Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Dobroučským krajem

6.6.2009, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Dobroučským krajem
  • datum konání: 6.6.2009
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: OREL Dolní Dobrouč

Sociální sítě

Místo konání

fotbalové hřiště Dolní Dobrouč
1. start v 9:30 hodin
hlavní závod v 11:30 hodin

Přihlášky

od 8 hodin v místě startu nejpozději 30 minut před startem kategorie

Startovné

junioři a dospělí 30 Kč
děti a mládež zdarma

Popis tratě

převážně po loukách a polních cestách
délka 7,65 km a méně

Ceny pro vítěze

hodnota věcných cen 15.500 Kč
hodnota finančních odměn 8.500 Kč
hodnota tomboly 8.000 Kč
kategorie 2002 a mladší :
drobné ceny pro všechny účastníky + ceny pro 3 celkově nejlepší (medaile, diplom, cena) + ceny pro 3 nejlepší dobroučáky
ostatní dětské a junior. kategorie :
ceny pro 3 celkově nejlepší (medaile, pohár, diplom, cena) + ceny pro 3 nejlepší dobroučáky
kategorie dospělých :
ceny pro 3 nejlepší závodníky (finanční odměna, diplom, cena), v kategoriích Muži A a Muži B ceny pro 5 nejlepších závodníků a dále závodnická tombola pro všechny účastníky kategorií dospělých

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

OREL Dolní Dobrouč
561 02 Dolní Dobrouč 13
tel. 603 314 261

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://bdk.orlicko.cz

E-mailová adresa

petr_spinler@conel.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
1.6.2019Běh Dobroučským krajem433
2.6.2018Běh Dobroučským krajem343
3.6.2017Běh Dobroučským krajem463
18.6.2016Běh Dobroučským krajem431
6.6.2015Běh Dobroučským krajem406
7.6.2014Běh Dobroučským krajem382
22.6.2013Běh Dobroučským krajem268
2.6.2012Běh Dobroučským krajem - MČR veteránů v krosu333
4.6.2011Běh Dobroučským krajem277
5.6.2010Běh Dobroučským krajem - Cena GELADRINK258
7.6.2008Běh Dobroučským krajem217

Statistika závodu Běh Dobroučským krajem

  • ročníků: 12
  • závodníků na všech ročnících: 3811

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Borková Agáta0212
Borek Petr7012
Borek Viktor0412
Vacek Martin6911
Matějíček Šimon0811
Kubíčková Adéla0510
Marhold Petr7810
Matyášová Jana6510
Plíva Vojtěch8710
Sejkorová Lenka6310
Mlynář Vlastimil6410
Dostálek Petr6710
Jirásková Eva649
Kubíček Tomáš089
Bielčik Jindřich409
Mlynář Marek079
Kubišta Oto539
Nechvílová Miroslava609
Dušek Jakub039
Krátká Anna698
Bednářová Martina088
Mlynář Vojtěch988
Sadílek Ota468
Mlynář Petr718
Krátký František438
Černá Markéta708
Gregora Filip028
Limburský Jan018
Živný Marek918
Mlynář Tomáš028
Jakubec Filip028
Mlynářová Eliška078
Horáček Michal758
Brychta Jakub088
Keprtová Miloslava488
Tomíšek Jindřich398
Krupička Miroslav538
Hrdina Pavel888
Vévodová Martina907
Resler Filip097
Gregorová Michaela047
Pecháček Ondřej087
Šimůnková Zdena587
Jansová Denisa027
Vondra Vojtěch987
Mařík Jan007
Boháč Bonifác017
Krátká Hana957
Lebeda Štěpán107
Marková Nikola057

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dívky r. 2004 a mladší (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1185Gregorová MichaelaLanškroun0400:00:01-
2Ž1322Šafářová AdélaČeská Třebová0400:00:01-
3Ž1533Kleinová AnnaDolní Dobrouč0500:00:01-
4Ž1746Kubíčková Adélaneregistrována0500:00:01-
5Ž1924Konývková KristýnaRychnov nad Kněžnou0600:00:01-
6Ž11183Smoláková RitaISCAREX Česká Třebová0500:00:01-
7Ž11374Stejskalová Terezaneregistrována0600:00:01-
8Ž115113Bartošová Natálieneregistrována0600:00:01-
9Ž117120Marholdová AnetaChoceň0700:00:01-
10Ž11981Mlynářová Eliškaneregistrována0700:00:01-
11Ž121109Ptáčková LucieHorní Čermná0700:00:01-
Chlapci r. 2004 a mladší (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11110Borek ViktorHorní Čermná0400:00:01-
2M1315Kubíček ŠtěpánDolní Dobrouč0500:00:01-
3M1530Rozlívka VojtěchSvitavy0500:00:01-
4M17119Heinrich MichalDolní Dobrouč0500:00:01-
5M19116Němec Marekneregistrován0600:00:01-
6M111114Šváb Janneregistrován0500:00:01-
7M11394Kábrt MartinAtletika Rtyně0600:00:01-
8M11569Matějíček Štěpánneregistrován0700:00:01-
9M117124Divíšek Radimneregistrován0700:00:01-
10M119127Matějíček Jakubneregistrován0600:00:01-
11M121146Brychta JakubChoceň0800:00:01-
12M12370Matějíček Šimonneregistrován0800:00:01-
Dívky r. 2002-03 (trať 0,12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1123Jansová DenisaJiskra Ústí nad Orlicí0200:00:01-
2Ž1349Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:00:01-
3Ž1551Stříhavková EliškaAC Choceň0200:00:01-
4Ž17111Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:00:01-
5Ž19108Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:00:01-
6Ž111131Svobodová EliškaPardubice0300:00:01-
7Ž11332Kleinová IvanaDolní Dobrouč0300:00:01-
8Ž115101Mlynářová BarboraOrel Dolní Dobrouč0300:00:01-
9Ž117115Švábová Michaelaneregistrována0200:00:01-
10Ž11935Plívová KateřinaOrel Dolní Dobrouč0300:00:01-
11Ž121102Lubasová PavlínaNová Ves nad Nisou0300:00:01-
Chlapci r. 2002-03 (trať 0,12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1187Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:00:01-
2M1365Mlynář TomášOrel Dolní Dobrouč0200:00:01-
3M1592Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:00:01-
4M1725Pecháček ŠimonDolní Dobrouč0200:00:01-
5M1937Jakubec FilipOrel Dolní Dobrouč0200:00:01-
6M11163Krejčíř Michalneregistrován0300:00:01-
7M113107Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:00:01-
8M115112Bartoš Adamneregistrován0300:00:01-
9M11773Němec Jakubneregistrován0300:00:01-
10M11982Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:00:01-
11M12171Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:00:01-
12M123159Frydrych BedřichAC Choceň0300:00:01-
13M124151Pražák Matějneregistrován0300:00:01-
14M12541Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:00:01-
Žákyně nejmladší II. r. 2000-01 (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2347Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:01:07-
2Ž25128Navrátilová DarjaTJ - Svitavy0100:01:08-
3Ž29141Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:01:10-
4Ž21395Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:01:13-
5Ž215150Hanušová MartinaAC Choceň0100:01:14-
6Ž21786Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:01:15-
7Ž22042Strouhalová AnnaSKI Fortex Moravský Beroun0100:01:17-
8Ž221106Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:18-
9Ž22264Kapounová Kristýnaneregistrována0100:01:19-
10Ž223105Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:20-
11Ž22554Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:01:21-
12Ž22866Tichá BohdanaOrel Semily0100:01:25-
13Ž23162Krejčířová Evaneregistrována0000:01:26-
13Ž23110Kocúrová Michaelaneregistrována0100:01:26-
15Ž23340Dušková VeronikaOrel Dolní Dobrouč0000:01:27-
16Ž234158Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:28-
17Ž23579Vymlátilová KristýnaOrel Dolní Dobrouč0000:01:29-
18Ž23745Kubíčková Hananeregistrována0100:01:32-
19Ž23831Kleinová ŠtěpánkaDolní Dobrouč0100:01:39-
Žáci nejmladší II. r. 2000-01 (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21125Divíšek JanSokol Žamberk0000:01:05-
2M22139Žalman JakubDolní Dobrouč0000:01:06-
3M23117Gregora JanAtletika Albrechtice0000:01:07-
4M2553Stříhavka JindřichAC Choceň0000:01:08-
4M2543Strouhal JakubSKI Fortex Moravský Beroun0100:01:08-
6M2890Fišer VojtěchAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:09-
7M29121Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:01:10-
7M29129Navrátil JonášAtletika Svitavy0100:01:10-
9M21234Plíva MichalOREL Dolní Dobrouč0000:01:11-
10M21355Moravec AlešTJ Jiskra Králíky0100:01:13-
11M21596Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:01:14-
12M21858Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:01:16-
12M21889Šisler RadovanDolní Dobrouč0100:01:16-
14M22356Kubíček KryštofTJ Jiskra Králíky0100:01:20-
15M22684Hagemann IngmarRegensburg -D0100:01:23-
16M2278Pomikálek JakubNekoř0100:01:24-
17M228132Nastoupil Matějneregistrován0100:01:25-
17M228167Vašek RankoJamné nad Orlicí0000:01:25-
19M23672Němec Vojtěchneregistrován0100:01:31-
20M23812Filip Ondřejneregistrován0100:01:39-
21M24075Šmejkal AdamDolní Dobrouč0100:02:04-
Žákyně nejmladší I. r. 1998-99 (trať 0,9 km - žlutá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3198Čerenkova PetraAtletika Rtyně9900:02:20-
2Ž32142Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:02:23-
3Ž33152Dvořáčková LucieAC Choceň9800:02:24-
4Ž34130Pártlová DanielaAC Choceň9700:02:27-
5Ž35103Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:02:31-
6Ž36155Voleská KláraVysoké Mýto9800:02:41-
7Ž37126Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:02:45-
7Ž3736Jakubcová AdélaOrel Dolní Dobrouč9800:02:45-
9Ž39134Drážná HelenaSK Pašerák Písařov9800:02:53-
10Ž31028Jakubcová TerezieDolní Dobrouč9900:03:07-
10Ž3101Schmidtová BarboraHasiči Dolní Dobrouč9900:03:07-
12Ž312104Šulcová MagdaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:14-
13Ž31377Mlynářová AnnaOREL Dolní Dobrouč9900:03:22-
14Ž31426Pecháčková AnežkaDolní Dobrouč9900:03:30-
15Ž31529Kubíčková VeronikaDolní Dobrouč9900:03:36-
Žáci nejmladší I. r. 1998-99 (trať 0,9 km - zelená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3197Kašpar JosefAtletika Rtyně v Pokrkonoší9900:03:28-
2M3313Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:03:38-
3M3688Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:03:47-
4M3791Valenta AdamAtletika Jablonné nad Orlicí9800:03:53-
5M3860Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:03:55-
6M39122Rajnet MatějHasiči Dolní Dobrouč9900:03:57-
7M311123Rajnet RudolfHasiči Dolní Dobrouč9900:04:03-
8M31293Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:16-
9M31457Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:04:26-
10M31539Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč9800:04:32-
11M32144Dvořáček ŠtěpánDolní Dobrouč9900:04:53-
12M32219Kristl FrantišekOrel Dolní Dobrouč9900:04:56-
13M323137Zbránek DavidSK Pašerák Písařov9900:05:00-
14M32418Skalický LukášDolní Dobrouč9900:05:17-
15M32514Brandejs LukášDolní Dobrouč9800:05:21-
16M32667Tichý DavidOrel Semily9800:05:24-
17M32721Skalický MartinDolní Dobrouč9800:05:37-
Žákyně mladší r. 1996-97 (trať 0,9 km - zelená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM238Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:30-
2ŽM4149Hanušová VeronikaAC Choceň9700:03:42-
3ŽM5133Průšová RadkaTJ - Svitavy9600:03:43-
4ŽM10100Čerenková DenisaAtletika Rtyně v Pokrkonoší9600:04:02-
5ŽM1316Krchová SimonaDolní Dobrouč9600:04:20-
6ŽM16136Vícencová PavlaSK Pašerák Písařov9700:04:38-
7ŽM1727Kovářová MarkétaDolní Dobrouč9600:04:42-
8ŽM186Hartigová JanaHorní Dobrouč9600:04:43-
9ŽM1978Maťátková NelaBOAT CLUB Dolní Čermná9600:04:47-
10ŽM20164Dvořáčková LudmilaDolní Dobrouč9700:04:48-
11ŽM28147Karlová MarkétaNový Věk Triatlonu9600:05:38-
12ŽM29162Matyášová Anežkaneregistrována9700:05:39-
Žáci mladší r. 1996-97 (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM1166Václavek JanDlouhá Třebová9600:06:02-
1MM12Schmidt RudolfDolní Dobrouč9600:06:02-
3MM359Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:06:09-
4MM53Skalický ŠimonHasiči Dolní Dobrouč9600:06:49-
5MM6157Kapoun Petrneregistrován9600:07:16-
6MM8165Švarc Janneregistrován9600:07:59-
7MM109Kocúr Tomášneregistrován9800:09:22-
8MM11118Heinrich FilipDolní Dobrouč9700:09:39-
Žákyně starší r. 1994-95 (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS4148Menclová NikolNový Věk Triatlonu9500:06:18-
2ŽS7138Krátká HanaLanškroun9500:07:25-
3ŽS97Nedělková Jiřinaneregistrována9500:09:04-
4ŽS12145Rajnetová LenkaHasiči Dolní Dobrouč9500:16:00-
5ŽS13163Dvořáčková Veronikaneregistrována9500:16:01-
Žáci starší r. 1994-95 (trať 2,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS199Pavel JanAtletika Rtyně v Pokrkonoší9500:09:23-
2MS2143Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:09:24-
3MS3160Lakota AntonínAC Choceň9500:09:29-
4MS4170Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:09:36-
5MS5156Voleský KryštofAC Vysoké Mýto9500:09:41-
6MS65Wagner JakubDolní Dobrouč9500:10:55-
7MS720Pražák TomášDolní Dobrouč9400:11:09-
8MS84Dušek JakubSokol Fotbal9500:11:10-
9MS917Skalický FilipOrel Dolní Dobrouč9500:12:05-
10MS1080Novák JakubHasiči Dolní Dobrouč9500:18:44-
Dorostenky r. 1992-93 (trať 4,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD22192Švecová MagdalénaOrel Orlice9200:19:5194,66
2ŽD25144Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:20:3886,55
Dorostenci r. 1992-93 (trať 4,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD561Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:16:02-
Junioři 18-19 let (trať 7,65 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ9201Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:29:59109,43
2MJ15228Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:30:46104,45
3MJ27236Živný MarekOrel Orlice9100:33:3986,12
4MJ40202Čejka Pavelneregistrován9000:38:0557,94
Muži A 20-39 let (trať 7,65 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA4232Bogdał RomanMiedzygorze7900:28:49105,07
2MA8234Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:29:5397,86
3MA10240Barvínek LadislavČeská Třebová7700:30:0097,07
4MA11229Bielčik PetrLichkov7100:30:0196,96
5MA13220Chlubna JanAO Nové Město na Moravě8400:30:1295,72
6MA14238Rozprým JiříŽamberk7700:30:3493,24
7MA16231Bogdał LukaszMiedzygorze8200:30:5790,64
8MA17221Dobšíček PavelSK Hronov8000:31:2787,26
9MA21205Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:31:4884,89
10MA24235Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:32:2580,72
11MA25208Stříhavka JindřichAC Choceň7100:32:3379,82
12MA26218Kašpárek PetrOrel Veřovice7600:33:1575,08
13MA31215Marhold PetrChoceň7800:34:2866,85
14MA32237Kalous PetrSK Žamberk7700:34:4465,05
15MA33219Marek MiroslavOrel Veřovice8100:34:5164,26
16MA34203Rozlívka RadekSvitavy7300:34:5663,70
17MA35207Strouhal TomášSKI Fortex Moravský Beroun7400:35:0163,13
18MA37211Marhold LubošChoceň7700:35:0362,91
19MA39241Hovad Martinneregistrován8400:37:5343,74
20MA41210Borek PetrHorní Čermná7000:38:0742,16
Muži B 40-49 let (trať 7,65 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1206Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:27:48102,37
2MB2204Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:27:52101,90
3MB3226Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:28:4495,73
4MB5222Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:29:0293,60
5MB6223Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:29:2990,40
6MB7230Orlich PetrCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6100:29:3589,69
7MB12224Svoboda PetrAC Pardubice6000:30:0985,66
8MB18239Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:31:3076,07
9MB19217Keller AntonínOrel Veřovice6300:31:3575,47
10MB20209Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:31:4374,53
11MB22214Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:31:5373,34
12MB23227Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:32:1470,85
13MB28212Krátký LubošLanškroun6200:33:5059,48
14MB29233Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:34:1156,99
15MB30213Voleský JiříDžbánov6900:34:2255,69
16MB36216Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:35:0250,95
17MB38225Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:36:0643,36
Muži C 50-59 let (trať 4,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1161Filip LubošAC Choceň5900:14:30111,21
2MC2190Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:15:4794,50
3MC3169Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:15:4894,29
4MC6171Krsek JaroslavCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí5100:16:1688,21
5MC7175Trejtnar PavelSokol Kunvald5800:16:5080,83
6MC8135Drážný LadislavSK Pašerák Písařov5900:16:5679,53
7MC9181Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:17:0577,58
8MC10176Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:17:1774,97
9MC2376Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:19:5440,90
10MC24191Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:20:3631,79
11MC33188Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:22:571,19
12MC37173Wendlig MiroslavSokol Luková5300:25:240,00
Muži D 60-69 let (trať 4,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4172Krsek MiroslavLuková4900:15:51114,98
2MD12182Hájek FrantišekFGT Stolany4900:17:2995,91
3MD14186Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:18:0489,11
4MD18184Leicht JiříASPV Těchonín4900:18:4980,35
5MD19154Koblížek JindřichSK Žamberk4800:18:5878,60
6MD20187Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:19:0677,04
7MD27183Bielčik JindřichLichkov4000:21:0853,31
8MD29140Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:21:4745,72
9MD38193Kalousek JanKČT Žamberk4100:29:370,00
Muži E 70 let a starší (trať 4,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3111Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:22:07103,26
2ME32189Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:22:5196,74
Juniorky 18-19 let (trať 4,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ1352Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:17:31118,79
2ŽJ26179Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:21:0382,24
Ženy A 20-34 let (trať 4,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA11174Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:17:23111,90
2ZA1668Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:18:3399,28
3ZA2148Stříhavková PetraAC Choceň7900:19:3188,82
Ženy B 35-44 let (trať 4,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB15180Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:18:21117,26
2ZB30177Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:21:4982,74
Ženy C 45-54 let (trať 4,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC17178Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:18:46127,70
2ŽC34185Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:23:1786,23
3ŽC35168Nechvílová MiroslavaChoceň6000:23:1886,07
4ŽC36153Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:25:2366,95
Ženy D 55 let a starší (trať 4,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2850Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:21:18100,00
Trať 0,08 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1185Gregorová MichaelaLanškroun0400:00:01-
1M11110Borek ViktorHorní Čermná0400:00:01-
2Ž1322Šafářová AdélaČeská Třebová0400:00:01-
2M1315Kubíček ŠtěpánDolní Dobrouč0500:00:01-
3Ž1533Kleinová AnnaDolní Dobrouč0500:00:01-
3M1530Rozlívka VojtěchSvitavy0500:00:01-
4M17119Heinrich MichalDolní Dobrouč0500:00:01-
4Ž1746Kubíčková Adélaneregistrována0500:00:01-
5Ž1924Konývková KristýnaRychnov nad Kněžnou0600:00:01-
5M19116Němec Marekneregistrován0600:00:01-
6Ž11183Smoláková RitaISCAREX Česká Třebová0500:00:01-
6M111114Šváb Janneregistrován0500:00:01-
7Ž11374Stejskalová Terezaneregistrována0600:00:01-
7M11394Kábrt MartinAtletika Rtyně0600:00:01-
8M11569Matějíček Štěpánneregistrován0700:00:01-
8Ž115113Bartošová Natálieneregistrována0600:00:01-
9Ž117120Marholdová AnetaChoceň0700:00:01-
9M117124Divíšek Radimneregistrován0700:00:01-
10Ž11981Mlynářová Eliškaneregistrována0700:00:01-
10M119127Matějíček Jakubneregistrován0600:00:01-
11Ž121109Ptáčková LucieHorní Čermná0700:00:01-
11M121146Brychta JakubChoceň0800:00:01-
12M12370Matějíček Šimonneregistrován0800:00:01-
Trať 0,45 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21125Divíšek JanSokol Žamberk0000:01:05-
2M22139Žalman JakubDolní Dobrouč0000:01:06-
3M23117Gregora JanAtletika Albrechtice0000:01:07-
1Ž2347Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:01:07-
4M2543Strouhal JakubSKI Fortex Moravský Beroun0100:01:08-
2Ž25128Navrátilová DarjaTJ - Svitavy0100:01:08-
4M2553Stříhavka JindřichAC Choceň0000:01:08-
6M2890Fišer VojtěchAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:09-
3Ž29141Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:01:10-
7M29121Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:01:10-
7M29129Navrátil JonášAtletika Svitavy0100:01:10-
9M21234Plíva MichalOREL Dolní Dobrouč0000:01:11-
10M21355Moravec AlešTJ Jiskra Králíky0100:01:13-
4Ž21395Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:01:13-
5Ž215150Hanušová MartinaAC Choceň0100:01:14-
11M21596Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:01:14-
6Ž21786Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:01:15-
12M21889Šisler RadovanDolní Dobrouč0100:01:16-
12M21858Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:01:16-
7Ž22042Strouhalová AnnaSKI Fortex Moravský Beroun0100:01:17-
8Ž221106Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:18-
9Ž22264Kapounová Kristýnaneregistrována0100:01:19-
14M22356Kubíček KryštofTJ Jiskra Králíky0100:01:20-
10Ž223105Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:20-
11Ž22554Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:01:21-
15M22684Hagemann IngmarRegensburg -D0100:01:23-
16M2278Pomikálek JakubNekoř0100:01:24-
17M228132Nastoupil Matějneregistrován0100:01:25-
12Ž22866Tichá BohdanaOrel Semily0100:01:25-
17M228167Vašek RankoJamné nad Orlicí0000:01:25-
13Ž23110Kocúrová Michaelaneregistrována0100:01:26-
13Ž23162Krejčířová Evaneregistrována0000:01:26-
15Ž23340Dušková VeronikaOrel Dolní Dobrouč0000:01:27-
16Ž234158Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:28-
17Ž23579Vymlátilová KristýnaOrel Dolní Dobrouč0000:01:29-
19M23672Němec Vojtěchneregistrován0100:01:31-
18Ž23745Kubíčková Hananeregistrována0100:01:32-
19Ž23831Kleinová ŠtěpánkaDolní Dobrouč0100:01:39-
20M23812Filip Ondřejneregistrován0100:01:39-
21M24075Šmejkal AdamDolní Dobrouč0100:02:04-
Trať 0,9 km - zelená
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3197Kašpar JosefAtletika Rtyně v Pokrkonoší9900:03:28-
1ŽM238Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:30-
2M3313Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:03:38-
2ŽM4149Hanušová VeronikaAC Choceň9700:03:42-
3ŽM5133Průšová RadkaTJ - Svitavy9600:03:43-
3M3688Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:03:47-
4M3791Valenta AdamAtletika Jablonné nad Orlicí9800:03:53-
5M3860Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:03:55-
6M39122Rajnet MatějHasiči Dolní Dobrouč9900:03:57-
4ŽM10100Čerenková DenisaAtletika Rtyně v Pokrkonoší9600:04:02-
7M311123Rajnet RudolfHasiči Dolní Dobrouč9900:04:03-
8M31293Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:16-
5ŽM1316Krchová SimonaDolní Dobrouč9600:04:20-
9M31457Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:04:26-
10M31539Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč9800:04:32-
6ŽM16136Vícencová PavlaSK Pašerák Písařov9700:04:38-
7ŽM1727Kovářová MarkétaDolní Dobrouč9600:04:42-
8ŽM186Hartigová JanaHorní Dobrouč9600:04:43-
9ŽM1978Maťátková NelaBOAT CLUB Dolní Čermná9600:04:47-
10ŽM20164Dvořáčková LudmilaDolní Dobrouč9700:04:48-
11M32144Dvořáček ŠtěpánDolní Dobrouč9900:04:53-
12M32219Kristl FrantišekOrel Dolní Dobrouč9900:04:56-
13M323137Zbránek DavidSK Pašerák Písařov9900:05:00-
14M32418Skalický LukášDolní Dobrouč9900:05:17-
15M32514Brandejs LukášDolní Dobrouč9800:05:21-
16M32667Tichý DavidOrel Semily9800:05:24-
17M32721Skalický MartinDolní Dobrouč9800:05:37-
11ŽM28147Karlová MarkétaNový Věk Triatlonu9600:05:38-
12ŽM29162Matyášová Anežkaneregistrována9700:05:39-
Trať 0,9 km - žlutá
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3198Čerenkova PetraAtletika Rtyně9900:02:20-
2Ž32142Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:02:23-
3Ž33152Dvořáčková LucieAC Choceň9800:02:24-
4Ž34130Pártlová DanielaAC Choceň9700:02:27-
5Ž35103Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:02:31-
6Ž36155Voleská KláraVysoké Mýto9800:02:41-
7Ž37126Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:02:45-
7Ž3736Jakubcová AdélaOrel Dolní Dobrouč9800:02:45-
9Ž39134Drážná HelenaSK Pašerák Písařov9800:02:53-
10Ž31028Jakubcová TerezieDolní Dobrouč9900:03:07-
10Ž3101Schmidtová BarboraHasiči Dolní Dobrouč9900:03:07-
12Ž312104Šulcová MagdaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:14-
13Ž31377Mlynářová AnnaOREL Dolní Dobrouč9900:03:22-
14Ž31426Pecháčková AnežkaDolní Dobrouč9900:03:30-
15Ž31529Kubíčková VeronikaDolní Dobrouč9900:03:36-
Trať 1,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM1166Václavek JanDlouhá Třebová9600:06:02-
1MM12Schmidt RudolfDolní Dobrouč9600:06:02-
3MM359Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:06:09-
1ŽS4148Menclová NikolNový Věk Triatlonu9500:06:18-
4MM53Skalický ŠimonHasiči Dolní Dobrouč9600:06:49-
5MM6157Kapoun Petrneregistrován9600:07:16-
2ŽS7138Krátká HanaLanškroun9500:07:25-
6MM8165Švarc Janneregistrován9600:07:59-
3ŽS97Nedělková Jiřinaneregistrována9500:09:04-
7MM109Kocúr Tomášneregistrován9800:09:22-
8MM11118Heinrich FilipDolní Dobrouč9700:09:39-
4ŽS12145Rajnetová LenkaHasiči Dolní Dobrouč9500:16:00-
5ŽS13163Dvořáčková Veronikaneregistrována9500:16:01-
Trať 2,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS199Pavel JanAtletika Rtyně v Pokrkonoší9500:09:23-
2MS2143Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:09:24-
3MS3160Lakota AntonínAC Choceň9500:09:29-
4MS4170Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:09:36-
5MS5156Voleský KryštofAC Vysoké Mýto9500:09:41-
6MS65Wagner JakubDolní Dobrouč9500:10:55-
7MS720Pražák TomášDolní Dobrouč9400:11:09-
8MS84Dušek JakubSokol Fotbal9500:11:10-
9MS917Skalický FilipOrel Dolní Dobrouč9500:12:05-
10MS1080Novák JakubHasiči Dolní Dobrouč9500:18:44-
Trať 4,05 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1161Filip LubošAC Choceň5900:14:30111,21
2MC2190Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:15:4794,50
3MC3169Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:15:4894,29
1MD4172Krsek MiroslavLuková4900:15:51114,98
1MD561Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:16:02-
4MC6171Krsek JaroslavCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí5100:16:1688,21
5MC7175Trejtnar PavelSokol Kunvald5800:16:5080,83
6MC8135Drážný LadislavSK Pašerák Písařov5900:16:5679,53
7MC9181Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:17:0577,58
8MC10176Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:17:1774,97
1ZA11174Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:17:23111,90
2MD12182Hájek FrantišekFGT Stolany4900:17:2995,91
1ŽJ1352Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:17:31118,79
3MD14186Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:18:0489,11
1ZB15180Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:18:21117,26
2ZA1668Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:18:3399,28
1ŽC17178Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:18:46127,70
4MD18184Leicht JiříASPV Těchonín4900:18:4980,35
5MD19154Koblížek JindřichSK Žamberk4800:18:5878,60
6MD20187Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:19:0677,04
3ZA2148Stříhavková PetraAC Choceň7900:19:3188,82
1ŽD22192Švecová MagdalénaOrel Orlice9200:19:5194,66
9MC2376Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:19:5440,90
10MC24191Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:20:3631,79
2ŽD25144Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:20:3886,55
2ŽJ26179Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:21:0382,24
7MD27183Bielčik JindřichLichkov4000:21:0853,31
1ZD2850Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:21:18100,00
8MD29140Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:21:4745,72
2ZB30177Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:21:4982,74
1ME3111Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:22:07103,26
2ME32189Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:22:5196,74
11MC33188Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:22:571,19
2ŽC34185Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:23:1786,23
3ŽC35168Nechvílová MiroslavaChoceň6000:23:1886,07
4ŽC36153Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:25:2366,95
12MC37173Wendlig MiroslavSokol Luková5300:25:240,00
9MD38193Kalousek JanKČT Žamberk4100:29:370,00
Trať 7,65 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1206Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:27:48102,37
2MB2204Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:27:52101,90
3MB3226Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:28:4495,73
1MA4232Bogdał RomanMiedzygorze7900:28:49105,07
4MB5222Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:29:0293,60
5MB6223Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:29:2990,40
6MB7230Orlich PetrCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6100:29:3589,69
2MA8234Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:29:5397,86
1MJ9201Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:29:59109,43
3MA10240Barvínek LadislavČeská Třebová7700:30:0097,07
4MA11229Bielčik PetrLichkov7100:30:0196,96
7MB12224Svoboda PetrAC Pardubice6000:30:0985,66
5MA13220Chlubna JanAO Nové Město na Moravě8400:30:1295,72
6MA14238Rozprým JiříŽamberk7700:30:3493,24
2MJ15228Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:30:46104,45
7MA16231Bogdał LukaszMiedzygorze8200:30:5790,64
8MA17221Dobšíček PavelSK Hronov8000:31:2787,26
8MB18239Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:31:3076,07
9MB19217Keller AntonínOrel Veřovice6300:31:3575,47
10MB20209Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:31:4374,53
9MA21205Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:31:4884,89
11MB22214Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:31:5373,34
12MB23227Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:32:1470,85
10MA24235Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:32:2580,72
11MA25208Stříhavka JindřichAC Choceň7100:32:3379,82
12MA26218Kašpárek PetrOrel Veřovice7600:33:1575,08
3MJ27236Živný MarekOrel Orlice9100:33:3986,12
13MB28212Krátký LubošLanškroun6200:33:5059,48
14MB29233Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:34:1156,99
15MB30213Voleský JiříDžbánov6900:34:2255,69
13MA31215Marhold PetrChoceň7800:34:2866,85
14MA32237Kalous PetrSK Žamberk7700:34:4465,05
15MA33219Marek MiroslavOrel Veřovice8100:34:5164,26
16MA34203Rozlívka RadekSvitavy7300:34:5663,70
17MA35207Strouhal TomášSKI Fortex Moravský Beroun7400:35:0163,13
16MB36216Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:35:0250,95
18MA37211Marhold LubošChoceň7700:35:0362,91
17MB38225Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:36:0643,36
19MA39241Hovad Martinneregistrován8400:37:5343,74
4MJ40202Čejka Pavelneregistrován9000:38:0557,94
20MA41210Borek PetrHorní Čermná7000:38:0742,16

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód