7.6.2014, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
26.5.2018 | Velká cena Zadova, kvalifikace na ME | 60 |
27.5.2017 | VC Zadova, MČR veteránů | 80 |
21.5.2016 | VC Zadova v běhu do vrchu | 21 |
6.6.2015 | Velká cena Zadova | 34 |
17.8.2013 | Velká cena Zadova, kvalifikace na MS, nahoru a dolů | 76 |
30.4.2011 | Velká cena Zadova | 46 |
2.5.2009 | Velká cena Zadova | 62 |
18.8.2007 | Velká cena Zadova, kvalifikace MS | 119 |
19.6.2004 | Velká cena Zadova, MČR veteránů | 122 |
24.6.2000 | Velká Cena Zadova | 55 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Vraštilová Miloslava | 56 | 9 |
Šimurda Martin | 72 | 7 |
Jirásková Eva | 64 | 6 |
Turek Martin | 80 | 6 |
Dokulilová Ludmila | 62 | 5 |
Pechek František | 53 | 5 |
Valíček Radek | 74 | 5 |
Valíček Václav | 50 | 5 |
Les Josef | 47 | 5 |
Šimůnek Jan | 49 | 4 |
Vaněk Petr | 61 | 4 |
Černý Vladimír | 52 | 4 |
Stránský Aleš | 60 | 4 |
Jelínek Karel | 51 | 4 |
Šrůtek Stanislav | 58 | 4 |
Paulů Blanka | 54 | 4 |
Milesová Iva | 77 | 4 |
Žák Jiří | 71 | 4 |
Vacarda Vladimír | 59 | 4 |
Lichý Tomáš | 94 | 3 |
Fričková Pavla | 82 | 3 |
Flegl Vlastimil | 53 | 3 |
Plecháček Jiří | 44 | 3 |
Pechková Šárka | 56 | 3 |
Jirásková Bára | 91 | 3 |
Vanta Josef | 62 | 3 |
Friček Martin | 79 | 3 |
Voják Jiří | 88 | 3 |
Šatra Alois | 58 | 3 |
Tischler Josef | 00 | 3 |
Šír Václav | 48 | 3 |
Havlová Pavla | 82 | 3 |
Svatoš Otakar | 34 | 3 |
Kolínek František | 56 | 3 |
Havlíčková Barbora | 00 | 3 |
Královec Jiří | 51 | 3 |
Ožana Václav | 64 | 3 |
Stránská Adéla | 91 | 3 |
Ulich Petr | 68 | 3 |
Herda Jan | 83 | 3 |
Rus Zdeněk | 52 | 3 |
Kovář Jáchym | 96 | 3 |
Stránská Michaela | 97 | 3 |
Metelka Josef | 44 | 3 |
Pechek Petr | 83 | 3 |
Westrmaier Jiří | 53 | 3 |
Neubauer Ludvík | 49 | 3 |
Sekyrová Ivana | 71 | 3 |
Farář Jaroslav | 50 | 3 |
Pavlišta Vít | 85 | 3 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 1 | 1 | Sádlo Dominik | SK Nové Město nad Metují | 95 | 00:37:17 | 105 |
2 | MJ | 2 | 2 | Vošvrda Sebastián | AC Mladá Boleslav | 96 | 00:40:08 | 93 |
3 | MJ | 3 | 3 | Kovář Jáchym | TJ Jiskra Litomyšl | 96 | 00:40:26 | 81 |
4 | MJ | 4 | 4 | Kubec Dominik | Hvězda SKP Pardubice | 96 | 00:42:43 | 72 |
5 | MJ | 11 | 5 | Moravec Jiří | ISCAREX Česká Třebová | 96 | 00:45:59 | 66 |
6 | MJ | 14 | 6 | Málek Albert | AC TEPO Kladno | 97 | 00:49:38 | 60 |
7 | MJ | 16 | 7 | Smetana Jakub | Atletika Jihlava | 96 | 00:50:55 | 57 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 1 | Fejfar Ondřej | AK Kroměříž | 89 | 00:50:57 | 105 |
2 | MA | 2 | 2 | Janů Jan | Hvězda SKP Pardubice | 93 | 00:51:11 | 93 |
3 | MA | 3 | 3 | Pavlišta Vít | AC Slovan Liberec | 85 | 00:51:28 | 81 |
4 | MA | 4 | 4 | Havlíček Jan | ASK Slavia Praha | 79 | 00:52:47 | 72 |
5 | MA | 5 | 5 | Lichý Tomáš | TJ TŽ Třinec | 94 | 00:53:00 | 66 |
6 | MA | 6 | 6 | Záveský Filip | ISCAREX Česká Třebová | 93 | 00:54:39 | 60 |
7 | MA | 7 | 7 | Jaša Tomáš | TJ Baník Stříbro | 92 | 00:55:35 | 57 |
8 | MA | 8 | 8 | Kučera Martin | VSK Univerzita Brno | 80 | 00:56:21 | 54 |
9 | MA | 10 | 9 | Herda Jan | SKP Nymburk | 83 | 00:57:48 | 51 |
10 | MA | 11 | 10 | Kučera Lukáš | VSK Univerzita Brno | 81 | 00:58:34 | 48 |
11 | MA | 12 | 11 | Pomezný Lukáš | Atletika Písek | 94 | 00:58:55 | 45 |
12 | MA | 14 | 12 | Mareš Jiří | PSK Olymp Praha | 87 | 01:01:27 | 42 |
13 | MA | 15 | 13 | Turek Martin | Žakis Team | 80 | 01:04:48 | 39 |
14 | MA | 18 | 14 | Herbs Jan | Vrchaři Vrchlabí | 75 | 01:20:38 | 36 |
15 | MA | 19 | 15 | Kuběna Petr | Plzeň | 80 | 01:21:18 | 33 |
16 | MA | 20 | 16 | Václavík Jan | KOS Slavia VŠ Plzeň | 87 | 01:24:08 | 30 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 9 | 1 | Žák Jiří | MK Seitl Ostrava | 71 | 00:57:06 | 105 |
2 | MB | 13 | 2 | Král Jindřich | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 00:59:45 | 93 |
3 | MB | 16 | 3 | Smetana Josef | Atletika Jihlava | 69 | 01:08:43 | 81 |
4 | MB | 17 | 4 | Lichý Dušan | Splašení goroli | 67 | 01:12:27 | 72 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 8 | 1 | Ožana Václav | TJ Nové Město na Moravě | 64 | 00:45:04 | 105 |
2 | MC | 12 | 2 | Vaněk Petr | AC Praha | 61 | 00:46:07 | 93 |
3 | MC | 15 | 3 | Vanta Josef | SK Hronov | 62 | 00:49:43 | 81 |
4 | MC | 17 | 4 | Ježek Martin | Plzeň Újezd | 64 | 00:54:17 | 72 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 18 | 1 | Šír Václav | TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou | 48 | 00:54:59 | 105 |
2 | MD | 19 | 2 | Černý Vladimír | PSK Olymp Praha | 52 | 01:00:04 | 93 |
3 | MD | 20 | 3 | Les Josef | TJ Maratonstav Úpice | 47 | 01:09:04 | 81 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 7 | 1 | Metelka Josef | Spartak Police nad Metují | 44 | 00:27:16 | 105 |
2 | ME | 13 | 2 | Kaleta Karel | Hrádek ve Slezsku | 43 | 00:32:00 | 93 |
3 | ME | 14 | 3 | Plecháček Jiří | TJ Maratonstav Úpice | 44 | 00:34:21 | 81 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZJ | 1 | 1 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:22:18 | 105 |
2 | ZJ | 2 | 2 | Beshirová Carmen | AK Olymp Brno | 98 | 00:23:11 | 93 |
3 | ZJ | 3 | 3 | Hrubá Anna | ASK Slavia Praha | 96 | 00:24:29 | 81 |
4 | ZJ | 5 | 4 | Havlíčková Barbora | SKI KLUB Šumava | 00 | 00:24:42 | 72 |
5 | ZJ | 6 | 5 | Franková Aneta | TJ Sokol České Budějovice | 96 | 00:25:30 | 66 |
6 | ZJ | 9 | 6 | Vostradovská Tereza | SKI Klub Šumava | 98 | 00:28:06 | 60 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 5 | 1 | Fričková Pavla | PSK Olymp Praha | 82 | 00:43:34 | 105 |
2 | ZA | 6 | 2 | Schorná Matyášová Pavla | CZE | 80 | 00:43:56 | 93 |
3 | ZA | 7 | 3 | Zahálková Pavla | AK Škoda Plzeň - Salomon team | 89 | 00:44:00 | 81 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 9 | 1 | Sekyrová Ivana | AK Sokolov | 71 | 00:45:08 | 105 |
2 | ZB | 10 | 2 | Metelková Táňa | TJ Sokol Hradec Králové | 72 | 00:45:23 | 93 |
3 | ZB | 13 | 3 | Milesová Iva | PSK Olymp Praha | 77 | 00:48:22 | 81 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 4 | 1 | Grabmüllerová Šárka | SKI klub Šumava Vimperk | 69 | 00:24:34 | 105 |
2 | ZC | 8 | 2 | Dokulilová Ludmila | TJ Sokol Stachy | 62 | 00:27:47 | 93 |
3 | ZC | 11 | 3 | Zahálková Jindra | KB Chlumčany | 61 | 00:28:30 | 81 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 10 | 1 | Pechková Šárka | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 00:28:15 | 105 |
2 | ZD | 12 | 2 | Hronová Božena | ŠU-TRI Prachatice | 54 | 00:28:58 | 93 |
3 | ZD | 15 | 3 | Vraštilová Miloslava | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 00:36:17 | 81 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LB | 1 | 1 | Friček Martin | FEL Praha | 79 | 00:14:15 | - |
2 | LB | 2 | 2 | Beshir Robin | AK Olymp Brno | 01 | 00:14:52 | - |
3 | LB | 3 | 3 | Tischler Josef | SKI KLUB Šumava | 00 | 00:15:53 | - |
4 | LB | 4 | 4 | Metelka Pavel | OK99 Hradec Králové | 68 | 00:16:48 | - |
5 | LB | 5 | 5 | Linhart Tomáš | BěžeckéNaděje.cz | 84 | 00:17:20 | - |
6 | LB | 6 | 6 | Kubeček Ondřej | inTrenér.cz | 80 | 00:17:33 | - |
7 | LB | 7 | 7 | Topinková Lenka | AC Moravská Slavia Brno | 76 | 00:17:52 | - |
8 | LB | 8 | 8 | Metelková Michaela | OK99 Hradec Králové | 05 | 00:19:15 | - |
9 | LB | 9 | 9 | Gregor Radek | SK Cukrák | 74 | 00:19:47 | - |
10 | LB | 10 | 10 | Metelka Tomáš | OK99 Hradec Králové | 08 | 00:22:04 | - |
11 | LB | 11 | 11 | Václavíková Monika | KOS Slavia VŠ Plzeň | 87 | 00:22:52 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LB | 1 | 1 | Friček Martin | FEL Praha | 79 | 00:14:15 | - |
2 | LB | 2 | 2 | Beshir Robin | AK Olymp Brno | 01 | 00:14:52 | - |
3 | LB | 3 | 3 | Tischler Josef | SKI KLUB Šumava | 00 | 00:15:53 | - |
4 | LB | 4 | 4 | Metelka Pavel | OK99 Hradec Králové | 68 | 00:16:48 | - |
5 | LB | 5 | 5 | Linhart Tomáš | BěžeckéNaděje.cz | 84 | 00:17:20 | - |
6 | LB | 6 | 6 | Kubeček Ondřej | inTrenér.cz | 80 | 00:17:33 | - |
7 | LB | 7 | 7 | Topinková Lenka | AC Moravská Slavia Brno | 76 | 00:17:52 | - |
8 | LB | 8 | 8 | Metelková Michaela | OK99 Hradec Králové | 05 | 00:19:15 | - |
9 | LB | 9 | 9 | Gregor Radek | SK Cukrák | 74 | 00:19:47 | - |
10 | LB | 10 | 10 | Metelka Tomáš | OK99 Hradec Králové | 08 | 00:22:04 | - |
11 | LB | 11 | 11 | Václavíková Monika | KOS Slavia VŠ Plzeň | 87 | 00:22:52 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZJ | 1 | 1 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:22:18 | 105 |
2 | ZJ | 2 | 2 | Beshirová Carmen | AK Olymp Brno | 98 | 00:23:11 | 93 |
3 | ZJ | 3 | 3 | Hrubá Anna | ASK Slavia Praha | 96 | 00:24:29 | 81 |
1 | ZC | 4 | 1 | Grabmüllerová Šárka | SKI klub Šumava Vimperk | 69 | 00:24:34 | 105 |
4 | ZJ | 5 | 4 | Havlíčková Barbora | SKI KLUB Šumava | 00 | 00:24:42 | 72 |
5 | ZJ | 6 | 5 | Franková Aneta | TJ Sokol České Budějovice | 96 | 00:25:30 | 66 |
1 | ME | 7 | 1 | Metelka Josef | Spartak Police nad Metují | 44 | 00:27:16 | 105 |
2 | ZC | 8 | 2 | Dokulilová Ludmila | TJ Sokol Stachy | 62 | 00:27:47 | 93 |
6 | ZJ | 9 | 6 | Vostradovská Tereza | SKI Klub Šumava | 98 | 00:28:06 | 60 |
1 | ZD | 10 | 1 | Pechková Šárka | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 00:28:15 | 105 |
3 | ZC | 11 | 3 | Zahálková Jindra | KB Chlumčany | 61 | 00:28:30 | 81 |
2 | ZD | 12 | 2 | Hronová Božena | ŠU-TRI Prachatice | 54 | 00:28:58 | 93 |
2 | ME | 13 | 2 | Kaleta Karel | Hrádek ve Slezsku | 43 | 00:32:00 | 93 |
3 | ME | 14 | 3 | Plecháček Jiří | TJ Maratonstav Úpice | 44 | 00:34:21 | 81 |
3 | ZD | 15 | 3 | Vraštilová Miloslava | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 00:36:17 | 81 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 1 | Fejfar Ondřej | AK Kroměříž | 89 | 00:50:57 | 105 |
2 | MA | 2 | 2 | Janů Jan | Hvězda SKP Pardubice | 93 | 00:51:11 | 93 |
3 | MA | 3 | 3 | Pavlišta Vít | AC Slovan Liberec | 85 | 00:51:28 | 81 |
4 | MA | 4 | 4 | Havlíček Jan | ASK Slavia Praha | 79 | 00:52:47 | 72 |
5 | MA | 5 | 5 | Lichý Tomáš | TJ TŽ Třinec | 94 | 00:53:00 | 66 |
6 | MA | 6 | 6 | Záveský Filip | ISCAREX Česká Třebová | 93 | 00:54:39 | 60 |
7 | MA | 7 | 7 | Jaša Tomáš | TJ Baník Stříbro | 92 | 00:55:35 | 57 |
8 | MA | 8 | 8 | Kučera Martin | VSK Univerzita Brno | 80 | 00:56:21 | 54 |
1 | MB | 9 | 1 | Žák Jiří | MK Seitl Ostrava | 71 | 00:57:06 | 105 |
9 | MA | 10 | 9 | Herda Jan | SKP Nymburk | 83 | 00:57:48 | 51 |
10 | MA | 11 | 10 | Kučera Lukáš | VSK Univerzita Brno | 81 | 00:58:34 | 48 |
11 | MA | 12 | 11 | Pomezný Lukáš | Atletika Písek | 94 | 00:58:55 | 45 |
2 | MB | 13 | 2 | Král Jindřich | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 00:59:45 | 93 |
12 | MA | 14 | 12 | Mareš Jiří | PSK Olymp Praha | 87 | 01:01:27 | 42 |
13 | MA | 15 | 13 | Turek Martin | Žakis Team | 80 | 01:04:48 | 39 |
3 | MB | 16 | 3 | Smetana Josef | Atletika Jihlava | 69 | 01:08:43 | 81 |
4 | MB | 17 | 4 | Lichý Dušan | Splašení goroli | 67 | 01:12:27 | 72 |
14 | MA | 18 | 14 | Herbs Jan | Vrchaři Vrchlabí | 75 | 01:20:38 | 36 |
15 | MA | 19 | 15 | Kuběna Petr | Plzeň | 80 | 01:21:18 | 33 |
16 | MA | 20 | 16 | Václavík Jan | KOS Slavia VŠ Plzeň | 87 | 01:24:08 | 30 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 1 | Fejfar Ondřej | AK Kroměříž | 89 | 00:50:57 | 105 |
2 | MA | 2 | 2 | Janů Jan | Hvězda SKP Pardubice | 93 | 00:51:11 | 93 |
3 | MA | 3 | 3 | Pavlišta Vít | AC Slovan Liberec | 85 | 00:51:28 | 81 |
4 | MA | 4 | 4 | Havlíček Jan | ASK Slavia Praha | 79 | 00:52:47 | 72 |
5 | MA | 5 | 5 | Lichý Tomáš | TJ TŽ Třinec | 94 | 00:53:00 | 66 |
6 | MA | 6 | 6 | Záveský Filip | ISCAREX Česká Třebová | 93 | 00:54:39 | 60 |
7 | MA | 7 | 7 | Jaša Tomáš | TJ Baník Stříbro | 92 | 00:55:35 | 57 |
8 | MA | 8 | 8 | Kučera Martin | VSK Univerzita Brno | 80 | 00:56:21 | 54 |
9 | MB | 9 | 1 | Žák Jiří | MK Seitl Ostrava | 71 | 00:57:06 | 51 |
10 | MA | 10 | 9 | Herda Jan | SKP Nymburk | 83 | 00:57:48 | 48 |
11 | MA | 11 | 10 | Kučera Lukáš | VSK Univerzita Brno | 81 | 00:58:34 | 45 |
12 | MA | 12 | 11 | Pomezný Lukáš | Atletika Písek | 94 | 00:58:55 | 42 |
13 | MB | 13 | 2 | Král Jindřich | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 00:59:45 | 39 |
14 | MA | 14 | 12 | Mareš Jiří | PSK Olymp Praha | 87 | 01:01:27 | 36 |
15 | MA | 15 | 13 | Turek Martin | Žakis Team | 80 | 01:04:48 | 33 |
16 | MB | 16 | 3 | Smetana Josef | Atletika Jihlava | 69 | 01:08:43 | 30 |
17 | MB | 17 | 4 | Lichý Dušan | Splašení goroli | 67 | 01:12:27 | 27 |
18 | MA | 18 | 14 | Herbs Jan | Vrchaři Vrchlabí | 75 | 01:20:38 | 24 |
19 | MA | 19 | 15 | Kuběna Petr | Plzeň | 80 | 01:21:18 | 21 |
20 | MA | 20 | 16 | Václavík Jan | KOS Slavia VŠ Plzeň | 87 | 01:24:08 | 18 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 5 | 1 | Fričková Pavla | PSK Olymp Praha | 82 | 00:43:34 | 105 |
2 | ZA | 6 | 2 | Schorná Matyášová Pavla | CZE | 80 | 00:43:56 | 93 |
3 | ZA | 7 | 3 | Zahálková Pavla | AK Škoda Plzeň - Salomon team | 89 | 00:44:00 | 81 |
4 | ZB | 9 | 1 | Sekyrová Ivana | AK Sokolov | 71 | 00:45:08 | 72 |
5 | ZB | 10 | 2 | Metelková Táňa | TJ Sokol Hradec Králové | 72 | 00:45:23 | 66 |
6 | ZB | 13 | 3 | Milesová Iva | PSK Olymp Praha | 77 | 00:48:22 | 60 |
Organizace závodu: 100% Zvolená trasa závodu: 90% Značení závodu: 100% Vyhlášení výsledků: 100% Zpracování výsledků: 95% Ceny vítězům: Nehodnoceno Celkový dojem ze závodu: 95% Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků. | Celkové hodnocení 97% |
16.5.2024 (Čtvrtek), svátek má Přemysl
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
16.05.2024 - Fotogalerie 3. Pekelný kilometr.
15.05.2024 - Výsledky závodu 3. Pekelný kilometr.
15.05.2024 - Výsledky závodu Běh Choceňskými sady.
10.05.2024 - Výsledky závodu 10 jarních kilometrů.
07.05.2024 - Fotogalerie Běh kolem poličských hradeb - dospělí.
07.05.2024 - Propozice závodu Běh Choceňskými sady.
Poslední názory
10 jarních kilometrů - Výsledky zde v kategorii muži B neodpovídají tomu, co bylo vyhlášeno na místě
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
Běh kolem poličských hradeb - Pes do takového závodu nepatří !!! Každý rok je zpoždění harmonogramu .
Běh kolem poličských hradeb - Dobrý den, bylo by možné ve výsledcích opravit jméno v mladších žákyních Emilie Houdková na Emílie s dlouhým í , kvůli spárování bodů? Děkuji K. Hubková
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
janherda