Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Saucony Litomyšlská dvanáctka

28.3.2009, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Saucony Litomyšlská dvanáctka
  • datum konání: 28.3.2009
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: DTC Litomyšl

Sociální sítě

Místo konání

Litomyšl, Městský stad. Černá hora
9:30 - 11:00 hodin

Přihlášky

8:00 - 9:15 hodin (hlavní závod do 10:15 hodin)

Startovné

dospělí 30 Kč
mládež 10 Kč

Popis tratě

asfalt a zpevněné cesty v lesoparku
délka 400 m - 12 km

Ceny pro vítěze

finanční v hodnotě 6.000 Kč
věcné v hodnotě 8.000 Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

DTC Litomyšl
Polní 380
570 01 Litomyšl
tel. 603 496 057

Propozice ve formátu GIF

E-mailová adresa

zdenek.kabrhel@lit.cz

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně nejmladší II r. 2000 a mladší (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž21238Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:01:22-
2Ž23220Mifková MichaelaTJ - Svitavy0000:01:23-
3Ž24206Kábrtová PavlaAtletika Rtyně0000:01:24-
4Ž25224Navrátilová DarjaAtletika Svitavy0100:01:26-
5Ž27267Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:01:28-
6Ž29253Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:01:29-
7Ž213250Hanušová MartinaAC Choceň0100:01:34-
8Ž216227Klusáková KateřinaTJ - Svitavy0100:01:46-
9Ž217239Stříhavková EliškaAC Choceň0200:01:53-
10Ž218235Schmidtová NicolaSK Pašerák Písařov0000:01:54-
11Ž219231Trofimová MichaelaSK Pašerák Písařov0000:02:00-
12Ž222234Krobotová PavlaSK Pašerák Písařov0000:02:16-
Žáci nejmladší II r. 2000 a mladší (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21247Sokol TomášISCAREX Česká Třebová0000:01:22-
2M26218Pešl FrantišekTJ Svitavy0100:01:27-
3M27237Gregora JanAtletika Albrechtice0000:01:28-
4M29212Urban MatyášTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0000:01:29-
4M29240Stříhavka JindřichAC Choceň0000:01:29-
4M29254Gregora FilipLanškroun0200:01:29-
7M214209Pavel TomášAtletika Rtyně0000:01:36-
8M215271Zeman DominikLitomyšl0000:01:45-
9M220245Šeda RomanAC Choceň0200:02:08-
10M221255Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:02:14-
Žákyně nejmladší I r. 98-99 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž31210Čerenkova PetraAtletika Rtyně9900:02:50-
2Ž34229Dvořáčková LucieAC Choceň9800:03:03-
3Ž35236Svobodová EditaPardubice9800:03:06-
4Ž39243Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:03:19-
5Ž312217Jansová LucieTJ Svitavy9900:03:22-
6Ž313221Hanzlová EliškaTJ - Svitavy9900:03:25-
7Ž315244Šedová KristýnaAC Choceň9800:03:35-
8Ž316230Drážná HelenaSK Pašerák Písařov9800:03:36-
9Ž317225Koukalová NatálieTJ - Svitavy9900:03:42-
10Ž318213Možiešíková SabinaSK - M - Vraclav9900:03:47-
11Ž319258Kalivodová LindaLitomyšl9900:03:53-
Žáci nejmladší I r. 98-99 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31257Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:02:50-
2M33252Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:02:58-
3M35214Rajnet MatějDolní Dobrouč hasiči9900:03:06-
4M37223Kučera MartinTJ - Svitavy9900:03:11-
5M38215Rajnet RudolfDolní Dobrouč hasiči9900:03:16-
6M39259Hejtmánek VladimírAtletika Polička9900:03:19-
7M311233Schmidt DanielSK Pašerák Písařov9900:03:21-
8M314232Zbránek DavidSK Pašerák Písařov9900:03:29-
Žákyně mladší r. 96-97 (trať 1,55 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM1256Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:05:43-
2ŽM2248Poláčková PavlínaTri Klub Loštice9600:05:49-
3ŽM5222Průšová RadkaTJ - Svitavy9600:05:55-
4ŽM6251Hanušová VeronikaAC Choceň9700:05:58-
5ŽM7203Couralová SimonaBATT Nové Město na Moravě9600:05:59-
6ŽM8208Čerenková DenisaAtletika Rtyně9600:06:19-
7ŽM9269Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:06:27-
8ŽM10228Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:06:51-
Žáci mladší r. 96-97 (trať 1,55 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM3260Le Viet MilanAtletika Polička9600:05:50-
2MM4265Komora DavidHradec Králové9600:05:54-
3MM11226Richter VojtěchTJ Svitavy9700:07:01-
Žákyně starší r. 94-95 (trať 2,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS8261Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:10:57-
2ŽS11246Civišová AnnaAC Choceň9500:12:57-
3ŽS12205Krátká HanaLanškroun9500:13:14-
4ŽS13262Bártová KristýnaAtletika Choceň9500:13:23-
Žáci starší r. 94-95 (trať 2,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1202Vondra DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:09:18-
2MS2241Zenkl AdamAC Vysoké Mýto9500:09:46-
3MS3207Pavel JanTJ Lokomotiva Trutnov9500:09:48-
4MS4268Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:10:09-
5MS5242Voleský KryštofAC Vysoké Mýto9500:10:16-
6MS6216Červený JakubTJ Lokomotiva Trutnov9500:10:19-
7MS7263Sion LiborAtletika Polička9400:10:39-
8MS9201Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:11:00-
9MS10272Komínek JiříCyklo Stratílek Litomyšl9400:11:18-
Dorostenky r. 92-93 (trať 3,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD4266Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:18:51-
2ŽD5264Valenová AdélaAtletika Polička9300:19:25-
Dorostenci r. 92-93 (trať 3,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1204Janů JanBATT Klub Nové Město na Moravě9300:14:20-
2MD2249Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:14:25-
3MD3270Siegel JakubAC Choceň9200:14:40-
Junioři 18-19 let (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2664Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:50:48101,79
2MJ3297Nechvíl PetrAC Choceň9100:51:4398,21
-MJ-81Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí91DNF-
-MJ-78Dudek MilanNový Věk TT Trusnov91DNF-
Muži A 20-39 let (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA121Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:43:58102,99
2MA29Řemínek MatějAC Choceň8600:44:4499,55
3MA338Musil JiříMK Hlinsko7200:45:1297,46
4MA4123Pozler TomášOMT Pardubice7600:45:4095,37
5MA531Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:46:0393,65
6MA6117Bogdał RomanMiedzygorze7900:46:1193,05
7MA848Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:46:2691,93
8MA12106Sejkora KarelAtletika Polička8800:47:5385,44
9MA14119Bogdał PawełMiedzygorze7600:48:3382,45
10MA16118Bogdał LukaszMiedzygorze8200:49:1079,69
11MA17116Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:49:1879,09
12MA22115Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:50:2574,09
13MA2357Chlubna JanAO Nové Město na Moravě8400:50:2674,01
14MA2782Bielčik PetrLichkov7100:50:5771,70
15MA2883Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:51:0371,25
16MA2955Barvínek LadislavČeská Třebová7700:51:2269,83
17MA3065Klusoň JanDolní Újezd8400:51:2669,53
18MA3534Jadrný LubomírFort SMC Ústí nad Orlicí7300:52:0666,54
19MA3713Hanuš MartinAC Choceň7000:52:5063,26
20MA4072Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:54:2256,39
21MA4442Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:55:0253,40
22MA453Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:55:1652,35
23MA49127Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:56:2846,98
24MA5199Bláha KamilAB SPED Pardubice7200:57:1043,84
25MA5560Marhold LubošChoceň7700:58:1339,13
26MA5795Marhold PetrChoceň7800:58:4436,82
-MA-20Uchytil MilanHvězda SKP Pardubice74DNF-
-MA-15Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová82DNF-
-MA-120Pusz PawelBystryca Klodzka81DNF-
Muži B 40-49 let (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB7111Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:46:13102,19
2MB917Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:46:4699,83
3MB1051Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:47:1297,98
4MB11110Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:47:4895,41
5MB1577Hudec JiříTJ Svitavy6800:48:5890,42
6MB18121Kašpárek PavelOMT Pardubice6100:49:2488,56
7MB2039Rautenkranc MiroslavSK Triatlon Vysoké Mýto6400:50:1784,78
8MB2447Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:50:3783,36
9MB25104Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:50:4083,14
10MB3125Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:51:3379,36
11MB3358Zelinger MichalLanškroun6900:51:4478,58
12MB3480Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:52:0077,43
13MB39102Klimeš JiříAC Náchod6100:53:2871,16
14MB462Pavel JanAtletika Rtyně6700:55:2263,02
15MB481Krátký LubošLanškroun6200:55:5860,46
16MB5027Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:57:0455,75
17MB538Voleský JiříDžbánov6900:57:3353,68
18MB6816Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:04:0525,72
19MB78113Krátký JosefKP BKÚ Mělník6501:14:450,00
-MB-33Marek DalimilISCAREX Česká Třebová60DNF-
Muži C 50-59 let (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1912Filip LubošAC Choceň5900:49:28108,19
2MC3694Krupička MiroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5300:52:1697,33
3MC3875Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:53:0094,49
4MC41114Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:54:3588,35
5MC437Drážný LadislavSK Pašerák Písařov5900:54:4987,44
6MC5249Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:57:1278,20
7MC6029Sadílek VáclavAlbrechtice5000:59:3169,22
8MC6119Pospíchal JaromírTJ Sokol Nížkov5901:00:2765,60
9MC63126Červ MiloslavAtletika Polička5001:00:5763,66
10MC7561Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5601:08:1335,48
-MC-22Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová54DNF-
Muži D 60 let a starší (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD54103Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:58:09101,08
2MD5688Leszkow PetrMK Hlinsko4400:58:20100,46
3MD5832Vodička JanMK Radslavice4500:58:5598,46
4MD66112Marek JiříOrel Vysoké Mýto4301:02:3685,86
5MD6770Chocholouš DaliborDubina Pardubice4601:03:1683,58
6MD6926Krumer MiroslavTJ Ostrov4901:04:3878,91
7MD7092Bielčik JindřichLichkov4001:04:4378,62
8MD7193Vorel MilanSlatiňany4001:04:4478,56
9MD74101Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:05:5774,40
10MD7796Tučný JanMK Pardubice4701:12:2152,51
11MD8068Tuček JosefMK Pardubice4401:26:493,02
12MD8156Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:40:55100,00
Juniorky 18-19 let (trať 12 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A 20-34 let (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1352Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:48:32130,55
2ZA6210Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8401:00:4687,84
3ZA65124Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:02:3381,61
4ZA7214Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:05:2171,84
5ZA73109Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:05:4470,50
Ženy B 35 let a starší (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2137Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:50:18116,03
2ZB424Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:54:4499,82
3ZB47125Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:55:48124,46
4ZB5962Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:59:0184,15
5ZB6453Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5501:01:42119,28
6ZB7643Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:11:2175,54
7ZB7998Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:14:5280,72
-ZB-59Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová58DNF-
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž21238Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:01:22-
1M21247Sokol TomášISCAREX Česká Třebová0000:01:22-
2Ž23220Mifková MichaelaTJ - Svitavy0000:01:23-
3Ž24206Kábrtová PavlaAtletika Rtyně0000:01:24-
4Ž25224Navrátilová DarjaAtletika Svitavy0100:01:26-
2M26218Pešl FrantišekTJ Svitavy0100:01:27-
5Ž27267Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:01:28-
3M27237Gregora JanAtletika Albrechtice0000:01:28-
4M29254Gregora FilipLanškroun0200:01:29-
6Ž29253Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:01:29-
4M29240Stříhavka JindřichAC Choceň0000:01:29-
4M29212Urban MatyášTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0000:01:29-
7Ž213250Hanušová MartinaAC Choceň0100:01:34-
7M214209Pavel TomášAtletika Rtyně0000:01:36-
8M215271Zeman DominikLitomyšl0000:01:45-
8Ž216227Klusáková KateřinaTJ - Svitavy0100:01:46-
9Ž217239Stříhavková EliškaAC Choceň0200:01:53-
10Ž218235Schmidtová NicolaSK Pašerák Písařov0000:01:54-
11Ž219231Trofimová MichaelaSK Pašerák Písařov0000:02:00-
9M220245Šeda RomanAC Choceň0200:02:08-
10M221255Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:02:14-
12Ž222234Krobotová PavlaSK Pašerák Písařov0000:02:16-
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31257Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:02:50-
1Ž31210Čerenkova PetraAtletika Rtyně9900:02:50-
2M33252Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:02:58-
2Ž34229Dvořáčková LucieAC Choceň9800:03:03-
3M35214Rajnet MatějDolní Dobrouč hasiči9900:03:06-
3Ž35236Svobodová EditaPardubice9800:03:06-
4M37223Kučera MartinTJ - Svitavy9900:03:11-
5M38215Rajnet RudolfDolní Dobrouč hasiči9900:03:16-
6M39259Hejtmánek VladimírAtletika Polička9900:03:19-
4Ž39243Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:03:19-
7M311233Schmidt DanielSK Pašerák Písařov9900:03:21-
5Ž312217Jansová LucieTJ Svitavy9900:03:22-
6Ž313221Hanzlová EliškaTJ - Svitavy9900:03:25-
8M314232Zbránek DavidSK Pašerák Písařov9900:03:29-
7Ž315244Šedová KristýnaAC Choceň9800:03:35-
8Ž316230Drážná HelenaSK Pašerák Písařov9800:03:36-
9Ž317225Koukalová NatálieTJ - Svitavy9900:03:42-
10Ž318213Možiešíková SabinaSK - M - Vraclav9900:03:47-
11Ž319258Kalivodová LindaLitomyšl9900:03:53-
Trať 1,55 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM1256Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:05:43-
2ŽM2248Poláčková PavlínaTri Klub Loštice9600:05:49-
1MM3260Le Viet MilanAtletika Polička9600:05:50-
2MM4265Komora DavidHradec Králové9600:05:54-
3ŽM5222Průšová RadkaTJ - Svitavy9600:05:55-
4ŽM6251Hanušová VeronikaAC Choceň9700:05:58-
5ŽM7203Couralová SimonaBATT Nové Město na Moravě9600:05:59-
6ŽM8208Čerenková DenisaAtletika Rtyně9600:06:19-
7ŽM9269Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:06:27-
8ŽM10228Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:06:51-
3MM11226Richter VojtěchTJ Svitavy9700:07:01-
Trať 2,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1202Vondra DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:09:18-
2MS2241Zenkl AdamAC Vysoké Mýto9500:09:46-
3MS3207Pavel JanTJ Lokomotiva Trutnov9500:09:48-
4MS4268Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:10:09-
5MS5242Voleský KryštofAC Vysoké Mýto9500:10:16-
6MS6216Červený JakubTJ Lokomotiva Trutnov9500:10:19-
7MS7263Sion LiborAtletika Polička9400:10:39-
1ŽS8261Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:10:57-
8MS9201Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:11:00-
9MS10272Komínek JiříCyklo Stratílek Litomyšl9400:11:18-
2ŽS11246Civišová AnnaAC Choceň9500:12:57-
3ŽS12205Krátká HanaLanškroun9500:13:14-
4ŽS13262Bártová KristýnaAtletika Choceň9500:13:23-
Trať 3,85 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1204Janů JanBATT Klub Nové Město na Moravě9300:14:20-
2MD2249Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:14:25-
3MD3270Siegel JakubAC Choceň9200:14:40-
1ŽD4266Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:18:51-
2ŽD5264Valenová AdélaAtletika Polička9300:19:25-
Trať 12 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA121Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:43:58102,99
2MA29Řemínek MatějAC Choceň8600:44:4499,55
3MA338Musil JiříMK Hlinsko7200:45:1297,46
4MA4123Pozler TomášOMT Pardubice7600:45:4095,37
5MA531Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:46:0393,65
6MA6117Bogdał RomanMiedzygorze7900:46:1193,05
1MB7111Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:46:13102,19
7MA848Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:46:2691,93
2MB917Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:46:4699,83
3MB1051Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:47:1297,98
4MB11110Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:47:4895,41
8MA12106Sejkora KarelAtletika Polička8800:47:5385,44
1ZA1352Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:48:32130,55
9MA14119Bogdał PawełMiedzygorze7600:48:3382,45
5MB1577Hudec JiříTJ Svitavy6800:48:5890,42
10MA16118Bogdał LukaszMiedzygorze8200:49:1079,69
11MA17116Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:49:1879,09
6MB18121Kašpárek PavelOMT Pardubice6100:49:2488,56
1MC1912Filip LubošAC Choceň5900:49:28108,19
7MB2039Rautenkranc MiroslavSK Triatlon Vysoké Mýto6400:50:1784,78
1ZB2137Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:50:18116,03
12MA22115Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:50:2574,09
13MA2357Chlubna JanAO Nové Město na Moravě8400:50:2674,01
8MB2447Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:50:3783,36
9MB25104Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:50:4083,14
1MJ2664Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:50:48101,79
14MA2782Bielčik PetrLichkov7100:50:5771,70
15MA2883Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:51:0371,25
16MA2955Barvínek LadislavČeská Třebová7700:51:2269,83
17MA3065Klusoň JanDolní Újezd8400:51:2669,53
10MB3125Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:51:3379,36
2MJ3297Nechvíl PetrAC Choceň9100:51:4398,21
11MB3358Zelinger MichalLanškroun6900:51:4478,58
12MB3480Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:52:0077,43
18MA3534Jadrný LubomírFort SMC Ústí nad Orlicí7300:52:0666,54
2MC3694Krupička MiroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5300:52:1697,33
19MA3713Hanuš MartinAC Choceň7000:52:5063,26
3MC3875Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:53:0094,49
13MB39102Klimeš JiříAC Náchod6100:53:2871,16
20MA4072Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:54:2256,39
4MC41114Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:54:3588,35
2ZB424Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:54:4499,82
5MC437Drážný LadislavSK Pašerák Písařov5900:54:4987,44
21MA4442Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:55:0253,40
22MA453Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:55:1652,35
14MB462Pavel JanAtletika Rtyně6700:55:2263,02
3ZB47125Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:55:48124,46
15MB481Krátký LubošLanškroun6200:55:5860,46
23MA49127Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:56:2846,98
16MB5027Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:57:0455,75
24MA5199Bláha KamilAB SPED Pardubice7200:57:1043,84
6MC5249Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:57:1278,20
17MB538Voleský JiříDžbánov6900:57:3353,68
1MD54103Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:58:09101,08
25MA5560Marhold LubošChoceň7700:58:1339,13
2MD5688Leszkow PetrMK Hlinsko4400:58:20100,46
26MA5795Marhold PetrChoceň7800:58:4436,82
3MD5832Vodička JanMK Radslavice4500:58:5598,46
4ZB5962Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:59:0184,15
7MC6029Sadílek VáclavAlbrechtice5000:59:3169,22
8MC6119Pospíchal JaromírTJ Sokol Nížkov5901:00:2765,60
2ZA6210Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8401:00:4687,84
9MC63126Červ MiloslavAtletika Polička5001:00:5763,66
5ZB6453Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5501:01:42119,28
3ZA65124Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:02:3381,61
4MD66112Marek JiříOrel Vysoké Mýto4301:02:3685,86
5MD6770Chocholouš DaliborDubina Pardubice4601:03:1683,58
18MB6816Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:04:0525,72
6MD6926Krumer MiroslavTJ Ostrov4901:04:3878,91
7MD7092Bielčik JindřichLichkov4001:04:4378,62
8MD7193Vorel MilanSlatiňany4001:04:4478,56
4ZA7214Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:05:2171,84
5ZA73109Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:05:4470,50
9MD74101Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:05:5774,40
10MC7561Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5601:08:1335,48
6ZB7643Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:11:2175,54
10MD7796Tučný JanMK Pardubice4701:12:2152,51
19MB78113Krátký JosefKP BKÚ Mělník6501:14:450,00
7ZB7998Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:14:5280,72
11MD8068Tuček JosefMK Pardubice4401:26:493,02
12MD8156Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:40:55100,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 85%
Zvolená trasa závodu: 95%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 80%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
90%

Názory na závod

Pekne pocasi, pekna trat, pekny zavod :)
bahen

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód