Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Holba běh na Šerák

1.8.2020, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Holba běh na Šerák
  • datum konání: 1.8.2020
  • zobrazeno již 233x
  • pořadatel: TJ Šumperk

Sociální sítě

Místo konání

U Cimbury, Domašov 42, Bělá pod Pradědem, GPS: 50.1799844N, 17.198889E
12:00 hodin

Přihlášky

Na webu www.behnaserak.cz do 30.7.2020 nebo na místě v den závodu.

Startovné

200 Kč pro předem přihlášené
250 Kč na místě
děti zdarma

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.behnaserak.cz

E-mailová adresa

behnaserak@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 9,5 km, 820 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Chrascina MarekTJ TŽ Třinec9700:40:45-
2MA22Janů JanHvězda Pardubice z.s.9300:42:54-
3MA325Pelíšek DavidAK Olomouc9000:43:53-
4MA43Sádlo DominikSK Nové Město nad Metují9500:44:20-
5MA68Záveský FilipAtletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.9300:47:33-
5MA6172Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:47:33-
7MA8136Lysák VlastimilJAPASport/fKliduSportTeam8600:48:11-
8MA96Havlena JanVSK Univerzita Brno0000:48:25-
9MA10147Dvořák PavelAC Prostějov8200:48:34-
10MA11121Kokošek OldřichSachasport Dynafit8800:49:04-
11MA1417Vetchý JanAtletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.8500:50:01-
12MA15107Ondrášek PavelAS9200:50:15-
13MA17154Borák MartinVikýřovická 129000:51:01-
14MA20167Otevřel VítězslavColumbia Montrail8800:52:36-
15MA22132Šimek MilanKES Buk0000:53:42-
16MA24114Hanslian FilipMOUNTAINTIME Kross tri team8700:54:18-
17MA2512Kostecký TomášTJ Šumperk, z.s.9700:54:27-
18MA26185Bráblík MichalFENIX SKI TEAM Jeseník9800:54:49-
19MA27109Smolicha TomášNový Malín9500:54:50-
20MA28122Ďopan LukášTatra Vačice8800:55:04-
21MA29187Planička JiříLitovel8800:55:18-
22MA3072Tvrdík PavelŠtefko running team8600:56:10-
23MA32152Beneš PetrBlansko8700:56:31-
24MA34179Směšný JanV12 Team9100:56:42-
25MA38190Koryťák RadekJeseník8800:57:47-
26MA40189Pompe PatrikLK Javanes8900:58:12-
27MA4113Chadim StanislavTJ Jiskra Otrokovice9100:58:16-
28MA42134Nowakowski MarcinWroclaw8300:58:21-
29MA46166Kolář JakubOspoltech team8600:59:13-
30MA4888Burda FilipinTrenér Petr Kopřiva9100:59:53-
31MA49175Volek JiříRýmařov8201:00:17-
32MA5581Jurkiewicz KarolKB Odra Opole8501:02:15-
33MA62137Studnička OldřichFácin klub9901:03:33-
34MA65197Skribuckij AlexandrMK Prostějov9101:03:49-
35MA68149Pumprla RostislavSK Salith Sport8501:04:44-
36MA7184Daniel MichalKH Olomouc9201:06:00-
37MA80186Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:07:25-
38MA81168Hájek MartinPasivity Žamberk0101:07:33-
39MA87113Tomešek Lukášstg Česká8601:09:16-
40MA96193Ambrozek MichaelPňovice9601:12:54-
Muži B (trať 9,5 km, 820 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB5163Petr JiříSaloon- Suunto7900:45:41-
2MB12123Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:49:42-
3MB1393Biolek MartinŘepiště7300:49:59-
4MB21115Malý JanEleven Run Team7300:53:16-
5MB35183Žák MarekFENIX SKI TEAM Jeseník7600:56:47-
6MB4385Liška AlešUniversal USU Team7700:58:28-
7MB4477Šesták KarelKasper Swix team7100:58:29-
8MB45127Gromus TomášKolečkové lyže TOMSKI.CZ7600:59:01-
9MB5289Prouza RobertTrojanovice7701:00:38-
10MB5683Lorenc MartinTJ Liga 100 Olomouc7501:02:19-
11MB5773Neugebauer PetrBělá pod Pradědem7501:02:35-
12MB58128Polej JiříHronov7101:02:36-
13MB61171Marčík PetrAC Moravská Slavia. Brno7201:03:29-
14MB74170Dvořák MartinSki Team Vysočina7101:06:23-
15MB75112Vašíček RomanTJ Maratonstav Úpice7401:06:48-
16MB7999Hrycaj MarcinKB Odra Opole7701:07:19-
17MB82194Tvarůžka TomášKroměříž7201:07:44-
18MB83191Škarabela MichalLadermon7401:08:11-
19MB100188Vitásek JakubMontgomerius Team7701:15:59-
20MB105181Pěnička MartinZábřeh7901:19:40-
21MB106117Potocki RadosławKB Odra Opole7901:19:41-
22MB10780Skórzewski PrzemysławKB Odra Opole7701:23:00-
Muži C (trať 9,5 km, 820 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1895Jančík BořekSalming/Run4fun6400:51:43-
2MC36165Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:56:49-
3MC47174Řeháček MichaelaBílovec6900:59:48-
4MC50125Čipera RadekSKI Radvanice6401:00:19-
5MC54108Pavlík MiroslavMOUNTAINTIME Kross tri team6401:02:07-
6MC6078Frank PavelTJ-Granitol Moravský Beroun6801:02:45-
7MC7071Mrklovský PetrAK E. Zátopka Kopřivnice6601:04:58-
8MC7369Lipina TomášMK Seitl Ostrava6601:06:17-
9MC77110Žůrek MilanTriatlon team Uničov6601:07:06-
10MC78140Bruger JiříKopřivnice6401:07:07-
11MC84139Zelený LuděkDOMA Žďár6101:08:27-
12MC101130Dočkal KarelRila Team - Brno6601:16:50-
13MC103192Ambrozek MichalPL-Šternberk7001:17:44-
14MC11224Krátký JosefHvězda Pardubice z.s.6501:44:58-
Muži D (trať 9,5 km, 820 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD33173Vacarda VladimírElev Run Team5900:56:38-
2MD37126Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6000:57:08-
3MD51169Muck ArnoštHranice5901:00:28-
4MD53146Jasek TadeuszPZLAM-polska- Radziechowy5101:00:50-
5MD6376Špacír LadislavTJ Lokomotiva Břeclav5501:03:35-
6MD72118Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5301:06:08-
7MD76111Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:06:51-
8MD90133Gombita JosefMost5801:10:08-
9MD9590Šolc VítězslavBKL Machov5701:11:30-
10MD9892Královec JiříMílaři Domažlice5101:14:55-
11MD108142Smolicha JosefNový Malín5601:23:36-
12MD111131Voda JanMost5901:32:23-
Muži E (trať 9,5 km, 820 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME93144Sikora StefanTeam-Sikora bielsko-biala4901:10:56-
2ME99156Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4801:15:37-
3ME104120Kopeček IvanAC Moravská Slavia Brno4901:18:23-
4ME11394Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3502:26:01-
Ženy A (trať 9,5 km, 820 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1926Stránská AdélaAtletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.9100:51:44-
2ZA3132Dvořáková KristýnaUniverzitní sportovní klub Praha9600:56:14-
3ZA10966Švrčková MarkétaŠvrček team8901:24:19-
Ženy B (trať 9,5 km, 820 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1627Schorná Matyášová PavlaTJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.8000:50:37-
2ZB2331Švestková Stružková HanaAK Račí Údolí8300:54:07-
3ZB3936Milesová IvaPSK Olymp Praha, z.s.7700:57:55-
4ZB59180Delingerová MarieAK Kroměříž7601:02:38-
5ZB66104Kaniová EliškaTEAM LightBIKE8501:04:00-
6ZB69176Pospíšilová PavlaCyklonovák7701:04:50-
7ZB86135Świątek EwelinaSpartanie Dzieciom8001:09:01-
8ZB89143Rýdlová DenisaBK Náchod8201:09:43-
9ZB91196Legerská HanaSSK Vítkovice, z.s.8501:10:23-
10ZB92164Gregorová JitkaAzimut7701:10:36-
11ZB94177Bulguri PavlínaAK Račí Údolí8201:11:07-
12ZB102160Kuś IwonaKB Odra Opole8401:17:41-
Ženy C (trať 9,5 km, 820 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC64106Pachtová IvaMK Seitl Ostrava7001:03:44-
2ZC85129Kábrtová JitkaSokol Studnice7101:08:52-
3ZC88157Žalčíková MartinaFENIX SKI TEAM Jeseník6601:09:34-
Ženy D (trať 9,5 km, 820 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD67195Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6501:04:10-
2ZD97145Sikora AlicjaTeam-Sikora bielsko-biala5201:14:28-
3ZD110119Budinská HanaAC Moravská Slavia Brno6001:27:43-
Trať 9,5 km, 820 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Chrascina MarekTJ TŽ Třinec9700:40:45-
2MA22Janů JanHvězda Pardubice z.s.9300:42:54-
3MA325Pelíšek DavidAK Olomouc9000:43:53-
4MA43Sádlo DominikSK Nové Město nad Metují9500:44:20-
1MB5163Petr JiříSaloon- Suunto7900:45:41-
5MA68Záveský FilipAtletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.9300:47:33-
5MA6172Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:47:33-
7MA8136Lysák VlastimilJAPASport/fKliduSportTeam8600:48:11-
8MA96Havlena JanVSK Univerzita Brno0000:48:25-
9MA10147Dvořák PavelAC Prostějov8200:48:34-
10MA11121Kokošek OldřichSachasport Dynafit8800:49:04-
2MB12123Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:49:42-
3MB1393Biolek MartinŘepiště7300:49:59-
11MA1417Vetchý JanAtletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.8500:50:01-
12MA15107Ondrášek PavelAS9200:50:15-
1ZB1627Schorná Matyášová PavlaTJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.8000:50:37-
13MA17154Borák MartinVikýřovická 129000:51:01-
1MC1895Jančík BořekSalming/Run4fun6400:51:43-
1ZA1926Stránská AdélaAtletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.9100:51:44-
14MA20167Otevřel VítězslavColumbia Montrail8800:52:36-
4MB21115Malý JanEleven Run Team7300:53:16-
15MA22132Šimek MilanKES Buk0000:53:42-
2ZB2331Švestková Stružková HanaAK Račí Údolí8300:54:07-
16MA24114Hanslian FilipMOUNTAINTIME Kross tri team8700:54:18-
17MA2512Kostecký TomášTJ Šumperk, z.s.9700:54:27-
18MA26185Bráblík MichalFENIX SKI TEAM Jeseník9800:54:49-
19MA27109Smolicha TomášNový Malín9500:54:50-
20MA28122Ďopan LukášTatra Vačice8800:55:04-
21MA29187Planička JiříLitovel8800:55:18-
22MA3072Tvrdík PavelŠtefko running team8600:56:10-
2ZA3132Dvořáková KristýnaUniverzitní sportovní klub Praha9600:56:14-
23MA32152Beneš PetrBlansko8700:56:31-
1MD33173Vacarda VladimírElev Run Team5900:56:38-
24MA34179Směšný JanV12 Team9100:56:42-
5MB35183Žák MarekFENIX SKI TEAM Jeseník7600:56:47-
2MC36165Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:56:49-
2MD37126Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6000:57:08-
25MA38190Koryťák RadekJeseník8800:57:47-
3ZB3936Milesová IvaPSK Olymp Praha, z.s.7700:57:55-
26MA40189Pompe PatrikLK Javanes8900:58:12-
27MA4113Chadim StanislavTJ Jiskra Otrokovice9100:58:16-
28MA42134Nowakowski MarcinWroclaw8300:58:21-
6MB4385Liška AlešUniversal USU Team7700:58:28-
7MB4477Šesták KarelKasper Swix team7100:58:29-
8MB45127Gromus TomášKolečkové lyže TOMSKI.CZ7600:59:01-
29MA46166Kolář JakubOspoltech team8600:59:13-
3MC47174Řeháček MichaelaBílovec6900:59:48-
30MA4888Burda FilipinTrenér Petr Kopřiva9100:59:53-
31MA49175Volek JiříRýmařov8201:00:17-
4MC50125Čipera RadekSKI Radvanice6401:00:19-
3MD51169Muck ArnoštHranice5901:00:28-
9MB5289Prouza RobertTrojanovice7701:00:38-
4MD53146Jasek TadeuszPZLAM-polska- Radziechowy5101:00:50-
5MC54108Pavlík MiroslavMOUNTAINTIME Kross tri team6401:02:07-
32MA5581Jurkiewicz KarolKB Odra Opole8501:02:15-
10MB5683Lorenc MartinTJ Liga 100 Olomouc7501:02:19-
11MB5773Neugebauer PetrBělá pod Pradědem7501:02:35-
12MB58128Polej JiříHronov7101:02:36-
4ZB59180Delingerová MarieAK Kroměříž7601:02:38-
6MC6078Frank PavelTJ-Granitol Moravský Beroun6801:02:45-
13MB61171Marčík PetrAC Moravská Slavia. Brno7201:03:29-
33MA62137Studnička OldřichFácin klub9901:03:33-
5MD6376Špacír LadislavTJ Lokomotiva Břeclav5501:03:35-
1ZC64106Pachtová IvaMK Seitl Ostrava7001:03:44-
34MA65197Skribuckij AlexandrMK Prostějov9101:03:49-
5ZB66104Kaniová EliškaTEAM LightBIKE8501:04:00-
1ZD67195Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6501:04:10-
35MA68149Pumprla RostislavSK Salith Sport8501:04:44-
6ZB69176Pospíšilová PavlaCyklonovák7701:04:50-
7MC7071Mrklovský PetrAK E. Zátopka Kopřivnice6601:04:58-
36MA7184Daniel MichalKH Olomouc9201:06:00-
6MD72118Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5301:06:08-
8MC7369Lipina TomášMK Seitl Ostrava6601:06:17-
14MB74170Dvořák MartinSki Team Vysočina7101:06:23-
15MB75112Vašíček RomanTJ Maratonstav Úpice7401:06:48-
7MD76111Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:06:51-
9MC77110Žůrek MilanTriatlon team Uničov6601:07:06-
10MC78140Bruger JiříKopřivnice6401:07:07-
16MB7999Hrycaj MarcinKB Odra Opole7701:07:19-
37MA80186Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:07:25-
38MA81168Hájek MartinPasivity Žamberk0101:07:33-
17MB82194Tvarůžka TomášKroměříž7201:07:44-
18MB83191Škarabela MichalLadermon7401:08:11-
11MC84139Zelený LuděkDOMA Žďár6101:08:27-
2ZC85129Kábrtová JitkaSokol Studnice7101:08:52-
7ZB86135Świątek EwelinaSpartanie Dzieciom8001:09:01-
39MA87113Tomešek Lukášstg Česká8601:09:16-
3ZC88157Žalčíková MartinaFENIX SKI TEAM Jeseník6601:09:34-
8ZB89143Rýdlová DenisaBK Náchod8201:09:43-
8MD90133Gombita JosefMost5801:10:08-
9ZB91196Legerská HanaSSK Vítkovice, z.s.8501:10:23-
10ZB92164Gregorová JitkaAzimut7701:10:36-
1ME93144Sikora StefanTeam-Sikora bielsko-biala4901:10:56-
11ZB94177Bulguri PavlínaAK Račí Údolí8201:11:07-
9MD9590Šolc VítězslavBKL Machov5701:11:30-
40MA96193Ambrozek MichaelPňovice9601:12:54-
2ZD97145Sikora AlicjaTeam-Sikora bielsko-biala5201:14:28-
10MD9892Královec JiříMílaři Domažlice5101:14:55-
2ME99156Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4801:15:37-
19MB100188Vitásek JakubMontgomerius Team7701:15:59-
12MC101130Dočkal KarelRila Team - Brno6601:16:50-
12ZB102160Kuś IwonaKB Odra Opole8401:17:41-
13MC103192Ambrozek MichalPL-Šternberk7001:17:44-
3ME104120Kopeček IvanAC Moravská Slavia Brno4901:18:23-
20MB105181Pěnička MartinZábřeh7901:19:40-
21MB106117Potocki RadosławKB Odra Opole7901:19:41-
22MB10780Skórzewski PrzemysławKB Odra Opole7701:23:00-
11MD108142Smolicha JosefNový Malín5601:23:36-
3ZA10966Švrčková MarkétaŠvrček team8901:24:19-
3ZD110119Budinská HanaAC Moravská Slavia Brno6001:27:43-
12MD111131Voda JanMost5901:32:23-
14MC11224Krátký JosefHvězda Pardubice z.s.6501:44:58-
4ME11394Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3502:26:01-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód