Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Běh Javorkou

20.4.2024, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Javorkou
  • datum konání: 20.4.2024
  • zobrazeno již 541x
  • místo konání: městský park Javorka, Česká Třebová
  • GPS: 49.8990422N, 16.4370706E
  • pořadatel: Atletický klub Iscarex Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

městský park Javorka, Česká Třebová

Časový pořad

  • 8:30 prezentace mládež
  • 9:30 starty mládeže
  • 8:30-11:10 prezentace dospělí
  • 11:30 start hlavní trať

Přihlášky

Online i na místě

Startovné

dospělí:

  • 100 Kč při přihlášení online
  • 200 Kč na místě

mládež:

  • 30 Kč při přihlášení online
  • 50 Kč na místě

Popis tratě

Tratě závodů jsou okruhové, jednotlivé okruhy měří od 200 m do 1200 m. Závodníci v hlavním závodě poběží nejdelší okruh celkem 5x. Všechny trasy povedou po zpevněných parkových cestách (šotolina, dlažba). Použití treter není možné.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Štafeta 4 x 450 m

Atletický klub Iscarex Česká Třebová, z.s.

Aleš Stránský
tel.:+420 724 213 134

Internetové stránky

https://akiscarex.cz/zavody/beh-javorkou/

E-mailová adresa

akiscarex@gmail.com

Mapa konání závodu

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
22.4.2023Běh Javorkou221
23.4.2022Běh Javorkou209
24.4.2021Běh Javorkou-
18.4.2020Běh Javorkou-
20.4.2019Běh Javorkou201
21.4.2018Běh Javorkou253
22.4.2017Běh Javorkou252
23.4.2016Běh Javorkou257
25.4.2015Běh Javorkou256
26.4.2014Běh Javorkou233
27.4.2013Běh Javorkou248
28.4.2012Běh Javorkou243
30.4.2011Běh Javorkou280
2.5.2010Běh Javorkou298
3.5.2009Běh Javorkou311
4.5.2008Běh Javorkou294
6.5.2007Běh Javorkou255
7.5.2006Běh Javorkou320
23.4.2005Běh Javorkou305
2.5.2004Běh Javorkou333
4.5.2003Běh Javorkou291
21.4.2002Běh Javorkou298
22.4.2001Běh Javorkou260
30.4.2000Běh Javorkou 2000206
1.5.1999Běh Javorkou159
1.5.1998Javorka 98 4. ročník25
1.5.1997Javorka 97 3. ročník49
1.5.1996Javorka 96 2. ročník5

Statistika závodu Běh Javorkou

  • ročníků: 29
  • závodníků na všech ročnících: 6062

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6924
Hübl Radek8823
Keprtová Miloslava4822
Stránská Adéla9118
Vondra Vojtěch9818
Jirásková Eva6418
Matyášová Jana6517
Sadílek Ota4617
Horáček Michal7517
Borek Viktor0416
Nechvíl Petr9116
Šimůnek Jan8216
Borek Petr7016
Kalous Petr7715
Stránská Michaela9715
Záveský Filip9315
Bielčik Jindřich4014
Borková Agáta0214
Červ Miloslav5014
Šimůnek Jan0314
Šimůnek Jan4914
Pilgr Luděk7613
Mannlová Jana8013
Razým Jan5713
Ducháček Bedřich5913
Dostálek Petr6713
Dušková Lenka8013
Dostál Ladislav5613
Gregora Filip0212
Vytlačilová Lenka8412
Nechvílová Miroslava6012
Klášterecký Tomáš8112
Kebrle Milan7512
Sontáková Lenka9112
Čechal Jaroslav6111
Hofmanová Veronika7811
Kubišta Oto5311
Frydrychová Eliška0111
Šafář Jaroslav5111
Černá Kristýna9311
Smoláková Alexandra9811
Neruda Miroslav5611
Smolák Petr9411
Smoláková Valérie9311
Krumer Miroslav4910
Moravec Martin8410
Dobšíček Pavel8010
Friš Jan9510
Vinduška Petr9310
Smoláková Jiřina6910

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předpřípavka chlapci r. 2019 a mladší (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C15110Borek Šimon-1900:00:45-
2C1794Beránek Jiří-1900:00:49-
3C189Buriánek MatoušPraha2000:00:51-
4C1973Šebek BořivojAK Iscarex Česká Třebová2000:00:51-
5C11178Švec Jindřich-2000:00:59-
Předpřípravka děvčata r. 2019 a mladší (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1177Voleská RozálieOrel Česká Třebová1900:00:41-
2D1255Kostroňová TerezaČeská Třebová1900:00:42-
3D135Podlesná Meda MarieČeská Třebová1900:00:42-
4D1430Vítková EmaPolička1900:00:44-
5D1674Langrová EmaAtletika Lanškroun1900:00:45-
6D110122Tomanová EliškaLosers are cool2000:00:53-
7D11291Moravcová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí2000:01:04-
8D11389Kadidlová Ester-2000:01:09-
Přípravka chlapci r. 2017-18 (trať 0,35 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2368Čejka Štěpán Viktorkamps.cz1800:01:29-
2C2576Voleský OskarOrel Česká Třebová1700:01:31-
3C21161Očenáš MatějSKB Česká Třebová1700:01:38-
4C2127Škeřík Vojtěch-1700:01:38-
Přípravka děvčata r. 2017-18 (trať 0,35 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2143Geldnerová TámarFrýdlant nad Oslavou1700:01:23-
2D2234Jandová NikolAK ISCAREX Česká Třebová1700:01:24-
3D2436Kostroňová Erika AK ISCAREX Česká Třebová 1700:01:31-
4D2642Carvanová AlžbětaAtletika Lanškroun1700:01:32-
5D2750Hartmanová EliškaKlub Biatlonu Letohrad1700:01:33-
6D2856Dejdarová BarboraČeská Třebová1700:01:33-
7D2912Jasanská Bára-1700:01:34-
8D21031Vítková ElaPolička1700:01:36-
9D21348Bašková EsterActivity Lanškroun1800:01:45-
10D21454Kubrtová JohanaČeská Třebová1700:01:56-
11D21532Přibylová ZojaGymnastika Ústí nad Orlicí1800:02:00-
Nejmladší žáci I r. 2015-16 (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M114Kubíček Tomáš SBR Tri-team Litomyšl 1500:01:24104,00
2M1282Dušánek DanielTJ Jiskra Ústí nad Orlicí1500:01:2798,42
3M1315Eliáš MaximAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:2994,90
4M1584Provazník Ondřej-1600:01:3389,93
5M1818Limberský Šimon AK ISCAREX Česká Třebová1500:01:3488,48
6M1106Hromádko TheodorSki team Svratka1500:01:3587,37
7M11153Kubrt JosefČeská Třebová1500:01:3686,22
8M11219Anikieiev SašaAtletika Žamberk1600:01:3883,53
9M11321Doseděl TomášAK Iscarex Česká Třebová1600:01:3982,38
10M11545Matejov JonášAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:4180,63
11M11685Provazník Matyáš-1600:01:4377,78
Nejmladší žákyně I r. 2015-16 (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1435Kostroňová KateřinaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:32104,00
2Z162Teplá Justýna SBR Tri-team Litomyšl 1500:01:33101,08
3Z1733Kubíčková Tereza SBR Tri-team Litomyšl 1500:01:3399,37
4Z1965Houdková EmílieChoceň1600:01:3497,43
5Z11414Kohoutová KarolínaAK Iscarex Česká Třebová1600:01:4091,76
6Z11713Pešková LucieAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:5080,06
7Z11875Langrová JolanaAtletika Lanškroun1600:01:5476,10
8Z11911Jasanská KláraAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:5575,30
9Z12016Saifrtová JosefínaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:5970,12
Nejmladší žáci II r. 2013-14 (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2170Kovář MatyášTJ Dlouhá Třebová1400:03:18104,00
2M2527Janoušek JanTJ Spartak Brandýs nad Orlicí1400:03:3195,66
3M2629Flídr NikolasAK ISCAREX Česká Třebová1400:03:3990,79
4M2879Mňuk DominikAK ISCAREX Česká Třebová 1400:03:4089,09
5M21351Hartman TomášKB Letohrad1400:03:5382,67
6M2158Hubený JakubOrel Česká Třebová1300:04:1273,20
7M22164Houdek TobiášChoceň1400:04:5053,60
8M22220Mihalovič VojtěchAK ISCAREX Česká Třebová1400:05:1441,51
Nejmladší žákyně II r. 2013-14 (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2267Váchová AdélaTJ Spartak Letohrad1300:03:26104,00
2Z2338Přibylová BeátaTJ Spartak Letohrad1300:03:28101,13
3Z2488Švestková JohankaAK Račí Údolí1400:03:2999,50
4Z2723Preislerová Viola Žofie AK ISCAREX Česká Třebová1400:03:3993,41
5Z2944Matejov JohanaAK ISCAREX Česká Třebová1300:03:4192,79
6Z21049Šimková KristýnaAK ISCAREX Česká Třebová1400:03:4590,56
7Z21187Haniková EmaAK ISCAREX Česká Třebová1300:03:5088,31
8Z21263Havlíčková EmaAK ISCAREX Česká Třebová1400:03:5187,94
9Z21439Blažková KateřinaAK ISCAREX Česká Třebová1400:04:0780,02
10Z21647Bašková SáraActivity Lanškroun1300:04:1476,57
11Z21725Bártová EliškaAK ISCAREX Česká Třebová1400:04:1575,98
12Z21837Břoušková BarboraZŠ Březová n.Sv./DDM ČT1400:04:1775,05
13Z21986Provazníková Lucie-1300:04:2670,61
14Z22041Machková ŠarlotaDamníkov1300:04:3665,87
Mladší žáci r. 2011-12 (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3183Dušánek MarekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí1100:04:11104,00
2M3466Vácha JanTJ Spartak Letohrad1100:04:2895,45
3M353Teplý Tobiáš SBR Tri-team Litomyšl 1200:04:2894,31
4M36121Moravec MatějTJ Spartak Letohrad1200:04:4586,62
5M31359Mančál Jindřich-1100:05:0678,16
6M31417Limberský Filip AK ISCAREX Česká Třebová1200:05:0777,72
7M315108Bodlák PetrAK ISCAREX Česká Třebová 1200:05:0877,50
Mladší žákyně r. 2011-12 (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3380Letenská Lucie NelaSK Solnice1100:04:23104,00
2Z3928Janoušková BarboraJiskra Ústí nad Orlicí1200:04:4792,76
3Z310115Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl 1100:04:5887,43
4Z31152Hurtová MarcelaAK ISCAREX Česká Třebová1200:05:0285,18
5Z31226Kopfštejnová SáraJiskra Ústí nad Oricí1100:05:0285,02
6Z31681Skalická NelaAK ISCAREX Česká Třebová 1100:05:0982,26
7Z31722Horáková NicolAK Iscarex Česká Třebová1200:05:2974,80
Starší žáci r. 2009-10 (trať 2,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4190Řehák LubomírAK ISCAREX Česká Třebová0900:08:06104,00
2M4260Mančál VojtěchAK ISCAREX Česká Třebová0900:08:12100,64
3M43112Fajfr AlešAtletika Žamberk0900:08:2197,81
4M44117Dostálek ŠimonMy od Kopřivy1000:10:4367,58
Starší žákyně r. 2009-10 (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4224Preislerová Agáta NelaAK ISCAREX Česká Třebová0900:04:15104,00
2Z47119Fliedrová AdélaF-BIKE KLUB SÁDEK 1000:04:4690,14
3Z4846Veselá NelaOucmanice0900:04:4688,91
Dorostenci r. 2007-08 (trať 2,4 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Dorostenky r. 2007-08 (trať 1,2 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Junioři 18-19 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ6113Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0600:21:20104,00
2MJ1662Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:23:2792,09
Juniorky 18-19 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ18109Čípová AnetaAK ISCAREX Česká Třebová0600:23:33104,00
2ZJ2399Suchánková KarolínaTJ Jiskra Litomyšl0600:24:5396,33
3ZJ3897Zahálková LucieAK ISCAREX Česká Třebová0500:28:4978,60
Muži A 20-39 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1102Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:19:34104,00
2MA21Šimůnek JanAK ISCAREX Česká Třebová0300:19:53100,35
3MA457Záveský FilipAtletický klub Iscarex Česká Třebová9300:20:4494,99
4MA5134Pešek PavelSBR Tri-team Litomyšl9000:21:1391,50
5MA7125Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:21:2590,49
6MA8135Nechvíl PetrAC Choceň9100:21:3289,88
7MA1369Čejka Pavel Viktorkamps.cz9000:23:1681,00
8MA1571Kovář Lukáš-8700:23:2280,49
9MA24144Pešl FrantišekFBK TJ Svitavy0100:25:2769,87
10MA33154Harant Miroslav-0200:27:2060,25
11MA37142Řemínek MatějAC Choceň8600:28:1955,26
12MA45140Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:29:4547,87
Muži B 40-49 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB393Kučera LadislavČeská Třebová7600:20:16104,00
2MB9149Petr JiříLezník8000:21:4594,71
3MB10120Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7600:22:1591,27
4MB12107Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:23:0985,80
5MB25151Šebek Michal-8400:25:4273,17
6MB30105Hůlka RadekČeská Třebová8000:26:2969,36
7MB31116Němec Radek Litomyšl 7700:26:5267,44
8MB32155Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:27:0066,75
Muži C 50-59 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC11131Benko Jan Litomyšl 7400:22:55104,00
2MC17126Vacek Martin AK ISCAREX Česká Třebová6900:23:3299,29
3MC20114Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:23:4397,53
4MC2110Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:24:3392,83
5MC22150Bureš MartinČeská Třebová7400:24:4192,31
6MC27137Simon PetrBKS Polička7200:25:5287,12
7MC28118Dostálek PetrMy od Kopřivy6700:26:0286,36
8MC35148Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:27:2780,22
9MC39136Kalousek JanMalšovice7100:28:5273,99
10MC50139Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:31:0864,15
11MC51128Čigelský RadovanTK Sokol Rosice nad Labem7300:32:1459,29
Muži D 60-69 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD29104Sedláček RomanSBR TRI-TEAM LITOMYŠL6400:26:23104,00
2MD36130Dostál Ladislav-5600:28:1195,13
3MD5998Hanák KarelSvitavy5600:36:1363,70
4MD61153Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:36:2861,74
Muži E 70 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME40123Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:29:04104,00
2ME44124Ráb PavelČeská Třebová5200:29:36100,14
3ME5592Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:33:4384,98
4ME64106Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:38:2767,66
Ženy A 20-34 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA14111Hostýnková MichaelaAK ISCAREX Česká Třebová9700:23:17104,00
2ZA19103Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:23:38100,49
3ZA26129Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:25:4990,16
4ZA41152Šebková MartinaAK ISCAREX Česká Třebová9200:29:1074,75
5ZA54156Dashkevich Natallia -9000:33:3755,65
6ZA6296Zemánková Anna-0100:36:3043,22
7ZA6340Machková IvetaDamníkov9300:36:3143,19
8ZA65141Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:39:2430,77
Ženy B 35-44 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB42143Mannlová Jana AK ISCAREX Česká Třebová8000:29:21104,00
2ZB4672Kovářová MarieŘetová8500:30:0599,48
3ZB56100Suchánková LenkaLékárna U Slunce Litomyšl8000:34:1784,20
4ZB57147Valentová KláraZ roviny na kopce8800:34:4781,45
5ZB60101Schönbaumová Markéta-8400:36:2276,07
Ženy C 45-54 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4358Menšíková LucieAK ISCAREX Česká Třebová7200:29:33104,00
2ZC47146Kysilková Romana-7200:30:1099,91
3ZC48127Hofmanová VeronikaAK ISCAREX Česká Třebová7800:30:1098,89
4ZC52138Simonová JanaBKS Polička7500:32:3589,71
Ženy D 55 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3495Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:27:24104,00
2ZD49132Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:30:2591,02
3ZD53145Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:32:4781,38
4ZD58133Rabušicová VlastaÚstí nad Orlicí6900:35:3070,43
Štafety (trať 4x450 m (štafety))
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1S11Aneta, Sophia, Johanka a Agátakuny v Šachtě 00:04:56-
2S24Vendulka, Tereza, Jiří a MarekVencl Tým 00:04:56-
3S33Jakub, Jan, Lucie a MíšaDomácí Rychlíci 00:04:59-
4S46Aleš, Karolína, Franta a LucieŽluťáci 00:05:31-
5S520Violka, Kristýna, Ema a PetrŠpunti 00:06:09-
6S62Pavel, Kája, Filip a Honzik (Anička)Orlíci 00:06:43-
7S75Šimon, Petr, Kateřina a JanaMy od Kopřivy 00:07:05-
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1177Voleská RozálieOrel Česká Třebová1900:00:41-
2D1255Kostroňová TerezaČeská Třebová1900:00:42-
3D135Podlesná Meda MarieČeská Třebová1900:00:42-
4D1430Vítková EmaPolička1900:00:44-
1C15110Borek Šimon-1900:00:45-
5D1674Langrová EmaAtletika Lanškroun1900:00:45-
2C1794Beránek Jiří-1900:00:49-
3C189Buriánek MatoušPraha2000:00:51-
4C1973Šebek BořivojAK Iscarex Česká Třebová2000:00:51-
6D110122Tomanová EliškaLosers are cool2000:00:53-
5C11178Švec Jindřich-2000:00:59-
7D11291Moravcová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí2000:01:04-
8D11389Kadidlová Ester-2000:01:09-
Trať 1,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3183Dušánek MarekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí1100:04:11104,00
1Z4224Preislerová Agáta NelaAK ISCAREX Česká Třebová0900:04:15104,00
1Z3380Letenská Lucie NelaSK Solnice1100:04:23104,00
2M3466Vácha JanTJ Spartak Letohrad1100:04:2895,45
3M353Teplý Tobiáš SBR Tri-team Litomyšl 1200:04:2894,31
4M36121Moravec MatějTJ Spartak Letohrad1200:04:4586,62
2Z47119Fliedrová AdélaF-BIKE KLUB SÁDEK 1000:04:4690,14
3Z4846Veselá NelaOucmanice0900:04:4688,91
2Z3928Janoušková BarboraJiskra Ústí nad Orlicí1200:04:4792,76
3Z310115Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl 1100:04:5887,43
4Z31152Hurtová MarcelaAK ISCAREX Česká Třebová1200:05:0285,18
5Z31226Kopfštejnová SáraJiskra Ústí nad Oricí1100:05:0285,02
5M31359Mančál Jindřich-1100:05:0678,16
6M31417Limberský Filip AK ISCAREX Česká Třebová1200:05:0777,72
7M315108Bodlák PetrAK ISCAREX Česká Třebová 1200:05:0877,50
6Z31681Skalická NelaAK ISCAREX Česká Třebová 1100:05:0982,26
7Z31722Horáková NicolAK Iscarex Česká Třebová1200:05:2974,80
Trať 2,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4190Řehák LubomírAK ISCAREX Česká Třebová0900:08:06104,00
2M4260Mančál VojtěchAK ISCAREX Česká Třebová0900:08:12100,64
3M43112Fajfr AlešAtletika Žamberk0900:08:2197,81
4M44117Dostálek ŠimonMy od Kopřivy1000:10:4367,58
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1102Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:19:34104,00
2MA21Šimůnek JanAK ISCAREX Česká Třebová0300:19:53100,35
1MB393Kučera LadislavČeská Třebová7600:20:16104,00
3MA457Záveský FilipAtletický klub Iscarex Česká Třebová9300:20:4494,99
4MA5134Pešek PavelSBR Tri-team Litomyšl9000:21:1391,50
1MJ6113Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0600:21:20104,00
5MA7125Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:21:2590,49
6MA8135Nechvíl PetrAC Choceň9100:21:3289,88
2MB9149Petr JiříLezník8000:21:4594,71
3MB10120Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7600:22:1591,27
1MC11131Benko Jan Litomyšl 7400:22:55104,00
4MB12107Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:23:0985,80
7MA1369Čejka Pavel Viktorkamps.cz9000:23:1681,00
1ZA14111Hostýnková MichaelaAK ISCAREX Česká Třebová9700:23:17104,00
8MA1571Kovář Lukáš-8700:23:2280,49
2MJ1662Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:23:2792,09
2MC17126Vacek Martin AK ISCAREX Česká Třebová6900:23:3299,29
1ZJ18109Čípová AnetaAK ISCAREX Česká Třebová0600:23:33104,00
2ZA19103Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:23:38100,49
3MC20114Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:23:4397,53
4MC2110Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:24:3392,83
5MC22150Bureš MartinČeská Třebová7400:24:4192,31
2ZJ2399Suchánková KarolínaTJ Jiskra Litomyšl0600:24:5396,33
9MA24144Pešl FrantišekFBK TJ Svitavy0100:25:2769,87
5MB25151Šebek Michal-8400:25:4273,17
3ZA26129Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:25:4990,16
6MC27137Simon PetrBKS Polička7200:25:5287,12
7MC28118Dostálek PetrMy od Kopřivy6700:26:0286,36
1MD29104Sedláček RomanSBR TRI-TEAM LITOMYŠL6400:26:23104,00
6MB30105Hůlka RadekČeská Třebová8000:26:2969,36
7MB31116Němec Radek Litomyšl 7700:26:5267,44
8MB32155Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:27:0066,75
10MA33154Harant Miroslav-0200:27:2060,25
1ZD3495Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:27:24104,00
8MC35148Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:27:2780,22
2MD36130Dostál Ladislav-5600:28:1195,13
11MA37142Řemínek MatějAC Choceň8600:28:1955,26
3ZJ3897Zahálková LucieAK ISCAREX Česká Třebová0500:28:4978,60
9MC39136Kalousek JanMalšovice7100:28:5273,99
1ME40123Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:29:04104,00
4ZA41152Šebková MartinaAK ISCAREX Česká Třebová9200:29:1074,75
1ZB42143Mannlová Jana AK ISCAREX Česká Třebová8000:29:21104,00
1ZC4358Menšíková LucieAK ISCAREX Česká Třebová7200:29:33104,00
2ME44124Ráb PavelČeská Třebová5200:29:36100,14
12MA45140Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:29:4547,87
2ZB4672Kovářová MarieŘetová8500:30:0599,48
2ZC47146Kysilková Romana-7200:30:1099,91
3ZC48127Hofmanová VeronikaAK ISCAREX Česká Třebová7800:30:1098,89
2ZD49132Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:30:2591,02
10MC50139Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:31:0864,15
11MC51128Čigelský RadovanTK Sokol Rosice nad Labem7300:32:1459,29
4ZC52138Simonová JanaBKS Polička7500:32:3589,71
3ZD53145Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:32:4781,38
5ZA54156Dashkevich Natallia -9000:33:3755,65
3ME5592Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:33:4384,98
3ZB56100Suchánková LenkaLékárna U Slunce Litomyšl8000:34:1784,20
4ZB57147Valentová KláraZ roviny na kopce8800:34:4781,45
4ZD58133Rabušicová VlastaÚstí nad Orlicí6900:35:3070,43
3MD5998Hanák KarelSvitavy5600:36:1363,70
5ZB60101Schönbaumová Markéta-8400:36:2276,07
4MD61153Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:36:2861,74
6ZA6296Zemánková Anna-0100:36:3043,22
7ZA6340Machková IvetaDamníkov9300:36:3143,19
4ME64106Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:38:2767,66
8ZA65141Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:39:2430,77
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1102Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:19:34104,00
2MA21Šimůnek JanAK ISCAREX Česká Třebová0300:19:53100,35
3MB393Kučera LadislavČeská Třebová7600:20:1697,36
4MA457Záveský FilipAtletický klub Iscarex Česká Třebová9300:20:4493,99
5MA5134Pešek PavelSBR Tri-team Litomyšl9000:21:1391,50
6MJ6113Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0600:21:2090,90
7MA7125Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:21:2590,49
8MA8135Nechvíl PetrAC Choceň9100:21:3289,88
9MB9149Petr JiříLezník8000:21:4588,81
10MB10120Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7600:22:1586,28
11MC11131Benko Jan Litomyšl 7400:22:5582,85
12MB12107Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:23:0981,65
13MA1369Čejka Pavel Viktorkamps.cz9000:23:1681,00
14MA1571Kovář Lukáš-8700:23:2280,49
15MJ1662Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:23:2780,09
16MC17126Vacek Martin AK ISCAREX Česká Třebová6900:23:3279,67
17MC20114Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:23:4378,78
18MC2110Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:24:3374,44
19MC22150Bureš MartinČeská Třebová7400:24:4173,83
20MA24144Pešl FrantišekFBK TJ Svitavy0100:25:2769,87
21MB25151Šebek Michal-8400:25:4268,56
22MC27137Simon PetrBKS Polička7200:25:5267,76
23MC28118Dostálek PetrMy od Kopřivy6700:26:0266,87
24MD29104Sedláček RomanSBR TRI-TEAM LITOMYŠL6400:26:2365,13
25MB30105Hůlka RadekČeská Třebová8000:26:2964,62
26MB31116Němec Radek Litomyšl 7700:26:5262,62
27MB32155Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:27:0061,91
28MA33154Harant Miroslav-0200:27:2060,25
29MC35148Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:27:2759,67
30MD36130Dostál Ladislav-5600:28:1155,85
31MA37142Řemínek MatějAC Choceň8600:28:1955,26
32MC39136Kalousek JanMalšovice7100:28:5252,37
33ME40123Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:29:0451,41
34ME44124Ráb PavelČeská Třebová5200:29:3648,65
35MA45140Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:29:4547,87
36MC50139Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:31:0840,84
37MC51128Čigelský RadovanTK Sokol Rosice nad Labem7300:32:1435,16
38ME5592Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:33:4327,60
39MD5998Hanák KarelSvitavy5600:36:1314,82
40MD61153Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:36:2813,52
41ME64106Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:38:273,34
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA14111Hostýnková MichaelaAK ISCAREX Česká Třebová9700:23:17104,00
2ZJ18109Čípová AnetaAK ISCAREX Česká Třebová0600:23:33100,89
3ZA19103Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:23:3899,49
4ZJ2399Suchánková KarolínaTJ Jiskra Litomyšl0600:24:5393,16
5ZA26129Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:25:4989,16
6ZD3495Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:27:2482,31
7ZJ3897Zahálková LucieAK ISCAREX Česká Třebová0500:28:4976,24
8ZA41152Šebková MartinaAK ISCAREX Česká Třebová9200:29:1074,75
9ZB42143Mannlová Jana AK ISCAREX Česká Třebová8000:29:2173,97
10ZC4358Menšíková LucieAK ISCAREX Česká Třebová7200:29:3373,11
11ZB4672Kovářová MarieŘetová8500:30:0570,79
12ZC47146Kysilková Romana-7200:30:1070,45
13ZC48127Hofmanová VeronikaAK ISCAREX Česká Třebová7800:30:1070,43
14ZD49132Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:30:2569,39
15ZC52138Simonová JanaBKS Polička7500:32:3560,05
16ZD53145Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:32:4759,22
17ZA54156Dashkevich Natallia -9000:33:3755,65
18ZB56100Suchánková LenkaLékárna U Slunce Litomyšl8000:34:1752,80
19ZB57147Valentová KláraZ roviny na kopce8800:34:4750,60
20ZD58133Rabušicová VlastaÚstí nad Orlicí6900:35:3047,51
21ZB60101Schönbaumová Markéta-8400:36:2243,81
22ZA6296Zemánková Anna-0100:36:3043,22
23ZA6340Machková IvetaDamníkov9300:36:3143,19
24ZA65141Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:39:2430,77

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód