Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Šerák - kvalifikace na MS

4.8.2012, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Šerák - kvalifikace na MS
  • datum konání: 4.8.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Šumperk

Sociální sítě

Místo konání

Lipová - lázně, Bobrovník
12:00 hodin

Přihlášky

v zázemí restaurace Koliba v den závodu 9:00-11:00; dětský závod v autocampu Bobrovník 9:00-9:30

Startovné

100,- Kč pro předem přihlášené, konec přihlášek 31.7.2012
130,- Kč v den závodu
Děti zdarma

Popis tratě

Délka: 12,5 km - 9,5 km (ženy, junioři) - 4,6 km (juniorky)
Převýšení: 1165 m - 905 m - 330 m

Ceny pro vítěze

finanční a věcné ceny v hodnotě 30-40 tisíc Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Květoslav Vykydal - tel. 607 879 286
Petra Ivanová - tel. 777 810 328

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.behnaserak.cz

E-mailová adresa

behnaserak@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1163Janů JanHvězda SKP Pardubice9300:48:15105
2MJ2161Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:48:2393
3MJ3153Havlíček JosefTJ Sokol České Budějovice9400:48:4181
4MJ4172Čech JanAC SYNER Turnov9300:48:5972
5MJ5167Voják MartinMílaři Domažlice9300:50:0066
6MJ6173Štoček FabiánSK Nové Město nad Metují9400:51:5360
7MJ7194Cink MartinAC Pardubice9400:52:0157
8MJ8177Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:53:0654
9MJ9160Bechný MichalAK SSK Vítkovice9400:53:1451
10MJ11154Motl OndřejTJ Rumburk9400:53:5848
11MJ14215Bidmon JiříAtletika Chrudim9300:55:5545
12MJ15155Joukal LukášSokol Nová Paka9700:55:5842
13MJ16159Smetana JonášVinotéka u Karla Frenštát p.R.9700:56:3739
14MJ18174Pavel JanLokomotiva Trutnov9500:57:0536
15MJ19221Skoupý JanAK Šternberk9400:57:1733
16MJ20210Adámek PetrTJ Maratonstav Úpice9300:57:2230
17MJ22151Pňáček TomášFenix SKI Team Jeseník9400:58:3827
18MJ28168Chlada MartinMílaři Domažlice9301:01:2624
19MJ29164Bucifal LiborHvězda SKP Pardubice9301:01:4521
20MJ31152Haltmar MiroslavTJ Šumperk9501:04:4718
21MJ43169Turek AdrianLKS ISKRA Jaszkowa Polsko9601:11:24-
22MJ45179Hromek VítTJ Šumperk9701:11:4915
Muži A (trať 12,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA193Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:56:44105
2MA275Havlíček JanASK Slavia Praha7900:57:1293
3MA322Frei MartinAK Kroměříž8600:57:2181
4MA457Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:58:1672
5MA518Wosik DanielRMD Montrail Team Sport Network MUKS THM Ostrowi8000:58:33-
6MA679Losman PetrKER Team7900:59:0166
7MA7110Ondráček TomášUSK Uni Brno-Triexpert adidas team7700:59:5360
8MA844Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8301:00:5257
9MA982Wurst MilanAK Šternberk8201:01:0554
10MA1043Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8001:01:3351
11MA1178Mrázek JanKerteam8101:02:0548
12MA1268Štochl JanAK Bílina9201:02:4845
13MA1342Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn Šumperk7701:03:3542
14MA14112Herda JanUnie Amatérských Cyklistů8301:03:5839
15MA15106Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8401:04:1336
16MA1720Dymák PavelHvězda SKP Pardubice8701:04:3833
17MA1984Hrdina PavelAK Perná8801:05:0430
18MA2169Sedláček ŠtěpánSKI Klub RD Rýmařov8301:06:3327
19MA2470Sedláček VáclavAtlas Czech Republic8601:07:1024
20MA2511Kovář RomanFortex Moravský Beroun7701:07:5521
21MA2628Zapalač MartinX-AIR Ostrava8601:08:2018
22MA2781Král VáclavVlčí důl - ryzí eXtrém z hor8201:08:2515
23MA2865Helleší Jiříhellesi.cz7901:08:3112
24MA30103Dvořák PavelBiatlon Prostějov8201:09:099
25MA3176Sikora Ondřej-7701:09:176
26MA3280Král VojtěchAK Asics Kroměříž8801:10:403
27MA34114Skopalík ZbyněkKVS Náměšť na Hané7801:10:503
28MA3577Cink TomášISCAREX Česká Třebová8701:11:443
29MA3983Šmirják MiloslavMK Seitl Ostrava8901:13:123
30MA4097Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7501:13:183
31MA4635Pokorný JanTJ VOKD Poruba7501:15:183
32MA4773Krejčí LukášPepa Team Frýdek-Místek7601:15:213
33MA4837Lachnit JanHanácky větre8001:15:283
34MA5025Vyskočil TomášOlomouc7901:16:153
35MA5240Boháček PetrEurofoam7401:16:403
36MA5371Polášek TomášSK Valašského Království8401:17:213
37MA5427Palla Radovan-8001:17:223
38MA5532Lewicki PiotrLKS ISKRA Jaszkowa Polsko7401:18:12-
39MA5719Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8001:18:383
40MA6012Špacír JanSK UP Olomouc8801:19:383
41MA6192Janů LiborŠumperk7801:19:543
42MA62104Jašek RomanAO Kobeřice7301:20:003
43MA6398Škovránek OndřejSK Šumperk7901:20:053
44MA6488Fišnar Jiří-7601:20:113
45MA6666Herbs JanVrchaři Vrchlabí7501:20:473
46MA6845Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:21:273
47MA731Prouza RobertFrenštát pod Radhoštěm7701:22:043
48MA7615Vavák MichalClub Deportivo Kutná Hora8001:24:003
49MA77100Saňák MartinSK Šumperk7801:24:073
50MA79102Krátký TomášAC Tomassino8501:25:113
51MA8494Černý OndřejSoteSport7801:27:033
52MA8761Bartoš AntonínStříbrňáci7301:29:253
53MA8929Neoral JiříMohelnice8401:30:273
54MA90101Janků PetrPror.Camio Olomouc7401:31:123
55MA9299Čamek Adam-7601:33:483
56MA9763Možný StanislavŠumperk7701:34:363
57MA989Sekanina SvatoplukEnjoy the Sport7801:35:253
58MA9962Koblížek FilipŠumperk8101:36:043
59MA10467Kroul JosefAtletika Zábřeh7301:42:043
60MA10633Fąfrowicz JakubLKS ISKRA Jaszkowa Polsko8301:44:49-
61MA1077Kovář DanielEnjoy the Sport8001:54:163
Muži B (trať 12,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB16111Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7201:04:25105
2MB1864Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:04:4993
3MB2016Žák JiříTechnika Brno Extreme7101:05:0881
4MB22105Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7201:06:3872
5MB2390Soukup RadomírAC Tábor6801:06:4466
6MB336Kruml KamilSpálené7201:10:4760
7MB3734Škapa MarekX-AIR Ostrava7101:11:4857
8MB4139Sedlák RadekEurofoam6301:13:4254
9MB4352Vojkůvka JanChuchelná6801:14:0051
10MB4596Wala PetrBK SAK Ložiska Karviná7101:15:1148
11MB5914Ptáček MilošPetrovičky7001:19:0845
12MB6546Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6701:20:1842
13MB6759Ambrož RadomírSanela Lanškroun6301:20:5439
14MB6926Helcel RichardSAK Karvina7201:21:4636
15MB7091Skyva PetrAK Šternberk6501:21:4933
16MB7151Mojžíšek PavelMK Seitl Ostrava6501:21:5030
17MB7210Frank PavelMoravský Beroun6801:21:5627
18MB74109Janík TomášSPONA Teplice6801:22:4724
19MB785Lichý DušanGuty6701:24:4521
20MB80113Řízek MarekVŠEM Ústí nad Labem7201:25:1818
21MB9321Belobrad IvanŽamberk6601:33:5215
22MB10053Valenta JiříSlovan Luhačovice6301:36:4512
23MB10131Turek TomaszLKS ISKRA Jaszkowa Polsko7101:38:55-
24MB10358Silnoušek JiříŠternberk7201:41:509
25MB10541Vyhlídal PatrikEurofoam7201:42:526
-MB-116Šafář PavelHigh5.cz70DNF-
Muži C (trať 12,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2960Kolínek FrantišekAK Perná5601:08:58105
2MC3672Škrabánek PetrBílovec6001:11:4593
3MC3855Šrámek JaromírKVS Šumperk5801:12:1481
4MC4249Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:13:4872
5MC4447Vévoda IvanAK Perná6001:14:5366
6MC4913Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5501:15:5060
7MC513Vanta JosefSK Hronov6201:16:2357
8MC562Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:18:3554
9MC5856Gargulák JosefLidečko6201:19:0051
10MC7538Knápek LubomírLK Šumperk5901:23:2848
11MC8185Sporek MiroslavLoučka5401:25:4345
12MC8230Dudzik JacekLKS ISKRA Jaszkowa Polsko5501:25:50-
13MC8374Talas JaromírSKD Otrokovice5401:26:4342
14MC8595Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:27:5439
15MC86107Juračka VojtěchOK Lokomotiva Pardubice5401:28:3036
16MC8854Skomorowski StanisławKB Rybnicka Kużnia5701:29:47-
17MC914Tomanec KarelVinotéka u Karla, Frenštát p.R.5801:31:4933
18MC9450Vojkůvka ZdeněkChuchelná6101:33:5330
19MC95108Bezucha JiříOS Pohyb a zdraví6201:34:0027
20MC9689Fišnar Jan-5401:34:2824
21MC10236Smolicha JosefNový Malín5601:40:2521
22MC108115Mařík JiříEILOFAS Ostrava5502:31:1118
Muži D (trať 9,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD25178Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:59:58105
2MD26198Strakoš JiříTatra Kopřivnice5001:00:0993
3MD27170Tempír FrantišekSokol Štíty4901:01:0581
4MD32166Královec JiříMílaři Domažlice5101:05:3872
5MD34201Kadavý JanJablonec nad Nisou4701:07:2066
6MD40197Kovárník StanislavAC Obora Hvězda4801:10:2760
7MD50181Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:14:3757
8MD63199Fišnar Jiří-5001:27:1854
9MD64193Lerch VladislavOSŽ Olomouc4801:27:3251
10MD65190Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:29:5148
11MD66183Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:30:4645
12MD70192Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4901:40:0342
13MD71175Husička JiříTJ Liga 100 Olomouc4801:48:3839
Muži E (trať 9,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME41212Podžorný ErvinČeský Těšín4101:10:42105
2ME42158Marek FrantišekSK Hronov4101:11:2393
3ME58200Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4101:20:1281
4ME59224Janeček JaroslavSABZO4001:24:0072
5ME67165Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:32:5466
Juniorky (trať 4,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1351Drahotová AnežkaUSK Praha9500:22:12105
2ZJ2352Drahotová EliškaUSK Praha9500:24:0993
3ZJ3353Půčková OlgaTJ Jiskra Nový Bor9400:25:4881
4ZJ4369Bořánková KarolínaPSK Olymp Praha9500:27:0572
5ZJ5358Brantlová JanaMílaři Domažlice9500:28:3566
6ZJ6361Klampflová HanaAC Dvůr Králové nad Labem9300:29:1060
7ZJ7355Divišová KateřinaTJ Šumperk9700:29:1857
8ZJ8354Juríčková MartaAK SSK Vítkovice9400:30:5654
Ženy A (trať 9,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA12218Matrasová KateřinaSK Chrast8300:54:14105
2ZA21228Gregorová KamilaAC Tepo Kladno8100:58:0793
3ZA24182Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:59:4381
4ZA33191Jerglíková VeronikaAO Kobeřice7801:05:4772
5ZA36213Šustrová KateřinaProstějov7901:08:1566
6ZA38227Matějíková JanaOlomouc9001:09:4360
7ZA47195Filipiová EvaTJ Šumperk8601:13:0457
8ZA49225Chmelková KristýnaOlomouc8701:13:3154
9ZA51229Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9101:17:0951
10ZA52216Dupalová BarboraOlomouc8201:17:3148
11ZA55223Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:19:0045
12ZA56176Záveská AnnaKOB Dobruška8801:19:1442
13ZA57171Němcová PetraEurofoam7901:20:0039
14ZA69217Krčková ŠárkaFosa Prostějov8801:39:1536
Ženy B (trať 9,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB10162Pastorová PetraMK SEITL Ostrava7700:53:54105
2ZB13180Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:55:4293
3ZB17189Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:56:4281
4ZB22220Kynčlová DagmarSK Nové Město n.Metují7200:58:3872
5ZB30157Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6901:03:3366
6ZB37186Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:08:3760
Ženy C (trať 9,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC35203Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:08:08105
2ZC39222Vlachynská LibušeAC Slovácká Slavia Uherské Hradiště6201:09:5493
3ZC44202Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6601:11:3881
4ZC46219Juračková JanaOK Lokomotiva Pardubice6001:13:0072
5ZC48185Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:13:2966
6ZC53187Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:18:0360
7ZC60226Machalická LibušeOlomouc6401:25:0557
8ZC68184Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:38:2054
Ženy D (trať 9,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD54214Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5501:18:46105
2ZD61188Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:25:1193
3ZD62156Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:25:5081
Trať 4,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1351Drahotová AnežkaUSK Praha9500:22:12105
2ZJ2352Drahotová EliškaUSK Praha9500:24:0993
3ZJ3353Půčková OlgaTJ Jiskra Nový Bor9400:25:4881
4ZJ4369Bořánková KarolínaPSK Olymp Praha9500:27:0572
5ZJ5358Brantlová JanaMílaři Domažlice9500:28:3566
6ZJ6361Klampflová HanaAC Dvůr Králové nad Labem9300:29:1060
7ZJ7355Divišová KateřinaTJ Šumperk9700:29:1857
8ZJ8354Juríčková MartaAK SSK Vítkovice9400:30:5654
Trať 9,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1163Janů JanHvězda SKP Pardubice9300:48:15105
2MJ2161Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:48:2393
3MJ3153Havlíček JosefTJ Sokol České Budějovice9400:48:4181
4MJ4172Čech JanAC SYNER Turnov9300:48:5972
5MJ5167Voják MartinMílaři Domažlice9300:50:0066
6MJ6173Štoček FabiánSK Nové Město nad Metují9400:51:5360
7MJ7194Cink MartinAC Pardubice9400:52:0157
8MJ8177Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:53:0654
9MJ9160Bechný MichalAK SSK Vítkovice9400:53:1451
1ZB10162Pastorová PetraMK SEITL Ostrava7700:53:54105
10MJ11154Motl OndřejTJ Rumburk9400:53:5848
1ZA12218Matrasová KateřinaSK Chrast8300:54:14105
2ZB13180Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:55:4293
11MJ14215Bidmon JiříAtletika Chrudim9300:55:5545
12MJ15155Joukal LukášSokol Nová Paka9700:55:5842
13MJ16159Smetana JonášVinotéka u Karla Frenštát p.R.9700:56:3739
3ZB17189Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:56:4281
14MJ18174Pavel JanLokomotiva Trutnov9500:57:0536
15MJ19221Skoupý JanAK Šternberk9400:57:1733
16MJ20210Adámek PetrTJ Maratonstav Úpice9300:57:2230
2ZA21228Gregorová KamilaAC Tepo Kladno8100:58:0793
17MJ22151Pňáček TomášFenix SKI Team Jeseník9400:58:3827
4ZB22220Kynčlová DagmarSK Nové Město n.Metují7200:58:3872
3ZA24182Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:59:4381
1MD25178Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:59:58105
2MD26198Strakoš JiříTatra Kopřivnice5001:00:0993
3MD27170Tempír FrantišekSokol Štíty4901:01:0581
18MJ28168Chlada MartinMílaři Domažlice9301:01:2624
19MJ29164Bucifal LiborHvězda SKP Pardubice9301:01:4521
5ZB30157Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6901:03:3366
20MJ31152Haltmar MiroslavTJ Šumperk9501:04:4718
4MD32166Královec JiříMílaři Domažlice5101:05:3872
4ZA33191Jerglíková VeronikaAO Kobeřice7801:05:4772
5MD34201Kadavý JanJablonec nad Nisou4701:07:2066
1ZC35203Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:08:08105
5ZA36213Šustrová KateřinaProstějov7901:08:1566
6ZB37186Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:08:3760
6ZA38227Matějíková JanaOlomouc9001:09:4360
2ZC39222Vlachynská LibušeAC Slovácká Slavia Uherské Hradiště6201:09:5493
6MD40197Kovárník StanislavAC Obora Hvězda4801:10:2760
1ME41212Podžorný ErvinČeský Těšín4101:10:42105
2ME42158Marek FrantišekSK Hronov4101:11:2393
21MJ43169Turek AdrianLKS ISKRA Jaszkowa Polsko9601:11:24-
3ZC44202Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6601:11:3881
22MJ45179Hromek VítTJ Šumperk9701:11:4915
4ZC46219Juračková JanaOK Lokomotiva Pardubice6001:13:0072
7ZA47195Filipiová EvaTJ Šumperk8601:13:0457
5ZC48185Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:13:2966
8ZA49225Chmelková KristýnaOlomouc8701:13:3154
7MD50181Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:14:3757
9ZA51229Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9101:17:0951
10ZA52216Dupalová BarboraOlomouc8201:17:3148
6ZC53187Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:18:0360
1ZD54214Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5501:18:46105
11ZA55223Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:19:0045
12ZA56176Záveská AnnaKOB Dobruška8801:19:1442
13ZA57171Němcová PetraEurofoam7901:20:0039
3ME58200Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4101:20:1281
4ME59224Janeček JaroslavSABZO4001:24:0072
7ZC60226Machalická LibušeOlomouc6401:25:0557
2ZD61188Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:25:1193
3ZD62156Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:25:5081
8MD63199Fišnar Jiří-5001:27:1854
9MD64193Lerch VladislavOSŽ Olomouc4801:27:3251
10MD65190Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:29:5148
11MD66183Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:30:4645
5ME67165Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:32:5466
8ZC68184Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:38:2054
14ZA69217Krčková ŠárkaFosa Prostějov8801:39:1536
12MD70192Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4901:40:0342
13MD71175Husička JiříTJ Liga 100 Olomouc4801:48:3839
Trať 12,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA193Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:56:44105
2MA275Havlíček JanASK Slavia Praha7900:57:1293
3MA322Frei MartinAK Kroměříž8600:57:2181
4MA457Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:58:1672
5MA518Wosik DanielRMD Montrail Team Sport Network MUKS THM Ostrowi8000:58:33-
6MA679Losman PetrKER Team7900:59:0166
7MA7110Ondráček TomášUSK Uni Brno-Triexpert adidas team7700:59:5360
8MA844Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8301:00:5257
9MA982Wurst MilanAK Šternberk8201:01:0554
10MA1043Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8001:01:3351
11MA1178Mrázek JanKerteam8101:02:0548
12MA1268Štochl JanAK Bílina9201:02:4845
13MA1342Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn Šumperk7701:03:3542
14MA14112Herda JanUnie Amatérských Cyklistů8301:03:5839
15MA15106Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8401:04:1336
1MB16111Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7201:04:25105
16MA1720Dymák PavelHvězda SKP Pardubice8701:04:3833
2MB1864Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:04:4993
17MA1984Hrdina PavelAK Perná8801:05:0430
3MB2016Žák JiříTechnika Brno Extreme7101:05:0881
18MA2169Sedláček ŠtěpánSKI Klub RD Rýmařov8301:06:3327
4MB22105Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7201:06:3872
5MB2390Soukup RadomírAC Tábor6801:06:4466
19MA2470Sedláček VáclavAtlas Czech Republic8601:07:1024
20MA2511Kovář RomanFortex Moravský Beroun7701:07:5521
21MA2628Zapalač MartinX-AIR Ostrava8601:08:2018
22MA2781Král VáclavVlčí důl - ryzí eXtrém z hor8201:08:2515
23MA2865Helleší Jiříhellesi.cz7901:08:3112
1MC2960Kolínek FrantišekAK Perná5601:08:58105
24MA30103Dvořák PavelBiatlon Prostějov8201:09:099
25MA3176Sikora Ondřej-7701:09:176
26MA3280Král VojtěchAK Asics Kroměříž8801:10:403
6MB336Kruml KamilSpálené7201:10:4760
27MA34114Skopalík ZbyněkKVS Náměšť na Hané7801:10:503
28MA3577Cink TomášISCAREX Česká Třebová8701:11:443
2MC3672Škrabánek PetrBílovec6001:11:4593
7MB3734Škapa MarekX-AIR Ostrava7101:11:4857
3MC3855Šrámek JaromírKVS Šumperk5801:12:1481
29MA3983Šmirják MiloslavMK Seitl Ostrava8901:13:123
30MA4097Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7501:13:183
8MB4139Sedlák RadekEurofoam6301:13:4254
4MC4249Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:13:4872
9MB4352Vojkůvka JanChuchelná6801:14:0051
5MC4447Vévoda IvanAK Perná6001:14:5366
10MB4596Wala PetrBK SAK Ložiska Karviná7101:15:1148
31MA4635Pokorný JanTJ VOKD Poruba7501:15:183
32MA4773Krejčí LukášPepa Team Frýdek-Místek7601:15:213
33MA4837Lachnit JanHanácky větre8001:15:283
6MC4913Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5501:15:5060
34MA5025Vyskočil TomášOlomouc7901:16:153
7MC513Vanta JosefSK Hronov6201:16:2357
35MA5240Boháček PetrEurofoam7401:16:403
36MA5371Polášek TomášSK Valašského Království8401:17:213
37MA5427Palla Radovan-8001:17:223
38MA5532Lewicki PiotrLKS ISKRA Jaszkowa Polsko7401:18:12-
8MC562Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:18:3554
39MA5719Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8001:18:383
9MC5856Gargulák JosefLidečko6201:19:0051
11MB5914Ptáček MilošPetrovičky7001:19:0845
40MA6012Špacír JanSK UP Olomouc8801:19:383
41MA6192Janů LiborŠumperk7801:19:543
42MA62104Jašek RomanAO Kobeřice7301:20:003
43MA6398Škovránek OndřejSK Šumperk7901:20:053
44MA6488Fišnar Jiří-7601:20:113
12MB6546Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6701:20:1842
45MA6666Herbs JanVrchaři Vrchlabí7501:20:473
13MB6759Ambrož RadomírSanela Lanškroun6301:20:5439
46MA6845Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:21:273
14MB6926Helcel RichardSAK Karvina7201:21:4636
15MB7091Skyva PetrAK Šternberk6501:21:4933
16MB7151Mojžíšek PavelMK Seitl Ostrava6501:21:5030
17MB7210Frank PavelMoravský Beroun6801:21:5627
47MA731Prouza RobertFrenštát pod Radhoštěm7701:22:043
18MB74109Janík TomášSPONA Teplice6801:22:4724
10MC7538Knápek LubomírLK Šumperk5901:23:2848
48MA7615Vavák MichalClub Deportivo Kutná Hora8001:24:003
49MA77100Saňák MartinSK Šumperk7801:24:073
19MB785Lichý DušanGuty6701:24:4521
50MA79102Krátký TomášAC Tomassino8501:25:113
20MB80113Řízek MarekVŠEM Ústí nad Labem7201:25:1818
11MC8185Sporek MiroslavLoučka5401:25:4345
12MC8230Dudzik JacekLKS ISKRA Jaszkowa Polsko5501:25:50-
13MC8374Talas JaromírSKD Otrokovice5401:26:4342
51MA8494Černý OndřejSoteSport7801:27:033
14MC8595Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:27:5439
15MC86107Juračka VojtěchOK Lokomotiva Pardubice5401:28:3036
52MA8761Bartoš AntonínStříbrňáci7301:29:253
16MC8854Skomorowski StanisławKB Rybnicka Kużnia5701:29:47-
53MA8929Neoral JiříMohelnice8401:30:273
54MA90101Janků PetrPror.Camio Olomouc7401:31:123
17MC914Tomanec KarelVinotéka u Karla, Frenštát p.R.5801:31:4933
55MA9299Čamek Adam-7601:33:483
21MB9321Belobrad IvanŽamberk6601:33:5215
18MC9450Vojkůvka ZdeněkChuchelná6101:33:5330
19MC95108Bezucha JiříOS Pohyb a zdraví6201:34:0027
20MC9689Fišnar Jan-5401:34:2824
56MA9763Možný StanislavŠumperk7701:34:363
57MA989Sekanina SvatoplukEnjoy the Sport7801:35:253
58MA9962Koblížek FilipŠumperk8101:36:043
22MB10053Valenta JiříSlovan Luhačovice6301:36:4512
23MB10131Turek TomaszLKS ISKRA Jaszkowa Polsko7101:38:55-
21MC10236Smolicha JosefNový Malín5601:40:2521
24MB10358Silnoušek JiříŠternberk7201:41:509
59MA10467Kroul JosefAtletika Zábřeh7301:42:043
25MB10541Vyhlídal PatrikEurofoam7201:42:526
60MA10633Fąfrowicz JakubLKS ISKRA Jaszkowa Polsko8301:44:49-
61MA1077Kovář DanielEnjoy the Sport8001:54:163
22MC108115Mařík JiříEILOFAS Ostrava5502:31:1118
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA193Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:56:44105
2MA275Havlíček JanASK Slavia Praha7900:57:1293
3MA322Frei MartinAK Kroměříž8600:57:2181
4MA457Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:58:1672
5MA679Losman PetrKER Team7900:59:0166
6MA7110Ondráček TomášUSK Uni Brno-Triexpert adidas team7700:59:5360
7MA844Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8301:00:5257
8MA982Wurst MilanAK Šternberk8201:01:0554
9MA1043Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8001:01:3351
10MA1178Mrázek JanKerteam8101:02:0548
11MA1268Štochl JanAK Bílina9201:02:4845
12MA1342Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn Šumperk7701:03:3542
13MA14112Herda JanUnie Amatérských Cyklistů8301:03:5839
14MA15106Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8401:04:1336
15MB16111Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7201:04:2533
16MA1720Dymák PavelHvězda SKP Pardubice8701:04:3830
17MB1864Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:04:4927
18MA1984Hrdina PavelAK Perná8801:05:0424
19MB2016Žák JiříTechnika Brno Extreme7101:05:0821
20MA2169Sedláček ŠtěpánSKI Klub RD Rýmařov8301:06:3318
21MB22105Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7201:06:3815
22MB2390Soukup RadomírAC Tábor6801:06:4412
23MA2470Sedláček VáclavAtlas Czech Republic8601:07:109
24MA2511Kovář RomanFortex Moravský Beroun7701:07:556
25MA2628Zapalač MartinX-AIR Ostrava8601:08:203
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB10162Pastorová PetraMK SEITL Ostrava7700:53:54105
2ZA12218Matrasová KateřinaSK Chrast8300:54:1493
3ZB13180Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:55:4281
4ZB17189Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:56:4272
5ZA21228Gregorová KamilaAC Tepo Kladno8100:58:0766
6ZB22220Kynčlová DagmarSK Nové Město n.Metují7200:58:3860
7ZA24182Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:59:4357
8ZB30157Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6901:03:3354
9ZA33191Jerglíková VeronikaAO Kobeřice7801:05:4751
10ZC35203Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:08:0848
11ZA36213Šustrová KateřinaProstějov7901:08:1545
12ZB37186Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:08:3742
13ZA38227Matějíková JanaOlomouc9001:09:4339
14ZC39222Vlachynská LibušeAC Slovácká Slavia Uherské Hradiště6201:09:5436
15ZC44202Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6601:11:3833
16ZC46219Juračková JanaOK Lokomotiva Pardubice6001:13:0030
17ZA47195Filipiová EvaTJ Šumperk8601:13:0427
18ZC48185Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:13:2924
19ZA49225Chmelková KristýnaOlomouc8701:13:3121
20ZA51229Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9101:17:0918
21ZA52216Dupalová BarboraOlomouc8201:17:3115
22ZC53187Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:18:0312
23ZD54214Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5501:18:469
24ZA55223Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:19:006
25ZA56176Záveská AnnaKOB Dobruška8801:19:143

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 95%
Zvolená trasa závodu: 65%
Značení závodu: 95%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 80%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
87%

Názory na závod

organizace opet super, ale za ten sebeh a asfalt je i tech 50% az moc..
turekm
skutečně tvrdý závod, ten konec na mě až moc. Dlouhý seběh nemusí každému vyhovovat, ale na Kraličáku je to podobné. Pár fotek z doběhů a cíle : http://honzaherda.rajce.idnes.cz/kval._na_MS_v_behu_do_vrchu_-_Serak_04_08_12/ Jinak dle mého Garmina 1080m převýšení, kolik jste naměřili?
janherda

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód