Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2023KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Palici

7.5.2023, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Palici
  • datum konání: 7.5.2023
  • zobrazeno již 445x
  • pořadatel: Jen blbni Team

Sociální sítě

Místo konání

fotbalové hřiště Rybník u České Třebové
10:00 hodin

Přihlášky

online ZDE nebo na místě od 9:00 do 9:45 hodin

Startovné

100 Kč při online registraci
150 Kč na místě

Popis tratě

Délka: 13 km (nahoru a dolů)
Převýšení: 232 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Tomáš Müller - 775 679 138
Ondra Číž - 725 125 294

Plakát závodu ve formátu JPG
Propozice závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

https://jenblbniteam.cz/

E-mailová adresa

jen.blbni.team@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
15.8.2020Běh na Palici33
11.5.2019Běh na Palici-

Statistika závodu Běh na Palici

  • ročníků: 3
  • závodníků na všech ročnících: 33

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Kovářová Anna752
Borek Petr702
Müller Tomáš832
Grätz Luděk582
Němec Radek772
Vacek Jiří772
Kovář Lukáš012
Číž Ondřej832
Kyncl Tomáš742

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 13 km, 232 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ22Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0600:51:12104,00
2MJ3030Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0401:15:0455,39
Juniorky 19 let a mladší (trať 13 km, 232 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1515Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0601:02:59104,00
2ZJ4242Čížová NatálkaJBT 01:53:0722,40
2ZJ4243Rulíková Jasmína- 01:53:0721,40
Muži A 20-34 let (trať 13 km, 232 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:51:09104,00
2MA33Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:52:3799,13
3MA1010Marek OndřejTJ Žichlínek9300:57:3588,42
4MA1313Záleský MilanFort SMC Ústí nad Orlicí9201:00:1982,08
5MA3636Ryšálek TomášUnicorn 01:19:1345,13
Muži B 35-49 let (trať 13 km, 232 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB44Kyncl TomášHolice7400:54:04104,00
2MB55Šutera JosefAtletika Polička7900:55:3599,19
3MB66Dvořák MiroslavSokol Bystré7500:55:5697,55
4MB77Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:56:2495,68
5MB88Beneš MilanAtletika Polička7800:57:1694,08
6MB1212Vacek JiříOB Česká Třebová 7700:59:1590,41
7MB1414Svoboda OndřejSlávia OB Hradec Králové7601:00:4787,58
8MB1717Dusil MartinVamberk7401:03:2382,77
9MB1818Kubrt PetrKnedlík s omářkou 01:04:2780,80
10MB2020Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:06:5176,36
11MB2121Kozák JanVeverky na útěku 01:07:0875,83
12MB2222Škorpil Jaromír-8201:07:3075,15
13MB2323Němec RadekPennyMann7701:07:3974,88
14MB2727Skipala Aleš- 01:11:1768,16
15MB2929Číž OndřejJen Blbni Team8301:12:4165,57
16MB3333Müller TomášJen blbni8301:18:3054,81
17MB3737Číž JanJen blbni8301:19:5452,22
Muži C 50 let a starší (trať 13 km, 232 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC99Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:57:30104,00
2MC1111Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:58:19104,00
3MC1616Ožana VáclavFIT BEZ DIET6401:03:0393,88
4MC2424Pražák TomášJiskra Hylváty7101:07:4684,80
5MC2525Vála JosefČeská Třebová7301:09:1981,14
6MC3232Hác Vladimír- 01:18:0866,02
7MC3838Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:23:5456,13
8MC4040Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:34:5736,87
9MC4141Sedlák JiříPřelouč5801:43:2821,06
10MC4444Krátký JosefHvězda Pardubice6502:04:103,00
Ženy A 20-29 let (trať 13 km, 232 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy B 35-39 let (trať 13 km, 232 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy C 40 let a starší (trať 13 km, 232 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1919Kovářová AnnaOB Česká Třebová7501:06:05104,00
2ZC2626Menšíková LucieAK ISCAREX Česká Třebová7201:10:3995,09
3ZC2828Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7701:11:3492,70
4ZC3131Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7401:15:3785,57
5ZC3434Mňuková LenkaBlondýny crew 01:18:4880,76
5ZC3435Filipová DagmarBlondýny crew 01:18:4880,76
7ZC3939Holakovská Gabriela- 01:34:4756,57
Trať 13 km, 232 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:51:09104,00
1MJ22Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0600:51:12104,00
2MA33Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:52:3799,13
1MB44Kyncl TomášHolice7400:54:04104,00
2MB55Šutera JosefAtletika Polička7900:55:3599,19
3MB66Dvořák MiroslavSokol Bystré7500:55:5697,55
4MB77Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:56:2495,68
5MB88Beneš MilanAtletika Polička7800:57:1694,08
1MC99Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:57:30104,00
3MA1010Marek OndřejTJ Žichlínek9300:57:3588,42
2MC1111Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:58:19104,00
6MB1212Vacek JiříOB Česká Třebová 7700:59:1590,41
4MA1313Záleský MilanFort SMC Ústí nad Orlicí9201:00:1982,08
7MB1414Svoboda OndřejSlávia OB Hradec Králové7601:00:4787,58
1ZJ1515Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0601:02:59104,00
3MC1616Ožana VáclavFIT BEZ DIET6401:03:0393,88
8MB1717Dusil MartinVamberk7401:03:2382,77
9MB1818Kubrt PetrKnedlík s omářkou 01:04:2780,80
1ZC1919Kovářová AnnaOB Česká Třebová7501:06:05104,00
10MB2020Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:06:5176,36
11MB2121Kozák JanVeverky na útěku 01:07:0875,83
12MB2222Škorpil Jaromír-8201:07:3075,15
13MB2323Němec RadekPennyMann7701:07:3974,88
4MC2424Pražák TomášJiskra Hylváty7101:07:4684,80
5MC2525Vála JosefČeská Třebová7301:09:1981,14
2ZC2626Menšíková LucieAK ISCAREX Česká Třebová7201:10:3995,09
14MB2727Skipala Aleš- 01:11:1768,16
3ZC2828Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7701:11:3492,70
15MB2929Číž OndřejJen Blbni Team8301:12:4165,57
2MJ3030Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0401:15:0455,39
4ZC3131Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7401:15:3785,57
6MC3232Hác Vladimír- 01:18:0866,02
16MB3333Müller TomášJen blbni8301:18:3054,81
5ZC3435Filipová DagmarBlondýny crew 01:18:4880,76
5ZC3434Mňuková LenkaBlondýny crew 01:18:4880,76
5MA3636Ryšálek TomášUnicorn 01:19:1345,13
17MB3737Číž JanJen blbni8301:19:5452,22
7MC3838Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:23:5456,13
7ZC3939Holakovská Gabriela- 01:34:4756,57
8MC4040Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:34:5736,87
9MC4141Sedlák JiříPřelouč5801:43:2821,06
2ZJ4242Čížová NatálkaJBT 01:53:0722,40
2ZJ4243Rulíková Jasmína- 01:53:0721,40
10MC4444Krátký JosefHvězda Pardubice6502:04:103,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:51:09104,00
2MJ22Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0600:51:12101,90
3MA33Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:52:3798,13
4MB44Kyncl TomášHolice7400:54:0494,30
5MB55Šutera JosefAtletika Polička7900:55:3591,33
6MB66Dvořák MiroslavSokol Bystré7500:55:5690,64
7MB77Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:56:2489,74
8MB88Beneš MilanAtletika Polička7800:57:1688,04
9MC99Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:57:3087,59
10MA1010Marek OndřejTJ Žichlínek9300:57:3587,42
11MC1111Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:58:1985,99
12MB1212Vacek JiříOB Česká Třebová 7700:59:1584,16
13MA1313Záleský MilanFort SMC Ústí nad Orlicí9201:00:1982,08
14MB1414Svoboda OndřejSlávia OB Hradec Králové7601:00:4781,17
15MC1616Ožana VáclavFIT BEZ DIET6401:03:0376,74
16MB1717Dusil MartinVamberk7401:03:2376,08
17MB1818Kubrt PetrKnedlík s omářkou01:04:2774,00
18MB2020Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:06:5169,31
19MB2121Kozák JanVeverky na útěku01:07:0868,75
20MB2222Škorpil Jaromír-8201:07:3068,04
21MB2323Němec RadekPennyMann7701:07:3967,74
22MC2424Pražák TomášJiskra Hylváty7101:07:4667,51
23MC2525Vála JosefČeská Třebová7301:09:1964,48
24MB2727Skipala Aleš-01:11:1760,64
25MB2929Číž OndřejJen Blbni Team8301:12:4157,90
26MJ3030Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0401:15:0453,24
27MC3232Hác Vladimír-01:18:0847,25
28MB3333Müller TomášJen blbni8301:18:3046,53
29MA3636Ryšálek TomášUnicorn01:19:1345,13
30MB3737Číž JanJen blbni8301:19:5443,79
31MC3838Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:23:5435,97
32MC4040Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:34:5714,37
33MC4141Sedlák JiříPřelouč5801:43:283,00
34MC4444Krátký JosefHvězda Pardubice6502:04:103,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1515Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0601:02:59104,00
2ZC1919Kovářová AnnaOB Česká Třebová7501:06:0597,08
3ZC2626Menšíková LucieAK ISCAREX Česká Třebová7201:10:3988,83
4ZC2828Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7701:11:3486,37
5ZC3131Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7401:15:3779,94
6ZC3434Mňuková LenkaBlondýny crew01:18:4874,89
6ZC3435Filipová DagmarBlondýny crew01:18:4874,89
8ZC3939Holakovská Gabriela-01:34:4749,51
9ZJ4242Čížová NatálkaJBT01:53:0720,40
9ZJ4243Rulíková Jasmína-01:53:0720,40

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód