Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves

13.10.2013, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves
  • datum konání: 13.10.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Liga 100 Olomouc

Sociální sítě

Místo konání

Stará Ves u Rýmařova, před penzionem Anenská huť.
11:00 hodin

Přihlášky

Od 9 hodin v Chatě Liga 100 ve Staré Vsi, naproti penzionu Anenská huť, kde jsou i šatny.

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 14 km
Převýšení: 430 m
Vede převážně po lesních cestách s pevným povrchem. Prvních 7 km stálé stoupání po zelené turistické značce, zpět po červené značce stálé klesání. Nejvyšší místo na trati je ve výšce 1100 m. n. m.

Ceny pro vítěze

První tři závodníci v každé kategorii obdrží věcné ceny a diplom, vítěz putovní pohár, všichni účastníci vlaječku.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Dr. Miloslav Čermák
Bělkovice - Lašťany 578
783 16 Dolany
tel. 602 752 447

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://www.liga100.cz

E-mailová adresa

memoriaol@volny.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
7.10.2018Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves52
8.10.2017Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves42
9.10.2016Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves52
11.10.2015Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves50
12.10.2014Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves72
7.10.2012Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves40
9.10.2011Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves46
10.10.2010Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves69
11.10.2009Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves57
12.10.2008Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves66
7.10.2007Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves78
2.10.2005Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves74
3.10.2004Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves65
14.10.2001Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves86
10.10.1999Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves101

Statistika závodu Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves

  • ročníků: 16
  • závodníků na všech ročnících: 950

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Barbořák Bohuš5915
Fritscher Adam7513
Soviš Ivan4612
Vraštilová Miloslava5611
Stržínek Karel6411
Hnát Petr7410
Merta Jaroslav3510
Bronec Jaromír6710
Šimůnek Jan829
Pechek František539
Šrůtek Stanislav589
Podešva Pavel498
Sedláček Václav868
Špacír Ladislav558
Dedek Aleš757
Fančovič Marian527
Komárek Bedřich537
Vodička Jan457
Král Jindřich737
Vymazal Petr757
Řoutil Ladislav816
Lenhart Vít826
Švidernoch Milan586
Soviš Ivo716
Žák Jiří716
Brož Jiří546
Horáček Michal756
Pechková Jana856
Hudeček Petr825
Kebrle Milan755
Les Josef475
Ožana Václav645
Orság Lubomír915
Mazač Jaroslav685
Dvořák Pavel825
Mannlová Jana805
Vaněk Jaromír485
Krčková Šárka885
Volek Ivo485
Matějíková Jana905
Kokeš Vlastimil655
Škapa Marek715
Delingerová Marie765
Urbiš Vilém545
Bednarz Libor804
Spisar Martin744
Blaha Tomáš764
Štanglica Jiří584
Dvořák Miroslav734
Dobrý Jaroslav394

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 14 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ54132Ryška MarekTK Duko Rýmařov9601:16:4835
Muži A (trať 14 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1205Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:52:2535
2MA269Ocásek MartinOCIZ Team8000:53:0131
3MA31Blaha TomášAK Asics Kroměříž7600:53:5427
4MA4140Hadač FilipPřátelé orientačnho běhu Opava9300:54:1824
5MA5139Sedláček VáclavSILVINI SKI TRAB TEAM8600:54:2522
6MA8200Dedek AlešZAPRO AD TEAM7500:55:4220
7MA988Herda JanSKP Nymburk8300:56:0619
8MA11197Nový ZdeněkSK K2 Prostějov7500:56:5718
9MA1266Dokulil ZdeněkOlomouc8000:57:0617
10MA1389Otrusina JiříSK OB Prostějov8200:57:1016
11MA14194Krátký TomášTJ Liga 100 Olomouc8500:57:1615
12MA1563Večeřa RomanBiatlon Prostějov8000:58:4314
13MA16144Holas TomášSK Jamnice7800:58:5313
14MA18131Vysloužil LiborAC Prostějov8901:01:0712
15MA2355Kempa JanJulboWay7901:02:2211
16MA2429Wurzel JakubVaradero8001:02:3010
17MA2565Martikán JiříHorolezci FM7501:02:399
18MA2745Jedlička MiloslavTJ Liga 100 Olomouc8601:03:208
19MA28202Haluzík MarekDRACY7401:03:377
20MA2950Hudeček PetrOpavské Dupy8201:03:596
21MA3061Krejčí TomášTJ Liga 100 Olomouc8601:04:055
22MA32137Štanglica JiříCK Stará Ves9201:04:504
23MA3598Hrouza MichalKrnov7801:05:153
24MA4186Koukal JanX-AIR Ostrava7401:08:452
25MA43198Kouřil JaroslavNeběžecký kroužek8001:10:151
26MA4479Lux BronislavKrnov8101:10:201
27MA5880Herbs JanVrchaři Vrchlabí7501:18:311
28MA5960Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7501:19:291
29MA6039Hala MiroslavVaradero7801:20:541
30MA6143Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8201:21:391
31MA6341Hala JiříVaradero7501:23:091
Muži B (trať 14 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB748Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:55:2635
2MB1747Holický MilanPardubice6500:59:5731
3MB20133Frank PavelTJ Granitol Moravský Beroun6801:01:3927
4MB39204Pšenica Julius-6701:07:56-
5MB40192Bronec JaromírTJ Liga 100 Olomouc6701:08:1924
6MB46190Vodička JanTTC Olomouc6801:12:0922
7MB48134Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7301:13:1320
8MB53199Stržínek KarelCK Stará Ves6401:16:4219
9MB68206Čuda Rostislavneregistrován7001:26:3418
Muži C (trať 14 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC693Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:54:5835
2MC10193Elischer IvanAC Ústí nad Labem6000:56:0731
3MC2168Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5501:02:0427
4MC2695Jelínek ZbyněkHranice6301:02:5624
5MC3127Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:04:1122
6MC52138Štanglica JiříCK Stará Ves5801:15:4520
7MC7699Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5902:20:0019
Muži D (trať 14 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2257Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:02:1735
2MD33191Podešva PavelCK Stará Ves4901:04:5131
3MD5094Hejl JanProsport Šumperk5301:14:4227
4MD51135Vodička JanMK Radslavice4501:15:0324
5MD6728Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:24:1622
6MD7042Fančovič MarianJISTOTA o.p.s. Prostějov5201:33:1620
7MD7196Kolmaš OldřichOlomouc5201:34:0319
8MD72195Soviš IvanCK Stará Ves4601:36:4518
Muži E (trať 14 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6597Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:24:1435
2ME7430Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:44:2431
Juniorky (trať 14 km, 430 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A (trať 14 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA34100Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8801:04:5335
2ZA4291Horčičková VendulaAC Moravská Slávia Brno9301:09:1231
3ZA4559Matějíková JanaTJ Liga 100 Olomouc9001:12:0527
4ZA47136Čermáková MagdalenaFORTEX SKI Moravský Beroun9101:12:3024
5ZA5762Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8701:17:4022
6ZA62196Zadorožná PavlínaTJ Liga 100 Olomouc8101:22:1220
7ZA64143Coufalíková HanaOlomouc8801:23:1719
Ženy B (trať 14 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB19128Delingerová MarieFORTEX Moravský Beroun7601:01:2035
2ZB3664Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:06:5431
3ZB3792Maťáková MarcelaSKI OB Šternberk7101:06:5927
4ZB5644Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:17:2224
5ZB73189Hovadíková MartinaMarcelce k narozeninám7101:42:5122
Ženy C (trať 14 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC38130Lukášková ZlataAC Falcon Rokycany6801:07:1735
2ZC5587Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:17:1331
3ZC75160Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:52:1227
Ženy D (trať 14 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4958Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:14:3135
2ZD6590Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:24:1431
3ZD6954Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:32:4527
Trať 14 km, 430 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1205Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:52:2535
2MA269Ocásek MartinOCIZ Team8000:53:0131
3MA31Blaha TomášAK Asics Kroměříž7600:53:5427
4MA4140Hadač FilipPřátelé orientačnho běhu Opava9300:54:1824
5MA5139Sedláček VáclavSILVINI SKI TRAB TEAM8600:54:2522
1MC693Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:54:5835
1MB748Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:55:2635
6MA8200Dedek AlešZAPRO AD TEAM7500:55:4220
7MA988Herda JanSKP Nymburk8300:56:0619
2MC10193Elischer IvanAC Ústí nad Labem6000:56:0731
8MA11197Nový ZdeněkSK K2 Prostějov7500:56:5718
9MA1266Dokulil ZdeněkOlomouc8000:57:0617
10MA1389Otrusina JiříSK OB Prostějov8200:57:1016
11MA14194Krátký TomášTJ Liga 100 Olomouc8500:57:1615
12MA1563Večeřa RomanBiatlon Prostějov8000:58:4314
13MA16144Holas TomášSK Jamnice7800:58:5313
2MB1747Holický MilanPardubice6500:59:5731
14MA18131Vysloužil LiborAC Prostějov8901:01:0712
1ZB19128Delingerová MarieFORTEX Moravský Beroun7601:01:2035
3MB20133Frank PavelTJ Granitol Moravský Beroun6801:01:3927
3MC2168Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5501:02:0427
1MD2257Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:02:1735
15MA2355Kempa JanJulboWay7901:02:2211
16MA2429Wurzel JakubVaradero8001:02:3010
17MA2565Martikán JiříHorolezci FM7501:02:399
4MC2695Jelínek ZbyněkHranice6301:02:5624
18MA2745Jedlička MiloslavTJ Liga 100 Olomouc8601:03:208
19MA28202Haluzík MarekDRACY7401:03:377
20MA2950Hudeček PetrOpavské Dupy8201:03:596
21MA3061Krejčí TomášTJ Liga 100 Olomouc8601:04:055
5MC3127Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:04:1122
22MA32137Štanglica JiříCK Stará Ves9201:04:504
2MD33191Podešva PavelCK Stará Ves4901:04:5131
1ZA34100Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8801:04:5335
23MA3598Hrouza MichalKrnov7801:05:153
2ZB3664Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:06:5431
3ZB3792Maťáková MarcelaSKI OB Šternberk7101:06:5927
1ZC38130Lukášková ZlataAC Falcon Rokycany6801:07:1735
4MB39204Pšenica Julius-6701:07:56-
5MB40192Bronec JaromírTJ Liga 100 Olomouc6701:08:1924
24MA4186Koukal JanX-AIR Ostrava7401:08:452
2ZA4291Horčičková VendulaAC Moravská Slávia Brno9301:09:1231
25MA43198Kouřil JaroslavNeběžecký kroužek8001:10:151
26MA4479Lux BronislavKrnov8101:10:201
3ZA4559Matějíková JanaTJ Liga 100 Olomouc9001:12:0527
6MB46190Vodička JanTTC Olomouc6801:12:0922
4ZA47136Čermáková MagdalenaFORTEX SKI Moravský Beroun9101:12:3024
7MB48134Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7301:13:1320
1ZD4958Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:14:3135
3MD5094Hejl JanProsport Šumperk5301:14:4227
4MD51135Vodička JanMK Radslavice4501:15:0324
6MC52138Štanglica JiříCK Stará Ves5801:15:4520
8MB53199Stržínek KarelCK Stará Ves6401:16:4219
1MJ54132Ryška MarekTK Duko Rýmařov9601:16:4835
2ZC5587Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:17:1331
4ZB5644Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:17:2224
5ZA5762Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8701:17:4022
27MA5880Herbs JanVrchaři Vrchlabí7501:18:311
28MA5960Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7501:19:291
29MA6039Hala MiroslavVaradero7801:20:541
30MA6143Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8201:21:391
6ZA62196Zadorožná PavlínaTJ Liga 100 Olomouc8101:22:1220
31MA6341Hala JiříVaradero7501:23:091
7ZA64143Coufalíková HanaOlomouc8801:23:1719
1ME6597Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:24:1435
2ZD6590Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:24:1431
5MD6728Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:24:1622
9MB68206Čuda Rostislavneregistrován7001:26:3418
3ZD6954Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:32:4527
6MD7042Fančovič MarianJISTOTA o.p.s. Prostějov5201:33:1620
7MD7196Kolmaš OldřichOlomouc5201:34:0319
8MD72195Soviš IvanCK Stará Ves4601:36:4518
5ZB73189Hovadíková MartinaMarcelce k narozeninám7101:42:5122
2ME7430Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:44:2431
3ZC75160Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:52:1227
7MC7699Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5902:20:0019
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1205Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:52:2535
2MA269Ocásek MartinOCIZ Team8000:53:0131
3MA31Blaha TomášAK Asics Kroměříž7600:53:5427
4MA4140Hadač FilipPřátelé orientačnho běhu Opava9300:54:1824
5MA5139Sedláček VáclavSILVINI SKI TRAB TEAM8600:54:2522
6MC693Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:54:5820
7MB748Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:55:2619
8MA8200Dedek AlešZAPRO AD TEAM7500:55:4218
9MA988Herda JanSKP Nymburk8300:56:0617
10MC10193Elischer IvanAC Ústí nad Labem6000:56:0716
11MA11197Nový ZdeněkSK K2 Prostějov7500:56:5715
12MA1266Dokulil ZdeněkOlomouc8000:57:0614
13MA1389Otrusina JiříSK OB Prostějov8200:57:1013
14MA14194Krátký TomášTJ Liga 100 Olomouc8500:57:1612
15MA1563Večeřa RomanBiatlon Prostějov8000:58:4311
16MA16144Holas TomášSK Jamnice7800:58:5310
17MB1747Holický MilanPardubice6500:59:579
18MA18131Vysloužil LiborAC Prostějov8901:01:078
19MB20133Frank PavelTJ Granitol Moravský Beroun6801:01:397
20MC2168Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5501:02:046
21MD2257Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:02:175
22MA2355Kempa JanJulboWay7901:02:224
23MA2429Wurzel JakubVaradero8001:02:303
24MA2565Martikán JiříHorolezci FM7501:02:392
25MC2695Jelínek ZbyněkHranice6301:02:561

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 95%
Zvolená trasa závodu: 75%
Značení závodu: 95%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 95%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
93%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód