hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

HOLBA Běh na Šerák, MČR, kvalifikace na ME

20.5.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: HOLBA Běh na Šerák, MČR, kvalifikace na ME
  • datum konání: 20.5.2017
  • zobrazeno již 649x
  • místo konání: Penzion U Julka, Domašov 4, Bělá pod Pradědem
  • GPS: 50.1776003N, 17.1979339E

Sociální sítě

Místo konání

Penzion U Julka, Domašov 4, Bělá pod Pradědem
12:00 hodin

Přihlášky

online zde: www.behnaserak.cz/registrace
nebo na místě od 9:00 do 11:00 hodin
účastníci MČR se musí být zaregistrováni na stránkách ČAS

Startovné

130,- Kč předem přihlášení (nejpozději do 16. 5. 2017)
150,- Kč v den závodu
(závodníci účastnící se pouze MČR startovné neplatí, přihlášky od 1. 3. 2017 do 16. 5. 2017 na stránkách ČAS)

Popis tratě

Délka: 9,5 km (juniorky 6 km)
Převýšení: 813 m (juniorky 461 m)

Ceny pro vítěze

Finanční a věcné ceny v hodnotě 30-40 tisíc Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

TJ Šumperk
Petra Ivanová

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.behnaserak.cz

E-mailová adresa

behnaserak@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Další informace o závodu

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 21.05.2017, 15:27
  • zobrazeno již 1573x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 9,5 km, 813 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA123Krupička RobertTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.7800:41:34105
2MA215Janů JanHvězda Pardubice z.s.9300:42:4093
3MA377Chrascina MarekTJ TŽ Třinec9700:42:5181
4MA451Kovář JáchymTJ Dukla Praha9600:43:2872
5MA565Kučera MartinVSK Univerzita Brno8000:43:5766
6MA630Záveský FilipČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s9300:44:2260
7MA766Kučera LukášVSK Univerzita Brno8100:44:4057
8MA838Havlíček JanASK Slavia Praha7900:44:4954
9MA979Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:45:0651
10MA1122Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.8800:45:2548
11MA1254Fejfar OndřejAK Kroměříž8900:46:1845
12MA1387Wurst MilanAK Šternberk z.s.8200:46:4042
13MA1439Ježek PřemyslAC Slovan Liberec, z.s.8200:46:5339
14MA1573Bednarský VojtěchTJ Šumperk, z.s.9700:47:1236
15MA1816Hladík PavelHvězda Pardubice z.s.9600:47:4633
16MA1933Sýkora JanTJ Dukla Praha9200:48:4030
17MA2150Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:49:1527
18MA226Krummer RadekTRIATLET Karlovy Vary z.s.8800:49:1724
19MA307Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:50:2921
20MA3181Juran MartinModra9100:50:4118
21MA3289Kantek MiroslavVSK Univerzita Brno9300:50:4415
22MA3812Kostka TomášFrenštát pod Radhoštěm8700:52:1012
23MA4099Šolc VítězslavRedpoint Eleven Club9100:52:419
24MA464Kořán PetrAK Žatec8300:53:596
25MA5055Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:55:213
26MA5272Palla RadovanBystřice pod Hostýnem8000:55:573
27MA5559Vybíral LukášSilný team Uničov8700:56:253
28MA6283Koryťák RadekJeseničtí orli8800:57:423
29MA6362Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:57:433
30MA6557Krčál MichalBrno8300:59:153
31MA7220Kačín MiroslavBřezina7901:00:583
32MA8084Strapek TomášSupíkovice8601:04:363
33MA8398Nápravník JakubTJ Sokol Lhota Č. Kostelec8701:06:013

Muži B (trať 9,5 km, 813 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1070Horák OndřejAK Kroměříž7500:45:12105
2MB2597Kovář RomanFortex Moravský Beroun7700:49:5193
3MB298Žák JiříMK Seitl Ostrava7100:50:2881
4MB3527Vacek MartinČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s6900:51:0072
5MB41107Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7200:52:5266
6MB4369Moskva RomanPasivity Žamberk7500:53:1760
7MB44112Ulich PetrMT Dobruška6800:53:2057
8MB5892Oberländer JanSokol Senohraby7500:56:5754
9MB6896Frank PavelTJ-Granitol Moravský Beroun6801:00:1851
10MB69101Sás LadislavAK Šternberk z.s.7201:00:5648
11MB7346Krátký IvoLKS Vyškov6801:02:1145
12MB7744Broj AdrianBROJ TEAM ZLINICE6801:03:4142
13MB7948Ledvina PetrPampeliška Olomouc7301:04:2339
14MB87108Křivohlávek PavelNový Malín7001:08:5836

Muži C (trať 9,5 km, 813 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2440Jančík BořekSVARTES Hořice6400:49:50105
2MC2736Stránský AlešČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s6000:50:2693
3MC4860Ožana VáclavZakisova Škola Běhu6400:54:2381
4MC6735Vacarda VladimírEleven Run Team5901:00:0272
5MC71110Karlík MichalLOKO Trutnov6401:00:5866
6MC7568Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:02:4260
7MC8153Vanta JosefTriclub Dobruška6201:04:4957
8MC8226Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:05:4754
9MC9063Nádhera PetrHradec Králové6701:12:2251

Muži D (trať 9,5 km, 813 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD7411Špacír LadislavTJ Lokomotiva Břeclav5501:02:34105
2MD7614Šolc VítězslavBKL Machov5701:03:0693
3MD89106Kobliha MilanLRS Vyškov5701:10:5181

Muži E (trať 9,5 km, 813 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME9132Metelka JosefSpartak Police4401:15:40105
2ME9580Tučný JanMK Pardubice4701:26:1093
3ME9817Merta JaroslavJeseník3502:04:4681

Juniorky (trať 6 km, 461 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1299Stýblová BarboraTJ Lokomotiva Beroun o.s.9900:32:27105
2ZJ2300Havlíčková BarboraSK Čtyři Dvory Č. Budějovice0000:32:5193
3ZJ3297Hejtmánková BarboraCzech Skyrunning Team9900:40:2281
4ZJ4294Kratochvílová Tereza-9900:44:4072

Ženy A (trať 9,5 km, 813 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3395Hloušková MonikaAthletic club Mariánské Lázně, z.s.8500:50:51105
2ZA3485Maršánová LucieHvězda Pardubice z.s.9000:50:5493
3ZA3631Stránská AdélaČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s9100:51:0381
4ZA5691Vnenčáková SoňaAC Moravská Slavia Brno9400:56:42-
5ZA6037Hrochová TerezaAK ŠKODA Plzeň9600:57:3172
6ZA7842Mikešová JanaTJ SOKOL Nová Paka9101:03:5166
7ZA94111Kollertová EvaMT Dobruška8301:25:0660
-ZA-75Kusyová Veronika-87DNF-

Ženy B (trať 9,5 km, 813 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2643Schorná PavlaTJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.8000:50:13105
2ZB4541Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:53:3993
3ZB6671Delingerová MarieAK Kroměříž7600:59:2581
4ZB8547Ledvinová JanaPampeliška Olomouc8201:07:1172

Ženy C (trať 9,5 km, 813 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4782Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:54:05105
2ZC8652Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:07:4493
3ZC9258Nováková MartinaSlavia Žižkov - Voláč6401:18:1981
4ZC9764Nádherová HanaHradec Králové6801:57:1572

Ženy D (trať 9,5 km, 813 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD8456Lukášová MirkaPraha6101:06:15105
2ZD88105Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5501:10:5093
3ZD9349Svačinová BlaženaPampeliška Olomouc5201:19:3181
4ZD9634Vraštilová MiloslavaTJ MARATONSTAV Úpice5601:26:2472

Trať 6 km, 461 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1299Stýblová BarboraTJ Lokomotiva Beroun o.s.9900:32:27105
2ZJ2300Havlíčková BarboraSK Čtyři Dvory Č. Budějovice0000:32:5193
3ZJ3297Hejtmánková BarboraCzech Skyrunning Team9900:40:2281
4ZJ4294Kratochvílová Tereza-9900:44:4072

Trať 9,5 km, 813 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA123Krupička RobertTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.7800:41:34105
2MA215Janů JanHvězda Pardubice z.s.9300:42:4093
3MA377Chrascina MarekTJ TŽ Třinec9700:42:5181
4MA451Kovář JáchymTJ Dukla Praha9600:43:2872
5MA565Kučera MartinVSK Univerzita Brno8000:43:5766
6MA630Záveský FilipČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s9300:44:2260
7MA766Kučera LukášVSK Univerzita Brno8100:44:4057
8MA838Havlíček JanASK Slavia Praha7900:44:4954
9MA979Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:45:0651
1MB1070Horák OndřejAK Kroměříž7500:45:12105
10MA1122Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.8800:45:2548
11MA1254Fejfar OndřejAK Kroměříž8900:46:1845
12MA1387Wurst MilanAK Šternberk z.s.8200:46:4042
13MA1439Ježek PřemyslAC Slovan Liberec, z.s.8200:46:5339
14MA1573Bednarský VojtěchTJ Šumperk, z.s.9700:47:1236
1MJ161Wittek DavidTJ Sokol Opava9800:47:15105
2MJ17109Kozlovský VladimírFenix Ski Klub Jeseník9900:47:4293
15MA1816Hladík PavelHvězda Pardubice z.s.9600:47:4633
16MA1933Sýkora JanTJ Dukla Praha9200:48:4030
3MJ203Požár BorekBěžecký klub F-C Kadaň0000:48:5781
17MA2150Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:49:1527
18MA226Krummer RadekTRIATLET Karlovy Vary z.s.8800:49:1724
4MJ2325Novák DavidAC Vysoké Mýto z.s.9800:49:2072
1MC2440Jančík BořekSVARTES Hořice6400:49:50105
2MB2597Kovář RomanFortex Moravský Beroun7700:49:5193
1ZB2643Schorná PavlaTJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.8000:50:13105
2MC2736Stránský AlešČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s6000:50:2693
5MJ2867Žalčík KimFenix Ski Klub Jeseník9900:50:2666
3MB298Žák JiříMK Seitl Ostrava7100:50:2881
19MA307Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:50:2921
20MA3181Juran MartinModra9100:50:4118
21MA3289Kantek MiroslavVSK Univerzita Brno9300:50:4415
1ZA3395Hloušková MonikaAthletic club Mariánské Lázně, z.s.8500:50:51105
2ZA3485Maršánová LucieHvězda Pardubice z.s.9000:50:5493
4MB3527Vacek MartinČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s6900:51:0072
3ZA3631Stránská AdélaČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s9100:51:0381
6MJ3713Zemánek VojtěchVinotéka U Karla Frenštát pod Radhoštěm0100:51:3160
22MA3812Kostka TomášFrenštát pod Radhoštěm8700:52:1012
7MJ399Albrecht MatyášSK Čtyři Dvory Č. Budějovice9900:52:1257
23MA4099Šolc VítězslavRedpoint Eleven Club9100:52:419
5MB41107Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7200:52:5266
8MJ4224Křeček JiříTJ Sokol Kolín-atletika9800:53:0654
6MB4369Moskva RomanPasivity Žamberk7500:53:1760
7MB44112Ulich PetrMT Dobruška6800:53:2057
2ZB4541Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:53:3993
24MA464Kořán PetrAK Žatec8300:53:596
1ZC4782Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:54:05105
3MC4860Ožana VáclavZakisova Škola Běhu6400:54:2381
9MJ492Osolsobě JanAtletický klub AHA Vyškov, z. s.9800:55:0651
25MA5055Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:55:213
10MJ5174Bednarský VáclavTJ Šumperk, z.s.0100:55:3348
26MA5272Palla RadovanBystřice pod Hostýnem8000:55:573
11MJ5345Broj MarcelBROJ TEAM ZLINICE0000:56:0545
12MJ5419Vondra VojtěchTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.9800:56:0542
27MA5559Vybíral LukášSilný team Uničov8700:56:253
4ZA5691Vnenčáková SoňaAC Moravská Slavia Brno9400:56:42-
13MJ5718Vebr PatrikTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.9800:56:5139
8MB5892Oberländer JanSokol Senohraby7500:56:5754
14MJ5990Vrbovský BenjamínFenix Ski team Jeseník0200:57:2136
5ZA6037Hrochová TerezaAK ŠKODA Plzeň9600:57:3172
15MJ615Krátký LubošAK Žatec0000:57:3533
28MA6283Koryťák RadekJeseničtí orli8800:57:423
29MA6362Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:57:433
16MJ6493Plášil MatějSokol Senohraby9900:58:5430
30MA6557Krčál MichalBrno8300:59:153
3ZB6671Delingerová MarieAK Kroměříž7600:59:2581
4MC6735Vacarda VladimírEleven Run Team5901:00:0272
9MB6896Frank PavelTJ-Granitol Moravský Beroun6801:00:1851
10MB69101Sás LadislavAK Šternberk z.s.7201:00:5648
17MJ7061Zábojník MarcelBeroun9801:00:5627
5MC71110Karlík MichalLOKO Trutnov6401:00:5866
31MA7220Kačín MiroslavBřezina7901:00:583
11MB7346Krátký IvoLKS Vyškov6801:02:1145
1MD7411Špacír LadislavTJ Lokomotiva Břeclav5501:02:34105
6MC7568Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:02:4260
2MD7614Šolc VítězslavBKL Machov5701:03:0693
12MB7744Broj AdrianBROJ TEAM ZLINICE6801:03:4142
6ZA7842Mikešová JanaTJ SOKOL Nová Paka9101:03:5166
13MB7948Ledvina PetrPampeliška Olomouc7301:04:2339
32MA8084Strapek TomášSupíkovice8601:04:363
7MC8153Vanta JosefTriclub Dobruška6201:04:4957
8MC8226Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:05:4754
33MA8398Nápravník JakubTJ Sokol Lhota Č. Kostelec8701:06:013
1ZD8456Lukášová MirkaPraha6101:06:15105
4ZB8547Ledvinová JanaPampeliška Olomouc8201:07:1172
2ZC8652Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:07:4493
14MB87108Křivohlávek PavelNový Malín7001:08:5836
2ZD88105Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5501:10:5093
3MD89106Kobliha MilanLRS Vyškov5701:10:5181
9MC9063Nádhera PetrHradec Králové6701:12:2251
1ME9132Metelka JosefSpartak Police4401:15:40105
3ZC9258Nováková MartinaSlavia Žižkov - Voláč6401:18:1981
3ZD9349Svačinová BlaženaPampeliška Olomouc5201:19:3181
7ZA94111Kollertová EvaMT Dobruška8301:25:0660
2ME9580Tučný JanMK Pardubice4701:26:1093
4ZD9634Vraštilová MiloslavaTJ MARATONSTAV Úpice5601:26:2472
4ZC9764Nádherová HanaHradec Králové6801:57:1572
3ME9817Merta JaroslavJeseník3502:04:4681

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Hodnotím i navádění na start. Loni jsem jel směr Ramzová a přijel na start 5 min před startem. Trasa určitě lepší než loni.
karlik
Nová trasa je výborná. Neobsahuje pasáže, které nejsou "během do vrchu". Tedy ani běh po rovině či skopce a naopak ani lezení či klopýtání. Dá se opravdu celá běžet a stále stoupá. Jsem pro zachování i do dalších let. Děkuji.
Tak me treba skopci nijak zvlast nevadi :-D ..nicmene v tom ze sebehy jsou zlo se urcite shodnem :-)
turekm

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód