Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Půlmaraton údolím Moravské Sázavy - MČR veteránů

31.5.2015, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Půlmaraton údolím Moravské Sázavy - MČR veteránů
  • datum konání: 31.5.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Atletika Zábřeh

Sociální sítě

Místo konání

Plavecký areál Zábřeh
10:00 hodin

Přihlášky

do 24.května 2015 (do tohoto data musí být připsána platba), poté bude možná registrace v den závodu za zvýšené startovné

Startovné

při registraci předem 150 Kč, na místě 250 Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Josef Zika
tel. 731 709 288

Internetové stránky

http://pulmaraton-zabreh.cz/

E-mailová adresa

zika71@gmail.com

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ3841Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9601:31:59-
2MJ52101Grulich MarekZábřeh9701:34:45-
3MJ67219Knápek JiříZábřeh9701:36:48-
Muži 20-34 let (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA2147483647229Matoušek JiříAK Drnovice9201:14:04-
2MA2147483647212Křivohlávek TomášNový Malín9501:19:12-
3MA2147483647129Hének PetrKovalovice8701:22:27-
4MA2147483647267Jedlička PetrDošel dech a ztěžkly nohy8601:23:02-
5MA214748364729Dryml MojmírRUNSPORT Team8601:25:57-
6MA2147483647185Chytil DavidVSK UNI Brno8701:26:02-
7MA2147483647252Hrabal TomášKroměříž8501:26:52-
8MA2147483647242Siuda StanislavBK SAK Ložiska Karviná8901:28:23-
9MA2147483647273Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8601:29:27-
10MA214748364776Kavrentzis KonstantinCyklo Polách a Syn / Šumperk8101:29:46-
11MA214748364785Medlík JanČeská čtvrť Šumperk8201:32:12-
12MA2147483647190Kozubík JiříJurazub Zlín8801:32:44-
13MA2147483647266Bank JaroslavŠumperk8401:33:33-
14MA2147483647170Michal TomášZábřeh8101:33:56-
15MA2147483647263Sporek Jakub-8201:34:26-
16MA214748364779Dominec OndřejRun And Bike Club/Zlín8101:35:25-
17MA2147483647216Dvorský OndřejSAB Tým8801:36:21-
18MA2147483647103Cerman MarekHermit club Turnov8601:38:18-
19MA2147483647108Findeis LukášČeská pirátská strana8501:38:44-
20MA21474836478Pumprla RostislavSK Salith Sumtex8501:38:53-
21MA2147483647198Vejrych JosefDesná8101:43:08-
22MA2147483647111Paveza VáclavS.V.V.A.T9101:44:23-
23MA2147483647245Ntore Chanel-9101:46:54-
24MA214748364777Skribuckij AlexandrMK Prostějov9101:47:07-
25MA2147483647215Krčmář VítVýprachtice8601:47:33-
26MA2147483647157Přichystal JiříOlomouc9001:53:21-
27MA2147483647188Přibyl JosefPostřelmov8201:53:44-
28MA2147483647107Skoumal MartinDubicko8501:55:15-
29MA2147483647253Prokop MarekZábřeh8901:56:09-
30MA2147483647167Žák MiroslavNapni plachty!8202:00:42-
31MA2147483647221Malovaný OndřejOlomouc8202:08:02-
32MA2147483647137Král MartinKonice8902:08:54-
33MA2147483647230Veselý VladimírFIT VUT8402:09:46-
34MA214748364719Dadej PetrFbŠ Teiwaz8702:20:07-
35MA2147483647143Janočko MiroslavJavorník8302:20:07-
36MA214748364775Sládek MichalDrakobijci Zábřeh8602:28:37-
Juniorky (trať 21,097 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy 20-34 let (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2147483647115Filipiová EvaTJ Šumperk8601:26:40-
2ZA214748364749Drtilová VeronikaLitovel8501:40:37-
3ZA2147483647166Dvořáčková AdélaNapni plachty!8901:44:12-
4ZA2147483647259Pilíková VeronikaČeská Třebová8101:44:27-
5ZA2147483647128Štýbnarová RadkaDřevocentrum Vikýřovice8601:46:09-
6ZA2147483647189Povalová EvaMohelnice8401:48:26-
7ZA2147483647260Špičková GabrielaHC Uničov8801:48:26-
8ZA214748364786Kunstová Adéla-8701:51:10-
9ZA2147483647122Šebelová LucieRabbits Znojmo8801:52:26-
10ZA2147483647200Vyhnánková RomanaFuckYes9001:54:24-
11ZA2147483647104Berková KatarínaŠumperk8101:56:03-
12ZA2147483647227Valentová PeťuleBasket Šumperk9101:58:04-
13ZA2147483647226Dlouhá MichaelaBasket Šumperk8501:58:04-
14ZA2147483647142Kavková VeronikaJeseník8701:58:42-
15ZA214748364789Kulichová ŽanetaMushing team Ostrava8601:59:16-
16ZA214748364718Švarcová KláraFbŠ Teiwaz9202:01:14-
17ZA2147483647151Betlachová Petra-8702:01:56-
18ZA2147483647171Hájková ZuzanaNapni plachty!8702:03:11-
19ZA214748364778Trojáková MartinaDrakobijci Zábřeh9002:04:36-
20ZA214748364716Králová MichaelaAZ EKOTHERM9002:07:12-
M35 (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M16174Dokulil ZdeněkOlomouc8001:18:37-
2M115109Žouželka LiborAtletika Zábřeh7801:23:02-
3M121144Rašner TomášTRISK Olomouc7901:25:31-
4M129271Uvízl MartinLitovel7601:28:54-
5M131256Odložil PetrHrabová7801:29:35-
6M134224Juřica PavelMK SEITL Ostrava7901:30:04-
7M143232Hecl MilošKVS Šumperk7601:33:25-
8M1499Frydrych TomášZábřeh7701:34:09-
9M151272Fišnar JiříKouty nad Desnou7601:34:39-
10M15345Tkačuk JiříŠumperk8001:34:48-
11M158207Pospíšil MiroslavLČR s.p. ls1237801:35:24-
12M166159Žouželka TomášZábřeh7601:36:36-
13M17491Kvapil MilanSVVAT8001:39:25-
14M17654Straka JiříZvole7701:39:39-
15M181201Vehovský Romancestouosuduanahody.cz7601:40:32-
16M1821Ozorovský KarolAtletika Zábřeh7601:40:36-
17M190148Kobek JosefČelákovice7701:43:47-
18M19923Bednář PetrZábřeh8001:50:19-
19M1102113Buttafoco MarcoBrno8001:50:31-
20M1103168Šneidr JakubNapni plachty!8001:50:49-
21M1121186Zábrž MiroslavZábřeh7901:57:12-
22M1124257Tomek PavelBrno8002:00:37-
23M113469Vrána PavelFbŠ Teiwaz7602:18:13-
W35 (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W163141Anderlová DorotaAC Moravská Slávia Brno7801:36:03-
2W193110Žouželková JanaSKP Šumperk7701:46:24-
3W19614Motyčková IvanaMoravská Třebová7801:47:50-
4W1104261Barvinková RomanaAtletika Žamberk7901:51:39-
5W111561Stryková VlastaKVS Šumperk7601:55:36-
6W1119180Oplatková KateřinaVikýřovice7601:55:56-
7W1120165Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:56:33-
8W1125155Lounová Markéta-7602:00:47-
9W1129149Čudková Kateřina-7902:04:08-
10W113510Frydrychová RenátaZábřeh7602:20:54-
M40 (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M22175Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:13:57-
2M23214Brychta JiříTJ Nové Město na Moravě7401:16:19-
3M24105Kučera PetrSalix Grymov7501:16:27-
4M25236Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7501:17:51-
5M28231Bursa RadomírTITAN TRILIFE ZLÍN7201:20:21-
6M211184Kruml KamilSpálené7201:22:07-
7M212213Novotný PavelSKP Nymburk7201:22:18-
8M216132Čáp OndřejTJ Dobruška7401:24:00-
9M2174Brzobohatý PavelTJ Šumperk7201:24:43-
10M220169Doucha JiříHvězda Pardubice7101:25:25-
11M223154Kopečný DušanMaratonský Klub Prostějov7301:25:51-
12M22670Frosch PetrOK Lokomotiva Pardubice7501:26:32-
13M232161Kukula MarcelSTAVIVA eMKo Šumperk7301:29:56-
14M233243Patterman PavelKVS Šumperk7301:29:59-
15M241269Vích PetrOlomouc7301:32:54-
16M245182Cibulka JiříHoroklub Česká Třebová7501:33:33-
17M24648Hauška Jan-7101:33:33-
18M25059Bednařík PetrBrno7101:34:33-
19M25460Stryk MartinKVS Šumperk7501:34:53-
20M257118Tempír JiříŠtíty7501:35:05-
21M2593Ozorovský MariánBKČS7501:35:31-
22M26415Zákravský MichalŠumperk7401:36:25-
23M26832Bartoš AntonínSKP Šumperk7301:37:00-
24M27124Bradáč MiroslavZábřeh7401:38:43-
25M272255Ambros JiříSlatinice7501:38:47-
26M273183Kunčár ZdeněkACTIVITY Lanškroun7301:39:14-
27M28021Skřeček JiříSK Přerov7401:40:26-
28M283251Harapát AntonínVolejbal Rapotín7401:40:37-
29M28793Kučka JiříKopečkáři Olomouc7201:42:52-
30M288237Kříž LeošVyškov7501:43:27-
31M2100191Urbánek RobertZábřeh7501:50:22-
32M210683Wágner RobertOstravar7201:51:55-
33M210738Penka TomášFotbal Zábřeh7301:52:25-
34M2110121Vodák MarekRabbits Znojmo7101:53:48-
35M2113234Jašek MartinAtletika Zábřeh7201:54:24-
36M2116235Neumann JiříBrníčko7401:55:42-
W40 (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W25571Hloušková MarcelaSKP Šumperk7401:34:54-
2W291192Proboszová ZuzanaSKOB Havířov7201:43:58-
3W298150Podjuklová IvaSK Hranice7401:49:52-
4W210172Krčová MartinaKVS Šumperk7201:50:29-
5W2105139Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7201:51:39-
6W211250Wágnerová LenkaVZS Ostrava7201:54:16-
M45 (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31217Orálek DanielAC Mor. Slávia / Adidas Boost team7001:13:23-
2M37116Sedláček JosefAK Kroměříž7001:19:29-
3M310147Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:21:11-
4M31330Malík VítStředoevropské Vinné Sklepy Borovany6901:22:21-
5M314195Jansa JiříAtletika Písek6601:22:45-
6M31968Scheuer JanActivity Lanškroun6601:25:12-
7M32247Havlíček IvoLánov- Krkonoše6601:25:36-
8M324138Bruk Davidběhshop.cz6801:25:55-
9M337124Adámek OldřichTJ Liga 100 Olomouc6601:31:45-
10M339254Doležal MartinSPS Sázava7001:32:25-
11M340248Kliment PavelŠternberk6601:32:33-
12M342131Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:33:01-
13M344146Mynář MirekTRISK Olomouc6801:33:30-
14M356203Směšný PavelCredo Team6801:34:57-
15M36922Čech PetrTJ Liga 100 Olomouc6701:37:13-
16M377173Frank MilanCykloklub Morava6701:39:42-
17M378204Krejzl HenrichBK SAK Ložiska Karviná6601:39:51-
18M385211Křivohlávek PavelNový Malín7001:41:56-
19M394239Holoubek JindřichBrno6801:46:56-
20M397264Poštulka ZdenekSKI - OB Šternberk6601:49:29-
21M3109241Vašica JosefPraha7001:53:15-
22M3114123Wagner PetrVyškov7001:55:34-
23M313117Král LiborAZ EKOTHERM Šumperk6802:07:12-
W45 (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W36240Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:35:41-
2W375136Jiřičná DanaBonbon Praha6901:39:30-
3W389112Procházková SylvaČeská Ves6901:43:30-
4W3126209Kalová JanaBrno6602:01:10-
5W3128205Krejzlová VěraBK SAK Ložiska Karviná6602:03:58-
6W314428Sedláčková HedvikaACTIVITY Lanškroun6602:45:20-
M50 (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M49152Petráš RostislavNovojický Kotuč6501:21:06-
2M418106Šourek KarelJR Running Sport6501:25:03-
3M425196Klimeš MichalHS Jeseníky6301:26:08-
4M427249Kostecký JanPars Šumperk6501:27:36-
5M42827Sedláček RomanACTIVITY Lanškroun6401:28:30-
6M435119Bezrouk JiříConsultech Service6201:31:24-
7M436218Bartoš DušanAtletika Písek6401:31:42-
8M448125Zatloukal MarekKopečkáři Hlubočky6501:34:00-
9M460176Skalický JosefActivity Lanškroun - Žichlínek6201:35:35-
10M465265Doseděl EmilSKI - OB Šternberk6101:36:35-
11M470193Řeháček PetrBruntál6301:38:25-
12M479250Mojžíšek PavelMK SEITL Ostrava6501:40:11-
13M484268Šmatera PetrKunštát6101:40:46-
14M495120Dvorský LadislavMK SEITL Ostrava6501:47:12-
15M4111240Červinka FrantišekBrno6101:53:52-
16M4130177Vozda JiříKVS Šumperk6102:05:44-
W50 (trať 21,097 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
M55 (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M52147483647178Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:23:26-
2M521474836477Knápek LubomírLK Šumperk5901:27:22-
3M52147483647197Mojzík JaroslavŠternberk5801:28:01-
4M52147483647127Filip VáclavAK Kroměříž6001:33:53-
5M5214748364711Vysocký VladimírAtletika Zábřeh5801:39:36-
6M52147483647134Lechner Janvlk samotář uhřice5801:40:22-
7M52147483647233Smolicha JosefNový Malín5701:41:23-
8M5214748364752Kondel JaroslavBK SAK Ložiska Karviná5801:41:58-
9M52147483647210Koudelka JiříBrno5701:47:29-
10M5214748364781Medlík CtiradŠumperk5801:48:16-
11M52147483647160Profous PetrBaláž EXTREME Team Ostrava5801:56:07-
12M52147483647133Zejda IvoMoravská Slávia Brno5602:26:24-
W55 (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W52147483647187Tvrdá ZdeňkaSK Hranice5602:23:55-
M60 (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M62147483647100Pur VáclavŠumperk5501:32:52-
2M62147483647238Rus ZdeněkKČT Nýrsko5201:35:14-
3M621474836472Sporek MiroslavLoučná nad Desnou5401:38:00-
4M62147483647246Černý VladimírPSK Olymp Praha5201:40:20-
5M6214748364757Navrátil AntonínSK UP Olomouc5301:53:26-
6M6214748364796Jirásek VladimírBrno5301:53:37-
7M62147483647206Hastík Jiří-5502:01:16-
8M62147483647172Milt JiříPlzeň5402:08:05-
W60 (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W6214748364765Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5402:13:15-
2W6214748364797Jirásková VěraBrno5502:36:57-
M65 (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M730156Kudlička SvatoplukLRS Vyškov5001:29:17-
2M747194Tempír FrantišekSokol Štíty4901:33:37-
3M761114Vytisk AlfonsMK SEITL Ostrava4901:35:36-
4M786228Vaníček PetrBK Říčany4901:42:47-
5M79263Červ MiloslavAtletika Polička5001:46:24-
6M711799Šůcha VáclavSV Stříbro4601:55:47-
7M711851Kovařík FrantišekBřeclav4601:55:48-
8M7123262Tučný JanMK Pardubice4701:59:05-
W65 (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W7122162Dvořáčková DagmarAC Moravská Slavia Brno5001:58:09-
2W7143163Cupalová EvaSokol Bučovice4702:43:49-
M70 (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M8108135Jašek PavelTJ Liga 100 Olomouc4501:52:41-
2M8127244Beskydský DědekKlub důchodců4502:01:42-
3M813225Kocian LuděkAthletic veteran club Praha4202:14:56-
4M813355Holý JosefAC Moravská Slávia Brno4102:17:40-
5M813666Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4302:21:37-
W70 (trať 21,097 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
M75 (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M9139140Engliš JiříCVK Opava3802:23:32-
2M9141179Hrubý MilanBlansko3802:33:01-
3M914274Březina JiříSK Přerov3902:41:44-
W75+ (trať 21,097 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
M80 (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1013735Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3502:21:37-
2M10138270Gaman JaroslavAVANTI Havířov3502:22:21-
3M1014082Pejpal JiříTJ Liga 100 Praha3402:32:45-
M85+ (trať 21,097 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Trať 21,097 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31217Orálek DanielAC Mor. Slávia / Adidas Boost team7001:13:23-
1M22175Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:13:57-
2M23214Brychta JiříTJ Nové Město na Moravě7401:16:19-
3M24105Kučera PetrSalix Grymov7501:16:27-
4M25236Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7501:17:51-
1M16174Dokulil ZdeněkOlomouc8001:18:37-
2M37116Sedláček JosefAK Kroměříž7001:19:29-
5M28231Bursa RadomírTITAN TRILIFE ZLÍN7201:20:21-
1M49152Petráš RostislavNovojický Kotuč6501:21:06-
3M310147Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:21:11-
6M211184Kruml KamilSpálené7201:22:07-
7M212213Novotný PavelSKP Nymburk7201:22:18-
4M31330Malík VítStředoevropské Vinné Sklepy Borovany6901:22:21-
5M314195Jansa JiříAtletika Písek6601:22:45-
2M115109Žouželka LiborAtletika Zábřeh7801:23:02-
8M216132Čáp OndřejTJ Dobruška7401:24:00-
9M2174Brzobohatý PavelTJ Šumperk7201:24:43-
2M418106Šourek KarelJR Running Sport6501:25:03-
6M31968Scheuer JanActivity Lanškroun6601:25:12-
10M220169Doucha JiříHvězda Pardubice7101:25:25-
3M121144Rašner TomášTRISK Olomouc7901:25:31-
7M32247Havlíček IvoLánov- Krkonoše6601:25:36-
11M223154Kopečný DušanMaratonský Klub Prostějov7301:25:51-
8M324138Bruk Davidběhshop.cz6801:25:55-
3M425196Klimeš MichalHS Jeseníky6301:26:08-
12M22670Frosch PetrOK Lokomotiva Pardubice7501:26:32-
4M427249Kostecký JanPars Šumperk6501:27:36-
5M42827Sedláček RomanACTIVITY Lanškroun6401:28:30-
4M129271Uvízl MartinLitovel7601:28:54-
1M730156Kudlička SvatoplukLRS Vyškov5001:29:17-
5M131256Odložil PetrHrabová7801:29:35-
13M232161Kukula MarcelSTAVIVA eMKo Šumperk7301:29:56-
14M233243Patterman PavelKVS Šumperk7301:29:59-
6M134224Juřica PavelMK SEITL Ostrava7901:30:04-
6M435119Bezrouk JiříConsultech Service6201:31:24-
7M436218Bartoš DušanAtletika Písek6401:31:42-
9M337124Adámek OldřichTJ Liga 100 Olomouc6601:31:45-
1MJ3841Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9601:31:59-
10M339254Doležal MartinSPS Sázava7001:32:25-
11M340248Kliment PavelŠternberk6601:32:33-
15M241269Vích PetrOlomouc7301:32:54-
12M342131Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:33:01-
7M143232Hecl MilošKVS Šumperk7601:33:25-
13M344146Mynář MirekTRISK Olomouc6801:33:30-
16M245182Cibulka JiříHoroklub Česká Třebová7501:33:33-
17M24648Hauška Jan-7101:33:33-
2M747194Tempír FrantišekSokol Štíty4901:33:37-
8M448125Zatloukal MarekKopečkáři Hlubočky6501:34:00-
8M1499Frydrych TomášZábřeh7701:34:09-
18M25059Bednařík PetrBrno7101:34:33-
9M151272Fišnar JiříKouty nad Desnou7601:34:39-
2MJ52101Grulich MarekZábřeh9701:34:45-
10M15345Tkačuk JiříŠumperk8001:34:48-
19M25460Stryk MartinKVS Šumperk7501:34:53-
1W25571Hloušková MarcelaSKP Šumperk7401:34:54-
14M356203Směšný PavelCredo Team6801:34:57-
20M257118Tempír JiříŠtíty7501:35:05-
11M158207Pospíšil MiroslavLČR s.p. ls1237801:35:24-
21M2593Ozorovský MariánBKČS7501:35:31-
9M460176Skalický JosefActivity Lanškroun - Žichlínek6201:35:35-
3M761114Vytisk AlfonsMK SEITL Ostrava4901:35:36-
1W36240Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:35:41-
1W163141Anderlová DorotaAC Moravská Slávia Brno7801:36:03-
22M26415Zákravský MichalŠumperk7401:36:25-
10M465265Doseděl EmilSKI - OB Šternberk6101:36:35-
12M166159Žouželka TomášZábřeh7601:36:36-
3MJ67219Knápek JiříZábřeh9701:36:48-
23M26832Bartoš AntonínSKP Šumperk7301:37:00-
15M36922Čech PetrTJ Liga 100 Olomouc6701:37:13-
11M470193Řeháček PetrBruntál6301:38:25-
24M27124Bradáč MiroslavZábřeh7401:38:43-
25M272255Ambros JiříSlatinice7501:38:47-
26M273183Kunčár ZdeněkACTIVITY Lanškroun7301:39:14-
13M17491Kvapil MilanSVVAT8001:39:25-
2W375136Jiřičná DanaBonbon Praha6901:39:30-
14M17654Straka JiříZvole7701:39:39-
16M377173Frank MilanCykloklub Morava6701:39:42-
17M378204Krejzl HenrichBK SAK Ložiska Karviná6601:39:51-
12M479250Mojžíšek PavelMK SEITL Ostrava6501:40:11-
27M28021Skřeček JiříSK Přerov7401:40:26-
15M181201Vehovský Romancestouosuduanahody.cz7601:40:32-
16M1821Ozorovský KarolAtletika Zábřeh7601:40:36-
28M283251Harapát AntonínVolejbal Rapotín7401:40:37-
13M484268Šmatera PetrKunštát6101:40:46-
18M385211Křivohlávek PavelNový Malín7001:41:56-
4M786228Vaníček PetrBK Říčany4901:42:47-
29M28793Kučka JiříKopečkáři Olomouc7201:42:52-
30M288237Kříž LeošVyškov7501:43:27-
3W389112Procházková SylvaČeská Ves6901:43:30-
17M190148Kobek JosefČelákovice7701:43:47-
2W291192Proboszová ZuzanaSKOB Havířov7201:43:58-
5M79263Červ MiloslavAtletika Polička5001:46:24-
2W193110Žouželková JanaSKP Šumperk7701:46:24-
19M394239Holoubek JindřichBrno6801:46:56-
14M495120Dvorský LadislavMK SEITL Ostrava6501:47:12-
3W19614Motyčková IvanaMoravská Třebová7801:47:50-
20M397264Poštulka ZdenekSKI - OB Šternberk6601:49:29-
3W298150Podjuklová IvaSK Hranice7401:49:52-
18M19923Bednář PetrZábřeh8001:50:19-
31M2100191Urbánek RobertZábřeh7501:50:22-
4W210172Krčová MartinaKVS Šumperk7201:50:29-
19M1102113Buttafoco MarcoBrno8001:50:31-
20M1103168Šneidr JakubNapni plachty!8001:50:49-
4W1104261Barvinková RomanaAtletika Žamberk7901:51:39-
5W2105139Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7201:51:39-
32M210683Wágner RobertOstravar7201:51:55-
33M210738Penka TomášFotbal Zábřeh7301:52:25-
1M8108135Jašek PavelTJ Liga 100 Olomouc4501:52:41-
21M3109241Vašica JosefPraha7001:53:15-
34M2110121Vodák MarekRabbits Znojmo7101:53:48-
15M4111240Červinka FrantišekBrno6101:53:52-
6W211250Wágnerová LenkaVZS Ostrava7201:54:16-
35M2113234Jašek MartinAtletika Zábřeh7201:54:24-
22M3114123Wagner PetrVyškov7001:55:34-
5W111561Stryková VlastaKVS Šumperk7601:55:36-
36M2116235Neumann JiříBrníčko7401:55:42-
6M711799Šůcha VáclavSV Stříbro4601:55:47-
7M711851Kovařík FrantišekBřeclav4601:55:48-
6W1119180Oplatková KateřinaVikýřovice7601:55:56-
7W1120165Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:56:33-
21M1121186Zábrž MiroslavZábřeh7901:57:12-
1W7122162Dvořáčková DagmarAC Moravská Slavia Brno5001:58:09-
8M7123262Tučný JanMK Pardubice4701:59:05-
22M1124257Tomek PavelBrno8002:00:37-
8W1125155Lounová Markéta-7602:00:47-
4W3126209Kalová JanaBrno6602:01:10-
2M8127244Beskydský DědekKlub důchodců4502:01:42-
5W3128205Krejzlová VěraBK SAK Ložiska Karviná6602:03:58-
9W1129149Čudková Kateřina-7902:04:08-
16M4130177Vozda JiříKVS Šumperk6102:05:44-
23M313117Král LiborAZ EKOTHERM Šumperk6802:07:12-
3M813225Kocian LuděkAthletic veteran club Praha4202:14:56-
4M813355Holý JosefAC Moravská Slávia Brno4102:17:40-
23M113469Vrána PavelFbŠ Teiwaz7602:18:13-
10W113510Frydrychová RenátaZábřeh7602:20:54-
5M813666Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4302:21:37-
1M1013735Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3502:21:37-
2M10138270Gaman JaroslavAVANTI Havířov3502:22:21-
1M9139140Engliš JiříCVK Opava3802:23:32-
3M1014082Pejpal JiříTJ Liga 100 Praha3402:32:45-
2M9141179Hrubý MilanBlansko3802:33:01-
3M914274Březina JiříSK Přerov3902:41:44-
2W7143163Cupalová EvaSokol Bučovice4702:43:49-
6W314428Sedláčková HedvikaACTIVITY Lanškroun6602:45:20-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód