLázně Bohdaneč7100:40:1326,37
110MC120280Hruban Jan6600:40:1725,91
111MB12195Nádhera PetrHradec Králové6700:40:2225,34
112MB122403Číhař TomášChvojenec7000:40:2425,12
113MD123376Kubišta OtoSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové5300:40:2624,89
114MA124359Novák Patrik-9900:40:3024,44
115MA125348Levinský Jakubflorbal Sokol Pardubice9300:40:3224,21
115MA125448Ptáček Jan8100:40:3224,21
117MA127511Dvořáček JanRETIA a.s. Running Team8600:40:3324,10
118MA128380Sloupenský JanSŽG Praha8300:40:3423,98
119MA12993Švrčina HynekSK MP Ostrava7900:40:3523,87
120MA130111Brandejs MiroslavMP Praha7800:40:3623,76
121MB131129Brzek MilanOŘ Hradec Králové7300:40:3723,64
122MA133187Laštovička PetrPardubice8700:40:5022,17
123MB135362Zajíček TomášKPA Pardubice7600:40:5421,72
123MB135147Vodička PavelRestaurant Evropa&Pub7000:40:5421,72
125MA13728Balódy OndřejPČR Přerov8800:40:5821,26
125MA137268Žabčík Marekžába8000:40:5821,26
127MB139148Klapka MiroslavRestaurant Evropa&Pub7000:40:5921,15
127MA13990Salaj LukášCzechTRI K. Team Pardubice8500:40:5921,15
129MA141181Bryx Ondřej8000:41:0220,81
129MA141266Česla PetrBěhající chemici7900:41:0220,81
131MA143320Rejman Jakub8000:41:0320,70
132MA144325Křen JakubROB Pardubice0100:41:0420,58
133MB145121Pojmon LeošRETIA Pardubice7600:41:0920,02
134MB146251Kaplan RadekPardubice7400:41:1419,45
135MA147255Faikl Tomáš9800:41:1818,99
135MB147140Veselka RadekSŽDC s.o. OŘ Olomouc7300:41:1818,99
137MA149330Kubík DanielBK Třeskoprsky7900:41:2018,77
138MB150404Hrdý JaroslavNezamyslice7200:41:2318,43
139MB151108Soukal PavelMP Praha7300:41:2418,31
139MA151509Homola ProkopPardubice8800:41:2418,31
141MB153227Voženílek MiroslavDračí lodě Ponorka Pardubice6900:41:2518,20
141MA153262Koblížek DavidAČR8700:41:2518,20
143MA155331Vostruha MiroslavDěčín9000:41:2618,09
144MC15644kratochvíl vladimírlázně bohdaneč6200:41:2717,97
145MA157350Pakosta Přemekflorbal Sokol Pardubice9600:41:2917,75
146MA159213Kocián VítSportovní klub Policie Olomouc8600:41:3117,52
147MA160343Kunt Ondřejflorbal Sokol Pardubice9600:41:3417,18
147MA160178Dorazil PetrAŽD Praha8600:41:3417,18
149MD162504Polanský PetrSK Pardubice5600:41:3517,07
150MB163323Matulík RenéPardubice7100:41:4915,48
151MB164535Setrmajer DavidHradec králové7500:41:5514,80
151MB164539Petr JarýKovošrot Pardubice7200:41:5514,80
153MA166417Tryner MichaelEmporio exclusive s.r.o.8300:41:5614,69
153MA166439Urbanek Martin7700:41:5614,69
153MA166338Janeček Michalflorbal Sokol Pardubice9000:41:5614,69
153MA166446Kobera MartinMrKEV7900:41:5614,69
157MA170248Zadrobílek MartinKapříci7900:41:5914,35
158MA171351Petr Patrikflorbal Sokol Pardubice9800:42:0114,12
159MC172132Maier StanislavČD Cargo PJ Ostrava6600:42:0713,44
160MB173291Šabata PetrZC Česká Třebová7400:42:0813,32
161MA175336Ďopan Marekflorbal Sokol Pardubice9300:42:0913,21
162MB177281Beneš JiříZAP Ostrava7600:42:1212,87
163MA179356Zozulák Martinflorbal Sokol Pardubice8700:42:1412,64
164MC180310Kühn JiříUSK Pardubice6600:42:1512,53
165MC181275Týč LubomírDlouhý Most6100:42:2011,96
166MA182395Houdek JakubNechťák HoroTeam8700:42:2111,85
167MA183365Rybicka Jan8700:42:2211,74
167MA183368Bureš Jakub9100:42:2211,74
169MA185288Macák DanielSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové7800:42:3210,60
170MA187191Kořínek Petr9200:42:3410,38
171MB188284Dvořák MiroslavDKV Olomouc7300:42:3510,26
172MA190415Vítek Pavel7700:42:389,92
173MA192109Beran MartinMP Praha7700:42:469,02
174MB193433Hromádko JaroslavAČR-VP Pce7100:42:488,79
175MB194265Erben Dušan7100:42:508,56
175MA19412Hofman JiříČeskoslovenská obec legionářsk8700:42:508,56
175MC194127Žák PetrRETIA Pardubice6400:42:508,56
178MB198363Novotný JiříUNO Srch7100:42:518,45
179MA199301Prchal MartinVeterina Aesculap Pardubice8000:42:538,22
180MA200107Zahradníček RomanMP Praha7800:42:557,99
181MB201106Mičker RadekMP Praha7300:42:597,54
182MA20479Malý Dominik8800:43:126,07
183MB208292Vánický PavelSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové7100:43:175,50
184MA20962Kubát MartinSG Pardubice9800:43:264,48
185MA210441Drahný LukášAC Pardubice0400:43:284,25
185MB21046Novák ViktorMeduna www.kalirna.cz7600:43:284,25
187MD213238Goldbach Václavsk týniště nad orlicí5000:43:383,12
188MA214337Chmelař Dominikflorbal Sokol Pardubice9400:43:403,00
188MA214349Pakosta Ondřejflorbal Sokol Pardubice9800:43:403,00
190MB216386Urbánek RobertSSZT Olomouc7500:43:413,00
190MB216375Kratochvíl JanOŘ Olomouc7200:43:413,00
190MA216340Kofroň Jakubflorbal Sokol Pardubice9600:43:413,00
193MA219342Krigovský Filipflorbal Sokol Pardubice9500:43:563,00
194MA22031Samko MichalPSK Přerov8500:44:003,00
195MC22133Bílý ZdeněkSKP Hvězda Pardubice5900:44:063,00
196MA222217Roleček Tomáš8800:44:133,00
197MA223360Kárych BronislavSTS Chvojkovice Brod7800:44:193,00
197MA22371Grätz OndřejÚstí nad Orlicí8400:44:193,00
199MA226391Kratochvíl Tomáš8100:44:243,00
200MB227522Jedlička JiříPardubice7300:44:323,00
201MA228315Dogaru VasilRungo.cz8100:44:353,00
202MA23143Dušek PavelCS ČR7800:44:413,00
203MA232245Kučera Milan8300:44:423,00
204MB234263Bugdol VladimírAČR7400:44:513,00
204MA234261Kopáč Radek8200:44:513,00
206MB23697Boháč AntonínAČR6900:44:553,00
207MB237173Voženílek Jiřínejsem členem žádného klubu7500:44:593,00
208MA238520Vorel PetrVeselí8100:45:003,00
209MB239394plihal tomasLAURA7500:45:023,00
210MA241345Musil Pertflorbal Sokol Pardubice9800:45:033,00
211MA243149Klapka OndřejRestaurant Evropa&Pub9800:45:103,00
212MB24464Khol MarianLázně Bohdaneč7500:45:113,00
213MA245361Hyksa TomášHorotým Nechťák8300:45:143,00
214MD246244Jirák JiříBK Pardubice5500:45:263,00
215MA248402Horák RadekPardubice8000:45:323,00
215MA24875Janouch Tomáš8700:45:323,00
217MA250163Smolka AlešPardubice7900:45:333,00
218MC251366Veselý JanVesla5700:45:343,00
219MA253183Klimpl PíďaCafe Bajer9800:45:423,00
220MA254531Hrubeš MichalUSK Pardubice Rowing8200:45:543,00
221MA25558Machatý RadekŽelezní Draci7800:45:553,00
222MA25776Haltuf JiriPardubice8500:46:083,00
223MA258524Soušek PavelGŘ ČD7900:46:103,00
224MA260314Tikal JanNAC Pardubice8700:46:163,00
225MB261274Kolář PetrMarkoma6700:46:193,00
226MA262358Brychta Karelflorbal Sokol Pardubice8000:46:223,00
226MD262125Voženílek BronislavPardubice5400:46:223,00
228MA264259Joza DominikLanškroun9700:46:293,00
229MA265425Sobotka Petr8800:46:313,00
230MB26669Krejčí RobertMP Neratovice7100:46:363,00
230MD266529Georgiev NikolajPardubice5600:46:363,00
232MA26849Šteiner MatějTriatlon Mladá Boleslav0000:46:393,00
233MA269324Číhař TomášChvojenec0000:46:423,00
234MA270398Málek PetrPardubice8000:46:433,00
235MC27181Eder MartinROSTETO CZ6500:46:483,00
236MB272369Horák MichalBobr Team ČSOB Pojišťovny6800:46:503,00
237MB275197Danihelka Tomáš7400:46:563,00
238MA276122Richter RobertRETIA Pardubice8000:47:073,00
239MC279276Popelka MiloslavHradec Králové6000:47:253,00
240MB281300Beránek JosefPK Sezemice7300:47:363,00
241MB284252Staněk JanObvodní oddělení Česká Lípa7500:47:383,00
242MC285303Jelínek PavelAdapt6400:47:473,00
243MD287134Pikal KarelKVS Olomouc4900:48:113,00
244MD288120Pecka JosefŘečany nad Labem4900:48:163,00
245MD28984Bednar JosefPočaply5000:48:223,00
246MC290242Novotný JiříMěstská policie Chotěboř6600:48:263,00
247MA292423Ťupa Ondřej9000:48:293,00
248MC293400Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:48:303,00
249MB294270Licek Radim7200:48:323,00
250MC297290Stokláska KarelČD Cargo PJ Ostrava6100:48:363,00
251MB302221Tenušák MilanRETIA a.s. Running Team7300:49:083,00
252MB30377Matoušek Jaroslav7600:49:113,00
253MD304373Bečka MiloslavPJ Ústí nad Labem5500:49:153,00
254MA305432Kulatý Michal7900:49:163,00
255MA306530Göbel Jindřich8200:49:173,00
256ME307100Doležal StanislavBK Pardubice3800:49:203,00
257MA310136Tóth Tomáš8100:49:263,00
258MA311116Janovský JiříRETIA Pardubice8600:49:273,00
259MA312308Strejček JiříPraha 108300:49:513,00
260MC314367Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:50:003,00
261MD315506bajer cafecafe bajer5500:50:043,00
262MA316527Málek Josef8600:50:233,00
263MA318150Slabihoud PavelRestaurant Evropa&Pub9700:50:283,00
264MC319278Pudil IvoChrudim6100:50:323,00
265MB320427Klásek Jaroslav7300:50:333,00
266MA321431Procházka Jan7900:50:403,00
267MB322500Říha Tomas7600:50:443,00
268MC323215Pohanka PetrJídelna Pohanka Pardubice6500:50:483,00
269MA324538Machač MartinPardubice9900:50:513,00
269MA324377Očenáš PetrSŽG Praha8000:50:513,00
271MC32655Mati AlbínVP6300:51:003,00
272ME32836Jelínek MatějČernilov4200:51:163,00
273MB330438Toušovský David7200:51:233,00
274MD331145TŘASÁK MILANKOB LOKOMOTIVA Pardubice5200:51:253,00
274MA331152Hanzalová Alena8500:51:253,00
276MB33474Jílek Roman7200:51:423,00
277MA33537Bartoš OndřejRTZlo8300:51:453,00
278MB33617Švidrnoch LukášRTZlo7600:51:463,00
279MD33718Pullman MiroslavJablonec nad Nisou5000:51:553,00
280ME339282Bubeník JiříSŽDC4400:52:043,00
281ME34119Jantsch VítězslavEleven Run Team3500:52:093,00
282MA343232Menšík KarelBARTH Run.8600:52:193,00
283MC344260Bárta Tomáš6100:52:313,00
284MA345388Sychrovský Václav8500:52:323,00
285MB348399Teichmann TomášRTZlo7300:52:593,00
286MB350501Černý JiříPardubice7300:53:143,00
287MD355258Starý FrantišekPardubice5600:53:453,00
288MA362374Janák Martin8500:54:223,00
289MB366410Pešek GabrielPardubice7100:54:463,00
290MA36845Krejčí Ondřej9100:55:103,00
291MA370387Panovský Zbyněk7900:55:313,00
292MA371156Eder JonášROSTETO JH0200:55:413,00
293MC372297Masarik PetrZAP Ostrava6600:55:433,00
293MC37226Oravec Jan6000:55:433,00
295MC375443Rejl JiříMěstská policie Sezemice6300:56:263,00
296MA37680Khol Lukáš-9900:57:023,00
297MC377169Kavec LubošPardubice6500:57:203,00
298MD379382Sygeryč BohdanČD ZAP Pardubice5600:57:333,00
299MA384505Haničík JakubZS Bratranců Veverkových0200:58:343,00
300MD386405Sůva PetrOK Lokomotiva Pardubice5400:59:223,00
301MB388430Kocian Stefan7501:00:373,00
301MC388128Bílek LubošHavlíčkův Brod6401:00:373,00
303MA391287Kučík MartinSŽDC s.o. OŘ Olomouc7801:00:413,00
304MA392312Jelínek TomášJablonec nad Nisou9201:03:293,00
305ME396269Vorel Milan4001:06:283,00
306ME398514Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:44:113,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB23216Fenclová MartaAC Pardubice7600:33:36101,35
2ZA26240Vévodová MartinaAK Perná9000:33:5099,97
3ZB27164Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:34:0398,69
4ZA41532Khýrová AnetaRedpoint team9300:35:3489,72
5ZB4989Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:36:0986,27
6ZC70273Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:37:4077,30
7ZB8287Hloušková MarcelaSKP Šumperk7400:38:2772,67
8ZA8951Ungerová LenkaTRIOP8900:38:4271,19
9ZC108322Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:39:4964,59
10ZA112182Klimplová HanaCafe Bajer8800:39:5763,80
11ZA132114Hronová MarkétaCzech Tri K. team9000:40:4958,68
12ZC134101Kilarská MarcelaMP Praha7100:40:5158,48
13ZD158422Mališová KarlaUSK Praha6000:41:3054,64
14ZC173241Novotná DagmarTURBO Chotěboř7000:42:0850,90
15ZB17629Kobrlová Gabriela7600:42:1150,60
16ZA1777Zavřelová BarboraZavři Němčice9200:42:1250,50
17ZB186196Mannlová JanaMP Pardubice8000:42:3348,43
18ZA189318Sůvová BarboraOK Lokomotiva Pardubice8700:42:3648,14
19ZA191225Reslová HanaRychnov nad Kněžnou9300:42:4247,54
20ZB194142Králová PavlaChoceň - Lhota8100:42:5046,76
21ZC202502Horáková JanaCafe Bajer7100:43:0445,38
22ZB203327Hronová ZuzanaAC Pardubice7900:43:1144,69
23ZA205172Janyšková RadkaLanškroun8800:43:1444,39
23ZB20559Šedová Jana7300:43:1444,39
23ZA205236Pražanová PetraBARTH Run.8200:43:1444,39
26ZC21222Chlubnová ZdeňkaPardubice6200:43:3142,72
27ZD225418Trynerová VěraEmporio exclusive s.r.o.6000:44:2137,79
28ZC229144Miturová RadkaOSŽ6500:44:3836,11
29ZB230390Kűhrová MilušeKRB Chrudim7700:44:4035,92
30ZC2339Zavřelová JanaZavři Němčice6800:44:5034,93
31ZA239392ruzkova monikaLaura8600:45:0233,75
32ZA24265Bekeová Veronika8800:45:0733,26
33ZA247295Muchová BarboraZAP Olomouc8500:45:2731,29
34ZA25238Petráčková AdélaSVVAT9400:45:3630,40
35ZA256372Povalová EvaGŘ ČD8400:45:5928,13
36ZA259250Flégrová LuciePardubice8300:46:1326,75
37ZA273525Benedová LenkaSK Srch8500:46:5222,91
38ZC274429Strnádková JanaDolní Kalná7100:46:5522,61
39ZA277277Valíková RadkaPardubice9100:47:1320,84
40ZA2781Učíková MichaelaŠlemrgang!9000:47:2219,95
41ZC28032Cinková JitkaAC Pardubice6800:47:2719,46
42ZA281159Šantavá Žaneta9100:47:3618,57
42ZA281536Pohanková GabrielaValy u Přelouče8400:47:3618,57
44ZD286209Vackova HanaSokol Starkoč5600:47:5017,19
45ZB291143Marková EvaČD a.s., OPT Olomouc7500:48:2813,45
46ZC295254Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:48:3312,96
46ZD295401Hellerová HanaHradec Králové6100:48:3312,96
48ZD298296Procházková IrenaDrážní úřad5700:48:3812,47
49ZA299218Pilařová Irenapolicie OOP Česká Lípa8500:48:4112,17
50ZB300371Kocyanová Jitka7500:48:4811,48
51ZB301243Dobsová MiroslavaMP Neratovice8100:49:079,61
52ZB307516Havlíková PetraJablonec nad Nisou7900:49:208,33
52ZA307119Mairovská ZuzanaRETIA Pardubice8600:49:208,33
54ZB313117Karlová DenisaRETIA Pardubice7500:49:525,17
55ZC316519Petráňová Ivana7000:50:233,00
56ZB327104Jušková KateřinaMP Praha7600:51:083,00
57ZA329333Chmelařová Denisa9400:51:213,00
58ZB333523Habrštátová Naďa7600:51:323,00
59ZB33854Musilová TerezaMP SyMPatico team Nymburk7900:52:013,00
60ZA340198Navrátilová Barbora9500:52:063,00
61ZA342426Sobotková Markéta9100:52:173,00
62ZB346102Frydrychová LucieMP Praha7300:52:353,00
63ZC34782Konečná IvanaROSTETO CZ6700:52:543,00
64ZC348151Pešková IlonaRestaurant Evropa&Pub7100:52:593,00
65ZB35120Mrskočová DanaOK Lokomotiva Pardubice7300:53:213,00
66ZB352316Uchytilová GabrielaKPA Pardubice7700:53:243,00
67ZA353253Hlobílková Kateřina9100:53:303,00
67ZA353326Machová Alice8700:53:303,00
69ZA356223Čeřenská Michaela9000:53:463,00
70ZA357222Čeřenská Lucie8600:53:483,00
71ZC35811Šternerová HanaHradec Králové6300:53:543,00
72ZC359208Pejšková SvatavaČD a.s., ZAP Ostrava6900:53:563,00
73ZA3605Hejkrlíková IvaHEJ HEJ / Litomyšl8200:53:593,00
74ZA361195Hejděncová Klára9000:54:013,00
75ZA362294Gojná TerezaOSŽ9000:54:223,00
76ZA364424Vlachová Iveta8800:54:313,00
77ZB36560Lazarová SimonaMP SyMPatico team Nymburk7600:54:453,00
78ZA367124Tichá VeronikaRETIA Pardubice9000:54:483,00
79ZA3684Knapová IlonaPardubice9200:55:103,00
80ZC374256Tamchynová MarcelaMáca Přelouč6200:56:173,00
81ZC37848Šteinerová RadkaTriatlon Mladá Boleslav7100:57:243,00
82ZD380299Hrozová MilenaOrel Vyškov5300:57:493,00
83ZA381194Safarova Martina9200:58:053,00
84ZA382389Prázová Barbora8400:58:283,00
85ZD383298Zeidlerová Jarmiladůchodce ČD a.s.5100:58:293,00
86ZA38563Martinková Simona8900:58:583,00
87ZB387306Hrušková Štěpánka7400:59:433,00
88ZD390370Jiroušková MariePJ ČT6001:00:403,00
89ZA392444Nováková EliškaMěstská policie Sezemice9101:03:293,00
90ZD394141Cupalová Evadůchodce ČD a.s.4701:04:163,00
91ZC395176Malíková MiloslavaSŽDC s.o. OŘ Olomouc6901:05:003,00
92ZC39796Nádherová HanaHradec Králové6801:07:423,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 95%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 95%
Vyhlášení výsledků: 95%
Zpracování výsledků: 95%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 95%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
96%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód