Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Dobroučským krajem

22.6.2013, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Dobroučským krajem
  • datum konání: 22.6.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Orel Dolní Dobrouč

Sociální sítě

Místo konání

Areál fotbalového hřiště v Dolní Dobrouči
9:30 - 11:45 hodin

Přihlášky

na místě od 8:00 hodin

Startovné

děti a mládež zdarma
ostatní 50 Kč

Popis tratě

Délka: 80 m - 10,3 km

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Orel Jednota Dolní Dobrouč
561 02 Dolní Dobrouč 408
kontaktní osoba :Petr Špinler
tel: 603 314 261

Leták pořadatelů ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.bdk.orlicko.cz

E-mailová adresa

petr_spinler@conel.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
30.5.2020Běh Dobroučským krajem-
1.6.2019Běh Dobroučským krajem433
2.6.2018Běh Dobroučským krajem343
3.6.2017Běh Dobroučským krajem463
18.6.2016Běh Dobroučským krajem431
6.6.2015Běh Dobroučským krajem406
7.6.2014Běh Dobroučským krajem382
2.6.2012Běh Dobroučským krajem - MČR veteránů v krosu333
4.6.2011Běh Dobroučským krajem277
5.6.2010Běh Dobroučským krajem - Cena GELADRINK258
6.6.2009Běh Dobroučským krajem234
7.6.2008Běh Dobroučským krajem217

Statistika závodu Běh Dobroučským krajem

  • ročníků: 13
  • závodníků na všech ročnících: 3777

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Borková Agáta0212
Borek Petr7012
Borek Viktor0412
Vacek Martin6911
Matějíček Šimon0811
Marhold Petr7810
Matyášová Jana6510
Plíva Vojtěch8710
Sejkorová Lenka6310
Mlynář Vlastimil6410
Dostálek Petr6710
Kubíčková Adéla0510
Bielčik Jindřich409
Mlynář Marek079
Kubišta Oto539
Nechvílová Miroslava609
Dušek Jakub039
Jirásková Eva649
Kubíček Tomáš089
Mlynář Petr718
Krátký František438
Černá Markéta708
Gregora Filip028
Limburský Jan018
Živný Marek918
Mlynář Tomáš028
Jakubec Filip028
Mlynářová Eliška078
Horáček Michal758
Brychta Jakub088
Keprtová Miloslava488
Tomíšek Jindřich398
Krupička Miroslav538
Hrdina Pavel888
Krátká Anna698
Bednářová Martina088
Mlynář Vojtěch988
Sadílek Ota468
Šimůnková Zdena587
Jansová Denisa027
Vondra Vojtěch987
Mařík Jan007
Boháč Bonifác017
Krátká Hana957
Marková Nikola057
Kalous Petr777
Dušek Pavel707
Krejčířová Inka087
Belobrad Ivan667
Šimůnková Pavla777

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 5 let a mladší (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1138Kumpošt RadovanČtyřka Česká Třebová0800:00:01-
2C1326Matějíček ŠimonOREL Dolní Dobrouč0800:00:01-
3C158Kubíček TomášDolní Dobrouč0800:00:01-
4C1714Pecháček OndřejDolní Dobrouč0800:00:01-
5C1911Peřina TomášOrel Dolní Dobrouč0800:00:01-
6C11154Smolák ŠimonOrel Vysoké Mýto0800:00:01-
7C11330Moskva VojtěchŽamberk0800:00:01-
8C11518Huška ArturDolní Dobrouč0800:00:01-
9C11747Hemelík VítekTJ Sokol Jaroměř0900:00:01-
10C11934Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:01-
11C12115Lebeda ŠtěpánFort SMC Ústí nad Orlicí1000:00:01-
12C12317Hanák StanislavRychnov na Moravě0900:00:01-
13C12436Kalousek JosefDolní Dobrouč0900:00:01-
14C12550Fojt LukášOrel - Obřany0900:00:01-
15C12632Vychytil JosefLanšperk1000:00:01-
16C12753Maličký LukášÚstí nad Orlicí1000:00:01-
17C12831Halas HynekOrel Šitbořice1000:00:01-
18C12937Kalousek JiříDolní Dobrouč1000:00:01-
19C13027Matějíček MatoušOrel Dolní Dobrouč1100:00:01-
20C13123Plíva MartinOREL Dolní Dobrouč0900:00:01-
21C1322Paus JiříOrel Hranice1200:00:01-
Děvčata 5 let a mladší (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1120Krejčířová InkaDolní Dobrouč 2320800:00:01-
2D1329Hauptfleischová MariePraha0900:00:01-
3D155Tichá ZdislavaOrel Obřany0900:00:01-
4D1725Bednářová MartinaDolní Dobrouč0800:00:01-
5D1952Maličká AlžbětaÚstí nad Orlicí0800:00:01-
6D1113Pausová TerezaOrel Hranice1000:00:01-
7D11321Halasová AnežkaOrel Drnovice u Vyškova1100:00:01-
8D11516Diblíková KarolínaDolní Dobrouč1100:00:01-
9D11722Plívová MarkétaDolní Dobrouč1100:00:01-
10D11939Pártlová AmálieChoceň1100:00:01-
11D12148Horáková EliškaDolní Dobrouč1200:00:01-
Chlapci 6-7 let (trať 0,12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2140Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:01-
2C2310Boháč PankrácAC Choceň0600:00:01-
3C2543Dostál TadeášBUDOKLUB Lanškroun0600:00:01-
3C2546Hemelík FrantišekTJ SOKOL Jaroměř0600:00:01-
5C2835Suchodol OndřejTJ Spartak OEZ Letohrad0700:00:01-
6C2106Pražák OndřejDolní Dobrouč0600:00:01-
7C21242Nový TomášBiatlon Letohrad0600:00:01-
8C21412Bureš JosefČeská Třebová - Brázdov0600:00:01-
9C2164Tichý AdamOrel Obřany0600:00:01-
10C21849Fojt VojtěchOrel - Obřany0700:00:01-
Děvčata 6-7 let (trať 0,12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2145Klementová LuisaLanškroun0600:00:01-
2D2351Feniková DominikaOrel Žamberk0600:00:01-
3D2533Reslerová VeronikaVK Lanškroun0600:00:01-
4D2842Maříková MichaelaŽamberk0600:00:01-
5D21013Stejskalová TerezaDolní Dobrouč0600:00:01-
6D2127Miková JulieOrel Obřany0600:00:01-
7D21428Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:00:01-
8D21624Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:00:01-
9D21819Hušková MartinaDolní Dobrouč0700:00:01-
10D2209Horáčková JůlieTJ Liberec0700:00:01-
11D22144Ptáčková LucieBrzdy Horní Čermná0700:00:01-
12D2221Mlynářová EliškaOrel Dolní Dobrouč0700:00:01-
13D22341Zachařová MarieSruby0700:00:01-
Nejmladší žáci I (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1479Jadrný TomášRENOVA RACE Team Ústí nad Orlicí0400:01:01105,32
2M1580Suchodol VítTJ Spartak OEZ Letohrad0400:01:0398,94
3M1660Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:01:0495,74
4M1895Hovorka MatoušTJ Sokol Jaroměř0400:01:0592,55
5M11197Borek ViktorSpartak OEZ Letohrad0400:01:0979,79
6M112102Koudelka PetrOrel Žatčany0500:01:1076,60
7M11481Kunt StanislavTJ Spartak OEZ Letohrad0400:01:1173,40
8M11647Rybka LukášTJ Spartak OEZ Letohrad0400:01:1270,21
9M11940Rybka FilipSpartak OEZ Letohrad0500:01:1851,06
10M12259Heinrich MichaelDolní Dobrouč0500:01:2625,53
11M12549Halas VojtěchOrel Drnovice u Vyškova0500:01:503,00
Nejmladší žákyně I (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1135Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:00:57102,61
2Z1268Červená EliškaDukla Polička0400:00:5899,83
3Z1330Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:00:5997,56
4Z1756Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:01:0575,46
5Z1848Marková NikolaTJ Spartak OEZ Letohrad0500:01:0573,72
6Z11039Grossmannová KláraSpartak OEZ Letohrad0400:01:0670,23
7Z11261Moskvová AgátaSpartak OEZ Letohrad0500:01:1056,31
8Z11471Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:01:1152,83
9Z1164Kleinová AnnaDolní Dobrouč0500:01:1249,35
10Z11821Kubíčková AdélaDolní Dobrouč0500:01:1345,87
11Z1203Filipčíková MarieDolní Dobrouč0500:01:2311,05
12Z12134Hušková TerezaDolní Dobrouč0400:01:254,09
13Z12325Horáčková AnnaTJ Liberec0400:01:293,00
14Z12431Diblíková NatálieDolní Dobrouč0500:01:323,00
Nejmladší žáci II (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2157Gregora FilipActivity Lanškroun0200:03:40105,60
2M2278Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:03:4898,53
3M23107Költö MatějSpartak OEZ Letohrad0300:03:5195,88
4M241Mlynář TomášOrel Dolní Dobrouč0200:03:5889,69
5M2583Semirád JanTJ Spartak OEZ Letohrad0300:03:5988,81
6M2689Mužík MartinAtletika Polička0300:04:0087,92
7M2773Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:04:2466,72
8M21020Jakubec FilipOrel Dolní Dobrouč0200:04:3160,53
9M21238Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:04:3557,00
10M21584Dvořák MartinTJ Spartak OEZ Letohrad0300:04:3953,46
11M21653Dušek JakubHasiči Dolní Dobrouč0300:04:4449,04
12M21796Hemelík JindřichTJ Sokol Jaroměř0300:04:4746,39
13M2196Pražák MatějDolní Dobrouč0300:05:2413,70
14M2237Tichý VojtěchOrel Obřany0300:06:113,00
Nejmladší žákyně II (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2191Jansová DenisaTJ Sokol Deštné0200:02:06103,64
2Z2232Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:02:08100,52
3Z2393Dostálová ViktorieBUDO Klub Lanškroun0300:02:1195,84
4Z2477Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:02:1688,05
5Z2510Miková DominikaOrel Obřany0200:02:1983,38
6Z262Kleinová IvanaDolní Dobrouč0300:02:2475,58
7Z2722Peřinová TerezaOrel Dolní Dobrouč0200:02:2967,79
8Z2864Halasová LudmilaOrel Šitbořice0300:02:3066,23
9Z2999Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:02:3263,12
10Z21050Halasová AnnaOrel Drnovice u Vyškova0300:02:3361,56
11Z21143Krejsová AnežkaSpartak OEZ Letohrad0300:02:3952,21
12Z21241Lerchová KateřinaSpartak OEZ Letohrad0300:02:5330,39
13Z21398Ptáčková MarkétaBrzdy Horní Čermná0300:03:103,90
Mladší žáci (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3626Boháč BonifácAC Choceň0100:05:48105,59
2M3858Chlup TomášActivity Lanškroun0000:05:58100,00
3M3924Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:06:0894,41
4M31062Pavlas LadislavActivity Lanškroun0000:06:1491,06
5M31233Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:06:1988,27
6M3179Limburský JanOrel Obřany0100:07:2352,51
7M318106Plíva MichalOREL Dolní Dobrouč0000:07:2849,72
8M3228Tichý MiroslavOrel Obřany0100:08:0031,84
9M324101Fojt OndřejOrel - Obřany0100:08:447,26
10M325104Filip OndřejDolní Dobrouč0100:09:213,00
Mladší žákyně (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3846Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:26102,72
2Z3927Jakubcová BarboraOREL Dolní Dobrouč0000:04:3099,75
3Z311108Vindušková BarbaraActivity Lanškroun0100:04:3397,53
4Z31329Kapounová KristýnaDolní Dobrouč0100:04:3695,30
5Z3145Kleinová ŠtěpánkaDolní Dobrouč0100:04:3794,56
6Z31863Halasová VeronikaOrel Šitbořice0100:05:0276,02
7Z32070Fladerová TerezieDolní Dobrouč0100:05:3452,29
8Z32152Dušková VeronikaHasiči Dolní Dobrouč0000:05:4345,61
9Z32211Miková EliškaOrel Obřany0000:05:4941,16
Starší žáci (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4154Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí - OREL9800:05:03103,46
2M4267Kačerovský MichalActivity Lanškroun9800:05:08100,22
3M4388Mužík JanAtletika Polička9800:05:1496,32
4M4494Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:2191,78
5M4536Vebr PatrikVencl Team Ústí nad Orlicí9800:05:2589,19
6M47100Dušek PavelHasiči Dolní Dobrouč9800:05:5768,43
7M41355Kocúr TomášDolní Dobrouč9800:06:2748,97
8M41466Halas PavelOrel Šitbořice9900:06:2947,68
9M41587Moravec JakubOrel Orlice9900:06:5431,46
Starší žákyně (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z411105Smoláková AlexandraOrel Vysoké Mýto9800:06:16121,94
2Z416103Obstová KateřinaLanškroun9900:07:1494,48
3Z41913Limburská EliškaOrel Obřany9900:07:3783,58
4Z42012Tichá KateřinaOrel Obřany9900:07:5475,53
5Z42144Kapounová LucieDolní Dobrouč9900:07:5873,64
6Z42328Jakubcová AdélaOrel Dolní Dobrouč9800:08:2361,80
7Z42616Bojanovská KláraOrel Obřany9900:09:2333,39
Dorostenci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M517Moravec JiříISCAREX Česká Třebová - Orel Orlice9600:11:17148,97
2M5517Halas JiříOrel Obřany9700:18:3651,03
Dorostenky (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z526Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč9700:15:03114,45
2Z538Pártlová DanielaAC Choceň9700:16:13100,07
3Z542Floderová MarkétaDolní Dobrouč9600:17:2485,48
Junioři 18-19 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1310Nehybka JosefOrel - Židenice9500:32:05164,01
2MJ37344Kotrla TomášLibchavy9501:02:1735,99
Juniorky 18-19 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ16335Krátká HanaLanškroun9500:42:32137,66
2ZJ36341Nyklasová LudmilaDolní Dobrouč9501:02:1662,34
Muži A 20-39 let (trať 10,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1215Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:36:27102,53
2MA2228Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:36:53100,18
3MA3248Hrdina PavelAK Perná8800:37:2597,29
4MA4263Cink TomášISCAREX Česká Třebová8700:37:3096,84
5MA5245Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:37:3696,30
6MA8264Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:40:4779,05
7MA11222Juránek StanislavOrel Židenice8700:41:2375,80
8MA12219Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:41:3874,45
9MA13266Šutera JosefAtletika Polička7900:41:5572,91
10MA15233Chlubna JanSK Nové Město na Moravě8400:42:5267,77
11MA16210Moskva RomanTJ Zlaté Hory7500:43:2065,24
12MA19254Plíva VojtěchOREL Dolní Dobrouč8700:44:2959,01
13MA22249Holubec MiroslavOstrov7600:45:1155,21
14MA26252Bombera JiříMěstečko Trnávka8500:46:2748,35
15MA27217Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:46:4247,00
16MA29256Řehák JanDolní Dobrouč8800:46:4546,73
17MA31230Maličký MojmírÚstí nad Orlicí7800:47:3042,66
18MA36201Paus AlešOrel Hranice7800:48:2138,06
19MA37261Marhold PetrChoceň7800:48:3636,70
20MA41218Moravec Filip3D Fitness Racing Team8800:50:5424,24
21MA47203Hronek JaroslavOrel Obřany9100:54:225,46
22MA50205Vebr MichalČeská Třebová7800:55:493,00
-MA-259Kopecký JanHvězda SKP Pardubice90DNF-
Muži B 40-49 let (trať 10,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB6242Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:37:48108,37
2MB7209Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:39:3399,49
3MB9239Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:41:0092,14
4MB10238Fajfr František3D Fitnes Žamberk7200:41:0491,80
5MB14229Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:42:4783,10
6MB17224Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:43:3279,30
7MB18206Chlup JiříActivity Lanškroun7000:44:1575,67
8MB20231Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:44:3773,81
9MB23212Dostálek PetrASPV Těchonín6700:45:2369,92
10MB28214Zachař JiříSruby7200:46:4463,08
11MB30207Halas PetrOrel Drnovice u Vyškova7300:47:2759,44
12MB33211Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:47:5856,82
13MB34237Mrklovský PetrREV 58 Nový Jičín6600:48:0056,65
14MB35246Belobrad IvanŽamberk6600:48:1055,81
15MB38247Kalous Tomᚎamberk6400:48:4752,68
16MB42265Chejnovský LubošDolní Dobrouč6400:50:5641,78
17MB45235Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:53:3928,01
18MB48220Smolák PetrOrel Vysoké Mýto6400:54:4422,52
19MB51243Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:56:0215,93
20MB54267Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:59:083,00
21MB55204Lebeda MartinExtrem-Team Hylváty7300:59:423,00
Muži C 50-59 let (trať 10,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC21240Skyba MartinOrel Židenice6200:45:00102,58
2MC24255Krátký LubošLanškroun6200:45:27100,61
3MC25253Skalický JosefŽichlínek6200:46:1996,81
4MC39260Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:49:4881,53
5MC43262Kobliha MilanLRS Vyškov5700:53:0966,83
6MC49226Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:55:0158,64
Muži D 60-69 let (trať 10,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD32244Krsek MiroslavM. K. Luková4900:47:52110,49
2MD40221Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:50:05101,72
3MD44213Červ MiloslavAtletika Polička5000:53:3687,79
4MD46227Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:54:0086,21
5MD52234Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:56:5674,60
6MD53216Dušek JanVerměřovice5100:57:5670,64
7MD56223Sedláček PavelOrel Starý Lískovec Brno5301:05:1641,60
Muži E 70 let a starší (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME2307Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:32:20139,51
2ME19325Bielčik JindřichABK Bravo Jablonné nad Orlicí4000:43:4283,10
3ME21338Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:44:5177,39
4ME29302Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová - Orel3500:51:1145,95
5ME31320Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:54:2130,24
6ME32312Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:55:0826,35
7ME38337Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:20:013,00
Ženy A 20-34 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3327Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:32:35105,31
2ZA4332Vévodová MartinaAK Perná9000:33:4298,64
3ZA6308Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:34:0896,05
4ZA12315Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:39:3463,59
5ZA17331Kalousová AlenaŽamberk8000:43:1042,07
6ZA18328Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:43:2140,98
7ZA22334Kofroňová MarkétaPetrůvka9100:45:0230,92
8ZA30306Fojtová LenkaOrel - Obřany7900:53:473,00
Ženy B 35-44 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5318Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:34:01115,24
2ZB9329Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:36:5699,40
3ZB11333Dostálová PetraLanškroun7800:39:3185,37
4ZB14316Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:41:1076,40
5ZB20309Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto6900:44:0061,01
6ZB28323Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:50:3625,17
7ZB35314Čtvrtečková PetraAVC Praha6900:59:193,00
Ženy C 45-54 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC7311Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:35:50104,93
2ZC8317Lukášková ZlataAC Falcon Rokycany6800:36:14102,75
3ZC10326Jirásková EvaLanškroun6400:38:0992,32
4ZC13303Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:41:0776,17
5ZC23336Řeháková KvětaDolní Dobrouč6200:46:2147,68
6ZC24340Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:46:4045,95
7ZC27324Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:48:4934,25
8ZC33301Fučíková HanaOrel Brno Obřany6700:55:423,00
9ZC34342Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:56:123,00
Ženy D 55 let a starší (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD15339Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:42:00116,28
2ZD25305Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:46:5994,48
3ZD26313Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:48:1189,23
Trať 0,08 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1120Krejčířová InkaDolní Dobrouč 2320800:00:01-
1C1138Kumpošt RadovanČtyřka Česká Třebová0800:00:01-
2C1326Matějíček ŠimonOREL Dolní Dobrouč0800:00:01-
2D1329Hauptfleischová MariePraha0900:00:01-
3C158Kubíček TomášDolní Dobrouč0800:00:01-
3D155Tichá ZdislavaOrel Obřany0900:00:01-
4C1714Pecháček OndřejDolní Dobrouč0800:00:01-
4D1725Bednářová MartinaDolní Dobrouč0800:00:01-
5C1911Peřina TomášOrel Dolní Dobrouč0800:00:01-
5D1952Maličká AlžbětaÚstí nad Orlicí0800:00:01-
6D1113Pausová TerezaOrel Hranice1000:00:01-
6C11154Smolák ŠimonOrel Vysoké Mýto0800:00:01-
7D11321Halasová AnežkaOrel Drnovice u Vyškova1100:00:01-
7C11330Moskva VojtěchŽamberk0800:00:01-
8C11518Huška ArturDolní Dobrouč0800:00:01-
8D11516Diblíková KarolínaDolní Dobrouč1100:00:01-
9D11722Plívová MarkétaDolní Dobrouč1100:00:01-
9C11747Hemelík VítekTJ Sokol Jaroměř0900:00:01-
10D11939Pártlová AmálieChoceň1100:00:01-
10C11934Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:01-
11C12115Lebeda ŠtěpánFort SMC Ústí nad Orlicí1000:00:01-
11D12148Horáková EliškaDolní Dobrouč1200:00:01-
12C12317Hanák StanislavRychnov na Moravě0900:00:01-
13C12436Kalousek JosefDolní Dobrouč0900:00:01-
14C12550Fojt LukášOrel - Obřany0900:00:01-
15C12632Vychytil JosefLanšperk1000:00:01-
16C12753Maličký LukášÚstí nad Orlicí1000:00:01-
17C12831Halas HynekOrel Šitbořice1000:00:01-
18C12937Kalousek JiříDolní Dobrouč1000:00:01-
19C13027Matějíček MatoušOrel Dolní Dobrouč1100:00:01-
20C13123Plíva MartinOREL Dolní Dobrouč0900:00:01-
21C1322Paus JiříOrel Hranice1200:00:01-
Trať 0,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1135Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:00:57102,61
2Z1268Červená EliškaDukla Polička0400:00:5899,83
3Z1330Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:00:5997,56
1M1479Jadrný TomášRENOVA RACE Team Ústí nad Orlicí0400:01:01105,32
2M1580Suchodol VítTJ Spartak OEZ Letohrad0400:01:0398,94
3M1660Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:01:0495,74
4Z1756Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:01:0575,46
5Z1848Marková NikolaTJ Spartak OEZ Letohrad0500:01:0573,72
4M1895Hovorka MatoušTJ Sokol Jaroměř0400:01:0592,55
6Z11039Grossmannová KláraSpartak OEZ Letohrad0400:01:0670,23
5M11197Borek ViktorSpartak OEZ Letohrad0400:01:0979,79
7Z11261Moskvová AgátaSpartak OEZ Letohrad0500:01:1056,31
6M112102Koudelka PetrOrel Žatčany0500:01:1076,60
8Z11471Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:01:1152,83
7M11481Kunt StanislavTJ Spartak OEZ Letohrad0400:01:1173,40
9Z1164Kleinová AnnaDolní Dobrouč0500:01:1249,35
8M11647Rybka LukášTJ Spartak OEZ Letohrad0400:01:1270,21
10Z11821Kubíčková AdélaDolní Dobrouč0500:01:1345,87
9M11940Rybka FilipSpartak OEZ Letohrad0500:01:1851,06
11Z1203Filipčíková MarieDolní Dobrouč0500:01:2311,05
12Z12134Hušková TerezaDolní Dobrouč0400:01:254,09
10M12259Heinrich MichaelDolní Dobrouč0500:01:2625,53
13Z12325Horáčková AnnaTJ Liberec0400:01:293,00
14Z12431Diblíková NatálieDolní Dobrouč0500:01:323,00
11M12549Halas VojtěchOrel Drnovice u Vyškova0500:01:503,00
Trať 0,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2191Jansová DenisaTJ Sokol Deštné0200:02:06103,64
2Z2232Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:02:08100,52
3Z2393Dostálová ViktorieBUDO Klub Lanškroun0300:02:1195,84
4Z2477Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:02:1688,05
5Z2510Miková DominikaOrel Obřany0200:02:1983,38
6Z262Kleinová IvanaDolní Dobrouč0300:02:2475,58
7Z2722Peřinová TerezaOrel Dolní Dobrouč0200:02:2967,79
8Z2864Halasová LudmilaOrel Šitbořice0300:02:3066,23
9Z2999Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:02:3263,12
10Z21050Halasová AnnaOrel Drnovice u Vyškova0300:02:3361,56
11Z21143Krejsová AnežkaSpartak OEZ Letohrad0300:02:3952,21
12Z21241Lerchová KateřinaSpartak OEZ Letohrad0300:02:5330,39
13Z21398Ptáčková MarkétaBrzdy Horní Čermná0300:03:103,90
Trať 0,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2157Gregora FilipActivity Lanškroun0200:03:40105,60
2M2278Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:03:4898,53
3M23107Költö MatějSpartak OEZ Letohrad0300:03:5195,88
4M241Mlynář TomášOrel Dolní Dobrouč0200:03:5889,69
5M2583Semirád JanTJ Spartak OEZ Letohrad0300:03:5988,81
6M2689Mužík MartinAtletika Polička0300:04:0087,92
7M2773Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:04:2466,72
1Z3846Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:26102,72
2Z3927Jakubcová BarboraOREL Dolní Dobrouč0000:04:3099,75
8M21020Jakubec FilipOrel Dolní Dobrouč0200:04:3160,53
3Z311108Vindušková BarbaraActivity Lanškroun0100:04:3397,53
9M21238Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:04:3557,00
4Z31329Kapounová KristýnaDolní Dobrouč0100:04:3695,30
5Z3145Kleinová ŠtěpánkaDolní Dobrouč0100:04:3794,56
10M21584Dvořák MartinTJ Spartak OEZ Letohrad0300:04:3953,46
11M21653Dušek JakubHasiči Dolní Dobrouč0300:04:4449,04
12M21796Hemelík JindřichTJ Sokol Jaroměř0300:04:4746,39
6Z31863Halasová VeronikaOrel Šitbořice0100:05:0276,02
13M2196Pražák MatějDolní Dobrouč0300:05:2413,70
7Z32070Fladerová TerezieDolní Dobrouč0100:05:3452,29
8Z32152Dušková VeronikaHasiči Dolní Dobrouč0000:05:4345,61
9Z32211Miková EliškaOrel Obřany0000:05:4941,16
14M2237Tichý VojtěchOrel Obřany0300:06:113,00
Trať 1,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4154Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí - OREL9800:05:03103,46
2M4267Kačerovský MichalActivity Lanškroun9800:05:08100,22
3M4388Mužík JanAtletika Polička9800:05:1496,32
4M4494Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:2191,78
5M4536Vebr PatrikVencl Team Ústí nad Orlicí9800:05:2589,19
1M3626Boháč BonifácAC Choceň0100:05:48105,59
6M47100Dušek PavelHasiči Dolní Dobrouč9800:05:5768,43
2M3858Chlup TomášActivity Lanškroun0000:05:58100,00
3M3924Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:06:0894,41
4M31062Pavlas LadislavActivity Lanškroun0000:06:1491,06
1Z411105Smoláková AlexandraOrel Vysoké Mýto9800:06:16121,94
5M31233Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:06:1988,27
7M41355Kocúr TomášDolní Dobrouč9800:06:2748,97
8M41466Halas PavelOrel Šitbořice9900:06:2947,68
9M41587Moravec JakubOrel Orlice9900:06:5431,46
2Z416103Obstová KateřinaLanškroun9900:07:1494,48
6M3179Limburský JanOrel Obřany0100:07:2352,51
7M318106Plíva MichalOREL Dolní Dobrouč0000:07:2849,72
3Z41913Limburská EliškaOrel Obřany9900:07:3783,58
4Z42012Tichá KateřinaOrel Obřany9900:07:5475,53
5Z42144Kapounová LucieDolní Dobrouč9900:07:5873,64
8M3228Tichý MiroslavOrel Obřany0100:08:0031,84
6Z42328Jakubcová AdélaOrel Dolní Dobrouč9800:08:2361,80
9M324101Fojt OndřejOrel - Obřany0100:08:447,26
10M325104Filip OndřejDolní Dobrouč0100:09:213,00
7Z42616Bojanovská KláraOrel Obřany9900:09:2333,39
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M517Moravec JiříISCAREX Česká Třebová - Orel Orlice9600:11:17148,97
1Z526Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč9700:15:03114,45
2Z538Pártlová DanielaAC Choceň9700:16:13100,07
3Z542Floderová MarkétaDolní Dobrouč9600:17:2485,48
2M5517Halas JiříOrel Obřany9700:18:3651,03
Trať 7,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1310Nehybka JosefOrel - Židenice9500:32:05164,01
1ME2307Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:32:20139,51
1ZA3327Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:32:35105,31
2ZA4332Vévodová MartinaAK Perná9000:33:4298,64
1ZB5318Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:34:01115,24
3ZA6308Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:34:0896,05
1ZC7311Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:35:50104,93
2ZC8317Lukášková ZlataAC Falcon Rokycany6800:36:14102,75
2ZB9329Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:36:5699,40
3ZC10326Jirásková EvaLanškroun6400:38:0992,32
3ZB11333Dostálová PetraLanškroun7800:39:3185,37
4ZA12315Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:39:3463,59
4ZC13303Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:41:0776,17
4ZB14316Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:41:1076,40
1ZD15339Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:42:00116,28
1ZJ16335Krátká HanaLanškroun9500:42:32137,66
5ZA17331Kalousová AlenaŽamberk8000:43:1042,07
6ZA18328Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:43:2140,98
2ME19325Bielčik JindřichABK Bravo Jablonné nad Orlicí4000:43:4283,10
5ZB20309Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto6900:44:0061,01
3ME21338Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:44:5177,39
7ZA22334Kofroňová MarkétaPetrůvka9100:45:0230,92
5ZC23336Řeháková KvětaDolní Dobrouč6200:46:2147,68
6ZC24340Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:46:4045,95
2ZD25305Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:46:5994,48
3ZD26313Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:48:1189,23
7ZC27324Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:48:4934,25
6ZB28323Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:50:3625,17
4ME29302Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová - Orel3500:51:1145,95
8ZA30306Fojtová LenkaOrel - Obřany7900:53:473,00
5ME31320Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:54:2130,24
6ME32312Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:55:0826,35
8ZC33301Fučíková HanaOrel Brno Obřany6700:55:423,00
9ZC34342Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:56:123,00
7ZB35314Čtvrtečková PetraAVC Praha6900:59:193,00
2ZJ36341Nyklasová LudmilaDolní Dobrouč9501:02:1662,34
2MJ37344Kotrla TomášLibchavy9501:02:1735,99
7ME38337Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:20:013,00
Trať 10,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1215Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:36:27102,53
2MA2228Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:36:53100,18
3MA3248Hrdina PavelAK Perná8800:37:2597,29
4MA4263Cink TomášISCAREX Česká Třebová8700:37:3096,84
5MA5245Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:37:3696,30
1MB6242Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:37:48108,37
2MB7209Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:39:3399,49
6MA8264Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:40:4779,05
3MB9239Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:41:0092,14
4MB10238Fajfr František3D Fitnes Žamberk7200:41:0491,80
7MA11222Juránek StanislavOrel Židenice8700:41:2375,80
8MA12219Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:41:3874,45
9MA13266Šutera JosefAtletika Polička7900:41:5572,91
5MB14229Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:42:4783,10
10MA15233Chlubna JanSK Nové Město na Moravě8400:42:5267,77
11MA16210Moskva RomanTJ Zlaté Hory7500:43:2065,24
6MB17224Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:43:3279,30
7MB18206Chlup JiříActivity Lanškroun7000:44:1575,67
12MA19254Plíva VojtěchOREL Dolní Dobrouč8700:44:2959,01
8MB20231Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:44:3773,81
1MC21240Skyba MartinOrel Židenice6200:45:00102,58
13MA22249Holubec MiroslavOstrov7600:45:1155,21
9MB23212Dostálek PetrASPV Těchonín6700:45:2369,92
2MC24255Krátký LubošLanškroun6200:45:27100,61
3MC25253Skalický JosefŽichlínek6200:46:1996,81
14MA26252Bombera JiříMěstečko Trnávka8500:46:2748,35
15MA27217Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:46:4247,00
10MB28214Zachař JiříSruby7200:46:4463,08
16MA29256Řehák JanDolní Dobrouč8800:46:4546,73
11MB30207Halas PetrOrel Drnovice u Vyškova7300:47:2759,44
17MA31230Maličký MojmírÚstí nad Orlicí7800:47:3042,66
1MD32244Krsek MiroslavM. K. Luková4900:47:52110,49
12MB33211Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:47:5856,82
13MB34237Mrklovský PetrREV 58 Nový Jičín6600:48:0056,65
14MB35246Belobrad IvanŽamberk6600:48:1055,81
18MA36201Paus AlešOrel Hranice7800:48:2138,06
19MA37261Marhold PetrChoceň7800:48:3636,70
15MB38247Kalous Tomᚎamberk6400:48:4752,68
4MC39260Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:49:4881,53
2MD40221Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:50:05101,72
20MA41218Moravec Filip3D Fitness Racing Team8800:50:5424,24
16MB42265Chejnovský LubošDolní Dobrouč6400:50:5641,78
5MC43262Kobliha MilanLRS Vyškov5700:53:0966,83
3MD44213Červ MiloslavAtletika Polička5000:53:3687,79
17MB45235Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:53:3928,01
4MD46227Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:54:0086,21
21MA47203Hronek JaroslavOrel Obřany9100:54:225,46
18MB48220Smolák PetrOrel Vysoké Mýto6400:54:4422,52
6MC49226Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:55:0158,64
22MA50205Vebr MichalČeská Třebová7800:55:493,00
19MB51243Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:56:0215,93
5MD52234Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:56:5674,60
6MD53216Dušek JanVerměřovice5100:57:5670,64
20MB54267Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:59:083,00
21MB55204Lebeda MartinExtrem-Team Hylváty7300:59:423,00
7MD56223Sedláček PavelOrel Starý Lískovec Brno5301:05:1641,60
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1215Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:36:27102,53
2MA2228Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:36:53100,18
3MA3248Hrdina PavelAK Perná8800:37:2597,29
4MA4263Cink TomášISCAREX Česká Třebová8700:37:3096,84
5MA5245Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:37:3696,30
6MB6242Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:37:4895,21
7MB7209Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:39:3385,73
8MA8264Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:40:4779,05
9MB9239Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:41:0077,88
10MB10238Fajfr František3D Fitnes Žamberk7200:41:0477,52
11MA11222Juránek StanislavOrel Židenice8700:41:2375,80
12MA12219Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:41:3874,45
13MA13266Šutera JosefAtletika Polička7900:41:5572,91
14MB14229Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:42:4768,22
15MA15233Chlubna JanSK Nové Město na Moravě8400:42:5267,77
16MA16210Moskva RomanTJ Zlaté Hory7500:43:2065,24
17MB17224Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:43:3264,15
18MB18206Chlup JiříActivity Lanškroun7000:44:1560,27
19MA19254Plíva VojtěchOREL Dolní Dobrouč8700:44:2959,01
20MB20231Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:44:3758,28
21MC21240Skyba MartinOrel Židenice6200:45:0056,21
22MA22249Holubec MiroslavOstrov7600:45:1155,21
23MB23212Dostálek PetrASPV Těchonín6700:45:2354,13
24MC24255Krátký LubošLanškroun6200:45:2753,77
25MC25253Skalický JosefŽichlínek6200:46:1949,07
26MA26252Bombera JiříMěstečko Trnávka8500:46:2748,35
27MA27217Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:46:4247,00
28MB28214Zachař JiříSruby7200:46:4446,82
29MA29256Řehák JanDolní Dobrouč8800:46:4546,73
30MB30207Halas PetrOrel Drnovice u Vyškova7300:47:2742,93
31MA31230Maličký MojmírÚstí nad Orlicí7800:47:3042,66
32MD32244Krsek MiroslavM. K. Luková4900:47:5240,68
33MB33211Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:47:5840,14
34MB34237Mrklovský PetrREV 58 Nový Jičín6600:48:0039,95
35MB35246Belobrad IvanŽamberk6600:48:1039,05
36MA36201Paus AlešOrel Hranice7800:48:2138,06
37MA37261Marhold PetrChoceň7800:48:3636,70
38MB38247Kalous Tomᚎamberk6400:48:4735,71
39MC39260Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:49:4830,20
40MD40221Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:50:0528,67
41MA41218Moravec Filip3D Fitness Racing Team8800:50:5424,24
42MB42265Chejnovský LubošDolní Dobrouč6400:50:5624,06
43MC43262Kobliha MilanLRS Vyškov5700:53:0912,05
44MD44213Červ MiloslavAtletika Polička5000:53:369,62
45MB45235Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:53:399,35
46MD46227Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:54:007,45
47MA47203Hronek JaroslavOrel Obřany9100:54:225,46
48MB48220Smolák PetrOrel Vysoké Mýto6400:54:443,48
49MC49226Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:55:013,00
50MA50205Vebr MichalČeská Třebová7800:55:493,00
51MB51243Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:56:023,00
52MD52234Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:56:563,00
53MD53216Dušek JanVerměřovice5100:57:563,00
54MB54267Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:59:083,00
55MB55204Lebeda MartinExtrem-Team Hylváty7300:59:423,00
56MD56223Sedláček PavelOrel Starý Lískovec Brno5301:05:163,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3327Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:32:35105,08
2ZA4332Vévodová MartinaAK Perná9000:33:4298,40
3ZB5318Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:34:0196,51
4ZA6308Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:34:0895,81
5ZC7311Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:35:5085,64
6ZC8317Lukášková ZlataAC Falcon Rokycany6800:36:1483,25
7ZB9329Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:36:5679,06
8ZC10326Jirásková EvaLanškroun6400:38:0971,78
9ZB11333Dostálová PetraLanškroun7800:39:3163,61
10ZA12315Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:39:3463,31
11ZC13303Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:41:0754,04
12ZB14316Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:41:1053,74
13ZD15339Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:42:0048,75
14ZJ16335Krátká HanaLanškroun9500:42:3245,56
15ZA17331Kalousová AlenaŽamberk8000:43:1041,77
16ZA18328Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:43:2140,67
17ZB20309Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto6900:44:0036,79
18ZA22334Kofroňová MarkétaPetrůvka9100:45:0230,61
19ZC23336Řeháková KvětaDolní Dobrouč6200:46:2122,73
20ZC24340Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:46:4020,84
21ZD25305Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:46:5918,94
22ZD26313Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:48:1111,76
23ZC27324Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:48:497,98
24ZB28323Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:50:363,00
25ZA30306Fojtová LenkaOrel - Obřany7900:53:473,00
26ZC33301Fučíková HanaOrel Brno Obřany6700:55:423,00
27ZC34342Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:56:123,00
28ZB35314Čtvrtečková PetraAVC Praha6900:59:193,00
29ZJ36341Nyklasová LudmilaDolní Dobrouč9501:02:163,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 10 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Děkujeme všem závodníkům za účast v našem závodě. A ještě nálezy : nechybí někomu deštník (nemyslím ten můj z tomboly, ale ten, který jsme po závodech našli)?
mlynar7
Skvělý závod! Díky moc. Výborná organizace, zázemí, pohoda. Jeden z nejlepších závodů. Díky moc. Petr B
jampb
Dobrý den, Při prohlížení výsledků mě opakovaně překvapuje, že nacházím Danielu Pártlovou pod ročníkem 1997. Když podle oficiální registrace v ČAS je ročník 1998. Jak je toto možné? Mohu si snad i já měnit svůj ročník narození? Nemohu!
nechvilpetr1
Podobně si jiný ročník narození uváděla i Petra Čerenková a běhala v jiné kategorii. Daniela věkem patří mezi starší žákyně, startuje za dorostenky.... V D. Dobrouči má pořadatel v propozicích napsáno: každý závodník může startovat pouze v kategorii, která odpovídá ročníku jeho narození (kromě lidového běhu, kde není rozlišen věk ani pohlaví) a startuje na vlastní nebezpečí. Pořadatel musí věřit závodníkovi, že ročník narození uvedený na přihlášce je pravdivý, žádná kontrola na běžných závodech neprobíhá. Případ těchto dvou děvčat je doufám ojedinělý, přehlížet by se ale neměl. Zajímal by mě názor ostatních...
ales.stransky
Chtěl bych moc poděkovat pořadatelům za skvělý závod. Jeden z nejlepších závodů jakého jsem se účastnil. Perfektní organizace, pěkné tratě, výborně označené, občerstvení při závodě i po, velmi pěkné ceny. Prostě vše na jedničku. Jirka Ch.
jamchlupovi
Běhy jako takové " mimo dráhu " se sice nesdružují v žádnou sportovní asociaci, ale už dávno měl být vyřešen problém s ročníky narození u jednotlivých závodníků na samotném závodě. Řešení se nabízí mnoho. Třeba razítko s podpisem o potvrzením ročníku narození příslušnou matricí u svého bydliště jako podmínka pro start.Pořadatel by mohl tuto povinnost sdělovat ve svých propozicích .
turistickybezec
Dobrý den,vede se zde diskuze o mé dceři a musím vše vysvětlit.Dcera se rozhodla,že letos bude běhat za dorostenky,vždy napsala na přihlášku s datumem narození 1998 a kategorii dorostenky.Ve výsledku poháru byla vždy zařazena do starších žákyň.Po žádostích o opravu byla zařazena do dorostenek.Po závodě v Dobrouči byl v systému zaveden rok narození 1997 asi proto,aby byla automaticky zařazena do dorostenek.Můj názor je ten,že mladší může startovat za starší.Tam kde podle podle věku nejsou kategorie už několik let běhá za starší(např.letos v Letohradě).
pproma
Ještě jednou k diskuzi o startu starší žákyně v dorostenkách. Vysvětlení ke změně ročníku z 98 na 97 je logické. K tomu by se musel vyjádřit statistik Milan Kebrle ale systém závodníky řadí do kategorie určitě podle ročníku narození. Druhá rovina problému je o tom, jestli se někdo může jen tak rozhodnout, v jaké kategorii bude startovat. Myslím si, že nemůže, nebo alespoň ne vždy. V atletických závodech jednotlivců to pravidla nedovolují (v individuálních soutěžích je přípustný start jen ve své věkové kategorii. Ve štafetách pak mohou startovat v kategoriích juniorů a juniorek i dorostenci a dorostenky a v kategoriích dorostenců a dorostenek i starší žáci a starší žákyně. Podobně je možný start ve starší kategorii i v soutěžích družstev na dráze). Pokud připustíme, že v Iscarex poháru se neřídíme atletickými pravidly (atletická pravidla platí ale i pro krosy, silnici, běhy do vrchu), pak jsou zřejmě jedinými pravidly propozice pořadatele. A v propozicích pořadatele může být start v jiné kategorii také zakázán, jako např. v Dolní Dobrouči viz www.bdk.orlicko.cz. Nechci, aby tady vznikl nějaký hon na čarodějnice, jde mi o to abychom se jako pořadatelé sjednotili. Proto jsem chtěl znát názor ostatních. Moje stanovisko je ctít atletická pravidla a pokud má závodník vypsanou svojí věkovou kategorii, tak jiné starty nepovolovat.
stransky.ales
A proč tedy běhá za dorostenky a ne za starší žákyně?
sommare

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód