hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Malá Pardubická

7.11.2015, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Malá Pardubická
  • datum konání: 7.11.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: AC Pardubice

Sociální sítě

Místo konání

za koupalištěm Cihelna / loděnice, Pardubice
9:15 - 11:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:30 hodin

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 3,8 km a méně
intervalově, cesty, terén

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

AC Pardubice
Pavel Strnad
Jiráskova 29, Pardubice
tel. 777 571 106

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.acpce.cz

E-mailová adresa

ac-pardubice@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci a děvčata r. 2008 a mladší (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2336Strnad VítekAC Pardubice0900:04:03-
2C23411Kohout KarelŠAK PA0800:04:14-
3C235121Nechvílová PavlaAC Pardubice0800:04:16-
4C23718Křehla VáclavŠAK PA0800:04:17-
5C2409Slánská JanaŠAK PA0800:04:28-
6C24490Voženílek OndřejŠAK PA0900:04:38-
7C251120Kopáčová VeronikaZŠ Svítkov0900:04:48-
8C252127Němec VáclavPaRDUBICE0900:04:49-
9C25319Hrdina JáchymŠAK PA0800:04:57-
10C25416Vondráček DavidŠAK PA0800:04:58-
11C25645Kučerová LudmilaŠAK PA0900:05:13-
12C25720Grbavčicová StelaŠAK PA0900:05:22-

Nejmladší žáci a žákyně I (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M127Boháč PankrácAC Choceň0600:03:09112,87
2M19113Sporysch TobiášVrchlabí0600:03:2696,04
3M113115Kábrt MartinAtletika Rtyně v Podkrkonoší0600:03:3191,09
4M114117Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:03:34131,50
5M11698Mlynář MarekVencl team UO0700:03:3785,15
6M12266Lazarák ŠimonŠAK PA0600:03:4379,21
7M12965Němec MichalŠAK PA0600:03:5171,29
7M12950Švec RudolfŠAK PA0700:03:5171,29
9M14114Novák MatějŠAK PA0700:04:3329,70
9M14170Hrdinová TerezaŠAK PA0600:04:3385,04
11M14377Grbavčicová SáraŠAK PA0600:04:3583,46
12M14864Křehlová GabrielaŠAK PA0600:04:4277,95
13M14960Jiříková TerezaŠAK PA0700:04:4476,38
14M15059Leničková AdinaŠAK PA0700:04:4774,02
15M15552Malinová NatálkaŠAK PA0700:05:0162,99

Nejmladší žáci II (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M23116Gregor JanISCAREX Junior team ČT0400:03:14102,04
2M2591Červenka KryštofŠAK PA0400:03:16100,00
3M262Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:03:1897,96
4M27118Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:03:2194,90
5M293Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:03:2689,80
6M223129Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:4471,43
7M224131Šulc KryštofŠAK PA0400:03:4768,37
8M22583Sádovský JáchymŠAK PA0500:03:4966,33
9M2264Novosad MatějŠAK PA0400:03:5065,31
10M2325Kudláček MiroslavŠAK PA0400:03:5263,27
11M24476Malina VojtěchŠAK PA0500:04:3816,33
12M24684Jiřík MatějŠAK PA0500:04:3915,31
12M24675Košnar FilipŠAK PA0500:04:3915,31

Nejmladší žákyně II (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21119Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:03:06107,92
2Z2392Ručová SimonaŠaKpa0400:03:1499,66
3Z2789Havlová LucieŠaKpa0400:03:2192,43
4Z21199Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:03:2885,20
5Z21287Čížková ZitaŠaKpa0400:03:2984,17
6Z21469Kohoutová KamilaŠaKpa0500:03:3479,00
7Z21788Urbancová AgátaŠaKpa0400:03:3973,84
8Z218123Musílková NatálieŠaKpa0400:03:4072,81
8Z21881Bejstová AnitaŠaKpa0400:03:4072,81
10Z22079Kubelková PavlínaŠaKpa0400:03:4171,77
11Z221122Nechvílová MichaelaAC Pardubice0500:03:4270,74
12Z2261Strnadová ElenaAC Pardubice0500:03:5062,48
12Z22668Čížková NicoleŠaKpa0500:03:5062,48
14Z22993Košťálová KristýnaŠaKpa0400:03:5161,45
15Z23573Nestlová AdélkaŠaKpa0500:04:1635,63
16Z23772Davidová NatálkaŠaKpa0500:04:1734,60
17Z23967Rucká AnnaŠaKpa0500:04:2625,30
18Z258173Škuligová MarkétaAC Pardubice0400:09:483,00

Mladší žáci (trať 2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M33134Gregora FilipActivity Lanškroun0200:07:58104,23
2M34114Sporysch DanielTJDVkral0300:08:04101,77
3M35169Havlíček TomᚊAK PA0200:08:2393,99
4M36161Hurdálek RobertLokomotiva Trutnov0300:08:2692,76
5M38138Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:08:3788,26
6M31085Slánský ŠimonŠAK PA0300:08:4684,57
7M311135Kapoun JanAtletika Polička0300:08:4983,34
8M31294Bačina TomᚊAK PA0300:08:5182,53
9M31397Fousek VilémŠAK PA0200:08:5381,71
10M314146Havel KryštofAC Pardubice0300:08:5481,30
11M315143Raba JanAC Pardubice0300:08:5580,89
12M316145Havel HynekAC Pardubice0200:09:0178,43
13M32096Moravec AdamŠAK PA0300:09:0775,97
14M325140Sádovský MatějAC Pardubice0200:09:1473,11
15M33586Leníček AdamŠAK PA0300:09:5257,54
16M336150Šimůnek JanIscarex junior0300:09:5855,09
17M338155Nosek JosefŠAK PA0200:10:0253,45
18M340174Dušek JosefŠAK PA0200:10:0353,04
19M346149Černík JanŠAK PA0200:11:0228,87
20M349141Haničák JakubAC Pardubice0200:11:3913,72
21M350159Novotný MarekŠAK PA0300:12:193,00

Mladší žákyně (trať 2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z317160Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:09:03100,86
2Z319172Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:09:0699,76
3Z320133Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:09:0799,39
4Z322144Hynková VeronikaAC Pardubice0200:09:0998,66
5Z328163Jansová DenisaTJ Sokol Deštné0200:09:2692,42
6Z331139Čeřovská AnnaAC Pardubice0300:09:4585,45
7Z332126Novortná KateřinaŠaKpa0200:09:4685,09
8Z333132Hezká EliškaŠaKpa0200:09:4784,72
9Z33495Gottvaldová AdélaŠaKpa0300:09:5183,25
10Z341164Hlávková HanaAC Choceň0200:10:1574,45
11Z342165Hlávková MichaelaAC Choceň0300:10:1873,35
12Z343175Perná MagdalénaŠaKpa0200:10:5759,05
12Z343130Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:10:5759,05
14Z347168Fišerová KateřinaAC Pardubice0200:11:1552,44
15Z348154Nosková ZuzanaŠaKpa0200:11:3345,84

Starší žáci (trať 2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41125Gregora JanActivity Lanškroun0000:07:41109,90
2M428Boháč BonifácAC Choceň0100:07:49106,60
3M49142Ženka MartinAC Pardubice0000:08:4583,51
4M430147Horáček RadekAC Pardubice0000:09:3164,54
5M445148Rufer LukášAC Pardubice0000:11:0127,42

Starší žákyně (trať 2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z47152Dušková LindaHVEPA0100:08:33108,34
2Z418153Lorenčíková AdélaAtletika Chrudim0000:09:0496,76
3Z422124Tillmann IngridAC Čáslav0000:09:0994,89
4Z424156Veselková ZuzanaAC Pardubice0100:09:1393,40
5Z425136Krupová KarolínaŠaKpa0100:09:1493,03
6Z427170Tamchynová KateřinaŠaKpa0100:09:2290,04
7Z428151Derková MartinaActivity Lanškroun0100:09:2688,54
8Z437158Vavřinová TerezaAC Pardubice0100:10:0075,84
9Z438171Kopecká KláraŠaKpa0000:10:0275,09

Dorostenci (trať 2,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51137Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:08:07109,14
2M52162Křeček JiříAtletika Kolín9800:08:20104,05
3M54167Plecháček JanAC Pardubice9900:09:0486,81

Dorostenky (trať 2,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z510177Perná EliškaAC Pardubice9900:12:16104,64
2Z513176Škuligová PavlaTK Perštýn9800:12:5195,36

Junioři 18-19 let (trať 3,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ125Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:12:31111,78
2MJ853Halbrštát TomášAC Choceň9600:14:0588,22

Juniorky 18-19 let (trať 2,5 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Muži 20-39 let (trať 3,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA222Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:12:46107,21
2MA518Majoroš MichalPolice nad Metují8600:13:1799,41
3MA715Nechvíl PetrAC Choceň9100:13:4193,37
4MA1040Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:14:1684,56
5MA1214Hurdálek RobertTl lokotrutnov7800:14:3180,79
6MA1329Riciu AlbertRomania Pardubice8700:14:4178,27
7MA1416Mocek TomášAC Pardubice7900:14:4278,02
8MA1560Kafka OndřejPardubice8900:15:0771,73
9MA2012Havlíček PetrAC Pardubice9500:15:2866,44
10MA2261Heller TomášHradec Králové8100:15:3863,93
11MA2754Koreček RichardNepasický Cykloteam7600:16:1654,36

Muži 40-59 let (trať 3,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB319Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:12:56103,63
2MB417Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:13:05101,35
3MB645Hejl RadekKrálíky7200:13:3095,02
4MB956Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:14:08105,50
5MB1041Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:14:16103,67
6MB1628Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:15:1169,46
7MB1748Krátký LubošLanškroun6200:15:1290,83
8MB183Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:15:1767,95
9MB192Zachař JiříSruby7200:15:2266,68
10MB2157Jordanov MarcelKLK Klamoš7400:15:3064,66
11MB2310Vejběra JanCyklo Pokr HK6600:15:5558,33
12MB248Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:16:0356,31
12MB245Novotný ZdeněkPardubice7200:16:0356,31
14MB2642Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:16:0755,29
15MB297Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:16:4944,66
16MB3155Hromádko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:17:0939,60
17MB3211Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:17:2136,57
18MB3313Hruban JanČeská Třebová6600:17:2834,80
19MB351Matějíček LubošHO Vrchoviny6200:17:5653,21
20MB3762Němec VáclavPardubice7300:19:0310,75
21MB3939Moník MilanSmiřice6900:19:274,68
22MB4032Kubias OndřejPardubice7400:19:563,00

Muži 60 let a starší (trať 3,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2823Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:16:46103,96
2MD3044Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:16:50103,18
3MD3426Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:17:4392,85
4MD364Leszkow PetrMK Hlinsko4400:18:59121,80
5MD3851Bříza VladimírKRB Chrudim5100:19:0976,10
6MD4124Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:20:1064,21
7MD4235Doležal StanislavBK Pardubice3800:21:5494,42
8MD4327Proněk StanislavLiga 100 Hradec Králové4500:23:0283,78
9MD4421Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:23:2326,60
10MD4520Culka VáclavNové Město nad Metují3500:26:1853,12
11MD466Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:26:2751,71
12MD4746Vorel MilanSlatiňany4000:26:2951,40
13MD4858Rubeš MiroslavPardubice4500:27:4439,66

Ženy 20-44 let (trať 2,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3588Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:08:57116,72
2ZA5600Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:09:16110,24
3ZA7606Hronová MarkétaCzech TRI K. team9000:10:18100,00
4ZA8584Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:11:0573,04
5ZA9599Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:12:0452,90
6ZA13586Frydrychová RadkaAC Choceň7400:12:5136,86
7ZA16581Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:13:1827,65

Ženy 45 let a starší (trať 2,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6100Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:10:07127,23
2ZB11183Jirásková EvaLanškroun6400:12:1989,66
3ZB12122Jonášová ZdeňkaHradec Králové6400:12:4283,11
4ZB15147Hellerová HanaHradec Králové6100:13:0676,28
5ZB17158Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:13:22102,38
6ZB18102Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:13:31100,16
7ZB19124Šternerová HanaHradec Králové6300:13:4166,32
8ZB20115Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:13:4297,45

Trať 0,9 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21119Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:03:06107,92
1M127Boháč PankrácAC Choceň0600:03:09112,87
2Z2392Ručová SimonaŠaKpa0400:03:1499,66
1M23116Gregor JanISCAREX Junior team ČT0400:03:14102,04
2M2591Červenka KryštofŠAK PA0400:03:16100,00
3M262Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:03:1897,96
3Z2789Havlová LucieŠaKpa0400:03:2192,43
4M27118Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:03:2194,90
5M293Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:03:2689,80
2M19113Sporysch TobiášVrchlabí0600:03:2696,04
4Z21199Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:03:2885,20
5Z21287Čížková ZitaŠaKpa0400:03:2984,17
3M113115Kábrt MartinAtletika Rtyně v Podkrkonoší0600:03:3191,09
6Z21469Kohoutová KamilaŠaKpa0500:03:3479,00
4M114117Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:03:34131,50
5M11698Mlynář MarekVencl team UO0700:03:3785,15
7Z21788Urbancová AgátaŠaKpa0400:03:3973,84
8Z21881Bejstová AnitaŠaKpa0400:03:4072,81
8Z218123Musílková NatálieŠaKpa0400:03:4072,81
10Z22079Kubelková PavlínaŠaKpa0400:03:4171,77
11Z221122Nechvílová MichaelaAC Pardubice0500:03:4270,74
6M12266Lazarák ŠimonŠAK PA0600:03:4379,21
6M223129Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:4471,43
7M224131Šulc KryštofŠAK PA0400:03:4768,37
8M22583Sádovský JáchymŠAK PA0500:03:4966,33
12Z22668Čížková NicoleŠaKpa0500:03:5062,48
12Z2261Strnadová ElenaAC Pardubice0500:03:5062,48
9M2264Novosad MatějŠAK PA0400:03:5065,31
7M12950Švec RudolfŠAK PA0700:03:5171,29
14Z22993Košťálová KristýnaŠaKpa0400:03:5161,45
7M12965Němec MichalŠAK PA0600:03:5171,29
10M2325Kudláček MiroslavŠAK PA0400:03:5263,27
1C2336Strnad VítekAC Pardubice0900:04:03-
2C23411Kohout KarelŠAK PA0800:04:14-
3C235121Nechvílová PavlaAC Pardubice0800:04:16-
15Z23573Nestlová AdélkaŠaKpa0500:04:1635,63
4C23718Křehla VáclavŠAK PA0800:04:17-
16Z23772Davidová NatálkaŠaKpa0500:04:1734,60
17Z23967Rucká AnnaŠaKpa0500:04:2625,30
5C2409Slánská JanaŠAK PA0800:04:28-
9M14170Hrdinová TerezaŠAK PA0600:04:3385,04
9M14114Novák MatějŠAK PA0700:04:3329,70
11M14377Grbavčicová SáraŠAK PA0600:04:3583,46
11M24476Malina VojtěchŠAK PA0500:04:3816,33
6C24490Voženílek OndřejŠAK PA0900:04:38-
12M24684Jiřík MatějŠAK PA0500:04:3915,31
12M24675Košnar FilipŠAK PA0500:04:3915,31
12M14864Křehlová GabrielaŠAK PA0600:04:4277,95
13M14960Jiříková TerezaŠAK PA0700:04:4476,38
14M15059Leničková AdinaŠAK PA0700:04:4774,02
7C251120Kopáčová VeronikaZŠ Svítkov0900:04:48-
8C252127Němec VáclavPaRDUBICE0900:04:49-
9C25319Hrdina JáchymŠAK PA0800:04:57-
10C25416Vondráček DavidŠAK PA0800:04:58-
15M15552Malinová NatálkaŠAK PA0700:05:0162,99
11C25645Kučerová LudmilaŠAK PA0900:05:13-
12C25720Grbavčicová StelaŠAK PA0900:05:22-
18Z258173Škuligová MarkétaAC Pardubice0400:09:483,00

Trať 2 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41125Gregora JanActivity Lanškroun0000:07:41109,90
2M428Boháč BonifácAC Choceň0100:07:49106,60
1M33134Gregora FilipActivity Lanškroun0200:07:58104,23
2M34114Sporysch DanielTJDVkral0300:08:04101,77
3M35169Havlíček TomᚊAK PA0200:08:2393,99
4M36161Hurdálek RobertLokomotiva Trutnov0300:08:2692,76
1Z47152Dušková LindaHVEPA0100:08:33108,34
5M38138Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:08:3788,26
3M49142Ženka MartinAC Pardubice0000:08:4583,51
6M31085Slánský ŠimonŠAK PA0300:08:4684,57
7M311135Kapoun JanAtletika Polička0300:08:4983,34
8M31294Bačina TomᚊAK PA0300:08:5182,53
9M31397Fousek VilémŠAK PA0200:08:5381,71
10M314146Havel KryštofAC Pardubice0300:08:5481,30
11M315143Raba JanAC Pardubice0300:08:5580,89
12M316145Havel HynekAC Pardubice0200:09:0178,43
1Z317160Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:09:03100,86
2Z418153Lorenčíková AdélaAtletika Chrudim0000:09:0496,76
2Z319172Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:09:0699,76
13M32096Moravec AdamŠAK PA0300:09:0775,97
3Z320133Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:09:0799,39
3Z422124Tillmann IngridAC Čáslav0000:09:0994,89
4Z322144Hynková VeronikaAC Pardubice0200:09:0998,66
4Z424156Veselková ZuzanaAC Pardubice0100:09:1393,40
14M325140Sádovský MatějAC Pardubice0200:09:1473,11
5Z425136Krupová KarolínaŠaKpa0100:09:1493,03
6Z427170Tamchynová KateřinaŠaKpa0100:09:2290,04
7Z428151Derková MartinaActivity Lanškroun0100:09:2688,54
5Z328163Jansová DenisaTJ Sokol Deštné0200:09:2692,42
4M430147Horáček RadekAC Pardubice0000:09:3164,54
6Z331139Čeřovská AnnaAC Pardubice0300:09:4585,45
7Z332126Novortná KateřinaŠaKpa0200:09:4685,09
8Z333132Hezká EliškaŠaKpa0200:09:4784,72
9Z33495Gottvaldová AdélaŠaKpa0300:09:5183,25
15M33586Leníček AdamŠAK PA0300:09:5257,54
16M336150Šimůnek JanIscarex junior0300:09:5855,09
8Z437158Vavřinová TerezaAC Pardubice0100:10:0075,84
17M338155Nosek JosefŠAK PA0200:10:0253,45
9Z438171Kopecká KláraŠaKpa0000:10:0275,09
18M340174Dušek JosefŠAK PA0200:10:0353,04
10Z341164Hlávková HanaAC Choceň0200:10:1574,45
11Z342165Hlávková MichaelaAC Choceň0300:10:1873,35
12Z343175Perná MagdalénaŠaKpa0200:10:5759,05
12Z343130Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:10:5759,05
5M445148Rufer LukášAC Pardubice0000:11:0127,42
19M346149Černík JanŠAK PA0200:11:0228,87
14Z347168Fišerová KateřinaAC Pardubice0200:11:1552,44
15Z348154Nosková ZuzanaŠaKpa0200:11:3345,84
20M349141Haničák JakubAC Pardubice0200:11:3913,72
21M350159Novotný MarekŠAK PA0300:12:193,00

Trať 2,5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51137Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:08:07109,14
2M52162Křeček JiříAtletika Kolín9800:08:20104,05
1ZA3588Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:08:57116,72
3M54167Plecháček JanAC Pardubice9900:09:0486,81
2ZA5600Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:09:16110,24
1ZB6100Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:10:07127,23
3ZA7606Hronová MarkétaCzech TRI K. team9000:10:18100,00
4ZA8584Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:11:0573,04
5ZA9599Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:12:0452,90
1Z510177Perná EliškaAC Pardubice9900:12:16104,64
2ZB11183Jirásková EvaLanškroun6400:12:1989,66
3ZB12122Jonášová ZdeňkaHradec Králové6400:12:4283,11
2Z513176Škuligová PavlaTK Perštýn9800:12:5195,36
6ZA13586Frydrychová RadkaAC Choceň7400:12:5136,86
4ZB15147Hellerová HanaHradec Králové6100:13:0676,28
7ZA16581Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:13:1827,65
5ZB17158Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:13:22102,38
6ZB18102Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:13:31100,16
7ZB19124Šternerová HanaHradec Králové6300:13:4166,32
8ZB20115Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:13:4297,45

Trať 3,8 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ125Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:12:31111,78
1MA222Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:12:46107,21
1MB319Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:12:56103,63
2MB417Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:13:05101,35
2MA518Majoroš MichalPolice nad Metují8600:13:1799,41
3MB645Hejl RadekKrálíky7200:13:3095,02
3MA715Nechvíl PetrAC Choceň9100:13:4193,37
2MJ853Halbrštát TomášAC Choceň9600:14:0588,22
4MB956Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:14:08105,50
4MA1040Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:14:1684,56
5MB1041Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:14:16103,67
5MA1214Hurdálek RobertTl lokotrutnov7800:14:3180,79
6MA1329Riciu AlbertRomania Pardubice8700:14:4178,27
7MA1416Mocek TomášAC Pardubice7900:14:4278,02
8MA1560Kafka OndřejPardubice8900:15:0771,73
6MB1628Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:15:1169,46
7MB1748Krátký LubošLanškroun6200:15:1290,83
8MB183Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:15:1767,95
9MB192Zachař JiříSruby7200:15:2266,68
9MA2012Havlíček PetrAC Pardubice9500:15:2866,44
10MB2157Jordanov MarcelKLK Klamoš7400:15:3064,66
10MA2261Heller TomášHradec Králové8100:15:3863,93
11MB2310Vejběra JanCyklo Pokr HK6600:15:5558,33
12MB245Novotný ZdeněkPardubice7200:16:0356,31
12MB248Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:16:0356,31
14MB2642Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:16:0755,29
11MA2754Koreček RichardNepasický Cykloteam7600:16:1654,36
1MD2823Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:16:46103,96
15MB297Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:16:4944,66
2MD3044Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:16:50103,18
16MB3155Hromádko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:17:0939,60
17MB3211Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:17:2136,57
18MB3313Hruban JanČeská Třebová6600:17:2834,80
3MD3426Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:17:4392,85
19MB351Matějíček LubošHO Vrchoviny6200:17:5653,21
4MD364Leszkow PetrMK Hlinsko4400:18:59121,80
20MB3762Němec VáclavPardubice7300:19:0310,75
5MD3851Bříza VladimírKRB Chrudim5100:19:0976,10
21MB3939Moník MilanSmiřice6900:19:274,68
22MB4032Kubias OndřejPardubice7400:19:563,00
6MD4124Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:20:1064,21
7MD4235Doležal StanislavBK Pardubice3800:21:5494,42
8MD4327Proněk StanislavLiga 100 Hradec Králové4500:23:0283,78
9MD4421Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:23:2326,60
10MD4520Culka VáclavNové Město nad Metují3500:26:1853,12
11MD466Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:26:2751,71
12MD4746Vorel MilanSlatiňany4000:26:2951,40
13MD4858Rubeš MiroslavPardubice4500:27:4439,66

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ125Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:12:31103,49
2MA222Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:12:4699,56
3MB319Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:12:5696,95
4MB417Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:13:0594,59
5MA518Majoroš MichalPolice nad Metují8600:13:1791,45
6MB645Hejl RadekKrálíky7200:13:3088,05
7MA715Nechvíl PetrAC Choceň9100:13:4185,17
8MJ853Halbrštát TomášAC Choceň9600:14:0578,89
9MB956Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:14:0878,11
10MA1040Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:14:1676,01
10MB1041Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:14:1676,01
12MA1214Hurdálek RobertTl lokotrutnov7800:14:3172,09
13MA1329Riciu AlbertRomania Pardubice8700:14:4169,47
14MA1416Mocek TomášAC Pardubice7900:14:4269,21
15MA1560Kafka OndřejPardubice8900:15:0762,67
16MB1628Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:15:1161,62
17MB1748Krátký LubošLanškroun6200:15:1261,36
18MB183Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:15:1760,05
19MB192Zachař JiříSruby7200:15:2258,74
20MA2012Havlíček PetrAC Pardubice9500:15:2857,17
21MB2157Jordanov MarcelKLK Klamoš7400:15:3056,65
22MA2261Heller TomášHradec Králové8100:15:3854,56
23MB2310Vejběra JanCyklo Pokr HK6600:15:5550,11
24MB245Novotný ZdeněkPardubice7200:16:0348,02
24MB248Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:16:0348,02
26MB2642Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:16:0746,97
27MA2754Koreček RichardNepasický Cykloteam7600:16:1644,61
28MD2823Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:16:4636,76
29MB297Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:16:4935,98
30MD3044Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:16:5035,72
31MB3155Hromádko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:17:0930,75
32MB3211Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:17:2127,61
33MB3313Hruban JanČeská Třebová6600:17:2825,77
34MD3426Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:17:4321,85
35MB351Matějíček LubošHO Vrchoviny6200:17:5618,45
36MD364Leszkow PetrMK Hlinsko4400:18:593,00
37MB3762Němec VáclavPardubice7300:19:033,00
38MD3851Bříza VladimírKRB Chrudim5100:19:093,00
39MB3939Moník MilanSmiřice6900:19:273,00
40MB4032Kubias OndřejPardubice7400:19:563,00
41MD4124Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:20:103,00
42MD4235Doležal StanislavBK Pardubice3800:21:543,00
43MD4327Proněk StanislavLiga 100 Hradec Králové4500:23:023,00
44MD4421Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:23:233,00
45MD4520Culka VáclavNové Město nad Metují3500:26:183,00
46MD466Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:26:273,00
47MD4746Vorel MilanSlatiňany4000:26:293,00
48MD4858Rubeš MiroslavPardubice4500:27:443,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3588Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:08:57110,47
2ZA5600Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:09:16103,76
3ZB6100Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:10:0785,76
4ZA7606Hronová MarkétaCzech TRI K. team9000:10:1881,88
5ZA8584Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:11:0565,29
6ZA9599Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:12:0444,47
7Z510177Perná EliškaAC Pardubice9900:12:1640,24
8ZB11183Jirásková EvaLanškroun6400:12:1939,18
9ZB12122Jonášová ZdeňkaHradec Králové6400:12:4231,06
10Z513176Škuligová PavlaTK Perštýn9800:12:5127,88
10ZA13586Frydrychová RadkaAC Choceň7400:12:5127,88
12ZB15147Hellerová HanaHradec Králové6100:13:0622,59
13ZA16581Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:13:1818,35
14ZB17158Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:13:2216,94
15ZB18102Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:13:3113,76
16ZB19124Šternerová HanaHradec Králové6300:13:4110,24
17ZB20115Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:13:429,88

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód