Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jablonné - Jamné

16.9.2007, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Jablonné - Jamné
  • datum konání: 16.9.2007
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ABK Bravo Jablonné nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ Jablonné nad Orlicí
10.30 hodin

Přihlášky

od 8.30 do 10.00 hodin v jídelně ZŠ v Jablonném nad Orlicí

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

Délka 7,5 km
Převýšení 340 m
silnice a polní cesty

Ceny pro vítěze

Věcné ceny v hodnotě 18.000 Kč.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

ABK-BRAVO
Na Výsluní 459
561 64 Jablonné nad Orlicí
Telefon: +420 605 310 007

E-mailová adresa

Vojmir.Dobsicek@seznam.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 7,5 km, 340 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ933Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:30:03102,91
2MJ1034Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:30:19101,17
3MJ143Hřib JakubAK ASICS Kroměříž8800:31:0795,92
Muži A 20-39 let (trať 7,5 km, 340 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA159Krupička RobertSKI Čenkovice7800:27:18105,27
2MA239Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:28:0499,80
3MA311Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:28:4594,93
4MA420Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:28:5993,26
5MA736Flegl VlastimilVrchlabí8600:29:3389,22
6MA851Řemínek MatějAC Choceň8600:29:4587,79
7MA1353Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:30:4980,19
8MA1528Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:31:3075,31
9MA1622Bielčik PetrLichkov7100:31:3674,60
10MA1742Moskva RomanTJ Zlaté Hory7500:31:4074,12
11MA188Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:31:5672,22
12MA226Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:33:1462,95
13MA2515Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:33:4359,50
14MA3112Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:35:2047,97
15MA3838Marhold LubošChoceň7700:38:3424,91
16MA4550Nágl MarekFort SMC Ústí nad Orlicí6800:41:323,74
-MA-44Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová82DNF-
Muži B 40-49 let (trať 7,5 km, 340 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB527Moravčík ZdeněkDTC Litomyšl6200:29:29102,86
2MB610Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:29:32102,53
3MB1217Orlich PetrFort SMC Ústí nad Orlicí6100:30:4394,61
4MB2035Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:33:0379,01
5MB2124Dostálek PetrASPV Těchonín6700:33:0678,68
6MB2721Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:34:1870,65
7MB2837Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:34:3468,87
8MB3048Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:35:1264,64
9MB3223Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:35:3462,18
10MB3419Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:37:0751,82
11MB5260Doleček JiříJablonné nad Orlicí6600:44:411,23
Muži C 50-59 let (trať 7,5 km, 340 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1147Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:30:36112,88
2MC2414Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:33:3294,94
3MC2640Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:33:5992,19
4MC3549Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:37:0972,82
5MC3645Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:37:4069,66
6MC4916Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:43:4632,36
7MC5343Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:45:1623,19
8MC5441David LudvíkSokol Slavkov u Brna5100:45:5719,01
Muži D 60-69 let (trať 7,5 km, 340 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3929Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:38:49107,04
2MD4246Bielčik JindřichLichkov4000:40:4597,43
3MD4432Tučný JanMK Pardubice4700:41:0895,53
4MD482Kašpar JosefAVC Praha3800:42:5786,50
5MD584Rossi OttoMK Seitl Ostrava4300:53:2834,22
Muži E 70 let a starší (trať 7,5 km, 340 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME465Zálešák FrantišekKD Havířov3700:42:25125,21
2ME5925Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:54:3974,79
Juniorky 19 let a mladší (trať 7,5 km, 340 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ4030Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:40:22108,99
2ŽJ519Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:44:1091,01
Ženy A 20-34 let (trať 7,5 km, 340 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1926Jiroušková JanaCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7900:32:22106,51
2ZA2313Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:33:23100,43
3ZA2956Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:34:3793,06
4ZA3331Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:36:5879,01
5ZA3755Samková ErikaSK Nové Město nad Metují7700:38:2470,44
6ZA4358Fišerová Martinaneregistrována8400:40:5655,30
7ZA4754Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:42:3545,43
8ZA5552Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:48:418,97
Ženy B 35-44 let (trať 7,5 km, 340 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4157Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:40:23100,00
Ženy C 45-54 let (trať 7,5 km, 340 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC501Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:44:05119,43
2ŽC5618Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:49:0199,23
3ŽC577Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5400:53:2381,34
Ženy D 55 let a starší (trať 7,5 km, 340 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Lidový běh (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
-LB-1Moskvová AgátaZlaté Hory05DNF-
-LB-2Moskvová JitkaZlaté Hory75DNF-
-LB-3Petrjánoš MarekJablonné nad Orlicí97DNF-
-LB-4Petrjánoš ŠimonJablonné nad Orlicí03DNF-
-LB-5Petrjánoš OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí03DNF-
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
Trať 7,5 km, 340 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA159Krupička RobertSKI Čenkovice7800:27:18105,27
2MA239Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:28:0499,80
3MA311Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:28:4594,93
4MA420Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:28:5993,26
1MB527Moravčík ZdeněkDTC Litomyšl6200:29:29102,86
2MB610Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:29:32102,53
5MA736Flegl VlastimilVrchlabí8600:29:3389,22
6MA851Řemínek MatějAC Choceň8600:29:4587,79
1MJ933Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:30:03102,91
2MJ1034Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:30:19101,17
1MC1147Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:30:36112,88
3MB1217Orlich PetrFort SMC Ústí nad Orlicí6100:30:4394,61
7MA1353Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:30:4980,19
3MJ143Hřib JakubAK ASICS Kroměříž8800:31:0795,92
8MA1528Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:31:3075,31
9MA1622Bielčik PetrLichkov7100:31:3674,60
10MA1742Moskva RomanTJ Zlaté Hory7500:31:4074,12
11MA188Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:31:5672,22
1ZA1926Jiroušková JanaCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7900:32:22106,51
4MB2035Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:33:0379,01
5MB2124Dostálek PetrASPV Těchonín6700:33:0678,68
12MA226Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:33:1462,95
2ZA2313Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:33:23100,43
2MC2414Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:33:3294,94
13MA2515Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:33:4359,50
3MC2640Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:33:5992,19
6MB2721Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:34:1870,65
7MB2837Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:34:3468,87
3ZA2956Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:34:3793,06
8MB3048Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:35:1264,64
14MA3112Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:35:2047,97
9MB3223Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:35:3462,18
4ZA3331Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:36:5879,01
10MB3419Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:37:0751,82
4MC3549Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:37:0972,82
5MC3645Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:37:4069,66
5ZA3755Samková ErikaSK Nové Město nad Metují7700:38:2470,44
15MA3838Marhold LubošChoceň7700:38:3424,91
1MD3929Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:38:49107,04
1ŽJ4030Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:40:22108,99
1ZB4157Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:40:23100,00
2MD4246Bielčik JindřichLichkov4000:40:4597,43
6ZA4358Fišerová Martinaneregistrována8400:40:5655,30
3MD4432Tučný JanMK Pardubice4700:41:0895,53
16MA4550Nágl MarekFort SMC Ústí nad Orlicí6800:41:323,74
1ME465Zálešák FrantišekKD Havířov3700:42:25125,21
7ZA4754Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:42:3545,43
4MD482Kašpar JosefAVC Praha3800:42:5786,50
6MC4916Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:43:4632,36
1ŽC501Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:44:05119,43
2ŽJ519Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:44:1091,01
11MB5260Doleček JiříJablonné nad Orlicí6600:44:411,23
7MC5343Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:45:1623,19
8MC5441David LudvíkSokol Slavkov u Brna5100:45:5719,01
8ZA5552Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:48:418,97
2ŽC5618Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:49:0199,23
3ŽC577Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5400:53:2381,34
5MD584Rossi OttoMK Seitl Ostrava4300:53:2834,22
2ME5925Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:54:3974,79

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 80%
Zvolená trasa závodu: 70%
Značení závodu: 30%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 50%
Celkový dojem ze závodu: 70%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
71%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód