Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

1. Zemská míle

10.4.2015, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: 1. Zemská míle
  • datum konání: 10.4.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Activity Lanškroun

Sociální sítě

Místo konání

Stadion Romana Šebrleho v Lanškrouně
17:00 - 18:30 hodin

Přihlášky

od 15:30 hodin v místě startu

Startovné

30 Kč, děti zdarma

Popis tratě

1 míle na tartanovém oválu (mládež méně)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jindřich Sadílek
tel. 777 595 129

Internetové stránky

http://www.activityla.cz

E-mailová adresa

sadilek@lenzo.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.9.20184. Zemská míle147
24.8.20183. Zemská míle110
15.6.20182. Zemská míle128
13.4.20181. Zemská míle173
30.9.20174. Zemská míle139
25.8.20173. Zemská míle160
16.6.20172. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD141
7.4.20171. Zemská míle126
8.10.20164. Zemská míle139
26.8.20163. Zemská míle125
17.6.20162. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD131
8.4.20161. Zemská míle156
3.10.20154. Zemská míle - vyhlášení148
28.8.20153. Zemská míle161
19.6.20152. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD155
19.9.20144. Zemská míle - vyhlášení162
29.8.20143. Zemská míle170
6.6.20142. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD135
28.3.20141. Zemská míle179
4.10.20134. Zemská míle105
20.9.20133. Zemská míle106
7.6.20132. Zemská míle (noční závod)120
19.4.20131. Zemská míle91
2.11.2012Zemská míle51

Statistika závodu 1. Zemská míle

  • ročníků: 25
  • závodníků na všech ročnících: 3258

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Borek Viktor0423
Vetchý Kryštof0423
Kumpošt Radovan0822
Bielčik Jindřich4022
Kumpoštová Andrea0522
Borek Petr7021
Vetchá Rozálie0721
Resler Filip0921
Krátký Luboš6221
Borková Agáta0221
Černá Markéta7021
Keprtová Miloslava4821
Radiměřský Karel8720
Sejkorová Lenka6320
Kačerovský Michal6920
Serbousková Sára0420
Pirklová Markéta7920
Vebr Dominik0319
Pirkl Vít1019
Dušková Žaneta0918
Gregora Lukáš0818
Gregora Filip0217
Hanáková Klára0217
Slánská Daniela0516
Gregorová Anna1016
Sadílek Jakub0516
Sedláček Roman6416
Jirásková Apolena1116
Dušková Tereza0716
Krátká Hana9516
Hájková Zuzana0816
Topinka Tobiáš1016
Gregorová Jana1116
Dušek Petr1115
Mannlová Jana8015
Jadrný Tomáš0415
Kubeš David7515
Gregorová Eliška1215
Skalický Vojtěch0315
Borková Adéla7514
Hamplová Tereza0514
Hepnarová Stela0914
Gregorová Michaela0414
Sadílek Filip0814
Bis Marek0714
Šilarová Michaela0214
Dufková Marie1314
Kubešová Klára0614
Sedláčková Hedvika6614
Scheuer Jan6614

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předškolní chlapci 7 let a mladší (trať 0,161 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2118Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:00:29112,78
2C2294Matějíček ŠimonOrel Dolní Dobrouč0800:00:3199,66
3C24222Dvořák MatyášISCAREX Junior team ČT0800:00:3387,56
4C25104Waclaw MichalLanškroun0800:00:3485,30
5C26114Teichmann Radek-0800:00:3483,49
6C2710Richtr MichalMŠ Žižkova0800:00:3575,79
7C2841Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:3671.33
8C2950Karel DavidISCAREX Junior team ČT0800:00:3668,03
9C21137Krátký LukášLanškroun0800:00:3764,28
10C21217Sadílek FilipActivity Lanškroun0800:00:3760,92
11C21349Tojmar FilipISCAREX Junior team ČT0800:00:3856,13
12C21469Gregora LukášLanškroun0800:00:3950,96
13C21629Stejskal HynekRC Dětský svět0800:00:4047,14
14C219103Komrska BartolomějLanškroun0800:00:4043,59
15C221156Komrska BenediktLanškroun0800:00:4325,54
16C222155Třasák ŠtěpánIscarex Junior0800:00:4421,08
17C22372Jirásek JiříBBB Lanškroun0800:00:4416,68
18C22563Hanák StanislavActivity Lanškroun0900:00:465,04
20C22739Pirkl VítČeská Třebová1000:00:513,00
21C22823Vlček MatyášRC Dětský svět1100:00:543,00
22C22953Nastoupil JakubMŠ Wolkerova0900:00:543,00
23C23084Topinka Tobiáš-1000:00:553,00
24C23156Polách AdamRC Dětský svět0900:00:563,00
25C2336Richtr JáchymMŠ Žižkova1100:00:583,00
26C23464Jakeš Daniel-0900:00:583,00
Předškolní děvčata 7 let a mladší (trať 0,161 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2378Hájková ZuzanaVO TJ Lanškroun0800:00:33119,36
2D21028Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:00:3797,70
3D21538Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:00:3982,94
4D21679Kodytková LucieFK Řetůvka0800:00:4080,58
5D21874Gregorová AnnaLanškroun1000:00:4078,00
6D22099Hepnarová StelaLanškroun0900:00:4269,19
7D224221Dulkajová LucieŽichlínek0800:00:4548,54
8D23291Kodytková NelaFK Řetůvka1000:00:583,00
9D2352Stejskalová NinaRC Dětský svět1100:00:593,00
10D23676Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:01:023,00
11D23775Gregorová EliškaLanškroun1200:01:073,00
12D23845Gregorová JanaACTIVITY Lanškroun1100:01:123,00
13D23989Dulkajová VilmaŽichlínek1100:01:123,00
14D24055Danielová Ema-1200:01:133,00
15D24188Jirásková LilianaBBB Team La1300:02:153,00
16D24287Dufková MarieIscarex Junior1300:02:303,00
Nejmladší žáci I (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1993Mlynář MarekVencl Tým Ústí nad Orlicí0700:01:19101,50
2M11096Knápek ŠimonTJ Spartak Letohrad0700:01:20100,70
3M11258Dostál TadeášBUDO KLUB Lanškroun0600:01:2197,80
4M118133Bis MarekLanškroun0700:01:2782,61
5M12059Jurča FilipVolejbal0600:01:2782,03
6M12465Bryška TomášAtletika Svitavy0700:01:3075,31
7M13044Daniel AdamLanškroun0700:01:3366,12
8M135124Novák VojtěchBike Freaks Holice0700:01:3952,82
9M13621Teichmann ViktorRC Dětský svět0700:01:3952,14
10M13766Němeček TomášTřebovice0700:01:3951,56
11M14032Lochman MartinISCAREX Junior team ČT0700:01:4146,29
12M142112Šulák David-0600:01:4145,61
13M1461Kárský MartinRC Dětský svět0700:01:4829,44
14M15285Topinka Adam-0700:02:073,00
Nejmladší žákyně I (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1139Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:22110,51
2Z1218Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:01:2897,04
3Z12581Vrubelová PetraTJ Uničov0700:01:3092,45
4Z12925Svobodová AnnaActivity Lanškroun0600:01:3287,66
5Z13280Reslerová VeronikaVO TJ Lanškroun0600:01:3581,88
6Z134157Hubálková GabrielaZŠ Jiráska0700:01:3777,38
7Z13861Chládková Nikolaneregistrována0700:01:4070,72
8Z139101Šišánová VeronikaLanškroun0600:01:4167,34
9Z14190Hájková BarboraVO TJ Lanškroun0600:01:4166,48
10Z14414Bilerová RozálieRC Dětský svět0700:01:4265,21
11Z14547Vomáčková MarieISCAREX Junior team ČT0700:01:4460,93
12Z14873Erceri Ela-0700:01:4949,86
13Z14915Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:01:4949,33
14Z15020Vlčková ŠtěpánkaRC Dětský svět0700:01:5339,12
15Z15130Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:02:0023,61
16Z15311Skalická AnnaRC Dětský svět0700:02:123,00
Nejmladší žáci II (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2362Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:01:16102,81
2M2431Mareš LukášTJ Lanškroun0500:01:1799,67
3M2548Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:01:1897,52
4M2646Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:01:1994,75
5M211102WaclaW Daniel-0500:01:2090,98
6M21698Topinka JonášActivity Lanškroun0500:01:2675,90
7M21768Erceri Efe-0400:01:2675,01
8M22282Štefka Jan-0500:01:2968,07
9M2233Stehlík AntonínFotbal Lanškroun0500:01:3066,92
10M22697Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:01:3064,80
11M22795Teichmann Vojtěch-0500:01:3161,79
12M22870Nastoupil LukášSDH Dolní Třešňovec0400:01:3259,98
13M2437Sadílek JakubActivity Lanškroun0500:01:4234,57
Nejmladší žákyně II (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2135Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:01:12106,98
2Z2213Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:01:12106,36
3Z2724Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:01:1986,66
4Z2867Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:01:1986,14
5Z21419Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:01:2375,33
6Z21543Slánská DanielaActivity Lanškroun0500:01:2570,06
7Z21933Vomáčková AnnaISCAREX Junior team ČT0400:01:2765,30
8Z2314Kunčárová ZuzanaActivity Lanškroun0500:01:3446,80
9Z23351Hejcmanová Nikola-0500:01:3738,92
10Z2475Chládková TerezaActivity Lanškroun0500:01:487,92
Mladší žáci (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M32105Gregora FilipActivity Lanškroun0200:02:39106,14
2M3334Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:02:4697,44
3M35169Kostelecký JanBadmiton Lanškroun0200:02:4796,42
4M310223Skalický Vojtěch-0300:02:5882,78
5M312108Kapoun JanAtletika Polička0300:03:0179,49
6M315100Šišán DominikLanškroun0200:03:2747,68
7M31654Šulák Daniel-0300:03:589,35
Mladší žákyně (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3440Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:02:47101,30
2Z36111Dostálová ViktorieBUDO KLUB Lanškroun0300:02:4899,78
3Z3716Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:02:4998,93
4Z31412Kubešová EliškaAtletika Lanškroun0300:03:2258,81
Starší žáci (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4127Chlup TomášActivity Lanškroun0000:02:26118,67
2M4842Mareš AdamLanškroun0100:02:5681,33
Starší žákyně (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4977Vrubelová DenisaTJ Uničov0100:02:57102,79
2Z41152Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:03:0099,90
3Z413165Zajíčková AdélaTJ Žichlínek0100:03:0297,31
Dorostenci (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M511068Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:35103,12
2M531100Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:4099,93
3M551002Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:4496,95
4M5101001Grzyb MateuszULKS Bystrica Klodska9900:05:1773,23
Dorostenky (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5171038Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:44112,51
2Z5261018Pánková PavlínaTJ Žichlínek9800:06:2987,49
Junioři 18-19 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ111036Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:05:22100,00
Juniorky 18-19 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ381040Hejlová BarboraTJ Žichlínek9700:08:15107,51
2ZJ401050Kuřová HelenaTJ Žichlínek9700:08:5392,49
Muži A 20-39 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA21009Nechvíl PetrAC Choceň9100:04:36107,47
2MA41028Matuška JaroslavAK Moravská Třebová8700:04:41104,26
3MA61110Machotka DominikActivity Lanškroun9400:05:0488,28
4MA91005Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:1381,57
5MA131047Živný MarekOrel Orlice9100:05:2474,19
6MA141025Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:05:2573,75
7MA251078Zahálka TomášBáječné ženy v běhu7800:06:2333,09
8MA421017Kubín TomášLanškroun9500:09:353,00
Muži B 40-49 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB71022Hejl RadekLetohrad7200:05:04108,63
2MB121026Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:05:2397,01
3MB151042Scheuer JanActivity Lanškroun6600:05:2794,36
4MB191019Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:05:4682,42
5MB201099Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:05:5477,34
6MB291016Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:06:3054,45
Muži C 50-59 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC81044Krátký LubošLanškroun6200:05:12110,03
2MC161037Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:29100,17
3MC181007Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:05:4689,80
4MC321015Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:07:0044,56
Muži D 60-69 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD211033Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:06:03113,87
2MD301008Červ MiloslavAtletika Polička5000:06:5786,13
Muži E 70 let a starší (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME371029Bielčik JindřichLichkov4000:08:00100,00
Ženy A 20-34 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA331032Krčová VeronikaKTM9100:07:13110,35
2ZA351031Krajčová JanaLanškroun9100:07:4795,08
3ZA361030Báčová MagdalenaMoravská Třebová9100:07:4994,56
Ženy B 35-44 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB221090Honsová HanaActivity Lanškroun7900:06:07108,00
2ZB271004Dostálová PetraLanškroun7800:06:3096,11
3ZB281041Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:06:3095,89
4ZB311014Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:07:0080,46
5ZB341024Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:1472,90
Ženy C 45-54 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC231066Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:06:09129,84
2ZC241035Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:06:09129,49
3ZC411003Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:09:2240,67
Ženy D 55 let a starší (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD391012Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:08:19100,00
Trať 0,161 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2118Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:00:29112,78
2C2294Matějíček ŠimonOrel Dolní Dobrouč0800:00:3199,66
1D2378Hájková ZuzanaVO TJ Lanškroun0800:00:33119,36
3C24222Dvořák MatyášISCAREX Junior team ČT0800:00:3387,56
4C25104Waclaw MichalLanškroun0800:00:3485,30
5C26114Teichmann Radek-0800:00:3483,49
6C2710Richtr MichalMŠ Žižkova0800:00:3575,79
7C2841Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:3671.33
8C2950Karel DavidISCAREX Junior team ČT0800:00:3668,03
2D21028Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:00:3797,70
9C21137Krátký LukášLanškroun0800:00:3764,28
10C21217Sadílek FilipActivity Lanškroun0800:00:3760,92
11C21349Tojmar FilipISCAREX Junior team ČT0800:00:3856,13
12C21469Gregora LukášLanškroun0800:00:3950,96
3D21538Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:00:3982,94
13C21629Stejskal HynekRC Dětský svět0800:00:4047,14
4D21679Kodytková LucieFK Řetůvka0800:00:4080,58
5D21874Gregorová AnnaLanškroun1000:00:4078,00
14C219103Komrska BartolomějLanškroun0800:00:4043,59
6D22099Hepnarová StelaLanškroun0900:00:4269,19
15C221156Komrska BenediktLanškroun0800:00:4325,54
16C222155Třasák ŠtěpánIscarex Junior0800:00:4421,08
17C22372Jirásek JiříBBB Lanškroun0800:00:4416,68
7D224221Dulkajová LucieŽichlínek0800:00:4548,54
18C22563Hanák StanislavActivity Lanškroun0900:00:465,04
20C22739Pirkl VítČeská Třebová1000:00:513,00
21C22823Vlček MatyášRC Dětský svět1100:00:543,00
22C22953Nastoupil JakubMŠ Wolkerova0900:00:543,00
23C23084Topinka Tobiáš-1000:00:553,00
24C23156Polách AdamRC Dětský svět0900:00:563,00
8D23291Kodytková NelaFK Řetůvka1000:00:583,00
25C2336Richtr JáchymMŠ Žižkova1100:00:583,00
26C23464Jakeš Daniel-0900:00:583,00
9D2352Stejskalová NinaRC Dětský svět1100:00:593,00
10D23676Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:01:023,00
11D23775Gregorová EliškaLanškroun1200:01:073,00
12D23845Gregorová JanaACTIVITY Lanškroun1100:01:123,00
13D23989Dulkajová VilmaŽichlínek1100:01:123,00
14D24055Danielová Ema-1200:01:133,00
15D24188Jirásková LilianaBBB Team La1300:02:153,00
16D24287Dufková MarieIscarex Junior1300:02:303,00
Trať 0,402 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2135Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:01:12106,98
2Z2213Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:01:12106,36
1M2362Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:01:16102,81
2M2431Mareš LukášTJ Lanškroun0500:01:1799,67
3M2548Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:01:1897,52
4M2646Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:01:1994,75
3Z2724Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:01:1986,66
4Z2867Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:01:1986,14
1M1993Mlynář MarekVencl Tým Ústí nad Orlicí0700:01:19101,50
2M11096Knápek ŠimonTJ Spartak Letohrad0700:01:20100,70
5M211102WaclaW Daniel-0500:01:2090,98
3M11258Dostál TadeášBUDO KLUB Lanškroun0600:01:2197,80
1Z1139Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:22110,51
5Z21419Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:01:2375,33
6Z21543Slánská DanielaActivity Lanškroun0500:01:2570,06
6M21698Topinka JonášActivity Lanškroun0500:01:2675,90
7M21768Erceri Efe-0400:01:2675,01
4M118133Bis MarekLanškroun0700:01:2782,61
7Z21933Vomáčková AnnaISCAREX Junior team ČT0400:01:2765,30
5M12059Jurča FilipVolejbal0600:01:2782,03
2Z1218Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:01:2897,04
8M22282Štefka Jan-0500:01:2968,07
9M2233Stehlík AntonínFotbal Lanškroun0500:01:3066,92
6M12465Bryška TomášAtletika Svitavy0700:01:3075,31
3Z12581Vrubelová PetraTJ Uničov0700:01:3092,45
10M22697Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:01:3064,80
11M22795Teichmann Vojtěch-0500:01:3161,79
12M22870Nastoupil LukášSDH Dolní Třešňovec0400:01:3259,98
4Z12925Svobodová AnnaActivity Lanškroun0600:01:3287,66
7M13044Daniel AdamLanškroun0700:01:3366,12
8Z2314Kunčárová ZuzanaActivity Lanškroun0500:01:3446,80
5Z13280Reslerová VeronikaVO TJ Lanškroun0600:01:3581,88
9Z23351Hejcmanová Nikola-0500:01:3738,92
6Z134157Hubálková GabrielaZŠ Jiráska0700:01:3777,38
8M135124Novák VojtěchBike Freaks Holice0700:01:3952,82
9M13621Teichmann ViktorRC Dětský svět0700:01:3952,14
10M13766Němeček TomášTřebovice0700:01:3951,56
7Z13861Chládková Nikolaneregistrována0700:01:4070,72
8Z139101Šišánová VeronikaLanškroun0600:01:4167,34
11M14032Lochman MartinISCAREX Junior team ČT0700:01:4146,29
9Z14190Hájková BarboraVO TJ Lanškroun0600:01:4166,48
12M142112Šulák David-0600:01:4145,61
13M2437Sadílek JakubActivity Lanškroun0500:01:4234,57
10Z14414Bilerová RozálieRC Dětský svět0700:01:4265,21
11Z14547Vomáčková MarieISCAREX Junior team ČT0700:01:4460,93
13M1461Kárský MartinRC Dětský svět0700:01:4829,44
10Z2475Chládková TerezaActivity Lanškroun0500:01:487,92
12Z14873Erceri Ela-0700:01:4949,86
13Z14915Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:01:4949,33
14Z15020Vlčková ŠtěpánkaRC Dětský svět0700:01:5339,12
15Z15130Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:02:0023,61
14M15285Topinka Adam-0700:02:073,00
16Z15311Skalická AnnaRC Dětský svět0700:02:123,00
Trať 0,805 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4127Chlup TomášActivity Lanškroun0000:02:26118,67
1M32105Gregora FilipActivity Lanškroun0200:02:39106,14
2M3334Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:02:4697,44
1Z3440Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:02:47101,30
3M35169Kostelecký JanBadmiton Lanškroun0200:02:4796,42
2Z36111Dostálová ViktorieBUDO KLUB Lanškroun0300:02:4899,78
3Z3716Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:02:4998,93
2M4842Mareš AdamLanškroun0100:02:5681,33
1Z4977Vrubelová DenisaTJ Uničov0100:02:57102,79
4M310223Skalický Vojtěch-0300:02:5882,78
2Z41152Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:03:0099,90
5M312108Kapoun JanAtletika Polička0300:03:0179,49
3Z413165Zajíčková AdélaTJ Žichlínek0100:03:0297,31
4Z31412Kubešová EliškaAtletika Lanškroun0300:03:2258,81
6M315100Šišán DominikLanškroun0200:03:2747,68
7M31654Šulák Daniel-0300:03:589,35
Trať 1,609 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M511068Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:35103,12
1MA21009Nechvíl PetrAC Choceň9100:04:36107,47
2M531100Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:4099,93
2MA41028Matuška JaroslavAK Moravská Třebová8700:04:41104,26
3M551002Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:4496,95
3MA61110Machotka DominikActivity Lanškroun9400:05:0488,28
1MB71022Hejl RadekLetohrad7200:05:04108,63
1MC81044Krátký LubošLanškroun6200:05:12110,03
4MA91005Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:1381,57
4M5101001Grzyb MateuszULKS Bystrica Klodska9900:05:1773,23
1MJ111036Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:05:22100,00
2MB121026Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:05:2397,01
5MA131047Živný MarekOrel Orlice9100:05:2474,19
6MA141025Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:05:2573,75
3MB151042Scheuer JanActivity Lanškroun6600:05:2794,36
2MC161037Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:29100,17
1Z5171038Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:44112,51
3MC181007Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:05:4689,80
4MB191019Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:05:4682,42
5MB201099Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:05:5477,34
1MD211033Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:06:03113,87
1ZB221090Honsová HanaActivity Lanškroun7900:06:07108,00
1ZC231066Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:06:09129,84
2ZC241035Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:06:09129,49
7MA251078Zahálka TomášBáječné ženy v běhu7800:06:2333,09
2Z5261018Pánková PavlínaTJ Žichlínek9800:06:2987,49
2ZB271004Dostálová PetraLanškroun7800:06:3096,11
3ZB281041Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:06:3095,89
6MB291016Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:06:3054,45
2MD301008Červ MiloslavAtletika Polička5000:06:5786,13
4ZB311014Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:07:0080,46
4MC321015Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:07:0044,56
1ZA331032Krčová VeronikaKTM9100:07:13110,35
5ZB341024Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:1472,90
2ZA351031Krajčová JanaLanškroun9100:07:4795,08
3ZA361030Báčová MagdalenaMoravská Třebová9100:07:4994,56
1ME371029Bielčik JindřichLichkov4000:08:00100,00
1ZJ381040Hejlová BarboraTJ Žichlínek9700:08:15107,51
1ZD391012Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:08:19100,00
2ZJ401050Kuřová HelenaTJ Žichlínek9700:08:5392,49
3ZC411003Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:09:2240,67
8MA421017Kubín TomášLanškroun9500:09:353,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M511068Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:35101,39
2MA21009Nechvíl PetrAC Choceň9100:04:36100,44
3M531100Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:4098,17
4MA41028Matuška JaroslavAK Moravská Třebová8700:04:4197,11
5M551002Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:4495,16
6MA61110Machotka DominikActivity Lanškroun9400:05:0480,54
7MB71022Hejl RadekLetohrad7200:05:0480,20
8MC81044Krátký LubošLanškroun6200:05:1274,34
9MA91005Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:1373,59
10M5101001Grzyb MateuszULKS Bystrica Klodska9900:05:1771,23
11MJ111036Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:05:2267,61
12MB121026Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:05:2366,86
13MA131047Živný MarekOrel Orlice9100:05:2465,94
14MA141025Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:05:2565,49
15MB151042Scheuer JanActivity Lanškroun6600:05:2763,81
16MC161037Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:2962,63
17MC181007Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:05:4650,32
18MB191019Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:05:4650,10
19MB201099Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:05:5444,26
20MD211033Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:06:0337,66
21MA251078Zahálka TomášBáječné ženy v běhu7800:06:2323,34
22MB291016Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:06:3017,97
23MD301008Červ MiloslavAtletika Polička5000:06:573,00
24MC321015Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:07:003,00
25ME371029Bielčik JindřichLichkov4000:08:003,00
26MA421017Kubín TomášLanškroun9500:09:353,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5171038Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:44109,02
2ZB221090Honsová HanaActivity Lanškroun7900:06:0795,97
3ZC231066Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:06:0995,01
4ZC241035Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:06:0994,58
5Z5261018Pánková PavlínaTJ Žichlínek9800:06:2983,54
6ZB271004Dostálová PetraLanškroun7800:06:3083,34
7ZB281041Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:06:3083,11
8ZB311014Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:07:0066,71
9ZA331032Krčová VeronikaKTM9100:07:1359,45
10ZB341024Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:1458,68
11ZA351031Krajčová JanaLanškroun9100:07:4740,08
12ZA361030Báčová MagdalenaMoravská Třebová9100:07:4939,42
13ZJ381040Hejlová BarboraTJ Žichlínek9700:08:1524,83
14ZD391012Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:08:1922,58
15ZJ401050Kuřová HelenaTJ Žichlínek9700:08:533,37
16ZC411003Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:09:223,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Dobrý den, syn má špatně napsané příjmení a team-předškolní chlapci č.49 má být Tojmar Filip, ISCAREX Junior team ČT.Děkuji za opravu Tojmarová
tojmarova.zuzana
Filip Tojmar opraven.
team
Dobrý den, prosím o opravu výsledku: Barča Hájková doběhla na 5.místě - myslím, že jste to prohodily s Veronikou Reslerovou, ta doběhla devátá. Děkuji Hana Hájková
hanajira

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód