Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Běh dobroučským krajem

4.6.2022, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh dobroučským krajem
  • datum konání: 4.6.2022
  • zobrazeno již 454x
  • místo konání: Sportovní areál Dolní Dobrouč
  • GPS: 49.99252N, 16.5E

Sociální sítě

Místo konání

sportovní areál v Dolní Dobrouči (fotbalové hřiště za kostelem)
od 9:30 hodin

Přihlášky

pouze na místě do 30 minut před startem kategorie

Startovné

děti, a žactvo zdarma
dorostenecké, juniorské, dospělé a veteránské kategorie 100 Kč, startovné se platí na místě při prezentaci
lidový běh 100 Kč

Popis tratě

Start i cíl závodu je situován na fotbalovém hřišti ve sportovním areálu v Dolní Dobrouči. Tratě (kromě dětských kategorií) jsou členité a vedou převážně po loukách, lesních a polních cestách v okolí obce. Délky tratí pro jednotlivé kategorie jsou sestaveny z jednoho či více okruhů.

Je zrušen modrý okruh - a tedy jsou změny v délkách tras a době závodu u kategorií mladší žáci, starší žákyně a žáci a dorost.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Petr Špinler
Tel. 603 314 261

Plakát závodu ve formátu PDF

Program závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.bdk.orlicko.cz/

E-mailová adresa

petr.spinler@cs-tech.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.5.2021Běh Dobroučským krajem -
30.5.2020Běh Dobroučským krajem-
1.6.2019Běh Dobroučským krajem433
2.6.2018Běh Dobroučským krajem343
3.6.2017Běh Dobroučským krajem463
18.6.2016Běh Dobroučským krajem431
6.6.2015Běh Dobroučským krajem406
7.6.2014Běh Dobroučským krajem382
22.6.2013Běh Dobroučským krajem268
2.6.2012Běh Dobroučským krajem - MČR veteránů v krosu333
4.6.2011Běh Dobroučským krajem277
5.6.2010Běh Dobroučským krajem - Cena GELADRINK258
6.6.2009Běh Dobroučským krajem234
7.6.2008Běh Dobroučským krajem217

Statistika závodu Běh dobroučským krajem

  • ročníků: 15
  • závodníků na všech ročnících: 4045

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Borek Viktor0413
Borek Petr7012
Borková Agáta0212
Matějíček Šimon0812
Vacek Martin6912
Matyášová Jana6511
Dostálek Petr6711
Mlynář Vlastimil6410
Kubíčková Adéla0510
Dušek Jakub0310
Plíva Vojtěch8710
Mlynář Marek0710
Sejkorová Lenka6310
Marhold Petr7810
Kubišta Oto5310
Nechvílová Miroslava6010
Bielčik Jindřich409
Jirásková Eva649
Mlynář Vojtěch989
Krátká Anna699
Mlynář Petr719
Kubíček Tomáš089
Jakubec Filip028
Tomíšek Jindřich398
Krupička Miroslav538
Keprtová Miloslava488
Limburský Jan018
Maříková Zuzana978
Halasová Anna038
Krátký František438
Živný Marek918
Sadílek Ota468
Mlynářová Eliška078
Bednářová Martina088
Černá Markéta708
Brychta Jakub088
Gregora Filip028
Hrdina Pavel888
Mlynář Tomáš028
Horáček Michal758
Dušek Pavel708
Lebeda Štěpán107
Šolc Antonín087
Šimůnková Pavla777
Kalous Petr777
Leszkow Petr447
Borková Adéla757
Marková Nikola057
Fajfr František727
Mikysková Svatava037

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 5 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1151Plch TadeášRudoltice1800:00:01-
2C1371Motyčka PavelKroměříž1900:00:02-
3C1566Svoboda FelixAtletika Žamberk1700:00:03-
4C1757Hájek MartinOB Česká Třebová1800:00:04-
5C1960Kroulík MatyášŘíčky Orlické podhůří1900:00:05-
6C11153Bureš JanOrel Ústí n. Orl.1800:00:06-
7C11332Čejka ŠtěpánDinosauři1800:00:07-
-C1-44Beneš FilipSDH Lanšperk Dolní Dobrouč17DNF-
Děvčata 5 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1140Spoustová KláraOrel Brno Židenice1700:00:01-
2D1345Zajačíková AnežkaTJ Sokol Dolní Ředice1700:00:02-
3D1529Bašková EsterActivity Lanškroun1800:00:03-
4D1739Hartmanová EliškaDolní Dobrouč1700:00:04-
5D1930Matějíčková EllieDolní Dobrouč S.K. Švábák1800:00:05-
6D11124Býčková KristýnaOrel Domanín1800:00:06-
7D11325Býčková KláraOrel Domanín1800:00:07-
8D11528Pivková EliškaOrel Obřany1800:00:08-
9D11631Nováková KlárkaDolní Dobrouč S.K. Švábák1900:00:09-
10D11758Ondrušková KlaudieOrel Obřany1700:00:10-
11D11823Brichtová KateřinaLetohrad1800:00:11-
12D11935Přibylová ZojaLanškroun1800:00:12-
13D12062Krupičková ElenChoceň1900:00:13-
14D12165Kvapilová VeronikaLetohrad1700:00:14-
15D12254Hüblová DorotkaVencl tým Ústí n. O.1900:00:15-
16D12368Marková ElaVerměřovice2000:00:16-
17D12463Moravcová EliškaLetohrad2000:00:17-
-D1-37Řeháková SofieDolní Dobrouč18DNF-
Chlapci 6-7 let (trať 0,16 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2169Přidal MichaelOrel Židenice1500:00:01-
2C2341Křenek TomášTJ Spartak Letohrad1500:00:02-
3C2564Kvapil JosefLetohrad1500:00:03-
4C2746Zajačik ŠimonTJ Sokol Dolní Ředice1500:00:04-
5C2927Pivko JakubOrel Obřany1500:00:05-
6C21147Friml AdamSokol Klášterec nad Orlicí1500:00:06-
7C21349Bříza DavidSokol Klášterec nad Orlicí1500:00:07-
8C21572Malátek VítekDlouhoňovice1600:00:08-
9C21756Hájek AlešOB Česká Třebová1500:00:09-
10C21922Ryšavý JakubDolní Dobrouč1500:00:10-
11C22161Skalický JanSokol Dejvice1600:00:11-
12C22359Kroulík FilipOrlické Podhůří - Říčky1600:00:12-
Děvčata 6-7 let (trať 0,16 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2170Motyčková AnežkaOrel Kroměříž1500:00:01-
2D2334Faltejsková NellaČeská Třebová1500:00:02-
3D2526Býčková VeronikaOrel Domanín1500:00:03-
4D2750Krejsová BarboraSokol Klášterec nad Orlicí1500:00:04-
5D2948Kristejnová ŠarlotaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:00:05-
6D21121Šolcová MarkétaDolní Dobrouč1500:00:06-
7D21342Přibylová AgátaTJ Spartak Letohrad1500:00:07-
8D21536Fiebigerová BarboraLanškroun1600:00:08-
9D21738Řeháková LillyDolní Dobrouč1500:00:09-
10D21952Burešová AnnaOrel Ústí n. O.1500:00:10-
11D22133Bednářová MagdalenaDolní Dobrouč1600:00:11-
12D22355Faltusová MagdalénaTJ Spartak Letohrad1600:00:12-
13D22543Brichtová AnnaTJ Spartak Letohrad1500:00:13-
14D22673Malátková VeronikaDlouhoňovice1600:00:14-
Nejmladší žáci I (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1211Kalousek JanOrel Dolní Dobrouč1300:01:04107,04
2M152Halas MatějOrel Vyškov1300:01:0797,99
3M1749Maixner OndřejDolní Dobrouč1400:01:0894,97
4M18110Kaška FrantišekTJ Spartak Letohrad1300:01:0991,96
5M11025Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:01:1185,93
5M11065Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek1300:01:1185,93
7M11426Malátek MatějAtletika Žamberk1400:01:1282,91
7M11438Křenek AdamTJ Spartak Letohrad1400:01:1282,91
9M12114Mařík KarelDolní Dobrouč1400:01:1573,87
10M12331Pivko VojtěchOrel Obřany1300:01:1767,84
11M12577Toman JonášMistrovice1400:01:1961,81
12M12737Hartman TomášTJ Spartak Letohrad1400:01:2058,79
13M133111Kristejn OliverTJ Spartak Letohrad1300:01:2252,76
14M1368Štěch JosefOrel Dolní Dobrouč1400:01:2446,73
15M138109Faltus DanielTJ Spartak Letohrad1300:01:2543,72
15M13848Bříza DavidSokol Klášterec nad Orlicí1400:01:2543,72
17M1426Halas VojtěchOrel Vyškov1300:01:3513,57
18M14313Mařík FrantišekDolní Dobrouč1400:01:377,54
Nejmladší žákyně I (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1139Spoustová NikolOrel Brno Židenice1300:01:02106,25
2Z131Doležalová LucieOrel Vyškov1300:01:0596,87
2Z13102Hartmanová JitkaTJ Spartak Letohrad1300:01:0596,87
4Z15106Šlesingerová ViktorieTJ Spartak Letohrad1300:01:0790,62
5Z1871Kamenická RebekaOrel Židenice1300:01:0984,37
6Z11072Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:01:1178,12
6Z11053Boháčová NelaLezník1400:01:1178,12
8Z114105Přibylová BeataTJ Spartak Letohrad1300:01:1275,00
9Z11743Diblíková Liliana TJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1300:01:1371,87
9Z117107Nastoupilová NicolTJ Spartak Letohrad1300:01:1371,87
11Z11934Bašková SáraActivity Lanškroun1300:01:1468,75
11Z119108Váchová AdélaTJ Spartak Letohrad Dolní Dobrouč1300:01:1468,75
13Z12282Vacková LindaDolní Dobrouč1400:01:1662,50
14Z12350Adamcová ValérieKB Letohrad1400:01:1759,37
15Z125101Faltusová StelaTJ Spartak Letohrad1300:01:1953,12
16Z12736Fiebigerová AnetkaLanškroun1400:01:2050,00
16Z12735Košťálová VendyLanškroun1400:01:2050,00
18Z130104Koutníková ViktorieTJ Spartak Letohrad1300:01:2146,87
18Z13054Faltusová AnežkaTJ Spartak Letohrad1400:01:2146,87
18Z130103Knápková RozálieTJ Spartak Letohrad1300:01:2146,87
21Z13379Barvínková EliškaLetohrad1300:01:2243,75
22Z13533Zelinková EliškaActivity Lanškroun1400:01:2340,62
23Z13629Diblíková NatálieAtletika Žamberk1300:01:2437,50
24Z13827Koblížková EvaAtletika Žamberk1400:01:2534,38
24Z13847Nosálová TerezaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:01:2534,38
Nejmladší žáci II (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2132Svojanovský MiroslavRudoltice1100:03:48101,45
2M2299Doskočil JakubTJ Spartak Letohrad1200:03:5099,71
3M2376Suchodol KryštofTJ Spartak Letohrad1100:03:5198,84
4M2563Vácha JanTJ Spartak Let. - Dolní Dobrouč1100:03:5496,23
5M297Štěch JakubOrel Dolní Dobrouč1200:04:0190,13
5M2996Moravec MatějTJ Spartak Letohrad1200:04:0190,13
7M211112Jansa ŠtěpánTJ Spartak Letohrad1100:04:0487,52
8M212130Krištof VojtěchAtletika Polička1200:04:0586,65
9M213113Strnad JanTJ Spartak Letohrad1100:04:1082,29
10M22094Dušek AdamTJ Spartak Letohrad1200:04:2965,75
11M22160Tuza VojtěchOrel Židenice1100:04:3064,88
12M22385Svoboda JiříTJ Spartak Letohrad1100:04:3164,01
13M226114Mareš FrantišekAtletika Lanškroun1100:04:4155,30
14M22730Jasanský MatyášDolní Dobrouč1100:04:4254,43
15M23021Nehria IvanAtletika Žamberk1100:04:4948,33
16M231100Voříšek VilémTJ Spartak Letohrad1200:04:5146,59
17M2324Jabůrek DavidOrel Vyškov1100:05:0831,79
Nejmladší žákyně II (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2152Boháčová AdélaLezník1200:02:08105,57
2Z2287Přidalová VeronikaOrel Židenice1100:02:1299,49
3Z2375Faltusová KristínaTJ Spartak Letohrad1100:02:1594,94
3Z2370Hartmanová EliškaTJ Spartak Letohrad1100:02:1594,94
5Z2597Blechová NelaTJ Spartak Letohrad1200:02:2284,30
6Z2667Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:02:2481,27
7Z2723Tomanová VeronikaAtletika Žamberk1100:02:2579,75
8Z283Halasová AnežkaOrel Vyškov1100:02:2973,67
9Z29123Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:02:3269,11
10Z21046Moravcová ElenaSokol Klášterec nad Orlicí1100:02:3564,56
11Z211118Burianová EliškaOrel Obřany1200:02:3663,04
11Z21195Kopecká TerezaTJ Spartak Letohrad1200:02:3663,04
13Z21324Svobodová DominikaAtletika Žamberk1100:02:4155,44
14Z21498Stejskalová AnetaTJ Spartak Letohrad1200:02:4253,92
15Z21522Koblížková AdélaAtletika Žamberk1200:02:4450,89
16Z21642Frimlová NikolaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:02:4943,29
17Z217119Jonášová KláraOrel Obřany1200:02:5041,77
18Z218127Dostálková Anna BáraMy od Kopřivy1200:02:5140,25
Mladší žáci (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31132Řehák LubomírAK ISCAREX Česká Třebová0900:04:36110,53
2M3545Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:04:51100,23
3M312131Rybička DominikAK ISCAREX Česká Třebová0900:05:0789,24
4M31488Stejskal DanielTJ Spartak Letohrad0900:05:1285,81
5M316121Veselý JakubTJ Spartak Letohrad1000:05:1385,13
5M31680Veselý JanTJ Spartak Letohrad1000:05:1385,13
7M31874Dušek OndřejKB Letohrad1000:05:1484,44
8M31910Kalousek JiříOrel Dolní Dobrouč1000:05:1583,75
9M322138Řepa PetrOrel Domanín0900:05:1683,07
10M324140Vítek JanČeská Rybná0900:05:1881,69
11M3285Doležal AdamOrel Vyškov1000:05:3867,96
12M330122Kvapil JaroslavTJ Spartak Letohrad1000:05:3967,28
13M33212Kalousek JosefOrel Dolní Dobrouč0900:05:4761,78
14M33592Költö TobiasTJ Spartak Letohrad1000:06:0847,37
15M336117Vlašil JakubDlouhoňovice0900:06:1443,25
16M33764Skalický PetrSK Kolářka Praha1000:06:1542,56
17M338135Náplava ŠtěpánOrel Domanín1000:06:1741,19
18M339129Hladiš ŠimonOrel Domanín1000:06:1939,82
19M341126Dostálek ŠimonMY OD Kopřivy1000:06:3528,83
20M34251Plch MatyášLanškroun1000:07:133,00
21M343134Náplava FrantišekOrel Domanín0900:07:433,00
Mladší žákyně (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3466Fliedrová AdélaF-Bike Klub Sádek1000:03:52101,71
2Z3569Málková LucieTJ Spartak Letohrad1000:03:54100,00
3Z37115Jakešová LucieTJ Spartak Letohrad1000:03:5698,29
4Z3828Urbanová AnnaTJ Spartak Letohrad0900:04:0094,87
5Z31481Svobodová KláraTJ Spartak Letohrad0900:04:1185,47
6Z31541Faltusová ŠtěpánkaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1000:04:1582,05
7Z316125Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:04:1681,20
8Z31761Tuzová KláraOrel Židenice0900:04:2176,92
9Z31820Kopecká CecílieAtletika Žamberk0900:04:2375,21
10Z31968Knápková AnežkaTJ Spartak Letohrad1000:04:2474,36
11Z321124Fišerová AdélaTJ Dlouhá Třebová1000:04:3069,23
12Z32419Kopecká RáchelAtletika Žamberk1000:04:3465,81
13Z32573Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:04:3763,25
14Z32891Koutníková RozálieTJ Spartak Letohrad0900:04:4457,26
15Z32978Rudolecká AnnaOrel Žatčany1000:04:4754,70
16Z333133Štěchová ZuzanaOrel Dolní Dobrouč0900:05:1431,62
17Z33458Kopecká KláraTJ Spartak Letohrad1000:05:2224,79
Starší žáci (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4162Matějíček ŠimonOrel Dolní Dobrouč0800:04:36103,09
2M4359Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:04:39100,95
3M44116Moravec VojtěchTJ Spartak Letohrad0800:04:4695,96
4M46139Mezera TomášOrel Židenice0800:04:5291,68
5M47128Hladiš JosefOrel Domanín0700:04:5788,11
6M4990Šedivý EliášTJ Spartak Letohrad0800:05:0582,40
7M411136Kuchař AdamOrel Domanín0700:05:0681,69
8M41384Strnad VítTJ Spartak Letohrad0800:05:0880,26
9M4149Šolc AntonínDolní Dobrouč0800:05:1277,41
10M41986Jansa MatějTJ Spartak Letohrad0800:05:1575,27
10M41918Hubka FilipAtletika Žamberk0700:05:1575,27
12M42589Křivka AdamTJ Spartak Letohrad0800:05:2865,99
13M440137Čožík TomášOrel Domanín0800:06:2922,47
-M4-83Motyčka MatoušTJ Spartak Letohrad08DNF-
Starší žákyně (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4857Struncová EllaTJ Spartak Letohrad0800:05:04103,02
2Z4915Hegerová RozálieAtletika Žamberk0700:05:05102,38
3Z42344Zezulková SimonaSokol Klášterec nad Orlicí0800:05:1794,60
4Z42616Berková DanielaAtletika Žamberk0800:05:3582,94
5Z427120Grossmanová LucieTJ Spartak Letohrad0800:05:3781,64
6Z42817Jedličková TerezaAtletika Žamberk0800:05:3880,99
7Z43156Faltusová EmaTJ Spartak Letohrad0800:05:4477,11
8Z43340Kvačková ViktorieSokol Klášterec nad Orlicí0800:05:5470,63
9Z43455Mikysková DarjaTJ Spartak Letohrad0800:06:0762,20
Dorostenci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51485Hájek DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:11:36121,46
2M52483Slanina JosefLetohrad0500:12:09113,00
3M53484Jančařík TomášOrel Židenice0500:15:1465,54
4M54481Rudolecký JanOrel Žatčany0500:16:2946,30
Dorostenky (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z55482Kosíková MichaelaOrel Domanín0600:17:01100,00
Junioři 18-19 let (trať 8,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ4313Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:39:12117,00
2MJ18338Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:46:2983,00
Juniorky 18-19 let (trať 8,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ3325Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:39:04130,25
2ZJ16301Halasová AnnaOrel Vyškov0300:45:49100,92
3ZJ31311Kosíková MarkétaOrel Domanín0400:53:1268,84
Muži A 20-39 let (trať 11 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1217Vebr PatrikPerňa systém9800:40:45103,40
2MA2207Hübl RadekRunsport team8800:40:55102,60
3MA4210Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:42:4294,00
4MA5206Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:44:0687,24
5MA6222Kouřil JiříOrel Židenice8600:44:2585,71
6MA7228Kyral JiříÚstí n. Orl.9100:44:4284,35
7MA8216Záveský FilipAK Iscarex ČT - Orel9300:45:0782,34
8MA10218Moravec MartinOrel Orlice8400:45:5978,16
9MA11234Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:46:1876,63
10MA15235Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:49:3960,47
11MA17224Šimoník JiříOrel Židenice0100:50:0458,46
12MA25232Šebek MichalČeská Třebová8400:55:0834,01
13MA26204Plíva MichalDolní Dobrouč9900:55:3731,68
14MA32203Ryšavý TomášDolní Dobrouč8600:58:5515,76
15MA34201Doležal PavelOrel Vyškov8400:59:4012,14
16MA36230Andrš PetrOB Žamberk8401:03:093,00
17MA38205Holovský JakubAtletika Žamberk8601:06:303,00
Muži B 40-49 let (trať 11 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB3241Kučera LadislavAK Iscarex ČT - Orel7600:41:24124,99
2MB16227Bureš MartinAK Iscarex Česká Třebová7400:49:5289,20
3MB18220Šimek PetrŘetůvka7700:50:4085,81
4MB19237Jurajda PavelLetohrad7400:53:3073,84
5MB22221Borkovec AlexandrChoceň7600:54:1670,60
6MB28212Náplava FrantišekOrel Domanín7900:55:5863,41
7MB29213Kosík MichalOrel Domanín7600:57:0758,55
8MB30208Němec RadekLitomyšl7700:57:4056,22
9MB31214Tříska MichalOrel Domanín7900:58:3552,35
Muži C 50-59 let (trať 11 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC9226Hejl RadekLetohrad7200:45:37106,28
2MC12231Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:46:48101,25
3MC13238Vítek MiroslavVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:48:5292,47
4MC14239Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:49:1091,20
5MC20243Scheuer JanLanškroun6600:53:4172,02
6MC21236Jančařík PetrOrel Židenice - 2B Winner6800:53:5071,38
7MC23211Dostálek PetrMy od kopřivy6700:54:2868,69
8MC24233Simon PetrPolička7200:54:3967,91
9MC27240Půlpán RomanKOB Choceň6500:55:4463,31
10MC33242Mlynář PetrDolní Dobrouč7100:59:2947,39
11MC35215Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7001:00:0245,05
12MC37209Kamenický PetrOrel Židenice Brno6901:04:4025,37
Muži D 60-69 let (trať 8,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2318Vacarda VladimírEleven Run Team5900:38:24110,37
2MD7337Siegel JosefChoceň5800:41:2295,72
3MD10326Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:41:4493,91
4MD20333Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:46:5068,72
5MD22327Razým JanČeská Třebová5700:48:2960,58
6MD23317Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:49:3655,06
7MD28308Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:52:4039,92
8MD34344Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:56:5718,77
9MD40341Juránek StanislavOrel Starý Lískovec5601:05:003,00
10MD41323Sedláček PavelOrel Židenice5301:06:003,00
Muži E 70 let a starší (trať 8,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME15331Ráb PavelČeská Třebová5200:45:45122,04
2ME27320Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:52:3995,20
3ME33345Leszkow PetrMK Hlinsko4400:55:5182,76
4ME35349Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:57:0178,22
5ME37314Sponar JanKOS Tesla Brno5000:58:2572,77
6ME39352Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:04:3049,11
Ženy A 20-34 let (trať 8,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5324Langhammerová AnežkaOrel Židenice9400:39:33117,74
2ZA13351Maříková ZuzanaDolní Dobrouč9700:43:5797,47
3ZA19329Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:46:4284,79
4ZA30342Chmelíčková ZuzanaTJ Spartak Letohrad0200:53:0955,07
5ZA36312Kuchařová LucieOrel Domanín0100:57:4334,02
Ženy B 35-44 let (trať 8,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB8328Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:41:34114,41
2ZB12346Nimshausová HanaKOB Choceň8100:42:10111,73
3ZB26315Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:50:3973,86
4ZB38310Náplavová KamilaOrel Domanín8001:00:2030,62
Ženy C 45-54 let (trať 8,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1340Jančaříková LenkaOrel Židenice - 2B Winner7000:37:09115,17
2ZC9339Pirklová KateřinaLetohrad7600:41:3992,79
3ZC11334Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:41:4892,04
4ZC14305Kamenická KateřinaOrel Židenice Brno7300:44:2978,69
5ZC17303Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:46:1170,23
6ZC21307Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:48:0660,70
7ZC24302Doležalová VladimíraOrel Vyškov7400:49:4452,57
8ZC25350Jarešová RadmilaJablonné nad Orlicí7600:50:2649,09
9ZC32316Cinková JitkaPardubice6800:54:2429,35
Ženy D 55 let a starší (trať 8,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6306Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:39:47154,04
2ZD29336Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:52:45106,46
3ZD42309Nechvílová MiroslavaChoceň6001:11:0039,50
Trať 0,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1139Spoustová NikolOrel Brno Židenice1300:01:02106,25
1M1211Kalousek JanOrel Dolní Dobrouč1300:01:04107,04
2Z131Doležalová LucieOrel Vyškov1300:01:0596,87
2Z13102Hartmanová JitkaTJ Spartak Letohrad1300:01:0596,87
4Z15106Šlesingerová ViktorieTJ Spartak Letohrad1300:01:0790,62
2M152Halas MatějOrel Vyškov1300:01:0797,99
3M1749Maixner OndřejDolní Dobrouč1400:01:0894,97
5Z1871Kamenická RebekaOrel Židenice1300:01:0984,37
4M18110Kaška FrantišekTJ Spartak Letohrad1300:01:0991,96
5M11065Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek1300:01:1185,93
5M11025Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:01:1185,93
6Z11053Boháčová NelaLezník1400:01:1178,12
6Z11072Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:01:1178,12
7M11438Křenek AdamTJ Spartak Letohrad1400:01:1282,91
8Z114105Přibylová BeataTJ Spartak Letohrad1300:01:1275,00
7M11426Malátek MatějAtletika Žamberk1400:01:1282,91
9Z117107Nastoupilová NicolTJ Spartak Letohrad1300:01:1371,87
9Z11743Diblíková Liliana TJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1300:01:1371,87
11Z119108Váchová AdélaTJ Spartak Letohrad Dolní Dobrouč1300:01:1468,75
11Z11934Bašková SáraActivity Lanškroun1300:01:1468,75
9M12114Mařík KarelDolní Dobrouč1400:01:1573,87
13Z12282Vacková LindaDolní Dobrouč1400:01:1662,50
10M12331Pivko VojtěchOrel Obřany1300:01:1767,84
14Z12350Adamcová ValérieKB Letohrad1400:01:1759,37
15Z125101Faltusová StelaTJ Spartak Letohrad1300:01:1953,12
11M12577Toman JonášMistrovice1400:01:1961,81
12M12737Hartman TomášTJ Spartak Letohrad1400:01:2058,79
16Z12736Fiebigerová AnetkaLanškroun1400:01:2050,00
16Z12735Košťálová VendyLanškroun1400:01:2050,00
18Z130103Knápková RozálieTJ Spartak Letohrad1300:01:2146,87
18Z130104Koutníková ViktorieTJ Spartak Letohrad1300:01:2146,87
18Z13054Faltusová AnežkaTJ Spartak Letohrad1400:01:2146,87
13M133111Kristejn OliverTJ Spartak Letohrad1300:01:2252,76
21Z13379Barvínková EliškaLetohrad1300:01:2243,75
22Z13533Zelinková EliškaActivity Lanškroun1400:01:2340,62
23Z13629Diblíková NatálieAtletika Žamberk1300:01:2437,50
14M1368Štěch JosefOrel Dolní Dobrouč1400:01:2446,73
24Z13827Koblížková EvaAtletika Žamberk1400:01:2534,38
24Z13847Nosálová TerezaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:01:2534,38
15M138109Faltus DanielTJ Spartak Letohrad1300:01:2543,72
15M13848Bříza DavidSokol Klášterec nad Orlicí1400:01:2543,72
17M1426Halas VojtěchOrel Vyškov1300:01:3513,57
18M14313Mařík FrantišekDolní Dobrouč1400:01:377,54
Trať 0,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2152Boháčová AdélaLezník1200:02:08105,57
2Z2287Přidalová VeronikaOrel Židenice1100:02:1299,49
3Z2375Faltusová KristínaTJ Spartak Letohrad1100:02:1594,94
3Z2370Hartmanová EliškaTJ Spartak Letohrad1100:02:1594,94
5Z2597Blechová NelaTJ Spartak Letohrad1200:02:2284,30
6Z2667Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:02:2481,27
7Z2723Tomanová VeronikaAtletika Žamberk1100:02:2579,75
8Z283Halasová AnežkaOrel Vyškov1100:02:2973,67
9Z29123Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:02:3269,11
10Z21046Moravcová ElenaSokol Klášterec nad Orlicí1100:02:3564,56
11Z211118Burianová EliškaOrel Obřany1200:02:3663,04
11Z21195Kopecká TerezaTJ Spartak Letohrad1200:02:3663,04
13Z21324Svobodová DominikaAtletika Žamberk1100:02:4155,44
14Z21498Stejskalová AnetaTJ Spartak Letohrad1200:02:4253,92
15Z21522Koblížková AdélaAtletika Žamberk1200:02:4450,89
16Z21642Frimlová NikolaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:02:4943,29
17Z217119Jonášová KláraOrel Obřany1200:02:5041,77
18Z218127Dostálková Anna BáraMy od Kopřivy1200:02:5140,25
Trať 0,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2132Svojanovský MiroslavRudoltice1100:03:48101,45
2M2299Doskočil JakubTJ Spartak Letohrad1200:03:5099,71
3M2376Suchodol KryštofTJ Spartak Letohrad1100:03:5198,84
1Z3466Fliedrová AdélaF-Bike Klub Sádek1000:03:52101,71
2Z3569Málková LucieTJ Spartak Letohrad1000:03:54100,00
4M2563Vácha JanTJ Spartak Let. - Dolní Dobrouč1100:03:5496,23
3Z37115Jakešová LucieTJ Spartak Letohrad1000:03:5698,29
4Z3828Urbanová AnnaTJ Spartak Letohrad0900:04:0094,87
5M297Štěch JakubOrel Dolní Dobrouč1200:04:0190,13
5M2996Moravec MatějTJ Spartak Letohrad1200:04:0190,13
7M211112Jansa ŠtěpánTJ Spartak Letohrad1100:04:0487,52
8M212130Krištof VojtěchAtletika Polička1200:04:0586,65
9M213113Strnad JanTJ Spartak Letohrad1100:04:1082,29
5Z31481Svobodová KláraTJ Spartak Letohrad0900:04:1185,47
6Z31541Faltusová ŠtěpánkaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1000:04:1582,05
7Z316125Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:04:1681,20
8Z31761Tuzová KláraOrel Židenice0900:04:2176,92
9Z31820Kopecká CecílieAtletika Žamberk0900:04:2375,21
10Z31968Knápková AnežkaTJ Spartak Letohrad1000:04:2474,36
10M22094Dušek AdamTJ Spartak Letohrad1200:04:2965,75
11Z321124Fišerová AdélaTJ Dlouhá Třebová1000:04:3069,23
11M22160Tuza VojtěchOrel Židenice1100:04:3064,88
12M22385Svoboda JiříTJ Spartak Letohrad1100:04:3164,01
12Z32419Kopecká RáchelAtletika Žamberk1000:04:3465,81
13Z32573Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:04:3763,25
13M226114Mareš FrantišekAtletika Lanškroun1100:04:4155,30
14M22730Jasanský MatyášDolní Dobrouč1100:04:4254,43
14Z32891Koutníková RozálieTJ Spartak Letohrad0900:04:4457,26
15Z32978Rudolecká AnnaOrel Žatčany1000:04:4754,70
15M23021Nehria IvanAtletika Žamberk1100:04:4948,33
16M231100Voříšek VilémTJ Spartak Letohrad1200:04:5146,59
17M2324Jabůrek DavidOrel Vyškov1100:05:0831,79
16Z333133Štěchová ZuzanaOrel Dolní Dobrouč0900:05:1431,62
17Z33458Kopecká KláraTJ Spartak Letohrad1000:05:2224,79
Trať 1,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31132Řehák LubomírAK ISCAREX Česká Třebová0900:04:36110,53
1M4162Matějíček ŠimonOrel Dolní Dobrouč0800:04:36103,09
2M4359Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:04:39100,95
3M44116Moravec VojtěchTJ Spartak Letohrad0800:04:4695,96
2M3545Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:04:51100,23
4M46139Mezera TomášOrel Židenice0800:04:5291,68
5M47128Hladiš JosefOrel Domanín0700:04:5788,11
1Z4857Struncová EllaTJ Spartak Letohrad0800:05:04103,02
6M4990Šedivý EliášTJ Spartak Letohrad0800:05:0582,40
2Z4915Hegerová RozálieAtletika Žamberk0700:05:05102,38
7M411136Kuchař AdamOrel Domanín0700:05:0681,69
3M312131Rybička DominikAK ISCAREX Česká Třebová0900:05:0789,24
8M41384Strnad VítTJ Spartak Letohrad0800:05:0880,26
9M4149Šolc AntonínDolní Dobrouč0800:05:1277,41
4M31488Stejskal DanielTJ Spartak Letohrad0900:05:1285,81
5M316121Veselý JakubTJ Spartak Letohrad1000:05:1385,13
5M31680Veselý JanTJ Spartak Letohrad1000:05:1385,13
7M31874Dušek OndřejKB Letohrad1000:05:1484,44
8M31910Kalousek JiříOrel Dolní Dobrouč1000:05:1583,75
10M41986Jansa MatějTJ Spartak Letohrad0800:05:1575,27
10M41918Hubka FilipAtletika Žamberk0700:05:1575,27
9M322138Řepa PetrOrel Domanín0900:05:1683,07
3Z42344Zezulková SimonaSokol Klášterec nad Orlicí0800:05:1794,60
10M324140Vítek JanČeská Rybná0900:05:1881,69
12M42589Křivka AdamTJ Spartak Letohrad0800:05:2865,99
4Z42616Berková DanielaAtletika Žamberk0800:05:3582,94
5Z427120Grossmanová LucieTJ Spartak Letohrad0800:05:3781,64
11M3285Doležal AdamOrel Vyškov1000:05:3867,96
6Z42817Jedličková TerezaAtletika Žamberk0800:05:3880,99
12M330122Kvapil JaroslavTJ Spartak Letohrad1000:05:3967,28
7Z43156Faltusová EmaTJ Spartak Letohrad0800:05:4477,11
13M33212Kalousek JosefOrel Dolní Dobrouč0900:05:4761,78
8Z43340Kvačková ViktorieSokol Klášterec nad Orlicí0800:05:5470,63
9Z43455Mikysková DarjaTJ Spartak Letohrad0800:06:0762,20
14M33592Költö TobiasTJ Spartak Letohrad1000:06:0847,37
15M336117Vlašil JakubDlouhoňovice0900:06:1443,25
16M33764Skalický PetrSK Kolářka Praha1000:06:1542,56
17M338135Náplava ŠtěpánOrel Domanín1000:06:1741,19
18M339129Hladiš ŠimonOrel Domanín1000:06:1939,82
13M440137Čožík TomášOrel Domanín0800:06:2922,47
19M341126Dostálek ŠimonMY OD Kopřivy1000:06:3528,83
20M34251Plch MatyášLanškroun1000:07:133,00
21M343134Náplava FrantišekOrel Domanín0900:07:433,00
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51485Hájek DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:11:36121,46
2M52483Slanina JosefLetohrad0500:12:09113,00
3M53484Jančařík TomášOrel Židenice0500:15:1465,54
4M54481Rudolecký JanOrel Žatčany0500:16:2946,30
1Z55482Kosíková MichaelaOrel Domanín0600:17:01100,00
Trať 8,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1340Jančaříková LenkaOrel Židenice - 2B Winner7000:37:09115,17
1MD2318Vacarda VladimírEleven Run Team5900:38:24110,37
1ZJ3325Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:39:04130,25
1MJ4313Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:39:12117,00
1ZA5324Langhammerová AnežkaOrel Židenice9400:39:33117,74
1ZD6306Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:39:47154,04
2MD7337Siegel JosefChoceň5800:41:2295,72
1ZB8328Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:41:34114,41
2ZC9339Pirklová KateřinaLetohrad7600:41:3992,79
3MD10326Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:41:4493,91
3ZC11334Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:41:4892,04
2ZB12346Nimshausová HanaKOB Choceň8100:42:10111,73
2ZA13351Maříková ZuzanaDolní Dobrouč9700:43:5797,47
4ZC14305Kamenická KateřinaOrel Židenice Brno7300:44:2978,69
1ME15331Ráb PavelČeská Třebová5200:45:45122,04
2ZJ16301Halasová AnnaOrel Vyškov0300:45:49100,92
5ZC17303Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:46:1170,23
2MJ18338Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:46:2983,00
3ZA19329Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:46:4284,79
4MD20333Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:46:5068,72
6ZC21307Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:48:0660,70
5MD22327Razým JanČeská Třebová5700:48:2960,58
6MD23317Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:49:3655,06
7ZC24302Doležalová VladimíraOrel Vyškov7400:49:4452,57
8ZC25350Jarešová RadmilaJablonné nad Orlicí7600:50:2649,09
3ZB26315Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:50:3973,86
2ME27320Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:52:3995,20
7MD28308Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:52:4039,92
2ZD29336Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:52:45106,46
4ZA30342Chmelíčková ZuzanaTJ Spartak Letohrad0200:53:0955,07
3ZJ31311Kosíková MarkétaOrel Domanín0400:53:1268,84
9ZC32316Cinková JitkaPardubice6800:54:2429,35
3ME33345Leszkow PetrMK Hlinsko4400:55:5182,76
8MD34344Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:56:5718,77
4ME35349Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:57:0178,22
5ZA36312Kuchařová LucieOrel Domanín0100:57:4334,02
5ME37314Sponar JanKOS Tesla Brno5000:58:2572,77
4ZB38310Náplavová KamilaOrel Domanín8001:00:2030,62
6ME39352Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:04:3049,11
9MD40341Juránek StanislavOrel Starý Lískovec5601:05:003,00
10MD41323Sedláček PavelOrel Židenice5301:06:003,00
3ZD42309Nechvílová MiroslavaChoceň6001:11:0039,50
Trať 11 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1217Vebr PatrikPerňa systém9800:40:45103,40
2MA2207Hübl RadekRunsport team8800:40:55102,60
1MB3241Kučera LadislavAK Iscarex ČT - Orel7600:41:24124,99
3MA4210Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:42:4294,00
4MA5206Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:44:0687,24
5MA6222Kouřil JiříOrel Židenice8600:44:2585,71
6MA7228Kyral JiříÚstí n. Orl.9100:44:4284,35
7MA8216Záveský FilipAK Iscarex ČT - Orel9300:45:0782,34
1MC9226Hejl RadekLetohrad7200:45:37106,28
8MA10218Moravec MartinOrel Orlice8400:45:5978,16
9MA11234Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:46:1876,63
2MC12231Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:46:48101,25
3MC13238Vítek MiroslavVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:48:5292,47
4MC14239Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:49:1091,20
10MA15235Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:49:3960,47
2MB16227Bureš MartinAK Iscarex Česká Třebová7400:49:5289,20
11MA17224Šimoník JiříOrel Židenice0100:50:0458,46
3MB18220Šimek PetrŘetůvka7700:50:4085,81
4MB19237Jurajda PavelLetohrad7400:53:3073,84
5MC20243Scheuer JanLanškroun6600:53:4172,02
6MC21236Jančařík PetrOrel Židenice - 2B Winner6800:53:5071,38
5MB22221Borkovec AlexandrChoceň7600:54:1670,60
7MC23211Dostálek PetrMy od kopřivy6700:54:2868,69
8MC24233Simon PetrPolička7200:54:3967,91
12MA25232Šebek MichalČeská Třebová8400:55:0834,01
13MA26204Plíva MichalDolní Dobrouč9900:55:3731,68
9MC27240Půlpán RomanKOB Choceň6500:55:4463,31
6MB28212Náplava FrantišekOrel Domanín7900:55:5863,41
7MB29213Kosík MichalOrel Domanín7600:57:0758,55
8MB30208Němec RadekLitomyšl7700:57:4056,22
9MB31214Tříska MichalOrel Domanín7900:58:3552,35
14MA32203Ryšavý TomášDolní Dobrouč8600:58:5515,76
10MC33242Mlynář PetrDolní Dobrouč7100:59:2947,39
15MA34201Doležal PavelOrel Vyškov8400:59:4012,14
11MC35215Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7001:00:0245,05
16MA36230Andrš PetrOB Žamberk8401:03:093,00
12MC37209Kamenický PetrOrel Židenice Brno6901:04:4025,37
17MA38205Holovský JakubAtletika Žamberk8601:06:303,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1217Vebr PatrikPerňa systém9800:40:45101,33
2MA2207Hübl RadekRunsport team8800:40:55100,51
3MB3241Kučera LadislavAK Iscarex ČT - Orel7600:41:2498,16
4MA4210Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:42:4291,82
5MA5206Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:44:0684,99
6MA6222Kouřil JiříOrel Židenice8600:44:2583,45
7MA7228Kyral JiříÚstí n. Orl.9100:44:4282,07
8MA8216Záveský FilipAK Iscarex ČT - Orel9300:45:0780,04
9MC9226Hejl RadekLetohrad7200:45:3777,60
10MA10218Moravec MartinOrel Orlice8400:45:5975,81
11MA11234Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:46:1874,27
12MC12231Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:46:4871,83
13MC13238Vítek MiroslavVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:48:5261,76
14MC14239Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:49:1060,29
15MA15235Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:49:3957,94
16MB16227Bureš MartinAK Iscarex Česká Třebová7400:49:5256,88
17MA17224Šimoník JiříOrel Židenice0100:50:0455,90
18MB18220Šimek PetrŘetůvka7700:50:4052,98
19MB19237Jurajda PavelLetohrad7400:53:3039,17
20MC20243Scheuer JanLanškroun6600:53:4138,27
21MC21236Jančařík PetrOrel Židenice - 2B Winner6800:53:5037,54
22MB22221Borkovec AlexandrChoceň7600:54:1635,43
23MC23211Dostálek PetrMy od kopřivy6700:54:2834,45
24MC24233Simon PetrPolička7200:54:3933,56
25MA25232Šebek MichalČeská Třebová8400:55:0831,20
26MA26204Plíva MichalDolní Dobrouč9900:55:3728,85
27MC27240Půlpán RomanKOB Choceň6500:55:4428,28
28MB28212Náplava FrantišekOrel Domanín7900:55:5827,14
29MB29213Kosík MichalOrel Domanín7600:57:0721,53
30MB30208Němec RadekLitomyšl7700:57:4018,85
31MB31214Tříska MichalOrel Domanín7900:58:3514,38
32MA32203Ryšavý TomášDolní Dobrouč8600:58:5512,76
33MC33242Mlynář PetrDolní Dobrouč7100:59:299,99
34MA34201Doležal PavelOrel Vyškov8400:59:409,10
35MC35215Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7001:00:027,31
36MA36230Andrš PetrOB Žamberk8401:03:093,00
37MC37209Kamenický PetrOrel Židenice Brno6901:04:403,00
38MA38205Holovský JakubAtletika Žamberk8601:06:303,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1340Jančaříková LenkaOrel Židenice - 2B Winner7000:37:09107,46
2ZJ3325Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:39:0497,52
3ZA5324Langhammerová AnežkaOrel Židenice9400:39:3395,02
4ZD6306Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:39:4793,81
5ZB8328Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:41:3484,57
6ZC9339Pirklová KateřinaLetohrad7600:41:3984,13
7ZC11334Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:41:4883,36
8ZB12346Nimshausová HanaKOB Choceň8100:42:1081,46
9ZA13351Maříková ZuzanaDolní Dobrouč9700:43:5772,21
10ZC14305Kamenická KateřinaOrel Židenice Brno7300:44:2969,45
11ZJ16301Halasová AnnaOrel Vyškov0300:45:4962,54
12ZC17303Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:46:1160,64
13ZA19329Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:46:4257,96
14ZC21307Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:48:0650,71
15ZC24302Doležalová VladimíraOrel Vyškov7400:49:4442,24
16ZC25350Jarešová RadmilaJablonné nad Orlicí7600:50:2638,61
17ZB26315Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:50:3937,49
18ZD29336Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:52:4526,61
19ZA30342Chmelíčková ZuzanaTJ Spartak Letohrad0200:53:0924,53
20ZJ31311Kosíková MarkétaOrel Domanín0400:53:1224,27
21ZC32316Cinková JitkaPardubice6800:54:2418,05
22ZA36312Kuchařová LucieOrel Domanín0100:57:433,00
23ZB38310Náplavová KamilaOrel Domanín8001:00:203,00
24ZD42309Nechvílová MiroslavaChoceň6001:11:003,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód