Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Saucony Litomyšlská dvanáctka

24.3.2007, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Saucony Litomyšlská dvanáctka
  • datum konání: 24.3.2007
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: DTC Litomyšl

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně nejmladší r. 98-99 (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2112Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:01:20104,88
2Ž2344Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:01:22100,00
3Ž2450Dvořáčková LucieAC Choceň9800:01:2495,12
4Ž21040Svobodová EditaPardubice9800:01:3470,73
5Ž21343Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:01:4251,22
6Ž21578Gregorová MonikaLanškroun0000:01:4446,34
7Ž21623Valová EliškaTJ - Svitavy9800:01:4641,46
8Ž21739Dvořáková TerezaSKI Česká Třebová9900:01:4836,59
9Ž22148Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:599,76
10Ž22320Dušková VeronikaDolní Dobrouč0000:02:030,00
11Ž22449Lakotová TerezaAC Choceň0000:02:070,00
Žáci nejmladší r. 98-99 (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2118Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:01:20108,00
2M2413Kašpar JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:01:2498,40
3M2666Martinů JaroslavAtletika Polička9800:01:2693,60
4M2767Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:01:2986,40
5M2879Gregora JakubLanškroun9800:01:3279,20
6M2965Švanda ŠtěpánAtletika Polička9800:01:3376,80
7M21021Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč9800:01:3474,40
8M21264Mikulčák DominikAtletika Polička9800:01:3669,60
9M21425Němec MartinTJ - Svitavy0000:01:4352,80
10M21824Janeček PetrTJ - Svitavy9900:01:5328,80
11M21926Žáček JiříTJ - Svitavy9900:01:5426,40
12M22010Pavel TomášOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:01:5719,20
13M22277Gregora FilipLanškroun0200:02:027,20
14M22547Frydrych BedřichAC Choceň0300:03:470,00
Žáci nejmladší r. 96-97 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3122Halbrštát TomášAC Choceň9600:02:48110,88
2M3535Václavek JanDlouhá Třebová9600:03:0196,25
3M3672Doskočil JanAC Vysoké Mýto9700:03:0492,87
4M3127Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí9700:03:2470,36
5M31330Winter JosefTJ - Svitavy9700:03:3261,35
6M31428Richtr VojtěchTJ - Svitavy9700:03:3557,97
7M31631Žáček JosefTJ - Svitavy9600:03:4843,34
Žákyně nejmladší r. 96-97 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3214Couralová SimonaJiskra Vír9600:02:56101,88
2Ž3380Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:02:5899,62
3Ž3411Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:02:5998,50
4Ž3652Hanušová VeronikaAC Choceň9700:03:0492,87
5Ž3827Průšová RadkaTJ - Svitavy9600:03:0789,49
6Ž3976Lünweberová DenisaAtletika Polička9700:03:1481,61
7Ž31053Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:03:1580,49
8Ž31141Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:03:1679,36
9Ž31451Poláková AnnaAC Choceň9700:03:3557,97
Žákyně mladší r. 94-95 (trať 1,55 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM573Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:05:59104,71
2ŽM817Karasová MartinaBATT Nové Město na Moravě9400:06:0899,82
3ŽM1055Tesařová HedvikaAC Choceň9400:06:1695,47
4ŽM1332Hrnčířová BarboraTJ - Svitavy9500:06:5275,88
-ŽM-54Civišová AnnaAC Choceň95DNF-
Žáci mladší r. 94-95 (trať 1,55 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM19Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:05:28103,40
2MM215Vondra DavidLetohrad9400:05:3698,60
3MM346Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:05:3798,00
4MM44Kukrle MichaelTriklub Loštice9400:05:4096,20
5MM633Nešpor JiříTJ Svitavy9400:06:0382,42
6MM758Prachař DavidAC Choceň9400:06:0780,02
7MM956Lakota AntonínAC Choceň9500:06:1575,22
8MM1157Polák ŠtěpánAC Choceň9500:06:3364,44
9MM1268Komínek JiříLitomyšl9400:06:3861,44
10MM1469Jakubec JiříLitomyšl9400:07:3427,87
Žákyně starší r. 92-93 (trať 2,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS538Klaclová ŠárkaSKI klub Česká Třebová9300:10:41110,26
2ŽS637Martincová KristýnaSKI klub Česká Třebová9300:10:51107,30
3ŽS72Kaniščevová KristýnaPilkington9300:12:1582,44
4ŽS845Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:12:4673,26
-ŽS-16Karasová JanaBATT Nové Město na Moravě92DNF-
Žáci starší r. 92-93 (trať 2,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS159Siegel JakubAC Choceň9200:09:35106,83
2MS282Neruda MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:09:5998,77
3MS375Mohelník PetrAtletika Polička9200:10:1294,40
4MS46Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:10:2889,03
Dorostenci r. 90-91 (trať 3,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD174Večeře TomášAtletika Polička9000:13:14103,06
2MD283Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:13:3298,59
3MD360Nechvíl PetrAC Choceň9100:13:3398,35
4MD461Nikl LukášAC Choceň9100:14:0989,42
5MD55Kaniščev RomanTRI CLUB Loštice9100:14:3383,46
-MD-34Schmier PetrPilkington90DNF-
Dorostenky r. 90-91 (trať 3,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD663Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:15:34104,26
2ŽD78Karlová VeronikaNový Věk TT9000:15:5899,23
3ŽD836Kvasničková PetraSKI klub Česká Třebová9100:16:1196,51
4ŽD981Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:16:3292,11
5ŽD1062Kůtová EliškaAC Choceň9000:19:1957,11
Junioři (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ334Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8800:41:51-
2MJ2527Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:46:14-
3MJ482Kocurek PavelOrel Rtyně v Podkrkonoší8900:50:18-
Muži A (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA155Janeš JaromírSK OMT Pardubice7900:41:05-
2MA417Musil JiříMK Hlinsko7200:42:02-
3MA514Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:42:05-
4MA664Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:42:16-
5MA828Řemínek MatějAC Choceň8600:42:27-
6MA994Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:42:48-
7MA10102Dobšíček PavelSK Hronov8000:43:13-
8MA1126Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:43:26-
9MA1213Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:43:28-
10MA1339Kala MilanDTC Litomyšl7800:43:36-
11MA1587Pozler TomášSK OMT Pardubice7600:44:46-
12MA1948Bielčik PetrLichkov7100:45:07-
13MA2081Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:45:28-
14MA2197Berka MartinSK OMT Pardubice8700:45:36-
15MA2733Chlubna JanNové Město na Moravě8400:46:33-
16MA2882Kalánek PavelSebranice8300:46:37-
17MA2925Hejkrlík FilipHvězda SKP Pardubice7900:46:41-
18MA3036Novotný ZdeněkOK Lokomotiva Pardubice7200:47:15-
19MA3224Mocek TomášHvězda SKP Pardubice7900:47:40-
20MA3352Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:48:13-
21MA3722Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6900:48:43-
22MA40113Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:49:17-
23MA4567Klusoň VladimírDolní Újezd8600:50:06-
24MA553Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:51:02-
25MA564Novák JosefTJ Svitavy8500:51:05-
26MA5738Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:51:07-
27MA6065Klusoň JanDolní Újezd8400:52:25-
Muži B (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB215Siegel JosefAC Choceň5800:41:31-
2MB79Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:42:19-
3MB1449Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:43:59-
4MB1620Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:44:47-
5MB1731Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:44:57-
6MB1883Kašpárek PavelOMT Pardubice6100:45:02-
7MB226Štěpař PetrSK OMT Pardubice6400:45:41-
8MB24101Čechal JaroslavTS Letohrad6100:45:56-
9MB3159Klimeš JiříAC Náchod6100:47:27-
10MB3457Vanta JosefTC Dobruška6200:48:14-
11MB3553Dostálek PetrASPV Těchonín6700:48:32-
12MB4360Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:49:38-
13MB4637Sedlák JiříCyklokraus Přelouč5800:50:08-
14MB47110Tomšů PetrMlýn Janderov6400:50:14-
15MB491Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší6700:50:20-
16MB5047Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:50:21-
17MB7940Páriš AttilaKRB Chrudim6001:00:19-
18MB8270Krátký JosefKP BKÚ Mělník6501:05:45-
Muži C (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3672Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:48:39-
2MC3978Bláha MilanAF Křovice5700:49:08-
3MC4480Šebek JindřichCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí5600:49:57-
4MC5156Švec MiroslavSokol Potštejn5200:50:31-
5MC5261Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:50:40-
6MC5310Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:50:47-
7MC6498Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:54:22-
8MC66111Krajtl SvatoplukPardubice4900:54:54-
9MC67103Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:54:57-
10MC69109Krejčí MilanCafe Bajer Pardubice5300:56:18-
11MC70114Potůček JiříVelké Přítočno5300:56:19-
12MC76108Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:58:25-
13MC8093Volf BřetislavLanškroun5201:00:59-
14MC8388Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:06:19-
Muži D (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2643Krátký FrantišekViking Králiky4300:46:27-
2MD4162Libra JiříNové Město nad Metují3700:49:26-
3MD627Groh StanislavAC Vrchlabí4600:53:27-
4MD6519Leszkow PetrMK Hlinsko4400:54:36-
5MD6895Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:56:10-
6MD7151Bielčik JindřichLichkov4000:56:36-
7MD7342Vorel MilanSlatiňany4000:57:31-
8MD7875Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:59:39-
9MD8412Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:06:43-
10MD8521Kubík JosefPtačina Adamov3801:14:51-
11MD8777Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:31:09-
Juniorky (trať 12 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2329Vlčovská MartaAC Pardubice7600:45:52-
2ZA3858Škodová IvanaMaratonstav Úpice8100:48:50-
3ZA425Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:49:37-
4ZA58106Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:51:22-
5ZA5932Klímová IvanaHvězda Pardubice8700:52:06-
6ZA6196Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:52:53-
7ZA7463Kollertová EvaJK Nové město nad Metují8300:57:58-
8ZA75105Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:58:10-
9ZA86112Mrskočová DanaSvítkov - Pardubice7301:22:17-
-ZA-68Tobišková TerezaSokol Potštejn77DNF-
Ženy B (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB54104Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:50:50-
2ZB638Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:54:19-
3ZB7299Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:56:57-
4ZB7792Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:58:47-
5ZB8116Siegelová MagdalenaAC Choveň6501:01:12-
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2118Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:01:20108,00
1Ž2112Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:01:20104,88
2Ž2344Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:01:22100,00
3Ž2450Dvořáčková LucieAC Choceň9800:01:2495,12
2M2413Kašpar JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:01:2498,40
3M2666Martinů JaroslavAtletika Polička9800:01:2693,60
4M2767Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:01:2986,40
5M2879Gregora JakubLanškroun9800:01:3279,20
6M2965Švanda ŠtěpánAtletika Polička9800:01:3376,80
7M21021Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč9800:01:3474,40
4Ž21040Svobodová EditaPardubice9800:01:3470,73
8M21264Mikulčák DominikAtletika Polička9800:01:3669,60
5Ž21343Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:01:4251,22
9M21425Němec MartinTJ - Svitavy0000:01:4352,80
6Ž21578Gregorová MonikaLanškroun0000:01:4446,34
7Ž21623Valová EliškaTJ - Svitavy9800:01:4641,46
8Ž21739Dvořáková TerezaSKI Česká Třebová9900:01:4836,59
10M21824Janeček PetrTJ - Svitavy9900:01:5328,80
11M21926Žáček JiříTJ - Svitavy9900:01:5426,40
12M22010Pavel TomášOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:01:5719,20
9Ž22148Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:599,76
13M22277Gregora FilipLanškroun0200:02:027,20
10Ž22320Dušková VeronikaDolní Dobrouč0000:02:030,00
11Ž22449Lakotová TerezaAC Choceň0000:02:070,00
14M22547Frydrych BedřichAC Choceň0300:03:470,00
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3122Halbrštát TomášAC Choceň9600:02:48110,88
1Ž3214Couralová SimonaJiskra Vír9600:02:56101,88
2Ž3380Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:02:5899,62
3Ž3411Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:02:5998,50
2M3535Václavek JanDlouhá Třebová9600:03:0196,25
4Ž3652Hanušová VeronikaAC Choceň9700:03:0492,87
3M3672Doskočil JanAC Vysoké Mýto9700:03:0492,87
5Ž3827Průšová RadkaTJ - Svitavy9600:03:0789,49
6Ž3976Lünweberová DenisaAtletika Polička9700:03:1481,61
7Ž31053Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:03:1580,49
8Ž31141Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:03:1679,36
4M3127Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí9700:03:2470,36
5M31330Winter JosefTJ - Svitavy9700:03:3261,35
6M31428Richtr VojtěchTJ - Svitavy9700:03:3557,97
9Ž31451Poláková AnnaAC Choceň9700:03:3557,97
7M31631Žáček JosefTJ - Svitavy9600:03:4843,34
Trať 1,55 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM19Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:05:28103,40
2MM215Vondra DavidLetohrad9400:05:3698,60
3MM346Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:05:3798,00
4MM44Kukrle MichaelTriklub Loštice9400:05:4096,20
1ŽM573Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:05:59104,71
5MM633Nešpor JiříTJ Svitavy9400:06:0382,42
6MM758Prachař DavidAC Choceň9400:06:0780,02
2ŽM817Karasová MartinaBATT Nové Město na Moravě9400:06:0899,82
7MM956Lakota AntonínAC Choceň9500:06:1575,22
3ŽM1055Tesařová HedvikaAC Choceň9400:06:1695,47
8MM1157Polák ŠtěpánAC Choceň9500:06:3364,44
9MM1268Komínek JiříLitomyšl9400:06:3861,44
4ŽM1332Hrnčířová BarboraTJ - Svitavy9500:06:5275,88
10MM1469Jakubec JiříLitomyšl9400:07:3427,87
Trať 2,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS159Siegel JakubAC Choceň9200:09:35106,83
2MS282Neruda MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:09:5998,77
3MS375Mohelník PetrAtletika Polička9200:10:1294,40
4MS46Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:10:2889,03
1ŽS538Klaclová ŠárkaSKI klub Česká Třebová9300:10:41110,26
2ŽS637Martincová KristýnaSKI klub Česká Třebová9300:10:51107,30
3ŽS72Kaniščevová KristýnaPilkington9300:12:1582,44
4ŽS845Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:12:4673,26
Trať 3,85 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD174Večeře TomášAtletika Polička9000:13:14103,06
2MD283Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:13:3298,59
3MD360Nechvíl PetrAC Choceň9100:13:3398,35
4MD461Nikl LukášAC Choceň9100:14:0989,42
5MD55Kaniščev RomanTRI CLUB Loštice9100:14:3383,46
1ŽD663Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:15:34104,26
2ŽD78Karlová VeronikaNový Věk TT9000:15:5899,23
3ŽD836Kvasničková PetraSKI klub Česká Třebová9100:16:1196,51
4ŽD981Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:16:3292,11
5ŽD1062Kůtová EliškaAC Choceň9000:19:1957,11
Trať 12 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA155Janeš JaromírSK OMT Pardubice7900:41:05-
1MB215Siegel JosefAC Choceň5800:41:31-
1MJ334Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8800:41:51-
2MA417Musil JiříMK Hlinsko7200:42:02-
3MA514Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:42:05-
4MA664Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:42:16-
2MB79Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:42:19-
5MA828Řemínek MatějAC Choceň8600:42:27-
6MA994Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:42:48-
7MA10102Dobšíček PavelSK Hronov8000:43:13-
8MA1126Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:43:26-
9MA1213Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:43:28-
10MA1339Kala MilanDTC Litomyšl7800:43:36-
3MB1449Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:43:59-
11MA1587Pozler TomášSK OMT Pardubice7600:44:46-
4MB1620Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:44:47-
5MB1731Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:44:57-
6MB1883Kašpárek PavelOMT Pardubice6100:45:02-
12MA1948Bielčik PetrLichkov7100:45:07-
13MA2081Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:45:28-
14MA2197Berka MartinSK OMT Pardubice8700:45:36-
7MB226Štěpař PetrSK OMT Pardubice6400:45:41-
1ZA2329Vlčovská MartaAC Pardubice7600:45:52-
8MB24101Čechal JaroslavTS Letohrad6100:45:56-
2MJ2527Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:46:14-
1MD2643Krátký FrantišekViking Králiky4300:46:27-
15MA2733Chlubna JanNové Město na Moravě8400:46:33-
16MA2882Kalánek PavelSebranice8300:46:37-
17MA2925Hejkrlík FilipHvězda SKP Pardubice7900:46:41-
18MA3036Novotný ZdeněkOK Lokomotiva Pardubice7200:47:15-
9MB3159Klimeš JiříAC Náchod6100:47:27-
19MA3224Mocek TomášHvězda SKP Pardubice7900:47:40-
20MA3352Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:48:13-
10MB3457Vanta JosefTC Dobruška6200:48:14-
11MB3553Dostálek PetrASPV Těchonín6700:48:32-
1MC3672Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:48:39-
21MA3722Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6900:48:43-
2ZA3858Škodová IvanaMaratonstav Úpice8100:48:50-
2MC3978Bláha MilanAF Křovice5700:49:08-
22MA40113Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:49:17-
2MD4162Libra JiříNové Město nad Metují3700:49:26-
3ZA425Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:49:37-
12MB4360Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:49:38-
3MC4480Šebek JindřichCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí5600:49:57-
23MA4567Klusoň VladimírDolní Újezd8600:50:06-
13MB4637Sedlák JiříCyklokraus Přelouč5800:50:08-
14MB47110Tomšů PetrMlýn Janderov6400:50:14-
3MJ482Kocurek PavelOrel Rtyně v Podkrkonoší8900:50:18-
15MB491Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší6700:50:20-
16MB5047Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:50:21-
4MC5156Švec MiroslavSokol Potštejn5200:50:31-
5MC5261Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:50:40-
6MC5310Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:50:47-
1ZB54104Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:50:50-
24MA553Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:51:02-
25MA564Novák JosefTJ Svitavy8500:51:05-
26MA5738Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:51:07-
4ZA58106Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:51:22-
5ZA5932Klímová IvanaHvězda Pardubice8700:52:06-
27MA6065Klusoň JanDolní Újezd8400:52:25-
6ZA6196Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:52:53-
3MD627Groh StanislavAC Vrchlabí4600:53:27-
2ZB638Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:54:19-
7MC6498Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:54:22-
4MD6519Leszkow PetrMK Hlinsko4400:54:36-
8MC66111Krajtl SvatoplukPardubice4900:54:54-
9MC67103Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:54:57-
5MD6895Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:56:10-
10MC69109Krejčí MilanCafe Bajer Pardubice5300:56:18-
11MC70114Potůček JiříVelké Přítočno5300:56:19-
6MD7151Bielčik JindřichLichkov4000:56:36-
3ZB7299Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:56:57-
7MD7342Vorel MilanSlatiňany4000:57:31-
7ZA7463Kollertová EvaJK Nové město nad Metují8300:57:58-
8ZA75105Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:58:10-
12MC76108Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:58:25-
4ZB7792Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:58:47-
8MD7875Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:59:39-
17MB7940Páriš AttilaKRB Chrudim6001:00:19-
13MC8093Volf BřetislavLanškroun5201:00:59-
5ZB8116Siegelová MagdalenaAC Choveň6501:01:12-
18MB8270Krátký JosefKP BKÚ Mělník6501:05:45-
14MC8388Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:06:19-
9MD8412Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:06:43-
10MD8521Kubík JosefPtačina Adamov3801:14:51-
9ZA86112Mrskočová DanaSvítkov - Pardubice7301:22:17-
11MD8777Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:31:09-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 95%
Zvolená trasa závodu: 95%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: 95%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
97%

Názory na závod

super, jen jsem čekal víc terénu proti silniic
novotni
Vydařený závod, velmi dobré zázemí i teplá sprcha po závodě. Silniční provoz je riziko. Děkuji za výsledkovou listinu, kterou jsem dostal po závodě.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód