Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Malá Pardubická

1.11.2014, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Malá Pardubická
  • datum konání: 1.11.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

loděnice kanoistů TJ Dynamo za koupalištěm Na Cihelně, směr Kunětická hora - od zdymadla bude příjezd označen šipkou ( Malá pardubická)
9:15 - 11:00 hodin

Přihlášky

od 8:30 hodin na loděnici TJ Dynamo a dále průběžně

Startovné

50 Kč - hlavní kategorie ( M + Ž)
Účastníci žák. kategorií přinesou kartičky 5 x 10 cm, s uvedeným celým jménem, rokem nar. a příslušností (TJ, SK, škola). Pro kategorie, juniorů a dospělých budou tradičně vyhozena čísla před startem.

Popis tratě

Délka: 3,8 km a méně
vedeny po pravém břehu Labe po pískových i kamenitých,asfaltových cestách,. Tratě jsou značeny fáborky.

Ceny pro vítěze

První tři obdrží tradiční stuhy ihned po doběhu. Junioři a muži dočkají verdiktu rozhodčích.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://www.acpce.cz/

E-mailová adresa

reprostrnad@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 6 let a mladší (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C183239Lazarák PatrikŠAK Pce0800:04:55-
2C186240Kohout KarelAC Pardubice0800:04:56-
3C191241Bejběra MarekCyklopokr0800:05:01-
4C198243Táborský RadimŠAK Pce0800:05:11-
5C1105244Kohoutek MartinŠAK Pce0800:05:28-
6C1106245Šimonek PatrikŠAK Pce0800:05:29-
7C1109247Branda FilipŠAK Pce0800:05:42-
8C1116248Kadaně MatějAC Pardubice1000:05:52-
8C1116249Křemza VáclavŠAK Pce0800:05:52-
10C1118250VénaPardubicd0900:05:54-
11C1119251Cejnk FilipŠAK Pce1000:06:02-
12C1120252Rozinek JiříNAA1100:06:05-
Děvčata 6 let a mladší (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D199254Prokopová Hana-0900:05:12-
2D1101255Randulová AnnaŠAK Pardubice0800:05:15-
3D1107256Hanovcová MarianaAC Pardubice0900:05:33-
4D1109257Palarčíková MichaelaŠAK Pardubice0800:05:42-
5D1115258Malinová NatálieŠAK Pardubice0800:05:45-
6D1121259Kotková RáchelŠebrov1000:06:07-
Nejmladší žáci I (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11176Boháč PankrácAC Choceň0600:03:04105,98
2M12177Chudomel RadekŠAK Pce0500:03:1198,59
3M13178Vašek ZbyněkAC Pce0500:03:1495,43
4M14179Ševeček SebastianŠAK Pce0500:03:1594,38
5M15180Metelka OndřejZŠ Závodu míru0500:03:2781,72
6M17181Kubias JosefZŠ Praskačka0500:03:2979,61
7M18182Kučera DominikŠAK Pce0600:03:3078,56
7M18183Dostál TadeášBUDO KLUB Lanškroun0600:03:3078,56
9M114185Patlevič MartinŠAK Pce0600:03:3672,23
9M114184Malátek MaxŠAK Pce0500:03:3672,23
11M116186Koreček AdamŠAK Pce0600:03:3771,18
12M122187Zdražil DominikŠAK Pce0500:03:4958,52
13M127188Deml JakubZŠ Pardubičky0500:03:5255,36
14M128189Fiala TomᚊAK Pce0600:03:5453,25
15M129190Sádovský JáchymŠAK Pce0500:03:5552,20
16M131191Hudec MatějAC Pardubice0500:03:5651,14
17M134192Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:03:5750,09
18M136193Bukač Roman-0500:03:5849,03
19M143194Mareš RomanŠAK Pce0500:04:0442,71
20M144195Vokolek TomášSvítkov0700:04:0838,49
20M144196Syrůček FilipŠAK Pce0600:04:0838,49
22M147197Čáslavka OndřejPolabiny I0700:04:1036,38
23M148198Němec MichalŠAK Pce0600:04:1135,33
23M148199Jiřík MatějŠAK Pce0500:04:1135,33
25M153200Martinek FilipŠAK Pce0600:04:1432,16
26M156201Svoboda JanŠAK Pce0600:04:1531,11
27M163238Targoš JanŠAK Pce0600:04:2025,83
27M163202Malina VojtěchŠAK Pce0500:04:2025,83
29M166203Lazarák ŠimonŠAK Pce0600:04:2124,78
30M172204Kadaně MarekŠAK Pce0700:04:2916,34
31M174205Špaček AdrienŠAK Pce0700:04:3114,24
32M175206Holba JanŠAK Pce0600:04:3510,02
33M193242Tomín AntonínŠAK Pce0700:05:033,00
34M1108246Rolinek TomᚊAK Pce0700:05:413,00
Nejmladší žákyně I (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z119207Targošová A.ŠAK Pce0500:03:41105,00
2Z122208Hamlová TerezaKlub Ostrov0500:03:4997,94
3Z124209Kohoutová KamilaŠAK Pce0500:03:5097,06
4Z136210Sádovská AnežkaŠAK Pce0500:03:5890,00
5Z139211Hanovcová MichaelaAC Pce0500:03:5989,12
5Z139212Prokopová ŠárkaAC Pce0500:03:5989,12
7Z153213Raušová NellaŠAK Pce0700:04:1475,88
8Z157214Stranadová ElenaAC Pce0500:04:1674,12
9Z159215Hanzlíková VeronikaŠAK Pce0600:04:1872,35
10Z176216Kudláčková TerezaŠAK Pce0600:04:4152,06
10Z176217Davidová NatálieŠAK Pce0500:04:4152,06
12Z179218Šimonková DanielaŠAK Pce0500:04:4251,18
13Z181219Skřivánková ElenaŠAK Pce0700:04:4449,41
14Z182220Hanzlíková NatálieŠAK Pce0500:04:5440,59
15Z183221Urbánková NatálieŠAK Pce0500:04:5539,71
15Z183222Kotková SáraŠerbov0700:04:5539,71
17Z186224Konopková LauraŠAK Pce0700:04:5638,82
17Z186223Syrovcová AdélaŠAK Pce0700:04:5638,82
19Z189225Mohoutová AnnaŠAK Pce0700:04:5837,06
20Z190226Švíglerová KatkaŠAK Pce0700:04:5936,18
21Z191253Faltejková LucieŠAK Pardubice0700:05:0134,41
22Z194227Zdražilová DoraŠAK Pce0700:05:0530,88
23Z195228Jiříková TerezaŠAK Pce0700:05:0630,00
23Z195229Goláňová AdélaAC Pardubice0600:05:0630,00
25Z197230Hrdinová TerezaŠAK Pce0600:05:0729,12
26Z1101231Rozinková NelaŠAK Pce0700:05:1522,06
26Z1101232Marie AnnaŠAK Pce0500:05:1522,06
28Z1104233Vollinová ŠáraAC Pardubice0500:05:1918,53
29Z1109234Krátká BarboraŠAK Pce0700:05:423,00
30Z1112235Tesnerová SáraŠAK Pce0700:05:433,00
31Z1113236Křehlová GábinaŠAK Pce0600:05:443,00
31Z1113237Cejnková KarolínaŠAK Pce0700:05:443,00
Nejmladší žáci II (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M26162Moravec AdamŠAK Pce0300:03:28105,91
2M212163Raba JanAC Pce0300:03:3599,38
3M217164Vebr DominikIscarex0300:03:4094,71
3M217165Lorenčík KryštovAtletika Chrudim0400:03:4094,71
5M219166Dítě MarekSokol Jaroměř0400:03:4193,78
6M221167Šulc KryštovŠAK Pce0400:03:4590,05
7M226168Havel KryštovAC Pce0300:03:5184,45
8M234169Frydrych BedřichAC Choceň0300:03:5778,85
9M236170David TomášNymburk0400:03:5877,92
10M242171Křemenák FilipŠAK Pce0300:04:0076,05
11M246172Patlevič FilipŠAK Pce0400:04:0967,65
12M252173Novotný MarekŠAK Pce0400:04:1363,92
13M267174Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:2255,52
14M276175Sirůček JanŠAK Pce0400:04:4137,79
Nejmladší žákyně II (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z210139Viktorie SáraIscarex0400:03:34100,31
1Z210140Dostálová ViktorieBUDO KLUB Lanškroun0300:03:34100,31
3Z212141Ručová SimonaZŠ Studánka0400:03:3599,38
4Z224142Bláhová VeronikaŠAK Pce0400:03:5085,38
5Z229143Čížková ZitaŠAK Pce0400:03:5580,72
6Z231145Kubelková PavlínaŠAK Pce0400:03:5679,78
6Z231144Skuligová MarkétaAC Pce0400:03:5679,78
8Z239146Gottvaldová AdélaŠAK Pce0300:03:5976,98
9Z248147Metelková AnnaAC Pce0300:04:1165,79
9Z248148Čáslavková JulieAC Pce0400:04:1165,79
11Z253149Davidová VeronikaSmiřice0400:04:1462,99
12Z258150Černá DanielaŠAK Pce0300:04:1760,19
13Z259151Hlavníčková AnnaAC Pce0400:04:1859,25
14Z261152Špíchalová AnnaŠAK Pce0400:04:1958,32
14Z261153Voženílková MichaelaŠAK Pce0300:04:1958,32
16Z263154Maixnerová EliškaŠAK Pce0400:04:2057,39
17Z267155Martínková NelaŠAK Pce0400:04:2255,52
18Z269157Zmatlíková NatálieŠAK Pce0300:04:2750,86
18Z269156Tichá MonikaŠAK Pce0400:04:2750,86
20Z271158Demlová KristýnaZŠ Pardubičky0300:04:2849,92
21Z273159Vokolková LucieZŠ Svítková0400:04:3048,06
22Z280160Bamel OlívieLanškroun0300:04:4335,93
23Z2100161Bejstová AnitaŠAK Pce0400:05:137,93
Mladší žáci (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M33121Boháč BonifácAC Choceň0100:07:57110,46
2M39122Gregora FilipActivity Lanškroun0200:08:3296,56
3M315123Götz RichardŠAK Pce0100:08:4192,98
4M320124Špaček RadimŠAK Pce0100:08:4690,99
5M322125Chudomel VáclavŠAK Pce0100:08:5288,61
6M328126Veselý ŠimonŠAK Pce0200:09:2077,48
7M330127Bejsta MatyᚊAK Pce0100:09:2376,29
8M333128Beran MatoušAC Pce0200:09:2774,70
8M333129Havel HynekAC Pce0200:09:2774,70
10M335130Smolař MarekŠAK Pce0200:09:3372,32
11M336131Havlíček TomᚊAK Pce0200:09:3671,13
12M337132Sádovský MartinAC Pce0200:09:4667,15
13M339133Fousek VilémŠAK Pce0200:09:5264,77
14M344134Svoboda JakubŠAK Pce0200:10:0958,01
15M354135Karlík JakubŠAK Pce0100:11:0834,57
16M358136Baše FilipŠAK Pce0100:11:1631,39
17M364137David PavelNymburk0100:12:273,18
18M366138Hrubý MatyᚊAK Pce0200:13:073,00
Mladší žákyně (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z310100Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:08:33101,68
2Z312101Jansová DenisaTJ Sokol Deštné0200:08:37100,13
3Z317102Dušková LindaHVEPA0100:08:4298,20
4Z327103Buderová MarkétaŠAK Pce0100:09:1983,89
5Z329104Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:09:2282,73
6Z331106Sádecká SáraŠAK Pce0100:09:2481,96
6Z331105Krupová KarolínaŠAK Pce0100:09:2481,96
8Z338107Hezká EliškaŠAK Pce0200:09:4872,68
9Z340108Indráčková ZuzanaŠAK Pce0100:10:0167,65
10Z341109Perná Magdaléna-0200:10:0366,88
11Z342111Paurová NatálieŠAK Pce0100:10:0765,34
11Z342110Tamchynová KateřinaŠAK Pce0100:10:0765,34
13Z344112Černá TerezaAC Pce0200:10:0964,56
14Z347113Davidová MichaelaSmiřice0200:10:1861,08
15Z348114Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:10:1960,70
16Z350115Karlíková BarboraAC Pce0200:10:5546,78
17Z352116Paulusová NikolaŠAK Pce0100:11:0343,69
18Z353117Fišerová KateřinaAC Pce0200:11:0742,14
19Z359118Mráčková VanessaŠAK Pce0100:11:5125,13
20Z360119Tatarová Trereza-0100:11:5224,74
21Z361120Mandysová NikolaŠAK Pce0100:11:5324,36
Starší žáci (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4173Chlup TomášActivity Lanškroun0000:07:39104,68
2M4274Kuthan LukᚊAK Pce9900:07:47101,28
3M4475Šulc MartinŠAK Pce9900:08:0494,04
4M4576Hanzlík DanielŠAK Pce9900:08:1290,64
5M4677Švec PetrŠAK Pce9900:08:1788,51
6M4778Kouba JaroslavŠAK Pce0000:08:1987,66
7M4879Zelenka MarekAC Pce0000:08:2087,23
8M41080Derner LuděkŠAK Pce0000:08:3381,70
9M41281Říha JakubŠAK Pce0000:08:3780,00
10M41482Jaroš VáclavCyklo Pokr Hradec Králové0000:08:3979,15
11M41583Kubíček OndřejŠAK Pce0000:08:4178,30
12M41784Havel MichalŠAK Pce9900:08:4277,87
12M41785Prudič FrantišekŠAK Pce0000:08:4277,87
14M42186Moravec JakubJM Team Letohrad9900:08:4875,32
Starší žákyně (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z42387Lorenčíková AdélaAtletika Chrudim0000:09:09100,24
2Z42488Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:09:1099,88
2Z42489Šigutová JohanaAC Choceň9900:09:1099,88
4Z42690Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:09:1398,79
5Z44691Běloušková TerezieŠAK Pce0000:10:1476,59
6Z44892Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:10:1974,77
7Z45193Škorpíková BarboraŠAK Pce0000:10:5860,58
8Z45594Pátková NatálieŠAK Pce0000:11:1355,12
8Z45595Burdová KateřinaŠAK Pce0000:11:1355,12
10Z45796Garanová AdélaŠAK Pce9900:11:1454,76
11Z46297Lakotová TerezaAC Choceň0000:12:1134,02
12Z46398Belinská GabrielaŠAK Pce0000:12:1233,66
13Z46599Rienbergová MichaelaŠAK Pce9900:12:5916,56
Dorostenci (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5152Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:07:25104,25
2M5253Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:07:26103,81
3M5354Gdula TomášHvězda SKP Pardubice9700:07:5391,94
4M5219Roček MartinSPŠE Pardubice9700:14:553,00
Dorostenky (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51667Škuligová PavlaGymnáziuem Dašická9800:12:17100,00
Junioři 18-19 let (trať 3,8 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Juniorky 18-19 let (trať 2,5 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 3,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:13:05102,52
2MA22Gdula LukášHvězda SKP Pardubice9100:13:06102,26
3MA33Miřejovský JiříTJ Jiskra UO7900:13:3495,22
4MA44Majoroš MichalPolice nad Metují8600:13:4093,71
5MA88Kosuciński SlawomirPolanica Zdroj8100:14:5574,84
6MA912Nechvíl LukášHeřmanův Městec8300:15:0173,33
6MA911Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:15:0173,33
8MA1516Mocek TomášAC Pardubice7900:15:5659,50
9MA1617Ločárek PavelAC Pardubice7700:16:0457,48
10MA2021Firkušný MartinSmiřice8200:16:5644,40
11MA4041Pelikán RadimPardubice7500:20:433,00
Muži B 40-49 let (trať 3,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB55Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:14:15103,45
2MB66Fajfr František3D Fitness Žamberk7200:14:28100,46
3MB77Vokolek MichalAC Pardubice7200:14:4796,09
4MB910Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:15:0192,87
5MB1314Jordanov Marcelobec Klamoš7400:15:5281,15
6MB1415Vejběra JanCyklo POKR Pardubice6600:15:5480,69
7MB2122David VáclavSmiřice7400:16:5865,98
8MB2526Hromádko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:17:2460,00
9MB2627Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:17:3058,62
10MB2930Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:18:0251,26
11MB3233Černý VáclavLázně Bohdaneč7300:18:5439,31
12MB3335Moník MilanSmiřice6900:19:1035,63
13MB3637Němec VáclavPardubice7300:19:3130,80
14MB3738Toman VáclavSokol Hradec Králové7200:19:3230,57
15MB3940Kubias OndřejPardubice7400:20:0922,07
16MB4950Hezký BořivojPolabiny III7000:27:053,00
Muži C 50 let a starší (trať 3,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1213Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:15:14109,58
2MC1718Kraus VáclavCyklo Kraus Přelouč6400:16:1297,50
3MC1819Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:16:3492,92
4MC1920Klimeš JiříAC Náchod6100:16:4091,67
5MC2223Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:17:01101,49
6MC2324Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:17:1299,35
7MC2425Krupička MiroslavJiskra Ustí nad Orlicí5300:17:1399,16
8MC2728Osladil VáclavČernožice6000:17:3680,00
9MC2829Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:17:5191,77
10MC3031Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:18:1986,33
11MC3132Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:18:3068,75
12MC3334Leszkow PetrMK Hlinsko4400:19:10114,96
13MC3536Krajč ZdeněkTrutnov5400:19:3072,52
14MC3839Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:19:5551,04
15MC4142Doležal StanislavBK Pardubice3800:21:0995,82
16MC4243Bielčik JindřichLichkov4000:21:5089,22
17MC4344Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:22:0586,81
18MC4445Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:22:5279,24
19MC4546Pšenička JiříPardubice4600:22:5532,66
20MC4647Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:24:1665,73
21MC4748Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:24:3962,03
22MC4849Rubeš MiroslavPardubice4500:26:093,00
23MC5051Tomášek FrantišekTJ Otrokovice2500:38:483,00
Ženy (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA455Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:08:41115,79
2ZA556Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:08:52116,02
3ZA657Malá KláraTJ LIAZ Jablonec8100:09:14104,12
4ZA758Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:09:39128,95
5ZA859Dostálová PetraLanškroun7800:10:0192,16
6ZA960Vejběrová EvaCyklo Pokr Pardubice7600:10:0291,82
7ZA1061Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:10:2280,08
8ZA1162Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5200:11:19110,69
9ZA1263Cimková JitkaPardubice6800:11:5788,18
10ZA1364Kocourková EvaTřebechovice7700:12:0848,24
11ZA1465Šternerová HanaHradec Králové6300:12:1582,87
12ZA1566Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:12:1694,80
13ZA1668Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:12:1794,52
14ZA1869Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:12:2642,02
15ZA1970Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:14:3342,10
16ZA2071Jelínková MagdalenaHvězda Pardubice4500:14:4453,53
17ZA2272Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:17:229,48
Trať 0,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11176Boháč PankrácAC Choceň0600:03:04105,98
2M12177Chudomel RadekŠAK Pce0500:03:1198,59
3M13178Vašek ZbyněkAC Pce0500:03:1495,43
4M14179Ševeček SebastianŠAK Pce0500:03:1594,38
5M15180Metelka OndřejZŠ Závodu míru0500:03:2781,72
1M26162Moravec AdamŠAK Pce0300:03:28105,91
6M17181Kubias JosefZŠ Praskačka0500:03:2979,61
7M18183Dostál TadeášBUDO KLUB Lanškroun0600:03:3078,56
7M18182Kučera DominikŠAK Pce0600:03:3078,56
1Z210139Viktorie SáraIscarex0400:03:34100,31
1Z210140Dostálová ViktorieBUDO KLUB Lanškroun0300:03:34100,31
2M212163Raba JanAC Pce0300:03:3599,38
3Z212141Ručová SimonaZŠ Studánka0400:03:3599,38
9M114184Malátek MaxŠAK Pce0500:03:3672,23
9M114185Patlevič MartinŠAK Pce0600:03:3672,23
11M116186Koreček AdamŠAK Pce0600:03:3771,18
3M217165Lorenčík KryštovAtletika Chrudim0400:03:4094,71
3M217164Vebr DominikIscarex0300:03:4094,71
1Z119207Targošová A.ŠAK Pce0500:03:41105,00
5M219166Dítě MarekSokol Jaroměř0400:03:4193,78
6M221167Šulc KryštovŠAK Pce0400:03:4590,05
12M122187Zdražil DominikŠAK Pce0500:03:4958,52
2Z122208Hamlová TerezaKlub Ostrov0500:03:4997,94
4Z224142Bláhová VeronikaŠAK Pce0400:03:5085,38
3Z124209Kohoutová KamilaŠAK Pce0500:03:5097,06
7M226168Havel KryštovAC Pce0300:03:5184,45
13M127188Deml JakubZŠ Pardubičky0500:03:5255,36
14M128189Fiala TomᚊAK Pce0600:03:5453,25
5Z229143Čížková ZitaŠAK Pce0400:03:5580,72
15M129190Sádovský JáchymŠAK Pce0500:03:5552,20
6Z231144Skuligová MarkétaAC Pce0400:03:5679,78
16M131191Hudec MatějAC Pardubice0500:03:5651,14
6Z231145Kubelková PavlínaŠAK Pce0400:03:5679,78
8M234169Frydrych BedřichAC Choceň0300:03:5778,85
17M134192Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:03:5750,09
9M236170David TomášNymburk0400:03:5877,92
18M136193Bukač Roman-0500:03:5849,03
4Z136210Sádovská AnežkaŠAK Pce0500:03:5890,00
5Z139211Hanovcová MichaelaAC Pce0500:03:5989,12
5Z139212Prokopová ŠárkaAC Pce0500:03:5989,12
8Z239146Gottvaldová AdélaŠAK Pce0300:03:5976,98
10M242171Křemenák FilipŠAK Pce0300:04:0076,05
19M143194Mareš RomanŠAK Pce0500:04:0442,71
20M144196Syrůček FilipŠAK Pce0600:04:0838,49
20M144195Vokolek TomášSvítkov0700:04:0838,49
11M246172Patlevič FilipŠAK Pce0400:04:0967,65
22M147197Čáslavka OndřejPolabiny I0700:04:1036,38
23M148198Němec MichalŠAK Pce0600:04:1135,33
23M148199Jiřík MatějŠAK Pce0500:04:1135,33
9Z248148Čáslavková JulieAC Pce0400:04:1165,79
9Z248147Metelková AnnaAC Pce0300:04:1165,79
12M252173Novotný MarekŠAK Pce0400:04:1363,92
11Z253149Davidová VeronikaSmiřice0400:04:1462,99
7Z153213Raušová NellaŠAK Pce0700:04:1475,88
25M153200Martinek FilipŠAK Pce0600:04:1432,16
26M156201Svoboda JanŠAK Pce0600:04:1531,11
8Z157214Stranadová ElenaAC Pce0500:04:1674,12
12Z258150Černá DanielaŠAK Pce0300:04:1760,19
9Z159215Hanzlíková VeronikaŠAK Pce0600:04:1872,35
13Z259151Hlavníčková AnnaAC Pce0400:04:1859,25
14Z261153Voženílková MichaelaŠAK Pce0300:04:1958,32
14Z261152Špíchalová AnnaŠAK Pce0400:04:1958,32
27M163202Malina VojtěchŠAK Pce0500:04:2025,83
16Z263154Maixnerová EliškaŠAK Pce0400:04:2057,39
27M163238Targoš JanŠAK Pce0600:04:2025,83
29M166203Lazarák ŠimonŠAK Pce0600:04:2124,78
17Z267155Martínková NelaŠAK Pce0400:04:2255,52
13M267174Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:2255,52
18Z269156Tichá MonikaŠAK Pce0400:04:2750,86
18Z269157Zmatlíková NatálieŠAK Pce0300:04:2750,86
20Z271158Demlová KristýnaZŠ Pardubičky0300:04:2849,92
30M172204Kadaně MarekŠAK Pce0700:04:2916,34
21Z273159Vokolková LucieZŠ Svítková0400:04:3048,06
31M174205Špaček AdrienŠAK Pce0700:04:3114,24
32M175206Holba JanŠAK Pce0600:04:3510,02
10Z176217Davidová NatálieŠAK Pce0500:04:4152,06
10Z176216Kudláčková TerezaŠAK Pce0600:04:4152,06
14M276175Sirůček JanŠAK Pce0400:04:4137,79
12Z179218Šimonková DanielaŠAK Pce0500:04:4251,18
22Z280160Bamel OlívieLanškroun0300:04:4335,93
13Z181219Skřivánková ElenaŠAK Pce0700:04:4449,41
14Z182220Hanzlíková NatálieŠAK Pce0500:04:5440,59
15Z183221Urbánková NatálieŠAK Pce0500:04:5539,71
15Z183222Kotková SáraŠerbov0700:04:5539,71
1C183239Lazarák PatrikŠAK Pce0800:04:55-
2C186240Kohout KarelAC Pardubice0800:04:56-
17Z186223Syrovcová AdélaŠAK Pce0700:04:5638,82
17Z186224Konopková LauraŠAK Pce0700:04:5638,82
19Z189225Mohoutová AnnaŠAK Pce0700:04:5837,06
20Z190226Švíglerová KatkaŠAK Pce0700:04:5936,18
21Z191253Faltejková LucieŠAK Pardubice0700:05:0134,41
3C191241Bejběra MarekCyklopokr0800:05:01-
33M193242Tomín AntonínŠAK Pce0700:05:033,00
22Z194227Zdražilová DoraŠAK Pce0700:05:0530,88
23Z195228Jiříková TerezaŠAK Pce0700:05:0630,00
23Z195229Goláňová AdélaAC Pardubice0600:05:0630,00
25Z197230Hrdinová TerezaŠAK Pce0600:05:0729,12
4C198243Táborský RadimŠAK Pce0800:05:11-
1D199254Prokopová Hana-0900:05:12-
23Z2100161Bejstová AnitaŠAK Pce0400:05:137,93
26Z1101232Marie AnnaŠAK Pce0500:05:1522,06
26Z1101231Rozinková NelaŠAK Pce0700:05:1522,06
2D1101255Randulová AnnaŠAK Pardubice0800:05:15-
28Z1104233Vollinová ŠáraAC Pardubice0500:05:1918,53
5C1105244Kohoutek MartinŠAK Pce0800:05:28-
6C1106245Šimonek PatrikŠAK Pce0800:05:29-
3D1107256Hanovcová MarianaAC Pardubice0900:05:33-
34M1108246Rolinek TomᚊAK Pce0700:05:413,00
7C1109247Branda FilipŠAK Pce0800:05:42-
4D1109257Palarčíková MichaelaŠAK Pardubice0800:05:42-
29Z1109234Krátká BarboraŠAK Pce0700:05:423,00
30Z1112235Tesnerová SáraŠAK Pce0700:05:433,00
31Z1113236Křehlová GábinaŠAK Pce0600:05:443,00
31Z1113237Cejnková KarolínaŠAK Pce0700:05:443,00
5D1115258Malinová NatálieŠAK Pardubice0800:05:45-
8C1116249Křemza VáclavŠAK Pce0800:05:52-
8C1116248Kadaně MatějAC Pardubice1000:05:52-
10C1118250VénaPardubicd0900:05:54-
11C1119251Cejnk FilipŠAK Pce1000:06:02-
12C1120252Rozinek JiříNAA1100:06:05-
6D1121259Kotková RáchelŠebrov1000:06:07-
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4173Chlup TomášActivity Lanškroun0000:07:39104,68
2M4274Kuthan LukᚊAK Pce9900:07:47101,28
1M33121Boháč BonifácAC Choceň0100:07:57110,46
3M4475Šulc MartinŠAK Pce9900:08:0494,04
4M4576Hanzlík DanielŠAK Pce9900:08:1290,64
5M4677Švec PetrŠAK Pce9900:08:1788,51
6M4778Kouba JaroslavŠAK Pce0000:08:1987,66
7M4879Zelenka MarekAC Pce0000:08:2087,23
2M39122Gregora FilipActivity Lanškroun0200:08:3296,56
8M41080Derner LuděkŠAK Pce0000:08:3381,70
1Z310100Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:08:33101,68
2Z312101Jansová DenisaTJ Sokol Deštné0200:08:37100,13
9M41281Říha JakubŠAK Pce0000:08:3780,00
10M41482Jaroš VáclavCyklo Pokr Hradec Králové0000:08:3979,15
3M315123Götz RichardŠAK Pce0100:08:4192,98
11M41583Kubíček OndřejŠAK Pce0000:08:4178,30
12M41784Havel MichalŠAK Pce9900:08:4277,87
3Z317102Dušková LindaHVEPA0100:08:4298,20
12M41785Prudič FrantišekŠAK Pce0000:08:4277,87
4M320124Špaček RadimŠAK Pce0100:08:4690,99
14M42186Moravec JakubJM Team Letohrad9900:08:4875,32
5M322125Chudomel VáclavŠAK Pce0100:08:5288,61
1Z42387Lorenčíková AdélaAtletika Chrudim0000:09:09100,24
2Z42489Šigutová JohanaAC Choceň9900:09:1099,88
2Z42488Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:09:1099,88
4Z42690Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:09:1398,79
4Z327103Buderová MarkétaŠAK Pce0100:09:1983,89
6M328126Veselý ŠimonŠAK Pce0200:09:2077,48
5Z329104Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:09:2282,73
7M330127Bejsta MatyᚊAK Pce0100:09:2376,29
6Z331106Sádecká SáraŠAK Pce0100:09:2481,96
6Z331105Krupová KarolínaŠAK Pce0100:09:2481,96
8M333128Beran MatoušAC Pce0200:09:2774,70
8M333129Havel HynekAC Pce0200:09:2774,70
10M335130Smolař MarekŠAK Pce0200:09:3372,32
11M336131Havlíček TomᚊAK Pce0200:09:3671,13
12M337132Sádovský MartinAC Pce0200:09:4667,15
8Z338107Hezká EliškaŠAK Pce0200:09:4872,68
13M339133Fousek VilémŠAK Pce0200:09:5264,77
9Z340108Indráčková ZuzanaŠAK Pce0100:10:0167,65
10Z341109Perná Magdaléna-0200:10:0366,88
11Z342110Tamchynová KateřinaŠAK Pce0100:10:0765,34
11Z342111Paurová NatálieŠAK Pce0100:10:0765,34
13Z344112Černá TerezaAC Pce0200:10:0964,56
14M344134Svoboda JakubŠAK Pce0200:10:0958,01
5Z44691Běloušková TerezieŠAK Pce0000:10:1476,59
14Z347113Davidová MichaelaSmiřice0200:10:1861,08
15Z348114Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:10:1960,70
6Z44892Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:10:1974,77
16Z350115Karlíková BarboraAC Pce0200:10:5546,78
7Z45193Škorpíková BarboraŠAK Pce0000:10:5860,58
17Z352116Paulusová NikolaŠAK Pce0100:11:0343,69
18Z353117Fišerová KateřinaAC Pce0200:11:0742,14
15M354135Karlík JakubŠAK Pce0100:11:0834,57
8Z45595Burdová KateřinaŠAK Pce0000:11:1355,12
8Z45594Pátková NatálieŠAK Pce0000:11:1355,12
10Z45796Garanová AdélaŠAK Pce9900:11:1454,76
16M358136Baše FilipŠAK Pce0100:11:1631,39
19Z359118Mráčková VanessaŠAK Pce0100:11:5125,13
20Z360119Tatarová Trereza-0100:11:5224,74
21Z361120Mandysová NikolaŠAK Pce0100:11:5324,36
11Z46297Lakotová TerezaAC Choceň0000:12:1134,02
12Z46398Belinská GabrielaŠAK Pce0000:12:1233,66
17M364137David PavelNymburk0100:12:273,18
13Z46599Rienbergová MichaelaŠAK Pce9900:12:5916,56
18M366138Hrubý MatyᚊAK Pce0200:13:073,00
Trať 2,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5152Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:07:25104,25
2M5253Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:07:26103,81
3M5354Gdula TomášHvězda SKP Pardubice9700:07:5391,94
1ZA455Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:08:41115,79
2ZA556Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:08:52116,02
3ZA657Malá KláraTJ LIAZ Jablonec8100:09:14104,12
4ZA758Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:09:39128,95
5ZA859Dostálová PetraLanškroun7800:10:0192,16
6ZA960Vejběrová EvaCyklo Pokr Pardubice7600:10:0291,82
7ZA1061Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:10:2280,08
8ZA1162Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5200:11:19110,69
9ZA1263Cimková JitkaPardubice6800:11:5788,18
10ZA1364Kocourková EvaTřebechovice7700:12:0848,24
11ZA1465Šternerová HanaHradec Králové6300:12:1582,87
12ZA1566Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:12:1694,80
1Z51667Škuligová PavlaGymnáziuem Dašická9800:12:17100,00
13ZA1668Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:12:1794,52
14ZA1869Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:12:2642,02
15ZA1970Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:14:3342,10
16ZA2071Jelínková MagdalenaHvězda Pardubice4500:14:4453,53
4M5219Roček MartinSPŠE Pardubice9700:14:553,00
17ZA2272Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:17:229,48
Trať 3,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:13:05102,52
2MA22Gdula LukášHvězda SKP Pardubice9100:13:06102,26
3MA33Miřejovský JiříTJ Jiskra UO7900:13:3495,22
4MA44Majoroš MichalPolice nad Metují8600:13:4093,71
1MB55Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:14:15103,45
2MB66Fajfr František3D Fitness Žamberk7200:14:28100,46
3MB77Vokolek MichalAC Pardubice7200:14:4796,09
5MA88Kosuciński SlawomirPolanica Zdroj8100:14:5574,84
4MB910Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:15:0192,87
6MA911Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:15:0173,33
6MA912Nechvíl LukášHeřmanův Městec8300:15:0173,33
1MC1213Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:15:14109,58
5MB1314Jordanov Marcelobec Klamoš7400:15:5281,15
6MB1415Vejběra JanCyklo POKR Pardubice6600:15:5480,69
8MA1516Mocek TomášAC Pardubice7900:15:5659,50
9MA1617Ločárek PavelAC Pardubice7700:16:0457,48
2MC1718Kraus VáclavCyklo Kraus Přelouč6400:16:1297,50
3MC1819Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:16:3492,92
4MC1920Klimeš JiříAC Náchod6100:16:4091,67
10MA2021Firkušný MartinSmiřice8200:16:5644,40
7MB2122David VáclavSmiřice7400:16:5865,98
5MC2223Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:17:01101,49
6MC2324Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:17:1299,35
7MC2425Krupička MiroslavJiskra Ustí nad Orlicí5300:17:1399,16
8MB2526Hromádko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:17:2460,00
9MB2627Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:17:3058,62
8MC2728Osladil VáclavČernožice6000:17:3680,00
9MC2829Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:17:5191,77
10MB2930Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:18:0251,26
10MC3031Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:18:1986,33
11MC3132Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:18:3068,75
11MB3233Černý VáclavLázně Bohdaneč7300:18:5439,31
12MB3335Moník MilanSmiřice6900:19:1035,63
12MC3334Leszkow PetrMK Hlinsko4400:19:10114,96
13MC3536Krajč ZdeněkTrutnov5400:19:3072,52
13MB3637Němec VáclavPardubice7300:19:3130,80
14MB3738Toman VáclavSokol Hradec Králové7200:19:3230,57
14MC3839Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:19:5551,04
15MB3940Kubias OndřejPardubice7400:20:0922,07
11MA4041Pelikán RadimPardubice7500:20:433,00
15MC4142Doležal StanislavBK Pardubice3800:21:0995,82
16MC4243Bielčik JindřichLichkov4000:21:5089,22
17MC4344Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:22:0586,81
18MC4445Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:22:5279,24
19MC4546Pšenička JiříPardubice4600:22:5532,66
20MC4647Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:24:1665,73
21MC4748Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:24:3962,03
22MC4849Rubeš MiroslavPardubice4500:26:093,00
16MB4950Hezký BořivojPolabiny III7000:27:053,00
23MC5051Tomášek FrantišekTJ Otrokovice2500:38:483,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:13:05102,52
2MA22Gdula LukášHvězda SKP Pardubice9100:13:06102,26
3MA33Miřejovský JiříTJ Jiskra UO7900:13:3495,22
4MA44Majoroš MichalPolice nad Metují8600:13:4093,71
5MB55Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:14:1584,91
6MB66Fajfr František3D Fitness Žamberk7200:14:2881,64
7MB77Vokolek MichalAC Pardubice7200:14:4776,86
8MA88Kosuciński SlawomirPolanica Zdroj8100:14:5574,84
9MB910Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:15:0173,33
9MA911Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:15:0173,33
9MA912Nechvíl LukášHeřmanův Městec8300:15:0173,33
12MC1213Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:15:1470,06
13MB1314Jordanov Marcelobec Klamoš7400:15:5260,50
14MB1415Vejběra JanCyklo POKR Pardubice6600:15:5460,00
15MA1516Mocek TomášAC Pardubice7900:15:5659,50
16MA1617Ločárek PavelAC Pardubice7700:16:0457,48
17MC1718Kraus VáclavCyklo Kraus Přelouč6400:16:1255,47
18MC1819Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:16:3449,94
19MC1920Klimeš JiříAC Náchod6100:16:4048,43
20MA2021Firkušný MartinSmiřice8200:16:5644,40
21MB2122David VáclavSmiřice7400:16:5843,90
22MC2223Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:17:0143,14
23MC2324Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:17:1240,38
24MC2425Krupička MiroslavJiskra Ustí nad Orlicí5300:17:1340,13
25MB2526Hromádko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:17:2437,36
26MB2627Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:17:3035,85
27MC2728Osladil VáclavČernožice6000:17:3634,34
28MC2829Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:17:5130,57
29MB2930Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:18:0227,80
30MC3031Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:18:1923,52
31MC3132Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:18:3020,75
32MB3233Černý VáclavLázně Bohdaneč7300:18:5414,72
33MC3334Leszkow PetrMK Hlinsko4400:19:1010,69
33MB3335Moník MilanSmiřice6900:19:1010,69
35MC3536Krajč ZdeněkTrutnov5400:19:305,66
36MB3637Němec VáclavPardubice7300:19:315,41
37MB3738Toman VáclavSokol Hradec Králové7200:19:325,16
38MC3839Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:19:553,00
39MB3940Kubias OndřejPardubice7400:20:093,00
40MA4041Pelikán RadimPardubice7500:20:433,00
41MC4142Doležal StanislavBK Pardubice3800:21:093,00
42MC4243Bielčik JindřichLichkov4000:21:503,00
43MC4344Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:22:053,00
44MC4445Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:22:523,00
45MC4546Pšenička JiříPardubice4600:22:553,00
46MC4647Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:24:163,00
47MC4748Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:24:393,00
48MC4849Rubeš MiroslavPardubice4500:26:093,00
49MB4950Hezký BořivojPolabiny III7000:27:053,00
50MC5051Tomášek FrantišekTJ Otrokovice2500:38:483,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA455Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:08:41105,48
2ZA556Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:08:52101,37
3ZA657Malá KláraTJ LIAZ Jablonec8100:09:1493,15
4ZA758Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:09:3983,82
5ZA859Dostálová PetraLanškroun7800:10:0175,61
6ZA960Vejběrová EvaCyklo Pokr Pardubice7600:10:0275,23
7ZA1061Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:10:2267,77
8ZA1162Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5200:11:1946,48
9ZA1263Cimková JitkaPardubice6800:11:5732,30
10ZA1364Kocourková EvaTřebechovice7700:12:0828,19
11ZA1465Šternerová HanaHradec Králové6300:12:1525,58
12ZA1566Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:12:1625,20
13Z51667Škuligová PavlaGymnáziuem Dašická9800:12:1724,83
13ZA1668Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:12:1724,83
15ZA1869Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:12:2621,47
16ZA1970Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:14:333,00
17ZA2071Jelínková MagdalenaHvězda Pardubice4500:14:443,00
18ZA2272Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:17:223,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód