Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Dobroučským krajem - Cena GELADRINK

5.6.2010, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Dobroučským krajem - Cena GELADRINK
  • datum konání: 5.6.2010
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

fotbalové hřiště za kostelem, Dolní Dobrouč
start nejmladší kategorie - 9:30 hodin
start hlavního závodu - 11:30 hodin

Přihlášky

emailem nebo na místě od 8:00 hodin

Startovné

děti a žáci - zdarma
dorost, junioři a dospělí - 30 Kč

Popis tratě

délka: hlavní závod 7,65 km (ostatní méně)
tratě vedou převážně po loukách a polních cestách

Ceny pro vítěze

věcné - 15.500 Kč
finanční - 9.000 Kč
tombola - 3.000 Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Orel Jednota Dolní Dobrouč
561 02 Dolní Dobrouč 408
kontaktní osoba: Petr Špinler
tel.: 603 314 261

Propozice pořadatele ve formátu PDF (cca 1,5 MB)

E-mailová adresa

petr_spinler@conel.cz
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Běh Dobroučským krajem - Cena GELADRINK

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Video ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dívky r. 2005 a mladší (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž11126Metelková MichaelaHradec Králové0500:00:01-
2Ž13106Marková NikolaSpartak OEZ Letohrad0500:00:01-
3Ž1558Kleinová AnnaDolní Dobrouč0500:00:01-
4Ž1753Kubíčková AdélaDolní Dobrouč0500:00:01-
5Ž1977Smoláková RitaISCAREX Česká Třebová0500:00:01-
6Ž11130Stejskalová TerezaDolní Dobrouč0600:00:01-
7Ž11393Pleváková NatalieDolní Dobrouč0600:00:01-
8Ž11573Bartošová NatálieDolní Dobrouč0600:00:01-
9Ž11770Šilarová VeronikaSpartak Letohrad0600:00:01-
10Ž119179Matějíčková Andreaneregistrována0500:00:01-
11Ž121124Borková JohankaZAPPA Česká Třebová0700:00:01-
12Ž123107Marholdová AnetaChoceň0700:00:01-
13Ž125138Ptáčková LucieHorní Čermná0700:00:01-
14Ž127110Vávrová LenkaDolní Dobrouč0700:00:01-
15Ž12933Mlynářová EliškaDolní Dobrouč0700:00:01-
16Ž131181Krejčová NelaJihlava0800:00:01-
17Ž133111Mikysková MarikaDolní Dobrouč0700:00:01-
18Ž13548Krejčířová InkaHasiči Dolní Dobrouč0800:00:01-
19Ž13776Bednářová MartinaDolní Dobrouč0800:00:01-
Chlapci r. 2005 a mladší (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1190Leier ŠimonRávla0500:00:01-
2M1345Němec MarekDolní Dobrouč0600:00:01-
3M1520Kubíček ŠtěpánDolní Dobrouč0500:00:01-
4M1780Rozlívka VojtěchSvitavy0500:00:01-
5M1955Heinrich MichalDolní Dobrouč0500:00:01-
6M11139Šváb JanDolní Dobrouč0500:00:01-
7M11324Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:01-
8M11514Mykyska FilipNekoř0600:00:01-
9M11736Matějíček ŠtěpánDolní Dobrouč0700:00:01-
10M119142Brychta JakubChoceň0800:00:01-
11M12138Matějíček ŠimonDolní Dobrouč0800:00:01-
12M123104Komrska BartolomějNymburk0800:00:01-
13M125105Komrska BenediktNymburk0800:00:01-
14M12775Bednář MichaelDolní Dobrouč0600:00:01-
15M129155Marhold JanChoceň0800:00:01-
16M13128Pecháček OndřejHasiči Dolní Dobrouč0800:00:01-
17M133161Smolák ŠimonBK Vysoké Mýto0800:00:01-
18M135140Metelka TomášHradec Králové0800:00:01-
19M13792Leier TheodorRávla0800:00:01-
20M139178Vilímek JanAC Choceň0700:00:01-
21M140141Kubíček TomášDolní Dobrouč0800:00:01-
22M14121Kubíček AdamDolní Dobrouč0800:00:01-
23M1423Plíva MartinOREL Dolní Dobrouč0900:00:01-
Dívky r. 2004-2003 (trať 0,12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2169Mikysková SvatavaTJ Spartak OEZ Letohrad0300:00:01-
2Ž2357Kleinová IvanaDolní Dobrouč0300:00:01-
3Ž2525Mlynářová BarboraOrel Dolní Dobrouč0300:00:01-
4Ž27146Kánská LucieSpartak OEZ Letohrad0400:00:01-
5Ž2947Plívová Sofie LauraDolní Dobrouč0400:00:01-
6Ž21196Gregorová MichaelaLanškroun0400:00:01-
7Ž213176Horváthová JulieOREL Nové Město na Moravě0300:00:01-
8Ž215102Skalická DominikaDolní Dobrouč0400:00:01-
9Ž2172Plívová KateřinaOrel Dolní Dobrouč0300:00:01-
10Ž219139Ptáčková MarkétaHorní Čermná0300:00:01-
Chlapci r. 2004-2003 (trať 0,12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2149Krejčíř MichalHasiči Dolní Dobrouč0300:00:01-
2M2344Němec JakubDolní Dobrouč0300:00:01-
3M25101Költö MatějXCT.cz Horní Heřmanice0300:00:01-
4M2754Hruška VladislavISCAREX Česká Třebová0400:00:01-
5M2974Bartoš AdamDolní Dobrouč0300:00:01-
6M211150Mužík MartinPolička0300:00:01-
7M21378Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:00:01-
8M21591Leier TomášRávla0300:00:01-
9M217109Procházka TomášSokol Hnátnice0400:00:01-
10M21918Dušek JakubHasiči Dolní Dobrouč0300:00:01-
11M221156Marhold StanislavChoceň0400:00:01-
12M222136Borek ViktorHorní Čermná0400:00:01-
13M22313Vávra JiříDolní Dobrouč0400:00:01-
14M22466Kunt StanislavSpartak OEZ Letohrad0400:00:01-
Žákyně nejmladší II r. 2002-2001 (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž31149Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:01:00106,45
2Ž3268Mikulová KarolínaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:01:01103,23
3Ž3764Smrčková NatálieTJ Spartak OEZ Letohrad0100:01:0590,32
4Ž39151Kroulíková ŽanetaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:01:0687,10
5Ž311114Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:0783,87
6Ž31399Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:01:0880,65
7Ž31567Filipovová NatálieTJ Spartak OEZ Letohrad0100:01:0977,42
8Ž31732Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:01:1074,19
9Ž319164Vanická KateřinaAtletika Žamberk0200:01:1267,74
10Ž32156Kleinová ŠtěpánkaDolní Dobrouč0100:01:1364,52
11Ž32346Kapounová KristýnaDolní Dobrouč0100:01:1461,29
12Ž32571Šilarová MichaelaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:01:1558,06
13Ž327123Štrbíková SofieAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:1654,84
14Ž329137Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:01:1751,61
15Ž334113Mikysková KristýnaAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:2332,26
16Ž33652Kubíčková HanaDolní Dobrouč0100:01:2525,81
17Ž33840Švábová MichaelaDolní Dobrouč0200:01:340,00
Žáci nejmladší II r. 2002-2001 (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M32127Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:01:01103,23
2M3495Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:01:02100,00
3M35108Procházka AdamAtletika Žamberk0100:01:0396,77
4M36112Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:0493,55
5M37100Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:01:0590,32
6M3972Hernych TomášAtletika Žamberk0100:01:0687,10
7M311118Brandejs JanAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:0783,87
8M31342Šimko PetrFK OEZ Letohrad0100:01:0880,65
9M31562Řehák RadimTJ Spartak OEZ Letohrad0100:01:0977,42
10M31841Pomikálek JakubNekoř0100:01:1170,97
11M31923Jakubec FilipOrel Dolní Dobrouč0200:01:1267,74
12M32127Pecháček ŠimonHasiči Dolní Dobrouč0200:01:1364,52
13M32381Nastoupil MatějDolní Dobrouč0100:01:1461,29
14M32529Mlynář TomášOrel Dolní Dobrouč0200:01:1558,06
15M327177Horváth MatoušOREL nové Město na Moravě0100:01:1654,84
16M32982Němec JanAtletika Jaroměř0200:01:1751,61
17M33165Marek LukášSpartak OEZ Letohrad0200:01:1848,39
18M33243Němec VojtěchDolní Dobrouč0100:01:1945,16
19M33331Smejkal AdamDolní Dobrouč0100:01:2138,71
20M334121Hubálek MilanAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:2332,26
21M33759Patočka JakubTJ Spartak OEZ Letohrad0200:01:323,23
Žákyně nejmladší I r. 2000-1999 (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž41116Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:02:04107,25
2Ž4285Hypešová NatálieAtletika Jaroměř9900:02:0999,48
3Ž43148Hanzlová EliškaTJ Svitavy9900:02:1393,26
4Ž4486Truhlářová LucieAtletika Jaroměř9900:02:1787,05
5Ž4587Cejnarová EliškaAtletika Jaroměř9900:02:1983,94
6Ž46185Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:02:2082,38
7Ž47119Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:02:2180,83
8Ž48158Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:02:2574,61
9Ž49120Fajtová AnnaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:02:2673,06
10Ž410154Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:02:2771,50
11Ž411115Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:02:2869,95
12Ž41211Dušková MonikaDolní Dobrouč0000:02:2968,39
13Ž41397Prausová NicoleTJ Jiskra Králíky9900:02:3263,73
14Ž41416Jakubcová BarboraDolní Dobrouč0000:02:3362,18
15Ž415117Šulcová MagdaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:02:3460,62
16Ž41650Krejčířová EvaHasiči Dolní Dobrouč0000:02:5232,64
17Ž41722Schmidtová BarboraHasiči Dolní Dobrouč9900:02:5331,09
18Ž41826Pecháčková AnežkaHasiči Dolní Dobrouč9900:03:079,33
19Ž419195Dušková VeronikaHasiči Dolní Dobrouč0000:03:130,00
20Ž4206Kubíčková VeronikaOREL Dolní Dobrouč9900:03:160,00
-Ž4-12Vymlátilová KristýnaOrel Dolní Dobrouč00DNF-
Žáci nejmladší I r. 2000-1999 (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M423183Kašpar JosefAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:03:49107,02
2M425135Karlík MikulášSpartak OEZ Letohrad9900:04:0196,91
3M426147Tesař ŠimonVencl Tým Ústí nad Orlicí9900:04:0296,07
4M42863Mikyska TomášTJ Spartak OEZ Letohrad0000:04:1386,80
5M42983Němec JaroslavAtletika Jaroměř9900:04:1485,96
6M430125Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:04:1585,11
7M431192Rajnet MatějHasiči Dolní Dobrouč9900:04:1981,74
8M432128Večeř PetrTJ Spartak OEZ Letohrad9900:04:2080,90
9M433191Rajnet RudolfHasiči Dolní Dobrouč9900:04:2874,16
10M435186Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:04:2973,31
11M436152Gregora JanAtletika Albrechtice0000:04:3865,73
12M4394Plíva MichalOREL Dolní Dobrouč0000:04:4460,67
13M440143Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:04:4758,15
14M44135Skalický LukášDolní Dobrouč9900:04:4857,30
15M44298Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:04:5452,25
16M444145Kánský PetrTJ Spartak OEZ Letohrad0000:04:5650,56
17M44561Strnad AdamTJ Spartak OEZ Letohrad0000:05:0047,19
18M447166Vanický MartinAtletika Žamberk0000:05:0939,61
19M44910Vítek JakubDolní Dobrouč0000:05:1038,76
20M4505Hlaváček PetrOREL Lukavice9900:05:11-
-M4-84Petiška VojtěchAtletika Jaroměř00DNF-
Žákyně mladší r. 1998-1997 (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM21182Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:03:36107,43
2ŽM22163Hanušová VeronikaAC Choceň9700:03:40103,86
3ŽM24159Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:5788,71
4ŽM27162Pártlová DanielaAC Choceň9700:04:1077,12
5ŽM33144Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč9700:04:2861,07
6ŽM37132Koclířová AdélaTJ Spartak OEZ Letohrad9800:04:4050,37
7ŽM38131Joštová KristýnaTJ Spartak OEZ Letohrad9800:04:4149,48
8ŽM4260Mikulová MarkétaSpartak Letohrad9800:04:5437,89
9ŽM4517Jakubcová AdélaOrel Dolní Dobrouč9800:05:0032,54
10ŽM47130Faltusová SimonaSpartak Letohrad9800:05:0924,52
11ŽM51129Fajfrová MarkétaTJ Spartak OEZ Letohrad9700:05:2510,25
12ŽM52174Dušková SimonaDolní Dobrouč9800:05:314,90
13ŽM537Kubíčková KateřinaDolní Dobrouč9700:06:300,00
Žáci mladší r. 1998-1997 (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM189Mojžíš DominikAtletika Jaroměř9700:06:16103,14
2MM294Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:06:19101,57
3MM315Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:06:3195,29
4MM5171Vilímek VáclavAC Choceň9800:06:4389,01
5MM6193Mužík JanAtletika Polička9800:06:4587,96
6MM788Petiška OndřejAtletika Jaroměř9700:06:4786,91
7MM101Adamec MatoušAC Choceň9700:07:1472,77
8MM12103Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč9800:08:2933,51
9MM13134Suchodol MikulášTJ Spartak OEZ Letohrad9800:08:5519,90
10MM148Nedělka StanislavDolní Dobrouč9700:08:5818,32
Žákyně starší r. 1996-1995 (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS4153Menclová NikolNový Věk TT Trusnov9500:06:37105,87
2ŽS8160Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:06:5398,04
3ŽS9184Čerenková DenisaAtletika Rtyně v Pokrkonoší9600:06:5796,09
4ŽS11189Krátká HanaLanškroun9500:08:1060,39
5ŽS159Nedělková JiřinaDolní Dobrouč9500:09:4314,91
Žáci starší r. 1996-1995 (trať 2,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1187Pavel JanLoko Trutnov9500:10:06127,43
2MS219Schmidt RudolfHasiči Dolní Dobrouč9600:11:24105,22
3MS334Skalický FilipOrel Dolní Dobrouč9500:13:3767,35
4MS451Novák JakubHasiči Dolní Dobrouč9500:18:160,00
Dorostenky r. 1994-1993 (trať 4,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1DZ22169Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:22:15114,28
2DZ23168Holubová IvaBK Vysoké Mýto9300:22:17114,00
3DZ32116Jandejsková HanaStudené9400:27:2171,71
Dorostenci r. 1994-1993 (trať 4,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1DM2105Wyszynski KamilULKS Bystrzyca Klodzka9400:16:00122,06
2DM13180Horňas JanOREL Nové Město na Moravě9400:19:5877,94
Junioři 18-19 let (trať 7,65 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ9210Nechvíl PetrAC Choceň9100:31:59-
2MJ17226Wojnicz DanielULKS Bystrzyca Klodzka9200:33:59-
3MJ18236Záleský MilanFort SMC Ústí nad Orlicí9200:34:24-
4MJ20202Nikl LukášAC Choceň9100:34:45-
5MJ28217Živný MarekOrel Orlice9100:37:29-
Muži A 20-39 let (trať 7,65 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA2229Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:29:44-
2MA3228Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:30:21-
3MA4227Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:30:34-
4MA5215Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:30:46-
5MA7205Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:31:30-
6MA8208Jadrný LubomírVencl tým Ústí nad Orlicí7300:31:41-
7MA10206Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:32:02-
8MA11230Bielčik PetrISRT7100:32:12-
9MA12219Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:32:13-
10MA14240Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:32:54-
11MA22237Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:35:22-
12MA23238Kalous PetrSK Žamberk7700:35:57-
13MA24241Furik JanČeská Třebová8700:36:12-
14MA25234Gregora ZdenekLanškroun7300:36:14-
15MA27212Marhold PetrChoceň7800:36:53-
16MA29221Boháč JaroslavPolička8500:37:49-
17MA30244Plíva VojtěchOREL Dolní Dobrouč8700:37:57-
18MA32167Vanický PetrAtletika Žamberk7300:38:41-
19MA37235Marhold LubošChoceň7700:40:22-
20MA38203Čejka PavelDolní Dobrouč9000:40:52-
-MA-246Otava LubošŠkoda Tunning klub Dolní Dobrouč86DNF-
Muži B 40-49 let (trať 7,65 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1213Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:29:02-
2MB6242Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:31:08-
3MB13239Buriánek RomanČeská Třebová6500:32:53-
4MB16207Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:33:45-
5MB19209Krátký LubošLanškroun6200:34:37-
6MB21233Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:34:57-
7MB31214Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:38:16-
8MB33216Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:38:44-
9MB35243Nágl MarekCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6800:39:22-
10MB41201Mlynář MiroslavHasiči Dolní Dobrouč6700:46:03-
-MB-218Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě64DNF-
-MB-204Leier AlanMT Snails Moravská Třebová70DNF-
Muži C 50-59 let (trať 7,65 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC15222Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:33:15-
2MC26225Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:36:17-
3MC34224Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:39:18-
4MC36220Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:40:02-
5MC39232Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:42:54-
6MC40211Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:44:03-
7MC42231Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:46:19-
-MC-223Novotný PřemyslSKI Pastviny59DNF-
Muži D 60-69 let (trať 4,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3194Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:16:39-
2MD7111Hájek FrantišekFGT Stolany4900:17:22-
3MD8245Červ MiloslavAtletika Polička5000:18:10-
4MD11112Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:18:49-
5MD14109Koblížek JindřichSK Žamberk4800:20:44-
6MD15172Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:20:56-
7MD20106Motl LadislavSokol Dolní Dobrouč4800:21:49-
8MD27115Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:23:28-
Muži E 70 let a starší (trať 4,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME16108Bielčik JindřichLichkov4000:20:57-
2ME1737Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:21:08-
3ME25197Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:23:03-
4ME34114Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:41:40-
Juniorky 18-19 let (trať 4,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ26113Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:23:17-
Ženy A 20-34 let (trať 4,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4200Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:16:53-
2ZA5117Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:17:02-
3ZA6198Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:17:21-
4ZA9107Vévodová MartinaAK Perná9000:18:38-
5ZA18118Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:21:15-
Ženy B 35-44 let (trať 4,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1122Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:15:49-
2ZB19170Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:21:27-
3ZB21165Vanická BlankaSokol Žamberk7200:21:56-
4ZB28110Vaňková EvaOREL Vysoké Mýto6700:23:47-
Ženy C 45-54 let (trať 4,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC10104Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:18:40-
2ŽC12199Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:19:16-
3ŽC24175Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:22:52-
4ŽC30196Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:24:47-
5ŽC31173Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:25:56-
6ŽC33102Živná HelenaOREL Orlice5900:29:36-
Ženy D 55 let a starší (trať 4,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD29101Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:24:09-
Trať 0,08 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1190Leier ŠimonRávla0500:00:01-
1Ž11126Metelková MichaelaHradec Králové0500:00:01-
2Ž13106Marková NikolaSpartak OEZ Letohrad0500:00:01-
2M1345Němec MarekDolní Dobrouč0600:00:01-
3Ž1558Kleinová AnnaDolní Dobrouč0500:00:01-
3M1520Kubíček ŠtěpánDolní Dobrouč0500:00:01-
4Ž1753Kubíčková AdélaDolní Dobrouč0500:00:01-
4M1780Rozlívka VojtěchSvitavy0500:00:01-
5M1955Heinrich MichalDolní Dobrouč0500:00:01-
5Ž1977Smoláková RitaISCAREX Česká Třebová0500:00:01-
6M11139Šváb JanDolní Dobrouč0500:00:01-
6Ž11130Stejskalová TerezaDolní Dobrouč0600:00:01-
7Ž11393Pleváková NatalieDolní Dobrouč0600:00:01-
7M11324Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:01-
8M11514Mykyska FilipNekoř0600:00:01-
8Ž11573Bartošová NatálieDolní Dobrouč0600:00:01-
9Ž11770Šilarová VeronikaSpartak Letohrad0600:00:01-
9M11736Matějíček ŠtěpánDolní Dobrouč0700:00:01-
10Ž119179Matějíčková Andreaneregistrována0500:00:01-
10M119142Brychta JakubChoceň0800:00:01-
11Ž121124Borková JohankaZAPPA Česká Třebová0700:00:01-
11M12138Matějíček ŠimonDolní Dobrouč0800:00:01-
12Ž123107Marholdová AnetaChoceň0700:00:01-
12M123104Komrska BartolomějNymburk0800:00:01-
13Ž125138Ptáčková LucieHorní Čermná0700:00:01-
13M125105Komrska BenediktNymburk0800:00:01-
14Ž127110Vávrová LenkaDolní Dobrouč0700:00:01-
14M12775Bednář MichaelDolní Dobrouč0600:00:01-
15M129155Marhold JanChoceň0800:00:01-
15Ž12933Mlynářová EliškaDolní Dobrouč0700:00:01-
16M13128Pecháček OndřejHasiči Dolní Dobrouč0800:00:01-
16Ž131181Krejčová NelaJihlava0800:00:01-
17Ž133111Mikysková MarikaDolní Dobrouč0700:00:01-
17M133161Smolák ŠimonBK Vysoké Mýto0800:00:01-
18Ž13548Krejčířová InkaHasiči Dolní Dobrouč0800:00:01-
18M135140Metelka TomášHradec Králové0800:00:01-
19M13792Leier TheodorRávla0800:00:01-
19Ž13776Bednářová MartinaDolní Dobrouč0800:00:01-
20M139178Vilímek JanAC Choceň0700:00:01-
21M140141Kubíček TomášDolní Dobrouč0800:00:01-
22M14121Kubíček AdamDolní Dobrouč0800:00:01-
23M1423Plíva MartinOREL Dolní Dobrouč0900:00:01-
Trať 0,45 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž31149Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:01:00106,45
2Ž3268Mikulová KarolínaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:01:01103,23
1M32127Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:01:01103,23
2M3495Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:01:02100,00
3M35108Procházka AdamAtletika Žamberk0100:01:0396,77
4M36112Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:0493,55
5M37100Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:01:0590,32
3Ž3764Smrčková NatálieTJ Spartak OEZ Letohrad0100:01:0590,32
6M3972Hernych TomášAtletika Žamberk0100:01:0687,10
4Ž39151Kroulíková ŽanetaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:01:0687,10
5Ž311114Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:0783,87
7M311118Brandejs JanAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:0783,87
6Ž31399Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:01:0880,65
8M31342Šimko PetrFK OEZ Letohrad0100:01:0880,65
7Ž31567Filipovová NatálieTJ Spartak OEZ Letohrad0100:01:0977,42
9M31562Řehák RadimTJ Spartak OEZ Letohrad0100:01:0977,42
8Ž31732Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:01:1074,19
10M31841Pomikálek JakubNekoř0100:01:1170,97
11M31923Jakubec FilipOrel Dolní Dobrouč0200:01:1267,74
9Ž319164Vanická KateřinaAtletika Žamberk0200:01:1267,74
12M32127Pecháček ŠimonHasiči Dolní Dobrouč0200:01:1364,52
10Ž32156Kleinová ŠtěpánkaDolní Dobrouč0100:01:1364,52
13M32381Nastoupil MatějDolní Dobrouč0100:01:1461,29
11Ž32346Kapounová KristýnaDolní Dobrouč0100:01:1461,29
12Ž32571Šilarová MichaelaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:01:1558,06
14M32529Mlynář TomášOrel Dolní Dobrouč0200:01:1558,06
13Ž327123Štrbíková SofieAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:1654,84
15M327177Horváth MatoušOREL nové Město na Moravě0100:01:1654,84
14Ž329137Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:01:1751,61
16M32982Němec JanAtletika Jaroměř0200:01:1751,61
17M33165Marek LukášSpartak OEZ Letohrad0200:01:1848,39
18M33243Němec VojtěchDolní Dobrouč0100:01:1945,16
19M33331Smejkal AdamDolní Dobrouč0100:01:2138,71
15Ž334113Mikysková KristýnaAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:2332,26
20M334121Hubálek MilanAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:2332,26
16Ž33652Kubíčková HanaDolní Dobrouč0100:01:2525,81
21M33759Patočka JakubTJ Spartak OEZ Letohrad0200:01:323,23
17Ž33840Švábová MichaelaDolní Dobrouč0200:01:340,00
Trať 0,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž41116Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:02:04107,25
2Ž4285Hypešová NatálieAtletika Jaroměř9900:02:0999,48
3Ž43148Hanzlová EliškaTJ Svitavy9900:02:1393,26
4Ž4486Truhlářová LucieAtletika Jaroměř9900:02:1787,05
5Ž4587Cejnarová EliškaAtletika Jaroměř9900:02:1983,94
6Ž46185Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:02:2082,38
7Ž47119Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:02:2180,83
8Ž48158Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:02:2574,61
9Ž49120Fajtová AnnaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:02:2673,06
10Ž410154Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:02:2771,50
11Ž411115Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:02:2869,95
12Ž41211Dušková MonikaDolní Dobrouč0000:02:2968,39
13Ž41397Prausová NicoleTJ Jiskra Králíky9900:02:3263,73
14Ž41416Jakubcová BarboraDolní Dobrouč0000:02:3362,18
15Ž415117Šulcová MagdaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:02:3460,62
16Ž41650Krejčířová EvaHasiči Dolní Dobrouč0000:02:5232,64
17Ž41722Schmidtová BarboraHasiči Dolní Dobrouč9900:02:5331,09
18Ž41826Pecháčková AnežkaHasiči Dolní Dobrouč9900:03:079,33
19Ž419195Dušková VeronikaHasiči Dolní Dobrouč0000:03:130,00
20Ž4206Kubíčková VeronikaOREL Dolní Dobrouč9900:03:160,00
1ŽM21182Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:03:36107,43
2ŽM22163Hanušová VeronikaAC Choceň9700:03:40103,86
1M423183Kašpar JosefAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:03:49107,02
3ŽM24159Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:5788,71
2M425135Karlík MikulášSpartak OEZ Letohrad9900:04:0196,91
3M426147Tesař ŠimonVencl Tým Ústí nad Orlicí9900:04:0296,07
4ŽM27162Pártlová DanielaAC Choceň9700:04:1077,12
4M42863Mikyska TomášTJ Spartak OEZ Letohrad0000:04:1386,80
5M42983Němec JaroslavAtletika Jaroměř9900:04:1485,96
6M430125Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:04:1585,11
7M431192Rajnet MatějHasiči Dolní Dobrouč9900:04:1981,74
8M432128Večeř PetrTJ Spartak OEZ Letohrad9900:04:2080,90
9M433191Rajnet RudolfHasiči Dolní Dobrouč9900:04:2874,16
5ŽM33144Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč9700:04:2861,07
10M435186Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:04:2973,31
11M436152Gregora JanAtletika Albrechtice0000:04:3865,73
6ŽM37132Koclířová AdélaTJ Spartak OEZ Letohrad9800:04:4050,37
7ŽM38131Joštová KristýnaTJ Spartak OEZ Letohrad9800:04:4149,48
12M4394Plíva MichalOREL Dolní Dobrouč0000:04:4460,67
13M440143Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:04:4758,15
14M44135Skalický LukášDolní Dobrouč9900:04:4857,30
8ŽM4260Mikulová MarkétaSpartak Letohrad9800:04:5437,89
15M44298Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:04:5452,25
16M444145Kánský PetrTJ Spartak OEZ Letohrad0000:04:5650,56
17M44561Strnad AdamTJ Spartak OEZ Letohrad0000:05:0047,19
9ŽM4517Jakubcová AdélaOrel Dolní Dobrouč9800:05:0032,54
18M447166Vanický MartinAtletika Žamberk0000:05:0939,61
10ŽM47130Faltusová SimonaSpartak Letohrad9800:05:0924,52
19M44910Vítek JakubDolní Dobrouč0000:05:1038,76
20M4505Hlaváček PetrOREL Lukavice9900:05:11-
11ŽM51129Fajfrová MarkétaTJ Spartak OEZ Letohrad9700:05:2510,25
12ŽM52174Dušková SimonaDolní Dobrouč9800:05:314,90
13ŽM537Kubíčková KateřinaDolní Dobrouč9700:06:300,00
Trať 1,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM189Mojžíš DominikAtletika Jaroměř9700:06:16103,14
2MM294Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:06:19101,57
3MM315Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:06:3195,29
1ŽS4153Menclová NikolNový Věk TT Trusnov9500:06:37105,87
4MM5171Vilímek VáclavAC Choceň9800:06:4389,01
5MM6193Mužík JanAtletika Polička9800:06:4587,96
6MM788Petiška OndřejAtletika Jaroměř9700:06:4786,91
2ŽS8160Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:06:5398,04
3ŽS9184Čerenková DenisaAtletika Rtyně v Pokrkonoší9600:06:5796,09
7MM101Adamec MatoušAC Choceň9700:07:1472,77
4ŽS11189Krátká HanaLanškroun9500:08:1060,39
8MM12103Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč9800:08:2933,51
9MM13134Suchodol MikulášTJ Spartak OEZ Letohrad9800:08:5519,90
10MM148Nedělka StanislavDolní Dobrouč9700:08:5818,32
5ŽS159Nedělková JiřinaDolní Dobrouč9500:09:4314,91
Trať 2,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1187Pavel JanLoko Trutnov9500:10:06127,43
2MS219Schmidt RudolfHasiči Dolní Dobrouč9600:11:24105,22
3MS334Skalický FilipOrel Dolní Dobrouč9500:13:3767,35
4MS451Novák JakubHasiči Dolní Dobrouč9500:18:160,00
Trať 4,05 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1122Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:15:49-
1DM2105Wyszynski KamilULKS Bystrzyca Klodzka9400:16:00122,06
1MD3194Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:16:39-
1ZA4200Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:16:53-
2ZA5117Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:17:02-
3ZA6198Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:17:21-
2MD7111Hájek FrantišekFGT Stolany4900:17:22-
3MD8245Červ MiloslavAtletika Polička5000:18:10-
4ZA9107Vévodová MartinaAK Perná9000:18:38-
1ŽC10104Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:18:40-
4MD11112Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:18:49-
2ŽC12199Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:19:16-
2DM13180Horňas JanOREL Nové Město na Moravě9400:19:5877,94
5MD14109Koblížek JindřichSK Žamberk4800:20:44-
6MD15172Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:20:56-
1ME16108Bielčik JindřichLichkov4000:20:57-
2ME1737Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:21:08-
5ZA18118Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:21:15-
2ZB19170Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:21:27-
7MD20106Motl LadislavSokol Dolní Dobrouč4800:21:49-
3ZB21165Vanická BlankaSokol Žamberk7200:21:56-
1DZ22169Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:22:15114,28
2DZ23168Holubová IvaBK Vysoké Mýto9300:22:17114,00
3ŽC24175Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:22:52-
3ME25197Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:23:03-
1ŽJ26113Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:23:17-
8MD27115Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:23:28-
4ZB28110Vaňková EvaOREL Vysoké Mýto6700:23:47-
1ZD29101Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:24:09-
4ŽC30196Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:24:47-
5ŽC31173Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:25:56-
3DZ32116Jandejsková HanaStudené9400:27:2171,71
6ŽC33102Živná HelenaOREL Orlice5900:29:36-
4ME34114Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:41:40-
Trať 7,65 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1213Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:29:02-
1MA2229Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:29:44-
2MA3228Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:30:21-
3MA4227Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:30:34-
4MA5215Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:30:46-
2MB6242Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:31:08-
5MA7205Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:31:30-
6MA8208Jadrný LubomírVencl tým Ústí nad Orlicí7300:31:41-
1MJ9210Nechvíl PetrAC Choceň9100:31:59-
7MA10206Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:32:02-
8MA11230Bielčik PetrISRT7100:32:12-
9MA12219Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:32:13-
3MB13239Buriánek RomanČeská Třebová6500:32:53-
10MA14240Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:32:54-
1MC15222Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:33:15-
4MB16207Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:33:45-
2MJ17226Wojnicz DanielULKS Bystrzyca Klodzka9200:33:59-
3MJ18236Záleský MilanFort SMC Ústí nad Orlicí9200:34:24-
5MB19209Krátký LubošLanškroun6200:34:37-
4MJ20202Nikl LukášAC Choceň9100:34:45-
6MB21233Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:34:57-
11MA22237Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:35:22-
12MA23238Kalous PetrSK Žamberk7700:35:57-
13MA24241Furik JanČeská Třebová8700:36:12-
14MA25234Gregora ZdenekLanškroun7300:36:14-
2MC26225Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:36:17-
15MA27212Marhold PetrChoceň7800:36:53-
5MJ28217Živný MarekOrel Orlice9100:37:29-
16MA29221Boháč JaroslavPolička8500:37:49-
17MA30244Plíva VojtěchOREL Dolní Dobrouč8700:37:57-
7MB31214Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:38:16-
18MA32167Vanický PetrAtletika Žamberk7300:38:41-
8MB33216Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:38:44-
3MC34224Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:39:18-
9MB35243Nágl MarekCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6800:39:22-
4MC36220Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:40:02-
19MA37235Marhold LubošChoceň7700:40:22-
20MA38203Čejka PavelDolní Dobrouč9000:40:52-
5MC39232Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:42:54-
6MC40211Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:44:03-
10MB41201Mlynář MiroslavHasiči Dolní Dobrouč6700:46:03-
7MC42231Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:46:19-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 95%
Značení závodu: 93%
Vyhlášení výsledků: 97%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
98%

Názory na závod

velmi pěkné prostředí i trasy běhu
Všem X-Airákům díky za krásný závod , jen tak dál kluci.Lukáš
khbradegast
krásný závod:-)
lubos.sulc
Zdařilý závod.
flegl

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód